Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Off topic

  PohanACS7.3.2016 11:48reagovat

  V záplavě žvástů o bičování,bílých pláštů,černých panterů a marxistických kavárníků trochu zapadla informace o videu ve fotbale pro sezonu 2017/18.Jsem skeptický leč docela v očekáváníÚsměv

  • Off topic

   Sendi7.3.2016 12:05reagovat

   už bylo na čase, jsem hodně zvědavej v jakejch situacích se bude používat, protože jestli budou posuzovat každou sračku, tak se z fotbalu stane bramboračka...podle mýho názoru je to trochu zbytečný, podle mýho by nejlíp fungoval systém dvou hlavních sudí plus systému k ověřování gólu, kterej se používá v anglii...uvidíme, snad se to nezvrhne

   • Off topic

    lidoop7.3.2016 12:11reagovat

    Udajne pouze goly a penalty. Ofsajdy a fauly mimo sestnactku ne.

    • Off topic

     Sendi7.3.2016 12:15reagovat

     tak na ty góly podle mě stejně bude líp fungovat ten elektronickej anglickej model, tam může i videorozhodčí udělat chybu...ofsajdy by byly hodně vtipný :D

    • Off topic

     Mates7.3.2016 12:16reagovat

     + červený karty a ofsajdy budou podle mě otázkou času

     • Off topic

      Sendi7.3.2016 12:19reagovat

      posuzování fosajdů si teda vůbec neumim představit...možná leda ve spojení se vstřelenym gólem...

      • Off topic

       lidoop7.3.2016 12:29reagovat

       Museli by jedine kazdou spornou situaci poustet, pockat jak dopadne a pak rict podle videa bud gol/roh/odkop od brany/primak.

      • Off topic

       brac7.3.2016 12:38reagovat

       U ofsajdů to bude spíš až nějaký automatizovaný systém, který ofsajd oznámí rozhodčímu v momentě, kdy nastane.

        

       Už teď na sobě v Premier League nosí hráči GPS. Existují i lepší systémy, které dokáží měřit polohu s přesností na centimetry.

       • Off topic

        Mates7.3.2016 12:53reagovat

        V tomhle případě by se podle mě využívalo podobné technologie jako v tenise...

        • Off topic

         brac7.3.2016 13:25reagovat

         Jasně. Nejspíš to ale nebude vhodné pro všechny stadiony a bude to poměrně drahé. Teď používají 6 kamer na jednu bránu. Nedokážu odhadnout, kolik je potřeba na celé hřiště.

          

         Čipy na těle budou budgetové řešení, navíc je na sobě budou mít hráči tak jako tak kvůli sledování výkonnosti.

         • Off topic

          brac7.3.2016 13:29reagovat

          V Premier League to bude kombinace všech technologií dohromady, tam si můžou dovolit i superpočítač na zpracování toho enormního množství dat.

           

          Na Julisce si vystačí s pár senzory na hráčích a míči.

    • Off topic

     LukyACS7.3.2016 12:45reagovat

     někde jsem tenkrát četl, že ta branková technologie, co byla na MS, umí snad vyhodnocovat i ofsajdy. Něco takového by bylo mnohem lepší než videorozhodčí.

     Divím se, že třeba pro LM, kde má každej klub jistých asi 350M, nedali povinnost toho, že musí mít i brankovou technologii, jejíž investice je asi 10M, v takovýhle soutěži bych tohle považoval za standard.

     Video bude určitě velkej krok dopředu, ale nedovedu si teď představit, jak to bude probíhat, navíc mi přijde, že spousta situací je i u videa nejedoznačných a stejně si to budou rozhodčí moct ohnout podle potřeby.

     • Off topic

      majtin7.3.2016 13:00reagovat

      Já si myslím, že nejednoznačných je tak 5-10% věcí a to je docela znatelný posun k lepšímu.

   • Off topic

    standis7.3.2016 14:20reagovat

    ”Mezinárodní pravidlová komise IFAB v sobotu v Cardiffu schválila testování videa ve fotbale v přípravných zápasech. Do soutěžních utkání by mohlo být nasazeno v sezoně 2017/18. Video se bude využívat jen ve čtyřech případech: na posuzování gólu, vyloučení, penalty a u chybného určení viníka. U ofsajdů se s videem zatím nepočítá.” Tolik zpráva ČTK

  • Off topic

   adam7.3.2016 14:15reagovat

   Když pozoruju ty častou zoufalost naprosto zbytečných brankových rozhodčích, tak tuhle myšlenku jedině vítám. Osobně bych byl nejradši, kdyby postupem času technologie nahradila i čárové rozhodčí, kteří to občas mají opravdu složité a ani to nemusí být vyložení břídilové. Tipnul bych si, že za 10 let už by teoreticky mohl být na hřišti jediný sudí.

 • experto7.3.2016 10:51reagovat

  No pamatuju někdy na podzim, jak dva rádoby drsně vyhlížející plešouni středního věku zastavili o poločase jednoho velkýho černocha se šálou u stánku s pivem (ten černoch byl někdo od Fataie, asi nějakej kámoš, nebo příbuznej, protože na něj pak po zápase směrem na H24 mával)... poměrně starší a asi už zamrzlej nácek mu výhružně s roztaženejma ramenama povidá: ”co tady chceš, ty seš sparťan?” a odflusnul si u toho na zem. Černoch udělal krok směrem k němu a příblížil se k němu hlavou - ne proto, že by se chystal na nějakej ”fight”, ale proto, že vůbec nevěděl co ten lojza říká a vo co go - no a vyčpělý árijský bojovník, s vědomim že žádnou slovní hrůzu nevzbudil, si skoro až zděšeně couvnul, a mávnul rukou jako že nic, jako že si asi nerozuměj. A dál si pak chlastal svoje dvanáctý pivo.

  Takže jen tak mimochodem, tohle je například vzorek těch různejch hrdinů slovně bojující za ”bílou Spartu”. Jsou to jenom rádoby tvrdý slova a kecy v kleci (doslova).

  Proto si myslim, že nějaký velký řešení, po kterém by se mělo volat, není třeba. Primitiva tim naopak vyhecuješ, aby se tim realizoval příště o to víc. Oni pujdou v pondělí ráno někam do rachoty, večer se ožerou, takhle to doklepou do další neděle, znovu si pak ty dvě hodiny něco zařvou a tak dokola. Takže bych z toho nedělal velikánskou vědu, protože by to mohlo bejt kontraproduktivní.

  • PohanACS7.3.2016 11:40reagovat

   To víš že jo brebto.Ta o ševci je lepší.

   Furt melete že politika do fotbalu nepatří tak už s tím jděte konečně do prdele....

   • majtin7.3.2016 12:02reagovat

    Trapně se to snažíš shazovat. Podobný zkušenosti má skoro každej, kdo byl aspoň párkrát na fotbale. Dobrej přípěvek od experto.

    • PohanACS7.3.2016 12:09reagovat

     Tak si tu navzájem pobrečte a pak dejte vědět až budete mít dost.Kdo má furt rollovat takovýhle kraviny než najde něco zajímavýho

     • majtin7.3.2016 12:22reagovat

      Tak odhaduji, že většinu lidí tohle štve a zajímá, takže si to musíš ohlídat sám.

     • experto7.3.2016 13:38reagovat

      Celý dva dny kvuli řevu asi 20 polo-debilů brečim a nejde to zastavit.

      Jen mi tam taky vaděj, stejně jako 99% ostatních.

    • asd7.3.2016 13:01reagovat

     Souhlas, sám mam sice trochu jinou, ale v podstatě stejnou historku z Letný ... a btw jinak těhle pár plešatejch (a slovně problémovejch) týpků z přelomu osmedesátek a devadesátek se tam fakt motá, snad i tušim o koho muže jít :-D

   • mariovdolek7.3.2016 13:10reagovat

    To mi zrovna nepřijde jako pohádka o ševci, ale standardní záležitost. Podobný ”pohádky” o různých chuligánech, obzvlášť z řad pubertálních drsoňů, dávají na Letný každou neděli.

 • Brian Pricke7.3.2016 10:07reagovat

  Hoši, uvědomujete si, jak jste ubozí, když tady zesměšňujete něčí úspěchy (i když nejsou třeba nikterak závratné)? Diskuze měla být úplně o něčem jiném. Aspoň jsem si potvrdil, že to, co je v kotli, se vyskytuje kdekoli na stadionu. Spousta lidí zde ani neumí číst (nebo to jsou pouze ti v kotli?) a spolehlivě komunistickou metodou selekce se snaží zdiskreditovat člověka, který se provinil tím, že se svůj názor snažil něčím podložit (reakce ”ty jsi debil” je nejspíše hodná tohoto fóra). Tohle tedy perzekuce je.

   

  Poslední můj příspěvek k tomuto tématu, diskuze totiž stojí na diskuze schopných účastnících, což zde rozhodně nespatřuji. A frustraci z vašich pravděpodobně nenaplněných životů (protože co jiného může vést člověka k vysmívání se činům ostatních?), ventilovanou urážkami mé osoby, číst nehodlám.

   

  Děkuji za pozornost a jsem s pozdravem.

  • Furia Ceca7.3.2016 10:25reagovat

   Sám si reagoval ve stylu ”tvůj argument je pitomost”. Myslím, že tu spoustu lidí jen namíchlo, že svůj postoj musíš podkládat irelevantními fakty jakože máš vysokou školu. V zemi, kde si dávají lidi před jména i ”tituly” z vyšších odborných škol je to trošku zbytečný...

   • LukyACS7.3.2016 11:29reagovat

    Mně to teda irelevantní nepřijde, i když je fakt, že nenapsal, co studuje, ale to je jedno. S nízkou kvalitou některých soukromých škol souhlasím.

     

    Každopádně mi teď při čtení některých diskuzí přijde, že ”vysoká škola” automaticky některý lidi vytáčí. Dost často se vysokoškolská vzdělání snaží shazovat lidi, kteří ničeho moc nedosáhli.

    A že inteligence nevypovídá např. o charakteru člověku, je snad každému jasné, tak nechápu, proč se se pořád lidi snaží přes tuhle obvious věc shazovat VŠ Úsměv Ona tahle snaha pak vypovídá spíš o charakteru těch lidí, co tohle píší. Jinak tohle nebylo mířeno na tebe, šlo jen o mojí vsuvku k tématu.

  • majtin7.3.2016 10:37reagovat

   ”diskuze totiž stojí na diskuze schopných účastnících, což zde rozhodně nespatřuji” Ano, čas od času je tu úroveň diskuze bídná, ale dost často taky ne. Ale rozhodně nemám pocit, že by tu bylo málo diskuze schopných účastníků. Ale máš-li takový pocit, tak s tím se holt nedá nic dělat.

  • captain_obvious7.3.2016 10:49reagovat

   Mě ten tvůj výčet úspěchů neurazil a upřímně mi na něm nepřišlo nic špatného. Reakce ostatních uživatelů mě trochu zaskočily. Připomnělo mi to tu klasickou větu - Česko je země, kde se úspěch neodpouští. Souhlasím ale, že každý vysokoškolák není automaticky inteligentní člověk, takže ta vejška je spíš takový pseudoargument, ale já chápu, co jsi tím chtěl říct.

    

   Padlo tady něco o tom, že se takhle ”vychloubají” lidi, kteří mají problém s méněcenností. Na to se dá snadno odvětit, že problém s pocitem méněcennosti může stejně dobře mít i ten, kdo podkopává a zlehčuje úspěchy jiných.

    

   Za mimořádně zajímavej považuju i jev, který vídám ve spoustě diskuzí i v reálném životě a řekl bych, že čím dál častěji - ty že máš nějakej úspěch? Nevím jak ostatní, ale já ti nevěřím! (ale to se netýká jen úspěchu, ale řekl bych obecně věcí, které se vyjímají každodennímu životu toho reagujícího)

  • Sendi7.3.2016 11:13reagovat

   dost dobře nerozumim tomu podráždění diskutérů v reakci na tvůj původní příspěvek. Podle mýho názoru je naprosto pochopitelný, co jsi chtěl říct a je to myslim něco, s čim tu každej může souhlasit, mam akorát pocit, že tu většinu lidí prostě dráždí vysokoškolský vzdělání, což v aktuální celospolečenský atmosféře neni asi žádný překvapení.

    

   Bohužel, ani pohled tvůj - zevnitř kotle - ani ostatní - zvenku kotle, bohužel nepřináší vůbec nic na téma, jak tuhle situaci řešit, jsou to všechno jen kostatování průvodního jevu faktu, že idioti jsou všude:)) já pendluju po tribunách napříč stadionem - na protilehlý probíhaj neskutečný kecy, v řadě případů hodně vtipný, ale často proti vlastním hráčům - za bránou vedle kotle soupeře frajeři zase furt řvou ”dopředůůůů, hraj dopředůůůů” a maj asi šest promile v žíle...na hlavní je zase ticho, jen občas zasloužilej děda něco prohodí na adresu Matějovského. Slušná rovina je zachována pouze ve VIPu kde Hřebík opřený o sloup vyhodnocuje hru a nejprimitivnějším projevem je mlaskání druhořadého manažera cpoucího si do hlavy Ravioly se špenátem...si nevybereš:))

    

   Z keců na tvojí adresu si nic nedělej, lidi sere když máš VŠ(má to svoje opodstatnění) a v tu chvíli už je jim jakejkoliv argument, kterej byl podstatou, u prdele...

   • LukyACS7.3.2016 11:34reagovat

    Seš určitě neschopnej student humantních věd, co pak bude dělat za naše prachy v neziskovce.

    • Sendi7.3.2016 11:48reagovat

     je to ještě mnohem horší, studuju totiž školu UMĚLECKOU! Letos diplomuju tak si u mě může kdokoliv v říjnu koupit hranolky v mekáči!

   • majtin7.3.2016 11:58reagovat

    Pro mě osobně VŠ nic neznamená - tzn. v pozitivním ani negativním slova smyslu, můžou ji mít lidi, kterých si vážím převelice nebo lidi, kterými pohrdám nebo něco mezi. A naopak, podobný přístup mám i k lidem s daleko nižším vzděláním. Já mám taky VŠ a samozřejmě se stýkám s hodně lidma co mají VŠ, lidem přeju úspěch a nezávidím jim to, co oni považují za ”úspěch”, ale když on to podal tak, že si nemůžu pomoct, že se prostě povyšuje a léčí si nějaký komplex. Já si pamatuju, že od lidí co vedli podobné řeči, tak jsme si odsedávali nebo nám byli tak trochu pro smích.

    • Sendi7.3.2016 12:04reagovat

     mě to až tak nepřipadá, myslim, že použil prostředky odpovídající tomu aby demonstroval svojí myšlenku. Nemyslim si, že by bylo nějak závadný mluvit o vlastních úspěších OBZVLÁŠŤ pokud tu několikrát zazní, že kotel je narvanej samejma zamindrákovanejma kreténama, v kterymžto případě jeho argumentace obstojí žejo...jinak samozřejmě souhlas, já mam spoustu kámošů jak vzdělanejch, tak nevzdělanejch, taky černochů, arabů, asiatů, mladejch i starejch whatever, jádro pudla je však v tom, že dotyčnýmu šlo PRÁVĚ O TO prokázat, že i v kotli jsou lidi různorodí ergo idioti i neidioti, jako všude...

  • lidoop7.3.2016 12:10reagovat

   Me tvoje argumentace vyctem uspechu nijak nanastvala, spis mi to prislo trochu usmevny, protoze i naprostej pitomec muze mit vysokou skolu. Vysoka skola neni v dnesni dobe meritko, kdy aspon z moji generace ji ma prakticky kazdej.

   Ja ji treba nemam a nijak me to netrapi, proste jsem se rozhodl jit pracovat a ac jsem k tomu byl castecne donucen okolnostma, tak toho nelituju a nepripadam si kvuli tomu menecennej.

   Argumentovat vzdelanim a pripadenou vysi platu mi akorat na anonymni diskuzi pripada trochu smesny, to je vsechno. Pripomina mi to takovy ty kecy ozralych capku v hospode kdo ho ma vetsiho a kolik mel holek.

   Nacek totiz muze bejt i clovek se dvema vysokejma a velmi dobrym spolecenskym postavenim (jo, jednoho takovyho znam Úsměv

   • LukyACS7.3.2016 12:42reagovat

    jo, ta poslední věta je pravdivá, že člověk vyjmenuje životní úspěchy ještě furt neznamená, že nemůže bejt rasista Úsměv z tohohle pohledu mi ten Kristinův příspěvek přijde taky zbytečnej. Navíc si myslím, že kdo neni vztahovačnej, tak pochopí, jak byla ta výtka na kotel myšlena a že tam nechodí jen rasisti, to je jasné snad každému. I když principy kolektivní viny a házení do 1 pytle je čím dál častější.

  • Brian Pricke7.3.2016 13:32reagovat

   I přesto, že jsem se zařekl, že se k tématu již vyjadřovat nebudu, nedá mi to a přidám ještě jedno oduševnělé moudro, které spolehlivě polarizuje zdejší společnost.

    

   Zaráží mne, že v největší míře zde (snad ze třech mnou odeslaných normostran textu) rezonuje následující - ”studuji (zatím) velmi úspěšně vysokou školu”. Nikam jinam se diskuze neposunula. Vážně velice bídný odraz naší společnosti.

    

   Na druhou stranu bych chtěl poděkovat Sendimu, tomu pánovi, co si strká prst skrz krk, Kapitánovi a dalším, jejichž příspěvky jsou v lecčems podnětné a vyhnuli se naprosto nepochopitelným komentářům typu ”jsi debil”, velmi vtipné zkomolení mého jména (na což jsem dost háklivý) od někoho, kdo má indiánskou přezdívku či ironické Sparta intellectuals, což snad ani nemá cenu rozvádět.

    

   Pro lidoopa dodám, že já tedy nespadám do ani jedné škatulky, neb jsem se rozhodl se při škole i nadále zdokonalovat, prohlubovat znalosti a hlavně si je ověřovat v praxi, neboť sdílíme názor (zde již několikrát mnou zmíněný), že samotná škola je o ničem. A co se týče práce, tak primární nebylo místnímu osazenstvu sdělit výši platu (částku jsem však nezmiňoval). Mám za to, že nadstandardně ohodnocená práce je většinou ryze odborná (v průvodním příspěvku jsem v tomto ohledu nezvolil správné jazykové prostředky), s čímž se váže x dalších věcí, které si každý průměrný čtenář odvodí sám.

    

   A pro klid duše ostatních - mým oborem je informatika.

    

   Mějte krásný den a pamatujte, že Sparta je rudá.

  • standis7.3.2016 13:47reagovat

   Já nevím, co tady stále řešíte. Tvůj první příspěvek včera jsem chápal tak, že do kotle nechodí jenom primitivové, ale i lidi normální a chtěl si to ukázat na svém příkladu. Pak tady 2 stránky diskutujete, jestli se vytahuješ/nevytahuješ, o smyslu vysokých škol, pár lidí se tady pouráží atd. Debata, kterou tady můžete vést 2 měsíce a stejně nebude mít konce.

   • Brian Pricke7.3.2016 13:56reagovat

    Ano, máš pravdu, diskutuje se přesně o tom, čemu jsem se chtěl nejvíce vyhnout.

 • Průběžné výsledky tipovačky

  munzig7.3.2016 9:37reagovat

  8 bodů - Standis

  7 bodů - ouissi

  6 bodů - Luke

  5 bodů – Gary, captain_obvious, sk. Sokolovo, Tomacs

  4 body – Tashunka Witko,

  3 body – pubi, taborita, shrekson, spytihnef, trinact, Milito, Petr31

  2 body - marbar, SuperSiffredi, Furia Ceca,

  1 bod – fikura, mates, atraps, rebus, asd, honzaspartan, adam, chrod,

   

  Další kolo bude ve středu odpoledne

 • Ad část diskuse týkající se rasismu

  ouissi7.3.2016 9:22reagovat

  Jsem bílý nemigrující pracující heterosexuál - kam se mám jít udat?

   

  • Ad část diskuse týkající se rasismu

   Tashunka Witko7.3.2016 9:55reagovat

   Tak jestli k tomu ještě studuješ VŠ, děláš na nějakém projektu a vyřváváš v kotli ”Bílá Sparta”, tak stačí když to oznámíš zde na diskuzi, jako to udělal Kryšpín.

   • Ad část diskuse týkající se rasismu

    LukyACS7.3.2016 11:39reagovat

    Smích

   • Ad část diskuse týkající se rasismu

    ouissi7.3.2016 13:20reagovat

    Tak, Indiáne, VŠ už bohužel nestuduju, na projektech občas i dělám, na svých (ne nějakých ”sluníčkářských” apod.) - něčím se holt živit musím. V domácím kotli jsem byl naposledy někdy těsně před revolucí, takže tam dnes ani nic nevyřvávám.

    Šlo mně spíš o to, jak se tady (ne tady, na diskusi, ale tady v ČR, tady v EU) neustále někteří (odpovědní i ostatní) starají o to, zda mají všechny v úvahu připadající menšiny dostatek práv a zda jsou tato práva dostatečně dodržována. O práva lidí, kteří nepatří k žádné z menšin, se všeobecně nikde nikdo moc nestará. Čest výjimkám - BJR Makedonie, Maďarsko. A je zcela nepodstatné, budeme-li diskutovat ekonomické migranty, práva homosexuálů na osvojení dětí nebo nepříliš pracovité a nepříliš přizpůsobivé nejmenované etnikum původem odněkud ze severní Indie. Lidem, kteří mají IQ alespoň jako dnešní datum, muselo být jasné už loni na jaře, když paní Ahmeda Merkel řekla, že jsou VŠICHNI v Německu vítání, že je to naprostý nesmysl a že to nemůže mít pozitivní důsledky. A pak si včera v noci poslechnu jednoho ”zlatokopa” z Damašku (kde a propos daleko široko žádná válka není), kterak dupe a křičí jako malé děcko, že on CHCE do Německa, že je tam přece Merkel byla pozvala.

    Kdo se stará o naše důchodce, o děti rodičů pracujících za minimální mzdu, o postižené, o lidi z ústavů atd., jak se mají, jak žijí? Nikdo. Ale migranti vesele jezdí taxíky k lékaři, porušují zákony (m.j. namátkou třeba nedovolené překročení státní hranice, sexuální obtěžování, pohlavní zneužití, znásilnění, ublížení na zdraví, podvod, padělání úřední listiny, neoprávněné užívání cizí věci, poškození cizí věci; ono by se toho ještě našlo...), všechno na účet a ke škodě nemenšinového obyvatelstva, a nejen že se to nikde nic moc nevyšetřuje, nestíhá a netrestá, ale ono se o tom ani NESMÍ v médiích moc mluvit ani psát.

    Tam směřoval můj příspěvek, ne že bych chtěl ospravedlňovat některé z aspektů chování fanoušků v našem kotli.

     

     

 • Vácha

  halo tady Sova7.3.2016 4:59reagovat

  co, že si přestal na hlavě dělat ty komedie?

  • Vácha

   lidoop7.3.2016 6:21reagovat

   At ma na hlave treba kravsky lejno a na sobe kuzi z lachtana. Dokud bude na hristi makat, je mi to fuk.

 • Kotel

  maaarty7.3.2016 3:08reagovat

  Nechť si každý chodí kam chce. Když tam chce chodit super inteligentní student, který je navíc velmi úspěšný v řízení ŘADY projektů a k tomu stíhá i práci ohodnocenou vysoko nad zdejším průměrem!! ať si tam chodí. Navíc zrovna teď má tedy naprostou náhodou vyholenou hlavu. Inu ona vrána k vráně sedá. Docela se divím, že takhle úspěšný mladík stíhá zápasy Sparty a ještě příspěvky zde. Nevím jak ostatní, ale já týhle pohádce nevěřím.

  • Kotel

   lidoop7.3.2016 6:18reagovat

   Zaprve pise bez chyb, takze neco v makovici mit bude, zadruhe by mi prislo ponekud absurdni, kdyby kritizoval, ze je to v kotli sama lopata a pritom sam mezi lopaty patril. To je stejny, jako kdyby si clovek kourici v nekurackym letadle stezoval, ze tam ostatni spolucestujici kouri Úsměv.

    

   Ze to s tim dokazovanim svyho formatu prehnal, je vec druha. Pan bude asi trochu narcis touzici po uznani okolim.

  • Kotel

   Furia Ceca7.3.2016 7:40reagovat

   SPARTA INTELLECTUALS ;-)

    

   Jinak zpět k tématu. Je to záležitost pár volů, který tam stále existují už od 90. let. Až tahle generace půjde do hajzlu věřím, že ta po nich se vrátí k normálnimu fandění. Škoda, že chybí vůle klubu je vytlačit už teď. Argument, že by bylo ticho neberu, jen se tím straší...

  • Kotel

   Brian Pricke7.3.2016 9:31reagovat

   Nemáš jediný důvod mi věřit, já nemám jediný důvod ti lhát. Vážně nechápu, proč zesměšňuješ úspěch, ale víc mě mrzí, že se debata stočila na úplně jiné téma, než bylo původně zamýšleno. Hlavně kvůli takovým, jako jsi ty.

  • Kotel

   artaxerxes7.3.2016 10:07reagovat

   Není důvod proč by v kotli nemohli být inteligentní lidé, ale je otázkou proč ti inteligentní lidé společně z dalšími 90% lidmi v kotli nepřeřvou těch cca 10 fracků, kteří řvou rasistické ueážky popř. hajlují (x-krát na fóru tady kotelníci psali, že to řve minimum puberťáků).

    

   Když jim někdo řekne, ať si s něma udělají pořádek, tak jsou velcí demokrati a v podstatě je všem jedno, co kdo řve.

   Kdybych, ale přišel do kotle a začal řvát ŘEPKA JE ČU..., tak nepochybuji o tom, že bych dostal po tlamě, ale Bílá Sparta a Sieg Heil nikomu asi nevadí.

    

 • rasismus

  orlosup7.3.2016 2:32reagovat

  rasista nejsem na zápase sem nebyl,ale kdyby měli v čr cigáni nebo černí převahutak byste poznali rasismus cigáni jsou z 90ti procent rasisti a černí podle mě z 50ti procent taky.cigáni nadávají do bílejch hub a nikdo to neřeší a černoši co se týče fotbalistů mají vsugerováno,že jaká koliv slovní přestřelka s nima je rasismus ono běhá po trávnících hodně černých rasistů,ale bílí to neřeší,protože jsou na svou kůži hrdí.zatím si na rasismus stěžují jen černí a hlupáci z uefy si asi myslí,že nějakýma bilbordama vymítí rasismus.bohužel to má opačný efekt,když dáš rasistovi před ksicht nápis no to racism tak to v nich vyvolává sklony k ještě větší rasové nesnášenlivost a ani se jim nedivím považuji to za pokus o vymívání mozku.uefa dělá tou svou politickou propagandou(která podle nich do fotbalu nepatří)rasisty i z nerasistů.a to ještě chce po fanoušcích aby přispívali na ty uprchlický nebo spíš teroristický kurvy.

 • kotel

  demon6.3.2016 23:39reagovat

  hanba kotly a všem kdo křičel bílá sparta.všichni kteří tohle křičeli jsou absolutní paka a nic jinýho. vubec nikdo to nepochopil!!!VztekVztekVztek

  • kotel

   halo tady Sova7.3.2016 0:07reagovat

   zápas jsem neviděl, ale jestli se pořvávalo bílá Sparta, tak očekávám mastnou pokutičku.

 • Tsunami

  LukyACS6.3.2016 21:44reagovat

  Dnes nehrálo, nebo jen nebylo slyšet?

  • Tsunami

   Mates7.3.2016 1:04reagovat

   Hrálo, já ho slyšel. Úsměv

80954 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha