Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Harba

  Heisenberg25.6.2015 23:55reagovat

  na hostování do Trnavy, která bude mít i opci na případný přestup. Tomu se říká sešup. Přitom charakterově je prej dobrej a v tý podařený sezóně mi ani fotbalově nepřišel špatnej.

  • Harba

   supermario2326.6.2015 6:55reagovat

   Jako letošní sezonu měl fakt tragickou. Povedla se mu ta jedna sezona, kdy vyloženě vyčníval nad ostatníma z týmu, ale letos to bylo hodně pod jeho průměrem. Přestup mu prospěje, sice jde do horší ligy, ale do týmu, který hraje evropské poháry a pohybuje se v horním patře tabulky.

 • bizarní FIFA žebříček

  LukyACS25.6.2015 23:41reagovat

  Blíží se los kvalifikace na MS 2018 a Wales, který byl před losováním kvalifikace MS 2014 v posledním koši, tentokrát bude v koši prvním Úsměv

  • bizarní FIFA žebříček

   ouissi26.6.2015 12:02reagovat

   Kde jsi to četl? Už je někde k dispozici rozdělení pro losování? Podle žebříčku by Wales měl být ve druhém losovacím koši.

    

   • bizarní FIFA žebříček

    LukyACS26.6.2015 12:42reagovat

    http://www.coen.wz.cz/ms18.htm

     

    https://en.wikipedia.org/wiki/2018_FIFA_World_Cup_qualification_%28UEFA%29

    • bizarní FIFA žebříček

     ouissi26.6.2015 16:01reagovat

     Díky, podívat se na coen.wz mne nenapadlo. Díval jsem se na fifa.com a podle tamního žebříčku by byl Wales někde na pomezí druhého a třetího losovaciho koše. I když je pravda, že na coen.wz píší, že je to neoficiální, stejně by mne zajímalo, kde k tomu koeficientu Wales přišel. Ať už vezmu oficiální žebříček FIFA nebo onen na coen.wz. Pokud si vzpomínám, nikdy v žádné kvalifikaci nějakou velkou hitparádu nepředvedl.

      

     • TAKOVÁ MILÁ PŘÍJEMNÁ SKUPINA

      ouissi26.6.2015 23:45reagovat

      Španělsko - Česko - Švédsko/Řecko/Srbsko/Ukrajina - Turecko - Litva - KazachstánSmích

 • Proberte se!

  Franta z lidu25.6.2015 22:21reagovat

  Proberte se a sundejte si růžové brýle z očí! Kristova noho, ten ”mistrovský” skauting a seznam posil je do nebe volající!!! JUDr. Křetinský, proberte se a kopněte Otavu do partií, která je určená k sezení...

  Opět už nelze mlčet!!! Vztek Vztek Vztek

  Herolind Shala se svým hvězdným platem - stane se... Picault kupovaný podle videa (nebo nevím čeho). Schranz - nevím kdo ho sem a hlavně proč dohodil. Řezníček si k nám přišel vylepšit CV. Titul v čudu, viditelné kulhání za Plzní, prohra bez ”pomoci-poškození” rozhdočího ve vzájemném zápase. Ok, nemůže být posvícení každý rok - otočme list...

  Nyní: za Kadeřábka třetiligový Steinhöfer, který je známý v Česku tím, že byl účastníkem mejdanu, kdy Fenin podpálil byt... Litsingi - zadarmo, který hrál na jaře úplné ho.no... Dáme na hostování Schicka, ale vezmeme Fataie, jehož jediným zaznamenatelným kouskem bylo vyřazení Liberce hattrickem. To připomíná Cesaye ze Žiliny, který nás vyřadil z CHL a od té doby o něm nikdo neslyšel. Portugalec, který hrál v Íránu a Polsku, kde si řekl o nadstandardní gáži, kterou jsme mu ale dali až my, aniž by něco předvedl. A posily, o které byl zájem (Sivok - ten samý případ jako Jarošík: když nevyjde zahraničí, tak to teda vezmu ° Čelůstka - chci prachy, jedno kde, nějaká Sparta je mi u zadku ° Rosický - tak jo, až budu fakt starej a nebudou mě chtít v Arsenalu platit) nebudu komentovat.

  VIDÍM TO BLEDĚ: ZA 2. MÍSTO BUDEME RÁDI!!!

  (A odskáče to zase - v průběhu sezony - trenér...)

  Je mi z toho opravdu smutno. Tohle není hodno Železné Sparty! Otrávení

  Hezký večer a omlouvám se, ale nedá se to už přejít mlčení... Smutek

  • Proberte se!

   kopejtko25.6.2015 22:54reagovat

   neví někdo jak to vypadá s tím Filipíncem ?

   • Proberte se!

    spartas26.6.2015 11:43reagovat

    Je to na dobré cestě, očekávejme ho příští týden.

  • Proberte se!

   Chrod25.6.2015 22:57reagovat

   To by mě zajímalo, jaký posily by sis tak představoval? Neviděl jsi je kopnout do balonu, ale hned jsou pro tebe úplně k ničemu. Kdyby podle tebe ”hvězdný” Shala dostal tolik šancí, jako aspoň Mareček, tak si troufnu tvrdit, že by hrál jasně základ. Bohužel Lavička mu dal šanci jeden poločas, hrálo pořád stejnejch 11 hráčů a pak se Shala na repre srazu zranil.

   Plzeň sice přivedla Kopice, ale zase ztratila Wágnera, což je podle mě může mrzet. Do útoku mají Mahmutoviče a Holendu. Zajímalo by mě, co bys psal, kdybychom to tak měli my. Viděl bych to tak, že bys nadával, jak je možný, že Plzeň může přivést Fataie nebo Paixaa a my máme takový zoufalce.

   Schicka jsme poslali na hostování, protože na Spartu zatím nemá ani náhodou a potřebuje hrát kvalitnější soutěž, než je juniorka.

   Viditelné kulhání za Plzní tedy nevidím, co chtějí dělat s Vůchem nebo nějakým Kučerou, to fakt nevím. My když přivedeme jednoho stopera do základu, tak to bude v pohodě. Možná by se hodil ještě někdo na pravou obranu a do brány, pokud to s Bičíkem vypadá špatně. Nerad bych tu ale na lavici zazdil třeba Koubka nebo Koláře.

   • Proberte se!

    Franta z lidu26.6.2015 0:18reagovat

    Milý Chrode, o to právě jde: Plzeň by si nikdy nepořídila ty dva cizince: Fataie nebo Paixaa, které nikdo neviděl pořádně hrát v akci - na rozdíl od Kopice či Tebou jmenovaného Vůcha, který podával výkony v Teplicích. Kučeru nekomentuju, nemohu soudit, ale mám pocit že přišel do Plzně na hostovačku, takže to nebude taková finanční křeč jako u těch dvou jmenovaných cizinců. Navíc je Kučera mladý hráč. Ale nebudu se pouštět do hodnocení hráčů jiných klubů, bavme se o Spartě. A to je dle mého názor BÍDA! Zoufalství Bohužel... A jakého stopera přivedeme do základu, prosím pěkně? Gólmanskou otázku jsme řešili již na jaře příchodem Millera z Boleslavi. Očekávám, že pokud budou u Bičíka špatné prognózy, tak náš management ”zapracuje” na Hruškovi, který se vrátil z Příbrami do Boleslavi (když už ho tam loni Jarolím nechtěl). A to bude další ”pecka”... Neutrální

  • Proberte se!

   wasek2611@centrum.cz25.6.2015 22:58reagovat

   Nedělej předčasný závěry. Ještě jsi neviděl ani jednoho hrát a hned řikáš, jak jsou nahovno....já si myslim, že to budou dobrý posily...musíme kupovat top kvalitu doplněnou o naše mladý...doufám, že nepřijde frýdek.

   • Proberte se!

    Franta z lidu26.6.2015 0:19reagovat

    ... a právě Frýdek by byl podle mne ZLATEJ, waseku2611!

    • Proberte se!

     wasek2611@centrum.cz26.6.2015 0:34reagovat

     neni lepší než naši hráčiSmích

     • Proberte se!

      Franta z lidu26.6.2015 0:42reagovat

      Aha... Tak tady bude diskuze zbytečná. Úsměv Viděl jsi EURO do 21 let? Jak bys hodnotil výkony jednotlivých hráčů, např. právě Frýdka? Úsměv Ale když myslíš, že by se k nám nehodil... Taky názor. Máš na něj právo. Smích Ahoj!

      • Proberte se!

       supermario2326.6.2015 7:26reagovat

       S Paixaem souhlasím. Na to, jakej dostane plat, se mi moc nepozdává... Za ty prachy bych čekal skupiny LM a 30 golů ve 30 zápasech... Takovýhle hráči by k nám měli chodit jen, pokud by kvalitou převyšovali.

       Souhlasím i s tím Frýdkem, je to univerzál, ale primárně bych ho viděl na levou stranu - obrana, záloha. Hodně potřebný hráč. Krejčí, pokud bude ve stejný formě, jako na jaře, tak nemá na to bejt ani na lavičce.

 • Ramon da Silva

  ajosek25.6.2015 22:17reagovat

  co ten stoper z Trenčína někdo tu psal že by mohl přijít.??

 • Paixao

  asd25.6.2015 21:47reagovat

  bude mít plat prý mezi 500-700 měsíčně, takže že by jste ho neviděli v akci, to se bát nemusíte. Jak to bude ze sportovní stránky, to je věc druhá a to se uvidí ... každopádně všechny naše zahraniční posily prý mají údajně na naše poměry obrovské platy (i vzhledem k tomu, že většina z nich nestála ”nic” za přestup), a všichni čtyři (včetně zatím nedotaženého, ale na 99% jistého Paixaa) budou v top5 placených hráčů Sparty. A každý ví, že to není jen o hřišti a trenérech, takže kopat každého z nich určitě uvidíte.

  • Paixao

   Franta z lidu25.6.2015 22:00reagovat

   A přijde Ti to normální? Že ”hvězda, o které nikdo před tím neslyšel” dostane takovýto plat? Prý si řekl v Polsku o ”raketu”, tak ho tam poslali do p.dele a skončil u nás, kde mu to dali! ”Hvězdný” Herolind Shala nestačil... Vztek Vztek Vztek

   • Paixao

    ACSOLDBOY25.6.2015 23:15reagovat

    Pane/Soudruhu Franto z lidu, prober se ty! Kde Žiješ? Asi ještě duchem v socialismu. Sparta je firma a tak se také chová! Když si majitel vybere zaměstnance a je ochotný dat mu nadstandardní plat asi ví co dělá..... Dnes je normální, že zaměstnanec který je ve firmě x-let má polovinu toho co novy koupeny na trhu. Zatím nikdo jako Sparta neposilil!

     

     

  • Paixao

   captain_obvious25.6.2015 22:07reagovat

   Tak to vidíš, poslední asi 2 roky bylo zde oblíbeným fórem utahovat si z Plzně, že má nejstarší mančaft ve střední Evropě a přilehlém okolí a krutě ty svoje hvězdy přeplácí a teď jsme se vydali stejným směrem a to ještě pro jistotu s cizinci, což je ještě komplikovanější.

   • Paixao

    Franta z lidu25.6.2015 22:26reagovat

    Já neřeším jestli je někdo cizinec, nebo našinec. Jde o to, aby to byl KVALITNÍ hráč a ne nějaký hokus-pokus, který sem přijde na sezonu, odehraje 2 necelé zápasy a bere za to druhý největší plat v kabině. (Pokud ne největší, ale to je vlastně jedno...)

    Kdo slyšel někdy o Paixaovi loni? Nebo Fataiovi? Proč se neskloňovala tato jména před jarem, když jsou to ”hvězdy, které nás vytrhnou”? Neutrální Protože teď jsou ZADARMO, i když platově se dostanou do TOP5, ale budou hrát ho.no - přitom bych si přál opak, ale dopadne to stejně jako s Miloškem ”Superstar” Lačným, Schranzem, Kovbou, Hohenederem a jinými. Je to POŘÁD DOKOLA! Vztek

    • Paixao

     Chabix26.6.2015 0:33reagovat

     Podle mě to jsou kvalitní hráči. Neříkám, že je to úplně super, ale je to lepší než to, co můžeme sehnat v naší lize.

    • Paixao

     Zde.Fer26.6.2015 8:46reagovat

     Franto, nevím, proč pořad řešíš plat. Až ty hráče budeš platit ty, tak ok, ale pokud se Sparta rozhodne někoho dobře zaplatit, tak ať klidně dobře platí. Nakonec jsou to prachy Sparty (Danovi) peníze. Nehledě na to, že bychom hrače měli hodnotit až po sezoně a ne je odsoudit ještě před tím, než ve Spartě kopli do balónu. Ja jsem s posilami spokojen, ještě by to chtělo nějakýho stopera, který může ihned naskočit.

  • Paixao

   Dno25.6.2015 22:22reagovat

   Tak když se nelíbí Hřebíkova koncepce s mladými, je tohle jediná druhá možnost.

   • Paixao

    Franta z lidu25.6.2015 22:31reagovat

    Takže např. takhle? Smích

    Nepotřebujeme gólmana? Mrkněme na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=uOoLJ6jW7JQ

    Tak jo, tohohle bereme! Smích

    Ať žije skauting a KONCEPČNÍ přestupová politika!Zoufalství

    • Paixao

     Dno25.6.2015 22:49reagovat

     Hráče neznám, hrát jsem je neviděl. Nechci soudit.

      

     Na druhou stranu máš pravdu, že ta přestupová politika takhle vyznívá ...

 • Marco Paixao 1.7. na Letné

  ACSOLDBOY25.6.2015 19:53reagovat

  http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/t-me-slask-wroclaw-bez-marco-paixao/txd586

  • Marco Paixao 1.7. na Letné

   supermario2325.6.2015 20:09reagovat

   Tak to je dobrá tragedie, brat na lavičku hráče, kterýmu je 30. Vztek

   • Marco Paixao 1.7. na Letné

    lesmen25.6.2015 20:21reagovat

    presne, pojdte, az bude mit predstavovacku tak ho rovnou zlyncujeme, zahakneme ho kopackama za tramvaj a tahni si kam chces dedku my te tu nechceme!!! Ty vole uz se proberte, ja radeji budu mit na lavicce par tricatniku nez abych tam mel NADEJNE DOROSTENCE kteri v rozhodujici chvili selzou nebo neunesou tihu okamziku. Navic kde je psano ze je to posila na lavku, muze udajne hrat i na kridle tak klido muze velice rychle vykopnout ze zakladu nemoznyho Krejciho...

    • Marco Paixao 1.7. na Letné

     Srdcař Plavšič25.6.2015 20:54reagovat

     Jestliže Levý (a předpokládám, že toho ví víc, než ty) říkal, že nemůže hrát na křídle, tak nevím. Každopádně bude škoda, ať už bude sedět kdokoli z útočníků. Ale tak to bohužel ve velkých týmech být musí.

     • Marco Paixao 1.7. na Letné

      lesmen25.6.2015 20:58reagovat

      psal jsem UDAJNE ne ze tomu tak je ;) a porad lepsi mit na lavce utocnika do zalohy, nez tam nemit nikoho a modlit se ze Lafatovi nekdo nezlame parky a ze bude porad strilet 20+ za sezonu...

   • Marco Paixao 1.7. na Letné

    PohanACS25.6.2015 21:27reagovat

    No hlavně že doted’,vyjma Kadeře, Spartu táhli doslova zajíciVztekVztekVztekVztek

  • Marco Paixao 1.7. na Letné

   captain_obvious25.6.2015 20:33reagovat

   TO tam nikde řečeno není. Zatím to nikdo oficiálně nepotvrdil, než se tak stane, tak jsou to jen spekulace médií.

   • Marco Paixao 1.7. na Letné

    daniel25.6.2015 21:24reagovat

    lepší třicátník než nějakej mlaďoch kterýho by nám hned odtáhli zahraniční kluby pokud by byl dobrej!A zase bysme museli schánět někoho jinýho,Lafatu nám už taky těžko někdo zlanaří někam ven...Úsměv

  • Marco Paixao 1.7. na Letné

   rebus25.6.2015 21:35reagovat

   nezapomente ze Lafata je mimo s kolenem-preji mu vse nejlepsi ale blizi se kvalda na LM a EL a pokud nebude 100% tak le lepsi at hrajou jiny.

 • Trenčín

  Srdcař Plavšič25.6.2015 19:31reagovat

  Já jenom doufám, že vedení neusiluje o nikoho z Trenčína. Je vidět, že slovenská liga je úplně někde jinde. A na to, že z Trenčína vytvořili cizineckou kolonii, tak nic moc. Nemyslím si, že by kdokoli byl pro Spartu posilou.

  A jestli Bohemka hodlá takhle pokračovat, tak klidně může zaplnit to místo po Žižkovu.

 • Stream přípravného zápasu

  Pavel0025.6.2015 17:40reagovat

  Bohemka - Trenčín od 18h livestream... pak že to nejde...

  https://www.youtube.com/watch?v=EKy9098mNU0

  • Stream přípravného zápasu

   supermario2325.6.2015 18:02reagovat

   Ještě, aby se takhle dalo koukat i na ligový zápasy, když všechny důležitý zápasy budou na placeným kanálu. Smutek

 • Frýdek

  Capo25.6.2015 13:32reagovat

  Tak možná ostrouháme i tady viz příspěvek na spartaforever. Slovan jedná s Utrechtem o prodeji Frýdka. Cena údajně něco mezi 0,8-1.2 mega euro. Jde hlavně o bonusy.

  • Frýdek

   PohanACS25.6.2015 14:54reagovat

   žádná škoda

   • Frýdek

    Capo25.6.2015 14:58reagovat

    Určitě ho nutně nepotřebujeme, obzvlášť jestli neodejde Krejčí. Klíčový by teď mělo být posílit defenzivu.

    • Frýdek

     JosephV25.6.2015 15:13reagovat

     Přesně tak , sice sem taky chtěl aby Frýdek se vrátil ale když zvolí zahraničí tak nijak smutnej nebudu, máme tu Krejčího,Breznaníka,Sýkoru a může tam nastoupit i Konaté takže tady na tomto postu zrovna slabinu nevidím , spíš bych rád uvítal stopera do základu a ještě jednoho pravýho beka, jak je to z xixaem nevíte někdo? už podepsal nebo ještě ne?

  • Frýdek

   pubi25.6.2015 15:57reagovat

   Nutně ho určitě nepotřebujeme, ale byla by to škoda. Čtveřice Costa, Hybš, Krejčí, Frýdek by na levou stranu byla vynikající!

   • Frýdek

    PohanACS25.6.2015 18:21reagovat

    No vidíš.A já bych dal v týhle sezoně největší prostor Breznanikovi Smích

    • Frýdek

     pubi26.6.2015 1:01reagovat

     Otrávení Náhradníkovi v zoufalým Liberci?

  • Frýdek

   supermario2325.6.2015 18:04reagovat

   Tak to je celkem blbý... Pokud bude Krejčí pokračovat v těch ubohejch výkonech, tak nebudeme mít řádnou náhradu. Těžko říct, jestli by to takovej Sýkora nebo Timy zvládli...

   • Frýdek

    wasek2611@centrum.cz25.6.2015 19:10reagovat

    Frýdka sem moc nechci, jsou lepší levý záložníci. Breznaník a Litsingi budou hrát líp než Frýdek. Sýkora hrál v Brně taky skvěle

 • Vlasta Petržela

  Capo25.6.2015 13:27reagovat

  Tak se Vlastovi naši kluci tak moc nepozdávají viz

  Trenér @fcgvlasim Vlastimil Petržela o posilách: ”Pro mě je to na vředy, je to zatím nejslabší doplnění, které jsme kdy měli.”

  Prý by se z nových hráčů tak 2-3 mohli v kádru udržet, zbytek pošle do Čáslavi.

  • Vlasta Petržela

   FIKURA25.6.2015 14:46reagovat

   Takhle to podobně s našimi mladíky dopadlo v Pardubicích. Tam se snad prosadil jedinej Bederka, jestli si vzpomínám dobře. A to jsme tam ještě měli za trenéra našeho tělocvikáře Haška.

   • Vlasta Petržela

    LukyACS25.6.2015 14:48reagovat

    Co chachar Srníček a jeho tetování? Úsměv

   • Vlasta Petržela

    kopejtko25.6.2015 17:09reagovat

    a to ještě musel přidat, trenérovy se jeho morálka zrovna dvakrát nezamlouvala jak píší ve článku na stránkách Pardubic

  • Vlasta Petržela

   SteveMc25.6.2015 17:34reagovat

   Tak naši kluci umí fotbal, kterej se bude hrát až za pět let, to Petržela nedokáže ocenit

   • Vlasta Petržela

    Lobrock25.6.2015 19:25reagovat

    Petrzela se zasekl v devadesatych letech, od ty doby se vzdelaval jen na rulete.

77193 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha