Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Letná

  Shrekson18.1.2016 18:07reagovat

  http://ekonomika.idnes.cz/sparta-letna-kretinsky-projekt-d3w-/ekoakcie.aspx?c=A160118_124422_ekoakcie_leme

  • Letná

   supermario2318.1.2016 22:28reagovat

   A stavět se bude za 5 let ? Smutek Letná dosluhuje a stále se nic moc neděje...

 • Dvojčata

  Palo18.1.2016 17:07reagovat

  Tak Flávio Paixao po sezóně přestupuje, jako volný hráč, za bratrem do Lechie Gdansk.....Ještě že se tu Marco neprosadil, v létě by pózoval s rudým dresem na Letné Smích (trochu nadsázky neuškodí) Úsměv

  • Dvojčata

   js18.1.2016 17:48reagovat

   tak kdyby se tu prosadil tak by naopak vse bylo v poradku, ne?

   • Dvojčata

    Palo18.1.2016 18:24reagovat

    kdybychom ho angažovali jenom proto, že se jeho bratrovi zde daří a že bez sebe nedokáží žít, v pořádku není

 • Juniorská liga

  sekvoj18.1.2016 17:06reagovat

  Co si myslíte o téhle soutěži, měla by být zrušena nebo nějak upravena?

  Myslím, že v současné podobě nemá moc co nabídnout, jak hráčům, tak divákům, trocha reorganizace, například naprosto klasické play-off. To by mohlo soutěži přinést trochu vzruchu a náročné zápasy, které navíc přitáhnou divácký zájem.

  Samozřejmě, jedná se hlavně o nadstavbu juniorských mužstev a bylo by fajn předně obnovit béčka

  • Juniorská liga

   LukyACS18.1.2016 17:27reagovat

   zrušit

  • Juniorská liga

   dominik2718.1.2016 17:39reagovat

   Myslím, že už před lety jsem tady také navrhoval, ať se v té soutěži třeba zavede nějaké play-off nebo nadstavba. Hlavně v době, kdy tu ligu hrálo asi 24 týmů, by mi to přišlo obzvlášť logické.

    

   Každopádně teď se asi kloním k tomu, že nejlepší by bylo zasáhnout do celkového systému soutěží v ČR a Juniorskou ligu de facto zrušit.

    

   Jde mi o to, aby mladí hráči více nastupovali třeba v ČFL a divizi (klidně v rámci B-týmů). Aby v těch soutěžích byl větší tlak na rozhodčí. Aby tam na čele tabulky hrála mužstva, která mají v kádru nejlepší fotbalisty a umístění logicky bylo odrazem jejich kvality. Ne aby se tam dařilo týmům, jako třeba byly Jirny (snad to nemusím dál rozvádět).

    

   Já si totiž myslím, že v našich podmínkách je možné lépe využít české hráče pro zkvalitnění nižších soutěží. Jen je potřeba, aby měli přednost mladí, rychlí a technicky lépe vybavení hráči, ne aby pro ČFL byl charakteristickým fotbalistou pětatřicetiletý krajní bek s nadváhou a nulovou rychlostí.

    

   Také je třeba změnit přestupový řád, aby týmy z nižších soutěží snáze získaly odložené hráče Sparty nebo Slavie na trvalý přestup. Aby nemusely platit přemrštěné tabulkové odstupné a mohly sáhnout po hráči s tím, že jej získají zadarmo (jako to platí ve všech vyspělejších zemích) a mohly mu ušetřené peníze dát na platu a zároveň jej vychovat pro další přestup, který by zlepšil finanční situaci provinčních klubů, které za současného stavu živoří.

    

   Zkrátka je potřeba z gruntu předělat celý systém. Obávám se však, že za současné konstelace se to jen tak nestane. V existenci Juniorské ligy zase nevidím žádnou tragédii a myslím, že třeba se zmíněným play-off by se ta soutěž mohla posunout mnohem výš. Nakonec myslím, že pro Spartu svého času ta Juniorská liga byla celkem užitečná, když si tam v pondělí mohli jít zahrát kluci, co se o víkendu nevešli do sestavy béčka. Takoví hráči totiž nemusejí nutně být nějací nekopové. Třeba Aleš Čermák také neměl v béčku stálé místo hned od začátku a v té době tak mohl alespoň naskakovat do Juniorské ligy. Možná i to mu pomohlo, že se vyhrál do současného stavu.

   • Juniorská liga

    sekvoj18.1.2016 17:59reagovat

    Jak říkáš, myslím, že je to dobrá nadstavba k juniorským týmům, navíc i k béčku, ale bez Bé týmu to postrádá smysl. Opravdu by tomu prospělo upravit trochu pravidla, aby ta soutěž byla trošku atraktivnější a měla pro hráče trochu lepší podmínky, co se obtížnosti zápasů týče, třeba to play-off

    • Juniorská liga

     sk. sokolovo18.1.2016 20:00reagovat

     Pokud bude juniorska liga zachována, tak je opravdu nutné změnit tak, aby byla atraktivnější. Play-off, poháry, jun.evropska liga apod. Ale pokud zustane v této podobě, tak je to o ničem. Jen si hráči dorosteneckého věku uměle prodlužují svůj dorostenecký věk.

   • Juniorská liga

    sk. sokolovo18.1.2016 20:10reagovat

    Ještě k tvému 4. odstavci. A kde by jako měli hrát ti 35ti letí pořizci? To by měli jako s fotbalem skončit? Kvůli tomu je ČFL vedena jako výkonnostní soutěž, která je pro tyhle hráče.

    • Juniorská liga

     dominik2718.1.2016 21:50reagovat

     Jednoduché vysvětlení. Ať hrají v soutěži, na kterou mají. Pokud své nedostatky vykompenzují natolik, že si vybojují angažmá na třetí ligovou úroveň, tak ať tam klidně hrají. Já je nechci diskriminovat kvůli věku a pod. Jen mám pocit, že daleko lepší fotbalisté ve dvaceti nemohou najít angažmá. K tomu se nedostanou třeba i kvůli špatnému přestupovému řádu, kdy kluby ČFL mají v sestavě tyhle hráče prostě proto, že si jiné nemohou dovolit. A navíc jim nahrává styl, jakým se ČFL hraje...

     • Juniorská liga

      sk. sokolovo18.1.2016 22:45reagovat

      Mládí je hezké a mladým fandím. Ale nesnažte se za každou cenu preferovat mládí. Když ve svém mladém věku budou dobří, opakovaně dobří, tak se uplatní všude. Né jen ve fotbale. A proč maji v ČFL tyhle ”vyčpělé ligové pořízky”? Protože je tam chtějí mít. Divák raději v těchto městech se přijde podívat na bývalého ligového hráče, než na nějakého mladýho neznámého talentovanýho hráče. Tak to prostě je ve výkonnostní soutěži. Když je talent a neprosadil by se v konkurenci těchto pomalých cvalíků, tak to pro mě žádný talent není.

      • Juniorská liga

       dominik2718.1.2016 22:56reagovat

       Však já se nesnažím preferovat mladé za každou cenu. A těmi obtloustlými třicátníky jsem ani nemyslel konkrétně bývalé ligové hráče. U těch mi naopak přijde logické, že hrají ČFL, protože nedostatek rychlosti nahrazují technikou, zkušenostmi, chytrostí...

 • Dortmund

  Dynamo18.1.2016 15:28reagovat

  Zítra se v Essenu očekává asi minus 6 stupňů. Terén bude tedy velmi těžký, snad se nikdo nezraní.

  • Dortmund

   trinact18.1.2016 16:37reagovat

   průprava na mač v Krasnodaru

   • Dortmund

    rebus18.1.2016 16:40reagovat

    13ko-koukni poradne na mapku a jake pocasi v Krasnodaru panujeÚsměv

    • Dortmund

     trinact18.1.2016 16:43reagovat

     oukej, koukl jsem se i na mapu, myslel jsem ze je Krasnodar trosku jinde, tak beru zpet Úsměv ale zase nikdy nevis, co kontinentalni podnebi provede s teplotou vzduchu

   • Dortmund

    Capo18.1.2016 16:44reagovat

    Myslíš v Krasnodaru, kde je teď 8 nad nulou?Smích A věř tomu, že i v únoru bude u Černého moře lépe než v PrazeÚsměv

 • Rozhovor s Holoubkem

  kapacitos18.1.2016 12:13reagovat

  http://90-minut.cz/post/137539431361/rozhovor-chceme-z%C3%ADskat-sto-bod%C5%AF-to-je-na%C5%A1e

  Podle něho má na áčko zatím jenom Pulkrab..

  • Rozhovor s Holoubkem

   petr13718.1.2016 12:38reagovat

   zajímavý rozhovor. K té jízdě 19ky mám poznámku. Přijde mi, že taková převaha pro ty kluky není ideální, chtělo by to fakt větší konkurenci, aby se naučili rvát o výsledky, otáčet zápasy, vyrovnávat s porážkami atd.

   • Rozhovor s Holoubkem

    Poldi18.1.2016 12:43reagovat

    V jiném rozhovoru ještě uvádí zajímavou věc (konkrétně k tomu debaklu Liberce), že pokud vedou o stanovený počet gólů, stěžují si to a hrají jen na dva doteky. Souhlasím s tou konkurencí. Byla by třeba.

    • Rozhovor s Holoubkem

     Capo18.1.2016 12:50reagovat

     Obecně nechápu proč se u nás jde cestou co nejširších juniorských lig a platí to jak pro fotbal, tak pro hokej. Drtivá většina zápasů je pak o ničem.

     • Rozhovor s Holoubkem

      Poldi18.1.2016 13:10reagovat

      Ano, problém je i se zrušením béčka. Pak se hledá tým jako je Vlašim, kde ale stejně nebudou mít stejné podmínky jako kdyby byl tým B na Spartě, se zázemím i trenéry.

   • Rozhovor s Holoubkem

    majtin18.1.2016 12:49reagovat

    Já si to myslím taky, na nějakých sto bodů si ty kluci nevzpomenou, když se prosaděj do A-týmu. Ale tak aspoň teď by mohl být zájem o zápasy ze strany kvalitních zahraničních soupeřů, když vidí, že Sparta porazila vlastně komplet německou špičku.

    • Rozhovor s Holoubkem

     Capo18.1.2016 12:54reagovat

     Já myslim, že minimálně v Německu a Angli už naší mládež berou vážněÚsměv a o další konfrontace bych se nebál, když viděj, že je to užitečné i pro ně.

     • Rozhovor s Holoubkem

      Pindruch18.1.2016 13:14reagovat

      Tak nějak. Velké jméno v Německu si udělala naše devatenácka už na jaře, když tam vyhrála silně obsazený Yokohama cup. Možná i to byl jeden z impulsů, proč došlo v sobotu k tomu souboji dvou momentálně nejlepších dorosteneckých celků obou zemí v Třeboni.

     • POZNÁMKA

      majtin18.1.2016 13:32reagovat

      Teď jsem si prošel UEFA YOUTH LEAGUE a ty Němci nejsou zase tak echt suprovní, letos skončila 3 ze 4 německých mužstev na posledním místě ve skupině, jedno na třetím. Ani loni neudělala velkou díru do Evropy, do osmifinále se dostalo jen Šalke null vier, které tam také hned skončilo.

      • POZNÁMKA

       Capo18.1.2016 14:56reagovat

       Němci moc velké úspěchy v této soutěži neslaví, to je pravda, ale nic to nemění na tom, že pořád mají ty dorosty dost silně obsazené. Velké množství těch hráčů dříve nebo později bude hrát Bundesligu a už to, že se jim naše mládež dokáže vyrovnat nebo je i předčít je rozhodně zajímavé. Navíc ta konfrontace ze zahraničí je fakt nutná, jinak se nikam posunovat nebudem. Nejlepší by bylo, kdyby do LM šlo naše Áčko to je jasný, pak by byla šance otestovat i absolutní mládežnické bašty, jako má Barca nebo Real a to by teprve byl testÚsměv Zahrát si s nima můžou i tak, ale ono je to v tom pavouku celkem ošemetný, kdejaký rumunský tým může mít taky silný ročník a je po sranděÚsměv

   • Rozhovor s Holoubkem

    dominik2718.1.2016 15:34reagovat

    Tak oni hrají s lepšími týmy právě mimo ČR. Teď je čeká na jaře turnaj v Německu, v létě pak opět bude CEE CUP. Do toho hrají za reprezentaci. Ono těch kvalitních zápasů zase není až tak málo, jak by se mohlo zdát. Do toho Sparta drží co nejsilnější A-dorost i z toho důvodu, aby mohla hrát tu zmíněnou mládežnickou Ligu mistrů. A to pak bude pořádná konfrontace.

     

    V Česku to lepší nebude. Museli bychom jedině mít béčko, ideálně ve druhé lize, aby ty kluky bylo kam posouvat. Ale to bychom se opět vraceli k tomu, proč se vůbec B-tým rušil...

     

    Co jsem se s mládežnickými trenéry Sparty bavil, tak oni zase chválí, že mají hráči konkurenci mezi sebou. Že je posouvá, když trénují s těmi nejkvalitnějšími možnými spoluhráči a když se s nimi rvou o místo.

     

    Každopádně doufám, že se ve Spartě v nejbližší době dočkám toho, že se obnoví B-mužstvo. K tomu bude fajn, pokud bude kvalitní spolupráce s Vlašimí. Nechci to zakřiknout, ale vypadá, že teď tam opravdu bude nastupovat víc sparťanů.

  • Rozhovor s Holoubkem

   Capo18.1.2016 12:47reagovat

   Pěkný rozhovor, trošku sebevědomý, ale asi ví pročÚsměv Pozitivní určitě je, že příští rok při kombinaci 98 a 99 má stejná očekávání. To je i vzhledem k té mládežnické LM pozitivní. A Juliš s potenciálem Thierryho Henryho? Doufám, že ten potenciál naplní už teď na jařeSmích Jinak zase bohužel potvrdil to, že Schick trochu hřeší na svůj mimořádný talent, snad se srovná.

   • Rozhovor s Holoubkem

    Sendi18.1.2016 13:27reagovat

    já si dokonce myslim, že ročníky 98-99 budou ještě silnější než letošní dorost. Další věc je, že ročník 99 je silnej obecně, takže budou ty zápasy možná vyrovnanější, ta sparťanská ovšem bude opět dominovat...

 • Konec hovadin, zpátky ke Spartě

  petr13718.1.2016 11:57reagovat

  Zítra hrajeme s Dortmundem, sice jen přátelák, ale i tak velmi zajímavá konfrontace, takže co si dát tipovačku?

  1) Výsledek - 2:2

  2) góly Sparty - Lafata, Brabec

  3) počet diváků - 18 567

  4) základní sestava Sparty

  Bičík-Zahustel, Brabec, Costa, Frýdek-Šural,Vácha,Jiráček,Matějovský, Dočkal, Krejčí - Lafata

   

  • Konec hovadin, zpátky ke Spartě

   petr13718.1.2016 11:58reagovat

   pardon oprava, záloha samozřejmě o jednoho míň, takže bez Jiráčka

   • Konec hovadin, zpátky ke Spartě

    lidoop18.1.2016 12:01reagovat

    Bacha na to, jestli se opravíš ještě jednou, tak tě zabanujou a nevím nevím, jestli některej z tvých rodičů bude mít chuť tady za tebe orodovat Smích

    • Konec hovadin, zpátky ke Spartě

     captain_obvious18.1.2016 12:02reagovat

     SmíchSmíchSmích

    • Konec hovadin, zpátky ke Spartě

     petr13718.1.2016 12:06reagovat

     už jsem pro jistotu volal mámě Úsměv nicméně tohle jsem opravit musel, protože každej Sparťan ví, že 12. hráčem jsou fanoušci Sparty Úsměv

   • Konec hovadin, zpátky ke Spartě

    pubi18.1.2016 12:03reagovat

    Máš na to obhájce?

   • Konec hovadin, zpátky ke Spartě

    Tashunka Witko18.1.2016 19:13reagovat

    1) 2:2

    2) Lafata, Krejčí

    3) 19555

    4) Bičík-Brabec,Mazuch,Costa-Zahustel,Vácha,Matějovský,Dočkal,Krejčí-Lafata,Šural

     

  • Konec hovadin, zpátky ke Spartě

   lidoop18.1.2016 12:05reagovat

   Jsem si jistej, že v základu bude i Mareček a obávám se, že to bude na Zdendově oblíbeným postu...A podle mě nastoupí od začátku i Fatai.

    

   Jinak souhlas, výsledek 3:1 (za nás Dočkal) a diváků asi víc...

  • Konec hovadin, zpátky ke Spartě

   standis18.1.2016 12:13reagovat

   1 5:3 pro Dortmund

   2 Lafata, Fatai, Zahustel

   3 15000

   4 Bičík - Brabec Mazuch Costa - Zahustel Vácha Jiráček Dočkal Frýdek - Lafata Fatai

  • Konec hovadin, zpátky ke Spartě

   waaw18.1.2016 12:21reagovat

   Podle mne budeme polovinu zapasu hrat 3-5-2

  • Konec hovadin, zpátky ke Spartě

   Capo18.1.2016 12:27reagovat

   1) 3:1 pro Dortmund

   2) Krejčí

   3) 17500

   4) Bičík-Brabec,Mazuch,Costa-Zahustel,Vácha,Matějovský,Dočkal,Krejčí-Lafata,Fatai


   Do
   druhé půle naskočí Šural, Jiráček, Holek, Frýdek, Breznaník. A menší časový úsek si dá i Juliš nebo Mareček.

  • Konec hovadin, zpátky ke Spartě

   Furia Ceca18.1.2016 12:29reagovat

   4:1

   gól dá Dočkal

   19,864

   Bičík,Zahustel-Mazuch-Brabec-Costa, Krejčí, Vácha, Dočkal, Šural-Lafata, Fatai

  • Konec hovadin, zpátky ke Spartě

   JosephV18.1.2016 12:30reagovat

   1)2:1

   2)Lafata

   3)10 382

   4)Bičík-Mareček,Mazuch,Costa-Zahustel,Šural,Vácha,Matějovský,Frýdek-Lafata,
   Krejčí.

  • Konec hovadin, zpátky ke Spartě

   zkusenac18.1.2016 12:47reagovat

   1/ 3-1

   2/ Lafata

   3/ 17 841

   4/ Bičík - Brabec, Mazuch, Costa - Frýdek, Vácha, Matějovský, Dočkal, Zahustel - Fatai, Lafata

  • Konec hovadin, zpátky ke Spartě

   rebus18.1.2016 13:31reagovat

   1. 2-3

   2. Lafata, Sural, Krejci

   3. 20650

   4. Bicik Zahustel Mazuch Costa Frydek Vacha Jiracek Sural Dockal Krejci Lafata

  • Konec hovadin, zpátky ke Spartě

   asd18.1.2016 14:35reagovat

   1) 4:2 Dortmund

   2) Lafata, Krejčí

   3) 14802

   4) Bičík - Zahustel, Mazuch, Costa, Frýdek - Šural, Vácha, Dočkal, Jiráček, Krejčí - Lafata

  • Konec hovadin, zpátky ke Spartě

   waaw18.1.2016 18:35reagovat

   1) 3:2

   2) Sural, Zahustel

   3) 12.600

   4) Bicik - Brabec, Mazuch, Costa - Zahustel, Dockal, Vacha, Sural, Frydek - Fatai, Lafata

 • hm

  Poldi18.1.2016 11:27reagovat

  resite tu HOVNO.

  Hrozne

  Otravne

  Vlakna

  Nudneho

  Obsahu

  uz by stacilo.

 • OSEL

  OSEL@zdenda.scasny18.1.2016 6:43reagovat

  je to psáno jako OSEL, nikoli osel, tak by se zdejší experti mohli dovtípit, že to je zkratka

  O - odborný

  S - specialista

  E - expertního

  L - loterijnýho systému nasazování hráčů

  • OSEL

   rebus18.1.2016 7:05reagovat

   Nebo

   O-obdivovatel

   S-specialisty a

   E- experta

   L- Luhaveho

  • OSEL

   Pindruch18.1.2016 7:41reagovat

   Ano, ”loterijnýho”. Možná by to chtělo i nějakého specialistu na jazyk český.

  • OSEL

   lidoop18.1.2016 8:43reagovat

   A přitom stačilo napsat, že seš prostě debil.

  • OSEL

   adam18.1.2016 9:00reagovat

   V jednom má ten maník ze včera pravdu. Ty si ten ban opravdu zasloužíš víc, než jeho ůsyn”.

   • OSEL

    Capo18.1.2016 9:14reagovat

    On ho už určitě dostal ne? Tušim, že už má ten nick modifikovaný.

   • OSEL

    OSEL@zdenda.scasny18.1.2016 9:15reagovat

    však to bude můj asi 6 BAN užSmích

    • OSEL

     pubi18.1.2016 10:51reagovat

     Skutečně se chlubíš tím, že se tu chováš jako idiot?

  • OSEL

   kapacitos18.1.2016 10:27reagovat

   Oslíku a neměla by být ta zkratka spíše OSELSNH?

   • OSEL

    OSEL@zdenda.scasny18.1.2016 10:29reagovat

    neřešme pravopisné drobnosti

  • OSEL

   artaxerxes18.1.2016 11:12reagovat

   Odporně Spamující Exkrement Lidoopa

   • OSEL

    lidoop18.1.2016 12:00reagovat

    Mě do toho netahej :-P

 • Banování

  sk. sokolovo17.1.2016 19:47reagovat

  By mě zajímalo jaké jsou podmínky a pravidla pro udělení banu .Mladej kluk zde napíše absolutně nezávadný, slušny přispěvek který se navíc týká Sparty. A je smazán a jeho účet zablokován! Kde to jsme? Pokud se forum má týkat pouze pár vyvolených tak ať si diskutují mezi sebou přes fcb. A nezaštiťují se tady sparťanským fórem pro jeho fanoušky. To je pak, jak říká p. Hájek- jak za bolševika!

   

  Nehledě na to, že někteři tu nadávali do zmrdů a dalších vulgarit a jedou v pohodě dál...

   

   

  • Banování

   standis17.1.2016 19:54reagovat

   Nevím, kdo jsi, ale přihlásit se tady poprvé a první příspěvek je tento... Myslíš, že tady všichni žerou seno?

   • Banování

    OSEL@zdenda.scasny17.1.2016 19:59reagovat

    nikoli, zde jsou spíše slámaři

   • Banování

    sk. sokolovo17.1.2016 20:01reagovat

    Jo asi to seno žereš!! První příspěvek??Smích

    • Banování

     adam17.1.2016 20:04reagovat

     Tobě chlapče nebude ani těch 15, podle toho, jak se tu se všemi svými (zatím třemi, ale samozřejmě očekávám, že se ještě rozesemeníš během následujících hodin) nicky prezentuješ.

     • Banování

      sk. sokolovo17.1.2016 20:14reagovat

      Vůbec se nemíním s tebou dohadovat, potažmo diskutovat vo hovně. Ptal jsem se, jaká jsou pravidla k zablokování účtu!

      • Banování

       spartas17.1.2016 21:23reagovat

       http://www.e-sparta.cz/pravidla

       • Banování

        dominik2717.1.2016 22:37reagovat

        Počkej, kdes to našel? To tady něco takovýho je? Já myslel, že se tady lidi mažou a banujou z politických důvodů...

        • Banování

         sk. sokolovo17.1.2016 23:19reagovat

         Vypadá to tak. A jako admin jsi na to zřejmně hrdy!

         • Banování

          dominik2717.1.2016 23:27reagovat

          Já už tady moc nemažu ani nebanuju, ale jak uvedeno ve výše zmíněných pravidlech, admin může smazat příspěvek, který je třeba slušně napsaný, ale podle názoru admina zapleveluje diskusi. Co jsem pochopil, tak to byl jeden z důvodů, proč se smazalo to inkriminované dílo mladého Hájka.

           

          Nevím, co tam konkrétně bylo, ale mně samotnému se moc nelíbí taková ta potřeba dělat tady z toho takový chat, který se zaplácá mořem smajlíků a příspěvků prakticky bez obsahu. Do toho je tu občas na můj vkus až moc trollingu. Sem tam se mi dostává také ohlasů, že by se tady mělo mazat a banovat ještě víc, ale já sám už na to nemám moc nervy. Už mě nebavilo, že když dám někomu ban, tak mi pak píší lidi na FB, další nadávají tady v diskusi nebo se mě na to vyptávají i lidi po hospodách, proč jsem bloknul tohodle, když sem měl zabanovat tamtoho...

          • Banování

           sk. sokolovo17.1.2016 23:44reagovat

           Rozumim. Ale je s podivem, že zabanuješ někoho kdo napíše 3 stejně podobné zprávy, ale bez povšimnutí nechaš klidne nick-Osel zdenek scasny! Nevim no. Vim že je to těžké. Ale je to do očí bijící když zmaříš účet mladýmu klukovi a jako velky sparťan přehlížíš každý den, že trenér Sparty je Osel.

           • Banování

            dominik2717.1.2016 23:48reagovat

            Tak já ho nezabanoval, to už nechávám na jiných. Ani moc nemohu posoudit tenhle konkrétní případ, protože jsem ty příspěvky ani neviděl. Co se Osla týká, tak souhlasím, že se mi takové vystupování na fóru také nelíbí. Asi se jednou naštvu a ten ban mu dám, chtělo by to si aspoň najít jiný nick...

            • Banování

             sk. sokolovo18.1.2016 0:12reagovat

             Nic proti tobě nemám! Naopak. A pokud ses uz do toho pustil před lety, tak maš jistě dost zkušeností a citu na to, abys sis zde nechoval jen tkzv.podrž tašky a přicmrdávače, ale i běžné, obyčejné diskutující!

           • Banování

            Kombinator18.1.2016 0:31reagovat

            Rád bych se Dominika zastal, nepřijde mi vhodný, abys mu vyčítal, že neudělá nic s tím, že je Ščasný osel. On s tím totiž opravdu nemůže nic dělat.

   • Banování

    trakip17.1.2016 20:40reagovat

    Oni tady doopravdy někteří žerou seno a BAN by jim neškodil.

  • Banování

   Paspartu17.1.2016 20:12reagovat

   Jak jsem psal níže. Myslím si, že to není o tom co napsal. Nevím jestli admini vidí IP adresu příspěvku, ale pokud ano, tak to klidně může být tím.. Prostě přispíval pod jiným nickem ale ze stejné IP. Pak je vše v pořádku.

   Pokud je to jinak, tak to taky moc nehápu Smích

   • Banování

    lotar17.1.2016 20:37reagovat

    Je dost možný že se to stalo kvůly stejné IP adrese už se mi něco podobného stalo.Některá wifi připojení maj společnou IP adresu a tam může být problém.Někdo dostane BAN za neškodnou zprávu a třeba já jako slavista nic a to jseme podle vás podřadný.Jo vy jste přeci ELITA :)

    • Banování

     OSEL@zdenda.scasny17.1.2016 20:41reagovat

     zapomněl si na J, tedy opravuji na JELITA

    • Banování

     Paspartu17.1.2016 21:40reagovat

     Nejde o to komu fandíš, ale spíše o to, co píšeš. Nemám problém s tebou diskutovat, idyž si od Žida Smích

     Musí to být ale diskuze o něčem, co dává smysl, bez urážek apod. Nějaké to popichování vem čert. Takže pochybuju, že by někdo dostal BAN je proto, že je slávista.

  • Banování

   Tashunka Witko17.1.2016 21:45reagovat

   To je tím, že o banech zde rozhodují skrytí antisparťani.

 • Zajímavost

  captain_obvious17.1.2016 18:45reagovat

  Dneska jsem narazil na zajímavou věc - tady je mapa Rumunska s vyznačenými týmy, které hrály 1. ligu v sezoně 2008/09 a jak to s nimi vypadá dnes:

   

  http://i.imgur.com/kJLIxTB.gif

   

  Kdyby se to někomu nechtělo prohlížet, tak se to dá shrnout jednou krátkou větou - Steaua jako jediná není ve finančních sračkách Smích Kdoví jak by na tom byli bez těch pár postupů do LM.

  • Zajímavost

   brac17.1.2016 19:29reagovat

   Korupce, rozkrádání, život nad poměry... Popescu si poseděl ve vězení... Smích

   • Zajímavost

    OSEL@zdenda.scasny17.1.2016 19:37reagovat

    alespo%n je vidět k čemu vede fotbal

79940 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha