Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Zdeněk Ondrášek....

  ACSOLDBOY2.1.2016 14:15reagovat

  Prý zájem?!

  • Zdeněk Ondrášek....

   Pindruch2.1.2016 14:22reagovat

   Prý ne. Dneska byl s ním rozhovor ve Sportu a říká, že ho nikdo ani jeho agenta ohledně Sparty nekontaktoval, že z českých klubů projevila zájem jen slavie a že to neshodil ze stolu, že ta varianta je stále ve hře.

   • Zdeněk Ondrášek....

    majtin2.1.2016 14:27reagovat

    Naštěstí.

  • Zdeněk Ondrášek....

   standis2.1.2016 14:31reagovat

   Co by tady dělal? Lafata, Fatai, Juliš, snad se vrátí Schick, Pexeso ještě neodešel.

   • Zdeněk Ondrášek....

    maaarty2.1.2016 14:42reagovat

    Schicka nebrat. Zatím. Na jaře nebude zase tolik zápasů a Juliš vypadá taky zajímavě. Buď on,Schick nebo oba by seděli a to neprospěje nikomu. Ať hraje v Bohemce a v Létě ukáže v přípravě že má na základ Sparty.

 • Info ze Slovanu

  krabat2.1.2016 13:26reagovat

  Jestli se nic nezmění, tak bude Šural hrát na jaře za béčko. Zatím se ve Slovanu nic neví o tom, že by měl někam jít.

  • Info ze Slovanu

   majtin2.1.2016 13:31reagovat

   Trochu mi to připomíná případ Kerič, i když ten k nám chtěl jít. Já tak ze vzpomínek mám pocit, že když se většinou ty přestupy takhle táhnou a dělají se různé šachy, tak to pak nepřinese ten správný efekt. Je to spíš v rovině pocitu, nelze to zobecnit, ale řekl bych že ve většině případů se to opravdu nepovede.

  • Info ze Slovanu

   standis2.1.2016 14:35reagovat

   To by znamenalo, že nemá nabídku z venku. Silně pochybuji, že by ho Karl neprodal. Já to tam v Liberci nechápu - kdyby mu dali podepsat novou smlouvu s rozumnou výstupní klauzulí, tak ho po Euru nebo i v zimě prodají.

   • Info ze Slovanu

    13goat2.1.2016 15:52reagovat

    myslíš, že se přesně o tohle nesnažili? jen na ní Šural prostě nepřistoupil

    • Info ze Slovanu

     waaw2.1.2016 15:59reagovat

     Nebo oni naopak nepristoupili na jeho podminky. Timhle ho proste vydiraji. Nepodepises co chceme, pujdes do becka, nebudes hrat na ME, za pul roku te koupi max. v Polsku nebo Kazachstanu.

  • Info ze Slovanu

   waaw2.1.2016 15:55reagovat

   Cele to zapada k informacim, ze se s Libercem a hracem jednalo, ale zadrhlo se to, protoze nas Karl vydira a chce nase nadejne hrace (z juniorky? Julis? Schick?). Tohle je cely Karl, radeji da hrace do becka a nedostane vubec nic. Ted je to o nervech, kdo vydrzi dele a ustoupi. Hrac se musi s Libercem nejak podelit o to co je Sparta ochotna zaplatit.

 • DaveACS2.1.2016 13:15reagovat

  19.1. si zahrajeme s Dortmundem! ZoufalstvíÚsměv

  • Capo2.1.2016 14:04reagovat

   I přesto, že budeme hrát nejspíš s širším kádrem (těžko čekat, že 4 dny před startem Bundesligy by postavili to nejlepší), tak určitě zajímavá konfrontaceÚsměv

   • majtin2.1.2016 16:33reagovat

    A nebo taky to může být tak, že 4 dny před startem bundesligy postavěj to nejlepší. Jakože generálka.

    • standis2.1.2016 16:35reagovat

     To bych se skoro bál o Spartu, protože tam půjdou naši hráči rovnou z fyzické přípravy.

    • Capo2.1.2016 17:41reagovat

     Taky to tak může být, že alespoň jeden poločas vezmou jako generálku. Každopádně ať nastoupí s čímkoliv, tak to pro nás bude pěkně náročný zápas proti soupeři v té době už na startu jarní sezonyÚsměv

  • standis2.1.2016 14:36reagovat

   že by Otavinho začal něco dělat pořádně?

 • Přestupová politika Slavie

  dominik272.1.2016 13:02reagovat

  Musím říct, že počínání sešívek v zimním přestupovém období moc nechápu. Z jejich pozice si myslím, že stejně nebudou bojovat o titul a do pohárové kvalifikace by se tak nějak mohli dostat už s tím, co mají teď. Na jejich místě bych zkusil přivést dva, maximálně tři TOP hráče, pak případně nějaké hodně mladé posily, byť oni také mají pár kvalitních odchovanců, kteří by postupně měli dostávat šanci.

   

  Takže bych být jimi (což pro mě zní hrozně) hlavně usiloval o Šurala, případně se snažil získat třeba Pavelku nebo Bartošáka. Hledal bych jen pár opravdových posil. U současného Hušbauera, Bořila a případně Železníka nevím, jestli to má až tak velký smysl...

   

  Takhle to na mě působí, že se chystají přivést nějakých osm hráčů, což z mého pohledu ten tým akorát rozboří. A že už takových případů bylo.

  • Přestupová politika Slavie

   Johny142.1.2016 13:19reagovat

   Slavie potrebuje konkurenci na tech postech, ale taky jsem cekal, ze budou nakupovat vetsi kvalitu. I kdyz ten Barak se mi hodne libil letos. Pry chystaji na utery nejakou bombu, tak to jsem zvedav, ale asi to bude max ten Sural, Svento nebo Bero.

  • Přestupová politika Slavie

   Sendi2.1.2016 13:35reagovat

   Barák s Linhartem smysl dávají a tím to končí. Možná ještě tak Bořil, protože slavia má problémy na krajích obrany. Za mě má slavie vůbec slabé kraje a tam by měl přijít nějakej solidní hráč, Hušbauerův příchod je s otazníkem, ale je pravda, že i na tom podhrotu vlastně nikoho nemají...no myslim si každopádně to samý co ty, v půlce sezony takhle zasahovat do poměrně slušně šlapajícího týmu je úlet a myslim, že výkonnost nahoru nepůjde, ostatně vlastně většina podzimních opor se profilovala z řad odchovanců...

   • Přestupová politika Slavie

    DaveACS2.1.2016 13:37reagovat

    Podobně jako u Liberce, kde se teda ale většina podzimních opor profilovala z řad našich odchovanců.. Smích

  • Přestupová politika Slavie

   majtin2.1.2016 13:53reagovat

   Tak symbolem jejich přestupové politiky jsou pro mě tweety Jaroslava Tvrdíka. Slávisté si loni stěžovali, že s nimi vedení nekomunikuje, ale nevím jestli tenhle Tvrdíkův přístup, kdy na Twitteru vykecá co může je úplně to nejlepší. Úsměv

  • Přestupová politika Slavie

   Capo2.1.2016 14:09reagovat

   Je to takový živelný, ale oni potřebovali konkurenci v kádru jako prase drbání, takže se jim tolik nedivim. Ovšem je pravdou, že zatim neposílili tak, aby člověku sklapla čelist. Na druhou stranu jestli se jim podaří přivést i třeba Šventa, Šurala a Tecla, tak se dá říct, že už jejich kádr snese měřítko, proto aby se do budoucna trvale usadili na špici naší ligy a nemuseli hrát na jaře o záchranu jako poslední roky.

   • Přestupová politika Slavie

    orlosup2.1.2016 15:06reagovat

    tecl je měřítko kvality?Smích

    • Přestupová politika Slavie

     Capo2.1.2016 15:39reagovat

     A říkám to snad? Ale na každoroční souboje o poháry už jim to stačit budeÚsměv Přeci jenom by jim na kvalitě asi mělo prospět, když místo Diopa nebo Voltra by měli ke Škodovi Tecla, Železníka popř. Šurala, když místo Pitáka budou mít Hušbauera a kdyby jim na krajích lítal Švento s Bořilem. Pak už se dá říct, že když se jim tahle sestava trochu usadí a postupně jí budou ještě doplňovat třeba těmi mladými z U21 co taky nakupujou, tak by nejspíš už neměli zažívat co poslední roky a naopak hrát spíš o poháry.

     • Přestupová politika Slavie

      standis2.1.2016 16:34reagovat

      Asi tak. Kraje potřebují nutně posílit, stopery mají slušné, def. záložníka jim bude hrát velký talent Souček. Pokud bude hrát Uhrin na 2 útočníky, tak jich potřebují více. Ještě potřebují pravou zálohu a mají tým na poháry bez diskuse.

      Já jsem zvědavý na Hušbyho, který si to rozdá o základ s Keniou, který je sice dost zraněný, ale ve formě je to výborný hráč. Vůbec si nemyslím, že to dělají špatně. Zádný Peltův galacticos netvoří, ale prostě na jejich poměry výrazně posílí a na jaře se uvidí a pak si to vyhodnotí. A nenechají se oškubat - viz Pospíšil za 34 milionů, tak poslali Peltu do prdele. Pokud opravdu získají Surala, tak budou mít na naší ligu výborný kádr.

      • Přestupová politika Slavie

       Sendi2.1.2016 16:54reagovat

       no ale dělat takovej radikální zásah v polovině sezony si myslim nebude fungovat, může to způsobit podobnej chaos, jako nám. Ten tým letos funguje slušně a stačilo by ho jen mírně okysličit, právě na těch krajích, vlastně to dost připomíná spartu, jak má průměrnej trenér/průměrné vedení v rukou finance, tak místo aby trénovali, zběsile nakupujou...

       • Přestupová politika Slavie

        standis2.1.2016 17:20reagovat

        To si zřejmě nemyslí. Chtějí hrát o poháry a další sezonu o titul, takže razantnímu posílení se nedivím. S Pitákem a dalšími hrát o čelo nemůžou. A slušně ten tým funguje na poměry Slavie v posledních letech. Srovnej si kádr Sparty a Plzně s podzimní Slavií a dle mého tam mají srovnatelnou kvalitu akorát Škoda, Kenia bez zranění, Deli a s přimhouřením oka Zmrhal. A Souček jako velký talent půjde ještě nahoru.

       • Přestupová politika Slavie

        Capo2.1.2016 17:27reagovat

        To ukáže až jaro, jak moc se jim tenhle tah vyplatí. Po příchodu nového majitele se ani nic jiného čekat nedalo, u nás to nikdy nebylo jinak. Je to skutečně trochu risk, ale zas tak velkej ne, opravdu nevěřím, že by s tím podzimním kádrem na jaře ty poháry ukopali. Navíc kolik z těch posil bude reálně a pravidelně v základu? Z těch co zatím dorazili nejspíš jen Hušby (ten trochu s otazníkem, přeci jenom Kenia je celkem slušná konkurence) s Bořilem a z těch plánovaných by do základu 100% zapadli už jen Švento a Šural(možná i Tecl, nebo Železník pokud by chtěl hrát Uhrin 4-4-2). Takže do základu 3-5 hráčů, navíc prokazatelně lepších než ti co tam teď mají, to by mi na to okysličení celkem pasovalo. No a ten zbytek je alespoň výrazné zkvalitnění širšího kádru. Sumasumárum řízli do toho teď a o to budou mít méně práce v létě, kdy se už budou moci zaměřit spíš jen na větší kvalitu do základu na slabá místa, které odhalí jaro.

        • Přestupová politika Slavie

         Sendi2.1.2016 17:59reagovat

         Podle mýho má do základu blízko i Barák...podle mýho ten tým už teď, vyjma krajů, rozhodně neni špatnej a stačilo by jim jenom zapracovat na systému a na sebevědomí...no uvidíme, ale já bych si osobně vsadil na to, že pokud dojde k masivnímu posílení slávie, tak ta půjde s výsledky spíše dolů:)

 • Hráči, o kterých jsme v létě jedn

  DaveACS2.1.2016 12:29reagovat

  Nemanja Nikolic - 21 zápasu, bilance 21 branek, 6 asistencí

  Otman Bakkal - nic, bez angažmá

  Tomáš Rosický - nic, zraněn

  Miklos Kitl - 15, 0/0

  Tomáš Sivok - 10, 0/0

  Ondřej Čelůstka - 16, 0/0

   

  • Hráči, o kterých jsme v létě jedn

   orlosup2.1.2016 12:32reagovat

   před nikoličem dostal přednost internetový přestup z dílny fanouškú paixao ščasným vytipovaný kůň byl odstaven kvůli sniperovy z portugalska na vedlejší kolej

   • Hráči, o kterých jsme v létě jedn

    dominik272.1.2016 12:37reagovat

    Nikoliče skautoval Martin Hašek a doporučil ho jako alternativu za Davida Lafatu. Krom toho jednoznačně navrhoval po Kadeřábkovi přivést Karavajeva. Ale abychom byli spravedliví, Steinhöfer s Paixaem zase museli vyjít levněji, což samozřejmě není zanedbatelný faktor...

    • Hráči, o kterých jsme v létě jedn

     spartas2.1.2016 13:04reagovat

     Příchod Steinhöfera, Steinyho (vybudovat si přezdívku na základě dobrého zápasu s Třincem, to chce velké vnitřní kouzlo) se jednoznačně povedl. Fotbal je o emocích a Steiny je v nás jednoznačně probudil.

 • Šural

  Dynamo2.1.2016 11:41reagovat

  Podle Sportu preferuje Šural zahraničí

  • Šural

   standis2.1.2016 11:49reagovat

   preferovat může, ale musí ho někdo chtít. Záleží hodně na agentovi, jestli mu nějaký islamspor dohodí. Na kvalitní ligy ze západu, dle mého, nemá.

  • Šural

   Shrekson2.1.2016 12:41reagovat

   Ať jde přejí mu hodně štěstí..

   Do Sparty nechce, vzal by nás jenom případě že nebude nic lepšího! Tak ať jde kam chce, je mi šuma fu(c)k.

    

   • Šural

    spartas2.1.2016 12:49reagovat

    No půjde do Slavie, protože v zahraničí ho nebudou chtít, zato Slavie po něm touží.

  • Šural

   Furia Ceca2.1.2016 12:52reagovat

   Může následovat Procházku do nějakýho Onanisosporu za 15 míčů a vejplatu v Eurech. Ale riskoval by nominaci na Euro takže bude rád za Spartičku. Jít do Slávie, která bůhvíco bude předvádět na jaře je daleko větší riziko. Sportovní/ekonomická varianta číslo jedna musí pro něj být ACS!

 • DaveACS2.1.2016 10:03reagovat

  Nivaldo do Teplic

  • MarekKincl2.1.2016 10:11reagovat

   Před odchodem to byl výborný hráč.

   • DaveACS2.1.2016 10:19reagovat

    Což byl i Litsingi ve stejné době

    • MarekKincl2.1.2016 10:30reagovat

     Mně Litsingi přišel nejlepší první sezonu. Pak už měla jeho forma klesající tendenci s tím, že se mu jednou za čas povedl nějaký zápas.

   • orlosup2.1.2016 11:51reagovat

    souhlas vyměnil bych ho s teplicema za krejčího.

    • DaveACS2.1.2016 12:10reagovat

     To rozhodně ne Smích

     • orlosup2.1.2016 12:29reagovat

      píšu předtím než šel do běloruska teď už je starší,takže bych už neměnil ikdyž bude pořád lepší než krejčí

 • DaveACS1.1.2016 16:21reagovat

  Procházka za 15M.. Myslím, že je to jasný signál, že peníze docházejí. Ikdyz jeho posledbi půlrok byl děsivý, tak ta cena je vyšší, on má parametry pro moderní fotbal.

  • standis1.1.2016 16:32reagovat

   Já se spíše divím, že ho za takové peníze vůbec někdo koupil - 30 tého hráče bez možnosti dalšího prodeje. A Hušby šel také za 15 a něj je ještě možnost dalšího prodeje a ve formě byl o level výš než Procházka. A nemyslím, že je to tím, že docházejí peníze. Prostě chtějí kádr omladit a vůbec se jim nedivím, takže pouští i Rajtorala.

  • Furia Ceca1.1.2016 16:39reagovat

   Turek není blbej a viděl v jaký stavu Plzeň je a ty po 15 miliónech skočili jak po flusu. On nemá v jeho 31 letech vyšší cenu. Perspektivní prodej byl někdy 4 roky zpět, ale nikdo ho nechtěl...

  • Dynamo1.1.2016 17:49reagovat

   pokud letos Plzeň nedá 4. předkolo LM, nastane ještě razantnější výrpodej.

   • orlosup1.1.2016 19:24reagovat

    to už si namlouváme snad 4 roky

   • brac1.1.2016 19:36reagovat

    I bez 4.předkola LM a se 4 body ve skupině dostane Plzeň za tuhle sezónu skoro 100M. Zopakování toho samého rozhodně žádný razantní výprodej nevyžaduje.

     

     

    • lotar1.1.2016 20:22reagovat

     Jestli docházej Plzni prachy to se můžem jenom dohadovat, ale nikde není psáno že začnou docházet i spartě.

     • spartas1.1.2016 21:22reagovat

      Seš si jistej, že si chtěl to souvětí napsat takhle?

   • spartas1.1.2016 19:38reagovat

    Nebo si tam někdo uvědomil, že je nejvyšší čas je prodat. A náhrady za ně mají.

  • supermario231.1.2016 19:56reagovat

   Tohle je totální blábol někoho, kdo nemá přehled nebo je zaslepenej... Poslední půlrok jeden z nejhorších hráčů, navíc je mu 31. To je jako kdyby se nám podařilo prodat Matějovskýho za 15M. Podle mě skvělej tah od Plzně.

   • DaveACS1.1.2016 20:16reagovat

    Právě o to jde - půlrok mu nevyšel, jinak byl jeden ze dvou nejlepších stoperů ligy, společně s Mariem, a návyky pro to, aby mohl hrát v Evropě, má.. Kvalitní fotbalista to bezesporu je..

 • Anketa

  Dynamo1.1.2016 13:14reagovat

  S novým rokem by to tady chtělo novou anketu, co říkáte? Nějaké návrhy?

  • Anketa

   orlosup1.1.2016 14:37reagovat

   3hráči kteří by měli ze sparty vypadnout

   • Anketa

    MarekKincl1.1.2016 15:28reagovat

    1. Matějovský

    2. Jiráček

    3. Kováč

   • Anketa

    DaveACS1.1.2016 15:38reagovat

    Neřekl bych vypadnout, ale myslím, že v tuto chvíli nemají na Evropu - Matějovský, Hybš, Litsingi

   • Anketa

    standis1.1.2016 15:51reagovat

    Paixao, Steinhofer, Litsingi. Kováče nepočítám, ten to má na půl roku. Ostatní bych nechal.

   • Anketa

    Furia Ceca1.1.2016 16:41reagovat

    Matějovský, Breznaník, Mareček... Steinhofer, Litsingi a Paixaio už nepočítám. Ty už dostali svolení si hledat nový angažmá.

   • Anketa

    orlosup1.1.2016 16:44reagovat

    matějovský,hybš,kováč

   • Anketa

    spartas1.1.2016 17:30reagovat

    Paixao, Steinhöfer a Litsingi je priorita. Pokud by byl zájem o Michala Breznaníka, nebránil bych mu. Zbytek kádru je dle mě kvalitní a ponechal bych si ho.

   • Anketa

    Dynamo1.1.2016 17:46reagovat

    Steinhofer, Hybs, Litsingi

   • Anketa

    Tashunka Witko1.1.2016 17:55reagovat

    Peixao, Litsingi, Holek. Stopeři jsou největší slabina Sparty a dokud se to neřízne, bude se obrana pořád záplatovat podprůměrnými záložníkama.

    V létě pak příchod Kadlece a odchod Brabce, popř. Marečka.

 • NOMEN OMEN

  ouissi1.1.2016 3:44reagovat

  Bořil do Slavie.

  Tak doufám, že dostojí svému příjmení a trochu jim tam tu jejich pseudokoncepci pobourá.

  A když už jsme u toho latinského rčení, ještě by si tam mohli vzít (alespoň třeba na hostování s opcí) juniorského hokejového reprezentanta s příznačným jménem Šoustal.

   

  • NOMEN OMEN

   Tashunka Witko1.1.2016 18:01reagovat

   Bořil - Barák je dobrá dvojka.

    

   Už Aleš Brichta o nich myslím zpíval. Barák na odstřel nebo tak nějak podobně.

81249 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha