Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Hm

  RonamCZ22.4.2015 15:54reagovat

  M.Pelta pro Právo uvedl, že chce přivést zpět do @BaumitJablonec D. Lafatu - klidně za 20 milionů. ”S ním bychom hráli o titul už teď.”

  • Hm

   Pindruch22.4.2015 16:27reagovat

   Je to vytrzenyi z kontextu, přečti si to radši cely Úsměv

   • Hm

    RonamCZ22.4.2015 16:35reagovat

    Jojo už jsem si toho všiml v komentářích ... Neutrální

 • Tobiáš o M. Zemanovi

  FIKURA22.4.2015 15:44reagovat

  Martin je fenomenální hráč a že mockrát s tak vinikajícím fotbalistou nepracoval.

  Je zajímavé že Jihočeský chasník Tobiáš dokáže pracovat s ”udajným” flamendrem, potížistou a já nevím čím ještě. Navíc dle dnešních tabulek ve Sportu daleko převyšuje našeho Ládíka Ofsajda.

  To že před lety Zeman tělocvikáři Haškovi nakopl kužele, odsekl mu a nepřijemně se zamračil, není dobré. Ale tělocvikář Tyrš, to těžce nesl, že nějaký ”smrad” si tohle nemůže dovolit a těžce Zemana popravil. Je pravda, že Martin byl rebel, ale fotbalista je vynikající. K takovým hráčům je třeba mít jiný přístup a umět s nima pracovat. Ten hráč to pak mužstvu v zápase několikrát vrátí.

   

  Raději budu mít v mužstvu 3 fotbalové Zemany, než pionýry, kteří sice zdraví Jaryna už na sto metrů, dres mají hezky v trenýrkách při zápase, mají maximálně vytetovaného jednoho delfínka, ale fotbalově hoří. Věřím že Martin Zeman bude první letní posila, která má na to být hned v základu.

  • Tobiáš o M. Zemanovi

   Kajaxx22.4.2015 15:59reagovat

   Z pracovních důvodů jsem na každém domácím zápase Přibrami (+ sleduji venkovní zápasy) a Zemanič je vždy nejlepší hráč na hříšti! Tenhle týpek je momentálně nejlepší levý křídlo v lize... Horší už je ta půl až celá krabka denně.. To mu trochu ubírá :(

  • Tobiáš o M. Zemanovi

   nemfi22.4.2015 16:04reagovat

   Vzhledem k tomu, že než se dostal do Příbrami, tak půtoval po hostovačkách v Admiře, Senici a v Plzni (tehdy pod Vrbou), tak problém nebude ani tak v Haškovi jako fakt spíš v Zemanovi. Jinak by zářil už mnohem dříve, než teď v 26ti. Spíš to vypadá, že se už trochu sklidnil a stále je to hráč patřící Spartě.

   • Tobiáš o M. Zemanovi

    Pindruch22.4.2015 16:28reagovat

    V létě mu konci smlouva.

   • Tobiáš o M. Zemanovi

    atraps222.4.2015 16:38reagovat

    Problém nebyl ve výkonu ale v přístupu k povinostem profesionálního fotbalisty.

   • Tobiáš o M. Zemanovi

    FIKURA22.4.2015 21:16reagovat

    Jj vypadá to že už není takovej janek. Navíc se mu narodilo dítě a to člověk přehodnotí spoustu věcí v hlavě. Ale kdybys věděl čím Martin prošel s soukromým životě, to bys žasnul. Né svoji vinou až tak. Nabalili se na něho před lety hodně nepříjemní lidé z východu a Martin přišel doslova o vše co vlastnil. Ale dál to nebudu rozebírat. Hlavně že Martin to už má vyřešené a věnuje se jen a jen fotbalu a rodině.

    • Tobiáš o M. Zemanovi

     majtin22.4.2015 22:02reagovat

     Hele a nenapadlo tě, že i díky tomu, že ho Hašek odpálkoval mu vlastně pomohl. Prostě někdy ”facka” v prvou chvíli je to nejlepší.

     Jinak co já si ho pamatuju ze zápasů béčka, tak to byl machr až na půdu a i když souhlasím, že rebelové častokrát mají výjimečný talent, tohle byla spíš fraškovitost.

  • Tobiáš o M. Zemanovi

   budte soudni22.4.2015 20:58reagovat

   100 % souhlas .. rekl bych,ze jsi fotbal nekdy hral a je jedno na jake urovni.

  • Tobiáš o M. Zemanovi

   majtin22.4.2015 23:04reagovat

   Ad tabulky ve Sportu. To, že teď Láďa hraje pod psa vidíme všichni, že Zeman má životní formu vidíme taky všichni. Takže kdyby to potvrzovali nějaké tabulky, tak by mě to nepřekvapilo. Ale spousta věcí v těch tabulkách záleží na způsobu hry celého mužstva. Např. je třeba logické, že v úspěšnosti přihrávek do šestnáctky bude úspěšnější hráč Příbrami, protože v šestnáctce soupeře častokrát stojí zaparkovaný autobus. To samé platí pro dribling - Láďa chodí do zahuštěnější obrany.

 • Velice reprezentativní miniprůzkum

  spartas22.4.2015 13:06reagovat

  Kdo si myslíte, že v létě Ščasnej skončí ve Spartě?

  • Velice reprezentativní miniprůzkum

   Pindruch22.4.2015 13:10reagovat

   Bohužel nemyslím.

  • Velice reprezentativní miniprůzkum

   dominik2722.4.2015 13:11reagovat

   Já tipuji, že se v létě bude hledat náhrada, nicméně se nenajde či nedohodne, takže pak tady zůstane Ščasný.Úsměv

   • Velice reprezentativní miniprůzkum

    petr13722.4.2015 13:25reagovat

    Tipuju to same, jen doplnuju, ze duvodem bude horko, cas dovolenych, koupani a tak

    • Velice reprezentativní miniprůzkum

     LukyACS22.4.2015 13:32reagovat

     Trenér ze zahraničí by pro ně byl hrozbou a nesouhlasil by například s příchodem Pekharta, kterého Ščasný určitě odkýve Úsměv

  • Velice reprezentativní miniprůzkum

   Mário Vdolek22.4.2015 13:26reagovat

   Ščasný skončí. V létě budou velký změny.

  • Velice reprezentativní miniprůzkum

   kopejtko22.4.2015 13:28reagovat

   dokud bude vlastník Křetinský tak na tom nezáleží

  • Velice reprezentativní miniprůzkum

   LukyACS22.4.2015 13:30reagovat

   Bohužel bude pokračovat, je to jak psal Standis. Než by se trávil čas s hledáním nového trenéra, a tím myslím někoho, kdo má výsledkový progres a týmy pod ním předvádí koukatelný fotbal, což dá bezpochyby dost zabrat, tak se prodlouží smlouva se Ščasným a za rok možná budem řešit otázku - Kdo si myslíte, že Rada skončí ve Spartě? Zkrátka je to pro vedení jednoduché řešení.

    

   Pokud se někam chceme posunout, tak musíme najít kvalitu, přece se nemůžeme spokojit s tím, že se na pracáku v ČR nenašel lepší uchazeč. Za mě z ČR jedině Kozel i přes to, že je slávista, jinak lovit v zahraničí.

    

   Ještě se bojím, že někoho napadne kroužit kolem Zemana, který měl výsledky naposledy tak před 10 lety.

  • Velice reprezentativní miniprůzkum

   Tashunka Witko22.4.2015 13:31reagovat

   Sparta bohužel nemá natolik schopné vedení, aby zajistilo příchod opravdu kvalitního trenéra, takže si budeme muset vystačit se Ščasným.

  • Velice reprezentativní miniprůzkum

   SFINGO22.4.2015 14:11reagovat

   zůstane Ščasný, protože z českých trenérů nemá cenu přivádět někoho jiného. A ze zahraničí to stojí moc práce někoho sehnat a navíc trenér ze zahraničí bude chtít aby to tu profesionálně fungovalo, může vytipovávat hodně hráčů v zahraničí a s tím je spojena další práce navíc. A z toho má naše vedení podle mě veliký strach, protože by se narušila ta jejich pohodička a spokojenost s tím jak to funguje.

  • Velice reprezentativní miniprůzkum

   Capo22.4.2015 14:51reagovat

   Pokud nějak neskutečně nevyhoří výsledkově, tak podle mě zůstane. Nějak se mi nechce věřit, že by přiváděli zkušeného trenéra jen jako záplatu na 7 kol a ještě by mu z Teplic přiváděli dalšího asistenta, kdyby ho měli v plánu vyrazit. To mi prostě neštimuje...

 • Tak máme Hejkala

  bega22.4.2015 10:53reagovat

  No, potěš pánbůh... Tedy ne, že bych se Ščasnému divil, že chce asistenta, na kterého je zvyklý a kterému věří. Ale jestli tedy dobře počítám... Svoboda, Jílek, Hejkal, Srníček - nezapomeňme na věhlasného vyhledávače talentů, který je ve Spartě stále za plat, který bral coby hlavní trenér - Martina Haška! Ten pokud vím, pro Spartu vyhledal jediného výrazného „talenta“ - Jirouše. Zato dokázal vyhodit a dokonale otrávit momentálně asi nejlepšího hráče v lize - Martina Zemana. Když k tomu připočítáme plat našeho geniálního GSM, tak by si Sparta toho Klopa snad mohla dovolit... Jen člověk už pomalu neví, jestli se tomu má smát nebo plakat!

  • Tak máme Hejkala

   majtin22.4.2015 11:05reagovat

   Taky nevím jestli se mám smát nebo plakat nad podobnými příspěvky.

   • Tak máme Hejkala

    majtin22.4.2015 11:10reagovat

    Každopádně ať je to s Haškovým platem jak chce, za sebe bych to vyřešil tak, že bych ho udělal znovu hlavním trenérem a nebo asistentem Jílka, coby hlavního kouče. Jediný problém je, že by ho lidi podobného uvažování jako ty zase vyštípali. Nějaký jednoduchý pokřik nebo argument se vždycky najde. To budete radši poslouchat řeči o tom, že se musí tvrdě pracovat a že každý musí začít u sebe, že Sparta je na nějaké cestě apod. (Chovanec, Lavička).

    • Tak máme Hejkala

     Pindruch22.4.2015 11:22reagovat

     A co tak kvalifikuje Haška na hlavního trenéra Sparty?

     • Tak máme Hejkala

      majtin22.4.2015 22:08reagovat

      Líbilo se mi, jak pod ním Sparta hrála. A i když už byl Chovancův asistent, tak tam byly prvky , který Chovanec jinde neprokazoval. Za Chovance se to týkalo především defenzivy, proto si myslím, že jsme tenkrát vyhráli titul neporažení. Třeba i Hoftych mluvil o tom, že obranná fáze je Haškův rukopis. Pak pod Hřebíkem se to zlepšilo i do ofenzivy.

      • Tak máme Hejkala

       Pindruch23.4.2015 3:48reagovat

       Jem jestli si ho moc neidealizuješ Úsměv Dva, tři na pohled pěkná utkání na místo hlavního trenéra nestačí, zvláště, když byly provázeny výsledkovými propadáky. Navíc mám moc dobře před očima jeho působení v béčku, které pod jeho vedené hrálo strašný chaos, bez myšlenky, nápadu a bez úspěchu. A v Pardubicích to samé. Dle mého zdaleka nedorostl na lavičku Sparty. Ať jde něco ukázat jinam a uvidíme.

    • Tak máme Hejkala

     bega22.4.2015 11:24reagovat

     Tak jsi mi milý troubínku připomněl, že vlastně ještě s největší pravděpodobností platíme i Lavičku. No, to už by snad bylo i na Pepe Guardiolu. Ale abych jenom nelamentoval, můžeme si to dovolit. Vždyť jsme právě prodali za celých DESET MILIONŮ Jirku Skaláka. To by nám ještě mělo zbýt na malý doplatek na výměnu již zmiňovaného Zemana s Bednářem za Řezníčka. Dost bych se divil, že by to ten náš geniální inženýrský mozek, který nás tak skvěle řídí nenapadlo. Jinak - tebou doporučený scénář na trenérských postech raději nebudu komentovat. Přece jen si myslím, že těch alespoň trochu soudných lidí je tady ještě dost, aby to posoudili sami. Přesto bych ti doporučil urychlenou návštěvu docenta Chocholouška. I když na druhou stranu - tak jak jsme měli možnost poznat pana inženýra... Můžeš mít samozřejmě pravdu!

     • Tak máme Hejkala

      Dynamo22.4.2015 12:28reagovat

      Lavička měl smlouvu na dobu časově neohraničenou, tudíž ho již neplatíme.

      Zeman nejlepší hráč ligy? Ano, za Příbram která není pod tlakem a nehraje do plné obrany je to asi snazší, než za Spartu. V noze to ten kluk má, ale podle mě šancí dostal hodně a nejen u nás. Nemá to srovnané v hlavě, proto je teď v Příbrami a ne v Bundeslize...

      • Tak máme Hejkala

       bega22.4.2015 13:15reagovat

       Zeman dostal ve Spartě šancí dost? Myslíš asi tak jako Brabec, Vaclík, Krejčí nebo Přikryl? Nemáš trochu divný metr? A co se týče tvého srovnávání mezi Spartou a Příbramí... To by pak ale podle tvých měřítek Sparta nemohla koupit žádného hráče z naší ligy. Navíc Zeman ve svých počátcích ve Spartě svůj nesporný talent jednoznačně prokázal. A že to v hlavě nemá srovnané? Ty ho znáš? To tvé tvrzení se zcela jednosměrně zakládá na tvrzení jen jedné strany. Už tady o tom kdysi proběhla i diskuze. Chovanec podle jednoznačného prohlášení v novinách se Zemanem žádný problém neměl. Ani Zeman s ním. Žádný trenér před příchodem Haška o Zemanovi nepochyboval. Kromě toho ti povím jednu zásadu, kterou jsem v žádném případě nevymyslel já. Totiž, že z vyloženě hodného chlapce fotbalistu většinou neuděláš. Jistěže mohou být výjimky, ale ty jen potvrzují pravidlo. Kde by asi byl takový Honza Berger, kdyby Ježkovi nestál za to, aby s ním měl trpělivost? A takových příkladů je hodně. On skutečný trenér se totiž pozná hlavně podle toho, jak umí pracovat právě s těmi problémovými kluky. Trénovat samé Mirky Dušíny umí každý blbec, jenže ty výsledky podle toho pak také vypadají!

       • Tak máme Hejkala

        nemfi22.4.2015 16:28reagovat

        Něco jiného je dostat šanci, když se ti třeba nedaří, ale máš snahu, a něco jiného je, když na to sereš. A že Chovanec neměl s Zemanem problémy? Lidsky možná ne, ale s plněním taktických pokynů ... http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal/94240/martin-zeman-talent-se-zamotanou-hlavou.html

        Jaká trpělivost by se Zemanem měla být? Nabídnout mu návštěvy u psychologa? Ten hráč by o to musel mít snahu.

        • Tak máme Hejkala

         majtin22.4.2015 22:11reagovat

         Tak, s jakýmkoliv rebelem nebo ”rebelem” můžeš mít trpělivost, ale pokud nemá nejmenší chuť komunikovat, tak je to marný. Musíš ho nechat si natlouct.

     • Tak máme Hejkala

      Tashunka Witko22.4.2015 13:53reagovat

      Vždy jsem považoval za krále místních gaučáků Ahmeda, ale tenhle Majtin ho strčí s přehledem do kapsy. To je komickej exemplář. Jinak máš pravdu, že za chvíli bude mít každý hráč Sparty svého asistenta. Tělocvikáře Haška a trenéra žáků z Hané preferuje Hřebík, takže se jich jen tak nezbavíme. Snad ale přijde čas, kdy vyměníme kvantitu za kvalitu.

     • Tak máme Hejkala

      majtin22.4.2015 22:15reagovat

      Bego a náčelníku, nebudu oplácet stejnou mincí - narážkami, urážkami a ”vtipnými” poznámkami. Jen řeknu, že si za svým názorem stojím.

    • Tak máme Hejkala

     captain_obvious22.4.2015 11:33reagovat

     Jo, běž k Chocholouškovi, bega tam chodí už celé roky a nemůže si stěžovat.

     • Tak máme Hejkala

      denny22.4.2015 17:27reagovat

      no nevím,ale mám takovej pocit,že Bega a přiblblej indián je jedna a táž osoba...

 • Hmmm ...

  Avhred21.4.2015 21:28reagovat

  Tak Porto dorazilo na Bayern se slušným náskokem z domácího zápasu a po čtvrt hodině hry se ještě hřálo vidinou možného postupu, ale stačilo dalších pětadvacet minut a Portugalci už tečou 5:0. Slušná demolice ...

  • Hmmm ...

   Kombinator21.4.2015 21:40reagovat

   V tý bráně Porta stojí pytel obilí, ne? Hrozná díra.

 • ...

  kapacitos21.4.2015 18:19reagovat

  Tak asistent Teplic Hejkal do Sparty

  • ...

   majtin21.4.2015 18:43reagovat

   No, jsem zvědavej jestli ho při případném nezdaru Ščasného angažmá vezmou zpátky.

   • ...

    Mário Vdolek21.4.2015 20:11reagovat

    Případný nezdar? Jakože skončíme třetí? Nezvládnul zatím ani první zápas. S vítězstvím v zápase Betonem Brno bych se moc nechlubil. A v Montovnách VW budou tři body při současné formě zázrak.

    • ...

     Pindruch22.4.2015 7:03reagovat

     Ona že by Boleslav také nějak zářila formou se říct nedá Úsměv

   • ...

    Zde.Fer23.4.2015 10:21reagovat

    Všechno nasvědčuje tomu, že Ščasný zůstane i po sezoně, tedy pokud udržejí to druhé místo. S prvním již stejně nikdo nepočítá... Jinak by ten nový asistent zůstal v Teplicích a do Sparty by v tuto dobu nešel..

  • ...

   Kombinator21.4.2015 20:00reagovat

   Nechápu, titul je hodně nepravděpodobnej, první vystoupení Ščasnýho bylo katastrofální a že by měl zvednout tým tak, že by nám měly padnout huby na zem a nabídnout mu další pokračování, tak to je snad ještě míň pravděpodobný, než že Plzeň si už do konce ročníku nekopne penaltu a limberský bude mluvit pravdu.

   • ...

    Capo21.4.2015 21:08reagovat

    A ty snad čekáš, že budou v létě shánět nového trenéra? Já myslim, že si sednou, v klidu ten zbytek jara rozeberou, a pokud zbytek jara neskončí úplným fiaskem, tak Ščasný bude pokračovat. Myslim, že když neseženou Kloppa, tak ze zahraničí nikoho zkoušet 100% nebudou a z českých luhů a hájů je Ščasný téměř to nejlepší na trhu, když samozřejmě pominu to, že ve Spartě nějakého ”bezejmeného” Čecha už hodně dlouho nezaměstnali.

    • ...

     Kombinator21.4.2015 21:37reagovat

     Já si myslím, že Ščasný byl jen rychlý a vlastně téměř jediný řešení, jak udělat nějakou změnu a ještě na poslední chvíli zachránit ligu, ale pochybuju, že se s ním dál vůbec počítá, ať už by ses talo cokoli. Podle mě i Lavička už to měl spočítaný ještě před vánoci a jen se čekalo do léta, až bude lepší výchozí pozice pro sehnání nejvhodnějšího trenéra, ale Víťa to rozjel s týmem tak bídně, že se pakoval ještě před koncem ligy. Na druhou stranu, když jsem si tuhle tvojí verzi přečetl a dal jí k tý naší bandě amatérů ve vedení, tak začínám mít blbej pocit, že to možná bude docela reálná verze.

     • ...

      standis21.4.2015 21:53reagovat

      Logiku by měla Tvoje verze s Lavičkou, ale já si myslím, že to dopadne podle Capa. To logiku moc nemá, ale s přihlédnutím k tomu, kdo Spartu reálně vede. SmíchJak sám píšeš. Oni by museli někoho shánět - to trvá, domlouvat podmínky - to taky trvá, nechat Kř. schválit smlouvu - taky trvá, zajistit mu hráče - to trvá ještě déle. A ještě ke všemu by si do toho nenechal kecat a posílal je s Kováčema, Pauschekama a Nešporama do prd... Takhle mají zkušeného trenera a ještě spartana.

 • Procházka vs Berbr

  Pindruch21.4.2015 14:39reagovat

  Procházka dal na Berbra podnět k DK Úsměv

  http://www.efotbal.cz/clanek-147455-Podnet-k-zahajeni-disciplinarniho-rizeni-proti-Romanu-Berbrovi.html#.VTYto8KuIxI.twitter

  • Procházka vs Berbr

   majtin21.4.2015 18:12reagovat

   Za mě teda perfektní krok. Vtipný, trefný a perfektně otočil Berbrův útok na Baroše proti němu. (Je pro mě až nepochopitelný, že to psal stejný člověk, který minule zplodil ten zcela jednostranný článek o připískávání Spartě v derby). Jen by si měl dát pozor, aby nedopadl jak Chvála v roce 2009:

   http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal/70474/chvala-zmlatili-me-kvuli-rozhodcim.html Doporučuji včetně fotogalerie. Sice teď sebrali Berbrova komplice Vaňkáta, ale zamést případné vyšetřování útoku pod koberec může někdo jiný z Berbrových známých policistů (častokrát bývalých rozhodčích).

   • Procházka vs Berbr

    majtin21.4.2015 19:04reagovat

    Pro ”fanoušky” Romana B. tu mám pokračování celé kauzy, teď jsem si dostudovalÚsměv Berbr podal podnět disciplinárce kvůli křivému nařčení (že za útoky stojí on) a Chvála dostal pokutu 30 tisíc. To je ”fajn” - být zmlácen a ještě za to dostat pořádný flastr. Myslím, že nakonec odmítl zaplatit.

    http://fotbal.idnes.cz/kauzu-berbr-versus-chvala-rozpleta-svazova-disciplinarni-komise-pyx-/fot_reprez.aspx?c=A091119_170454_fot_reprez_mn

 • Luhový

  Dynamo21.4.2015 13:53reagovat

  ”Slovan Liberec v sobotním utkání vyprášil nagelované, potetované, culíkaté a pohodové kafíčkáře z pražské Letné. V sobotu se hrálo ligové utkání a chlapci ze severu Čech ukázali primadonám, jak se musí tvrdě makat, aby se udrželi v nejvyšší soutěži a nepřišli tak o životní úroveň, na kterou jsou zvyklí.”

  • Luhový

   lidoop21.4.2015 13:56reagovat

   Luhový by mohl jít z fleku pracovat do Blesku a ani by ho nemuseli učit, jak psát řádně bulvárně.

  • Luhový

   blablabla21.4.2015 14:38reagovat

   když luhový začínal, resp měl první prostor v mediiích, komentování, libil se mně, žádné fráze, co měl na mysli to řekl, žádně fráze. teď je z něj arogantní blb, co se snaží za každou cenu zaujmout a za každou cenu aby se o něm mluvilo.... ten ale potřebuje zavřit do klece do dobřan.... škoda každýho ťuknutí do kláves k jeho osobě, a to píšu jako plzeňák

  • Luhový

   kapacitos21.4.2015 14:40reagovat

   Bohužel má pravdu..

   • Luhový

    blablabla21.4.2015 14:44reagovat

    mít může, ale tyhle kecy si má nechat mezi kámoše v hospodě u piva, pokud si to myslí, a ne to ventilovat jako ”odborník” na fotbal

    • Luhový

     Azog21.4.2015 15:24reagovat

     v televizi takhle napřímo a lidově nemluví. V blogu se odvázat může. Popsal to naprosto přesně. Stějne jako nedávno popsal naprosto přesně Váchu.

     • Luhový

      Mário Vdolek21.4.2015 15:50reagovat

      Dneska je odborník na fotbal kde kdo. Stačí mi v televizi ta nula Karoch. Prý expert Smích

      • Luhový

       ketamin21.4.2015 19:08reagovat

       I když je ve studiu na Primě Kobzanová nebo Dyk, tak to má větší smysl než rádobyexperti na ČT.

   • Luhový

    ketamin21.4.2015 19:07reagovat

    Je to hovado. Číst ty jeho bláboly je ztráta času. Že se ti stateční hráči Liberce tedy vůbec dostali na hranici sestupu, když je to takovej mančaft bojovníků.Smích

  • Luhový

   Spytihnef21.4.2015 15:44reagovat

   Jako vždy jen sračky a jen chce být zase zajímavej, aby se o něm mluvilo a kopnutí do Sparty je pro něj nejsnazší cesta.

   Proč třeba nerozebírá co ti udatní hoši ze severu dělali těch 23. kol? Protože kdyby makali, tak jak makali v sobotu, tak by nikdy asi nemohli být na padáka. To vypadá, že do teď jen chodili po kafíčkách a vybírali si nové kérky. To by ale nikoho nezajímalo.

   Navíc on neumí dát ani větu dohromady, aby to dávalo smysl ”divácká kulisa, kterou předvedli hráči při vítězné brance Liberce” - to je co?

   • Luhový

    petr13721.4.2015 16:17reagovat

    presne tak, tihle experti vzdycky generalizujou na zaklade jednoho zapasu a navic jsou schopny na zacatku sezony nekoho favorizovat a obdivovat dobre, aby po par horsich vysledcich zacali psat/rikat, ze je v tom klubu vsechno spatne.

     

    Ale to neni vina techto ”expertu”, to je vina medii, ze si neumej najit opravdovy experty, kteri budou rikat veci s hlavou a patou

 • Zdeněk Zeman

  Salix ×sepulcralis21.4.2015 13:49reagovat

  Nakolik si myslíte, že je reálný příchod Zdeňka Zemana? Sice říkal, že by se nerad do ČR vracel a radši zůstane v Itálii, ale přece jenom...

  • Zdeněk Zeman

   Pindruch21.4.2015 13:56reagovat

   Doufám, ze hodně nereálný.

  • Zdeněk Zeman

   Azog21.4.2015 15:22reagovat

   v životě nic nedokázal vyhrát. Doufám, že to nikoho z vedení ani nenapadne.

  • Zdeněk Zeman

   Kombinator21.4.2015 18:02reagovat

   Když se psalo o jeho spojení s Plzní, tak se tomu nebránil a chtěl jednat. Takže by to nereálný určitě nebylo. Druhá věc je, že jeho pojetí fotbalu je sice oku lahodící, ale úspěch už s tím dneska nedosáhne.

 • Juniorka

  forskinho21.4.2015 11:06reagovat

  Zdravím, byl někdo na zápase naší juniorky proti sešívkám? Zajímalo by mě, jak si vedli kluci z áčka.

74393 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha