Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Matějovský x Nolan

  Standa Hejkal22.2.2016 21:07reagovat

  Kevin Nolan byl ještě před dvěma roky kapitán West Hamu, střílel branky, dva roky byl nejlepší střelec, byl oporou. Za rok ho vlastní fanoušci vyháněli z klubu, kritizoval ho i syn majitele a nakonec ze dne na den odešel z klubu a hraje League 1, třetí ligu.

   

  Neříkám, že by měl Matějovský odejít, mám ho rád, ale chci říct, že žádný hráč není větší než klub a každá éra někdy končí. Matějovský je pro Spartu přínosem čím dál méně, v obolu ligových zápasech patřil k nejhorším na hřišti, nemládne a nějak nerozumím té neustálé ochraně některých fanoušků, kteří na druhou stranu dokáží jiným hráčům sprostě nadávat a kritizovat je za věci, které jsou u Matějovského pomalu nadpozemské a geniální.

  • Matějovský x Nolan

   rimidalv22.2.2016 21:26reagovat

   Máš pravdu Franto. Nevděk a rychlé zapomenutí je osudem většiny sportovních špiček. Marek už nestačí na rychlou kombinační hru a je proto zapojován do základní sestavy podle soupeře a vývoje utkání.Mnohem horší je ale zesměšňování hráčů, kteří jsou oporami mužstva a v každém zápase odevzdávají maximum, ale mají útlum, který běžně potkává každého sportovce. Nejvýraznějším příkladem je ” Ládík ”.

   • Matějovský x Nolan

    Standa Hejkal22.2.2016 21:44reagovat

    Myslím si že Krejčí měl snad rok totální útlum a tam už bylo dost na pováženou, jestli je to útlum nebo je prostě den ode dne horší. Naštěstí se z toho dostal, ale spoustu zápasů byl vyloženě tragický, až trapný, to ne že ne.

 • Krasnodar sestava

  Capo22.2.2016 18:39reagovat

  Já bych to v Rusku postavil určitě 4-5-1.

  Bičík - Zahustel, Brabec, Holek, Costa - Vácha, Mareček - Dočkal, Frýdek, Krejčí - Fatai

  Nesmíme být pasivní, to by byl konec. A pokud budeme odvážní jako na Schalke, tak věřim, že to dopadne dobře.

  • Krasnodar sestava

   peterpan2722.2.2016 18:51reagovat

   Souhlas, mně tam akorát tak nějak vadí ten Frýdek, ale zase je běhavej a dobře presuje a stejně tam nikdo lepší asi není...

   • Krasnodar sestava

    Capo22.2.2016 18:53reagovat

    Právě kvůli presinku bych ho tam postavil. Líbil se mi na tomhle postu v přípravě proti Dynamu a byl svou aktivitou v napadání hodně platný. Myslim, že by to mohlo fungovat i v Krasnodaru.

   • Krasnodar sestava

    Kombinator22.2.2016 19:29reagovat

    Popravdě, Frýdek je fakt dost špatnej (snad jedinej zápas, kde vypadal fakt dobře byl ten první poločas s Jihlavou). Myslím, že jsou tady k jeho špatným výkonům všichni dost shovívavý, protože to je odchovanec, bojovník a všeobecně je tu oblíbenej, ale zatím teda víc fauluje a ukazuje dost velký nedostatky v základní technice (každou chvíli si ukopne míč nebo ho blbě zpracuje) než že by předváděl opravdu kvalitní výkony.

    • Krasnodar sestava

     pubi22.2.2016 19:46reagovat

     Přesně tak, ale není to jen tady. Na stadionu by při střídání dostal standing ovation snad i za vlastence, až mi to přijde trapný. Já teda proti němu nic nemám, v mých očích předvádí to, co v Liberci a v jistém smyslu je i přínosem. Jen mě taky zaráží, jak se na jeho výkony z 99% lidi nedívají objektivně..

    • Krasnodar sestava

     sk. sokolovo22.2.2016 20:08reagovat

     Frýdek je rychlej a někdy mu ta rychlost škodí. Fotbalovej určiťě je, ale připadá mi jako plašan. Nevím jestli to nebude spíš na škodu když nastoupì v tomhle utkání.

     • Krasnodar sestava

      Kombinator22.2.2016 22:43reagovat

      Chybí mu rozvaha, trošku mi to připomíná Voráčka v NHL, kterej byl velkej talent, ale dlouho to nedokázal potvrdit, protože místo přemýšlení na ledě lítal jak šílenej a nebýt toho, že byl fakt viditelně hokejově nadanej, tak stylem to byl hráč do třetí čtvrtý lajny. Teď to trochu poslední roky uklidnil a hned to nese ovoce a naplňuje svůj potenciál. Tak uvidímě co Frýdek, ale u něj mi přijde, že ten potenciál u něj až zase tak velkej není.

    • Krasnodar sestava

     peterpan2722.2.2016 20:11reagovat

     Souhlas, já si jeho výkony fakt neidealizuju. S MB byl marnej a s Matějákem nejhorší na hřišti. Techniku má občas úděsnou a k faulům už jsem se tu vyjadřoval. Nicméně presovat umí fakt dost slušně, navíc si myslím , že mu ale vůbec neprospívá to, jak s ním Ščasný lepí všechny možný i nemožný posty. Doufejme, že se konečně herně chytne, a třeba už v tom Krasnodaru

    • Krasnodar sestava

     Roger Eschmann22.2.2016 20:15reagovat

     Frýdek je dobrej. Tečka.

     • Krasnodar sestava

      Bunda22.2.2016 20:54reagovat

      Frýdek je solidní záložník ale taky nejhorší bek ligy. Zlatej Matěj Hybš na kterého lidi nadávali a to hrál o hodně líp než Frýdek. Solidně se rozehrál Sýkora v Liberci,který ze sestavy vytlačil Bartošáka.

      • Krasnodar sestava

       spartas22.2.2016 22:12reagovat

       No, nejhorší :D Že by třeba Ostrava měla lepší krajní beky se mi nezdá.

 • EL- Krasnodar

  Strčprstskrzkrk22.2.2016 16:35reagovat

  Já jen doufám, že Zdenda nezapomene hráčům říct, že se nesmí bránit výsledek a musíme dát minimálně jeden gól - protože velice pochybuji ve výsledek 0-0 a to, že rusové za dva zápasy nedají gól. Doma budou hrát jinak - my ostatně venku taky. A spoléhat potom na 1-0 případné prodloužení nebo penalty je loterie. Dát gól a potom tři snad nedostaneme. I pokud by byl Lafata zdravý, tak byl to postavil podobně jako na Schalke nebo i teď doma - hlavně rychlé hráče vepředu a snad se něco ujme - hlavně to chce aktivitu.

  • EL- Krasnodar

   atraps222.2.2016 16:42reagovat

   Krasnodar se v přípravě na ligu o týden posunul a na výkonu to bude znát.Lafata bude hodně chybět.

   • EL- Krasnodar

    Strčprstskrzkrk22.2.2016 16:46reagovat

    Nemyslím si, že by Lafata tolik chyběl - na Schalke to taky nebylo nějak znát - snad v zakončení by něco vyřešil jinak a lépe to nepopírám - to i teď doma. Ale v celkovém pojetí hry se v útoku lépe hodí pohyblivější hráč než je on nebo případně ona a s ním ještě někdo - ve Zlíně druhý poločas taky nehrál a bylo to o dost lepší než ten první, kdy hrál - samozřejmě i tím, že se zlepšili ostatní. Prostě to chce nezalézt a hrát normálně a snad tam něco spadne - bránit výsledek nebo hrát pasivně to bude nejspíše smrt - rusové dostali určitě kartáč a budou na nás i lépe připraveni - proto od nich očekávám úplně jinou hru.

    • EL- Krasnodar

     atraps222.2.2016 16:55reagovat

     Nic ve zlém ale srovnávat Zlín a ůčastníka poháru není moc názorné.K Lafatovi jen tolik,pokud je na hřišti jeho proměnění šancí je nesrovnatelné na poměr ostatních útočníků.

     • EL- Krasnodar

      Strčprstskrzkrk22.2.2016 17:01reagovat

      To jistě, ale rozdíl je ten, že doma těch šancí máme většinou spoustu a venku kolikrát s bídou vystřelíme na bránu - domácí se většinou více tlačí dopředu na Letné je skoro každý zalezlý - on se hodí více do nátlakové hry i když samozřejmě promění šanci i venku - ale jestliže plánuješ hrát třeba na brejky a nakopávat to dopředu, tak potom je Lafata celkem zbytečný - a čekat na to, že sice nebude hrát nic ve hře, ale něco možná promění to taky může být pozdě, protože nebudeme vůbec nebezpeční - on k sobě venku jedině potřebuje dalšího hráče - nesrovnávám Krasnodar a Zlín, ale to, že sám se nebyl schopen prosadit proti tomu Zlínu - jakmile jsme hru zrychlili a postavili tam rychlé hráče, tak jsme si dělali co chtěli o tom to je - když pojedeš na Barcelonu a postavíš do útoku jen Lafatu, tak ho hned na půlce odzbrojí a neuteče nikomu i tam má větší šanci na brejk takový Šural, Fatai, Krejčí, Konaté vepředu než on a pochybuji, že tam by Zdenda hrál na více hrotů )).

   • EL- Krasnodar

    pubi22.2.2016 16:49reagovat

    Osobně si myslím, že by ho Zdenda stejně nepostavil. Stejně jako na Schalke.

    • EL- Krasnodar

     Strčprstskrzkrk22.2.2016 16:53reagovat

     Já bych ho postavil jedině doma a to ještě s někým rychlým k němu - venku bych všeobecně a častěji i v lize preferoval jiné typy hráčů - venku i my hrajeme jinak než doma a Lafata je tam často utopený a sám nebo lépe řečeno má takové balóny, že nikomu neuteče nebo nemá s tím co udělat - rychlý hráč může aspoň do brejku nebo utéct - on ne. Takových zápasů ven bylo několik a někdy mě i štvalo, že Lafata hrál pokaždé jako by to měl předplacené a nezvolili jsme jiný styl hry - jinak nic proti němu, ale i zahraniční celky a ty dobré to občas točí - pokud to není vyloženě Messi nebo Ronaldo, kteří hrají pořád. Na Schalke mě Zdenda mile překvapil, že Lafata seděl a hned to bylo na hře dopředu znát - troufám si tvrdit, že s ním v základu bychom tak dobře v útoku nehráli - lehce by ho odzbrojili, kdyby tam byl sám.

     • EL- Krasnodar

      honzaspartan22.2.2016 17:10reagovat

      V pohárech venku, třeba teď v Krasnodaru, bych ho nestavěl, ale v naší lize venku rozhodně ano. V lize musíme být schopní hrát i venku nátlakově a ovládat hru jako doma. Celý tým se musí venku zlepšit, nestavět nejlepšího útočníka ligy Lafatu není řešením. V lize určitě nemůžeme být zalezlí a hrát na brejky.

      • EL- Krasnodar

       Strčprstskrzkrk22.2.2016 17:16reagovat

       Ani ve Zlíně jsme nehráli na brejky, ale vepředu to chce prostě někdy větší pohyb a ten s Lafatou prostě není - říkám může hrát, ale tím pádem tam musí být i někdo k němu - byly venku zápasy, kdy tam byl sám jako kůl v plotě - potom tam je úplně zbytečný - tohle bylo občas i za Lavičky a pak jsme se velice divili, že venku nevystřelíme na bránu.

      • EL- Krasnodar

       pubi22.2.2016 18:20reagovat

       Přesně tak. Naprostej souhlas. Nemůžeme se spokojit se současným stavem, sklopit uši s tím, že venku v lize nikoho přehrávat nebudeme a hrát na brejky, to je nesmysl. Nehledě na to, že Lafi nám ukázal třeba v Ostravě, jak důležit je míti Davida... Takovejch zápasů (venku proti silným soupeřům), kdy bych ho nestavěl, je třeba 5 za sezonu, víc ne. Krasnodar je ale zrovna jedním z nich.

   • EL- Krasnodar

    Capo22.2.2016 18:49reagovat

    Já nevim, ale pokud Krasnodar nesměřoval přípravu na zápas s náma, tak nás totálně podcenil. Podle mě v jejich případě nemůže platit, že byli ve čtvrtek ještě uprostřed přípravy. Nerozehranost na jejich výkonu určitou roli asi sehrála, ale o kolik jsme na tom v herní praxi byli lépe my? Podle mě budou hrát ve čtvrtek líp něž posledně, ale nějakej velikej progres se taky očekávat nedá.

  • EL- Krasnodar

   trakip22.2.2016 19:01reagovat

   Konečně tady někteří chápou, že je Lafata již jen doklepávač a musí na něj pracovat celé mužstvo. Taky má svoje roky a stárnutí nezastavíš. V poli hrajeme převážně o 9 lidech.

   • EL- Krasnodar

    Pindruch22.2.2016 23:34reagovat

    Nesmysl, Lafi, kromě střelecké produktivity obstarává i spoustu černé práce, kolikrát se vrací i vypomáhat obraně, presuje, váže na sebe hráče soupeře atd.

 • Myslím

  petula22.2.2016 16:29reagovat

  že nikdo z nás nechce aby Sparta vítězila s pomocí rozhodčích,takový vítěství mě netěší,kdo kurví fotbal je estébák a jeho posluhovači!!!!!Otrávení

 • To je bomba

  petula22.2.2016 16:02reagovat

  http://www.efotbal.cz/clanek-160387-Fandove-Slavie-se-bouri-Sudi,-nestojSmích

  • To je bomba

   petula22.2.2016 16:04reagovat

   Že neodpískal rozhodčí na podzim penaltu za ruku proti Slávii jim ale nevadilo!Zoufalství

  • To je bomba

   atraps222.2.2016 16:39reagovat

   Není jediné kolo aby si někdo nestěžoval na rozhodčí.Tak to ve fotbale chodí a nutno přiznat že většina kritiky je oprávněná.Je jen smutné když Slávistům nevadí neuznanej gol v jejich síti s Brnem .....

   • To je bomba

    petula22.2.2016 17:02reagovat

    no oni to klidně si myslím přiznaj,protože by stejně asi vyhráli 2:1 Smích

 • Líný hlemýždi

  mariovdolek22.2.2016 14:39reagovat

  Tak se tu častuje většina našich hráčů, hlavně teda záložníků, ať už současných (Dočkal, Matějovský) tak i nedávných (Hušbauer).

  Bylo by fajn zdejší borce, co to píšou, poslat na jeden jedinej trénink mezi ty líný pomalý hlemejždě bez rychlosti a kondice. 9-ti z 10-ti by se propotila jejich prosezená prdel už během převlíkání, při přesunu ven na vzduch by se jim zamlžily popelníky a na konci úvodního rozcvičení by přišla určitě minimálně jedna lehčí zástava srdce.

  Pak by možná uznali, že v reálu to nechodí tak jako na u nich doma na plejstejšnu s colou a chipsama a přestali by blejt nesmysly.

  • Líný hlemýždi

   captain_obvious22.2.2016 15:08reagovat

   Pochybuji, že kdokoli z uživatelů, kteří je tahle nazývají, je srovnává se sebou. Ze srovnání s jinými hráči potom jako relativně pomalí rozhodně vycházejí.

  • Líný hlemýždi

   Pouzar1122.2.2016 15:10reagovat

   Zase umí jine veci v kterých by si fotbalisti nevěděli rady ani trochu. Když něco pokazí tak se po nich taky budou vozit. Povolani jako povolani

   • Líný hlemýždi

    pubi22.2.2016 15:21reagovat

    Jo, jsou celý žhaví, až je Fikura naučí vyskládat zboží do regálů v Kaufu.

   • Líný hlemýždi

    mariovdolek22.2.2016 16:01reagovat

    a kdo co pokazil...vozit za ty 3 výhry ve 3 zápasech?

  • Líný hlemýždi

   Furia Ceca22.2.2016 15:37reagovat

   Co to je za argumentacni dno? :-D

   • Líný hlemýždi

    mariovdolek22.2.2016 16:06reagovat

    Vždyť si argumentuj a mudruj někde na facebooku co chceš, nikdo ti to nebere.

    Každopádně dno jsou maximálně tvoje zapšklý žvásty. Na stadionu jsi stejně nikdy určitě nebyl, no a v tý bedně mužeš klidně čumět na něco jinýho, když s tou Spartou máš tak velkej problém Úsměv

    • Líný hlemýždi

     Furia Ceca22.2.2016 22:46reagovat

     Jediný nonsens si tu vyblil ty. Zdraví permanentkář, sektor h42.

  • Líný hlemýždi

   sk. sokolovo22.2.2016 15:41reagovat

   Jestě bych dodal vdolku, že někteří by se i poblinkali.

   • Líný hlemýždi

    mariovdolek22.2.2016 16:00reagovat

    tak určitě, jak řikám...

  • Líný hlemýždi

   Furia Ceca22.2.2016 15:45reagovat

   Mimochodem ty si nezvládneš ani vymyslet vlastní přezdívku... s Vdolkem přišel už dávno někdo před tebou...

  • Líný hlemýždi

   Strčprstskrzkrk22.2.2016 16:25reagovat

   To jako, kdybych řekl, ať jde fotbalista Sparty třeba něco řezat flexou - tak si 9 z 10 uřeže ruku. Nemůžeš srovnávat něco co druhý nedělá nebo v životě nedělal - srovnání byli s jinými fotbalisty a tam jsou prostě někteří hráči pomalí - proč myslíš, že to mnohým stačí jen na naší ligu? - v zahraničí totiž takových Hušbauerů běhá x i v druhých ligách to je ten problém - na naši ligu to stačí.

  • Líný hlemýždi

   atraps222.2.2016 16:29reagovat

   Běž z temahle kecama do prd..e.Naše liga je celkově v zahraničí chápána jako hra šneků.

  • Líný hlemýždi

   honzaspartan22.2.2016 17:03reagovat

   Frýdek, kterej jezdí a je rychlej, tak je taky kritizovanej. Zdejší experti si vždycky něco najdou.

   • Líný hlemýždi

    Strčprstskrzkrk22.2.2016 17:04reagovat

    On sice jezdí, ale je docela zmatkář - dostane se k centru nebo k zakončení a vůbec neví co dělat - někam to kopne a snad se ani nedívá komu, kam a kde.

    • Líný hlemýždi

     Jerababa22.2.2016 17:33reagovat

     Tak před naším prvním golem to přihral Ondrovi hezky, ne?

 • honzaspartan

  Arni22.2.2016 12:52reagovat

  Je až k neuvěření,jak je tenhle člověk zaujatýSmích. Kdyby takhle blbě zahrál Mareček,jak včera Maťej,tak by tady bylo milion příspěvků od něho,jaký je to k ničemu hráč. Matěj včera nedal jedinou pořádnou přihrávku,ale prý řídil hru. Někteří tady by fakt potřebovali návštěvu odborníka medicíny

  • honzaspartan

   pubi22.2.2016 12:56reagovat

   Honza je sice dost mimo, ale ty se mu asi snažíš dost přibližovat, když Tě vůbec napadne srovnávat přihrávky Matěje a Marce. To už by byl Marec fakt borec, kdyby zkazil stejně alibistickejch přihrávek na stopery jako Matěj průnikovejch na ofenzivní hráče. Smích

   • honzaspartan

    Bunda22.2.2016 13:05reagovat

    Matěj hrál špatně. Ale na Frýdka nemá. Ten může jako levý bek hrát tak za Rokycany.

  • honzaspartan

   honzaspartan22.2.2016 13:00reagovat

   Asi jsi zaujatý spíš ty, když napíšeš takový nesmysl, že nedal jedinou kloudnou přihrávku. Kdyby takhle rozdával přihrávky právě Mareček, tak bys tu skákal do stropu nadšením. A hru řídil Matěják zcela nepochybně. Smích

    

   A buď tak hodný a diskutuj slušně bez toho, abys člověka s opačným názorem posílal k doktorovi. Ať to tu má nějakou úroveň. Taky nechápu, proč zakládáš nové vlákno, kdy to, na které reaguješ, je hned nahoře. To také souvisí s kulturou diskutování, takže to u tebe vlastně není vůbec překvapivé.

  • honzaspartan

   Furia Ceca22.2.2016 13:42reagovat

   Hlemýžď Matějovský vynikne tak leda proti dřevákům český ligy, kde má hodinu čas na přihrávku. Jakmile je na něj trochu větší rychlost a tlak tak je z něj žáček, kterej se uchyluje akorát k prasení a kartám. Nejednou nás zaříznul v důležitých evropských pohárech. Na českej pohár ale dobrej...

   • honzaspartan

    Hane22.2.2016 13:49reagovat

    Je pár hráčů, kteří nemají vítěznou auru. Matěják mezi ně patří. Je vynikající. Bez něho bude líp.

    • honzaspartan

     sk. sokolovo22.2.2016 13:56reagovat

     Bez Matějovskýho jsme polovicni!

     • honzaspartan

      13goat22.2.2016 14:45reagovat

      S ním jsme však čtvrteční. Jak někdo píše o kousek výš, na českej pohár je dobrej. Je otázka, jestli se na českej pohár vyplatí hráč s tak vysokým platem, jestli by ten pohár neodkopali kluci z juniorky namísto neefektivních Matějovských a Jiráčků.

   • honzaspartan

    captain_obvious22.2.2016 14:05reagovat

    V utkání proti Krasnodaru přesně tohle platilo o Bořkovi. Minimálně teda v prvním poločase, ve druhém už byl lepší, možná protože si přivyknul na tempo hry. Každopádně v prvním poločase si každý balon zpracovával, jako kdyby byl na hřišti sám a měl na všechno neomezený čas. Kvůli tomu poztrácel spoustu balonů.

  • honzaspartan

   captain_obvious22.2.2016 14:18reagovat

   Včerejší zápas podle mě přesně charakterizoval, jak a proč se názory na Matějdu různí.

    

   Ti, kterým se líbí, když přihrávka projde za obranu nebo tu obranu rozřízne, líbí se jim to na pohled nebo tak nějak pocitově, ale následně už pro ně nehraje až takovou roli, jestli ta přihrávka opravdu má kvalitu a hlavně přesnost, nebo míč skončí na tribuně, příp. za rohovým praporkem, museli být nadšeni, protože Matěj takových přihrávek zkoušel opravdu hodně.

    

   Ti, kteří dávají přednost přesné rozehrávce, bez ohledu na to, jestli je průniková nebo ne, museli na tom stadionu nebo u televize trpět, protože přesnost těchto jeho průnikovek byla včera odhadem tak 20 %, možná i méně. Já patřím do druhé skupiny, takže hodnotím jeho včerejší výkon jako bídný a po zápase jsem si musel kapnout do očí.

   • honzaspartan

    honzaspartan22.2.2016 15:08reagovat

    Když to bylo tak hrozné, tak se divím, že jsme měli míč na kopačkách 63% času.

    • honzaspartan

     captain_obvious22.2.2016 15:13reagovat

     Jako že těma přihrávkama do autu a za branku nám Matěj nahnal 63 % držení míče? Nevím, nejsem na tohle expert, ale myslím, že se to počítá jinak.

     • honzaspartan

      honzaspartan22.2.2016 16:50reagovat

      Asi jsme opravdu sledovali jiný zápas Smích

      • honzaspartan

       captain_obvious22.2.2016 17:25reagovat

       Jestli jsi sledoval zápas, ve kterém jsme měli 63 % držení míče díky Matějovskému, tak asi ano. Tos asi sledoval nějaký zápas, ve kterém nastoupilo 11 Matějovských.

    • honzaspartan

     Kekel22.2.2016 16:31reagovat

     shoř ty hňupe!!!!

   • honzaspartan

    peterpan2722.2.2016 15:09reagovat

    Matěják je teď prostě z formy, navíc já už od něj v jeho 34 letech nic světobornýho nečekám. Je nejvyšší čas si začít místo něj hledat náhradu

    • honzaspartan

     honzaspartan22.2.2016 16:53reagovat

     Je na pováženou, že nemáme v kádru žádného jiného kreativního středního záložníka. Tohle vedení nezvládlo.

 • Matějovský a výkon týmu

  honzaspartan22.2.2016 12:27reagovat

  Nechápu, jak může někdo napsat, že byl Matějovský včera naším nejhorším hráčem a že hodně kazil.

  Koukal jsem ještě na záznam a Matěják hrál velmi dobře, řídil celou naší hru a rozdával spoluhráčům dobré přihrávky. Kazil minimálně, mnohem méně než opěvovaný Mareček proti Krasnodaru, který se navíc na rozdíl od Matěje o nic složitějšího nepokoušel.

  A za druhý poločas bych tým také nekritizoval. Nezalezli jsme, nedostali jsme se pod tlak, nepouštěli soupeře do šancí, ale v pohodě jsme kontrolovali výsledek a hru. Za stavu 2:0 a vzhledem k anglickému týdnu je to v pořádku. Za stavu 1:0 by to tak ok nebylo.

  • Matějovský a výkon týmu

   sk. sokolovo22.2.2016 12:32reagovat

   Přesně Jendo. Taky sem to psal, že byl jedním z hráčů, krery zahráli dobře. A zklidil sem posměch od dětí tady.

  • Matějovský a výkon týmu

   DaveACS22.2.2016 12:32reagovat

   Matějovský kazil. Je mi líto, že nemám přístup do InStatu, abych ti dal čísla.

   • Matějovský a výkon týmu

    honzaspartan22.2.2016 12:48reagovat

    Ne, nekazil. Dobře to tam rozdával.

    No, každý si to může na iportu pustit a zaměřit se na něj.

    Obecně se v záloze kazilo mnohem méně, než proti Krasnodaru. Matějovského přítomnost byla znát a své si odehrál i směrem dozadu.

   • Matějovský a výkon týmu

    honzaspartan22.2.2016 12:53reagovat

    Čísla nejsou všechno. Záleží na tom, jestli se hráč pokouší dát těžkou přihrávku dopředu, nebo jen posune míč na dva metry vedle sebe.

    A párkrát tam výborná přihrávka na Frýdka nebo na Krejčího Matějovi nevyšla, ale byla to vina přijímajících hráčů a ne jeho. Přihrávky do přehuštěného prostoru v okolí soupeřova vápna mají samozřejmě menší úspěšnost než někde na půlce.

  • Matějovský a výkon týmu

   13goat22.2.2016 12:39reagovat

   Matějovský hrál průměrně, v kontextu výkonů spoluhráčů podprůměrně. Výkon v druhej půlce byl tak akorát, profesorskej ale bezpečnej.

  • Matějovský a výkon týmu

   Capo22.2.2016 13:14reagovat

   Matěje mám rád a pořád si myslim, že má Spartě co dát, ale s Bolkou nehrál dobře, to s tebou nesouhlasim. Podle mě opravdu hodně kazil a nevyšlo mu kolem vápna skoro nic. S Bolkou ve výsledku nebyl o nic větší posunovač míče než tvůj ”oblíbenec” Mareček. Na druhou stranu nebyl nijak tragický a plně souhlasim s tím, jak byla oznámkována záloha Sparty v dnešním Sportu, kdy byl Matějovský nejslabší se známkou 5(průměrný výkon) a ostatní (Vácha, Krejčí, Dočkal) dostali za 7. Podobně jsem to včera viděl i já.

  • Matějovský a výkon týmu

   captain_obvious22.2.2016 14:02reagovat

   Matějovský byl nejhorší hráč Sparty ve včerejším utkání. I tady se na tom (nebo alespoň na tom, že hrál velmi špatně) shodlo více lidí.

 • V Krasnodaru

  Víťák z Cé Osmičky22.2.2016 11:12reagovat

  Myslíte, že bude Lafata hodně chybět nebo to Julda zmákne? Třeba včera nebyl ani moc vidět.

   

  Nechá Ščasný rozestavení z prvního duelu? Nebo budeme hrát 451? A s jakými hráči?

   

  A ještě dotaz. Je tu nějakej srdcař, kterej do Krasnodaru odletí? :)

  • V Krasnodaru

   13goat22.2.2016 12:35reagovat

   Myslim, že ani chybět nebude, hrál bych na brejky 451 - nahoře trojice Krejčí Kenny Timmy, podobně jako na Schalke. Pod nimi trojice Mareček Dočkal Vácha/Frýdek. Obrana Costa Holek Brabec Husťa.

  • V Krasnodaru

   mariovdolek22.2.2016 12:44reagovat

   1) nebude, budeme pod tlakem a na tenhle zápas bude na hrotu lepší rychlejší Fatai

    

   2) 4-5-1 bramboračku, ale ukopeme to a to je hlavní

    

   3) těžko, tady 90% nebyla nikdy ani na Letný

  • V Krasnodaru

   honzaspartan22.2.2016 12:46reagovat

   Julda to určitě zmákne a Lafata chybět nebude. Bude i lepší, když budou vepředu rychlejší hráči. Zřejmě budeme hrát hlavně na brejky.

   To rozestavení se těžko odhaduje a asi se bude i měnit. Asi to bude ze začátku spíš 4-5-1 a sestava jmenovitě stejná jako v prvním zápase.

   Bičík, Zahustel, Brabec, Holek, Costa, Vácha, Mareček, Dočkal, Krejčí, Fatai, Juliš

  • V Krasnodaru

   Spytihnef22.2.2016 13:12reagovat

   Tak on Juliš, až na vstřelený gól, nebyl moc vidět ani proti Krasnodaru.

 • DaveACS21.2.2016 22:48reagovat

  Tak Prikrasovi se ráno narodila dcera - to bych možná i to čistý konto oželil Úsměv

  • sk. sokolovo21.2.2016 23:04reagovat

   Tak to pak jo. Proto hrál hodně rozladěně když ještě nad ránem měl porodní stahy a byl na sále a rodil mimino!

  • majtin22.2.2016 8:45reagovat

   Costa asi není jeho kámoš, jinak by mu to nechal dojít do brány.Úsměv

   • koca99922.2.2016 10:10reagovat

    Ty jsi pako Smích

   • 13goat22.2.2016 10:19reagovat

    Jo a ještě by to s nim běžel oslavit k praporku cucáním prstu.

  • honzaspartan22.2.2016 13:05reagovat

   To by to musel být alespoň náš odchovanec a ne nepovedený drahý nákup.

82244 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha