Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Příspěvky

  adam19.2.2016 12:12reagovat

  Řeší se tu úroveň diskuze. Souhlas s většinou, co tu bylo napsáno, především s tím, že spousta lidí jde z extrému do extrému - buďto je vše dobře, nebo špatně. Na druhou stranu jsou tu tací, kteří budou hanit Marečka, Holka, Ščasného nb kohokoli jiného za každých okolností. Nikdo není ideální, to je jasné, nikdo z nás nemá pořádné info (až na výjimky) přímo z klubu a stejně si tu hrajem na experty. Ale v pořádku, o tom fórum asi taky je. Na druhou stranu je aspoň ale vidět, že názor 15-ti letých dětí, kteří na letnou v neděli večer v životě nepůjdou, protože další den vstávaj do školy a svojí image si tvoří na tom, že hejtujou furt dokola to samé, je tu spatřen jen v okamžiku, kdy se nedaří.

  • Příspěvky

   LukyACS19.2.2016 12:16reagovat

   Tohle dělení je nejen u Ščasnýho, ale i třeba u Vácha x Mareček, Brabec x Nemotora atp. Ale aspoň je o čem diskutovat, kdyby každej měl stejnej pohled, tak je to nuda Úsměv Hlavně, když se píše v mezích slušnosti.

   • Příspěvky

    OSEL@zdenda.scasny19.2.2016 12:28reagovat

    v mezích slušnosti myslíš to nemístné zešměšňování Oslů Ščasným?

  • Příspěvky

   kapacitos19.2.2016 12:31reagovat

   Někteří ještě teď rozdýchávají včerejší Marecův ”alibistický” výkon a nečekanou hru v systému 3-5-2 Úsměv

   • Příspěvky

    Pavel0019.2.2016 12:36reagovat

    Mně se včera třeba vůbec nelíbila ta nejistá rozehrávka, v tom vidim problém, dost je pak nakopávali, ale jinak to byl výborný výkon do toho golu

   • Příspěvky

    OSEL@zdenda.scasny19.2.2016 12:37reagovat

    já jsem viděl, jenom malou část zápasu, byl sem v práci, ale u Marečka mi prostě chybí něco navíc. On nedá gola, neudělá nějaký super centr ani průnikovou přihrávku. že to ”nějak” odehraje, to už dávno na DZ nestačí, nebo by alespoň ve spartě nemělo.

    • Příspěvky

     kapacitos19.2.2016 12:49reagovat

     neměl bys hodnotit něco co si ani pořádně neviděl..

  • Příspěvky

   Pitoma19.2.2016 12:38reagovat

   Stopeři včera

   Včera jsme viděli, že když záloha jezdí tak ty dva stopérský tragédi zvládnou i docela náročnej zápas

   ....

   já jen reagoval na adresu Holka a Brabce neb tady pořád čtu že je to Dřevák s Nemotorou

   • Příspěvky

    majtin19.2.2016 14:36reagovat

    Tak to sorry, za tu odpověď, ale nešlo to poznatÚsměv

 • Jiráček

  OSEL@zdenda.scasny19.2.2016 11:42reagovat

  co bude s jiráčkem? vypadá to, že kloboučník s ním již nepočítá?

  • Jiráček

   Tashunka Witko19.2.2016 11:59reagovat

   Kdo je kloboučník ?

   • Jiráček

    OSEL@zdenda.scasny19.2.2016 12:26reagovat

    Kloboučník v podání Johnnyho Deppa je nezapomenutelná, ale hlavně neodmyslitelná postava Říše divů. Je sice potrhlý, ale má dobré srdce. Jeho nálada je proměnlivá jako jarní počasí. Nemohl se dočkat návratu Alenky, protože patřil k hlavním odpůrcům Srdcové královny. S příchodem Alenky přišlo také zklamání. Dívka dospěla a ztratila svoje odhodlání a nebojácnost. Ale i přesto stále věří, že je Alenka zachrání a je ochoten riskovat vlastní život pro záchranu své přítelkyně.

    • Jiráček

     trakip19.2.2016 12:28reagovat

     Na pohádky se již dávno nedívám.

     • Jiráček

      OSEL@zdenda.scasny19.2.2016 12:38reagovat

      já taky ne, tohle říká strejda brejloun

  • Jiráček

   Pouzar1119.2.2016 12:04reagovat

   Dva zápasy a už s ním nepočítá? .. Na lavičku je to víc než dobrej hráč. A až se někdo zraní tak si taky místo na hřišti najde ...

 • pro AlaMierda a jim podobným

  taborita19.2.2016 11:21reagovat

  1) Všichni, kdo sem chodí - a fandí Spartě (což u některých uživatelů silně pochybuji) - si přejí, aby Sparta vyhrávala a hrála moderní fotbal, kterým bude dominovat nejen v ČR, ale bude jím konkurenceschopná i v Evropě

  2) Ano - včera Sparta hrála velmi dobře, ale dělat ze Ščasného najednou vynikajícího stratéga a představitele moderny?? Dlouho nezapomenu na zápas na Slávii, v Plzni, v Ostravě, v Jihlavě, první poločas ve Zlíně apod. - proč pod jeho vedením se takovéto tragické výkony opakují?

  3) Dokonalé zrcadlo o moderně nám nastavil v přípravě Dortmund - bohužel

  4) Že Mareček včera nekazil a Dočkal konečně běhal? Ale proboha v kolika z posledních 30 zápasů můžete říct to samé? A neměl by to být u těchto hráčů standart a ne výjimka?

  5) Budu jenom rád, když Sparta bude stejným způsobem hrát i v dalších zápasech, ale bojím se, že bohužel zažijeme přesný opak a výmluvy

  • pro AlaMierda a jim podobným

   majtin19.2.2016 11:33reagovat

   Víceméně souhlasím. Já myslím, že tihle fanoušci, které oslovuješ mají jeden charakteristický znak - nezajímá je širší kontext, vidí vše povrchně. Když se jim nějaký hráč nebo trenér nelíbí - je vše špatně po jednom zápase. Když k němu mají sympatie, je vše dobré po jednom zápase (někdy i po povedené části zápasu). Já jsem moc rád za včerejší výkon, ale zajímá mě dlouhodobé opakování. Když se prostě jeden zápas s pěti herně nevydaří, stane se. Ale když se něco špatného dlouhodobě opakuje, potřebuji víc než jeden zápas na přesvědčení, že věci se obracejí správným směrem. Za včerejšek VELKÁ CHVÁLA .

   Ale já třeba nemůžu nevidět, že liga v Rusku začne až 3 týdny po našem zápase ve Zlíně. Takže se musím ptát - byli jsme tak dobří nebo soupeř ještě zcela nerozehraný. Já to vidím někde uprostřed.

   • pro AlaMierda a jim podobným

    LukyACS19.2.2016 11:47reagovat

    Rád čtu tvé příspěvky, protože patříš k lidem, kteří umí konstruktivně debatovat.

    Máš pravdu, že jsou zde převážně jen dva extrémy, buď lidi, kteří mají po jednom zápase nasazené růžové brýle, jak je všechno super a ti hned kritizují druhý extrém, přitom se chovají stejně, jen v opačném gardu.

     

    Jinak já nám v EL hodně věřil, tipoval jsem postup přes Krasnodar a jsem rád, že jsme konečně narazili na hratelného soupeře a ne na dalšího giganta, kterého klidně můžem dostat v dalších kolech. Sparta se silnějšími soupeři v posledních cca 10 letech hraje velmi solidně a nikdy se nebojím, že bysme potupně prohráli. Takový styl fotbalu nám ohromně vyhovuje. Je to naprosto neporovnatelné s ligou, kde se hraje úplně jinak.

    Sice není nic jistého, ale věřím, že když v Rusku předvedeme výkon jako třeba na Kypru nebo v Německu, tak postoupíme. To, ale nemění nic na tom, že se bojím dalších výjezdů v naší lize, kde vidím obrovské slabiny.

   • pro AlaMierda a jim podobným

    AlaMierda19.2.2016 11:48reagovat

    jenže to nevidí ani odpůrci Ščasného širší kontext, těm jenom stačí zakřičet Ščasný ven, ale kdo za něj, aby to opravdu mělo význam to nevědí. Tady bych některým doporučil ať se vybodnou na fandění Spartě a jdou fandit Barceloně nebo Realu, těm se dlouhodobě daří hrát pravidelně atraktivně a mít výsledky. Ono ty tu z trakipem souhlasíš, dle něho nám Dortmund nasadil zrcadlo, ale zároveň se ty ptáš jestli jsme byli tak dobří, když soupeř má 3 týdny do ligy. To je taky dost povrchní a dost si to odporuje, protože Dortmund měl před ligou a my byli na začátku přípravy.

    • pro AlaMierda a jim podobným

     taborita19.2.2016 11:53reagovat

     1) nejsem odpůrce Ščasného, naopak jsem tady vyzýval, že jednou je to náš trenér, tak ho musíme respektovat - ale bohužel jsme byl jak na Slávii, tak v Plzni, tak v Ostravě - a takto tragickou Spartu jsme v reálu už fakt hodně let neviděl

     2) Spartě bych fandil, i kdyby hrála v druhé lize, na rozdíl od jiných - pro mě je to srdeční záležitost

     • pro AlaMierda a jim podobným

      AlaMierda19.2.2016 11:58reagovat

      to neříkám, já to beru prostě tak , že je to trenér Sparty a nemyslím si, že pod ní je vše špatné. Já byl i ve Zlíně, kde to nebyla žádná sláva, ale hlavně se udělali 3 body. Hele s tím zase nesouhlasím, když si vzpomenu na některé zápasy pod Lavičkou, pod Martinem Haškem nebo Pepikem, tak stejně tragické zápasy za nich byli také.

    • pro AlaMierda a jim podobným

     taborita19.2.2016 11:55reagovat

     A ohledně Dortmundu - vůbec nešlo o to, kdo měl před ligou a kdo ne - ale o způsob hrySmích

     • pro AlaMierda a jim podobným

      LukyACS19.2.2016 11:57reagovat

      Příprava napovídá o kulovém, tu bych vůbec nehodnotil.

     • pro AlaMierda a jim podobným

      AlaMierda19.2.2016 12:02reagovat

      jenže velkoklubům, jako Dortmund se Sparta dlouhodobě přiblíží leda tak, že bude mít hodně bohatého majitele, aby mohla nakupovat velké talenty a hotové kvalitní hráče, jako Dortmund

    • pro AlaMierda a jim podobným

     LukyACS19.2.2016 11:58reagovat

     Zrovna tah RM s Benítezem bych jako fanoušek Realu taky kritizoval.

     Podle tebe by se mělo asi jen chválit.

     • pro AlaMierda a jim podobným

      AlaMierda19.2.2016 12:00reagovat

      podle mě by se nemělo vše vidět jen černobíle a kritizovat konstruktivně a ne hned vyhazovat hráče, trenéra nebo majitele. Kdyby jsi si přečetl mé hodnocení, tak mě se třeba včera nelíbil způsob zahrávání standartek a rohů.

      • pro AlaMierda a jim podobným

       LukyACS19.2.2016 12:08reagovat

       já se to snažím nevidět jen černě, i když dost kritizuju, třeba i s Bolkou nám věřím, ale bude to těžkej zápas, protože prohrou by se na nás dotáhla a mohla ohrozit naše umístění na LM, ale doma nám věřim fakt v každym zápase, i když i tam v lize vidím trochu propad oproti Lavičkovi, ale to může být jen můj subjektivní pocit.

       Spíš mám strach z každého výjezdu, třeba na Dukle očekávám další holomajznu. Naštěstí je na tom Plzeň s výkony dost podobně.

       • pro AlaMierda a jim podobným

        LukyACS19.2.2016 12:09reagovat

        stáhla nás na 3b*

       • pro AlaMierda a jim podobným

        AlaMierda19.2.2016 12:14reagovat

        o tobě si zrovna nemyslím, že si z těch co to vidíš černě. Spíše jsi hodně náročný což je dobře. Srovnání s Víťou je těžké, měl super sezonu, ale z venkovních zápasů pod ním jsem měl stejné obavy jako už několik let. Hráli jsme pod ním skvěle mistrovskou sezonu co se týče domácích zápasů, ale zase v pohárech venku to byla skoro všude bída. Vždyť jsme také pod ním v pohárech vyhráli venku snad jen v Bratislavě a jinak to všude byla defenzivní hra s nulovou aktivitou dopředu. Já mám největší strach ze zápasu v Teplicích.

        • pro AlaMierda a jim podobným

         LukyACS19.2.2016 12:19reagovat

         jj, s tímhle souhlas, za to jsem taky Víťu kritizoval, on z nějakých cca 14 zápasů venku vyhrál jen v Blavě a na Admiře, to třeba pod Ščasným musím uznat, že jsme venku v evropských pohárech zahráli dobře snad všude s výjimkou Thunu.

         • pro AlaMierda a jim podobným

          AlaMierda19.2.2016 12:20reagovat

          na tu Admiru jsem zapoměl,přitom jsem tam bylÚsměv

   • pro AlaMierda a jim podobným

    waaw19.2.2016 15:19reagovat

    Pod tohle se podepisu, presne tak to vnimam i ja

  • pro AlaMierda a jim podobným

   standis19.2.2016 11:41reagovat

   V zásadě souhlas. Myslím, že většina lidí tady se snaží hodnotit v rámci možnostostí objektivně, což nutně nemusí znamenat totožnost názorů. A tak se např. po včerejšku vyzdvihuje i Sčasný, i když na podzim k tomu moc důvodů nebylo. A také včerejšek neznamená, že vše bylo a bude v pořádku, i když bych si ten budoucí čas přál. Uvidíme na konci ligy.

 • Zahustel

  kapacitos19.2.2016 10:41reagovat

  Neví někdo proč měl včera dres s číslem 16? Úsměv

  • Zahustel

   Luke19.2.2016 10:45reagovat

   Protože v EL byl s 28 registrovaný už Roman Polom Úsměv

   • Zahustel

    kapacitos19.2.2016 10:49reagovat

    Díky za info

  • Zahustel

   spartas19.2.2016 10:46reagovat

   28 měl již Polom.

 • Stopeři včera

  Pitoma19.2.2016 10:22reagovat

  Včera jsme viděli, že když záloha jezdí tak ty dva stopérský tragédi zvládnou i docela náročnej zápas

  • Stopeři včera

   majtin19.2.2016 11:21reagovat

   Vybral sis dobrý nick.

   • Stopeři včera

    Pitoma19.2.2016 12:34reagovat

    já jen reaguju na to co na adresu Holka a Brabce tady pořád čtu...protože o nich se tady jinak nepíše než že je to dřevák s nemotorou

 • Ščasný

  AlaMierda19.2.2016 10:06reagovat

  ten si tu včera s typama Honzaspartan a jemu podobných pěkně vytřel prdel. Když si vzpomenu, jak se tu předevčírem zase hysterčilo při rozhovoru s Dočkalem. Jak všichni ti hateři zažívali takřka panický záchvat, že den před zápasem ani hráči nevědí co budou hrát. To byla jen lahůdka Ščasnýho k těmto chytrákům, kteří tu teď vypadají jako hňupové. Někdy pochybuji jestli tu vůbec někteří fandí Spartě. Jen škoda, že už sem tolik nepíšou sparťani z ofico fora jako Ferry, Poldi, Sfingo, Lidoop, gary lineker, Lister a další, Snad je Capo tu drží ještě prapor těch lidí, kteří měli ofica dost a kvůli tomu vznikla e sparta

  • Ščasný

   OSEL@zdenda.scasny19.2.2016 10:11reagovat

   já bych nehysterčil, až si s náma bolka vytře prdel, tak bude dost podnětů k diskusi.Smích

  • Ščasný

   sk. sokolovo19.2.2016 10:16reagovat

   Přesně jak říkáš. Že je to dinosaurus, ať táhne do hajzlu, zlatej Hašek a Jílek atd. A když jsem zmínil co se psalo ve Sportu, že je dobrej stratég. Tak že prej co hulím za matroš, že sem magor. Ale co bys chtěl od děcek. Oni z těch stříleček na playstejšnech jsou rozhozený!

   • Ščasný

    OSEL@zdenda.scasny19.2.2016 10:17reagovat

    a co tvoje figura? 165 cm 120 kg, jak se ti chodí do schodů?

    • Ščasný

     sk. sokolovo19.2.2016 11:13reagovat

     Do mé figury ti je hovno vosle.

   • Ščasný

    spartas19.2.2016 10:31reagovat

    Věk není žádná zásluha a ani s ním nepřichází moudrost, vtip a nadhled. Zestárneme všichni, bohužel někteří to nesou očividně velmi těžce a připisují věku kvalitu.

    • Ščasný

     majtin19.2.2016 11:03reagovat

     Vždycky mě hrozně prudili lidi, kteří si připisovali právo na pravdu, protože jsou starší (starý).

    • Ščasný

     trakip19.2.2016 12:27reagovat

     S věkem přichází moudrost, zkušenost i ta praxe.

     To inteligentní mladík nemůže popírat. Problém je ovšem, jak se s tím dotyčný vypořádá.

     Mládí žádné zkušenosti nemá. Znám jak blbé vysokoškoláky, tak chytré dělníky. To platí obecně. Někdo je senilní v 50 a někdo v 80.

      

     • Ščasný

      spartas19.2.2016 12:44reagovat

      S věkem žádná moudrost nepřichází.

   • Ščasný

    majtin19.2.2016 11:20reagovat

    Fikuro, ani si nevidíš do...úst. Nepsal jsi tu náhodou na podzim parkrát něco veVE SMYSLU, že jsi zklamanej, že hrajeme hroznej chaos, že jsi Ščasnýmu věřil, ale je to špatný. (Všechno se dá dohledat). Kam vítr, tam plášť.

    Já za včerejšek JEDNOZNAČNĚ CHVÁLÍM, ale zatím mě Ščasný přesvědčoval spíš o tom, že pro nás není vhodný. Ale nepsal jsem závěry dřív než po několika týdnech. Takže ani teď nebudu dělat o něm závěry po jednom zápase. Můžu jen pochválit jeden včerejší zápas.

    • Ščasný

     spartas19.2.2016 11:24reagovat

     Plus měl velké obavy, jak bude hrát chlapec Juliš. Chlapec Juliš včera rozhodl.

    • Ščasný

     sk. sokolovo19.2.2016 13:05reagovat

     Na jakej podzim???? Ja tu jsem tak 2 měsíce!! Fakt nechte uz těch stříleček na pc!!

     • Ščasný

      spartas19.2.2016 13:32reagovat

      Tam bude jistě kauzalita.

  • Ščasný

   kapacitos19.2.2016 10:27reagovat

   Teď čekají a doufají v propadák s Bolkou nebo v Rusku, aby mohli rozjet zase ten svůj kolovratek..

 • Spartička

  AlaMierda19.2.2016 10:00reagovat

  včera výborně všichni včetně trenérů. Ano bylo tam dost nepřesností, ale aktivita, nasazení a bojovnost to je vždy klíč k úspěchu a říkám to pořád. Máme to výborně rozehrané a věřím, že venku dáme gola. Jen je škoda, že jsme nedali více branek, mě osobně teda přišlo, že gol Fataie měl platit, jak to vidíte vy? Jediné co mě štve, že kolikrát nesmyslně rozehráváme standartku nebo roh, když na sebe na té rozehrávce natáhnou kluci hráče soupeře, tak se zbytečně tou rozehrávkou dostanou hned pod tlak.

  • Spartička

   FANDA730719.2.2016 10:07reagovat

   podla mna tiez Fataiov gol bol OK.Vcera Keny aj Ladik vyborny vykon, ale bolo to vidiet aj na nich na konci, ze su vyzmykani

 • Luke19.2.2016 9:27reagovat

  Tak Matěj Hybš do Jablonce na hostování

  • standis19.2.2016 9:39reagovat

   To mně přijde hodně riskantní, protože bude v kádru 20 hráčů s nepoužitelnými Steinhoferem a Kováčem a zatím i Mazuchem. V kádru bude 17 hráčů a jenom 3 čistokrevní obránci. Snad ví, co dělá.

  • majtin19.2.2016 9:47reagovat

   A co až Costa dostane svoji 8., respektive 12. ŽK v lize (zatím jich má 7) a nebo 3. v EL (zatím 2)? Asi tam bude hrát Láďa a před ním Šury.

   • OSEL@zdenda.scasny19.2.2016 9:54reagovat

    frýdek pane

    • majtin19.2.2016 11:23reagovat

     Jo, vidíš zapomněl jsem na naši holku pro všchno.Úsměv

 • Včerejší výkon

  Raist19.2.2016 8:44reagovat

  Se včerejškem naprostá spokojenost. Opět se ukázalo, že proti evropskému soupeři dokáže Sparta předvést výkon, který snese náročnější měřítko: všichni hráči bez výjimky makali poctivě na 100 procent, vystříhali se hloupých faulů nebo zbytečných diskuzí s rozhodčími a tým byl výborně takticky připravený, a nedal Rusům nějaké 3/4 zápasu čuchnout. Jasné, že s tak fyzicky náročný styl se musel projevit na sílách hlavně ofenzivních hráčů, takže jsem moc rád, že se podařilo ještě na poslední chvíli vykřesat z tlaku veledůležitý gól. Venkovní odveta bude samozřejmě těžká, ale výsledek i výkon nám dávají opravdu slušnou naději. Včera se muselo všem antisparťanům usínat pořádně těžko. Úsměv

   

  Jen naokraj: Rapid Vídeň dostal od Valencie naloženou šestku. Co se stalo? To prodali v zimě půlku základní jedenáctky?

  • Včerejší výkon

   Capo19.2.2016 9:13reagovat

   Určitě se antisparťanům neusínalo těžko. Omluvit se dá všechno a vždycky. Soupeř byl tragický, nerozehraný a navíc zápas podcenil. Na to jak byl mizernej ještě uhrál solidní výsledek, to oni by je určitě potrestali za liknavost víc apod. Úplně to vidimÚsměv

 • Ke včerejšímu zápasu

  artaxerxes19.2.2016 8:20reagovat

  Stačilo by říct : ”Takto by to šlo.”

   

  Musím říct, že se po dlouhé době nenašel nikdo, kdo by mně nějak rozčílil (laxností, neuměním, blbostma, nebojovností). Překvapila mně velmi dobrá spolupráce Váchy s Marečkem, kreativní a spoluhráče podporující Dočkal, fungující obrana.

   

  Jen jedna věc k Julišovi - krom gólu a bojovnosti dopředu bych ocenil i jeho defenzivní práci, když měl Krasnodar balón, tak on byl prvním obránce a snažil se napadat a obraně pomáhat. Jakmile mu došly síly bylo to okamžitě vidět na tom, jak nás Krasnodar zmáčkun.

  ---

  Stále je tam dost chyb, ale pokud budeme hrát takto, tak bychom se neměli o titul bát.

   

  • Ke včerejšímu zápasu

   zkusenac19.2.2016 8:43reagovat

   Jenže to je právě ten problém, nemáme teď aktuálně hráče, kteří by chtěli hrát i v lize takhle kromě pár jedinců. Jo v Evropě se ukážou a nahoní triko před fanoušky a ostatními diváky. Ale v lize to bude zmar zase, třeba vyhrajeme ligu, ale určitě tak na půlku zápasů se nebude moc koukat.

82374 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha