Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Neuznané góly - oprava

  dominik2718.9.2015 0:28reagovat

  Teď mi zase přijde, že měly zřejmě platit oba góly. U toho prvního bych to ale rozhodčímu až tak nezazlíval. Sám sem to stěží rozklíčovával podle zastavených záběrů a hraniční situace tam byla hned dvakrát během vteřiny. Ten gól v závěru je však pro mě záhadou.

   

  Každopádně bych se jen opakoval, kdybych se zaobíral tím, jestli si za takový zápas zasloužíme tři body. Já už byl v závěru tak otrávený, že jsem neměl sílu se rozčilovat z rozhodčího...

  • Neuznané góly - oprava

   LukyACS18.9.2015 0:37reagovat

   Zasloužené/nezasloužené, to jsou v podstatě naše fanouškovské fráze. Můžem nadávat na výkon a Ščasného, jakou holomajznu pod ním hrajem, ale to, že jsme měli naprosto regulérně vyhrát, je neoddiskutovatelný fakt a za 3b bych se rozhodně nezlobil. Nakonec nás ta remíza v konečném účtování může stát postup.

    

   Zas nesmíme podléhat sebemrskačtví typu hráli jsme kulové, zasloužíme si bod. Stejně jako se šíří - s takovou v LM nemáme co dělat. Já bych byl za LM rád i se sebehorším fotbalem.

   • Neuznané góly - oprava

    dominik2718.9.2015 0:45reagovat

    To s tebou souhlasím. Já bych tři body chtěl samozřejmě taky, klidně i nezasloužené, ale z toho, co Sparta předvádí, je mi smutno. Z mého pohledu je to skoro hazard. Máme spoustu kvalitních hráčů, ale hlavně v obraně mi ta hra přijde opravdu katastrofální.

     

    Buď pan Ščasný připravuje geniální systém, ve kterém za pár měsíců bude lusknutím prstů přepínat mezi rozestaveními a soupeře tím likvidovat, nebo je to nehorázná sračka, ve které se budeme topit čím dál víc. Nic mezi tím asi neexistuje. Budu doufat, že se teda jedná o to první. Ne že bych tomu po dnešku věřil o něco víc...

    • Neuznané góly - oprava

     LukyACS18.9.2015 0:54reagovat

     Mně je z toho taky smutno a děsím se toho, že přijde období, kdy nebudou výsledky, čímž se nám zazdí další sezona. Dokonce se po dlouhé době bojím i derby.

      

     Nevěřím, že se herně zvedneme a celkově mám i ze sportovního vedení špatný pocit, takže i případný výběr nového trenéra, mě nenaplňuje optimismem. My jsme schopní sem vzít Koubka, Radu nebo někoho podobného a ještě navíc rozšířit tým o člověka, který bude dělat nadřízeného Kotalíkovi.

     • Neuznané góly - oprava

      Ferry18.9.2015 6:42reagovat

      Jsou tisíce zápasů,kdy vyhraje ten,co si to ”nezasloužil”,tak proč se to občas nemůže stát nám?My máme totiž většinou opačnej problém.Smutek

  • Neuznané góly - oprava

   ouissi18.9.2015 7:38reagovat

   Naprostý souhlas! Taky jsem konec už sledoval rezignovaně a místo nadávání na rozhodčího jsem říkal jen ”pískej už konec, ty šašku”. Naopak jsem se rozčiloval při vlně protestů po skončení zápasu. Bylo mně jasné, podle stylu řízení zápasu, že nám do zápisu přidá nějakou žlutou kartu, a bál jsem se, aby někdo z těch šesti, kdo ji už měli, nedostal druhou. ”Naštěstí” dostal ”jen” Dočkal sedmou v pořadí. S takovými příděly žlutých karet budeme odvety hrát vždy s nějakými karetními absencemi.

    

 • Ščasný

  standis18.9.2015 0:24reagovat

  Vysvětlil vám rozhodčí po zápase, co vlastně pískl?

   

  Nevysvětlil vůbec nic... Jedno velké zoufalství! Chci rozlišit náš začátek zápasu, naše chyby a karty. Ale byl jsem upozorňovaný svými řeckými přáteli, že se to tady může stát. Jsem kritický na hráče i na náš výkon, všechno si vyříkáme. Ale rozhodčí, to je ostuda fotbalu. Tenhle člověk to dělal vědomě od začátku, moc dobře věděl, co dělá. Nebojím se to říci.

  A vaši řečtí přátelé vám už předem avizovali, proč se to může stát?

   

  Ano, vysvětlili mi to, ale nechci se do toho pouštět.

   

  Tak to je teda síla, Ššasný na rozhodčího byl upozorněn už před zápasem.

  • Ščasný

   pubi18.9.2015 0:26reagovat

   Už by ho na nic ai radši nikdo upozorňovat neměl. Taky ho dneska upozornili na šikovné levé křídlo, tak na něho bystře nasadil přes nohu hrajícího záložníka. Smích

   • Ščasný

    trakip18.9.2015 8:03reagovat

    On snad hrál Frádek špatně? Jdi už do prdele.

  • Ščasný

   SFINGO18.9.2015 0:26reagovat

   Sám brankář mi po utkání řekl, že s nikým v souboji nebyl. Pomezní běžel na půlku, ale rozhodčí z ničeho nic písknul faul. V takovémto těžkém evropském zápase neuznat dvě branky...“ kroutil Ščasný hlavou.

  • Ščasný

   Avhred18.9.2015 0:33reagovat

   Nechápu; jako že byli sudí ovlivnění?

   • Ščasný

    ouissi18.9.2015 7:45reagovat

    Nebyli ovlivněni; jen způsob rozhodování zápasu hlavním rozhodčím vykazoval po celý zápas tendenční znaky...

     

 • Belzebub vs Cartmann

  Boldrick18.9.2015 0:19reagovat

  Zabili nám Spartu-kurvy!

  Za dnešek jsme si vyhrát nezasloužily,kdyby nám ze začátku 2.půle dali 2 fíky neřekne nikdo nic.

  Ščasný+Berbršváb+Pjíseň VEN!!!

  • Belzebub vs Cartmann

   Rammstein18.9.2015 0:36reagovat

   Fotbal se nehraje na zásluhy, ale na GÓLY!

    

   +zopakuj si gramatiku 1.stupně ZŠ-shoda podmětu s přísudkem+za interpunkčním znaménkem se píše mezera

    

   nezasloužili,

 • EL

  LukyACS18.9.2015 0:12reagovat

  Výkon špatný, tak jako v poslední zápasech. Je vidět, že hráči nevědí, co hrát - systém žádný.

  Rozdíl v individuální kvalitě mezi námi a Asterasem byl hodně viditelný, mít trenéra, který týmu dá nějakou tvář, tak jsme museli vyhrát zaslouženě.

  Ščasný v lize výsledky má, do EL postoupil, ale nevěřím prostě, že nás někam pozvedne a to říkám od prvního dne, co nastoupil.

   

  Jinak rozhodčí - ofsajd v první půli podle mě byl, neuznaný gól v závěru samozřejmě měl platit, to viděl každý, ale nechce se mi spekulovat, proč nás rozhodčí takhle řežou.

  • EL

   pubi18.9.2015 0:21reagovat

   K tomu systému/rozestavení - upřímně by mě zajímalo, co si asi teď říká Křetinský nebo jaký na to má obecně názor. On fotbalu rozumí, o tom není pochyb. Ale před pár měsíci se nechal opít Ščasného rohlíkem o rozestavení 3-5-2, Dan v tom (stejně jako já) viděl budoucnost, cítil v tom český Juventus. Nám se podle mě v tom rozestavení dařilo, nějak to vypadalo, jen to chtělo vypiplat dozadu co se týče posouvání hráčů i bloku, jak už o tom mluvil Sendi. A najednou kde nic tu nic, v plánovaném rozestavení nehrajeme, nefunguje nic. Já být Danem bych byl teda nepříčetnej.

   • EL

    LukyACS18.9.2015 0:24reagovat

    Ščasný to trénoval celou přípravu, přivedl si do toho hráče a očividně je nedokázal naučit to, co chtěl hrát. Tak teď neustále střídá rozestavení tohle byl tak 8. zápas v řadě, kdy jsme měli jiné rozestavení než v předchozím zápase. Jednou je to 352 pak 451,4141,442,4321 atp. A není to tím, že by systém přizpůsoboval soupeřům, on prostě vidí, že to nefunguje a neví si s tím rady, jelikož hra se nelepší.

    • EL

     Rammstein18.9.2015 0:41reagovat

     No ale fungovalo mu to vůbec někdy? Teplice se dá říct že je klub na úrovni třeba Liberce, Jablonce, Plzně (dřív), dotahal si tam celou cizineckou legii, ale že by udělali nějakou díru do světa nevím nevím..

     • EL

      LukyACS18.9.2015 0:47reagovat

      Já s tebou souhlasím, Ščasného jsem sem nikdy nechtěl. Jsem proti němu od prvního dne, ale dokážu uznat, že výsledky celkem má(1. místo v lize, postup do EL, což byl vzhledem k situaci reálný cíl), ale můj subjektivní pocit ze hry je strašný a takhle nějak jsme to čekal.

   • EL

    SFINGO18.9.2015 0:25reagovat

    3-5-2 nám vyhovovalo více, byli jsme mnohem nebezpečnější dopředu. Chybělo vyladit tu defenzivu, především činnost dvou stažených středních záložníků. Bylo to mnohem účinější i co se týkalo presinku po ztrátě míče. JE to vše na dlouhé povídání, ale momentálně v evropském měřítku zaostáváme v mnoha činnostech, a to vše se odráží na tom, že pro české hráče je veliký problém se prosadit v kvalitní lize v průměrném týmu.

    • EL

     pubi18.9.2015 0:29reagovat

     Přesně jak říkáš. Ten systém měl nějaký švih, jen to chtělo vyladit.

     Od vypadnutí s CSKA už je to vyloženě tahání z klobouku a myslím, že kdybychom s nimi hráli teď, tak bychom vypadli mnohem výrazněji. Obrana je totiž stejně špatné, ne-li horší, a v útoku to nefunguje (z větší části i tím, že hrajeme oproti začátku sezony o deseti - čti s Hušbauerem)

     • EL

      LukyACS18.9.2015 0:49reagovat

      Kolikrát obrana nastoupila ve stejném složení? A nepsal bych jen obrana, ale celkově defenziva, i ta součinnost se zálohou je strašná.

     • EL

      Rammstein18.9.2015 0:51reagovat

      Hušbauer dokud byl na hřišti v Thunu, vedli jsme tam 0:2, sám dal gól....po jeho odchodu 3:3

       

      s CSKA na hřišti nebyl a jak jsme dopadli, taky za to mohl on?

       

      myslím že žába na prameni je někdo jiný, někdo kdo nepatří na hřiště ale do ústavu, co tam dnes zas předváděl..o ty zářezy od rozhodčích si přímo koleduje tak se nedivme že pak přicházejí

 • no teda

  daniel18.9.2015 0:08reagovat

  u plzeňskejch hovad se probírá jenom SpartaSmích prádelna dneska nehrála?Kdyby nebyla Sparta tak by neměli o čem diskutovatSmíchti to maj fakt totálně vypatlaný jak ten jejich dutohlavSmích

  • no teda

   Avhred18.9.2015 0:27reagovat

   Když občas mrknu na plzeňské fórum a proběhnu ”názory” tamějších ”diskutérů”, říkám si, jestli ty svěrací kazajky mají taky v pruhovaném modro-červeném provedení ...

  • no teda

   Kdo?18.9.2015 1:31reagovat

   Jen pro zajímavost tvých deset posledních příspěvků tady na fóru:

    

   1. fórum Plzně

   2. obavy ze zápasu se Schalke

   3. Damková

   4. dotaz na Novu

   5. Limberský

   6. Limberský

   7. Vlk z fóra Plzně

   8. Vlk z fóra Plzně

   9. Limberský

   10. Limberský

    

   Smích

 • vůle po vítězství

  SFINGO18.9.2015 0:00reagovat

  mě tedy zarazila ješte jedna věc. ona byla 70-80 minuta, faul na naše hráče na naší polovině, a naši borci si jdou lážo plážo k míči, v klidu počkají až se soupeř zformuje, žádný spěch.

  • vůle po vítězství

   pubi18.9.2015 0:04reagovat

   Ščasný by Ti to vysvětlil tak, že jsme hráli proti patnácti, což on věděl, protože mu to řekli kamarádi z Řecka, takže byli rádi za bod.

   • vůle po vítězství

    daniel18.9.2015 0:10reagovat

    děsím se až budem hrát se SchalkeSmutek neporazit Tripolis.......

 • Soupeř

  standis17.9.2015 23:54reagovat

  vyloženě slabý na EL, když nepočítám loni Slovan. Rozhočí nás sice okradl v nastavení o vítězství, ale to nic nemění na tom, že system hry - pokud se to dá tak nazvat, je prostě divný. Za Lavičky byl jeden propracovaný a bylo to málo. S tím lze i souhlasit, ale ted neumíme pořádně žádný.

 • Neuznané góly

  dominik2717.9.2015 23:40reagovat

  Zápas jsem sledoval s anglickým komentářem, přičemž ”můj” komentátor teda první neuznaný gól posoudil jako ofsajd. Podle mě tam dokonce byly ofsajdy při obou pasech v závěru akce, takže za mě naprosto v pořádku posouzené.

   

  V závěru jsem soudil, že ten faul píská Krejčímu, což mi teda přijde opravdu hodně přísné. V případech Krejčího i Holka byl z mého pohledu kontakt minimální. Ale musel bych to vidět víckrát.

   

  Každopádně pro mě to byl opravdu hrozný zápas. Kdybychom vyhráli, přišlo by mi to dost nespravedlivé. Vždyť v začátku utkání jsme mohli prohrávat větším rozdílem. A v úvodu druhé půle taktéž. Obrana mi přijde vyloženě tragická, přičemž bych to ale nezazlíval dotyčným hráčům. Myslím si, že mají zmatek v tom, co se po nich chce, což přičítám zejména neustálým změnám v rozestavení.

  • Neuznané góly

   pubi17.9.2015 23:43reagovat

   Ve všech bodech naprostej souhlas.

  • Neuznané góly

   Sendi17.9.2015 23:46reagovat

   souhlas do puntíku...Dodal bych, že chyba není pouze v neustálé rotaci sestavou, já mám prostě pocit, že hráči mají špatný pokyny, kolikrát už se stalo, že stoper rozehrává a oba krajní obránci už jsou kdesi na offsajd lajně a je z toho přečíslení po chybě, tam se musí posouvat záložníci. Nebo to jak jsou hráči daleko od sebe, přihrávky lítaj na velkou vzdálenost a nejsou do pohybu, hráči jsou pak všude pozdě a těch faulů je z toho neuvěřitelný množství...a tak bych moh pokračovat dál, přes pro mě nepochopitelný posouvání záložníků až po stejně nepochopitelný rozehrávání stoperů středem na obsazený hráče...mě to prostě přijde komplet nahovno...

   • Neuznané góly

    pubi17.9.2015 23:54reagovat

    Když mluvíš o rozehrávce stoperů, to je kapitola sama o sobě. My už jsme se u toho s klukama bohužel až ironicky bavili, že ti dva stopeři jsou příklad do učebnic, jak dostat svého kolegu jednou přihrávkou z místa hned do problémů. To je něco neskutečnýho. Fakt bych chtěl vidět na tréninku Brumlu. Nechce se mi věřit, že by byl ještě méně jistý než Costa, pro kterého mluví jen hlavy - které má ale ostatně i Brába dobrý.

    • Neuznané góly

     Sendi17.9.2015 23:57reagovat

     No, já to tvrdim už tři roky, že Brabec je nedoceněnej, ten měl i vloni daleko lepší rozehrávku než Holek...ale bacha, třeba to maj vyloženě za úkol, akorát záložníkům zapomněl někdo vysvětlit co to znamená se aktivně nabízet a přijímat míč do prostoru, bohužel druhou volbu mají aktuálně naši stopeři jenom jednu a to je dlouhej pas dopředu, kde číhá offsajd squadra o který jsem mluvil níž :D

     • Neuznané góly

      Sendi17.9.2015 23:59reagovat

      jo a to nemluvim o tom, že když střed nehraje Vácha nebo Mareček, tak tam vyloženě chybí spojka mezi obranou a zálohou do ofenzivy, dneska to bylo vidět zásadně...no nic du radši spát, jsem rozčílenej:))

     • Neuznané góly

      LukyACS18.9.2015 0:15reagovat

      Brabec je rozhodně lepší než Costa, to musí vidět téměř každý. Ale Ščasný zkouší ty svoje experimenty.

       

      Jinak to, že pořád mění rozestavení, je jen důkazem toho, že si vůbec neví rady. To prostě není o tom, že by systém přizpůsoboval soupeři. On to, co fungovalo za Víti, zničil a teď nemáme absolutně nic. Hlavně, že je podle Figury konec překulované, přišla první cenová a problém byl v Hřebíkovi Úsměv

  • Neuznané góly

   Sendi17.9.2015 23:47reagovat

   a nejvíc mě rozbil komentář Bičíka ”my jsme věděli že budou hrát křižný pasy na krajní hráče”, ale nebyla na to absolutně žádná reakce, když teda nepočítám nasazení Frýdka...jsem z toho v deprézi přátelé

   • Neuznané góly

    pubi17.9.2015 23:51reagovat

    Nasazení Frýďase obecně byl tah jako kráva - gól ve 2. minutě přes ”posílenou” pravou stranu defenzivy už mě ostatně ani moc nepřekvapil. Pan reprezentant už ale především nemá v základu měsíc co dělat. Přičítám to tedy i Ščasnému, že s ním furt vytírá sestavu, ale na druhou stranu, je snad nějaký post, kde by se teď měl prosadit natrvalo? Krejčí je teď lepší, ve středu zálohy se to zdá být ustálené (+ tam ještě překáží navíc Hušbi, který asi hrát musí), napravo přes nohu je tragickej z křídla i z obrany...

    • Neuznané góly

     Sendi17.9.2015 23:55reagovat

     mě tragickej nepřipadá, zase bych mu nekřivdil protože snad letos nehrál dva zápasy po sobě na stejnym postu a dneska určitě nehrál tak špatně, gól šel po jeho straně proto, že se zakládal útok a krajní beci mají očividně za úkol se rychle vysouvat dopředu, Costa to posral. Každopádně za Lávky jsme to tak hráli taky, akorát s tím rozdílem, že na místo těch krajních beků se do stran posouvali střední záložníci...teď se neposouvá nikdo nikam, na offsajd lajně stojí zleva Krejčí, Hušbauer, Lafata, Dočkal a Frýdek a ti ostatní jsou uprostřed...to je systém vole z prdele, resultátem je, že jakmile někdo ztratí balon, tak je to v prdeli:)

     • Neuznané góly

      pubi17.9.2015 23:59reagovat

      Já neříkám, že je vyloženě tragickej, on si to odbojuje, že jo... Jen mi přijde, že prostě díky prvnímu měsíci ve Spartě, kterej se mu povedl, protože byl ještě v laufu z MEU21, si vydobyl pozici, že prostě bude hrát, i když tam teď nemá místo.

    • Neuznané góly

     dominik2717.9.2015 23:58reagovat

     Pro mě je to teda výborný fotbalista. Myslím, že kdyby měl stálé místo třeba ve středu zálohy, tak by jednoznačně patřil k tahounům. Vidět ho na pravém beku nebo na pravé záloze v 3-5-2 mě však utvrzuje v tom, že se tým přes léto špatně poskládal. Krom toho si nemůžu pomoct, ale je pro mě opravdu nepochopitelné, že se prakticky odříznou hráči jako Konaté nebo Brabec. I ten Fatai tam mohl jít už o půli...

     • Neuznané góly

      Sendi18.9.2015 0:01reagovat

      mě hlavně mrzí ten Brába, poctivej fotbalista, vidět hrát místo něho zběsilýho Costu to mi rve žíly...

      • Neuznané góly

       standis18.9.2015 0:12reagovat

       Brabec hrál špatně na jaře, proti Baníku hrál celý zápas a tragedie. Vůbec se nedivím, že nehraje. Divné mně je, že žádnou šanci nedostal Polom. Horší by asi nebyl.

      • Neuznané góly

       LukyACS18.9.2015 0:17reagovat

       Mě to taky neskutečně štve, Costa mi na stoperovi přijde jako pometlo Úsměv

     • Neuznané góly

      pubi18.9.2015 0:07reagovat

      Na já myslel, že Ščasnýho střídání o půli je nějaká jeho úchylka a na 99% jsem čekal, že tam Fatai půjde hned o půli. Proč to dneska neudělal nechápu. Snad se mu to nelíbilo?

      Jinak ano, když jsem tady psal po generálce ideální složení základu, psal jsem střed Matěj, Frýďas, Dočkal. To si myslím, že by mohlo fungovat, ale teď už je to úplně mimo realitu, když Hušbi evidentně bude hrát, dokud se nezraní, a navíc přišel ještě Jiras..

   • Neuznané góly

    SFINGO17.9.2015 23:58reagovat

    ono je toho víc, každopádně dnešní fotbal je o rychlosti, pohyblivosti, dynamice,předvídavosti, rychlosti rozhodování a správném řešení herních situací. A tyhle atributy našim hráčům chybí, vždyt dnes naše záloha, kromě Krejčího hrála chodeckej fotbal. Náš přechod do útoku byl tragický. Dnes kromě Krejčího, Frýdka a částečně Fataie nebyl schopen nikdo jít do nějakého náběhu, nebo souboje 1 na 1. To je prostě špatně, tohle nám může vycházet v lize, ale ne na evropské scéně. To ovšem neomlouvá toho sráče, který nám na konci odepřel regulérní branku a mě připravil o 1600kč v tipáči.

    • Neuznané góly

     Avhred18.9.2015 0:06reagovat

     Pěkně jsi to napsal.

 • mstivá Dáša

  daniel17.9.2015 23:35reagovat

  jasná práce Dáši,zařídila u rozhodčích aby nás zařízli,už s Rusákama a dneska zaseSmíchDáša je Milka a Milka je krááááva!!!Vztek

  • mstivá Dáša

   ajosek17.9.2015 23:37reagovat

   dokud ji někdo nepíchne tak klid nebude!!!Vztek

 • Hon na Švýcary

  majtin17.9.2015 23:13reagovat

  Sion- Kazaň 2:1 Fiorentina- Basilej 1:2 Tak naopak se náskok Švýcarů zvýšil.

  Ale na druhou stranu byla by blbost vybojovat jistou účast v LM pro SlaviiÚsměvSmutek

77245 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha