Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Nejhezčí celostadionové choreo

  Víťák z Cé Osmičky15.4.2016 10:49reagovat

  Sám jsem se k přípravě ani jednoho z nich neangažoval, o to větší poděkování si zaslouží tvůrci a dobrovolníci, kteří je vytvořili.

   

  Které ze tří celostadionových choreí v Evropě byly nejhezčí? LETNÁ proti Schalke, VIVA SPARTA proti Laziu nebo VĚŘÍMĚ proti Villarealu?

   

  Za mě jednoznačně VĚŘÍME, navíc tam byl i parádně udělaný ten pohár!

  • Nejhezčí celostadionové choreo

   Sendi15.4.2016 10:51reagovat

   to VĚŘÍME mě uplně dostalo, to bylo fakt dobrý...Proti Laziu jsem byl na protilehlý, tak jsem ho neviděl, to bylo okořeněný hlavně tim, že Frýdek při něm dal ten svůj libovej gól, takže taky neni špatný :))

 • ...

  Sendi15.4.2016 10:46reagovat

  Včera fantastickej zážitek. Výsledek hodně krutej a nezaslouženej, Villareal dal čtyři góly ze tří střel a bylo bohužel vidět, že spolu obrana hraje poprvé. Mareček s Frýdkem podali hodně snaživý výkony, byli skvělí v rozehrávce(kdyby takhle naši stopeři rozehrávali standardně a řešili pod tlakem situace takhle kreativně tak si můžem pískat), ale při centrech ze strany a při standardkách to hořelo. Fantastickej byl Dočkal, až na ty spálený loženky, byl jsem v první půli za bránou Villarealu a viděl jsem tam tři fíky už:) Nejlepší na hřišti Dočkal, Krejčí a Juliš a Kováč ten ukázal taky třídu. Juliš ten mě nadchnul, je na něm vidět, že roste zápas od zápasu, dovoloval si, byl neustále v pohybu a obrana Villarealu s ním měla, narozdíl od Lafaty, co dělat...Je to obrovská škoda, ale zároveň skvělej úspěch a ta atmosféra na Letný?! O tý budou ještě dlouho trubadůři zpívat pod okny oslavné písně :D Takovou euforii v hledišti jsem nikdy nezažil, nedovedu si vůbec představit, co by se na stadionu dělo kdybychom postoupili, měl jsem husí kůži, skvělý...

 • Včera, navzdory sestavě

  Tashunka Witko15.4.2016 10:44reagovat

  (především v defenzivě) to byl fotbalově nejpodařenější výkon, hlavně dopředu, kde jsme si vytvořili víc šancí než proti Zlínu a Olomouci dohromady. Dokonce paradoxně ubylo i nakopávání a hodně se kombinovalo a hrál fotbal. Možná se v ofenzivě pozitivně projevila absence Brabce v ”zakládání útoku”, když jeho nákopy do neznáma nahradil Kováč poměrně přesným přenášením hry, např. na Konateho. Bylo tam i velké nasazení a morál, když to za stavu 0:4 nezabalili a výsledek kosmeticky úpravili na přijatelno, když soupeř ubral plyn. Atmosfera taky na jedničku, i když jsem měl sousedy, kteří i při hymně posedávali a telefonovali domů, že sedí naproti hlavní a ať se máma kouká, že jí zamávají čerstvě koupenou šálou. Villarreal ukázal produktivitu, jako my v Římě, ale měl to díky šíleným kiskům snadnější. Obrana se nedá moc hodnotit, protože rachitický Mareček prostě stoper nemůže nikdy být a za největší jeho plus vidím, že vyhrál 2 hlavičky, což o jeden stupeň zmírňuje jeho podivně zmatené počínání při prvním golu. Sešlo se to smolně, protože s Costou a Brabcem jsme se možná o ten postup mohli rvát déle, než 5 minut. Mně osobně nejvíc překvapil Juliš, který sehrál svůj nejlepší zápas a že to bylo zrovna s těžkým soupeřem svědčí o dobré hlavě. V euforii by se nemělo zapomínat na poměrně tragický výkon Lafaty, který v Evropě zaujímá už jen roli pozorovatele a když si připočtu jeho šílené spalování s Příbramí, nechal bych ho příště raději na lavičce.

  Byla to taková pěkná tečka za pohárovou sezonou a teď si koupím ještě noviny, jestli se už nevyjádřil i Vízek a Luhový a pak se na zápas podívám i v TV.

  S včerejším nasazením a hrou dopředu bychom mohli v příštích 9 dnech dobýt Prahu a smáznout podvodníky bez problémů.

  • Včera, navzdory sestavě

   Sendi15.4.2016 10:50reagovat

   víceméně souhlasím, až na to ubrání plynu Villarealem. My měli hromadu šancí i v prvním poločase. Villareal chtěl hrát ze zajištěný obrany a hlídat si výsledek, ale to se jim vůbec nedařilo a my se poměrně snadno dostávali do šancí, čímž jsme je podlě mě docela zaskočili a je jen jejich štěstí, že jim to tam z jejich brejků takhle napadalo, ve druhym poločase to bylo uplně totožný, akorát nám tam taky něco spadlo:)

   • Včera, navzdory sestavě

    Capo15.4.2016 11:00reagovat

    Já si taky nemyslim, že by nějak moc ubrali úmyslně. Oni takhle zataženě a na brejky venku hrajou normálně. A nám se prostě velmi kvalitní kombinací dařilo ten jejich blok rozevírat v podstatě celý zápas.

  • Včera, navzdory sestavě

   Capo15.4.2016 10:56reagovat

   Souhlasim, dopředu to byla podle mě hodně velká kvalita, měli jsme opravdu minimum nákopů. Matějovský a Dočkal byli velmi přesní, skvěle využívali Konateho i Krejčího. Matěj sice 2x ztratil balon, což vedlo nakonec ke gólům, ale vždycky se to dalo napravit a to bohužel slátaná obrana nedokázala. Hlavně Mareček, byť mu snahu neupírám, tak včera stopera moc nezvládl, má velký podíl na třech gólech, ale vyloženě jen za ním jde ten roh, kde si nepřebral hráče, zbývající góly vycházely spíš ze špatný součinnosti v defenzivě celkově. S Julišem souhlas, hrál skvěle a i přes to, že hrál hodně na křídle. Mohl by u nás jít ve stopách Kadlece, když bude hrát pravidelně a bude mu držet zdraví, tak věřím, že bude brzy velkou oporou.

 • Nejhezčí branka v Evropě

  Víťák z Cé Osmičky15.4.2016 10:36reagovat

  Která branka z letošního tažení byla nejhezčí?

   

  1) Bořek v Římě

  2) Julda v Římě

  3) Fatai v Krasndoaru

  • Nejhezčí branka v Evropě

   SFINGO15.4.2016 10:37reagovat

   pro mě Frýdek s LaziemÚsměv

  • Nejhezčí branka v Evropě

   Sendi15.4.2016 10:40reagovat

   Juldova patička v základní skupině a Frýdkovo doma proti Římu byly podle mě top:)

  • Nejhezčí branka v Evropě

   Capo15.4.2016 10:45reagovat

   1)Frýďas doma s Laziem

   2)Dočky doma s Thunem (přímák)

   3)Julišova šťastná patička na Kypru

 • EL x LM

  SFINGO15.4.2016 10:15reagovat

  když sleduji vyřazovací boje v těchto dvou soutěžích. Tak EL mě baví mnohem více, než slavná LM. A jestli si top kluby chtějí udělat LM jen pro sebe, tak ať udělají. EL si svoji atraktivitu uchová.

  • EL x LM

   majtin15.4.2016 11:01reagovat

   Taky si myslím, ať jdou. Já se na to koukat nebudu. Teď jsem si pustil Real s Wolfsburgem, protože jsem byl zvědavý na Vlky.

 • kluci díky moc

  SFINGO15.4.2016 10:13reagovat

  po x letech konečně vynikající sezona v evropských pohárech. Nebyla to LM, ale to mi vůbec nevadí. Konečně jsme i v pohárech hráli výborně doma i venku a zaslouženě jsme došli takto daleko. Včera bylo na výhru, ale soupeři vyšlo vše na co šáhl, tohle je hold fotbal. Včerejší zápas nádherný, neustále snaha útočit. Škoda, že tam nepadlo více šancí. A je mi jedno jestli Villarreal polevil a zatáhl se. Jejich věc, navíc my tu taky nadáváme, když Sparta v lize vede a přestane být aktivní. Nikoho nebudu vyzdvihovat, všichni makali. Jen Davida Bičíka mi bylo včera líto, dostal 4 goly ze 4 střel, jinak si vůbec nezachytal, tohle znám z brány taky. To si člověk myslí, že je úplně k ničemu a nic dnes nechytí. ještě jednou KLUCI DÍKY ZA LETOŠNÍ EVROPU

 • Ideální sestava

  wasek2611@centrum.cz15.4.2016 9:53reagovat

  Jaká je podle vás ideální sestava Sparty? Pokud bereme v potaz aktuální formu:

   

  Za mě

   

  Bičík - Zahustel, Brabec, Kováč, Costa - Mareček - Konaté, Frýdek, Dočkal, Krejčí - Juliš

   

  A druhé rozestavení

   

  Bičík - Brabec, Kováč, Costa - Zahustel, Mareček, Frýdek, Dočkal, Krejčí - Lafata, Juliš

   

  btw..škoda toho, že hybš šel na hostování do Jablonce při týhle marodce by byl místo frýdka na obránci a mohli bychom fryďase využít v záloze, kde by byl platnější..

 • Bylo to super

  Víťák z Cé Osmičky15.4.2016 9:50reagovat

  Vlastně tohle tažení mělo jen dvě kaňky.

  Tou první byly zářezy rozhodčích proti CSKA a v Tripolisu a tou druhou vybírání příspěvků z našich kapes na uprchlíky, což pokazilo atmosféru na domácích zápasech (spousta lidí, co znám, co si chtěla koupit balíček, se na to kvůli tomu vykašlala úplně)

   

  Ale jinak? Paráda, ani nevím, kde začít. Měl jsem možnost na vlastní kůži zažít elektrizující atmosféru v Gelsenkirchenu, kde jsme navíc hráli parádně a odvezli si i krásný výsledek. Stejně jako jsem byl živě i u trojky, kterou jsme naložili Laziu Řím, na to nezapomenu do konce života.

   

  Přejeli jsme Krasnodar, skupinou prošli jako nůž máslem, zápasy s Thunem byly aspoň zábava.

   

  Navíc byly na Letné k vidění krásná chorea, z těch velkých na protilehlé se mi nejvíce líbilo to včerejší s VĚŘÍMĚ.

   

  Atmosféra včera byla jedinečná, bohužel jsem na stadionu chyběl, ale měl jsem husinu i u TV, bylo to opravdu stylové. Podpořily to i 2 krásná chorea.

   

  Díky!

 • Konečná

  atraps215.4.2016 9:48reagovat

  v poháru nakonec nedopadla špatně.Začátek a hlavně průběh 1.půle byl zmar nad zmar.Díky bohu že se nepřestalo hrát ani povzbuzovat.Nakonec se zápas stal i co se atmosfery týká,jeden z nejlepších za poslední roky.Kluci dík a příští sezonu by LM byla dalším krokem kupředu.

 • Rozlučka

  panvaclav15.4.2016 9:06reagovat

  Byl to pěkný fotbal, měli jsme více ze hry, mnohem více střel i šancí, čtyři inkasované góly jsou vyloženě kruté.

  Bohužel jsme měli smůlu, vlastně skoro všechny jejich šance skončily gólem, což bylo dáno jak obrovskou kvalitou a klidem soupeře, tak špatnou hrou naší slepené improvizované obrany. Nepodržel nás včera ani Bičík, byť za žádný gól v žádném případě nemohl, tak se v podstatě téměř ani nedotkl míče, prostě vzadu zápas blbec, ale na druhou stranu se jim nedá zas tak moc vyčítat.

  Dopředu to ale bylo velké, poslední půlhodina byla smršť, což se dá ”omlouvat” již jistým postupem a poklidem soupeře, na druhou stranu tlačili jsme i za otevřeného stavu v prvním poločase.

  Určitě by bylo fajn na některé věci, samozřejmě ty ofenzivní, navázat. Některé ty narážečky a akce byly vyloženě evropské.

81999 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha