Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Evropská liga

  Pindruch7.9.2015 15:18reagovat

  Soupisky jsou už uzavřené, ale není ještě možnost na ní připsat jednom jméno? Nebo to plati jen při postupu do další fáze?

   

  • Evropská liga

   koca9998.9.2015 10:05reagovat

   Pokud vím tak soupisky se mohou přepisovat před každým předkolem i před skupinami. Je to logické vzhledem k přestupovému období.

 • taborita

  netix7.9.2015 14:27reagovat

  Jasně, nikdo z fanoušků Sparty nečekal na nic jinýho, než až se slávie zase zmátoží. Jsme všichni opravdu velmi šťastní, už se nemůžeme dočkat na komenty Luhového, Vízka a Zelenky. Nemůže být nic lepšího, než že bude derby zase vyrovnané a pokud třeba slávie vyhraje, tak jí sportovně pogratulujeme :) Vždyť by to ani nemělo smysl hrát fotbal, kdyby tady slávie nebyla. Jen je škoda, že drtivá většina slávistů, místo Sparta píše Sralta a Lafata - Lopata, ale snad jsou to jen negramoti a své chyby si hned uvědomí.

  • taborita

   nemfi7.9.2015 14:44reagovat

   Jestli máš problém s tím, že Sparta je v téhle zemi nejnenáviděnější klub (a to nejen ze strany slávistů) tak si vyber jiný klub, kterému budeš fandit. Nebo si myslíš, že většina fanoušků ostatních klubů mluvi o Spartě s úctou? Úsměv

   • taborita

    netix7.9.2015 14:54reagovat

    Každý fanoušek většinou mluví s úctou, jen o svém klubu. Největší kritika Sparty je jednoznačně ze strany slávistů. Příkladem jsou mediálně známí lidi - Luhový, Vízek, Hrabě apod.. Nevšimnul jsem si, že by třeba Panenka mluvil zaujatě proti Spartě atd. Jinak reaguješ mimo mísu a snažíš se mi vnutit jiné téma. Já reaguju na konkrétní příspěvek od taborita, kde zmiňuje jenom slávii aneb, jak žebrák k penězům přišel. Zase sbírají zbytky po Spartě.

    • taborita

     Avhred7.9.2015 15:47reagovat

     Luhový a Vízek nemají se Slávií nic společného; oba jsou někdejšími hráči lampasácké Dukly, stejně jako Panenka.

     Ale Hrabě je slávista, to je pravda.

     • taborita

      Skleepy7.9.2015 18:15reagovat

      Chudák Tonda. Smích

     • taborita

      LukyACS7.9.2015 18:18reagovat

      *facepalm*

    • taborita

     daniel7.9.2015 15:52reagovat

     no když se člověk podívá na fórum sešívanců a prádelníků,tak je to ubohost jak se vyjadřujou o Spartě,tady to takový rozhodně není!Škodu dokážu pochválit za ty dva góly,ale jak tam urážej Lafiho,Dočkala,Krejčího,Kadeřábka o Váchovi nemluvě,tak to hraničí s psychickou nemocí,Limberský je hajzl třeba,ale v tom lepším slova smyslu,si myslím,takovýho potřebuje každý mužstvo,tu pentli by mu člověk odpustil,protože byla nafilmovaná fakt perfektně,profesionálněSmíchasi dobrá škola,a dělaj to daleko větší hvězdy,ale ty kecy o přestávce a po zápase to byl vrchol,každej pokud má černý svědomí tak neexhibuje do médií,jen tak pro zajímavost,naši hráči:Kopyto,Kurvínek,Nadčlověk,Lopata a dalšíZoufalstvíHlavně že prádelníci zajistili repre postup na ME,no ale budu radši když budou Sparta a sešívanci dva nej kluby u nás,samozřejmě sešívanci za SpartouSmích

     • taborita

      nemfi7.9.2015 16:00reagovat

      Máš to blbě. Lopatu nazývají Létajícím Čestmírem Smích

      • taborita

       daniel7.9.2015 16:30reagovat

       tak i takSmích

  • taborita

   taborita7.9.2015 19:27reagovat

   Proboha - já přeci taky nenávidím Slávii, taky jí nemůžu přijít na jméno, taky nesnáším její fanoušky ze všech nejvíce - ale k čemu to všechno, když Slavie nám není důstojným soupeřem?

  • taborita

   taborita7.9.2015 21:27reagovat

   A ještě jenom dodám - nevím jak ty, ale já se vždy půl roku těším na derby, protože není v lize nic víc, než porazit a zadupat do země Slávii. Ale na co se mám jako poslední dobou vlastně těšit? Na jedné straně náš profesorský fotbal s pocitem, že to v pohodě stačí a nic se nemůže stát, na straně druhé trapné výkony Slavie, která brání v 10 a jejím obrovským úspěchem je, když neprohraje o více jak 2 gólySmutekSmutek

    

 • Jaradson7.9.2015 13:05reagovat

  Zajímavé souslednosti, přestávám pomalu věřit, že to Kovařík udělal z vlastní vůle, snad se mýlím.

  Jinak konec podvodníků a vznikají nový dva podvodníci, nebo si myslíte, že Kelner s Křetínským si to, až ovládnou ligu už nepohlídají?

  • daniel7.9.2015 13:58reagovat

   ano pohlídají aby se nepodvádělo,nikdo nechce cpát prachy do něčeho kde se podvádí!!Zoufalství

  • kilovolt7.9.2015 14:12reagovat

   Kellner?

 • Hattrick

  Pindruch7.9.2015 12:14reagovat

  Pro příznivce konspiračních teorií si opět Hattrick trochu zaspekuloval Úsměv

  Číňani-nečíňani, Kellner má Slavii a s Křetínským ovládnou celý fotbal

  http://fotbal.hattrick.cz/cinani-necinani-kellner-ma-slavii-a-s-kretinskym-ovladnou-cely-fotbal/

  • Hattrick

   taborita7.9.2015 12:41reagovat

   Pokud by to celé mělo pouze znamenat, že se Slavia opět finančně a hlavně fotbalově vrátí na přední příčky českého fotbalu, tak proč neSmích

   Není přeci nic horšího, než přijít o odvěkého rivala (viz Rangers ve Skotsku).

   A na rovinu - poslední dobou jsou derby celkem o ničem, jenom se řeší, kolik jim dáme a zda budeme hrát celý zápas naplno nebo se budeme šetřit na poháry nebo Plzeň či Jablonec.

   • Hattrick

    Pavel007.9.2015 12:48reagovat

    Přesně tak.

    ”Oni (čínští majitelé) nemají ambici se na řízení nijak zvlášť podílet, takže se nejspíš domluvíme, že pořádek a disciplínu v klubu nastavíme my. Slavii je třeba dát do pořádku po stránce sportovní, ekonomické i manažerské. Musí se nastavit jasná pravidla fungování a komunikace,” prohlásil Jiří Šimáně

     

    Takže ono na tom něco pravdy může klidně být. Přece jen těch společných obchodů mezi Kellnerem, Křetinským a Číňany je opravdu celkem dost.

     

   • Hattrick

    Pavel007.9.2015 12:50reagovat

    Jen malý offtopic, líbí se mi jak spousta lidí ted oslavuje Zemena jak sem nalákal ty úžasné investice, ale ona to bude spíš práce Kellenera a Křetinského a hlavně vůle Číňanů expandovat do Evropy, kde je Česko ideální start.

    • Hattrick

     Teiwaz7.9.2015 13:05reagovat

     Tak ono to je jedno s druhym... Pár let dozadu byly zprávy o tom jak Francie přijala davajlámu a krátce na to se prudce propadly čínský investice...

      

     http://zpravy.e15.cz/zahranicni/ekonomika/cina-tresta-zeme-kam-zavita-dalajlama-prichazi-o-miliardy

     • Hattrick

      majtin7.9.2015 13:38reagovat

      Já prostě nejsem šťastnej, že se sem hrnou (jako myšleno do ČR).

    • Hattrick

     LukyACS7.9.2015 13:30reagovat

     Číňani teď ČR hodně milují, nedávno jsem četl, že tam jsou hodně populární filmy, které se natáčely v Praze Úsměv

     Navíc jsme ve středu Evropy, takže ideální pro start, já rozhodně na zahraniční prachy nadávat nebudu, jako to dělají někteří komunisti na novinkách atp.

    • Hattrick

     trakip8.9.2015 8:47reagovat

     Ty bys tady radši USÁKY. Těch špatných obchodních aktivit je s nimi příliš mnoho. On totiž bere s sebou podnikatelé, jejichž účast je předjednaná. Minule tam byl právě mimo jiné s Kellnerem.

   • Hattrick

    Avhred7.9.2015 13:26reagovat

    Bylo by fajn, kdyby se náš odvěký rival Slávia zmátořila a znovu se dostala tam, kam historicky patří, tedy na ”věčně” druhé místo za naší Spartičku. Úsměv

    A ještě třeba dodat, že v boji o špici raději uvidím nesnášené sešívance než nějaký podvodný klub odkudsi z republikové periferie.

  • Hattrick

   daniel7.9.2015 12:47reagovat

   já si myslím že to je pravda,určitě nějaký zdroj informací mají,že by konec podvodníků?Smích

   • Hattrick

    taborita7.9.2015 12:52reagovat

    Ono ve finále to může dopadnout tak, že Sparta a Slavia budou opanovat ligu a Plzeň, Jablonec a Liberec budou bojovat o poháry. Pak by Plzeň měla co dělat naplnit každý rok rozpočet...

 • nominace

  doni6.9.2015 23:56reagovat

  Přál bych si takovou nominaci, znamenalo by to, že se Spartě dařilo.

  Čech,Vaclík,Bičík

  Kadeřábek,Gebre,Sivok,Suchý,Kalas,M.Kadlec ,Limberský,Hybš

  Dočkal,V.Kadlec,Vácha,Pavelka,Darida,Jiráček,Frýdek,Krejčí

  Laf
  ata,
  Vydra

  • nominace

   standis7.9.2015 0:10reagovat

   špatná by nebyla, ale máš jenom 18 hráčů do pole.

   Já bych dal místo M. Kadlece Holka - to by znamenalo, že se dostal do formy před rokem. Vlevo se snad rozehrají Pudil s Novákem, Hybšovi nevěřím na repre a Limb. je za zenitem. Se zálohou souhlas, hezky zdvojené posty, ale chybí ti tam podhrot Rosický a někdo za něj - dal bych tam třeba Skaláka a může zaskočit i Dočkal.

 • Kvalifikace

  majtin6.9.2015 23:13reagovat

  Holandsko to má pěkně nahnutý. Turecku stačí uhrát 4 body u nás a doma s Islandem.

  Ale na druhou stranu, a hlavně proto to píšu, Island dostal v osmi zápasech kvalifikace 3 góly a všechny od ČR (z toho ještě jeden vlastňák Úsměv a zbytek od sparťanů). A to hrál dvakrát s Holandskem, s Turkem. Prostě fotbal se vyrovnává.

  • Kvalifikace

   Chabix7.9.2015 1:17reagovat

   Holandsko je fakt překvapení. Na MS se mi líbilo nejvíc a počítal jsem s ním jako favoritem na mistra Evropy.

   • Kvalifikace

    ACSpartaPraha4ever7.9.2015 22:06reagovat

    Na MS 2014? Myslíš na tom mistrovství, na kterém hráli odporný fotbal, který překonala snad jen Argentina (a zápas těhlech dvou byl nebetyčnou nudou)? Otrávení

 • Ať žije účast na EURO 2016 !!!

  Franta z lidu6.9.2015 20:49reagovat

  Gratulace našim reprezentantům k postupu na EURO 2016 do Francie! Bez rozdílu klubového dresu - fotbal je kolektivní hra, takže díky Škodovi za 2 góly proti Kazachům, Limberskému dnes v Rize i ostatním hráčům, kteří se na tomto úspěchu podíleli. Všichni představují jeden český národní tým, ať v klubovém dresu bojují za dres Sparty, Slavie, Plzně či v zahraničí. Můžeme se těšit na zajímavý a pěkný turnaj!

  A co se týče dnešního zasedání VV FAČR, nezbývá než se smířit se slovy předsedy: ”Každý má jiný práh bolesti” a ”oproti devadesátým létům je to dnes lepší”.

  • Ať žije účast na EURO 2016 !!!

   Lobrock6.9.2015 21:06reagovat

   Je treba podekovat spartanum za postup na Euro. Prave oni zaridili 4 uvodni vyhry. Ojedinela golova bilance Dockala, pruniky u lajny Kaderabka a Krejciho, okorenene radou golu a asistenci, drici Lafata a Vacha. Zcela bez debat a bez klubovych bryli, strujci postupu. Z hlediska Berbra a toho, co zde ve spolupraci s Paclikem rozjel v poslednich letech za zverstva, nelze jinak nez s nostalgii vzpominat na dobu, kdy sem korupci zatahli slaviste s Korbelem. Byla to strasliva doba, ale rozhodne ne takova dzungle jako v poslednich letech.

   • Ať žije účast na EURO 2016 !!!

    Franta z lidu6.9.2015 21:24reagovat

    Pohotová dorážka Pilaře zaručující sladkou výhru nad Tulipány, Škodovy 2 branky proti Kazachům, Plašilův průnik, na jehož konci si Islanďané vstřelili sami gól, Daridovy akce vč. dnešního krásného gólu - to se prostě nepočítá???

    Údiv

    Slávisté s Korbelem? Korbela oškubali společně sami sešívky z výboru + agenti (např. za Juraška, Rusnáka, Biniče ap.). Korbel vykrvácel na vlastním hřišti, ale nechtěl platit. Horník, Pelta - to byli jiní šíbři. Btw. ”cinklé jaro” je asi pojem ze Sigmy Olomouc Smích A karamelky, známá aféra v Drnovicích, ukradl Dejmal Ježkovy ze šuplíku na Slávii. Ty ”zázračné bonbóny na rozdýchání” přitáhla ze Švýcarska SPARŤANSKÁ trenérská legenda, která holt vyslyšela šustot Korbelových peněz z Edenu.

    • Ať žije účast na EURO 2016 !!!

     Lobrock6.9.2015 21:29reagovat

     http://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/046403-slavia-pry-uplacela-uz-vroce-1993.html

     • Ať žije účast na EURO 2016 !!!

      Franta z lidu6.9.2015 21:39reagovat

      Alexander Komanický - zloděj a defraudant. A co řekl Vladimír Zápotocký v roce 2004? Košťál, Horník, Pelta...

      • Ať žije účast na EURO 2016 !!!

       Lobrock6.9.2015 21:43reagovat

       Seterle, Pucek, Rosen, Rebicek. Tato jmena mluvi sama za sebe.

    • Ať žije účast na EURO 2016 !!!

     daniel6.9.2015 22:34reagovat

     a kdo přihrával Pilařovi s Holandskem na gól a Škodovy?SmíchDočkal!!!!!

 • Tak

  daniel6.9.2015 20:35reagovat

  prej Dočkal a nejen on Škodu schválně ignoroval,proto Škoda byl nulovejSmíchSešívaná chátra si myslela že maj novýho Messiho a ono to přeci jen bude jinak,hlavně že nadávali na Lafiho...Ono kdyby Škodovi nepřihrál Šural a Dočkal v tom zápase s Kazachy,tak by ty góly nedal,ale to oni nikdy nepochopíSmíchAsistence a vstřelení gólu je na stejný úrovni!

  • Tak

   brac6.9.2015 21:24reagovat

   Tak i komentáře před zápasem byly takové, že centry se neprosadíme, takže se o ně příliš nepokoušeli a tím pádem byl Škoda mimo hru. Pořád tam ale měl na sobě 2 hráče. Možná to byl Vrbův záměr, obětovat jednoho hráče pro zbytek týmu. A když už tam mít hráče, který pouze uvolňuje prostor ostatním, tak je lepší fyzicky disponovaný Škoda.

    

   Jinak Škoda samozřejmě není Messi a potřebuje kooperaci ostatních hráčů. To ostatně Lafata taky. Škoda je alespoň nějaká varianta, která může mít v určitý moment platnost, na rozdíl od Vydry, který nevyniká vůbec v ničem.

   • Tak

    brac6.9.2015 21:29reagovat

    Tím nechci nějak obhajovat dnešní Škodův výkon. Prostě nezahrál víc, než byla jeho role.

    • Tak

     netix6.9.2015 21:53reagovat

     Právě jsi to udělal a ukázal, že i na ničem se dá něco najít. Stejně takhle jsi mohl obhájit Lafatu nebo kritiku na Vrbu za styl hry. Prostě všechno.NeutrálníNeutrálníNeutrální

     • Tak

      brac6.9.2015 21:59reagovat

      Kde tady kritizuji Lafatu a nějak hodnotím styl hry Vrby? Prostě nic. Smích

       

       

      • Tak

       brac6.9.2015 22:01reagovat

       Styl se mi ostatně příliš nelíbil, a proto jsem si šel před koncem zaběhat, než byla úplná tma.

  • Tak

   majtin7.9.2015 8:55reagovat

   Njn, už začínají vylézat z děr.

 • na dnesním zápase

  verna_spartanka6.9.2015 20:23reagovat

  je nejlepší poznatek a příslib do ligy galapředstavení cirkusové dvojky Procházka-Lžimberský. Když k tomu připočteme že přišli v prádelně navíc o Hubníka tak jim vzadu nezůstal jedinej fotbalista.

  • na dnesním zápase

   standis6.9.2015 20:29reagovat

   SmíchZase bych je ještě neodepisoval, protože jejich největší hvězda Berbr je stále ve formě a u lisu a pak mají ještě na lavičce nejlepšího maskota.

 • 1:2 finito

  Avhred6.9.2015 20:03reagovat

  Ten druhý poločas, to zase byla oslava fotbalu z naší strany ... Soupeř slaboulinký jako čajíček, a místo, abychom tam místo tristního lenochoda Koláře poslali Lafatu a soupeře dorazili, tak Vrba zavelel k připosrané defenzivní hře. Výsledkem toho byl samozřejmě kontaktní gól soupeře a nervy až do konce.

  Jinak to, co dneska předváděli plzeňské akvizice Procházka s Limberským, to byla hotová burleska a jen díky Čechovi a nemohoucnosti soupeře jsme po minelách těchto dvou drvoštěpů neinkasovali.

  Škoda na hrotu jenom potvrdil, že není nic než one-match-marvel, tak hrozný výkon jsem u útočníka dlouho neviděl, Šural, ten sice nahrál na úvodní gól, ale většinu zápasu strávil v zámezí. Na druhou stranu, ono to byl tristní výkon (krom Čecha) vlastně ode všech.

  Ale hlavní je, že jsme tam. Úsměv

  • 1:2 finito

   Sendi6.9.2015 20:13reagovat

   podle mýho mužem zápasu byl Pavelka a slušně hrál i Darida s Dočkalem...tristní byl hlavně Kolář, Procházka a neskutečnej Limberský, tam to smrdělo penaltou při každym zákroku, hrozný...nechápu proč tam nešel rychlej Skalák...no tak hlavně že sme se na ten turnaj protrápili, teď to chce aby sparťani zase chytli forzu jak na začátku kvalifikace a můžem tam něco uhrát :)

   • 1:2 finito

    Chabix6.9.2015 20:35reagovat

    Mě se moc nelíbil Šural. První poločas ještě ok, ale ve druhé půli pokazil vše na co sáhl a korunoval to tím zahozeným brejkem.

  • 1:2 finito

   Chabix6.9.2015 20:29reagovat

   Postup na úkor Holandska a Turecka s překvapivě dobře hrajícím Islandem. A stejně se najde kritika. Přitom kádr (bez Rosického) máme právě na úrovni toho slaboulinkýho Lotyšska.

81249 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha