Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • OT - AC Milan

  Standa Hejkal4.2.2015 11:03reagovat

  https://twitter.com/acmilan/status/562884107479564289

   

  Zdá se, že kromě Interu chce ze San Sira pryč i AC. Pro mě je to trochu tragédie, ten stadion má jedinečný kouzlo a byť stav je hroznej, zaslouží si tam fotbal. Notabene, když se chtějí stěhovat do takový hrůzy. Kapacita ”jen” 48 000, na střeše park.

   

  Trochu se bojím, aby něco podobného ”nepostihlo” i Spartu. Jedna věc je nový stadion a třeba nový Eden je nádherný, ale tohle mi přijde už prostě moc. Stadion má být železo a beton, ne sklo a zahrádky. To pak vypadá spíš jako obchoďák nebo kanceláře. Neutrální

  • OT - AC Milan

   petr1374.2.2015 11:17reagovat

   Stadion má být železo a beton.... no já ti částečně rozumím, ale za 1) stavební průmysl se holt vyvíjí a 2) a to je mnohem důležitější, stadion musí mít ekonomický smysl. Železobetonový monstrum ti generuje leda tak ztrátu, zatímco multifunkční stadion, kde je třeba, hotel, obchoďák, restaurace, kancly nebo i byty může klubu generovat i zisky. Zejména v Itálii, kde jsou kluby ekonomicky v prdeli, je to víc než pochopitelný. A u nás to samozřejmě není jiný.

   • OT - AC Milan

    Standa Hejkal4.2.2015 11:22reagovat

    Jsou dvě roviny.

    1. - nejsem vůl a je mi jasný, že stadion, notabene Sparty, si na sebe nevydělá pronájmem jména tak jako např. Real Madrid. Proti kancelářím a hotelu nic nemám. I restaurace, ideálně tématická, muzeum, obchod např. u nás Nike + třeba další sponzoři. Ok. Ale pořád by to měl být hlavně fotbalový stadion.

     

    2. - je to prostě stadion, tak to má vypadat jako stadion. K Letný patří podle mě i graffity. Mělo by to mít duši, což některý tyhle novostavby prostě nemají.

    • OT - AC Milan

     majtin4.2.2015 12:55reagovat

     ”mělo by to mít duši” a železobeton - tyhle dvě věci mi taky nejdou zrovna dohromadyÚsměv

  • OT - AC Milan

   honzaspartan4.2.2015 11:59reagovat

   Pro mě je zásadní věc to, aby stadion Sparty zůstal na Letný.

   • OT - AC Milan

    Paspartu4.2.2015 12:22reagovat

    To pro mě není vůbec zásadní. Letnou nelze do nekonečna opravovat a stavět na stejném místě úplně nový stadion je blbost. Prodražilo by se to.

    Ať se v Praze postaví kdekoliv a klidně něco ve stylu Edenu. To je totiž jediná věc co se Židům povedla Úsměv

    • OT - AC Milan

     honzaspartan4.2.2015 12:24reagovat

     Sparta patří na Letnou. Vůbec si nedovedu představit, že by byla jinde.

    • OT - AC Milan

     honzaspartan4.2.2015 12:34reagovat

     Ani tohle se jim nepovedlo, protože oni ten stadion nestavěli Smích

   • OT - AC Milan

    Azog4.2.2015 15:13reagovat

    má to tam své kouzlo.Spousta lidí by to nepřekouslo, ale šoupnout to někam na okraj Prahy by nebylo k vyhození.. Už jen kvůli dopravě. Dostat se na letnou je občas úkol, který velmi namáhá nervy a stojí dost času.. Další + je, že si s tim můžeš dělat v podstatě co chceš a nebudou Tě buzerovat radnice apod. jako se to děje teďkon. Spousta klubů se přesunula z řekněme středu města na kraj. Hodně se mi to líbilo třeba v Salczburghu.

 • Otavovo vyjádření

  petr1374.2.2015 10:51reagovat

  příčinou všech těch diskusí je z velké části Otavovo vyjádření, který pozdější příchod posil vysvětloval tím, že hledáme skutečnou kvalitu. Potom přišel Fafa, což je nade vší pochybnost výstřel do tmy (což samozřejmě neznamená, že jsme se šťastně netrefili), potom osmnáctiletý Chvátal, což je podle mě obecně dobrý krok, ale okamžitá kvalita logicky těžko. Bakkal po takový herní pauze, to by byl skoro zázrak, kdyby byl schopen okamžitý kvality. Jinými slovy Otava si sám naběhl na vidle, což je dost zarážející. Že není bafuňářská špička je celkem známo, ale komunikace by měla být jeho silnější stránkou

  • Otavovo vyjádření

   Capo4.2.2015 10:53reagovat

   Přesně tak. Kdyby volil slova, tak teď nemusíme číst takový úvahy od Mádla a spol.

  • Otavovo vyjádření

   kapacitos4.2.2015 11:32reagovat

   tak bylo v plánu přivést Mahmuta, Kopice, Baranka, Kadlece, že to nevyšlo je věc jiná, za kterou Otava nemůže..

   • Otavovo vyjádření

    Peters4.2.2015 11:47reagovat

    Míru už máme...Smích

   • Otavovo vyjádření

    honzaspartan4.2.2015 11:58reagovat

    Tak určitě za to může, alespoň částečně, a když to nevyšlo, tak musí teda sehnat někoho jiného.

  • Otavovo vyjádření

   Chabix4.2.2015 12:58reagovat

   Mě by jen zajímalo co si každý představuej pod pojmem kvalitní posila (já si představuju hráče, který má velko ušanci se dostat do základu). Osobně v naší lize mco hráčů, co by byly opravdu posilou moc nevidím. Ty co být mohli, tak o nich jsme jednali. Nevyšlo to. Máme rozjednaný i jiný hráče.. Z lepších lig sem prakticky nikdo nepřijde, leda, že by dlouho nehráli jako je v případ Bakkala. Osobě za kvalitní posilu považuju Shalu.

 • Základní sestava a náhradníci

  honzaspartan4.2.2015 10:36reagovat

  Někteří byste se měli zbavit toho pokřiveného uvažování, že je tu základni sestava a lavička a že hráči z lavičky jsou pouhými náhradníky bez šance probojovat se do základní sestavy.

  Tak tomu bylo teď ve Spartě, protože naši hráči z lavičky neměli dostatečnou kvalitu, aby bojovali o základ. A když potom vypadl hráč ze základu, tak to bylo hodně znát.

  Když budeme mít v kádru víc kvalitních hráčů, kteří mají na základ, tak se základní sestava může měnit podle aktuální formy nebo podle zranění bez negativního vlivu na výkonnost mužstva.

  A samozřejmě pro nás může být velikou posilou i hráč, který nepřichází s jistotou základní sestavy. Viz. Mahmutovič, kterého zmiňuji níže.

  Že je v týmu potřebná dostatečná konkurecne a že je prospěšná všem, je známá věc. My teď tu konkurenci na rozdíl třeba od Plzně nemáme a každý hráč, který k nám příjde a vytvoří svou kvalitou tlak na základní sestavu, je pro nás posilou.

  • Základní sestava a náhradníci

   Standa Hejkal4.2.2015 10:47reagovat

   Hele souhlasím, ale...

   Mahmutovič má šanci se poprat o základ, pravděpodobně si ho i vybojuje, jenže pak bude sedět Tecl - posila za kolik, 20 milionů?, Chramosta a Holenda, který určitě nehraje za pivo a klobásu. K tomu charakter Mahmutoviče je takový, že nedá 3 zápasy gól, čtvrtý si sedne a urazí se. Konkurence je prospěšná, ale my nejsme v situaci, kdy přivedeme hotové hráče na místo Krejčího a Kadeřábka, protože z lavičky je neprodáme a prodávat bohužel musíme. Pokud přijde Bakkal a útočník (snad Nikolič), bude kádr našlapaný až až. A i u Nikoliče či jiného hrota je otázka, kolik minut by dostával. Budeme hrát 4-5-1 a bude střídat Lafatu? Nebo přijde na hřiště místo např. Shali a změní se rozestavení na 4-4-2? Bude potřeba v každém zápase?

   • Základní sestava a náhradníci

    honzaspartan4.2.2015 11:22reagovat

    Tak určitě, konkurence to nemusí být přehnaná.

    Stačil by ten útočník, ne jako konkurence pro Lafatu, ale jako náhrada, a jeden kvalitní ofenzivní záložník, který by byl přímo nebo nepřímo konkurencí a náhradou pro několik hráčů. Pokud na to má Bakkal a bude to on, tak je to jedině dobře.

  • Základní sestava a náhradníci

   Capo4.2.2015 10:51reagovat

   Jenomže ono se to blbě posuzuje, protože ani my, ani novináři v tuhle chvíli netušíme, nakolik jsme posílili nebo ne. Jak píšu níže, třeba bude Otava nakonec manažerská hvězda, protože kdyby ti hráči měli vyjít, tak nás nestáli skoro nic. Ale to ukáže až čas. Subjektivním pohledem se teď dá říct, že jsme posílili hůř než ostatní konkurenti, ale skutečná pravda se ukáže až v ostrých zápasech. My jen musíme věřit, že Sparta ví co dělá...

 • posily Plzen, Jablonec, Sparta

  SFINGO4.2.2015 10:35reagovat

  mě to srovnávání přijde vtipné. Pro novináře lépe posílila konkurence, protože přivedla hráče hlavně z naší ligy, které znají a my vodíme hráče ze zahraničí, o kterých oni neslyšleli. To je ale jejich problém, že nemají přehled. K těm posilám Baránek, není lepší než Brabec nebo Holek, ale pro Plzen kvuli nemoci Čišovského a pochmurnému zdraví Hejdy bylo třeba sehnat stopera. Mahmutovič to je podle mě pro ně veliká posila, a myslím si, že by byl i pro nás, byt by zejmena ze začátku nebyl asi tak využívaný, jako bude v Plzni, která nemá žádného kvalitního útočníka číslo 1. Co se týče Jablonce, Masopust byt talent, tak je pořád zraněný a to sním bude pořád. Navíc on si ani v Jablonci toli nekopne přes Kopice a neustále lepšího Crnkiče. U nás by si také moc nekopl není lepší než Přikryl, Konate nebo Dočkal. Greguš hrál slušně v Baníku, ale kde by hrál u nás? On i v Jablonci to bude mít težke, Hubschman a Rossi hráli na podzim výborně a pokud se nezraní, tak se tam Greguš taky moc nepodívá. No a pak je Šabala, šikovný útočník a velký talent, ten nějaké branky nastřílí, ale jako útočníka k Lafatovi bych to viděl na větší kvalitu

  • posily Plzen, Jablonec, Sparta

   SFINGO4.2.2015 10:42reagovat

   u nás se mluvilo o tom jak pujdeme do kvality a máme na to 40 mega. Přišel Picault, který asi moc nestál aj e rozšíření kádru, i když si myslím, že neco v něm je a může nás mile překvapit. Dále pak Chvátal, kterého jsem nikdy hrát nevidel. Pak Shala, který bude jedním z nej hráčů ligy, už v Norsku hrál výborně a má potenciál dorust do hráče pro kvalitní ligu. A pak Bakkal, který je na testech a pokud se rozpomene na časy než šel do Ruska, tak máme velekvalitního hráče do zálohy. Potřebujeme útočníka a já věřím, že jím bude Nikolics, pak se sice bude ptát , jak jsme špatně posílili, ale až budeme zvedat titul nad hlavu, tak ti slavní odborníci co říkali jak špatně posilujeme budou kecat, jak Sparta perfektně posílila. Ješte co se týče Plzně a Vůcha, tak ten mel super podzim, ale podle mě nedorostl na to aby hrál u nás, pokud někoho z Teplic tak Nivalda, to je podle mě nejlepe technicky vybavený hráč v lize, navíc neuvěřitelně komplexní a schopný zahrat pomalu všude. Ten by měl přijít v létě za Krejčího, který se vidí v zahraničí

   • posily Plzen, Jablonec, Sparta

    honzaspartan4.2.2015 11:17reagovat

    Ten Nivaldo mi taky vrtá hlavou.

    Má teď přece odcházet z Teplic a není drahý, tak proč se o něj nepokoušíme?

 • Vacek

  Spytihnef4.2.2015 10:21reagovat

  Tak Kamilovi se start v Bolce povedl a zatím ho tam mají za hvězdu:

  http://fkmb.cz/clanky.php?article=8491

   

  Jinak jsem slyšel, že těch nabídek na hostování měl více (Brno, Bolka, Fürth a Sivasspor).

   

  A ještě doplním jeho vyjádření k odchodu z Facebooku:

  Ahoj kamarádi...:) Chtěl bych Vám napsat pár řádků o tom, proč jsem na půlročním hostování v Mladé Boleslavi.

  Ze Sparty se nikdy neodchází lehce a u mě to platí dvojnásob..

  Za těch 7 let se tam opravdu cítím jako doma :)). Po návratu z Itálie jsem si samozřejmě představoval, že prostoru na hřišti dostanu trochu více... Od trenéra jsem necítil důvěru a věděl jsem, že by se situace jen těžko měnila....

  Ale i takový někdy fotbal je...

  Rok a půl jsem tomu obětoval vše a teď jsem pochopil, že je čas jít dál... Věřím, že jsem udělal dobře a s přibývajícími minutami na hřišti poroste i moje výkonnost.

  Miluju fotbal a tohle je i jeden z důvodu proč jsem na Spartě o hostování požádal...

  Děkuju všem! A teď pojďme do nové výzvy...:)))

   

  • Vacek

   petr1374.2.2015 10:30reagovat

   já mám Vacka rád a dost mě mrzí, že se po návratu nechytil. Podle mě je to dobrý fotbalista, ale uznávám, že hrál dost tužku. Asi to bylo i tím, že neměl důvěru, ale to už tak bývá. když šanci dostal, tak ji za pačesy nechytil. Třeba se teď v MB restartuje

 • Madluv clanek dnes na aktualne.cz -

  ACSOLDBOY4.2.2015 9:30reagovat

  naprosty souhlas!

  • Madluv clanek dnes na aktualne.cz -

   Dynamo4.2.2015 9:40reagovat

   pokud přijde útočník, je posílení mužstva adekvátní

  • Madluv clanek dnes na aktualne.cz -

   PohanACS4.2.2015 9:44reagovat

   Ty vole ty si dobře uřvaná hysterka,nebo jako vidíš do budoucnosti jak se který posile v SL bude dařit?

  • Madluv clanek dnes na aktualne.cz -

   honzaspartan4.2.2015 9:50reagovat

   Taky souhlasím a něco podobného jsem tady opakovaně psal.

   Toto přestupové období prostě není v pořádku a kádr Sparty taky ne, byť někteří zde tvrdí opak.

   PS: Je jasné, že se sem Mádl chodí inspirovat Smích

   • Madluv clanek dnes na aktualne.cz -

    PohanACS4.2.2015 9:57reagovat

    Mádl a podobní ocasové znaj pouze českou ligu a tím u nich adekvátní posila končí.Jsou podobně líný jako náš skauting.Co jim celej rok neběhá před očima tak jako by už jinýho neexistovalo.A ač si mistr Mádl blije co chce tak porovnání :křovák-Přikryl,Bakalář(pokud podepíše)-Vacek a Shala-Hušbauer je kurva krok k posílení směrem dopředu

    • Madluv clanek dnes na aktualne.cz -

     petr1374.2.2015 10:07reagovat

     ty jsi dobrej, v jednom postu napíšeš, jak může Mádl vidět do budoucna (souhlasím), jak se bude který posile dařit, ale vzápětí napíšeš, že jsme udělali kurva krok k posílení směrem dopředu o Picaulta (odehrál pár minut v přátelácích a dal 2 góly Prostějovu), Bakkala (2 roky nehrál a za Spartu odehrál 25 minut v přáteláku) a Shalu (jeví se slibně, ale Hušbauer je reprezentant, který nás loni táhl k titulu). To jsou furt kecy o mediálních mrdkách, blití atd, ale sám napíšeš takovejhle shit

     • Madluv clanek dnes na aktualne.cz -

      PohanACS4.2.2015 10:22reagovat

      Ikdyby jsme sem dotáhli beznohýho Plašila tak by byl schopnej zahrát víc než Přikryl s Vackem dodhromady.Tohle je rozhodně posílení že jsme se zbavil těch největších dřeváků v týmu.Mě osobně je docela šumák kdo za ně přišel,hlavní je že oni už tu nejsou.Možná si to nepochopil,ale já beru jako posilu to že nás opustili,navzdory brekotu Mádla

    • Madluv clanek dnes na aktualne.cz -

     honzaspartan4.2.2015 10:09reagovat

     Shala je dobrý, ale jestli bude platnější než Hušbauer se teprve ukáže. Takže tam bych to viděl na remízu. O velké posílení kádru by se nepochybně jednalo, pokud by Hušba zůstal.

     U Picaulta(křovák?) si vůbec nejsem jistý, že je lepší než Přikryl, podle mě neni. Doufám, že ještě někdo příjde.

     No a u Bakkala zatím ani nevíme, jestli vůbec má výkonnost na Spartu a jestli ho budeme chtít.

     Myslím, že o posílení se zatím hovořit nedá.

  • Madluv clanek dnes na aktualne.cz -

   Spytihnef4.2.2015 10:10reagovat

   Líbí se mi jak se všude píše, že Jablonec a Plzeň posilují lépe. Přitom by nejspíš ani jedna z jejich posil u nás nehrála v základní sestavě. Takže ty jejich velké posily by u nás zahřívali lavičku.

   • Madluv clanek dnes na aktualne.cz -

    honzaspartan4.2.2015 10:20reagovat

    My ale potřebujeme zkvalitnit právě lavičku a zrovna všechny tři jablonecké posily by se nám náramně hodili.

    Útočník Šabala a dva výborní mladí hráči z naší ligy.

    Nechat si utéct Masopusta, Greguše i Vůcha byla velká chyba. To jsou nejlepší mladí hráči v lize mimo Spartu a nebyli drazí.

    No a hodil by se nám samozřejmě i Mahmut, kterého jsme také nezískali.

    PS: ani jablonecké ani plzeňské posily také nemají základ vůbec jistý!

    • Madluv clanek dnes na aktualne.cz -

     LukyACS4.2.2015 10:25reagovat

     Přijít Vůch, tak bych byl hodně naštvanej, to je hráč, kterýmu se povedl jedinej půlrok, a to je mu 24. Mahmutović by byl na lavici kvalitní, to máš pravdu, ale on někdo určitě přijde a takovej Nikolić by mohl hodně pomoct.

     Jo a objevit se tu Šabala, tak nadáváte horem dolem, protože je to taky neznámý cizinec Smích

   • Madluv clanek dnes na aktualne.cz -

    Capo4.2.2015 10:34reagovat

    To je sice pravda, ale to nic nemění na tom, že tam co potřebovali posílit, prostě posílili a hlavně včas! To je to hlavní, co mi na naší přestupové politice tuhle zimu vadí. Podle mě by hráči s potenciálem užšího kádru měli chodit co nejdříve a ne až 2 týdny před ligou. Pak se Otava a spol nemůžou divit, že jsou lidi nervózní, obzvlášť, když se kádr doplňuje jen totálně neznámými jmény. Třeba jaro ukáže, že bude Otava za manažerskou hvězdu, ale po těch výrocích na začátku přípravy by se měl dát na modlení, aby tomu tak bylo. Jinak budem vypadat jako totální nýmandi bez koncepce v posilování kádru.

  • Madluv clanek dnes na aktualne.cz -

   LukyACS4.2.2015 10:19reagovat

   Že ty sis včera mlaskal i nad Sportem? Přesně kvůli lidem, kteří neumí samostatně myslet, existují deníky jako je Sport.

    

   Mě spíš překvapuje, že je i takový právník Honza na straně Sportu a už dopředu ví, že jsme posílili špatně a jak píše Spytihnef, u nás by v základu nehrála ani jedna plzeňská posila.

   • Madluv clanek dnes na aktualne.cz -

    honzaspartan4.2.2015 10:28reagovat

    Mě zase překvapuje, jak může někdo za posilu považovat pouze hráče, který sem příjde s jistotou základu, když se ví o tom, že základ máme výborný, ale potřebujeme mít kvalitní náhradu a víc alternativ na jednotlivé posty.

    Mahmut by snad nebyl posilou? Nebyli bychom s ním jako s alternativou na Lafatu silnější než teď?

    • Madluv clanek dnes na aktualne.cz -

     LukyACS4.2.2015 10:32reagovat

     Shala by mohl Hušbauera nahradit, v přípravě 1g+ asi 5a, to je hodně solidní bilance na to, že je tu nový.

      

     Na lavici jsme neměli záskok za Kadeře, teď tam je, měli jsme tam nerozehranýho Vacka, teď tam bude možná Bakkal, měli jsme na lavici lorda, teď místo něj přijde někdo, kdo bude tutově lepší, protože je laťka hodně nízko Úsměv takže to zas tak černě nevidím.

     • Madluv clanek dnes na aktualne.cz -

      honzaspartan4.2.2015 10:48reagovat

      Všechno je to ale s otazníkem.

      Nevíme, jestli na to mladý Slovák má a jestli bude opravdu náhradou za Kadeřábka nebo trenéři v případě nutnosti postaví nekoho jiného.

      U Bakkala taky nevíme, jak na tom je a jestli vůbec příjde, a druhý útočník k Lafatovi je stále v nedohlednu. Samá neznámá...

      Nicméně pokud se teda nakonec všechno podaří a příjdou nějací kvalitní hráči, tak pro nás budou posilami, přestože nepříjdou do základu.

    • Madluv clanek dnes na aktualne.cz -

     Capo4.2.2015 10:39reagovat

     Tak Mahmuta jsme chtěli. Nabídli mu prý i lepší smlouvu než Plzeň. Holt si vybral je, s tím nic neuděláme. Pak se upli na Kadlece a bohužel jsme s útočníky tam, kde jsme teď. Mně osobně by za dané situace opravdu stačil už jen někdo jako je ten Nikolič do útoku a jeden hotový ofenzivní SZ (klidně ten Bakkal, pokud přesvědčí) a budu spokojený.

     • Madluv clanek dnes na aktualne.cz -

      honzaspartan4.2.2015 11:54reagovat

      Souhlas, to by mi taky stačilo.

  • Madluv clanek dnes na aktualne.cz -

   Capo4.2.2015 10:25reagovat

   Pokud bysme to měli hodnotit na základě Otavových slov, tak se musí s článkem souhlasit, protože se skutečně zatim nedá říct, že jsme přivedli kvalitu, která nás posune dál, to je prostě fakt a proti tomu nelze nic říct. Na druhou stranu, pokud přivedeme 1 útočníka a podepíšeme třeba toho Bakkala, tak na těch pár jarních zápasů to snad stačit bude. Ve výběru posil letos opravdu moc neperlíme, zatim jako posila vypadá jen Shala a toho ještě nemáme otestovaného v ostrém zápase. Opravdu by mě zajímal papír, kde má Otava vypsané vytipované posily a pořadí podle důležitosti pro tohle přestupní období. Zatim to na mě působí, že to je papír, na kterém je napsáno - 1. Kadlec, 2. Kopic, 3. nějaký pravý obránce 4. pár hráčů po smlouvě, tam kde nás tlačí bota

 • MB

  Lucasso3.2.2015 22:13reagovat

  Moc se mi líbí, jak hraje Skalák! Tu opci by na něho nemuseli uplatnit..Smích

  • MB

   adam4.2.2015 0:30reagovat

   Souhlas, už jenom to, že ho pořád pouštíme někam na hostování je podle mě chyba, je daleko lepší než Přikryl a ten se hostovačky dočkal až teď. Doufám, že na něj Bolka nebude mít a v létě se Víťa konečně probere.

  • MB

   bigcock4.2.2015 1:13reagovat

   Navic si myslim, ze ten kluk by se mohl zkusit i jako alternativni utocnik.

  • MB

   Shrekson4.2.2015 8:18reagovat

   Jenom aby se hned po pár zápasech nebrečelo ze Přikryl je v Dukle..

   • MB

    Capo4.2.2015 8:32reagovat

    Na toho jsem na jaře hodně zvědavej. Má šanci ukázat, že je schopen táhnout ofenzivu týmu, kde hraje, tak je na něm, aby to předvedl. Podle mě měl jít na hostování už v létě, celý jeho angažmá u nás je jasný, že nemá šanci proniknout trvale do základu a jen lepení děr ho opravdu nikam neposouvá.

 • sestřih č.2

  honzaspartan3.2.2015 21:42reagovat

  https://www.facebook.com/video.php?v=10153076222467068

  Nejlepší jsou ty komenty tam dole na Marečka.

  Co na to jeho místní obdivovatelé a ochránci?

  Zdá se, že nejsem jeho osamoceným kritikem.Smích

  • sestřih č.2

   Filas3.2.2015 21:45reagovat

   Mareček je tragéd,nevím jak si vůbec někdo může myslet, že je lepší než Vácha.

  • sestřih č.2

   ACSOLDBOY3.2.2015 22:55reagovat

   Rozhodně osamocený nejsi! Takový tragikomik už ve Spartě dlouho nebyl. Já jsem na něj alergický už asi od podzimu.

    

   • sestřih č.2

    jirkas4.2.2015 15:32reagovat

    Tak naprosto zoufalý záložník už nebyl ve Spartě ani nepamatuju.Jak říkal můj děda, tomu je škoda dávat propotit dres.VztekVztekVztek:-

  • sestřih č.2

   Skleepy3.2.2015 23:11reagovat

   Chci vidět argumentační fight mezi tebou a Spiritem na téma Lukáš Mareček. Nestranná porota pak na základě vašich argumentů rozhodne jestli je Mareček nepoužitelný dřevák nebo časoprostorový génius.

   • sestřih č.2

    peterpan273.2.2015 23:22reagovat

    Kdo bude v tý porotě?

    • sestřih č.2

     adam4.2.2015 0:31reagovat

     MarečekSmích

     • sestřih č.2

      honzaspartan4.2.2015 9:54reagovat

      Ten si o sobě myslí, že je lepší než Vácha a že může hrát i na Hušbauerovo místě pod hrotem.

      Chtělo by to někoho aspoň trochu soudného a při smyslech.Úsměv

 • Kakamil

  Kajaxx3.2.2015 21:27reagovat

  fík:D

  • Kakamil

   Pavel003.2.2015 21:40reagovat

   Kdyžtak VLC stream:

   http://televize.blbne.cz/38-tv-sport-5-online.html

  • Kakamil

   honzaspartan3.2.2015 21:55reagovat

   Měli jsme si ho nechat a poslat pryč jiného, mnohem jalovějšího středopolaře.

   • Kakamil

    Filas3.2.2015 21:59reagovat

    to bude asi ten co dává přihrávky jen dozadu nebo do stran,je měkký v soubojích a netrefí branku ani z nejvyloženější pozice...že by Mareček?Smích

    • Kakamil

     honzaspartan3.2.2015 22:01reagovat

     Že by? Smích

 • sestřih

  honzaspartan3.2.2015 21:24reagovat

  Náš druhý i třetí gól byly velmi laciné.

  Co to tam vyváděl ten jejich golman při Krejčího střele a hlavně při tom přímáku? Jak si pěkně naprázdno zaplachtil, to je komik Smích

  • sestřih

   Chrod3.2.2015 21:27reagovat

   A koukni se na sestřih na FB, co tam dala teď Sparta, tam máš i to, jak krásně Mareček zazdil gólovku... to si pošmákneš Smích

   • sestřih

    honzaspartan3.2.2015 21:45reagovat

    No proti Marečkovi je ten jejich brankář komik-amatér Smích

  • sestřih

   Kajaxx3.2.2015 21:27reagovat

   Mareček taky dobrej magor..

   • sestřih

    SFINGO3.2.2015 21:32reagovat

    to nešlo.-)

74994 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha