Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • +1

  kapacitos13.9.2015 17:45reagovat

  Tak si vezeme plusovy bod z Jablonce, odkud se body snadno vozit nebudou..

  • +1

   Tashunka Witko13.9.2015 18:11reagovat

   To je možné, ale Plzeň si odtamdud body odveze určitě a Liberec možná taky. Ti ostatní nás snad ani zajímat nemusí.

   Každopádně ten bod není důvod k tomu, abychom zavírali oči nad tragicky nesystémovou a chaotickou hrou na náhodu. Především s ohledem na to, že už ve čtvrtek pro nás začíná to podstatné.

   • +1

    kapacitos13.9.2015 18:17reagovat

    Liberec tam už hrál a dopadl stejně jako my

  • +1

   asd13.9.2015 18:30reagovat

   Pro Spartu by snad mělo být v Gambáčo/Valento lize vše méně než za 3 mínus, odkudkoliv.

 • Ofsajd

  daniel13.9.2015 17:24reagovat

  před penaltou rozhodčí písknul Spartě ofsajd kousek za půlkou a Jabka to rozehrávaly ze Sparťanský půlky,a hned následovala pentle,to bylo podle plzeňských pravidel?Jestli ano,tak to bylo správně!Ale aspoň takový jasný věci by se měli dodržovat!SmíchTaky je přeci rozhodující zda je faul metr před vápnem nebo ve vápně!

  • Ofsajd

   hansel13.9.2015 17:32reagovat

   Tohle je blbost řešit ... hráli jsme hovno, při penaltě Hybš vyhořel ... žádná řezničina alá CSKA se nekonala, za naší hrůzu na hřišti a za Ščasného trenérské defekty nemůže žádná Damková, Berbr ani Pelta.

   • Ofsajd

    bledátvář13.9.2015 17:37reagovat

    Proč máme bejt pořád ti, co se nad každou levárnu mají povznášet a brát jeden zářez na zápas jako standard?

   • Ofsajd

    RonamCZ13.9.2015 17:37reagovat

    Faul před vápnem by jsi nechal rozehrát ve vápně ???

    • Ofsajd

     asd13.9.2015 17:51reagovat

     Takových situaci je mraky zápas co zápas, i my jsme kopali nebo házeli x-krat odjinud ... To ze z toho bude penalta a bude se řešit rozehravka z pulky, nemohl ten cernej pitomec předem tušit. Zářez bych tohle nenazval. A nesrovnaval bych to se situacemi kolem vápna.

   • Ofsajd

    daniel13.9.2015 17:40reagovat

    máš možná pravdu ale jak se může zahrávat sparťanskej ofsajd asi 4 metrovej z naší půlky,to odporuje logice!SmíchKocourek jako čtvrtej rozhodčí za lajnou na to ukazoval!To se pak můžem vykašlat na to odkud se kope pentle,roh apod.Smích

    • Ofsajd

     Avhred13.9.2015 17:42reagovat

     Jílek do dneska kurvil na obě strany, viz. diskutabilní zákrok Holka zavánějící červenou nebo naprosto jasná a neodpískaná vysoká noha Frýdka.

     • Ofsajd

      daniel13.9.2015 17:59reagovat

      já se nepřu zda byla penalta nebo faul Holka,to je na rozhodčím jak to vidí,jeden to pískne a druhý ne!Ale rozehrávali Jabka ofsajd Sparty z půlky Sparty tak to je docela sranda,tam je to přeci jasně daný!!!!SmíchNa co je tam půlící čára?

 • No

  Standa Hejkal13.9.2015 17:19reagovat

  Ono je to těžký, když mozek týmu, dirigent a distributor, hráč s nejvíce přihrávkami v lize, které jsou navíc nejpřesnější v lize, nemůže hrát. Za bod bez Marečka jsem rád, víc jsem ani nečekal.

  • No

   bledátvář13.9.2015 17:28reagovat

   Bez Marečka je to holt těžký. To je jako kdyby Real měl hrát bez Ronalda nebo Penguins bez Crosbyho.

   • No

    spartas13.9.2015 17:28reagovat

    Nebo Penguins bez Ronalda.

  • No

   Sendi13.9.2015 17:31reagovat

   líp bych to neřek!

  • No

   Tashunka Witko13.9.2015 17:31reagovat

   Ten démon, co o něm píšeš v první větě, je kdo ? Někdo takový hraje ve Spartě ?

    

   Jinak nejsi sám, všichni jsme rádi za body, hlavně že je to bez Marečka. Vrchovatě stačí barokní Holek, dva měkkýše v defenzivě, to už je moc !

 • Výkon

  Chrod13.9.2015 17:14reagovat

  Náš výkon byla totální tragédie, sestava naprosto nesmyslná, nikdo neví, co má dělat a tak na to zareaguje trenér tak, že to zase celý překope a doufá, že to najednou půjde. Měl by aspoň trochu ustálit sestavu, nebo aspoň systém. Jiráček vlevo, Frýdek v útoku, Brabec na pravym beku, to prostě není žádná dlouhodobá vize, to tam prostě Ščasný jenom zkusí, kdyby to tam někomu na jeden zápas šlo.

  Třeba Krejčímu to šlo celkem slušně v útoku, po dlouhý době hrajeme 3-5-2 a Krejčí na lavici. V útoku hraje Frýdek, kterej tam hrál max. tak pár minut v přípravě. Nalevo naopak hraje Jiráček na postu, kterej je podle mě jako stvořenej právě pro Frýdka. Ve středu zálohy Hušbauer-Matějovský, který jsou absolutně z formy a ještě jako bonus hoří v obraně.

  Kupodivu to nefungovalo, tak to o pauze nahradil Ščasný 4-5-1 a na plac poslal Krejčího. Třešničkou na dortu pak byl Brabec na pravym beku, to snad nepochopil nikdo. Frýdek zase vystřídal asi milion postů, to mu taky nijak extra neprospěje.

  Zajímavý je, že ač jsme hráli naprosto otřesně, tak jsme mohli ještě nakonec vyhrát. S bodem z Jablonce jsem spokojenej, ale s touhle hrou to nebude dlouho trvat a začnem dostávat náklepy. Stačí, aby nám trochu došlo štěstí. Docela se děsim čtvrtečního zápasu v Řecku...

 • Fuj

  experto13.9.2015 17:12reagovat

  Tak tohle bylo regulérně k zblití. Neberu ani v potaz divizní individuální výkony Steinhofera, Hušbauera a tragického Hybše, hovno zahráli mimo Bičíka všichni, alespoň průměrný byl snad v poli na svém místě Costa, který sice vypadá vždy šíleně, ale snaží se bojovat a většinou někam vždy vyskočí nebo tam pošle nějakou svojí roznožku či jinou gymnasticko-baletní kreaci a míč nějakým způsobem odstřelí. Je to smutné, ale momentálně je tohle pozitivum. Nakonec dá stejně nějaký gól alespoň jeden z dua neviditelných spasitelů.

  Kádr je jaký je, na českou kapr ligu je i přes několik slabších míst i tak nejlepší.

  Průser je tady Ščasný. Co předvádí, nemá obdoby, je to regulerní blázen, kterej nemá ve Spartě co dělat. Klidně pět odlišných rozestavení v jednom zápase, a přitom jediná změna je vždy to, že se Frýdek strčí někam jinam. To je zrovna hráč s potenciálem, ale jak ho má naplnit, když hraje za zápas v průměru na čtyřech různých postech. Příště si to možná zkusí v bráně a Bičík zkusí levého halvbeka nebo pravého halv-něco, po dnešním výkonu si to zaslouží.

  Hra nemá vůbec žádný řád, nikdo vubec neví, co má hrát a jak... a když už to třeba i pochopí, tak za 5 minut má hrát zase někde na druhé straně hřiště, protože přejdeme z 3-5-2 na 4-5-1, abychom mohli hrát za 10 minut 2-6-2, po pětiminutovém vyzkoušení klasiky 4-4-2.

  No jsem zvědavej, jak dlouho se nás bude držet to neuvěřitelný štěstí, že budeme relativně plnit výsledkový plán touhle hrou.

  • Fuj

   hansel13.9.2015 17:17reagovat

   už vidím obrázek z EL, jak v jedné sekundě Breznaník střídá Matějovského, Jiráček se stahuje na stopera a Bičík předává rukavice Marečkovi.

 • Výkon

  Dynamo13.9.2015 17:04reagovat

  Co mě velmi štve je předvedený výkon Sparty!

  Pomalá hra především Matějovský prostě už nestačí tempu takového zápasu. Krejčí zkazil co mohl a jeho chyba odstartovala tlak Jablonce, po kterém vyrovnal.

  Jablonec hrál mnohem rychleji a podle mě měl více možností skorovat. Remíza asi zasloužená

 • Dnešek

  RonamCZ13.9.2015 17:04reagovat

  Jeden velký chaos nikdo nevěděl co chceme hrát .Když už shodou náhod dáme gol tak to máme udržet a ne začít zbrkle odkopávat.A rozhodčí ? Mastil to na obě strany ... Až jich tam nebude 6 ale třeba 9 tak uvidí že offside se přeci nemůže rozehrát na půlce týmu ,který měl ten offside,pak následovala penalta ,která asi byla Vztek Jinak remíza asi spravedlivá.

 • Ščasný

  Kombinator13.9.2015 17:03reagovat

  No to je tragédie. Ščasný začíná být vyloženě komickej tou svojí neschopnsotí, prakticky není zápas, kdy by nemusel do druhý půle prohazovat hráče a upravovat rozestavení, protože na ním vybraným postu hrajou totální hovno. Tady už se fakt dá jenom modlit, aby vypadl co nejdřív, protože prakticky není možnost, jak pod ním hrát moderní fotbal a jít vstříc Evropě s alespoň nadějí na úspěch.

  • Ščasný

   Capo13.9.2015 17:10reagovat

   Je to fakt chaos. Od začátku sezony jsem pořád nepochopil, co chceme hrát. Třeba takovej Frýdek podle mě ještě pořád ani neni, jak se tak říká, zapracovaný do sestavy, protože snad ještě nikdy nedohrál zápas na stejném postu. Za Lavičky se nadávalo, že jsme čitelný, ale alespoň ta jeho základní ”překulovaná” měla hlavu a patu.

   • Ščasný

    Kombinator13.9.2015 17:15reagovat

    Asi tak nějak. Nejlepší výkon dua Frýdek - Krejčí předvedli tuším hned první kolo, kdy hrál Krejčí útočníka a Frýdek halvbeka, ale ještě v tom zápase hrál hovno Steinhofer, tak se Frýdek přesunul na pravý kraj a od tý doby jsem ho s Krejčím na levý straně neviděl. Ščasný je fakt totální matlák a chudákem Frýdkem lepí díry, kde je potřeba někdo poctivej, ale pak z toho vznikne to, že Frýdek hraje pravýho halvbeka, kde si sice dozadu svoje odpracuje, ale dopředu je nulovej, takže je tím zabitá celá prává strana.

 • Otřesný fotbal

  Tashunka Witko13.9.2015 17:03reagovat

  ze strany Sparty.

  Ščasného chaos systém pomalu dotahujeme k dokonalosti a když už téměř saháme k nezasloužené výhře, tak dostaneme neregulerní gol po rozehrání ofsajdu cca 10 metrů před půlící čarou za shovívavého přihlížení 4. sudího, který na to v záběru koukal a měl to přímo před očima.

  Jinak návrat Brabce na beka jsem nečekal ani v nejhorších snech. Až tenhle rozvrácený tým bude příští trener dávat dohromady, tak se asi pěkně zapotí. Doufejme, že do té doby bude v EL i GL ostuda co nejmenší. Trenera poseru vystřídal regulerní blázen, který nejspíš sám neví, co chce vlastně hrát.

  • Otřesný fotbal

   Sendi13.9.2015 17:04reagovat

   trenér ”posera” ten tým alespoň naučil hrát fotbal...Ščasný nás poslal minimálně o pět let zpátky...

  • Otřesný fotbal

   kapacitos13.9.2015 17:12reagovat

   Čtvrtý rozhodčí byl Plzeňský mnoukac Kocourek..

 • ...

  Avhred13.9.2015 16:53reagovat

  To by se z toho jeden posral! Gólová hlavička a to zrzavý exjihlavský vemeno to musí chytit!

   

  • ...

   Avhred13.9.2015 16:53reagovat

   Pardon, exznojemský.

  • ...

   Capo13.9.2015 17:02reagovat

   Na druhý straně to samý Bičík proti Benešovi, takže v tomhle na smůlu hřešit nemůžeme. Škoda ztráty 2 bodů, ale je pravda, že tenhle bod se dá nazvat i dobrým oproti tomu z Jihlavy. Každopádně se musíme radikálně zlepšit, je to pořád takový živelný, nemá to hlavu ani patu. Rozhodčí až na ten vyrovnávací gól taky celkem v pohodě a to nemám problém s tou penaltou, ale s tím co jí předcházelo, protože ten nákop měli rozhodčí okamžitě zastavit. Po našem ofsajdu rozehrál Jablonec z naší poloviny a to považuju za velkou hrubku rozhodčích. Škoda no.

77245 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha