Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Petrák

  LukyACS23.6.2015 23:59reagovat

  by zasloužil dostat šanci i v áčku.

  • Petrák

   hansel24.6.2015 0:02reagovat

   Vypadá to, že se vyhrál slušně.

  • Petrák

   pubi24.6.2015 4:48reagovat

   Souhlas, je výbornej... moderní DZ

 • Hezké

  asd23.6.2015 23:19reagovat

  Ano, hezké. Postup by slušel. Němci zahráli slušně jen s Dánskem, ale proti nám i proti Srbsku (jinak v podstatě nedůstojnému účastníkovi) předvedli poměrně suché výkony a spíš měli nakonec kliku, než že by byli nějakým suverénem, jak se čekalo. Od našich se nečekalo nic a nakonec předvedli z této skupiny asi nejvíc dobrých poločasů a skončili s nejlepším skóre. Na poločasy se samozřejmě nehraje, ale i tak je to docela dobrý odraz našeho fotbalu. Nevyhořeli jsme ani náhodou, roli hrála trochu smůla a trochu určité výpadky (jak celkové jako 2.půle s Dány, tak individuální jako Kalasův kiks). Ale z celkového pohledu se není za co stydět.

   

  Co se týká Sparty,

  tak Kadeřábek (až do startu vlastně ještě náš) perfektní jako vždy a všude.

  Kadlec (podobně jako Kadeřábek, zkrátka také svým způsobem produkce Sparty) za tu chvíli uplně suverénní a být na hřišti pořád tak věřím,že by byl výraznou osobností.

  Zřejmě staronoví sparťani Frýdek a Hybš slušný nadprůměr, stejně jako bývalý sparťan Skalák.

  Láďovi snad vstřelený gól Německu nakopne hlavu správným směrem a bude zase jako dřív.

  Šeď v součtu předvedli jen Přikryl s Brabcem, z čehož prvně jmenovaný se nás už asi ani netýká a druhý je prostě dřevák na nohy - stoper z 90.let což se dnes už nenosí, ale ztracený ještě není ... má i spoustu pozitiv, jen už by měl být zkrátka výš a snad se to ještě vstřebá.

  Jánoše asi nemá za 10 minut cenu hodnotit.

  • Hezké

   captain_obvious23.6.2015 23:25reagovat

   To je nesmysl, Brabec byl první dva zápasy výborný. Dneska mu to nevyšlo nejlíp, ale i tak tam měl dobré momenty. Zápas to byl od něj slabší, ale taky hrál proti jasně nejlepšímu týmu na turnaji. Sivoka nebo M. Kadlece bychom taky asi moc nepucovali, kdyby zahráli špatně proti Německu nebo třeba Španělsku.

   • Hezké

    asd23.6.2015 23:33reagovat

    No nepřijde mi, že by to byl na základě předvedenýho nějaký jasně nejlepší tým na turnaji. Navíc když vezmu, kde působili v sezoně jejich hráči a kde naši, jako například Jihlava, Slovácko, Hradec, Boleslav, Slavie ... tak mě ty němci zklamali a naši naopak potěšili. Papírově by jsme měli dostat tři kusy bez potu, a před týdnem by to tak každej čekal.

     

    Jinak Brabec mi z celkový sestavy prostě přišel v celkovym součtu jako jeden ze slabších kusů, ale nejsem z těch kdo ho pořád stírá a ”vyhazuje”. Jen už je prostě čas, aby u něj něco začalo být víc vidět.

    • Hezké

     LukyACS23.6.2015 23:55reagovat

     Dostali jsme 3 góly - 1. po prohraný hlavě Baránka, 2. po fatálce Bochánka a 3. po chybě Kalase

    • Hezké

     captain_obvious24.6.2015 8:07reagovat

     Na papíře je německý tým o parník lepší než všechny ostatní na turnaji a teoreticky měl turnajem proplout jako Kanada letošním MS v hokeji. Na hřišti to takové terno nebylo, ale pořád byli nejlepším týmem naší skupiny a vzhledem k tomu, že ta druhá skupina je naprosto tragická a zápasy v ní skoro nekoukatelné, tak mi z toho vychází, že to je pořád nejlepší tým na turnaji. S tím jak Němci presovali jak pomatení, s tím se naši hráči setkají tak jednou za 2 roky někde v evropských pohárech, protože takhle presuje fakt málokdo.

   • Hezké

    Chrod23.6.2015 23:33reagovat

    Já hlavně nesouhlasím s tím, že Brabec má dřevěný nohy a že je to stoper z 90. let. On podle mě do balonu kopnout umí, ale největší problém je u něho pohyb, přehled a celkově orientace v prostoru. On se tam prostě občas tak motá, že to je až k smíchu, má občas hrozně nemotorný pohyby, ale hra s balonem až tak hrozná není. Rozhodně o třídu lepší než Kováč se Švejdíkem. Bohužel jeho slabiny se budou asi těžko nějak odbourávat, musel by určitě hodně zesílit. Každopádně bych nad ním hůl nelámal, třeba ještě bude mít na to, aby hrál základ za Spartu.

    • Hezké

     ford23.6.2015 23:43reagovat

     Mě taky přijde, že ty jeho občasný (a někdy častý) chyby v rozehrávce a přihrávky do autu nejsou daný uplně špatnou kopací technikou, ale spíš uplně špatnym vnímáním prostoru a orientací.

    • Hezké

     LukyACS23.6.2015 23:57reagovat

     Souhlas, taky mi přijde jeho kopací technika na stopera hodně solidní a slabinu vidim v pomalejších reakci na některé situace+rychlost samozřejmě.

  • Hezké

   LukyACS23.6.2015 23:50reagovat

   Brabec se první zápas dobře zhostil role kapitána, druhý poločas byl neaktivní celý tým a dostali jsme se zbytečně pod tlak, bohužel vše korunovala minela Jardy Bochánka.

    

   Druhý zápas výborný a bezchybný výkon, dneska udělal pár chyb, i Kalas jich pár udělal, ale těžko se dalo čekat, že odehrají zápas proti takovému soupeři úplně bez chyby, vždyť tam mělo několik hráčů vyšší hodnotu než 10M € a hrají za špičku v BL.

    

   Němci nás navíc dobře presovali a z toho pramenila ta chyba Brabce, jak Němcovi přihrál, on mu totiž nikdo nepomohl.

    

   Jinak třeba Heintz mi přišel jako mnohem horší stoper, než je Brába a chyb se nevyvarovali ani němečtí obránci, srbští obránci taky hodně minel.

    

   Podle mě je Brabec po Kalasovi prostě nejtalentovanější stoper v ČR.

 • 1:1

  Avhred23.6.2015 22:50reagovat

  Srdnatý výkon proti výbornému soupeři; škoda, nestačilo to ...

  Nicméně pozitivum vidím v Krejčího vstřeleném gólu; samozřejmě, na základě jedné branky v ostře sledovaném zápase se nekupuje, ale nějaké plusové body by u těch ignorantů, co ho sledují jako potencionální posilu, Krejčí mohl získat.

  • 1:1

   Chrod23.6.2015 23:23reagovat

   Škoda no, ale asi jsme na ně neměli. Chyběl bohužel Kadlec, kterej toho za 30 minut stihnul mnohem víc, než Trávník za celý turnaj. Přikryl taky hrůza. Navíc dnes hrál naprosto strašně Kliment, ale to se dalo čekat. Do turnaje šel s tím, že nemá co ztratit, a v té euforii odehrál 2 vynikající zápasy. Všichni z něho začali dělat hvězdu a dneska od něj hodně lidí očekávalo další super výkon. Bohužel to neunesl, ale nedá se mu to nijak vyčítat. Přece jenom je dost mladej a celej život hraje někde v Jihlavě, kde ani nijak extra nezářil.

   Jinak Krejčího si snad všimli a kdyby za něho Newcastle dal i 3M eur, tak bych ho prodal.

 • Škoda

  experto23.6.2015 22:49reagovat

  Škoda druhé půle s Dánskem. Jinak opravdu z 6 poločasů 3 skvělé a 2 slušné. Navíc nejlepší skóre, postup by slušel. Aspoň se ukázalo, že naše kaprliga není tak hrozná, když produkuje mladé čůtalisty srovnatelné s jinými mládenci v Evropských klubech hrající za miliony měsíčně. O co vypadal hůř Koubek z Hradce, než nějaký namachrovanec z Barcelony. A tak dále Úsměv Za mě hezký

  • Škoda

   experto23.6.2015 22:51reagovat

   Nebýt slabých stoperů a absence Kadlece, tak naši Euro vyhrajou

   • Škoda

    Avhred23.6.2015 22:55reagovat

    Máš pravdu, s výjimkou druhé půle proti Dánsku jsme se prezentovali sympaticky, škoda že postup nevyšel, v našich silách to určitě bylo.

 • stoperská dvojice

  experto23.6.2015 22:16reagovat

  Tragikomická. Kupte k Brabcovi Kalase, bude prdel.

  • stoperská dvojice

   majtin23.6.2015 22:43reagovat

   Měli to těžký, hodně se to na ně valilo. Takový ty situace 3:3 a podobně. Dobrá stoperská dvojice by to byla.

  • stoperská dvojice

   captain_obvious23.6.2015 23:21reagovat

   Co to meleš? Oba hráli na turnaji slušně, Brabec se dnes nevyhnul kiksu, ale zrovna dneska se nad tím dá přimhouřit oko, Němci byli v prvním poločase bez balonu neskuteční. Kalas měl při tom gólu pech, to už jsem viděl 1000x v životě a stalo se to daleko větším kanónům, než je on. Nechápu proč to Hyský označil za nějakou hrubou chybu, hrubá chyba byla ta Brabcova, ale ne když likviduješ balon a vylítne ti to nahoru, chyba to je, ale je to spíš otázka smůly, než že by to byl nějaký šílený kiks.

    

   To samé tvůj směšný názor na Klimenta, ten bude s největší pravděpodobností za 2 měsíce v zahraničí. Jestli se tam prosadí, to si netroufám hádat, ale spíš tipuju že ne, nicméně nevěřím, že bude za 2 měsíc hnít na Vysočině. Bohužel se s tou situací kolem sebe nevypořádal psychicky a dneska chtěl hlavně v 1. poločase moc ukázat, že je tahoun a že na to fakt má, tahal to na sebe a zazdíval akce, to se v tomhle věku stává. Nabídky bude mít tak jako tak.

   • stoperská dvojice

    ford23.6.2015 23:39reagovat

    Stopeři jsou v téhle věkové kategorii ”špatný” vesměs v každym týmu, na tomhle postu je všechno nejvíc vidět a ty kluci prostě ještě nejsou dostatečně vyhraný. Kalas sice u gólu chyboval, ale špatnej určitě neni. Brabec je takovej průměr, ale vyloženě slabej je z toho co jsme měli jen Baránek.

 • Láďa gól

  Kombinator23.6.2015 22:07reagovat

  volejte do Newcastlu.

  • Láďa gól

   kopejtko23.6.2015 22:09reagovat

   kdepak Krejda to je pán fotbalista

 • Dánsko 2:0

  MK323.6.2015 21:57reagovat

  a je hotovo

 • Kliment

  DaveACS23.6.2015 21:21reagovat

  Dnes zatím jedna velká tragédie od něj. Do druhé půle očekávám Prikrase Úsměv

  • Kliment

   experto23.6.2015 21:51reagovat

   Nic prekvapivyho. Zahral zatim jedinej zápas v zivote, nevi co se s nim deje a deti na netu by ho hned kupovali. Za dva mesice na nej sere pes nekde na ty Vysocine

 • hm

  lesmen23.6.2015 21:01reagovat

  Brabec uz opet perli... to je Krejci c2, prodat co nejdrive to pujde klidne i do Plzne...

  • hm

   kopejtko23.6.2015 21:09reagovat

   nikdo se mu neukázal to máš pak těžké

  • hm

   asd23.6.2015 21:46reagovat

   Jakub je nohama dřevák, ale je to Sparťan ;-) Svoje přednosti taky ma, snad na kopací technice půjde jeste zapracovat

 • Pesek

  DaveACS23.6.2015 18:29reagovat

  Do Budejc znovu

76032 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha