Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Bego,

  bastien66614.5.2015 13:26reagovat

  nedělej ze sebe opětovně pitomce. To co píše Luky je pravda, ta debata na ofiku i ten online chat se skutečně staly. Takže i kdyby ses na hlavu postavil, nic neměníš na tom, že Luky má oravdu a nevymysle si z té 3 roky staré ani slovo. Myslím že svědků těchto ”pedofilních ” debat mezi Lukym a Antošem na ofiku je tady více. Já jsem jeden z nich. A to co Luky teď tvrdí že o Suchanovi říkal, tak skutečně říkal. I když je pro tebe možná nepochopitelné že to Luky říkal a tvůj idol Pepa ani netušil o koho jde.

  • Bego,

   Standa Hejkal14.5.2015 13:28reagovat

   On ho nedělá, on pitomec bude. Úsměv

  • Bego,

   LukyACS14.5.2015 13:31reagovat

   Díky, ale ono je tohle s Begou stejně beznadějné Úsměv

  • Bego,

   Capo14.5.2015 13:34reagovat

   Tak zase na obranu Chovance je pravdou, že znát každého 15letého fotbalistu v ČR, který v tomto věku mezi vrstevníky neční jako Rosický nebo Venca Kadlec, neni nic divného. Luky se ho zeptal a to, že mu popravdě odpověděl ho spíš šlechtí, taky ten dotaz mohl klidně přejít.

   • Bego,

    Standa Hejkal14.5.2015 13:35reagovat

    Souhlas.

   • Bego,

    LukyACS14.5.2015 13:38reagovat

    A taky je pravda, že se nedostával ani do reprezentace, až teď do ní nakoukl.

  • Bego,

   bega14.5.2015 13:36reagovat

   Kamaráde, kdyby jsi měl aspoň tolik inteligence, aby jsi dokázal pochopit smysl napsaného, tak by jsi zjistil, že jsem ten Lukyho dotaz nijak nezpochybňoval, jen jsem popravdě řekl, že si na něj nepamatuji. A běž vyprávět kterémukoliv trenérovi, zda by angažoval patnáctiletého kluka na základě halového turnaje sledovaného na počítači! Vysměje se ti!

  • Bego,

   jirkas14.5.2015 14:42reagovat

   Nechápu tolik humbuku okolo Matějů a Suchana.Oba sice hrají pár zápasů ligu, ale M. nijak nevyniká a S.spíše malinko lepší průměr.Platit za ně horentní sumy je nesmysl.Nejsou lepší než hráči, které má Sparta po hostovačkách a v juniorce.Otrávení

   • Bego,

    bega14.5.2015 14:58reagovat

    Tak teď s tebou musím stoprocentně souhlasit. Tady se okolo toho udělala aféra, kterou rozpoutal deník Sport, který nevynechá jedinou příležitost, jak si do Sparty rýpnout. Zajímavé je, že když se tady o nějakém článku ze Sportu zmíním já, tak sklidím opovržení, že ten plátek vůbec čtu. A všichni tvrdí, že by se ho nedotkli ani gumovou holí. Já jsem pouze reagoval na to, že se LukyACS pokusil poněkud trapným a navíc už do očí bijícím způsobem tuto „chybu“? (to samozřejmě ukáže až čas) stávajícího managementu okamžitě shodit na Chovance. Což je pro někoho, kdo má alespoň elementární smysl pro spravedlnost poněkud nestravitelné, když už to neoznačím za naprostou blbost!

 • Konečně jsem to pochopil...

  bega14.5.2015 12:37reagovat

  LukyACS je génius. Na to, že za Chovance bývaly pravidelné on-liny se pamatuji velice dobře. Na jeho dotaz ohledně Suchana sice ne, ale to nevadí. Jestli se nemýlím, tak Chovanec tu už skoro tři roky není. Suchanovi je osmnáct, takže Luky v něm viděl obrovský talent už v jeho patnácti. Tehdy ale ještě nezaujal ani nikoho v Plzni, nemýlím se? Přesto velice obratně přehrál chybu stávajícího managmentu - no přece - na Chovance! Jak jinak že? Vždyť říkám, Luky je prostě geniální. Jen škoda, že se na podobně věci nebo třeba na to, proč byl prodán Jirka Skalák, který půjde po ME21 do zahraničí nebo do repre, nemůžeme zeptat našeho génia číslo 2 - Hřebíka. Zajímavé je, že zatímco Chovance jak novináři, tak fanoušci masírovali neustále, Hřebíkova zpověď ohledně Sparty zřejmě nikoho nezajímá!

  • Konečně jsem to pochopil...

   Standa Hejkal14.5.2015 12:41reagovat

   SmíchSmíchSmíchSmích

    

   Letná bouří

   když bega Pepu kouří

   když Řepka dává góly

   když hrajou šampioni

   • Konečně jsem to pochopil...

    bega14.5.2015 13:07reagovat

    Milý Kubíku. Měl by jsi svůj nesporný básnický „talent“ uplatňovat v jiném oboru. A s odpuštěním... nesr.. se do fotbalu. Ubezpečuji tě, že Chovance osobně vůbec neznám. Zato ty vypadáš na to, že Hřebíkovi nastavuješ zadek snad až příliš často!

    • Konečně jsem to pochopil...

     LukyACS14.5.2015 13:08reagovat

     Spirit nastavuje zadek Hřebíkovi? Větší píčovinu jsem nečetl SmíchSmíchSmíchSmích

    • Konečně jsem to pochopil...

     Standa Hejkal14.5.2015 13:10reagovat

     Může se ten senilní dědek ponižovat víc, než ze mě dělat Hřebíkomila? SmíchSmíchSmích

     • Konečně jsem to pochopil...

      LukyACS14.5.2015 13:13reagovat

      On asi nepochopil, že tvůj nick není obdiv brabcovi, ale něco ve stylu lorda bednáře :D

  • Konečně jsem to pochopil...

   Shrekson14.5.2015 12:43reagovat

   U Skalaka se nečekalo že tu obci uplatní protože byla na českou ligu vysoká! Tak přestaň tu tvrdit že jsme ho prodali protože to není pravda v tom tvém smyslu prodeje hráče..

    

    

   • Konečně jsem to pochopil...

    bega14.5.2015 13:10reagovat

    Tak chlapče, z tebe jsem opravdu, přiznávám - magor. Prodej je prostě prodej, a to že k němu došlo je prostě chyba. Ale zřejmě za to může Chovanec!

    • Konečně jsem to pochopil...

     bega14.5.2015 13:13reagovat

     A mimochodem. Až se ve tvé „obci“ zvané Blbákov zase sejdeš s LukymACS a dalšími, ujasněte si laskavě „pojmy“ a „dojmy“.

    • Konečně jsem to pochopil...

     Shrekson14.5.2015 13:45reagovat

     Mmmmaaagooor jo to jsi o tom žádná!

  • Konečně jsem to pochopil...

   Skleepy14.5.2015 12:49reagovat

   Já si ten online chat pamatuju. A zesměšňovat Lukyho za to, že se zesměšnil tvůj boyfriend Chovanec, je směšné.

  • Konečně jsem to pochopil...

   LukyACS14.5.2015 12:49reagovat

   Ano, tak 3 roky dozadu to být může, to jsem sledoval halový turnaj na tvcom.cz a Suchan tam hodně vynikal svojí technikou.

    

   Btw, ty si fakt myslíš, že Hřebík Skaláka nenáviděl? Tak mi laskavě vysvětli, proč si ho bral na ME U19?

   • Konečně jsem to pochopil...

    bega14.5.2015 13:24reagovat

    Vždyť já jsem to přece už uznal Lukyne. Jsi prostě génius. Odhalit takový talent u patnáctiletého kluka na základě halového turnaje, sledovaného na počítači - no prostě klobouk dolů!

    Skaláka mohl Hřebík dost těžko v nominaci vynechat troubínku. Byl suverénně nejlepším střelcem dorostenecké ligy (myslím, že dodnes historicky střelcem nejlepším). Rozhodně nepatřil mezi Hřebíkovy vyvolené. Už jsem tady o tom psal několikrát. Tahle generace hráčů měla na to, aby turnaj vyhrála kdyby... Kdyby ten tupec Hřebík nezkurvil už nominaci (Kadlec, Jirásek), a kdyby ve finále nevystřídal právě Jirku Skaláka, kterému se do té doby dařilo nabourávat rozehrávku soupeře a hýřil (jako ostatně vždycky) silami a vystřídal Přikryla, který v tu dobu už sotva pletl nohama!

    • Konečně jsem to pochopil...

     bega14.5.2015 13:30reagovat

     A jen tak mimochodem pánové. Nikdo z vás se mi ani nepokusil odpovědět na dvě základní otázky:

     1. Proč nemáme možnost se na tyto a další věci zeptat právě v třeba nějakém on-linu našeho nedotknutelného GSM?

     2. Luky, proč už tehdy Suchana nekupovala Plzeň, když byl jeho talent tak zřejmý. To bylo jeho tehdejší vedení také tak blbé, jako ten pitomý Chovanec?

     • Konečně jsem to pochopil...

      LukyACS14.5.2015 13:33reagovat

      Co já vim? Já o Suchanovi psal už mnohokrát, i před touhle sezonou, až to bylo ujetý, to musím uznat. Podobně jsem si ve Spartě přál i Pospíšila.

 • Kádr

  Standa Hejkal14.5.2015 12:22reagovat

  Za mě:

  Nechat

  Bičík, Štěch, Vorel

  Holek, Kadeřábek, Costa

  Dočkal, Konaté, Mareček, Matějovský, Podaný, Shala, Vácha

  Kadlec, Lafata, Nešpor

   

  Pokusit se udržet Kadlece a urychleně se zbavit zbytku. Ve výsledku pak nemáme obranu a levého záložníka (Podaný je hráč, který si svoje odehraje, zaskočí na beku i v záloze, ale na základ to není). Z hráčů na hostování zabudovat Hybše, Čermáka, kvalitu prokázali i Jánoš, Polom nebo Sýkora. Zbytek bez perspektivy nebo dobré posily pro juniorku.

   

  Ve výsledku pak je ve Spartě úplně na nic, bez budoucnosti atd celá plejáda hráčů - Miller, Švenger, Brabec, Chvátal, Kováč, Švejdík, Krejčí, Picault, Řezníček, Schranz, Schick, Pamič, Paushek, Breznaník, Jirásek, Přikryl, Vacek, Bednář. To je 18 hráčů, ve výčtu nechat je jich 15-16 ne? (Nepočítal jsem to).

   

  V juniorce jsou Matoušek a Juliš + celá parta ze Žižkova, který ale popravdě moc nevěřím.

  Jen si tak říkám, jak to ten Chovanec dělá, že máme kádr takhle zaplevelenej nekopama, když už tu tak dlouho není. A kdo je kromě Pepy za to zodpovědný.

  • Kádr

   Shrekson14.5.2015 12:32reagovat

   Přikryla bych si nechal, ted by se hodil když Krejčí nehraje bůh ví co..

   • Kádr

    Standa Hejkal14.5.2015 12:33reagovat

    Krejčí z formy > nebo = Přikryl v životní formě.

    • Kádr

     Shrekson14.5.2015 12:38reagovat

     Přikryl je hrozně podceňován, kdykoliv chytne formu tak se zrání je trochu smolař..

     • Kádr

      Standa Hejkal14.5.2015 12:42reagovat

      Přikryl je naopak strašně přeceňovanej, formu měl jednou, pár měsíců po příchodu, to je kolik, tři, čtyři roky zpět? Od tý doby buď doktoři, nebo naprostá tragédie. Nemá tady co dělat.

     • Kádr

      SFINGO14.5.2015 12:51reagovat

      proto doufám, že chytne formu na EU 21 a prodáme ho ven

     • Kádr

      LukyACS14.5.2015 13:04reagovat

      Přikryl má velký potenciál, ale nikdy ho nerozvine, kvůli zraněním... přišel do Dukly, hned v prvním přáteláku se zranil, pak se objevil asi ve 3 zápasech v lize a zase zranění, teď už byl zase na lavici, tak snad stihne ME a ukáže se tam.

  • Kádr

   LukyACS14.5.2015 12:42reagovat

   Mně se líbilo, když přišel Hřebík a vyházel odtud všechny ty Vidličky, Jarošíky a chtěl se zbavit i Zápotočného, kádr se výrazně omladil a pak to šlo, hlavně ten následující ročník v EL byl výbornej, ovšem postupně jsme se zase vydali cestou přestárlejch hráčů, který to tady mají totálně na salámu, už totiž nemají motivaci se ukázat a prát se o zahraniční angažmá. Přestali jsme sázet na mladé. Kdo z odchovanců se letos zapracoval, nebo dostal příležitost aspoň pár minut? Podle mě nikdo Úsměv

   Je jen velké štěstí, že tu neskončili někteří další důchodci jako Štajner.

    

   Kdo je za to zodpovědný, to těžko říct, když do toho nevidíme.

   Ale nevěřím, že třeba Hřebík nějak moc stál o Kováče, Vacka, chtěl se zbavit Skaláka a dalších.

    

   Já mám ze Sparty takovej dojem, že si tam každej dělá, co chce. Stracený chce občas taky vykázat aktivitu, tak nám ukáže na Chvátala, Hašek za chvíli asi začne taky někoho vodit a jestli přibyde Požár, tak to ve finále může vypadat tak, že tu bude Otava, Požár, Ščasný, Hřebík + skauti Stracený s Haškem, možná něco vymyslej i Kováčovi a bude z toho ještě větší guláš, je velká chyba, že tu asi není jeden člověk, za kterým by všechno šlo.

    

   V Jablonci si dělá přestupy sám Pelta a jediné, co Jablonci chybí, je střelec a jestli přijde Wágner, tak ho mít bude, už teď byla klika, že ho neměl, jinak bysme skončili 3. a jestli se urychleně něco nestane, tak příští rok klidně třetí být můžeme.

   • Kádr

    Standa Hejkal14.5.2015 12:44reagovat

    Přestupy by měl dělat stavař, vždyť na to má manuál.

   • Kádr

    Shrekson14.5.2015 12:45reagovat

    Pěkně napsáno, souhlas.

   • Kádr

    SFINGO14.5.2015 12:47reagovat

    Štajner to byl taky nápad, taky hned v následujícím roce vyhořel v Bolce. Zajímavé, že i ze Slovenska nejsme schopni vyjednat ty nejlepší hráče. Osobně jsem zvedavej na Požára, a doufám, že je to konečně schopný člověk. Wágnera, bych to bral raději než Nešpora, Řezníčka, Bednáře případně Pekharta, protože to je hodně podcenovanej hráč.

    • Kádr

     SFINGO14.5.2015 12:49reagovat

     navíc Pelta chce prý dva útočníky a má zájem i o Jeliče ze Žiliny, Beugela z Dukly, a prý o nějakého španělského útočníka

  • Kádr

   Chrod14.5.2015 12:46reagovat

   Podaný je podle mě k ničemu, zbavil bych se i Nešpora. Kdyby odešel Kadlec, tak by mi to taky nijak žíly netrhalo. Nelámal bych hůl ještě nad Krejčím, ten se do toho třeba ještě někdy dostane, ale každopádně do základu bych s ním nepočítal a když by přišla nabídka po ME, tak pryč s ním. To samý Brabec. Nutno podotknout, že stejně strašně jako Brabec hrál na jaře i Holek, ale toho nikdo nevyhazuje.

    

   Kdo za to může, že máme tolik nepoužitelnejch hráčů, to nevim. Podle mě na tom má podíl Lavička, kterej by nejradši podepsal všechny hráče v lize. Vliv na to musí mít i Hřebík, ale nechápu, proč bychom měli tolik hráčů, který naprosto odporujou jeho názorům. Dál by mě zajímalo, co ve Spartě vlastně dělá a jestli nemá vliv na Áčko a za tyhle nesmyslný příchody nezodpovídá, tak k čemu to vlastně je? Je sice hezký, že má nějakou koncepci, ale když potom přijde nějakej Lavička a kompletně se mu na to vysere, tak nemůže dělat nic...

    

   • Kádr

    Standa Hejkal14.5.2015 12:50reagovat

    Nešpor má na to být 2-3 útočník Úsměv Podaný je k ničemu, ale v kádru se takovýhle univerzální hráči hodí. Otázkou je, jestli to samý nezvládne Hybš.

    Krejčí nejen, že se do toho už nikdy nedostane, ale navíc je namyšlený a arogantní jako 6 Váchů. Holek je z formy, souhlasím, ale jinak je to super stoper. Brabec je i ve formě neohrabaný a pomalý, na tom Sparta stavět nemůže.

     

    Druhou část můžu rovnou podepsat, přesně tohle tady píšu už jak dlouho? Rok?

   • Kádr

    Pindruch14.5.2015 12:56reagovat

    Tak oni kolikrát Hrebikova slova či názory moc nekoresponduji s jeho činy, když si vzpomenu, co v minulosti natahal do Sparty. Petrouse, Lukase, Doska atd., hráče, kteří úplně popírají jim prezentovánou fotbalovou filozofii. Nepatrim k jeho velkým zboznovatelum, ale ani ho ze Sparty nevyhazuju, ale v opravdu by mne zajímala jeho skutečná role ve Spartě.

 • Senica

  Duncan14.5.2015 12:01reagovat

  Opouští ji 4 zkušení hráči, mj i Opiela, Kóňa, majtán. Abychom tu někoho z nich nepřivítali

  • Senica

   spartas14.5.2015 12:03reagovat

   Kóňa měl těžká zranění a je malej zázrak, že chodí. Je univerzál a ve Spartě byl.

   Jdu se kouknout, jestli už je v Tipáči vypsanej kurz.

   • Senica

    kopejtko14.5.2015 12:07reagovat

    Kóňu si pamatuji když začínal v Nitře, to byl hodně dobrý hráč

 • Taková velice reprezentativní minianketa

  spartas14.5.2015 11:44reagovat

  Kdo si myslí, že příští rok bude fotbalové lepší, pakliže zůstane Impuls a bude si moc dělat věci podle sebe?

  Já vykopávám.

  Dle mě to bude stát za píču.

  • Taková velice reprezentativní minian

   LukyACS14.5.2015 11:51reagovat

   Impulz zůstane určitě, protože bude zcela určitě spokojený s Pekhartem a takového člověka přesně potřebujeme.

   • Taková velice reprezentativní minian

    Dynamo14.5.2015 11:54reagovat

    Pekhart je lepší než Řezníček...

    • Taková velice reprezentativní minian

     spartas14.5.2015 11:56reagovat

     Nehraje v druhé německé lize.

    • Taková velice reprezentativní minian

     LukyACS14.5.2015 11:59reagovat

     U Picaulta je laťka ještě níž, takže tam se můžeme spokojit prakticky s kýmkoliv.

   • Taková velice reprezentativní minian

    SFINGO14.5.2015 11:59reagovat

    tak já doufám, že nás nenapadne vykupovat Pekharta z Ingolstadtu. To je další adept na to po roce na lavičce a nevýrazných výkonech se posunout do Bolky a pak ve 30 letech restart kariery u Jardy v Příbrami

    • Taková velice reprezentativní minian

     Dynamo14.5.2015 12:08reagovat

     Pekhartovi končí smlouva

     • Taková velice reprezentativní minian

      SFINGO14.5.2015 12:10reagovat

      má smlouvu do 2017

      • Taková velice reprezentativní minian

       LukyACS14.5.2015 12:33reagovat

       A jo, máš pravdu, tak o to horší to je, protože jsme ho schopni za něj něco dávat.

  • Taková velice reprezentativní minian

   Shrekson14.5.2015 12:23reagovat

   Otázka kolik se bude investovat do kádru, koho má ”Impuls” v žebříčku posil na seznamu a kdo tu čistku odnese.

   Nevím co přesně by chtěl udělat a jak hrát, očekávám vice propracovaný herní systém teda v to doufám.Úsměv

   Hlavně bych si přál kdyby Sparta oznámila posily co nejdřív a ne po přípravě nebo v půlce ní..

 • dost zajmavé

  SFINGO14.5.2015 11:01reagovat

  Suchan s Matějů prý totiž byli i na letenské mušce, jenže uvnitř klubu nedošlo k dohodě, lépe vysvětleno: management nedokázal přesvědčit majitele.

   

  to jen vypovídá o tom, že je třeba přivést schopného človeka, který je schopen dělat přestupy.

  • dost zajmavé

   Pindruch14.5.2015 11:15reagovat

   Ja se na jednu stranu Danovi nedivim, ze to neschválil, když ví, kolik nás stoji naše mládežnické centrum a tak čeká i z něj nějaké výsledky. Navíc když neustále čte, jak je na tom naše mládež skvěle.

   • dost zajmavé

    SFINGO14.5.2015 11:24reagovat

    mě spíše jde o to, že opravdu nemáme člověka schopného někoho včas vyjednat, hlavně když jde o složitější jednání. Vem si akci Řezníček, ve hře byl Nikolič, a určitě i jiní hráči a nakonec k nám dorazil hráč, který stál nejméně úsilí

    • dost zajmavé

     Pindruch14.5.2015 11:35reagovat

     Tak to je jasné, takový člověk něm chybí už par let. Na druhou stranu máme ale to TCM už třináct let a tudíž by už mohlo něco generovat, abychom mladé talenty nemuseli draze někde kupovat. Zatím je to az na par výjimek, jako Kadeř či Krejci, směrem k áčku celkem slabota, vzhledem i k vynalozenym prostředkům.

     • dost zajmavé

      SFINGO14.5.2015 11:37reagovat

      tak ono i kdyby ti akademie generovala dost mladých hráčů, tak by ses stejně nevyhnul tomu někoho koupit.

      • dost zajmavé

       Pindruch14.5.2015 11:40reagovat

       Kupovat samozřejmě ano, ale už hotové hráče s ambicemi primo pro okamžitý ”nástup” do základu. Mladé si vychovat sami.

     • dost zajmavé

      LukyACS14.5.2015 11:49reagovat

      Hlavně mám pocit, že my sice vygenerejume zajímavé hráče, kteří se u nás(myšleno v lize) uchytí, pár jich odejde do zahraničí, ale nikdy to není žádná hvězda pro nejlepší kluby Evropy, dokonce ani teď mi nepřijde, že by u nás rostl někdo hvězdný. Je tam dost zajímavých talentů, kteří se v áčku mohou prosadit, ale někdo, kdo by vrstevníky převyšoval o třídu? Takový asi nikdo není, takže na nového ”Rosu” pořád musíme čekat.

       

      Když se podívám na Belgii, která začla produkovat takové hráče, nebo i v Chorvatsku se jim daří vychovávat hráče, kteří jdou za velké peníze ven, u nás prostě nic.

       

      Nevím, jestli bysme se neměli víc snažit podchycovat hráče z celé republiky a kupovat je v 15 klidně za milion, kolik utratila Sigma třeba za Buchvaldka, pár se jich třeba nepovede, ale když se povede jeden hráč, kterého prodáme za 100M, tak zaplatí spoustu dalších.

       

      Prostě musíme stahovat to nejlepší z republiky do našich nejlepších podmínek, přijde mi, že tohle přesně dělá Hajduk nebo Záhřeb, ale asi jsem moc naivní a navíc nejspíš nejsou prachy na něco takového.

      Ona nám v Praze stahuje hráče Slavia nebo i Bohemka s Duklou a my nemůžem hráče vypěstovat jen z dobrých podmínek, chce to i talent Úsměv

      • dost zajmavé

       SFINGO14.5.2015 11:55reagovat

       já bych se hlavně nezaměřoval jen na mladé české hráče, ale zkusil třeba mladé hráče z Afriky, Asie a Ameriky. Tam je velký potenciál získat za rozumnou cenu talentovaného hráče.

       • dost zajmavé

        LukyACS14.5.2015 11:58reagovat

        pod 18 nesměj přestoupit, ne?

        • dost zajmavé

         SFINGO14.5.2015 12:03reagovat

         jo to je fakt, ale v těch 18 letech by to šlo taky

       • dost zajmavé

        spartas14.5.2015 12:01reagovat

        Popíšu ti jednoduchý způsob, jak bychom mohli získat takové hráče:

        Připlují sem sami na bárce přes Středozemní moře, v případě civilizovanějších míst se sem dopraví sami nějakým bezpečnějším způsobem, sami si vyřídí všechny administrativní úkony ohledně pobytu zde, sami zde získají práci a pak jejich syn sám přijde na zaťukat na Strahov, že by to tu chtěl zkusit. Když tohle všechno klapne, možná za nás někdo takovej bude hrát. V opačným případě se s tím rozluč.

        • dost zajmavé

         SFINGO14.5.2015 12:04reagovat

         je to asi realnější, než to, že si nekdo ze současnýho vedení dá práci s tím nějaké takové hráče přivést

         • dost zajmavé

          Pindruch14.5.2015 12:19reagovat

          Martin Hašek jel snad nedávno ”scoutovat” někam na Balkán, ne? Docela by mne zajímaly případně výsledky jeho cesty. Ale pokud mu to šlo stejně jako trénování...

          • dost zajmavé

           LukyACS14.5.2015 12:31reagovat

           On tam nakonec nejel, ne? A docela bych se toho bál, ono stačí, že Stracený jezdí občas na Slovensko a vykáže aktivitu tím, že doporučí Chvátala, Pauscheka a další.

          • dost zajmavé

           SFINGO14.5.2015 12:37reagovat

           máš pravdu. Uvidíme zda si třeba v Bosně všimnul Rijada BajicÚsměv

          • dost zajmavé

           SFINGO14.5.2015 12:37reagovat

           máš pravdu. Uvidíme zda si třeba v Bosně všimnul Rijada BajicÚsměv

 • no jo

  LukyACS14.5.2015 9:57reagovat

  Když jsem tenkrát s Antošem sledoval turnaj mladých hráčů, kde mě Suchan hodně zaujal, tak se mi pár lidí smálo, že jsem pedofil.

  Na Suchana jsem se pak ptal Chovance v online chatu, jestli se o takového talenta zajímáme, tak mi napsal, že neví, o koho jde Smích To je asi jak se SFINGO, tenkrát ptal, jestli nechceme koupit Milinkoviće a on odpověděl, že za něj Košice chtějí astronomickou částku a asi za 14 dní šel za 5M do Slovanu Úsměv

   

  My snad talenty objevíme až teprve ve chvíli, kdy se objeví v dospělém fotbale, jinak se samozřejmě objeví výjimky typu Hložek, kteří k nám přijdou už v takhle mladém věku, ale je toho fakt málo.

   

  Těhle dvou kluků je škoda, jen teda nevím, co s nimi v Plzni bude, Matějů má velký potenciál, ale přes Lžimbu si nekopne, nicméně první alternativa klidně být může, ale těžko se bude jako náhradník rozvíjet. Možná vyhodí Petrželu a Vůch byl taky zbytečnej nákup, jen půlroční kometa, takže si Suchan klidně kopnout může, ale asi spíš oba půjdou hostovat.

   

  Zajímalo by mě, kdy jsme se o ně začli zajímat my. Suchan tvrdil, že je sparťan, já mu to věřím, ovšem nedivím se, že šel do Plzně, když člověk vidí, že tady hráči hrají stůj co stůj, i když jsou z formy a taky má Plzeň o dost lehčí cestu do LM, kde můžou mít příležitost si zahrát a ukázat se, nemohli by hrát i tu LM U19? Nebo tam budou moct startovat ročníky 97 a mladší? A taky jim Starka možná řekl, jak to tu chodí a že jsou v Plzni vždy o krok blíž k titulu Úsměv

   

  Trošku víc jsem se rozepsal, ale fakt mě celkem naštvalo, že furt mluvíme o rychlosti a tyhle dva rychlé a talentované hráče si necháme utéct.

  • no jo

   LukyACS14.5.2015 10:02reagovat

   A celkově fakt těžko odhadovat, jak moc jsme se vůbec zajímali, víme dobře, že nás média spojují snad s každým plzeňským příchodem... třeba jsme se jen zeptali a Starka za ně chtěl peníze a žádného Bednáře, takže jsme řekli NE

  • no jo

   jirkas14.5.2015 10:43reagovat

   Oba kluky jsem viděl teď 2x v Příbrami, zvláště Suchan se jeví velmi dobře.Ale dávat za ně v 19 letech takový ranec, to se mi zdá přehnané.Navíc máme vlastní mládežnickou základnu, nadějné hráče z ní je třeba si podchytit a nenechat utéct jinam.Smích

  • no jo

   SFINGO14.5.2015 10:59reagovat

   to si pamatuju s tím MilinkovičemÚsměv Suchan a Matěju jsou určite velcí talenti, zatím jejich růst je přirozený, otázka je zda se zvládnou ješte posunout dál. Ona Plzeň taky poslední roky nakoupila dost mladých hráčů a ty totálně zabila, nebo na Plzeň neměli. Na druhou stranu každý přestup je risk, a záleží jen na každém hráči. Já jsem tu dlouho psal třeba o Mosesovi z Trenčína, a ten kluk v 19 letech ted září v Belgii a nejspíše se posune do nějaké top ligy.

   • no jo

    Pindruch14.5.2015 11:11reagovat

    On kdyby k nám třeba Moses šel místo do Belgie, tak by si u nás stejně zahrál maximálně tak v juniorce. Víme jak tomu nad chodí.

    • no jo

     Pindruch14.5.2015 11:12reagovat

     *u nás chodi

    • no jo

     SFINGO14.5.2015 11:22reagovat

     to máš bohužel asi pravdu

 • Central defender

  KAUDY14.5.2015 9:30reagovat

  Ještě jsem nikde nečetl co se týče posil pro Spartu jméno Michal Kadlec. A dle mých zákulisních informací je to s ním rozjednaný daleko více než se Sivokem....

  • Central defender

   Standa Hejkal14.5.2015 9:45reagovat

   Kdybych měl volit Kadlec nebo Sivok, beru Sivoka, ale všechno lepší než trojblok Culík, Blonďák a Nemotora.

   • Central defender

    Pindruch14.5.2015 9:50reagovat

    Já bych rád věděl, jestli ve Spartě vůbec počítají třeba s takovým Hovorkou. Byl jsem letos na Žižkově několikrát a vždy patřil k nejlepším hráčům, na stoperu tvrdil muziku, organizoval si to, neustupný, agresivní, soubojový hráč, s velmi dobrou hlavičkou. Dost podobný typ jako Řepka, ale techničtější.

  • Central defender

   Pindruch14.5.2015 9:53reagovat

   Nějak si ho třeba na stoperu ve dvojici s Holkem nedovedu představit. Oba spíš introverti, ne moc důrazní, techničtí. Chtělo by to spíš nějakého ”ranaře” Úsměv A na kraji si pořád myslím, že se Costa ještě probere Úsměv

 • Plzeň

  Pindruch14.5.2015 8:12reagovat

  Tak se obuli i do mladých. Koupili Suchana a Matějů z Příbrami.

  • Plzeň

   Luke14.5.2015 8:18reagovat

   Slušný nákup..

  • Plzeň

   Standa Hejkal14.5.2015 8:40reagovat

   Další mladí, co nám dali košem a raději šli do Plzně. Smutek

  • Plzeň

   majtin14.5.2015 8:45reagovat

   Nebyl jeden z nich nadšený sparťan?

   • Plzeň

    Standa Hejkal14.5.2015 8:47reagovat

    Suchan.

  • Plzeň

   ACS1414.5.2015 8:51reagovat

   to je v klidu,takových mladých nadějí je v každým malým klubu hodně a jen se je snaží prodat,všimni si článků v regionálních novinách např. Libercka, Olomoucka v vlasně všude... naši mladí nejsou horší, jen prostě nenastoupí, protože kádr jen hodně zvláštně rozšiřujem a není pro ně pochopitelně místo, kdybychom každý přestupový období koupili jen jednu až dvě pořádný posily a doplnili to mladými od nás, tak by to muselo fungovat, nějaký Matějů a Suchan..ať jdou, jejich volba

   • Plzeň

    Pindruch14.5.2015 8:55reagovat

    Sparta je také chtěla.

    • Plzeň

     ACS1414.5.2015 9:09reagovat

     Jo, já to z toho pochopil, ale jen si vzpomeň na poslední půlrok,to byl Holzer, Plšek,Houska,ti dva z Příbrami..., kam bychom to daliÚsměv. Navíc pár našich hráčů co jsou na hostovánína slabší jistě nebudou, např. Sýkova, Čermák, Hybš... ať se raději řeší rychle pravej bek za Kadeře a pomalu i něco za Matěják a Lafatu, ale do základu, ne naděje, těch je fakt dost, nebo se z toho na podzim pos.... .Úsměv

    • Plzeň

     Luke14.5.2015 9:19reagovat

     Ale zase 20M není vůbec málo..

     • Plzeň

      LukyACS14.5.2015 10:10reagovat

      není, ale tak kolik za hráče ročníku 1996, kteří mají vše před sebou? Navíc v Plzni moc dobře vědí, že jeden postup = minimálně 150M, dva postupy = min. 400M, takže podle toho posílí, aby měli sportovní úspěch.

      • Plzeň

       Luke14.5.2015 11:07reagovat

       Jasně, z tohodle pohledu to chápu, ještě když A tým nejspíš asi posilovat nebudou..

  • Plzeň

   kapacitos14.5.2015 9:20reagovat

   Stejně budou vymetatat hostovacky a nebo juniorku, v Plzni mladý nemají šanci

   • Plzeň

    majtin14.5.2015 9:41reagovat

    To my právě přijde jako velká škoda pro český fotbal, protože teď si moc neškrtnou a na lávce nebo při častým měnění působiště se začnou kazit.

    • Plzeň

     Standa Hejkal14.5.2015 9:44reagovat

     Co jsem četl na fóru Buráka, tak je nechají rok v Příbrami.

  • Plzeň

   kopejtko14.5.2015 11:43reagovat

   další Stratil na obzoru

 • Posyli

  Boldrick13.5.2015 21:12reagovat

  Vytoužené posily na další sezónu-Škoda,pivo vodka becherovka Fořt,Došek a do kisny Čech Petr :D

  • Posyli

   jb14.5.2015 7:13reagovat

   Nejdříve se nauč pořádně česky, ty trubko. Debil a ještě se tím chlubí na veřejným chatu....síla.Smutek

   • Posyli

    jirkas14.5.2015 8:10reagovat

    O posilách se teprve bude rozhodovat.

    O kom se spekuluje: Rosický-Sivok- Hušbauer-Zeman-Necid.

    Z hostování určitě stáhnout Hybše, Jánoše i Přikryla.

    V Teplicích byl náhle včera odstaven Ljevakovič, že by další adept?ÚdivÚdiv

    • Posyli

     Standa Hejkal14.5.2015 8:15reagovat

     Ščasný řekl, že z Teplic do Sparty nikoho nechce, protože tam hráče pro Spartu nevidí.

     Z hostování nikoho stahovat nebudeme, prostě jim končí.

74822 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha