Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
  • hehe

Kombinator25.4.2015 22:22reagovat

máloco potěší víc, než když čůrák Petržela se svýma podvodnickýma kumpánama se snaží rychle využít svíjení protihráče ke vstřelení gólu a místo, aby to tomu praseti vyšlo, tak naopak za chvilku dostanou gól na 0:2. Fakt mě nenapadá větší bezcharakterní hnůj než je Petržela, to i lhář je proti němu svatoušek.

• hehe

Avhred25.4.2015 22:46reagovat

Pro mě je naopak pozitivní, že tenhle bezcharakterní ubožák za zenitem nastupuje v základní sestavě týmu ze západu Čech; je to znamení postupného a neodvratného úpadku plzeňského klubu.

• hehe

ketamin25.4.2015 22:48reagovat

Tím vlastně začala jejich ”jízda” za prvním titulem. V Liberci se zranil obránce a zakrslý zkurvysyn Petržela toho využil k útoku a přihrávce na Rezka do prázdné brány. Petržela je skutečně nechutný typ šmejda a musím říct, že jeiho penaltové extempore ve finále poháru jsem si opravdu užil.

• hehe

majtin25.4.2015 22:54reagovat

• hehe

Avhred25.4.2015 22:57reagovat

Tohle si vůbec nepamatuju; neskutečný amorální dobytek ...

• Bolka

bigcock25.4.2015 22:21reagovat

si zaslouzi pochvalu, ze to uhrala i proti rozhodcimu. Kazdy faul otoceny, bylo to az trapne.

Avhred25.4.2015 22:42reagovat

V Příbrami se nepodvádí, Figura ti to vysvětlí ...

• Bolka

Wollverin25.4.2015 22:43reagovat

Stejně hnusně jako v Plzni

• LoL

LukyACS25.4.2015 22:19reagovat

Ten loser Koubek snad prosere ještě nemožný Smích V pondělí to mohlo být o 8b a místo toho to zítra možná budem mít ve svých rukou.

Jinak Plzeň má +36, my +29, takže je rozdíl 7 branek, když vyhrajeme o 2 góly tak v postatě 3 góly a máme zítřejší zápas k dobru, takže to chce Brno pořádně vyklepat, ať nám stačí i dvougólová výhra.

• A impuls

standis25.4.2015 22:15reagovat

je tady. Ani se nemusel měnit trener. Zítra musí být hotovo do hodinky. A 9. května Lafata hattrick a Stěch nula.

• Dobře Bolka

Spytihnef25.4.2015 22:13reagovat

A máme to zase ve svých rukou :)

Chrod25.4.2015 22:16reagovat

Tak to bysme museli porazit Plzeň 3:0, ale teoreticky to ve svejch rukou máme no...

LukyACS25.4.2015 22:20reagovat

o 2g by to mohlo stačit

Chrod25.4.2015 22:32reagovat

No uvidíme, ale my už takovýma rozdílama jako loni nevyhráváme...

• JOOO

Chrod25.4.2015 22:09reagovat

Je to doma

• JOOO

acs-mee25.4.2015 22:14reagovat

mno hlavně my si to ještě musíme uhrát... nestahujeme kalhoty, ale Smích

• 5 minut

standis25.4.2015 22:06reagovat

Smích

• 5 minut

kapacitos25.4.2015 23:12reagovat

by me zajímalo za co bylo takový nastavení, když tam bylo jenom jedno menší ošetřování..Přitom průměrný nastavení v zápasech Plzně je 1-2 minuty..Vztek

• Holenda

captain_obvious25.4.2015 22:02reagovat

Ten to v šatně slízne. Nepochopitelně ustál souboj ve vápně a šel do zakončení, to se v Plzni nenosí.

• Holenda

captain_obvious25.4.2015 22:04reagovat

A Skalák se zkušeně vykartoval na Spartu Smích Teď se ale nastaví 6 minut a Plzeň to ještě otočí.

• Holenda

Pindruch25.4.2015 22:05reagovat

Skalák by stejně proti nám nehrál.

• Holenda

wasek2611@centrum.cz25.4.2015 22:23reagovat

právě proto zkušeně...má stopku na náš zápas a zbytek sezony bude hrát s čistym štítem