Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Co byste dělali, kdyby...

  Paspartu21.11.2015 10:17reagovat

  Představte si, že byste dnes byli ve Spartě jmenováni do funkce sportovního ředitele. Veškeré pravomoci ale i odpovědnost by byly na vás. Co byste ve Spartě změnili a jak by to mělo fungovat? Smích

  • Co byste dělali, kdyby...

   Paspartu21.11.2015 10:24reagovat

   Já bych si asi nejspíše sedl se Ščasným, ikdyž ho moc rád nemám, a zhodnotili bysme hráče. Hlavním kritériem by byl asi charakter a chuť bojovat za Spartu. Od toho by se vyvíjela situace v přestupovém období. Rozhodně bych byl pro příchod 2 stoperů ideálně vyšších a schopných hrát tvrdě. Takoví ale v ČR nejsou. Dále pak příchod 2 krajních obránců. 1 do základu a druhý by se o něj popral. Do zálohy bych stáhl Čermáka, který bude mít na to postupně nahradit Matěje a také najít někoho kdo bude tlačit na Bořka s tím, že bude hrát ten lepší. S okmažitou platností bych odešel Hušby a Litsingi a nebylo by od věci zkusit přivést pospíšila. A v neposlední řadě hledat posily na kraj zálohy. Tady by se daly využít Ščasného znalosti v zahraničí, protože u nás moc zajímavých hráčů co by nás někam posunuli není. Pokud by to nepomohlo tak pak by Šel i Ščasný.

   Jinak tolik změn není možné udělat za timu, mohlo by to skončit katastrofou, ale rozdělilo by se to asi do 2 přestupních termínů. Teď a v létě.

   • Co byste dělali, kdyby...

    majtin21.11.2015 13:16reagovat

    Tak se vším se dá tak nějak souhlasit nebo pochopit. Ale trochu mi tam skřípe ten Hušby. To je prostě rozdílovej hráč, viděl jsem ho i makat, sice není nejrychlejší, ale není ani pomalej. Navíc to dokázal nahrazovat fotbalovou inteligencí. Neuvěřitelné, ani ne před 2 roky to byl jednoznačně nejlepší hráč ligy!!! 18 gólů a 8 asistencí. Teď je opravdu hroznej, jako by otrávenej a rezignovanej. Nevím jestli je otrávenej ze Ščasnýho, nevydařenýho přestup, nějaké problémy v rodině tam kdysi byly či co a nebo je to kombinace všeho. Ale určitě to v něm pořád je, navíc je to sparťan, mladší než Matěj, pořád perspektivní, rozdílový hráč. Já si ohromně vážím trenérů, který dokážou v hráčích probudit jejich lepší stránky, kteří poznají kdy je potřeba cukr a kdy naopak bič a umějí to vhodně namíchat. Někdo by měl na Hušbyho zakleknout, je-li to potřeba po zlým, je-li to potřeba po dobrým. Srovnat v hlavě si to už musí sám. Zbavovat se ho by byla veliká chyba!

   • Co byste dělali, kdyby...

    ouki21.11.2015 15:46reagovat

    Tak takového sportovního ředitele bych nechtěl ani náhodou. Hezky bys lezl Ščasnému do zelí a rozhodoval za něj. Když by pak neměl výsledky, tak by to ale odnesl on...

  • Co byste dělali, kdyby...

   rebus21.11.2015 10:51reagovat

   1. ZS konec

   2. S JH zjistit ktery mlady hraci maji na to se zapracovat do Acka

   3. Provetrat dukladne A cko-konec Pexeso,Matej, Kovac, Seiny+ Breznanik ...

   4. Dohodnout se s trenerama napric kategoriema jakou hrou se chceme prezentovat a vybrat trenera ktery ma podobnou filozofii

   5.Mame skvele mlade hrace (coz je videt dlouhodobe) kterym nedoprejeme cas a trpelivost na rust a pak litujeme pozdeji ze karieru rozjeli jinde (Pudil, Rajnoch, Petrzela, Kolar, Skalak, Pavelka...) Pokud nekoho privadet spis zaplatit za kvalitu nez pokus/omyl jako s Picoultem atd

   6. Lepsi komunikace s fans-a zapojovani je do chodu klubu-treba drzitele Zlatych permic po dobu delsi 5 let (tolik jich zas nebude) by si zaslozili zucastnovat se jednani o chodu klubu s moznosti se vyjadrit o deni.

   7. Udelat Spartu vice ”Sexy”-je to uz marketingova zalezitost ale jsou to spojene naboby- neni to klub zamindrakovanych nacku, a zapsklich komousu ale dravy a sebevedomi klub s modernim pojetim fotbalu, a skvelimi fans. Neprezentovat se ublizeneckym kecama ale krasnou hrou.

   8. Nedavat si nesmyslne cile-kazdy rok titul-to neni uz nikde!Nebat se rict si-dobre-prestavujeme kadr- na pristi rok je cilem se dostat do poharu a tam uspet.

    

   Nejak takSmích

  • Co byste dělali, kdyby...

   captain_obvious21.11.2015 11:36reagovat

   Ožral bych se s Danem a dal mu jasně najevo, že jsem ochotný udělat naprosto zásadní řez napříč celým klubem, který může trvat třeba rok nebo rok a půl, ale že ho udělám jen pokud budu mít jeho podporu i v případě, že to bude ze začátku drhnout a ztratíme pro nějaké větší dobro třeba i 2 sezony v řadě. Pokud by nesouhlasil, tak bych tu práci ani nebral, pokud ano, tak bych udělal takový uragán, že to tady ani nebudu vypisovat, protože by celou stranu zabral jenom můj příspěvek.

    

   Nejlepší by na tom bylo, že ať by to dopadlo jakkoli, tak by Sparta vyhrála a ač by jistě existovala možnost, že bych byl za rok vyhnán a bezmozci mi sprejovali na barák výhružné vzkazy, tak by si na mě o 5 let později ti stejní bezmozci vzpomněli a řekli si ”Dneska už fungujeme daleko lépe, než v období temna za amatéra Otavy a ač se mi to těžko přiznává, tak tím, kdo to prvotně nakopnul, od čehož se ta změna k lepšímu následně odvíjela, byl tamten chlápek, kterému jsem posprejoval barák. Když se na to dívám zpětně, tak dneska bych mu nic nesprejoval, ale tehdy jsem neuměl přemýšlet několik let dopředu a nechápal jsem, že dělá dobrou věc.”

   • Co byste dělali, kdyby...

    Brian Pricke21.11.2015 11:49reagovat

    Tak ty máš hodně solidní fantazii.

    • Co byste dělali, kdyby...

     captain_obvious21.11.2015 12:19reagovat

     To jo Smích Z úvodního příspěvku jsem pochopil, že to měl být účel Smích

     • Co byste dělali, kdyby...

      Brian Pricke21.11.2015 13:33reagovat

      Smích

   • Co byste dělali, kdyby...

    standis21.11.2015 12:22reagovat

    Píšeš, jako bys nastupoval do Budějovic. Sparta má v pořádku ekonomické zázemí, treninkové centrum špičkové úrovně. V práci s mládeží žádný problém není a myslím, že je i personálně dobře obsazená. A tým vede ligu a má na dosah postup do jarní částí EL. To je na revoluci? Mimochodem 1 zásadní krok byl udělán příchodem Kotalíka a tím trochu úbytek vlivu Otavy. Jesli je to ovšem správný směr, tak to bych hodnotil za delší časové období. Vedení by si mělo především ujasnit, jestli trener A týmu zapadne do celkové koncepce Sparty a bude ji respektovat, nebo si přijde dělat do Sparty co chce.

    Po podzimu je potřeba vyhodnit silácké řeči Impulse z jara a konfrontovat to s realitou. A jasně pojmenovat, kdo prosadil některé příchody hráčů.

    • Co byste dělali, kdyby...

     captain_obvious21.11.2015 12:50reagovat

     Jejda hoši, já to myslel z 10 % vážně a z 90 jako nadsázku, neberte to tak vážně. Úsměv

      

     Je jasný, že jinam než do sportovního úseku a hráčského a trenérského týmu, není třeba sahat. Je to vtipné, ale jestliže se opravdu někde na Strahově práší na Hřebíkovu stostránkovou koncepci, tak by nejspíš stačilo, aby tam přišel někdo, kdo bouchne do stolu a řekne, že podle té koncepce se prostě pojede. Potom už by se nestalo, že by to tady trénoval Ščasný a dělal tady ty psí kusy, které v současnosti musíme sledovat.

     • Co byste dělali, kdyby...

      standis21.11.2015 12:57reagovat

      Tak to jo.Úsměv Tady člověk stěží pozná nadsázku a vážné mínění.

    • Co byste dělali, kdyby...

     rimidalv21.11.2015 20:04reagovat

     Standis by s převahou v konkurzu místo sport. ředitele získal . Já bych mu jenom připomněl mnou stále opakované přání : stáhnout z hostování Schicka.Čermáka a Vacka . Přání je podloženo výkonností hráčů při ekonomické výhodnosti.Úsměv

  • Co byste dělali, kdyby...

   LukyACS21.11.2015 12:29reagovat

   To se nám zase v ACS zasmějí, každopádně je to jen hypotetické téma a trochu naivní zasnění ve stylu FMka, tak proč neodpovědět Úsměv

    

   V první řadě bych udělal čistku - vyhodil bych realizační tým a pár lidi z vedení, dosadil bych si lidi, kterým bych mohl důvěřovat a byl přesvědčený o tom, že budou mít podobnou vizi.

    

   S těmito lidmi bych se podíval na klubovou koncepci a chtěl jí zavést pro všechny týmy od přípravky až po áčko. Do mládežnických týmů bych se snažil přivádět největší talenty z celé republiky.

    

   Trenéra bych přivedl takového, který by byl ochotný naplňovat koncepci klubu. Té by se přizpůsoboval on a NE ona jemu. Realizační tým by si samozřejmě vybral sám. Trenér by si řekl, jaké posty by chtěl posílit a já bych spolu s dalšími lidmi(šéf skautingu, Hřebík..) prodiskutoval potenciální posily. Snažil bych se je brát převážně z odchovanců, ale samozřejmě se může stát, že nám žádný kvalitní hráč nevyroste, nebo ještě není pro A tým připraven, pak by se musel někdo koupit.

    

   Chtěl bych zrušit juniorský tým a obnovit béčko. Zrušení béčka je podle mě jeden z největších nesmyslů, který sportovní úsek udělal. Zajímalo by mě, kolik se tím ušetřilo, když pod smlouvama máme hodně hráčů, kterým platíme mzdu, nebo její část, na hostování.

    

   Takže aspoň do ČFL bych se pokusil dostat, ale podle mě by tu byla šance i na FNL, když jí nikdo nechce hrát. Vývoj těchto hráčů by byl díky tomu pod naším dohledem, což teď často není a ”most” mezi áčkem a mládeží byl zničen.

    

   Béčko a ti nejlepší z dorostu by pravidelně trénovali s áčkem, průběžně by se vyhodnocoval jejich vývoj a zda-li si nezaslouží šanci na pár minut v hlavním týmu - v ligovém poháru nebo proti slabšímu soupeři, což by je motivovalo v další práci.

    

   Hodně bych hledal inspiraci u celků, u nichž je každoročně vidět posun např. Trenčín, případně mají dobré začleňování talentů ve stylu Záhřebu, který má v Chorvatsku nejlepší mládež. My zas máme nejlepší mládež v ČR, tak se nám musí dařit začleňovat odchovance podobně.

    

   • Co byste dělali, kdyby...

    Paspartu21.11.2015 13:33reagovat

    Ať se třeba zasmějí. A pokud by si Otava na základně tohoto řekl ”Bože, to jsou ještě větší kreténi než já” tak by mu už třeba něco docvaklo a vzpamatoval by se Smích

   • Co byste dělali, kdyby...

    Jerababa21.11.2015 14:33reagovat

    Souhlas.

    Dodám: 1.Máme dlouhodobou a dobrou koncepci klubu? 2.Máme realizační team, který tuto koncepci naplňuje a je ji schopen naplňovat i v krizových situacích? 3.Máme jasně definované pravomoci a zodpovědnosti za každou věc a v jakékoliv chvíli?

    Některé věci se ve Spartě daří dobře - mládež. Někde to drhne - přestupová politika a někde to vysloveně nefunguje - přechod mládeže do dospělého fotbalu. Buď bude klub fungovat kontinuálně a to se bez vlastních odchovanců a jednotné vertikální strategie neobejde nebo můžeme postupovat skokově, což ovšem stojí peníze a zakládá to vysoká rizika vzhledem k úspěchu nebo neúspěchu.

   • Co byste dělali, kdyby...

    Avhred21.11.2015 14:39reagovat

    ”...Trenéra bych přivedl takového, který by byl ochotný naplňovat koncepci klubu. Té by se přizpůsoboval on a NE ona jemu...”

     

    Už vidím, jak do Sparty přichází vytoužený trenér z Německa a nechá si diktovat, jak a s kým má hrát ...

    • Co byste dělali, kdyby...

     spartas21.11.2015 15:16reagovat

     Luky píše, že chce trenéra z Německa, nebo mu na jeho návrh roubuješ cizí sny a rozporuješ to?

     • Co byste dělali, kdyby...

      Avhred21.11.2015 15:41reagovat

      Nic nerozporuju, jenom celý nedočkavý a roztřesený už čekám na svoji dávku; svoji dávku úvah a informací od spartase ... SmíchSmích

      • Co byste dělali, kdyby...

       spartas21.11.2015 15:42reagovat

       Seš kokot

       • Co byste dělali, kdyby...

        Avhred21.11.2015 16:00reagovat

        Říká blbeček bez vlastního názoru, který směrem ke Spartě umí jenom kritizovat, zesměšňovat a posmívat se. Kreténsky tady desetkrát zmíníš Steinhofera, ale když se Spartě povede zápas jako na Schalke nebo CSKA, tak se samozřejmě neukážeš, protože pro tvůj prasečí mozeček by bylo něco ponižujícího chválit dobrý výkon.

        Jsi chudák a absurdnější než tvoje počínání zde na fóru je snad už jen Pavláskovo účinkování ve StarDance nebo představa několika cikánů v montérkách. Tečka.

        • Co byste dělali, kdyby...

         spartas21.11.2015 16:07reagovat

         Ano

    • Co byste dělali, kdyby...

     LukyACS21.11.2015 15:23reagovat

     1) Nenapsal jsem nic o německém trenérovi

     2) Nenepsal jsem ani to, že mu někdo bude diktovat s kým má hrát.

     3) Podstata je v tom, že pokud má klub určitý směr a přivede trenéra, který na tohle háže bobek a chce jít jinou cestou, tak je jasné, že vznikne kočkopes.

   • Co byste dělali, kdyby...

    majtin21.11.2015 15:29reagovat

    Luky. 90% věcí co tu píšeš se už v klubu začalo dít - nebo aspoň v jejich duchu. Ale pak zase přestalo.

  • Co byste dělali, kdyby...

   brac21.11.2015 13:57reagovat

   Aby se na tu naši zálohu dalo konečně dívat, tak bych do áčka povolal Irenu Martínkovou.

  • Co byste dělali, kdyby...

   Kombinator21.11.2015 15:01reagovat

   Půjčil bych si Danův mobil a pro záčátek bych poslal dvě SMS. Jednu Ščasnýmu a jednu Otavovi. A pak bych na Spartě vyměnil všechny zámky a zavřel okna.

   • Co byste dělali, kdyby...

    standis21.11.2015 16:09reagovat

    To by šlo, dobrá koncepce a rychlá.Úsměv

 • Pak ať mi někdo tvrdí

  Jakub Otava20.11.2015 20:31reagovat

  že ten Fikura nemá něco dohromady s BleskemSmích

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2015-16/252719/vuch-si-v-plzni-prosel-problemy-hospoda-dluhy-a-vyrazeni-z-kadru.html

  • Pak ať mi někdo tvrdí

   Pouzar1120.11.2015 20:40reagovat

   To už každý snad ví .. Jen nikdo neví co Úsměv

  • Pak ať mi někdo tvrdí

   Luke20.11.2015 20:42reagovat

   Bylo to dnes v tištěném Sportu.

  • Pak ať mi někdo tvrdí

   Avhred20.11.2015 20:43reagovat

   Spíš bych řekl, že si herr Fikura přečetl dnešní tištěný Sport, kde je Vůchovi a jeho excesům věnována celá jedna stránka. Úsměv

   • Pak ať mi někdo tvrdí

    FIKURA20.11.2015 22:24reagovat

    Ano ano. Je to info z dnešního Sportu.

  • Pak ať mi někdo tvrdí

   majtin20.11.2015 22:47reagovat

   Tak další ”povedený” přestup Plzně. Ale to, že dělají při přestupech nesmysly a jsou pohřebištěm talentů ( i když v tomhle případě je to sporné - jestli se dá talentem nazývat někdo, kdo má v hlavě kolotoč) pro nás nesmí být měřítkem ! Oni pak ty naše nesmysly totiž pak nevypadají tak ýrazně.

   • Pak ať mi někdo tvrdí

    Avhred20.11.2015 23:07reagovat

    Nejlepší jsou zakomplexovaní ovádi jako Luhový, co tvrdí, že Plzeň je v přestupové politice o světelné roky před Spartou. To určitě. Úsměv

    • Pak ať mi někdo tvrdí

     Bunda20.11.2015 23:18reagovat

     Luhový je kokot. Plzen přestupy dělá o dost hůř než my. Což dokazuje i jejich poslední mega přestup Kopic za 30 mega ..Petržela s hodnotou 5 mega ho strčí do kapsy.

     My když uděláme velký přestup tak nám většinou vyjde -Lafata,Dočkal,Vácha,Vaclík,Koubek,Fatai..

     • Pak ať mi někdo tvrdí

      standis20.11.2015 23:26reagovat

      To je fakt. Když už za někoho dáme prachy, tak vyjde. Přikryl je vyjímkou, ale jeho brzdí zranění. A u Plzně bych ještě připomenul Tecla za 30 milionů.

      • Pak ať mi někdo tvrdí

       Bunda20.11.2015 23:33reagovat

       ano Přikryl by byl top hráč kdyby neměl svalová zranění. U něho to bude tím že je extrémně dynamický hráč a ty změny pohybu jsou velkou zátěží na svaly apod. Zajímavé je sledovat Duklu s Přikrylem a Duklu bez Přikryla..

        

       Tecl 30,Vaněk 22 za 50% hráče,Bolek 12,Hejda 12,Wagner 15,Stratil 12.

        

       Spartě se nedaří hlavně levné příchody..

       • Pak ať mi někdo tvrdí

        standis20.11.2015 23:36reagovat

        A čím to asi bude? Za určitou kvalitu se prostě platí. Sparta také nenechá odejít hráče po skončení smlouvy.

       • Pak ať mi někdo tvrdí

        Avhred20.11.2015 23:42reagovat

        Co si má člověk představit pod pojmem ”levné příchody”?

        • Pak ať mi někdo tvrdí

         Bunda20.11.2015 23:48reagovat

         Určitě do 5 mega - lenochod z Polska,pupkáč z Německa.. Občas se to povede ( Costa ),ale Sparta nemůže sbírat to co ostatní kluby už nechtějí..

         Už to zkoušíme hodně dlouho a uspěšnost je hrozná.

         • Pak ať mi někdo tvrdí

          Avhred21.11.2015 0:11reagovat

          Sparta jakožto klub, který chce být tuzemským fotbalovým hegemonem, by se měla na nějakou kategorii ”levné přestupy” vykašlat a zaměřit se na skutečnou a o něco dražší kvalitu. Snažit se o levné přestupy a mít ty nejvyšší ambice mi přijde stejně zavádějící jako žrát instantní nudle a doufat v nárůst svalové hmoty.

          Liga je až na výjimky vybrakovaná, takže by bylo fajn rozhlédnout se v zahraničí. Podle mě model ideálního transferu je Fatai, hráč za patnáct milionů, který se okamžitě stal přínosem pro náš klub.

        • Pak ať mi někdo tvrdí

         standis20.11.2015 23:48reagovat

         že jsou to hráči po smlouvě - Steinh. apod.

 • TBB - Gliwice

  Pindruch20.11.2015 18:32reagovat

  Hodne zajímavý fotbal na Eurosportu2, tedy spíše vodní pólo, v 30. minutě zatím 2:3, i Kamil Vacek se trefil.

  • TBB - Gliwice

   skarpa.920.11.2015 19:43reagovat

   Také koukam, ale na tipáči a ted už padnul v tomto bláznivém zápase gol na 3:5 :D Smích

   • TBB - Gliwice

    Pavel0020.11.2015 19:48reagovat

    Já původně chtěl vsadit na tento zápas 5 a více golů, nakonec jsem si to rozmyslel po tom, co jsem viděl počasí, je neskutečné kolik padlo golů v tak šíleném počasí

    • TBB - Gliwice

     FANDA730720.11.2015 20:21reagovat

     a este dost sanci spalili

 • Antoš by zaplakal.

  FIKURA20.11.2015 17:37reagovat

  Antošovo dítě, Antoš Egon Vůch byl nedávno vyřazen z kádru pro opilost, ponocováni a pro dluhy ho nahánějí vymahači...

  V té Plzni snad bez chlastu neudělaj ani ránu!

  • Antoš by zaplakal.

   Jakub Otava20.11.2015 17:51reagovat

   čas roztáhnout sítě!

  • Antoš by zaplakal.

   Kombinator20.11.2015 18:21reagovat

   Být vyřazen z kádru Plzně kvůli opilosti a ponocování, tak to by mě asi hodně nasralo, vzhledem k tomu jak se soustavně zametaj průsery lháře.

   • Antoš by zaplakal.

    Pavel0020.11.2015 18:48reagovat

    Na pohár MOL se vrátil do Ačka, ale měl jsem čest ho potkat a hned na něm bylo vidět, že je to celkem frajírek, pokud jsem ho špatně odhadl, omlouvám se mu

    • Antoš by zaplakal.

     Kombinator20.11.2015 19:37reagovat

     Omlouvat se myslím nemusíš.

   • Antoš by zaplakal.

    honzaspartan20.11.2015 18:52reagovat

    Holt mají na každého jiný metr. Ale tak už to bývá.

    • Antoš by zaplakal.

     standis20.11.2015 23:28reagovat

     Kdyby ho neměli, tak nensestaví 11.Smích

  • Antoš by zaplakal.

   LukyACS20.11.2015 18:56reagovat

   To bylo jasné od začátku, jak tenhle machýrek dopadne.

 • Ondrasek

  Pindruch20.11.2015 17:29reagovat

  Tak skončil v Tromso. Ani bych se nedivil, kdyby ho oslovila Sparta, vzhledem k tomu, že bude opět zadarmo Úsměv

  • Ondrasek

   FIKURA20.11.2015 17:38reagovat

   To není kůň 1.cennový!Úsměv

   • Ondrasek

    Pindruch20.11.2015 17:42reagovat

    Ale je zadarmo, to hlavní kritérium výběru Úsměv

    • Ondrasek

     Jakub Otava20.11.2015 17:57reagovat

     nikdo není zadarmo, to bys mohl jako milovník kurev vědět.

     • Ondrasek

      Pindruch20.11.2015 17:59reagovat

      Kurev?

      • Ondrasek

       Jakub Otava20.11.2015 19:17reagovat

       prostitutekÚsměv

  • Ondrasek

   spartas20.11.2015 18:49reagovat

   Jeho příchod by mě neurazil. Ale ani po něm netoužím.

   • Ondrasek

    dominik2720.11.2015 23:46reagovat

    Je to vcelku kvalitní fotbalista, z mého pohledu takový mladší Bednář. Lafatu s Fataiem by do kapsy nestrčil, ale zase by přinesl jiný typ hry.

  • Ondrasek

   Furia Ceca20.11.2015 18:55reagovat

   Kdo to je?

 • Petrák

  peterpan2720.11.2015 13:43reagovat

  Po skončení ME21 ho spousta lidí viděla jako adepta do Sparty s tím, že je lepší než Vácha. No a teď na aktuálně.cz doslova čtu: ”Letos se mu moc nedaří, většinou vysedává na lavičce a nedávno byl dokonce přeřazen do druhého týmu”

  • Petrák

   Jakub Otava20.11.2015 15:48reagovat

   jo, tohle je bundesliga, to neni jako v synotu, kde hraješ i když vožralej nabouráš do plotu.

  • Petrák

   kopejtko20.11.2015 16:52reagovat

   ideální hráč do Sparty Úsměv

  • Petrák

   spartas20.11.2015 18:52reagovat

   Mně se herně líbil. Spíš bych ho teda viděl na stopera.

 • Hřebík ven!

  Pavel0020.11.2015 11:41reagovat

  AC Sparta Praha U17 2:1 Borussia Dortmund U17

   

  Sparťané do utkání vstoupili skvěle a úvodní Sedláčkova šance jim dodala sebevědomí, díky vysokému presingu soupeře trápila natolik, až Němci ztratili míč uprostřed pole a Christián Frýdek lobem ze třiceti metrů otevřel skóre.

   

  Zdroj: http://www.sparta.cz/novinky/zpravodajstvi/mladez/u17-porazila-borussii-dortmund-16867.html

  • Hřebík ven!

   Bunda20.11.2015 13:05reagovat

   U Litavky je dohráno. Sparta porazila Příbram 3:0! #u19

    

   Devatenáctka ACS přejela příbramskou 19 která hraje LM. Ale stejně nebudou mít na áčko. Steiny je lepší.

   • Hřebík ven!

    Pavel0020.11.2015 13:10reagovat

    Neblbni, celá sestava stojí asi tolik co ”Steiny” za měsíc, tak snad nemůže bejt jeden hráč ze sestavy lepší než Němec Smích

    • Hřebík ven!

     Bunda20.11.2015 13:13reagovat

     Přes zimu Steiny mákne,zhubne 25 kilo a pak to budou běhy dostihového koně :)

     • Hřebík ven!

      Avhred20.11.2015 13:33reagovat

      Ještě budeš chrochtat blahem, až Steiny v jarním čtvrtfinále EL posadí Lafimu na hlavu gólový centr.

      • Hřebík ven!

       Dynamo20.11.2015 13:37reagovat

       v tu dobu už Stein ve Spartě nebude

  • Hřebík zpět k A-mužstvu !

   majtin20.11.2015 16:12reagovat

   .

   • Hřebík zpět k A-mužstvu !

    Jakub Otava20.11.2015 16:42reagovat

    neblázni, to už by neutáhla jeho chatrná pumpa.

    • Hřebík zpět k A-mužstvu !

     majtin20.11.2015 17:36reagovat

     Já nemyslím přímo trénovat, ale aby měl přímý vliv na A mužstvo. Tzn. na příchodech hráčů, na výběr trenérů, kterým by do toho mohl mluvit. Na systém hry jakým bude Sparta hrát. A samozřejmě by mu zůstal vliv na mládež.

   • Hřebík zpět k A-mužstvu !

    Pavel0020.11.2015 16:58reagovat

    Tak jsem to nemyslel, ale já bych se tomu nebránil Úsměv

 • Trpišovský

  peterpan2720.11.2015 9:34reagovat

  v rozhovoru říká, že má problémy hlavně se složením obrany. Pak, že to pro něj je nej zápas podzimu. A upozorňuje na terén...No, takže ten zápas bude hlavně o bojovnosti a aktivitě, čili atributech, ve kterých zaostáváme. Navíc nám klasicky bude vadit terén. A protože stratég Ščasný opět nic nevymyslí, čekám z naší strany holomajznu, ve které budeme doufám v nějakou plichtu...

  • Trpišovský

   kanonMates8820.11.2015 9:53reagovat

   vývoj je úplně jasný, začátek nám úplně ujede, zase budeme na začátku úplně mimo, nebudeme stíhat, dostaneme branku, ve středu zálohy budou naši záložníci hrozně hořet, pak se v poločase udělá bouřka, vystřídá se v prostředku, v druhý půli se to vyrovná, zlepšíme se a Lafata díky svojí individuální kvalitě vyrovná a bude to 1:1 Úsměv)

   • Trpišovský

    Pavel0020.11.2015 11:31reagovat

    Nesouhlasím, podle mě padnou min. 4 goly, protože slepená obrana Liberce nebude zrovna to nejlepší, navíc třeba minulé kolo dostali 3 goly od Brna a to v silnější sestavě. No a my aspoň jednoho gola dostaneme.

  • Trpišovský

   Tashunka Witko20.11.2015 12:29reagovat

   V neděli nejspíš v Liberci napadne sníh, takže šikulové jako Brabec budou víc na zemi než na nohách a na nějakou kombinaci nebude vůbec prostor, nicméně překulovačka je tak zažraná do myslí našich stoperů, že jí nemohou vypustit a pár šancí soupeře tím vytvoří. Naštěstí se už dávno nesnažíme o kombinaci a předvádíme jen nakopávanou, takže vadit nám bude především důraz a nasazení soupeře, který bude vyhrávat souboje a sbírat všechny odražené balony. Naši chodci budou spíše mimo hru, zatímco papíři jako Mareček, Holek, Krejda, ale i slaboučký a nestabilní Brabec budou jen poletovat jako vločky a stejně tak i tát. Náš prapor budou ve sněhu držet paradoxně jen černí kluci. Bojovat bude i Jiráček, který vvytvoří nový rekord v počtu faulů, ale za celý zápas dá max. jednu solidnější přihrávku.

   Hra bude vcelku ještě katastrofálnější, než je venku v posledních letech obvyklé, trener opět zkritizuje všechny zúčastněné, kromě sebe samého a vedení nekomprosmisně vyhlásí, že z toho vyvodí závažné závěry, které ale dále už nebude specifikovat a v podstatě se nic nezmění.

 • Dnešní Křéťa na VŠE

  Mates19.11.2015 22:57reagovat

  - pravděpodobně se výrazně promění v budoucích letech pozemky kolem stadionu, který mají obrovskou hodnotu (jestli to obnáší i rekonstrukci stadionu, neříkal)

  - případ Skalák - dokud chodil na hostování (Ružomberok, Brno), tak se neprosazoval (tudíž ani na A neměl), proto logicky přestoupil do Boleslavy; pokud by zůstal ve Spartě (popř. jinde hostoval), nebyl by teď v repre a nikdo by se nad tím nepodivoval

  - pochopitelně Spartě ve srovnání s jeho byznysem věnuje menšinu času, ale je neustále ve spojení s Hřebíkem a Kotalíkem, se kterýma mají skupinovou konverzaci na Whatsupu Smích

  - dnes se prý domluvily podmínky prodloužení smlouvy s Lafatou (což Křéťa sledoval právě na whatsupu)

  * jinak mluvil dost obecně o kariéře, jeho začátcích, jak se dostal do J&T, atp..., doporučuju zhlédnout záznam z celý přednášky

  • Dnešní Křéťa na VŠE

   Luke19.11.2015 23:29reagovat

   Super. Díky moc.Úsměv

  • Dnešní Křéťa na VŠE

   spartas20.11.2015 0:31reagovat

   Plus se dozvíte v kolik vstává, z čeho kdy dostal dvojku a co rád jí a pije.

  • Dnešní Křéťa na VŠE

   ouki20.11.2015 1:43reagovat

   To byla nějaká přednáška? Kým organizovaná? Jestli Klubem mladých manažerů, tak ti některá videa dávají na net. Jiné spolky rovněž. Zajímá mě to právě z důvodu, jestli se to dostane na net. díky.

   • Dnešní Křéťa na VŠE

    spartas20.11.2015 1:50reagovat

    Na netu to bude.

    • Dnešní Křéťa na VŠE

     bigcock20.11.2015 7:34reagovat

     kde?

     • Dnešní Křéťa na VŠE

      spartas20.11.2015 10:26reagovat

      To já přesně nevím, ale předpokládám, že to hoděj do toho eventu na FB a pak není problém sem dát odkaz :)

  • Dnešní Křéťa na VŠE

   kopejtko20.11.2015 9:51reagovat

   jak neprosazoval jak v Brně tak na Slovensku patřil k tomu nejlepšímu jediné hostování co mu nevyšlo bylo Slovácko

   • Dnešní Křéťa na VŠE

    Pouzar1120.11.2015 10:16reagovat

    No jo .. Jenže prosazovat se tam neznamená, že máš na Spartu .. Nic navíc neměl a proto slovo NEPROSAZOVAL ..

    • Dnešní Křéťa na VŠE

     honzaspartan20.11.2015 11:01reagovat

     Skalák na to měl, ale ve Spartě nedostal vůbec šanci se prosadit.

     • Dnešní Křéťa na VŠE

      Pouzar1120.11.2015 11:19reagovat

      Vždycky když nastoupil tak byl nemastnej neslanej. Rozhodně neměl na základ a na lavičku byl stejně kvalitní jak přikryl ( jenže ten se narozdíl od něj aspoň občas ukopl a dal gol.. než se zranil :D )

      • Dnešní Křéťa na VŠE

       honzaspartan20.11.2015 11:50reagovat

       Tak napiš, ve kterých zápasech nastoupil.

       • Dnešní Křéťa na VŠE

        Pavel0020.11.2015 12:24reagovat

        Nastoupil třeba proti Bilbau. V tom utkání se mi líbil, na to, že mu v té době bylo asi 19.

    • Dnešní Křéťa na VŠE

     kopejtko20.11.2015 11:11reagovat

     heh končím diskuzi s někým kdo fotbal sleduje max v telce Úsměv

     • Dnešní Křéťa na VŠE

      Pouzar1120.11.2015 11:20reagovat

      Smích Tak tohle je nejhorší argument jakej sem slyšel... Kdyby ses na to v televizi občas podíval tak by si pochopil že je to v ní mnohem líp vidět ..

      • Dnešní Křéťa na VŠE

       Chrod20.11.2015 16:45reagovat

       SmíchSmíchSmích

  • Dnešní Křéťa na VŠE

   Furia Ceca20.11.2015 10:47reagovat

   Whatsup nebo WhatsAppu? Smích

   • Dnešní Křéťa na VŠE

    Mates20.11.2015 11:02reagovat

    Vis, co jsem myslel Úsměv

  • Dnešní Křéťa na VŠE

   honzaspartan20.11.2015 11:10reagovat

   - Tak hlavně aby to neobnášelo zbourání stadionu a přesun Sparty jinam.

   -Skalák byl dobrý a na A měl, nedostal ale žádnou šanci. Spousta z nás viděla, že by se nám na kraj zálohy hodil. Jak může vědět, že by se ve Spartě neprosadil? Co je to za alibistický kecy? Teď už je naopak evidentní, že na to měl a kdyby dostal pořádnou šanci, tak by se prosadil. A zrovna Hřebík v tom má určutě taky jasno.

   To mu zase nakukali kamarádi z vedení, že vlastně v případě Skalák nikdo chybu neudělal. A všichni jsou z obliga.Otrávení

   • Dnešní Křéťa na VŠE

    kopejtko20.11.2015 11:14reagovat

    stačí se podívat co nám Brňák dosadil do vedení a je vcelku jasné jaký to je fotbalový odborník Úsměv

   • Dnešní Křéťa na VŠE

    spartas20.11.2015 11:17reagovat

    Pokud by jeho vytěžování pokračovalo, tak jak bylo nastaveno, tak by v žádný repre nebyl. Nemá smysl se majitele ptát na tyhle sportovní věci.

    To by musela bejt přednáška, kde sedí Otava.

  • Dnešní Křéťa na VŠE

   majtin20.11.2015 16:13reagovat

   To jsem rád, že věci konzultuje s Hřebíkem, ale když ten nemá vliv na A mužstvo, tak to snad funguje aspoň tak, že Hřebík něco nadhodí a přes loutku Kotalíka se to realizuje u A mužstva.

 • Křetínský

  Luke19.11.2015 17:43reagovat

  Jde dnes někdo na přednášku s Danielem Křetínským? Pokud ano, hodil by sem něco, co říkal, co se týká Sparty? Úsměv

  • Křetínský

   Pavel0019.11.2015 17:50reagovat

   Kde je ta přednáška, popřípadě nějaký info o ní, díky

   • Křetínský

    Luke19.11.2015 17:58reagovat

    19:45 na VŠE, ale místa byla hned obsazená..

   • Křetínský

    Luke19.11.2015 18:04reagovat

    I když jak teď koukám na FB, tak je ještě možnost se tam dostat..

    • Křetínský

     Pavel0019.11.2015 18:06reagovat

     Tam by mohl být záznam na YT

     • Křetínský

      Luke19.11.2015 18:06reagovat

      Jojo, prej záznam bude.

  • Křetínský

   spartas19.11.2015 18:09reagovat

   Ano

  • Křetínský

   Mates19.11.2015 18:18reagovat

   Jdu tam, pak hodím report. Ale bez rezervace se tam člověk teď už nedostane, kdyby to chtěl někdo zkusit...

80402 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha