Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Pepík

  Luke6.4.2015 17:54reagovat

  Pepik nám skončil na Slovensku! SmíchSmíchSmích

  • Pepík

   LukyACS6.4.2015 17:57reagovat

   9-1-11, to je podle mě vynikající bilance s nejsilnějším týmem na Slovensku

  • Pepík

   captain_obvious6.4.2015 18:04reagovat

   Předpokládám, že ho to hluboce zklamalo, protože cítil, že má týmu pořád co dát.

    

   Tipuju, že tenhle brontosaurus s trénováním skončil. Toho už může někdo najmout opravdu jenom na základě jména. Kdo aspoň trošku sledoval jeho posledních několik angažmá, ví že má dát rychle ruce pryč.

   • Pepík

    LukyACS6.4.2015 18:12reagovat

    Přitom jméno měl velký, kdyby nerezignoval na svůj rozvoj, případně si vybíral vhodné odborníky k sobě, tak mohl být pořád úspěšný. Siegl byl výbornej hráč, ale trenérsky bude podobně neznalej, nechápu, proč si ho k sobě pořád bral.

    • Pepík

     standis6.4.2015 18:16reagovat

     Se Sieglem jsou rodinní přátelé, tak proto. Jinak se těžko někdo může rozvíjet, když si myslí, že všechno zná nejlíp.

    • Pepík

     majtin6.4.2015 18:46reagovat

     ”kdyby nerezignoval na svůj rozvoj”...ne nemyslím si, že vynikající trenér musí mít IQ nad 140, ale obávám se že je dost reálné, že ta historka o tom, jak za Chovance musel skládat učňovské zkoušky tehdejší sekretář Sparty, je pravdivá. Když si vezmu vypovídající hodnotu jeho rozhovorů, ani bych se nedivil.

    • Pepík

     ketamin6.4.2015 19:01reagovat

     Vhodné odborníky. Například Hřebíka s Otavou, pod kterými Sparta předvádí moderní kopanou se kterou nevyhrajeme ani v Ostravě. :D

   • Pepík

    standis6.4.2015 18:18reagovat

    Omyl, on ví, že Slovan udělal obrovskou chybu.

  • Pepík

   standis6.4.2015 18:11reagovat

   Kde to píšou? Ve Slovanu mohl prokázat, že trenovat umí, protože měl celou zimní přípravu a tým už dostatečně znal z podzimu. Ukázal předpokládané. A co Horst?

   Trenerská kariera Chovance:

   - Příbram

   - Krasnodar

   - SAE

   - Ružomberok

   - Slovan

   Všude byl chvíli - poslední 3 angažmá půl roku a v Příbrami a Krasnodaru necelý rok. JJako bývalý vynikající fotbalista se dostal na x let k trenování Sparty a pak k repre, kterou odevzdal v rozkladu. Psal jsem, že to žádný kvalitní trener není už na ofiku, ale podle spousty lidí jsem neměl pravdu a je to úspěšný trener.

   • Pepík

    majtin6.4.2015 18:27reagovat

    Jo, tak to jsme tam psali dva. Já jsem říkal, že je dobrý jen v silných slovech.

    • Pepík

     ketamin6.4.2015 19:01reagovat

     A taky je to pěkná blbost.

   • Pepík

    ouissi6.4.2015 20:37reagovat

    Tak já se k tomu kajícně přiznávám, že jsem byl na starém fóru jedním z Chovancových zastánců. Asi snad pod vlivem jeho hráčské kariéry, pod dojmem jeho předchozích trenérských štací. Ale jak se píše výše - přestal být progresívním, ustrnul ve svém vývoji a dnes by Spartě už s největší pravděpodobností neměl co dát.

    Ale v době, kdy nás naposledy trénoval, jsem stále čekal, že se to může ještě změnit, že bude s to se ve své trenérské kariéře někam posunout. Mýlil jsem se, bylo to jeho maximum.

     

 • Obrat

  Dynamo6.4.2015 14:46reagovat

  Pořád se dá věřit v nějaký obrat.

  Notičky jsou rozdaný jasně, Plzni se to tlačí k titulu.

  Navíc vezměme v potaz, že Proske v Hradci pískal velmi podivné fauly proti Spartě.

  Na druhou stranu stále platí jedno možná méně známé rčení: ”žádný sebelepší plán nikdy stoprocentně nevyjde”.

  Ještě se může stát mnoho.

  • Obrat

   trakip6.4.2015 14:54reagovat

   Dnes jsem se díval na záznam a též se mi to pískání nezdálo.

   • Obrat

    Bunda6.4.2015 15:03reagovat

    To je jasné že pískal proti nám. Hradci vytvářel nesmyslné standartky.. Tohle je teď nový trend u Plzně.

    Rozhodčí skoro každý souboj pískne jako faul na Plzenáka,takže podvodníky dostane do tlaku a soupeř nemá skoro žádnou šanci na utočení.

    No a pak se píše o tom že Liberec nebo Slavie hráli zoufale. Jak asi měli hrát když každý jejich pokus nebo souboj byl faul ?!

    Proske je mrdka Plzenská ale proti nám se pískalo až ted v Hradci a myslím že jsme měli dostat za vyučenou za tu Lafatovo penaltu.

    Jinak nový rozhodčí Houdek je z Plzně a je to dobrý přítel Berbra.

    • Obrat

     Lobrock6.4.2015 15:10reagovat

     Nejkomičtjší byl ten ”faul” Matěje u lajny, jak naprosto čistě sebral Hradečákovi míč a pak nevřeil vlastním očím, když Proske pískal standardku ve velmi nebezpečný vzdálenosti od vápna.

     • Obrat

      Bunda6.4.2015 15:18reagovat

      Tahle situace byla komická :D

      Nejhorší je že Proske ale i ostatní rozhodčí musí pískat jak jim Berbr nařídí. Pokud né,tak končí a na jejich místo jde jinej a lidí je dost..

      A komu by se nelíbilo mít za 90 minutovou komedii 20 tisíc Neutrální

    • Obrat

     majtin6.4.2015 15:25reagovat

     Ano, tenhle trend se týkal i zápasu Plzně v Hradci - jim bylo písknuto cokoliv, ale chvíli před koncem pustil rozhodčí dva útočné fauly Plzně před šestnáctkou a byl z toho gól. Přitom podobné a mnohem lehčí zákroky na Plzeň uprostřed hřiště jasně pískal.

  • Obrat

   LukyACS6.4.2015 14:57reagovat

   Nám hlavně může stačit i vítězství 2:0, Plzeň má +34g, my +29g, při vítězství 2:0, by byl rozdíl ve skóre jen 1g... pak by nám stačila remíza Plzně třeba v Teplicích, ale jak už jsem psal, moc tomu nevěřím, když vidím, jak jsou tlačení, kdy z posledních 15z vyhráli 14x, navíc my jedem ještě do Bolky a Liberce, kde to bude hooodně těžké.

   • Obrat

    majtin6.4.2015 15:22reagovat

    Liberec s Vavruškovým útočným pojetím by nám měl vyhovovat a Boleslavi budou chybět Vacek se Skalákem. Dá se to.

 • regurelní gól????

  trakip6.4.2015 14:37reagovat

  Nevím, zda to zde bylo, ale pokud drobek rozumím výkladu pravidel, tak 1. gól platit neměl, protože před Pavlenkou byl v ofsidu hráč Plzně a ten sklonil hlavu, aby šel míč do branky. Nebo se mýlím? Co je to proti tomu ofside Lafaty a zastavení hry Conatého.

  • regurelní gól????

   Capo6.4.2015 17:40reagovat

   Myslim, že tohle pravidlo o ovlivnění gólmana prošlo úpravou, a pokud je hráč stojící v ofsajdu dostatečně daleko, tak se to nepovažuje za ovlivnění gólmana, a pokud se balonu nedotkne, tak se ofsajd nepíská. Podobně jsme dali gól Bernu, kdy při střele Váchy byl podobně postaven před gólmanem tušim Konate.

 • Tady je střet 2 pohledů a

  bastien6666.4.2015 13:41reagovat

  oba mají částečně pravdu. Jeden tvrdí, že si za to Sparta může sama, protože ztrácí s Baníkem apod. Ano, ale...2. pohled říká, že podvodníci vedou protože neváhají. Ale opět ale..

  I top celky na světě čas od času ztratí. Není možné si myslet ,že titul bude jen když vyhraješ vše. Sparta neztrácí víc, než by bylo obvyklé. Problém je, že Berbrovci neztrácí, protože když jim teče do bot vždy je 3 posily na hřišti dotlačí. Takže Sparta nepřijde o titul proto, že moc ztratila, ale proto že Berbrovci byli ochráněni před ztrátama. Nejde vycházet z toho, že když chci titul, musím mít 90 bodů.

  • Tady je střet 2 pohledů a

   Skleepy6.4.2015 14:08reagovat

   V porovnání s loňským rokem hrajeme fakt hnusnej fotbal.

   • Tady je střet 2 pohledů a

    bastien6666.4.2015 14:16reagovat

    To ano. Ale paradoxně, toto není příčina pravděpodobné neobhajoby.

  • Tady je střet 2 pohledů a

   majtin6.4.2015 14:18reagovat

   Ano, nehrajeme nic moc, ale když mi někdo tvrdí, že si proto titul nezasloužíme, proč by si ho měla zasloužit Plzeň, když hraje podobně. Třeba ač jsme v Hradci nehráli dobře, šancí jsme měli víc než Plzeň tam a nepotřebovali jsme, aby sudí v závěru přehlédl dva útočné fauly před rozhodujícím gólem.

   • Tady je střet 2 pohledů a

    LukyACS6.4.2015 14:29reagovat

    Mě by zajímalo i to, jak se posuzuje aktivní zapojení hráče do, třeba včera by Mahmutović v ofsajdu a byl v dráze letu míče, musel se i skrčit, takže pokud se takové situace posuzují jako ofsajd, tak to měl rozhodčí dost ulehčené, když se skrčil a včerejší první gól by neplatil.

   • Tady je střet 2 pohledů a

    Raist6.4.2015 14:29reagovat

    Plzeň hraje kolikrát stejnou ne-li horší bramboračku. Průšvih bude v kvalifikaci, protože tam už žádnou protekci mít nebudou, takže se docela klidně může stát, že si s nimi nějaký Petrolul Ploješť vytře stejným způsobem jako minule.

    • Tady je střet 2 pohledů a

     ouissi6.4.2015 14:38reagovat

     Já se bohužel obávám, že rozhodčí v kvalifikaci bude mít ještě Damková ze své pozice v komisi rozhodčích UEFA možnost ”pořešit”. Tam spoustu zápasů pískají i noname rozhodčí. Vzpomeň si na kvalifikaci v Turecku - nevěřím tomu, že by tam býval rozhodčí neměl nějaké pokyny.

 • Kovařík skončí

  LukyACS6.4.2015 13:39reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/blesk-sport/232476/damkova-tvrde-ztrestala-rozhodciho-kovarika-exemplarni-flastr-a-konec-kariery.html

   

   

  • Kovařík skončí

   Capo6.4.2015 13:59reagovat

   Ono je na tom článku nejhezčí, že prý v podstatě penaltu písknout musel, protože kdyby se ukázalo, že byla a on ji nezapískal, tak by dopadl ještě hůřÚsměv Dobrej kocourkov.

  • Kovařík skončí

   majtin6.4.2015 13:59reagovat

   Podle mě jeden z těch slušnějších. Podle mě se teď spoléhal na to, že Lafy zbytečně nesimuluje a snaží se to ustát. Už to zapískání bylo takový nejistý. Podle mě škoda.

   • Kovařík skončí

    LukyACS6.4.2015 14:04reagovat

    já měl Kovaříka taky celkem rád, z ligy mi tolik nevadil podobně jako Franěk nebo i celkem Královec s Jechem.

     

    Jinak, že by to odnesl víc, kdyby se ukázalo, že to byla penalta a on to nepískl. To je neskutečný, nedivím se, že je znechucenej a radši chce skončit. Nicméně víme, jak to dopadne. Nebude chtít pískat Kovařík, Berbr vyloví někoho nového.

    • Kovařík skončí

     majtin6.4.2015 14:15reagovat

     Ano, ty jména co o nich mluvíš, ty pískají docela rovinu. Možná ještě Jílek a někdo další by se ještě možná našel.

     • Kovařík skončí

      ouissi6.4.2015 14:34reagovat

      No, Jílek zrovna nevím nevím, když si vzpomenu na ten druhý poločas Dukla - Plzeň...

      Nicméně do výčtu seriózních hlavních rozhodčích bych přidal už jenom Příhodu. Netroufám si vyjadřovat se k novým arbitrům (Bílek, Houdek, Pechanec atd.). Ti zatím žádný opravdu důležitý zápas nepískali, ale vzhledem k tomu, že do listiny prvoligových přibyli až za vedení Damkové, nepochybuji o tom, že loyalita nebude právě onou vlastností, která by jim měla chybět.

      • Kovařík skončí

       majtin6.4.2015 14:41reagovat

       No, to s tím Jílkem jsem si nevybavil, neříkám že je čistej, spíš mě napadá, že se bál trestu, možná ani ne od komise rozhodčích, ale od Berbra, že by ho časem vyautoval a tak ten druhý poločas kompenzoval. Ale to je jen spekulace.

  • Kovařík skončí

   Raist6.4.2015 14:23reagovat

   Kovařík zbaštil přihraný pád a dostane stopku na 8 kol. Jinak ovšem utkání zvládl, protože domnělý ofsajd před vstřelením regulérní branky jde na vrub pomezního. Co ten včerejší čárový (Jiřík/Hock) z Bazalů, který pískal chybné ofsajdy jak na běžícím páse? Vrcholným kouskem byl zejména ten Barošovi, za kterým se snad o tři metry zapomněl Hubník. Dostane tak osmičku?

   • Kovařík skončí

    LukyACS6.4.2015 14:31reagovat

    já jsem zvědavej, kdy vyplave Hájek, kterej nám odmával ofsajd, tipuju to tak za 2 kola

  • Kovařík skončí

   Mário Vdolek6.4.2015 19:53reagovat

   Nějak se hlavně zapomíná, že předtím neuznal regulérní gól. Celej ten zápas zkurvil.

 • mýtus penalt

  LukyACS6.4.2015 13:19reagovat

  Je komické, že mezi lidma koluje mýtus, jak Sparta zahrávala hromadu penalt za Košťála, Pelty atp. Ano, dřív se řezalo taky, ale tolik penalt jsme rozhodně nezahrávali.

   

  Vždyť penaltoví kouzelníci v celkové tabulce kopali 94 penalt, my 105. Je tedy otázkou tak 2 sezon, kdy získají prvenství v celkovém počtu.

  Navíc se musí brát v potaz i to, že je Sparta v nejvyšší soutěži 22. sezonu, Plzeň 18., takže když se to z průměru, Plzeň vychází jako vítěz.

   

  Co na tom, že je v historické tabulce mezi Spartou a Plzní rozdíl 600b a 500 vstřelených branek. Sparta hraje o titul rok co rok, Plzeň asi 5. sezonu. Každý, kdo není slepý, musí vidět, co se tu děje.

   

  P.S. Titul sice nikdy neobhájili, ale pro penaltovej titul už si jdou popáté v řadě Smích a vloni to od nás byl ofenzivní uragán.

  • mýtus penalt

   LukyACS6.4.2015 13:20reagovat

   zprůměruje

  • mýtus penalt

   Avhred6.4.2015 13:41reagovat

   Hlavně ty kecy ”za Košťála Sparta uplácela jako zjednaná” jsou naprosto absurdní a může je z huby vypustit jen infantilní jedinec jako Limberský.

   Za Košťála měla Sparta nadupaný tým, který byl schopný hrát vyrovnané bitvy s evropskými giganty nebo deklasovat zahraniční mužstva s mnohonásobně vyšším rozpočtem jako Spartak Moskva nebo Feynoord Rotterdam. Tenkrát se do zahraničí chodilo zásadně přes Spartu a nejlepší tuzemští hráči působili právě na Letné, proto žádný div, že Spartička vyhrála ligu pětkrát za sebou a byla schopná získat titul třeba s šestnáctibodovým náskokem jako v sezoně 2000/01. Tenkrát neměla konkurenci (Plzeň se potácela někde mezi první a druhou ligou a Liberec s Jabloncem si jezdili do Prahy pro pravidelné gólové příděly), občas zazlobila komická Slávie nebo Olomouc, ale jinak to z naší strany byla totální hegemonie, jež nepotřebovala žádné výraznější soudcovské tlačení.

   • mýtus penalt

    majtin6.4.2015 14:12reagovat

    Tak s tím tak úplně nesouhlasím. Sparta určitě po v porevolučním období uplácela, ale to si myslím, že skoro každý. Zrovna tak za Košťála a Pelty, to jsou prostě lidi, který nejsou čestný (Košťál je podle mě ještě horší Pelty). A když mluví Pelta o cinklém jaru, nepochybuju, že to tak bylo. Já měl v tý době chuť několikrát odejít ze stadionu nebo vypnout televizi. Vzpomínám třeba na zápasy se Žižkovem z té doby - v jednom zápase (3:1) dvě nesmyslný penalty v závěru, nebo zápas na Žižkově (2:3), kdy rozhodčí nepískl penaltu na Kincla a z protiútoku dala Sparta na 2:3. To bylo představení Kruly. Nebo derby se Slávií a dvě neodpískaný penalty pro Slavii v podání Pavlína Jirků. Prostě vlastně když si na ty doby vzpomenu, tak chudáci fanoušci Viktorie, už bych tohle nechtěl prožívat znovu. Ano kvalita tu byla veliká, ale pořešený bylo i zákulisí.

    • mýtus penalt

     Avhred6.4.2015 14:53reagovat

     Tenkrát upláceli všichni, korupce byla takovým mlčky schvalovaným koloritem tuzemské fotbalové scény, ale když člověk mrkne na výsledky z přelomu tisíciletí, tak může jenom sotva říct, že naše dominance byla jenom a pouze dílem nekalých zákulisních praktik.

     1999/2000 - 1. Sparta 81b, 2. Ostrava 53b

     2000/2001 - 1. Sparta 71b, 2. Olomouc 47b

     A Žižkováky, fanoušky klubu, jehož vrcholný činovník byl odsouzen právě za korupci, bych tedy snad ani nelitoval. Úsměv

     Jinak to derby s Jirků v hlavním partu bylo časově ještě o něco vzdálenější, myslím, že se snad jednalo o sezonu 1995/96.

     • mýtus penalt

      majtin6.4.2015 15:35reagovat

      Njn, skoro zbytečný řešit rozhodčí při takových náskocích, ale prostě ten dojem jsem z toho měl hodně nekalej.

      • mýtus penalt

       Avhred6.4.2015 15:50reagovat

       Byla to džungle a je dobře, že tahle doba je už pryč.

 • Zeby Lenin ??? Nebo snad Berbr ?

  Tashunka Witko6.4.2015 12:57reagovat

  http://www.sparta.cz/novinky/zpravodajstvi/mladez/sedmnactka-v-italii-konci-treti-16296.html

  • Zeby Lenin ??? Nebo snad Berbr ?

   standis6.4.2015 13:15reagovat

   Tak tohle je největší svinstvo - zaříznout mládežnický tým. Za tohle by měli rozhodčí doživotně skončit.

  • Zeby Lenin ??? Nebo snad Berbr ?

   hrom6.4.2015 19:34reagovat

   Otrávení

 • Mafie

  schol6.4.2015 12:55reagovat

  Soudruh StB Berbr s Damkovou to jistí. Tato mafie se drží, jako klíště. Bude těžké je odvolat, ale už by je někdo nakopat do pr.dele měl.

 • Baroš

  bastien6666.4.2015 10:53reagovat

  se s tím nemazlí. To je dobře. Je to taková osobnost, že jestli ho osolí tak půjdou sami proti sobě. Ono vítězů LM po našich trávnících nikdy mnoho neběhalo a pokud se budou vozit po Barošovi dají případným dalším osobnostem signál k tomu, ať na starý kolena do tohoto chlíva raději ani nelezou. Stejně jako dal kdysi hokejovej svaz vzkaz tím jak zametl s Kubinou.Baroš bude pro Berbrovce tvrdej oříšek a nemají dobrý řešení. Pokud se po něm budou vozit, je to špatně . A pokud nebudou tak taky

  • Baroš

   Avhred6.4.2015 12:15reagovat

   Hlavně je fajn, že se hráči poškozených klubů nebojí ozvat jako nyní Baroš nebo před ním Šural či Hanousek. Trojročáci vždycky hystericky ukazovali k Praze jakožto jedinému ohnisku, jež se snaží jejich klub zdiskreditovat a poškodit, ale teď sami vidí, že už ty jejich podloudné západočeské kejkle začínají lézt krkem skoro všem.

   I když tvrdit, že to vidí, je poněkud odvážné, protože jejich smysl pro realitu je notně utlumen, následkem čehož nejsou schopni odlišit nezpochybnitelná fakta od fikcí zplozených jejich modročervenými hlavičkami ...

  • Baroš

   Tashunka Witko6.4.2015 12:45reagovat

   Je pěkné, že se někdo ozval,

   je špatné, že to byl zrovna Baroš, který na to nemá žádné morální právo.

   I kdyby měl deset vítězství v LM, stačí si vzpomenout na jeho chování a počínání v zápase se Spartou. Jenom díky té berbrovské mafii ten zápas dohrál bez červené karty.

   Stejně tak jeho veřejné odsouzení Lafaty bylo jen zvoláním zloděje: Chyťte zloděje !

    

   Pokud se do kritiky Berbra budou pouštět jen kreatury jako Baroš, tak prokáží českému fotbalu spíš medvědí službu ! Pro plzeňskou mafii totiž bude snadným soustem a odpálit míč na druhou stranu pro berbrovce nebude problém !

   • Baroš

    majtin6.4.2015 13:00reagovat

    Víceméně ano. Jen to, že i přestože je Baroš tak trochu magor a nesoudnej(ty si myslíš, že až kreatura), tak si myslím, že neprokazuje českýmu fotbalu medvědí službu, spousta lidí - drtivá většina fotbalového národa, kteří mají jednodušší pohled na věc, ho uznává.

  • Baroš

   majtin6.4.2015 12:55reagovat

   Já bych si skoro tipl, že jejich volba bude ”dát případným dalším osobnostem signál k tomu, ať na starý kolena do tohoto chlíva raději ani nelezou”. Je to jeden z důvodů, proč se sem hráči nechtějí moc vracet - dalším je přehnaně kritický, hysterický a negativistický typický český fanoušek.(Takovej ten páprda, co všechno jen destruktivně kritizuje).

 • z archivu

  trakip6.4.2015 10:10reagovat

  Citace z archivního tisku.

  Matějek v uplynulé sezoně odřídil čtrnáct zápasů nejvyšší soutěže a hrubě mu nevyšel duel 7. kola mezi Plzní a Spartou Praha (1:0). Sudí nesprávně nařídil rozhodující pokutový kop pro Viktorii po přifilmovaném pádu Davida Limberského a na opačné straně chybně neodpískal penaltu po zákroku na hostujícího Ladislava Krejčího. Šéfka komise rozhodčích Dagmar Damková před rokem ČTK řekla, že o vyřazení Matějka z listiny uvažovala už před minulou sezonou, nakonec ale mezi ligovými arbitry zůstal a pověřila ho zaříznout Spartu. Pak ho odvolala.

  Prvoligový asistent Josef Košec po půl roce spáchal sebevraždu. Paták (řezník z Horní Břízy) dál kurví 1. ligu. Ten jediný zbyl ze slavné trojice, která zařízla Spartu a pomohla Plzni k titulu. Kdyby tento zápas nebyl tendenčně řízen, tak bychom vyhráli o 4 body.

  V podobných tendencích je řízena letošní sezona. Sice nás neřežou, ale o to více Plzni pomáhají.

  Jestli mi někdo namítne, že jsme si to prohráli sami, tak je to mimo mísu. Všechno nemůžeš vyhrát i v PL mužstva z 3. Ligy porazí ty slavné. Protože je pro ně svátek s nimi hrát, ale pak dostanou náklad ve své třídě.

   

  • z archivu

   Mário Vdolek6.4.2015 10:38reagovat

   Hele stačilo kdyby Spartička proměnila penaltu na Baníku, stačilo taky bodovat s Baníkem doma, nebo taky kopnout aspoň jednou na bránu v Plzni. Plzeň to sice řeže, ale naše výkonnost jim to dost usnadňuje. Není to loňský válec. Přičiny nevím kde hledat.

   • z archivu

    Lobrock6.4.2015 10:54reagovat

    To, že hrajem víťofotbal, kterej je na mezinárodní scéně nedostatečnej, nemění nic na tom, že Sparta má spoustu bodů, který by v každý z minulejch sezón stačil na titul a nebude jen kvůli tomu, že si Plzeň u rozhodčích opět ošéfovala KAŽDEJ zápas. A to mě na tom sere nejvíc..tj., že stačí zaplatit 15 mega panu R a ten už ti zajistí titul.

    • z archivu

     LukyACS6.4.2015 12:16reagovat

     Plzeň má v posledních 15 zápasech formu 14-0-1 a když někdo tvrdí, že jsme si to prohráli sami, tak se musím celkem smát.

     • z archivu

      ouissi6.4.2015 12:36reagovat

      Jj, mohla být ta bilance posledních patnácti zápasů i lepší, kdyby Plzeň (potažmo komise rozhodčích) nepodcenila ”zabezpečení” podzimního zápasu v Jihlavě. Plzeň tam vedla a při ”správném” vedení druhého poločasu by to Jihlava určitě neotočila. Jenže Jihlava byla tehdy docela v krizi a zřejmě všichni čekali, že je Plzeň porazí sama a Nenadál nedostal dostatečně jednoznačné pokyny, jak má utkání odřídit. A vzhledem k tomu, že po poločase Plzeň vedla, nebylo třeba ani telefonických přestávkových pokynů (jako třeba přednedávnem na Julisce, kde byl hlavní rozhodčí o přestávce jistě telefonicky důrazně upozorněn na 2 neodpískané penalty proti Dukle, což bylo ve druhém poločase na jeho způsobu řízení zápasu vice než patrné).

     • z archivu

      honzaspartan6.4.2015 13:16reagovat

      V předminulé sezoně 2012/2013 to tady tvrdila spousta lidí. Navzdory zářezu v Plzni po slavné Limberského penaltě a jarnímu vypráskání Plzně v našem chrámu, kdy si podvodníci ani neškrtli. Neustále se zmiňovaly dva nevyhrané jarní zápasy a tvrdilo se, že jsme si titul prohráli sami.

      Nevím, jestli jsi byl mezi těmito hlupáky, kteří na našem fóru tenkrát tvořili většinu, ale jsem rád, že v tomto směru doba pokročila a všichni otevřeli oči.

      • z archivu

       LukyACS6.4.2015 13:25reagovat

       To jsem rozhodně nebyl, já jsem naopak patřil do té skupiny, která ostatní, co tohle psali, považovala za hlupáky, však jsem i vydal video o české Barceloně a psal, kolik získala Plzeň bodů navíc. Některými sparťany typu Pubi, Lidoop, jsem byl označován za uplakánka, kteří furt psali, že jsme si o titul přišli sami.

       • z archivu

        LukyACS6.4.2015 13:26reagovat

        mimochodem, já si tu dobu moc dobře pamatuju, někteří sparťani, dokonce považovali zápas v Plzni za regulérní a že prej to ta penalta nerozhodla, měli jsme si prý vytvořit šance Smích to že Plzeň jinak neměla nic, to bylo podle nich OK Smích

        • z archivu

         honzaspartan6.4.2015 13:29reagovat

         Jasný, hned jsem si uvědomil, že jsem napsal blbost a že ty jsi mezi ně nepatřil Smích

76033 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha