Nn
Překlepy. Chtěl jsem napsat hovno, čímž myslím naši formu.
Ten Vietnamec by byl při současné kvalitě a pohyblivosti naší zálohy u nás číslo jedna :-D
Schválně jestli nám po zápase zase řekne, že ho hra příliš netrápí, protože takhle špatně už hrát nebudeme.
se asi na pohár nevztahuje, že? Protože jinak nechápu tu sváteční pohodu a apatii...
Že se prohrává není nejhorší.Zápas se dá otočit ale to co předvádíme je na nakopání do zadku všem včetně trenéra.
přesně tak, já bych i prohru naprosto bral, protože zápasy proti druhligovejm týmům jsou vždycky náročný, ale my hrajem v podstatě v plný sestavě a hrajem katastrofálně a to už se prostě odpustit nedá, kdyby tam dneska nastoupila čistě juniorka, tak uhraje remízu po bojovnym výkonu a my řeknem ok, hoši dřeli, ukázali se, což ale fakt neni dnešní případ...
Oba včera odehráli pouze poločas, nebyl důvod tam aspoň jednoho z nich o půli poslat.. Horší jak většina z hráčů by stejně nebyli
”Tak to mně ho teda vyndej!”
Už se mně párkrát stalo, že jsem litoval, že jsem šel/jel na Spartu, ale abych litoval i to, že se na ni dívám v televizi, to si teda fakt nepamatuju.
Dnes fakt hrůza. Snažím se vymyslet, kdo z té jedenáctky v 1. poločasu se svým výkonem vešel alespoň do kategorie hodnocení ”průměrný”. Snad Štěch? Hybš? No, o moc víc jich už asi nevymyslím.
tak určitě Konaté, protože zaznamenal naší jedinou střelu! :D
Já bych použil jinýho klasika - ”vyhoďte toho kreténa!”
Nakopat jim prdele že by se nestačili divit.PROFESIONÁLOVÉ.
tak Costa hned od úvodu zařídil absolutní změnu herního projevu :D chytam výtlemy :D
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
19631 lidí.