Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • No

  Standa Hejkal5.9.2015 11:40reagovat

  Tak jako je fajn, že se tu řeší čínský židi, ale mě by spíš zajímalo, proč bylo na rozlučce jednoho z nejvýznamnějších hráčů 21. století jen asi 6000 diváků? Se tady pořád někteří posmívají Plzni, jak má umělý fanoušky ”trojročáky”, ale ti trojročáci by vyprodali rozlučku Big Macka 2x nebo 3x! Vlastně všechny rozlučky velkých osobností českého fotbalu viděli plné ochozy a my pak předvedeme takovouhle ostudu, kterou vyšperkovalo vyvolávání té trosky Řepky (já mu nenadával, nepískal na něj, ale oslavovat ho po tom všem může jen blázen, nebo člověk bez úcty ke Spartě) a pískání ha nejlepšího střelce ME, člena klubu ligových kanonýrů a bývalé reprezentanty. Myslím tím samozřejmě Baroše, Vlčka, Kuku nebo Šmicera. Bazaly tleskaly sparťanův vestoje, Nedvěd měl v Edenu větší aplaus než loučící se Šmicer a my se projevíme jako takovýhle vidláci. Strašná ostuda.

  • No

   Ferry5.9.2015 11:58reagovat

   S tou ostudou souhlas.Nicméně,jde o to,že Sparta má fanoušky rozesetý po celý republice,kdežto třeba v Plzni jsou v jednom regionu a vše mají za rohem.A většina fanoušků,včetně mě,pojede raději podpořit Spartu do ostrých bojů.

   Ovšem,co se týká chování těch zůčastnivších se lidí,tak naprostý souhlas s ostudou za jejich chování.

   • No

    Standa Hejkal5.9.2015 12:37reagovat

    Tak já byl třeba na rozlučce Šmicera i Jankulovskiho a Bazaly za rohem taky úplně nemám a do Edenu taky chodím nerad. Jde o to, že tohle jsou skvělé akce, které si zaslouží pořádnou kulisu. A ty kluci si to zaslouží taky. Navíc, po tolika letech vidět zase v rudém Labanta, Michalíka, Pospěcha, Matušoviče + stálice těchto akcí jako Koller, Lokvenc, Ujfaluši... Přijde mi to prostě nedůstojný a vůči Blažkovi, jakkoli taky nebyl svatý, nefér. Nemluvím teď konkrétně na tebe, Ferry, ale vysrat se na takvouhle akci, když se o víkendu nehraje liga, takže odpadá výmluva 2x 300 km tam a zpátky, je prostě špatně. A je to ostuda nás všech. Každý, kdo nebyl, by se měl chytnout za rypák a přemýšlet, jestli opravdu nemohl jet.

    • No

     Ferry5.9.2015 12:52reagovat

     Jasně,je to o prioritách a ne každej je zvědavej na nějakej pouťák důchodců,byť bývalých výborných hráčů,ne každej je zvědavej na Blažka,ne každej má zrovna čas,ne každej má za koníček jen Spartu,ne každej má zrovna peněz nazbyt,at už třeba jen na cestu...je toho víc.Každopádně,6000 lidí je opravdu málo,ale já jsem ani tolik nečekal.

  • No

   Pindruch5.9.2015 12:06reagovat

   Já tedy seděl dole vpravo od střídaček a nějaké větší hejty/pískání na slavisty, Baroše aspol. jsem nezaslechl. Bál jsem se, že to bude naopak, ale nic strašného se nedělo.

   • No

    Standa Hejkal5.9.2015 12:32reagovat

    Z mého místo to bylo slyšet dost, naštěstí ne každý sparťan má iq Řepky.

  • No

   majtin5.9.2015 12:30reagovat

   Tak já bych to absolutně nestíhal, ale i kdyby jo, asi bych nešel. Blažek se mi několikrát hrozně zprotivil: třeba v tom profláknutém rozhovoru s Lukášem Přibylem z Teplic, kdy spolu se Zelenkou ze sebe dělali totální idioty. Nebo třeba jak s Řepkou potopily Jihlavu a zachránily Strakovu Plzeň a pak to společně oslavovaly.

   Další věc vylekalo mě, že si krom Řepky pozval třeba i Pergla (nakonec asi nebyl?). Dokázal jsem si představit, jaký typ fanoušků asi bude mít převahu (prořepkovsky laděných). Prostě celá akce si nesla energii, která na mě působila odtažitě.Úsměv

   • No

    majtin5.9.2015 12:46reagovat

    Sorry, docela výrazně mi v příspěvku hapruje shoda přísudku s podnětem Úsměv

  • No

   wasek2611@centrum.cz5.9.2015 12:45reagovat

   já tam byl...ale spíš mi vadilo to, že nehrál sigi...on řikal bláža, že kvůli výkonosti..já nevim Vráťa skoro neběhal, Kincl i přes ten pupek docela stíhal...ale sigiho bych tam viděl radši než kuku ;)

  • No

   wasek2611@centrum.cz5.9.2015 12:46reagovat

   A ještě mě sere, že krenén řepka se dočkal většího aplausu, než LEGENDA Jirka Novotný..ten měl mít hend po Blážovi největší ovace...

   • No

    Standa Hejkal5.9.2015 12:50reagovat

    On neměl mít ovace vůbec žádné. Je to ostuda.

    • No

     wasek2611@centrum.cz5.9.2015 13:02reagovat

     přesně, nevím, proč byl v dresu sparty...je to větší nepřítel sparty než baroš, šmicer a kuka dohromady..

  • No

   Chrod5.9.2015 13:36reagovat

   Nevim, proč by to měla bejt ostuda. Rozlučka hráče, kterýho spousta fanoušků nemusí, ještě podtrhnutá účastí toho dementa Řepky, to mi přijde 6000 lidí dost.

   Já osobně takovýhle akce zrovna nemusim, prostě mě nebavěj a řek bych, že hodně lidí to má podobně.

   Jinak posmívání fanouškům Plzně je vtipný no. Chodí jich víc, než nás. A ještě navíc tyhle posměšky přicházejí od buranů, kteří na stadion nikdy nejdou a fandí Spartě jenom proto, že je nejlepší Smích. Kdyby nejlepší nebyla, tak by jí ani fandit nezačali, ale fanoušky úspěchu hejtujou Smích

  • No

   atraps25.9.2015 14:23reagovat

   Jestli je počet diváků dostatečný nebo ne je věc názoru.Osobně je mi to putna..Pokud bych se zůčastnil jako hráč tak proč ne ale jinak si raději s klukama pokecám než na ně koukat z tribuny.

  • No

   pubi5.9.2015 15:29reagovat

   Třeba protoze si tam pozval curaka Řepku, to když sem zjistil, tak mě rychle přešla chuť. Fakt nejsem zvědavej na vyvolávání tohohle omezence našim kotlem..

 • NECHAPEM...

  FANDA73075.9.2015 11:18reagovat

  ...preco ti Cinania nesli do Sparty, ked ich Dan lakal, vsak minuly tyzden kupili percenta z banky JaT, kde je Kreta.

  • NECHAPEM...

   Ferry5.9.2015 11:26reagovat

   Podle mě proto,že ve Spartě by neměli rozhodující slovo.

  • NECHAPEM...

   Pindruch5.9.2015 11:26reagovat

   Chtěli mít v klubu rozhodující majoritu, tu by ve Spartě neměli.

   • NECHAPEM...

    netix5.9.2015 11:45reagovat

    plus pro DK, že se nechtěl vzdát řízení Sparty a taky ukázal, že je nepotřebuje.

  • NECHAPEM...

   majtin5.9.2015 12:23reagovat

   Může mi někdo vysvětlit, jak je možný že můžou vlastně spoluvlastnit Spartu skrze svůj podíl v JaT a zároveň vlastnit Slavii z 60% ? Chápu, že v JaT mají jen 5%, takže ze Sparty mají jen jednotky procent, ale nechápu jak to, že to legislativa umožňuje mít takhle přímo podíl v jednom klubu a nepřímo v druhém. Nebo je to nějak jinak? Btw dá se někde najít majetková struktura Sparty.

   • NECHAPEM...

    majtin5.9.2015 12:24reagovat

    ?

   • NECHAPEM...

    standis5.9.2015 12:42reagovat

    Legislativa v evropských pohárech neumožnuje, aby hráli vlastníci 2 klubů. V Cesku nevím, ale tady je možné, aby Pelta vlastnil klub a zároven byl šefem celého fotbalu. A k tomu vlastnictví - tam musí být nějaká hranice, dnes můžeš být drobným akcionářem i jako fyzická osoba x firem, když s akciemi obchoduješ. A Spartu přes JaT vlastní jako skutečně drobný akcionář.

    • NECHAPEM...

     artaxerxes5.9.2015 17:29reagovat

     No nesmí mít vic jak 50 procent - jde o obavu z ovlivňování vzájemných zápasů.

   • NECHAPEM...

    Pindruch5.9.2015 12:49reagovat

    Oni mají ty Číňani podíl tuším v J&T Finance Group, Spartu vlastní J&T Credit Investmens, která nemá žádné přímé vazby na J&T Finance.

 • Franta z lidu

  Ferry5.9.2015 8:16reagovat

  Samozřejmě,že je to boj o moc,ale budu tisíckrát radši,když tu moc budeme mít my,jako Sparta,než kdokoliv jiný,neřkuli zrovna takovej křivej hajzl,jako je Berbr.

  Jde totiž o to,že fotbal nikdy nebude čistej a tu moc bude vždycky někdo mít,takže je lepší,když jí bude mít Sparta.Úsměv

  • Franta z lidu

   Franta z lidu5.9.2015 10:15reagovat

   To jo. Ale aspoň kdyby se nepoužívaly takové výrazy jako fair-play, čistota českého fotbalu, Berbr - špatný, ostatní (např. Macela) - dobří, chudáčkové, kterým bylo ublíženo, Kovařík s Kociánem atp. Klasická hra a pokus o ovlivnění mínění. Boj o moc. Nic víc a tečka.

   • Franta z lidu

    Ferry5.9.2015 10:51reagovat

    Tak já jsem naprosto přesvědčenej o tom,že pokud tu moc bude mít Sparta a Spartu bude mít Křetínský,tak se takový svinstva rozhodně dít nebudou.

  • Franta z lidu

   atraps25.9.2015 11:28reagovat

   Dostat se někam do čela kde se rozhoduje je vždy boj.Co udělá vítěz?Nezapomene kdo mu v boji pomohl a kdo šel proti.Může vyhrát spartan nebo plísnák ,přesto se zachovají po boji stejně.Pokud by toho nevyužil,nemusel by se do něho pouštšt.

 • Židi

  guitarplayer5.9.2015 0:56reagovat

  nevim z čeho se ty sešívky tak radují, nikdo jim negarantuje že tam někdo bude solit nějaký velký prachy. Dost pochybuju, že by ti číňani chtěli do toho vrážet nějaké velké peníze, když koupili jenom 60 %. Kdyby to chtěli nějak krmit, tak koupili 100 %

  • Židi

   Teiwaz5.9.2015 1:30reagovat

   Uz aspon vyhlasili v tehle sezone utok na pohary a v pristi cil titul?

   • Židi

    guitarplayer5.9.2015 1:49reagovat

    ti bynejraději vyhlásili útok na titul v LM

   • Židi

    netix5.9.2015 11:33reagovat

    včera jsem se díval na jejich DF a nastala tam určitá iluze o titulu a LMSmích Nevím, kde chtějí ty hráče na titul a LM koupit a jestli vůbec. Zatím dělají z Frydrycha hráče, který jim k tomu chybí :)) Prostě růžový brýle na druhouÚsměv

  • Židi

   DaveACS5.9.2015 7:03reagovat

   Pro cinany je tohle jen reklama na evropském kontinentu, pro ne to jsou drobné.. Nebojím se, že by tam nedávali ročně 200-300 M..

  • Židi

   majtin5.9.2015 9:44reagovat

   Mají roční obrat něco kolem něco kolem 700 miliard Kč. Nejsem ekonom, ale jejich roční zisk teda rozhodně bude nad 100 miliard. Šimáně to bude asi podle svého podílu spoluinvestovat, takže myslím, že rozpočtově můžou jít hodně před Spartu.

   Navíc ten Šimáně vypadá jako že nebude dělat takové koniny, kterých se třeba dopustil Daniel.

   Před pár dny jsem si dělal někde legraci, že třeba s Plzní slavně vykopem přímého postupujícího do LM a nakonec to bude pro Slavii.

   Ale peníze ještě nikomu nic nevyhráli, hlavní je aby se ve Spartě začalo pracovat smysluplně. Což si myslím, že se v posledních letech přestává dít.

   A ještě k Slavii - co jim budou platné peníze, když mají stejnak hnusný dresy.Úsměv

   • Židi

    Ferry5.9.2015 11:03reagovat

    Přesně tak.Já si myslím,že tímhle nám přibyl další velkej konkurent na titul.

   • Židi

    netix5.9.2015 11:35reagovat

    evidentně jenom myslíš, a nemáš nic podloženýho. Řeči, jako že Šimáně nebude dělat chyby nebo že rozpočet budou mít větší, než Sparta je od tebe jedna velká spekulace.

    • Židi

     Ferry5.9.2015 11:54reagovat

     Netixi,říká ti něco slovo”potenciál”?

     • Židi

      netix5.9.2015 12:08reagovat

      Každý investor chce mít zisk a je velký riziko jít do fotbalu, tam to dopadne většinou opačně, navíc, když se každý podívá s jakým odstupem skončili minulou sezonu první tři týmy, před čtvrtou MB. tak je jasný, že budou muset vynaložit hodně peněz do posil. Jasně může to tak být, ale on to píše, jako by to už bylo.

 • EDEN v roce 2016

  daniel4.9.2015 18:09reagovat

  https://www.youtube.com/watch?v=VZ8dvJZZFXo

  • EDEN v roce 2016

   majtin4.9.2015 18:25reagovat

   Hmm, tak to zamáčknu slzu, protože já měl raději tu starou atmošku:

   https://www.youtube.com/watch?v=R3OcJxJYDN8

   Úsměv

 • REPRE - U21

  skarpa.94.9.2015 17:32reagovat

  Vorel – Matějů, Lüftner, Kaša, Holzer – Hrubý – Černý, Čermák (K), Trávník, Havlík – Schick

   

   

  • REPRE - U21

   captain_obvious4.9.2015 19:05reagovat

   Schick vypadá skvěle. Ten je na to EURO dostane, ikdyby to měl vykopat sám.

   • REPRE - U21

    Pavel004.9.2015 19:08reagovat

    Nejlepší podle mého Černý, Čermák a Schick

    • REPRE - U21

     captain_obvious4.9.2015 19:20reagovat

     Jj Čermák taky vypadá dobře, Černý ukazuje, že je šikula, ale podle mě umí zahrát i lépe. I ten Havlík tam měl pár solidních centrů.

     • REPRE - U21

      Pavel004.9.2015 19:23reagovat

      Chtěl jsem napsat tři jména, Čermák a Schick byli jasný a ten třetí je takový spornější

      • REPRE - U21

       captain_obvious4.9.2015 19:27reagovat

       Jasně, v pohodě. Mě se Černý taky docela líbil, na to že je o dost mladší než ostatní, tak se určitě neztratil. Asi by se dal označit za třetího nejlepšího nebo možná ještě Matějů.

 • Mazuch

  Arni4.9.2015 13:50reagovat

  Tak pořád u nás je. Teď dal fotku na instagram,kde maká u nás v posilce. No,ale asi to koleno moc v cajku nemá, když na hřišti moc netrénuje

  • Mazuch

   js4.9.2015 13:58reagovat

   operace v breznu, lednovej navrat je pri hladkym prubehu u tohohle zraneni

 • Peters4.9.2015 11:29reagovat

  Fotbalová Slavia mění majitele. Podle webu Neovlivní.cz ji koupila čínská společnost CEFC China Energy Company Limited, která bude vlastnit 60 procent akcií. Zbylých 40 procent připadlo českému podnikateli Jiřímu Šimáněmu.

   

  • Capo4.9.2015 11:57reagovat

   Majitel zdá se velmi silný, takže, pokud k tomu přistoupí se zápalem pro věc, tak nic nebrání tomu, aby se Slavia vrátila na špici ligy. Přestupuje se do 22.9., takže očekávám minimálně 3 nové koně do sestavy na rozjezd už teď a velkou vlnu v ziměÚsměv Popravdě do Slavie mi nic neni, ale už mě fakt nebavily ty derby v podstatě na jednu bránu. Tak bych si docela přál, aby je to zase vrátilo na špici ligy.

  • sekvoj4.9.2015 12:01reagovat

   Já má prostě pocit, že to je dobře, radši uvidím Slavisty nahoře, drby bude mít náboj, šťavu, než posraný plzeňáky

  • kapacitos4.9.2015 12:10reagovat

   Konečně se to vrátí do starých kolejí, Sparta bude ovládat ligu a Slavie se vrátí na své druhé místo. Teď nastane převrat a zkonci Berbr s Dasou, pocitam že jim pak Prclik dohodi nějaký kšeft v Dušan aréně. Roman bude prodávat klobásky a Dáša vytirat hajzly po alkoturistech Úsměv

   • netix4.9.2015 12:24reagovat

    Teď si přesně shrnul to, proč jdu proti deníku sport. Co je jejich záměrem. A jestli mi ještě někdo napíše, že tady slávie nikoho nezajímá, tak ho pošlu někam. Je to jen další iluze slávie o někom, že příjde, vytáhne miliony a bude financovat klub, třeba jako Křetinský. Já jen doufám, že to tak nebude. Jude Slávie!!

    • pubi4.9.2015 13:15reagovat

     Doufáš v opak, protože jsi převlečený slávista! Styď se!

     • netix4.9.2015 14:06reagovat

      Máš depku nebo co? Stydím se, že jsem ze stejné vesnice, jako ty. Já vím pubi, jsem paranoidní. Sem žádní slávisti nechodí, jsou to hodní kluci, kteří Spartě přejí jenom to nejlepší, stejně jako Liaro. Ok

      • pubi4.9.2015 14:52reagovat

       Svou víru ve slávistický titul neschováš! Styď se, sešívaný žide!

       • netix4.9.2015 16:12reagovat

        Tak ty jseš jinej případ. Ale neboj, to bude dobrýÚsměv

  • Čouďák4.9.2015 12:13reagovat

   Manažer Sparty a J&T Daniel Křetínský se původně snažil získat čínské investory právě pro letenský klub. Nakonec ale vstupují do konkurenční Slavie. Vlastnictví obou klubů ale bude striktně odděleno. Číňané se chtějí díky spojení s fotbalem etablovat na evropském kontinentu.

    

   To je celkem škoda, že se to Danovi nepovedlo.

   • netix4.9.2015 12:29reagovat

    A důvod, proč to nevyšlo, víš? Nebo jsi chtěl jen něco napsat? Důvod, proč dá někdo přednost krachujicímu týmu, před nejlepším klubem v ČR asi nebude jen tak nějaký. Iluze slávistů, budou stejný jako, když tam nastupoval Řebíček a výsledek bude nejspíš taky stejný. Úsměv

    • Čouďák4.9.2015 12:36reagovat

     Tak tam de o to, že tadle firma už vlastní desetinu J&T, takže asi tak..

     A nejsem, jako ty co sem furt něco zbytečně píše, a hraje si na zbytečně chytrého...

     • netix4.9.2015 12:43reagovat

      Tvůj záměr byl takový, že jsi chtěl nenápadně naznačit, že to je silný sponzor. Od ”fanouška” Sparty je to dost solidární a nejspíš jseš i bojovník proti tomu, aby se na stadionu Sparty křičelo Jude slávie.:)) Ale to proč dal tenhle ”investor” přednost slávie před Spartou, jsi nenapsal. Mohlo to být i tak, že ten zájem nakonec neměl Křetinský, když se dozvěděl o záměru a cílech tinťongůÚsměv

      • Čouďák4.9.2015 12:58reagovat

       Tak silný sponzor to evidentně je, když evidentně měl na to, si koupit podil v J&T. Takže nechápu, kde bereš to, že jsem se slávyji solidární. Spíš naopak. A důvod proč, to nevyšlo, je podlě mě ten,že za tímto nestojí, jak ty říkáš tinťongové, ale nikdo jiný, než Petr Kellner.

   • Mates4.9.2015 12:29reagovat

    Predstavoval jsem si, jak by to asi mohlo vypadat a napadlo me prirovnani k ukrajinskemu Sachtaru, kde je zbytek tymu az na par vyjimek jako Dynamo nebo Dnepr financne uplne jinde. Aspon dobre pro cesky fotbal.

    • netix4.9.2015 12:33reagovat

     Ty to určitě budeš vědět..Můžeš mi napsat statistiky Dočkala za minulou sezonu? Díky

   • Spytihnef4.9.2015 12:48reagovat

    No když vidím, kdo zatím stojí, tak asi jedině dobře, že koupili sešívky.

  • taborita4.9.2015 12:47reagovat

   Historicky vzato, z východu nikdy nepřišlo nic dobréhoÚsměv

  • Pouzar114.9.2015 17:36reagovat

   https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/11949406_102050151306
   84543_6158826697226208644_n.jpg?oh=17badc88cea2f51e7bba1d9ed0366118&oe=5673BCE2

 • Pamatujeme na Kociána,

  Tashunka Witko4.9.2015 11:19reagovat

  jak zaříznul Spartu při marečkovské nebeské šaškárně v Teplicích za nadšeného hýkání MM a např. i ”vtipálka” Škorpila.

  O to cennější je, že zrovna tento sudí vytáhl proti plzeňské mafii, vedené Berbrem a podal cenná svědectví, jak Paclíkem a jeho klikou dosazená banda gaunerů przní náš fotbal.

  Berbr se cítí neodvolatelný, protože na něj může jen VH, ale VV může okamžitě odvolat jeho loutku Švábici a pokud najdou odvahu vystoupit i další sudí, může se stát, že eSTéBák se bude řešit v rovině trestně právní.

   

   

  • Pamatujeme na Kociána,

   LukyACS4.9.2015 14:02reagovat

   To víš, takové věci Franta z Lidlu nechápe Úsměv

 • Takže

  daniel4.9.2015 10:53reagovat

  Frydrych k sešívkámZoufalství

  • Takže

   Tashunka Witko4.9.2015 11:07reagovat

   Alespoň jedna dobrá zpráva.

   • Takže

    Paspartu4.9.2015 11:28reagovat

    Zdroj? Já třeba slyšel, že je koupil nějaký Číňan ale je to ”jedna paní povídala”

    • Takže

     SFINGO4.9.2015 11:38reagovat

     už je to i na idnesu

    • Takže

     daniel4.9.2015 11:44reagovat

     jo 60% Číňani a 40% ŠimáněÚsměv

  • Takže

   skarpa.94.9.2015 12:05reagovat

   Zdroj??

81249 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha