Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Tak

  daniel4.10.2015 12:59reagovat

  Křéťa zase zpoplatnil podvodníkům zápas s Jihlavou na isportuSmích to je podle mě správný,podvodníci ať platí!Divím se ale že českou barcelonu nedává ČT sport,asi už to není barcelonaSmích Jinak dneska Spartička 3 body,určitě bude hrát BrábaÚsměv

 • vek

  wilathewarrior4.10.2015 10:32reagovat

  jestli maji mladi hrat, to je vec subjektivni. ale kdyz se podivam na kolektivni sporty, tak se prosazuje cim dal vice mladych hracu, protoze se ty sporty zrychluji a propracovavaji se takticky. a pokud trenujes systemem, ktery ti hraci vstrebavaji od patnacti propriklad. tak ti v osmnacti mohou zaskakovat za prvni tym na sve pozici a dokazi obstat. protoze presne vedi, kde maji hrat a jak. takze takovy hrac, pak ve dvaceti uz ma treba zazite dva tri herni styly, je rad, ze se prosadil do a tymu. proc to jde v nemecku, anglii, francii, holandsku atd, ale u nas je to problem. pokud na to ten hrac ma, tak faktor jako vek nehraje roli.

  • vek

   Pouzar114.10.2015 10:41reagovat

   Nejde to protože kotel .. Smích

  • vek

   Dno4.10.2015 10:42reagovat

   Souhlas. I kdyby se jednou za čas zkusil mladík v systému se 3 středáky proti Příbramím, Hradců, ... jako ”posouvač balonů” na střed zálohy, tak je to lepší, než tam mít Hušbauera a hrát o 10 ...

  • vek

   Rammstein4.10.2015 11:47reagovat

   Věk a rychlost není vše, k čemu je Krejčímu nebo Konatému rychlost, když je staří lenochodi Dočkal nebo Lafata v efektivitě strčí do kapsy. Dva roky jsem chtěl aby Krejčí hrál i když byl třeba po zranění nebo jednu dobu úplně z formy, protože i když mu to nešlo snažil se a makal. Čím dál víc mi ale připadá, že Dočkal je proti němu Pan Fotbalista. Vždyť je to rok co rok stejné, Lafata půlku gólů, Dočkal jen o něco míň, zbytek týmu po 1-2 gólech (duo M+M dvě nuly Smích loni totéž, předloni to byli Lafata+Hušby. Dyť letos Lafata 7, Dočkal 5, ostatní 0-1, v pohárech podobně.

    

   S těmi top soutěžemi to nelze absolutně srovnávat, tam tak ti talenti jsou protože si je stáhnou z celého zbytku Evropy už třeba v 15 letech, vždyť u nás jen co se o někom řekne že by moh být talent už se stěhuje v 15ti někam do akademie na západ. A ten zbytek holt na ligu v 15ti nemá, vždyť si vem jak šíleně nevyrovnané výkony mají Hybš, Polom, Brabec, i ten Krejčí, a ti jsou ještě o parník před ostatními. Taky je otázka, co je pro mladé hráče lepší, odsedět mládí na lávce a doufat že třeba za rozhodnutého stavu na pár minut naskočí, nebo pravidelně hrát třeba i v menším klubu. Kadeřábek, Frýdek, Pavelka a další (a zřejmě i teď Skalák) se vypracovali právě díky tomu že pravidelně hráli ve Slovácku, Liberci, díky tomu jsou teď někde jinde než ti co u nás tu dobu seděli na lávce.

   • vek

    FIKURA4.10.2015 13:40reagovat

    Napsal jsi to uplně přesně a výstižně. Tak jak to skutešně je!!

    • vek

     rimidalv4.10.2015 15:49reagovat

     Až na tu zarputilou a neoprávněnou kritiku Krejčího.Kvalita hráče se přece nehodnotí jenom podle počtu vstřelených branek ! Např. v posledním zápase táhli s Frýdkem a Costou nejvíce rychlých útoků a vytvářeli brankové příležitosti. To také ocenili diváci při Láďově střídání - podle mne byl po Costovi druhý nejlepší hráč zápasu.Úsměv

   • vek

    Kombinator4.10.2015 13:47reagovat

    Všechno o čem píšeš u nás nefunguje jenom proto, že to u nás celý proces funguje špatně, není to o tom, že by na to hráči neměli, ono totiž ve věku 16-18 na to nemá prakticky nikdo, důležitý je toho htáče adaptovat na dospělý fotbal na vyšší úrovni. Dávám to sem už poněkolikátý, ale krásnj příklad je Vašek Kadlec, ten na to v 16ti neměl ani náhodou, ale jednak Chovanec měl koule posílat na hřiště mladíky a jednak Sparta za něj dala 10 miliónů, tak jsme ten talent z něj prostě museli vymlátit, ale to co chci říct v tomhle příkladu je to, že on se od 16ti do 18ti spíš rozkoukával, ale během toho období se fyzicky adaptoval a rozvíjel svoje schopnosti daleko rychleji než jeho vrstevnící, jelikož prostě musel, aby udržel krok, což pak vyústilo v to, že v 18ti hrál repre a nemít problémy se zraněními, tak šel možná do zahraničí ještě daleko dřív. Tady prostě nejde o to, aby mladík vběhnul na hřiště a nasázel dva góly, ale jde o ten proces adaptování a rozvíjení se, který s vyšším level hraní přichází samozřejmě mnohem, mnohem dřív než u někoho, kdo si s prstem v nose válcuje juniorku a nedostává se mu šance konfrontovat svoje schopnosti s mnohem rychlejším, důraznějším, agresivnějším a techničtějsím fotbalem.

    • vek

     Pindruch4.10.2015 13:51reagovat

     A tady se opět ukazuje ta obrovská neprozřetelnost se zrušením béčka. Někteří ti kluci by třeba hráli ”jen’” ČFL (možná v případě postupu i II. ligu), ale pořád by jim to dalo mnohem a mnohem víc, než nějaké zápasy v dorostenecké lize, o tom paskvilu zvaném juniorská liga a ni nemluvě. Setkali by se totiž s dospělým fotbalem.

    • vek

     Rammstein4.10.2015 14:26reagovat

     S V.Kadlecem jsi vedle jako jedle, ten byl už od mlada brán jako největší talent od doby Rosického (někteří ho stavěli ještě výš), taky za něj Sparta dala na tehdejší dobu pěkný balík. A i tak má teď problém prosadit se v průměrném týmu v bundeslize.

      

     Jinak to co píšeš tím bys nás degradoval do role nějaké farmy, jak se tady občas opěvují mladí hráči co semtam zazáří v těch Libercích, Ostravách atd tak si taky uvědom že Liberec s nimi v sestavě sotva že nesestoupil, a Baník s mladými Pavlenkou, Frydrychem, Gregušem, Baránkem bojoval o udržení také, a Plíseň s NEJSTARŠÍM kádrem v lize brala titul. Pokud chceš hrát o titul a ligu mistrů tak to s juniorama nepůjde na to zapomeň nemají na to, a o jaké adaptaci mluvíš, ti hráči potřebují především pravidelně co nejvíc HRÁT, a ne se adaptovat na lávce Smích

     • vek

      Kombinator4.10.2015 14:37reagovat

      Ach jo, já nevím, proč odpůrci začleňovaní mladých pořád papouškujou tyhle hovadiny, že se s mladýma nedá hrát o titul. Tady nikdo nemluví o tom, abychom hráli s 19ti letýma klukama na 5ti postech, ale jde o to je postupně adaptovat a rozvíjet, což bez toho, aby byli konfrontováni s tím nejlepším, prostě nejde. Kadlec taky hrál jen pár minut, ale postuopně mu to dalo strašně moc.

      A s tím Kadelcem seš akorát tak mimo ty, v Bundeslize se možná neprosadil, což je pro mě stále záhadou, ale jestli ses koukal na U21, tak by na palce suveréně nejlepší a ten propastnej rozdíl byl neuvěřitelně znát. Stejnětak se vrátil do naší ligy a hned válel. A co se týká jeho talentu, tak se možná povídalo o tom, že je na tom líp jak Rosa, ale to byly jen kecy, skutečnost byla samozřejmě jiná a pokud by prošel modelem jakej je nastaven dnes, tak teď hraje někde v Liberci a my uvažujeme, že si ho koupíme zpátky.

      • vek

       Rammstein4.10.2015 15:06reagovat

       Já nejsem odpůrce začleňování Smích jen říkám že vysedáváním na lávce to začleňování fungovat nebude, do dospělého fotbalu se začlení jen praxí to znamená hrát a hrát a jelikož na základ ve Spartě má v 18ti tak jeden hráč za pár let (to je právě ten Kadlec) tak cestou jsou leda ty odsuzované hostovačky. Že fungují o tom svědčí mnoho případů. A dokonce jsem přesvědčený že i když už někdo odejde na přestup a pak ho po nějakém čase koupíme zpět, je to jak pro hráče tak pro Spartu lepší než zabít talent na střídačce.

  • vek

   Rammstein4.10.2015 11:58reagovat

   Ještě k tomu věku, nemyslím že by nastal nějaký věk mladých hráčů v porovnání s minulostí, v těch top týmech jich zas tolik není, a stejně tak jsou tam i třicátníci. Na druhou stranu životospráva, regenerace atd jsou proti minulosti úplně na jiné úrovni, dřív se ve vrcholovém sportu třeba běžně kouřilo, chlastalo, strava dřív a dnes je taky totální rozdíl, dřív si byl ve čtyřiceti pomalu důchodce, dnes důchodci v 60ti dělají adrenalinové sporty Smích

 • Slovácko

  Dynamo4.10.2015 10:26reagovat

  Důležité je dnes porazit Slovácko. Úvod sezony měli solidní, remizovali v Plzni. Teď šli trochu dolů.

  Uvidíme co naše únava, přeci jen Ščasný ve čtvrtek střídal jen jednou a to až někdy v 82. minutě.

  • Slovácko

   Pindruch4.10.2015 11:08reagovat

   Střídal 2x. Viděl jsi vůbec ten zápas? Úsměv

   • Slovácko

    Dynamo4.10.2015 11:16reagovat

    OK, Stein se tak dvakrát dotkl balonu

    • Slovácko

     pubi4.10.2015 12:58reagovat

     To znamená, že nestřídal? Smích Mimochodem Timmi tam možná byl dýl, ale dotknul se ho jednou - klasicky přeběh hřiště a nahrál soupeř.

 • Moje řeč

  Standa Hejkal4.10.2015 9:40reagovat

  ”Měli hnědé trenky, jak se říká. Byli prostě pos.... . Omlouvám se, že jsem sprostý, ale vře to ve mně,” řekl Zápotočný po utkání novinářům směrem k Antonínu Barákovi, Martinovi Kramešovi či Matěji Končalovi. ”Mladí nejsou pokorní a nehrají dobře. Dnes moc nechybělo k tomu, abych v kabině někoho trefil. Jsem na ně naštvaný. Hráč si musí zasloužit, aby hrál, a to u nás není. To se musí změnit,” zlobil se.

   

  ”V kabině něco proběhlo, ale nejsem takový generál, abych jeb.. mladé. Spíš se jim snažím pomoct, ale dnes to prostě nešlo. Byl to takový faul na fotbal. Já v pětatřiceti nebudu někoho přemlouvat, aby běhali a chtěli něco dokázat,” dodal.

   

  Nasrat do sestavy mladé, protože jsou mladí a pak se divit, že na to nemají. To tady chcete zavádět? Musí si to zasloužit a musí na to mít!

  • Moje řeč

   Bunda4.10.2015 9:47reagovat

   S tím souhlasím,ale aby na lávce vysedával šílenej Kováč místo Březiny nebo Tomla ? Nebo lenochod Paixao místo Pulkraba ? 2 roky tu seděl na lávce Svejdík a mladý Hovorka ho strčil ihned do kapsy po přesunu z druhé ligy. Kvalita tam je. Vždyt ti kluci mužou jít na plac za stavu 2:0. Oni na sobě dřou a áčko o kterém snili celý život je pro ně uplně zavřené. Zdá se mi že to Sčasný dělá naschvál,protože mládež je Hřebíkovo a toho on nemá rád.

   • Moje řeč

    Standa Hejkal4.10.2015 9:53reagovat

    Tak s tebou o tom vůbec nemusím diskutovat, ve většině se naprosto shodneme a můj názor na tohle znáš. Mně spíš prostě přijde, že některým tady jeblo a musí mít kádr 22 let průměr, nejstarší hráč 25, nejmladší 14.

    • Moje řeč

     LukyACS4.10.2015 10:03reagovat

     To by mě zajímalo, kdo a kde tohle tvrdil Úsměv

   • Moje řeč

    Rammstein4.10.2015 12:43reagovat

    Počkat počkat, ten lenochod Paixao měl podle zdejšího fóra nahradit Lafatu a všichni by ho stavěli rovnou do základu...aspoň je vidět za co stojí zdejší názory :P

     

    A ”šílenej” Kováč? to jako proč? Jestli na to má nebo nemá už asi nezjistíme, šancí dostal asi nejmíň vzhledem k ostatním, šílená mi připadá spíš současná sestava obrany.

  • Moje řeč

   dominik274.10.2015 10:00reagovat

   Však mají. A jestli koukáš na výsledky nejvyšší dorostenecké ligy, tak asi víš, že současný tým Sparty tu soutěž přerostl o parník. Takže by si snad někteří hráči zasloužili alespoň občas s áčkem zatrénovat nebo sem tam si zkusit aspoň pár minut v zápase.

    

   Nebo ty si opravdu myslíš, že by třeba Pulkrab předvedl méně než Paixao? Že by Wiesner nebo Mustedanagič nezvládli to, co dosud ukázal Litsingi? Tedy dostat se do jedné šance a v ní napálit gólmana?

    

   Nebo že by byl tak velký rozdíl v tom, jestli občas sedí na lavičce jako druhý stoper Kováč nebo Březina, který by se tam v rozhodnutém zápas proběhl na pár minut?

    

   Pokud Sparta bude mít 18 borců, kteří se budou prát o základ a místo v repre, pak ať mladí klidně nehrají vůbec a chodí jen hostovat. Mně spíš přijde, že současná Sparta nejde ani jedním směrem. Že se málo hledí do budoucna a strahovské tréninkové centrum je prakticky odříznuté od Letné.

    

   A co se týká Příbrami, tak tam cpou mladé do sestavy z jediného prostého důvodu. Potřebují prodávat hráče. Ať se Zápotočný prodá sám za desítky milionů, aby teda klub nemusel fungovat v současném modelu. Beztak si myslím, že on sám kdysi z podobného přístupu dost možná těžil.

    

   Každopádně já si nemyslím, že by tady někdo chtěl zavádět model Příbrami. Přijde mi, že tady se spíš lidi podivují, že za rozhodnutého stavu nebo proti Královu Dvoru hraje Paixao, přestože se zdá být takřka jisté, že jeho angažmá na Letné se nepovedlo a klub na něm nijak nezbohatne, v utkáních ho nevyužije, ani z něj už nic nevychová.

   • Moje řeč

    dominik274.10.2015 10:02reagovat

    Aha, tak vidím, že už jsi na to mezitím odpověděl Bundovi, tak pardon...Úsměv

   • Moje řeč

    Pindruch4.10.2015 10:09reagovat

    Moje řeč. Přesné a výstižné.

   • Moje řeč

    LukyACS4.10.2015 10:10reagovat

    Oni netrénují s áčkem? Já myslel, že se třeba 2-3 občas na trénink vezmou.

     

    Jinak je to, jak píšeš. Nikde jsem tu nečetl, že by ty dorostence někdo dával do základní sestavy. Mně třeba přijde divné na MOL cup nechat 2 místa volná,nebo brát na lavici 2 stopery, resp.3 pokud tam člověk počítá i Marečka. To tam mohl sedět kdokoliv jiný.

    Dokud nedostanou šanci ani na pár minut, tak nikdo nemůže vědět, na co mají. Ale šanci si zaslouží, když ligu drtí ve stylu 92.

    • Moje řeč

     dominik274.10.2015 10:21reagovat

     Já teda vím, že zejména na reprezentační pauzy bral na tréninky áčka hráče juniorky a U19 kouč Lavička. Obávám se, že po výměně trenérů se to dost omezilo, ale tak můžu se na to ještě přeptat.

     • Moje řeč

      LukyACS4.10.2015 11:43reagovat

      jj, dík, já mám taky právě pocit, že je hodně bral Lavička a bylo to provázané, i jsem občas četl, že nějací mladíci trénovali za odměnu a od té doby, co je na lavici Ščasný, jsem už nic takového nečetl.

   • Moje řeč

    majtin4.10.2015 12:42reagovat

    Jedna velká chyba je ta, že se opět nevybral trenér kompatibilní s výbornou prací s mládeží ve Spartě.

 • M.Nešpor

  Bunda3.10.2015 21:42reagovat

  Další fík v Polské lize. Bohužel my máme v týmu lenochoda 0/30. Martin Nešpor tu měl zůstat a určitě by Spartě ne jednou pomohl. Njn další chyba našeho tragického vedení..

  • M.Nešpor

   Luke3.10.2015 21:48reagovat

   Škoda, že mají opci na přestup...

   • M.Nešpor

    Bunda3.10.2015 21:57reagovat

    Vážně ? Smích Tak to je Otava čůrák.

  • M.Nešpor

   Dynamo3.10.2015 22:00reagovat

   Nešpor je kvalitní hráč, vždycky jsem si ho ve Spartě přál. Snad se vrátí

   • M.Nešpor

    majtin3.10.2015 22:03reagovat

    Hmm, tak na tohle mám názor úplně opačný. Nešpor není podle mě kvalitní hráč, nikdy jsem si ho do Sparty nepřál. Snad se nevrátí.Úsměv

   • M.Nešpor

    lidoop3.10.2015 22:06reagovat

    To jo, hotovej zazrak. Proto nikdy nevycnival ani v ceskych (pod)prumernych klubech. Teda kdyz nepocitam prehnanou agresivitu, ta se mu uprit rozhodne neda. Ted se mu povede par zapasu v ekstraklase, kde byl za hvezdu i Pajsl, kteryho tu kazdej povazuje pomalu za nejhorsi nakup v historii a delate z nej pomalu Ronalda.

   • M.Nešpor

    Tashunka Witko4.10.2015 9:18reagovat

    Nešpor je přehnaně agresivní dřevák, který se hodí akorát tak pro předpotopní hřebíkovský fotbal, kde by se uplatnil jako nástupce Hartiga.

  • M.Nešpor

   standis3.10.2015 22:04reagovat

   Skalák mrzí více, taky dal dnes fík.

   • M.Nešpor

    Bunda3.10.2015 22:14reagovat

    Skalák mrzí víc,ale Nešpor je dobrej. Hraje jednoduchý agresivní fotbal,má výborný presink,rychlost a technicky na tom taky není zle. Ideální hráč do zápasu ve kterém je Sparta kombinačně slabší.

    • M.Nešpor

     standis3.10.2015 22:21reagovat

     Je lepší než Pexeso a předpokládám, že i levnější, takže ho nahradit 0/30 byl zase majstrštyk našeho vedení, ale podle mě je Lafi i Fatai lepší a na místě 3. útočníka bych radši viděl našeho odchovance.

  • M.Nešpor

   Chrod3.10.2015 22:16reagovat

   Chyba našeho tragického vedení byla v tom, že takový průměrný kopyto do Sparty vůbec přišlo. Ještě když kvůli tomuhle magorovi odešel Skalák, tak je to snad jeden z nejhorších přestupů za poslední dobu.

   Takovej tragéd tady nemá co dělat, na Spartu nikdy mít nebude a góly v nějaký polský lize nic neznamenaj, jak jsme si mohli už všimnout...

   Doufám, že si ho tam nechaj...

   • M.Nešpor

    Avhred3.10.2015 22:46reagovat

    Kdybych to měl shrnout, tak příchod Nešpora do Sparty jsem nikdy moc nepobral. Žádná hvězda to nikdy nebyla a není, viz. fakt, že za šest let nevstřelil ani třicet ligových branek, což je tedy na někoho, kdo by měl být útočníkem v takovém ambiciózním týmu jako Sparta, hodně chudá vizitka.

    • M.Nešpor

     dominik274.10.2015 1:17reagovat

     Já myslím, že pro Spartu by bylo důležitější, kdyby ty góly dával hlavně v jejím dresu. Že se tolik neprosazoval v Bohemians či Bolce, to mě až tak neštve.

      

     Musím říci, že když po zranění nastupoval za juniorku, tak mě překvapil styl, jakým tam hrál. Přišlo mi, že herně trošku dospěl a už to není jen takový ten bourající nepřemýšlející blázen. Takže jsem doufal, že proti mému původnímu přesvědčení nakonec šanci v áčku dostane. Místo toho však rovnou odešel do Polska.

      

     Vlastně kdokoliv během jara zazářil v juniorce, tak šel pryč. Ze všech nejvíc mě asi mrzel odchod Schranze. I kvůli němu samotnému mi bylo líto, že tady jen promrhal půlrok kariéry, přestože v té juniorce byl opravdu příkladem hráče bojujícího o místo.

 • Hm mm ...

  Avhred3.10.2015 20:09reagovat

  Škoda že to Zlín neudržel do konce, ale i tak mi nečekaná ztráta Peltových Galactitos udělala radost. A rovněž mne baví The Special One se svým ansámblem, s nímž v 80. min prohrává doma 1:3.

  • Hm mm ...

   guitarplayer3.10.2015 21:31reagovat

   jak sem říkal, brzy bude volný pro spartičkuSmích

  • Hm mm ...

   standis3.10.2015 22:06reagovat

   Pelta vidí náš slibný koeficient, pak se podívá na tabulku a zase je zdrcen.

 • Kliment

  Chrod3.10.2015 16:52reagovat

  Kliment srovnává s Hoffenheimem na 1:1 po minutě na hřišti Smích

  • Kliment

   spartas3.10.2015 17:01reagovat

   Škoda. U nás mohl střídat v juniorce.

   • Kliment

    standis3.10.2015 17:03reagovat

    Z hlediska statistiky by tam ovšem dal víc golů a můžeš argumentovat, že je lepší než Lafata.

    • Kliment

     spartas3.10.2015 17:06reagovat

     Ano. Já nabídl statistiku. Ty svůj subjektivní pohled, že se ti Brabec nelíbí.

     • Kliment

      standis3.10.2015 17:08reagovat

      Tys nabídl paskvil, který namá s objektivním hodnocením nic společného. Vysvětlil jsem ti o vlákně o Brabcovi.

      • Kliment

       spartas3.10.2015 17:11reagovat

       Ty považuješ své hodnocení za objektivní?

       Tak tady můžeme skončit. Ve chvíli kdy někdo své myšlenky vydává za objektivní pravdu, tak nemám chuť s ním ztrácet čas.

       • Kliment

        standis3.10.2015 17:15reagovat

        Já jsem napsal, že je můj pohled objektivní?

        • Kliment

         spartas3.10.2015 17:17reagovat

         Jak si představuješ objektivní hodnocení? Když statistika se ti nelíbí a sám nabízíš. No, nic.

          

         • Kliment

          standis3.10.2015 17:23reagovat

          Já ti jenom celou dobu tvrdím, že tvoje statistika je k smíchu. Nic víc.

          • Kliment

           Avhred3.10.2015 17:26reagovat

           Souhlas.

          • Kliment

           LukyACS3.10.2015 17:36reagovat

           Nesouhlas.

          • Kliment

           majtin3.10.2015 19:57reagovat

           Nesouhlas.

          • Kliment

           bigcock3.10.2015 20:38reagovat

           nesouhlas

          • Kliment

           Skleepy3.10.2015 20:56reagovat

           Já se nesměju.

           • Kliment

            standis3.10.2015 22:03reagovat

            Já se zase směju více a více.

        • Kliment

         guitarplayer3.10.2015 17:17reagovat

         klid chlapci, můžeme se shodnout, že supertalent Brabec půjde co nevidět za 100M do čelzí.Smích

  • Kliment

   Avhred3.10.2015 17:27reagovat

   Snad se Klimentovi bude dařit; vždyť v posledních letech naši mladí útočníci jako Kadlec nebo Fenin v Bundeslize valný dojem neudělali; sice se skvělými výkony v prvních kolech rychle vyšvihli nahoru, ale pak zase rychle sletěli dolů (v případě Fenina to platí doslovně … )

 • skalák zase zavěšuje

  guitarplayer3.10.2015 15:39reagovat

  http://tv.isport.blesk.cz/video/2446661/mlada-boleslav-pribram-gol-jiriho-skalaka-na-1-0.html

 • Tiskovka Vrby

  kapacitos3.10.2015 13:53reagovat

  https://www.youtube.com/watch?t=234&v=bs-lGLGd444 Smích

  • Tiskovka Vrby

   kapacitos3.10.2015 13:56reagovat

   https://youtu.be/bs-lGLGd444

   • Tiskovka Vrby

    Avhred3.10.2015 14:06reagovat

    Hodně dobrý. ÚsměvÚsměv

    • Tiskovka Vrby

     daniel3.10.2015 14:51reagovat

     ta samá scéna to už tady bylo v souvislosti s Křetínským a Spartou ale nemůžu si vzpomenout už co to bylo v jaký souvislostiSmích

     • Tiskovka Vrby

      Kajaxx3.10.2015 15:03reagovat

      S Vasluií.. Ale na tuhle scénku je hodně parodií.

 • U19

  LukyACS3.10.2015 12:58reagovat

  Dneska si smlsli na Hradci, který patřil k nejlepším týmům soutěže, 5:1 Úsměv

  • U19

   Standa Hejkal3.10.2015 13:12reagovat

   Březina místo Kováče, Zizu místo Váchy a budu spokejenej.

   • U19

    Sendi3.10.2015 13:24reagovat

    Zizu je víc dopředu, místo Hušbauera...Váchovo dny jsou zdá se už sečteny, dvojka Mareček-Jiráček už ho do sestavy asi nepustí:)

    • U19

     Standa Hejkal3.10.2015 13:34reagovat

     No právě, Zizou může alternovat za více hráčů, Vácha se nevejde ani na lavičku Úsměv

     • U19

      Sendi3.10.2015 13:37reagovat

      Je vidět, že se vyznáš...až na toho Brabca! :))

     • U19

      LukyACS3.10.2015 13:38reagovat

      vůbec bych nebyl proti Úsměv

     • U19

      Pindruch3.10.2015 13:42reagovat

      Zizu je všechno, jen ne definitivní hráč, už teď má trenér Holoubek kolikrát nervy z toho, že se mu nechce moc vracet zpět a i bránit, typický balkanec Úsměv Ale talent má obrovský, i když já mam větší slabost pro Pulkraba, mám rád tenhle typ hráčů, dravce, rváče, kteří by se prerazili, aby urvali vítězství.

      • U19

       Pindruch3.10.2015 13:44reagovat

       definitivní = defenzivní. Překlep Úsměv

      • U19

       Standa Hejkal3.10.2015 13:45reagovat

       Já vůbec neříkám, že je defenzivní hráč, jen bude hrát buď Jiras nebo Marec, tzn. jeden z nich by byl na lavičce a proč tam mít i s Váchou dva DZ? Zbytečný.

      • U19

       Sendi3.10.2015 13:46reagovat

       viděls někdy hrát Bosnu? Zizu tam hrává většinou uprostřed hřiště a zvládá to bez problémů. Jemu se nechce vracet když hraje pod tim hrotem, ale oproti loňsku na tom máknul a vybojuje tam díky svejm fyzickejm předpokladům dost míčů...kdyby byl pracovitější, musí hrát okamžitě ligu už...

       • U19

        Pindruch3.10.2015 13:50reagovat

        Boisnu jsem neviděl, ale U19 letos celkem pravidelně a zda se mi, ze prostě defenziva je momentálně jeho asi největší slabost, i trenér Holoubek mi říkal, že je to s ním v tomhle směru občas ”peklo” Úsměv Musí ho často kvůli tomu perovat Úsměv

        • U19

         LukyACS3.10.2015 13:55reagovat

         a viděls někdy na dorostu Ščasného?

         • U19

          Sendi3.10.2015 13:58reagovat

          já teda ani jednou, pravidelně tam vídám akorát reprezentační kouče...

          • U19

           LukyACS3.10.2015 14:03reagovat

           To mě nepřekvapuje. Přijde mi, že mládež ignoruje kvůli Hřebíkovi, jinak si to vysvětlit nedokážu.

           • U19

            Sendi3.10.2015 14:03reagovat

            možná tam chodí Hejkal, toho bych beztak nepoznal :D

         • U19

          Pindruch3.10.2015 14:02reagovat

          Neviděl, ale možná mi unikl. Ale třeba na derby nebyl určitě, což mne trochu překvapilo.

      • U19

       LukyACS3.10.2015 13:49reagovat

       Proto mi rve srdce, když vidím Paixaa, který působí dojmem, že se mu nechce makat a v dorostu kluka, kterej by na hřišti nechal vše.

    • U19

     LukyACS3.10.2015 13:38reagovat

     To se spíš dočkám titulu Arsenalu než debutu Mustedanagiće za áčko.

     Přitom je to obrovský talent a čím dřív začne získávat zkušenosti z dospělého fotbalu, tím víc z toho Sparta bude těžit - jak sportovně, tak finančně. Vůbec nepochybuju o tom, že by se v dospělym fotbale neprosadil, už teď by z mého laického pohledu své odehrál.

     Samozřejmě vše platí za předpokladu, že se mu vyhnou zranění.

     • U19

      Sendi3.10.2015 13:41reagovat

      bacha, má furt nedostatky v pracovitosti, tyhle typy hráčů docela často vyhořej - extrémní talent, ale laxní přístup, v tom si může podat ruku s Schickem. Co se týče fotbalovejch schopností, tak z ligovejch obránců by dělal myslim solidní čůráky, takovej pocit mam třeba i z Haška s Wiesnerem, když sem viděl včerejší ligovej zápas tak sem měl dojem, že proti takovejm mančaftům to můžem hrát rovnou s celym dorostem:)

      • U19

       Pindruch3.10.2015 13:53reagovat

       Filip Hašek by podle mne mohl z fleku nastupovat za áčko ke konci zápasů, když je už o vysledku rozhodnuto, už jenom pro tu jeho pracovitost by si to zasloužil.

       • U19

        Sendi3.10.2015 13:59reagovat

        Hašan je skvělej, akorát asi fyzicky by měl trochu problémy, potřebuje trochu zesílit...

        • U19

         Pindruch3.10.2015 14:04reagovat

         Mne hodně připomíná Martina Frydka seniora, když začínal v áčku Sparty.

       • U19

        spartas3.10.2015 15:36reagovat

        O šanci se porve Paixao.

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha