Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Vydra

  brac20.5.2016 12:38reagovat

  Nejede. Koukám, že jediný já a Vrba tomu rozumíme.

  • Vydra

   captain_obvious20.5.2016 12:54reagovat

   Na Španěly s Lafatou nebo Necidem, lol.

   • Vydra

    13goat20.5.2016 12:56reagovat

    Hrozný klišé a přežitek, že na favorita musíš jít s brejkovym hráčem na hrotu.

    • Vydra

     captain_obvious20.5.2016 13:05reagovat

     Já nemluvím o žádném brejkovém hráči, ale o presinku. Abys nebyl překvapenej, až Necid nebo ještě hůř Lafata se tam budou ploužit, zatímco Španělé si kolem něj budou hrát bago.

     • Vydra

      13goat20.5.2016 13:08reagovat

      Snad nechceš Španělsko presovat Smích Abys nebyl překvapenej, až začnem presovat a oni povedou v 10tej minutě 2:0. Pěkně v jedenácti za balonem.

     • Vydra

      Spytihnef20.5.2016 13:09reagovat

      Jasný, to jsme všichni viděli v domácím zápase s Holandskem, kdy Lafata předváděl celou dobu na hřišti výborný presink a pak se tam přišel na posledních 15 minut vyklusat Vydra.

      • Vydra

       Mates20.5.2016 13:13reagovat

       Přesně! Vydra v reprezentaci nikdy nepřesvědčil a tenhle moment si moc dobře pamatuju a mám to jako hlavní obrázek působení Vydry v repre.

      • Vydra

       captain_obvious20.5.2016 13:21reagovat

       K tomu mám 3 poznámky:

       - Nizozemci nejsou na balonu zdaleka tak silní jako Španělé, kteří si tam hrají ty svoje ťukačky, kolem kterých je třeba hodně běhat

       - bylo to 2 roky zpátky

       - bylo to 2 měsíce po přípravě, v ideální fázi sezony, teď má v nohách přes 40 zápasů za Spartu a na jaře už působil chvílemi hodně unaveně (+ je o ty 2 roky starší)

        

       Co se týká Vydry, tak ten je asi špatně vedený, protože běhavý vždycky byl. Na EURU před zraky milionů lidí by to snad neodchodil, ale kdoví.

     • Vydra

      lidoop20.5.2016 13:11reagovat

      Vydra by v tom byl určitě podstatně lepší. V poslední době když nastoupil za nároďák, ploužil se tam jak mátoha a o účinným presinku, nebo vracení se nemohla být řeč.

      Bohužel už asi dva roky nemá formu a takovej hráč prostě v reprezentaci, kor na EURU nemá co dělat. A taky se nesmí zapomínat, že jako útočník, dal za poslední rok v lize tři góly, v průměru potřeboval na jeden gól 8 zápasů. A to hrál za podprůměrnej tým v Championship!

      • Vydra

       brac20.5.2016 13:18reagovat

       Vydra slovo presing a pohyb nezná.

   • Vydra

    Johny1420.5.2016 12:56reagovat

    Tak nejlepsi utocnik co se tyce podrzeni mice vepredu a rozehrani na spoluhrace je Skoda. Myslim, ze budeme hodne hrat timto stylem a Skoda je na to ze Slavie zvykly. Podle me by mel hrat on proti takovemu souperi.

  • Vydra

   lidoop20.5.2016 12:57reagovat

   Tak ještě by měl vyndat Lafatu. Ten tam nemá co dělat, na nejvyšší úroveň nestačí rychlostně ani jinak fyzicky.

   • Vydra

    mariovdolek20.5.2016 14:25reagovat

    a ani neumí zakončovat a dát gól, debil. Co vyndat ... pověsit.

    • Vydra

     lidoop20.5.2016 14:40reagovat

     Schválně jsem si dal tu práci a udělal si statistiku gólů v lize. Jak víme, dal jich celkem 20. Z toho 14 týmům ze spodní poloviny tabulky, z horní poloviny 6, z top čtyřky ovšem dal gól v šesti zápasech pouze Bolce (2 v jarním zápase). To už taky o něčem svědčí.

     Jak víme, tak proti těžším soupeřům v EL už ho nenasazoval ani Ščasný, anebo když už, tak většinou jako žolíka. A jak hrál doma proti Villarealu si asi ještě pamatuješ.

     Takže opravdu nevím, na základě čeho by měl jet na EURO, kde ani v jediným zápase se nedá očekávat, že dostaneme soupeře pod tlak. Nezbyde nám, než hrát na brejky a v tomhle systému je nám Lafi platnej asi stejně, jako mrtvýmu zimník.

 • Pelta o opileckém výstupu rozhodčích

  peterpan2720.5.2016 12:34reagovat

  ”Kdybyste slyšeli, jak se nám na kongresu FIFA v Mexiku všechny asociace smály. To je k pláči” Smích

  • Pelta o opileckém výstupu rozhodčích

   taborita20.5.2016 12:36reagovat

   K pláči je spíše to, že český fotbal řídí lidé jako je PeltaÚsměvSmích

   • Pelta o opileckém výstupu rozhodčích

    13goat20.5.2016 12:44reagovat

    a co je na Peltovi zas tak špatné? To, že nefungují rozhodčí je určitě jeho problém, ok. To, že si zařídil svými kroky takovou páku pro Berbra, že je Berbr neodvolatelný je asi také jeho chyba, nicméně to asi neudělal úmyslně. Ale lidi nějak nevidí to dobré co udělal. Za svuj život jsem zažil jeho, Haška, Košťála a Obsta a když to srovnam, nejpozitivněji hodnitim Peltu. Alespoň nastartoval nějaké změny, přitáhl peníze, spolupostaral se o aktivaci vztahů LFA a FAČR, rozpracoval přestupní řád, spustil projekt regionálních i státní akademie. Tak proč tolik lynče.

    • Pelta o opileckém výstupu rozhodčích

     Mates20.5.2016 12:51reagovat

     +1 a ted se jeste pro lepsi obraz fotbalu vzdava svyho milovanyho klubu

    • Pelta o opileckém výstupu rozhodčích

     taborita20.5.2016 12:56reagovat

     Tak třeba namátkou

     1) Nikdy nedokázal vysvětlit svoje působení v tzv. úplatkářské aféře.

     2) Ba co víc, jako svoje nejbližší spolupracovníky má nyní Berbra a Horníka

     3) Místo aby fotbal konečně očistil, tak produkt český fotbal zabředává stále níže

     4) jako předseda svazu vlastní prvoligový klub (a pak světe div se, vyjde statistika, že Jablonec obdržel za celý ročník nejmenší počet žlutých karet)

      

     má cenu pokračovat? To by byl dlouhý seznam

     • Pelta o opileckém výstupu rozhodčích

      captain_obvious20.5.2016 12:58reagovat

      A co by z toho měl, kdyby nakázal rozhodčím, ať nedávají Jablonci žluté karty? Já tam nevidím jediného hráče, který by byl pro ně natolik nenahraditelný, že by zakázali sudím ho kartovat, aby jim náhodou na jeden zápas nevypadnul ze sestavy.

       

      Tohle považuju fakt za naprosto šílenou spekulaci.

      • Pelta o opileckém výstupu rozhodčích

       taborita20.5.2016 13:13reagovat

       to s těma kartama jsem dal jenom jako perličku, podstatou věci je ta první část, že předseda svazu vlastní prvoligový klubÚsměv

        

       Ale jinak nic proti Vám, když jste s panem předsedou spokojeni

        

        

       • Pelta o opileckém výstupu rozhodčích

        Mates20.5.2016 13:14reagovat

        Povedená perlička Úsměv ale zajímalo by mě, co tam máš dál. Pokračuj...

       • Pelta o opileckém výstupu rozhodčích

        captain_obvious20.5.2016 13:24reagovat

        Že jsem upozornil na totální nesmysl, který zavání tím, že jsi chtěl ještě vymyslet nějakou špínu na Peltu, ale nic smysluplného tě už nenapadalo, neznamená, že Peltu nějak uznávám nebo jsem s ním extra spokojený.

       • Pelta o opileckém výstupu rozhodčích

        lidoop20.5.2016 13:40reagovat

        Mě by zajímalo, proč by, resp. na základě čeho by se po zvolení předsedou měl zbavovat klubu, kterej dvacet let buduje. Jestliže to není v žádným řádu, proč by to měl dobrovolně dělat? To se nezlob, ale zrovna tohle mu nemůže mít nikdo za zlý.

     • Pelta o opileckém výstupu rozhodčích

      13goat20.5.2016 13:02reagovat

      klidně pokračuj

       

      ad 1) nikdy nemusel

       

      ad 2) to, že tyhle lidi jsou mediálně nevhodný neznamená, že pro českej fotbal nikdy nic neudělali. Věřim, že Berbr s Horníkem, byť oba zvláštní individua pro fotbal dejchaj. Chtěl se sami přiživit, kdo by nechtěl na mašinérii ve kterej se točí stovky milionů.

       

      ad 3) To je tvoje tvrzení, podle mě - člověka, který se ve fotbale pohybuje v docela slušných kruzích, ten fotbal posunul výše. Nevim, co se myslí tou otřepanou frází ”fotbal - produkt”, to bych nechal finančním analytikům, popřípadě sponzorům. V tomto ohledu ale asi taky jako produkt ’nezabředává stále níže’, když příjmy stoupají, návštěvy letos také. Sledovanost v TV fakt netušim.

       

      ad 4) To s těma kartama je spíš tvoje paranoia. Sparta je, přiznejme si, mírně tlačena (důvody jsou teď jedno) a má karet nejvíc. To je přece taky divný, byť opačně, než to tvoje tvrzení. Navíc se Jablonce chce zbavit.

       

       

     • Pelta o opileckém výstupu rozhodčích

      Mates20.5.2016 13:11reagovat

      1) Vždyť se sám nepřímo přiznal, že má určitej škraloup z minulosti (přece ti nebude říkat, jak to všechno bylo) a 10x si to už odpracoval a ještě odpracuje. Ty jsi nikdy neudělal nic špatnýho, viď? Úsměv

       

      2) Berbr je volenej bývalými rozhodčími, s čím Pelta nic neudělá. Rozhodně bych neřekl, že jsou to spolupracovníci. Horník si svoje odseděl a proč by nemohl dostat 2. šanci?

       

      3) V poslední době mi přijde, že se dělá nejvíc pro očistu fotbalu, co se kdy dělalo. Do příchodu Pelty se o to ani nikdo jinej nesnažil.

       

      4) To je směšný. Jablonec je poslední tým, o kterým si můžeš myslet, že je tlačenej rozhodčíma.

      • Pelta o opileckém výstupu rozhodčích

       taborita20.5.2016 13:44reagovat

       cokoliv dalšího bych sem napsal, tak by bylo stejně naivně ”odpálkováno”

        

       1) je spjatý s úplatkářskou aférou nebo ne?? Pokud má škraloup, tak asi ano, takže z mého pohledu jak mám věřit člověku, který se toho aktivně účastnil, že je už vše čisté??

        

       2) Berbr a Horník bez komentáře - ať hrajou třeba kuličky, ale proč znovu a pořád dokola fotbal??

        

       3) tak třeba pohár českomoravského fotbalového svazu, jinde prestiž, tady paskvil; fotbalové akademie nefunkční (až na Spartu); juniorská liga úplně out; národní stadion není a nebude; očištění fotbalu nenastalo; když je problém, tak hlavně ututlat; prestiž fotbalové repre na všech úrovních od mládeže počínaje nulová; návštěvnost na fotbalu tragická;apod.

       4) Jasně že nejsem tak naivní, že si budu myslet, že Pelta přijde za rozhodčím a bude mu domlouvat. Ale objektivně - jediný utkání za jeho éry, kdy byl Jablonec poškozen??

       • Pelta o opileckém výstupu rozhodčích

        ouissi20.5.2016 14:39reagovat

        Tak jinak.

        Netvrdím, že nemáte každý svou pravdu - ale jiná otázka:

        Řekni Ty mně jediný utkání za posledních šest roků, kdy byla v lize nebo českém poháru poškozena Plzeň. A netahej sem prosím nevyloučení v Olomouci po dvou žlutých kartách. Jak ten zápas byl rozhodován, tady víme všichni.

         

 • Patrik Schick

  taborita20.5.2016 12:27reagovat

  Tak nějak nechápu tu euforii a někdy až hysterii kolem jeho osoby.

   

  1) Jednak ještě celkem nedávno se tady psalo, jaké měl problémy s aktivním presováním a do obrany se mu moc vracet nechtělo, i když to bylo zapotřebí.

   

  2) Za Bohemku odehrál 28 zápasů, 2013 minut a v nich dal v 7 branek

   

  Takže proč ho tu najednou řada z vás ve věku 20 let staví do pozice útočníka číslo 1 ve Spartě? Vy jste ho někdy viděli hrát na evropské scéně - v dospělém fotbalu samozřejmě.Netvrdím, že na to třeba jednou nebude mít, ale teď?

   

  To je mi z tohoto pohledu víc sympatický Juliš, který ukázal, že na to opravdu má.

  • Patrik Schick

   Petr6720.5.2016 12:28reagovat

   Zrovna jsem postnul o něco níže: S Patrikem Schickem mi to poslední dobou připadá jako s paní Columbovou. Nikdo ho nikdy (pořádně) neviděl hrát, ale pořád se o něm mluví. Já ho za poslední 3 roky viděl všehovšudy tak 5 krát, z toho jednou v TV. Nepoznal jsem ho tolik, abych mohl hodnotit. Že je talentem a možným příslibem pro Spartu, s tím souhlasím. Ale aby se stal platným hráčem základu, k tomu je ještě kus cesty. K pohádce kterou kolem něj vytváří Paska jsem rezervovaný Úsměv

   • Patrik Schick

    captain_obvious20.5.2016 12:50reagovat

    Co to blábolíš? Smích Jak že ty jsi ho viděl jednou, tak je to paní Columbová a jsi oprávněný mluvit i za ostatní, že ho taky neviděli? Smích

    Já jsem třeba Bohemku sledoval na iSportu kdykoli jsem měl čas a Patrik na mě působil, že byl z nich fotbalově nejlepší, s tím že mu ještě sekundovali Mosquera s Acostou a tihle tři si dokázali na hřišti dobře vyhovět. Ještě když na podzim nehrál v základu, tak jsem vždycky zapínal přenos Bohemky, když jsem na Livesportu viděl, že šel na hřiště a pokaždé na tom hřišti aspoň něco předvedl, ikdyž tam byl třeba 15 minut.

    • Patrik Schick

     Petr6720.5.2016 13:35reagovat

     Že blábolím? No, psal jsem to před obědemÚsměv

     Vždyť já se na toho Patrika s Alešem jel podívat na repre až na Slovácko.

     Ale takový masochista, abych se díval na zápasy houmlesáků z Vršovic nejsem. Stačí mi, že tam jsem jednou za sezonu se Spartou.

     Jak říkám. Nerad bych, aby se se Schicka stalo přeceňované obchodní zboží spíše než reálná volba pro Spartu.

  • Patrik Schick

   lidoop20.5.2016 12:52reagovat

   Řekl bych, že Schick je techničtější a rychlejší mnež Juliš. Na druhou stranu určitě není tak poctivej dozadu.

   Produktivitu má podle mě slušnou, Bohemka moc branek nedávala (celkem 37, z toho jednu pětinu dal Schick).

   Ale pod Pivarníkem se hodně zlepšil a myslím, že kdybychom hráli na dva útočníky, jako žolík na posledních dvacet minut by uplatnění určitě našel. Ovšem pokud Ščasný i nadále bude preferovat variantu s jedním hrotem, nemá smysl mít v kádru Lafatu, Juliše, Fataie a ještě i Schicka.

 • Předseda komise rozhodčích

  lidoop20.5.2016 12:27reagovat

  Má to být nějakej polák, jméno mi nic neříkalo, ale prý dlouholetej člen jakýsi komise FIFA a bývalej sudí.

  Říkali to před chvíli v ČRO - rozhovor s Peltou.

  • Předseda komise rozhodčích

   lidoop20.5.2016 12:28reagovat

   Tak už je to i na idnes:

    

   http://fotbal.idnes.cz/predsedou-komise-rozhodcich-bude-cizinec-f1d-/fotbal.aspx?c=A160520_114428_fotbal_dc

  • Předseda komise rozhodčích

   LukyACS20.5.2016 12:29reagovat

   jojo, přišel s tím iSport http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2015-16/269812/ceske-sudi-ma-ridit-cizinec-pelta-navrhne-polaka-listkiewicze.html

  • Předseda komise rozhodčích

   Mates20.5.2016 12:29reagovat

   Od rána je to na isportu a někdo už to tady taky dneska jednou psal.

   • Předseda komise rozhodčích

    lidoop20.5.2016 12:53reagovat

    Strašně moc se omlouvám za vytapetování diskuze tímto příspěvkem Smích.

 • Nezmar

  bigcock20.5.2016 12:06reagovat

  V posledni dobe mi prijde, ze ma daleko vic rozumu, nez cely nas management.

  Mel jsem ho rad jako hrace, ferovej chlap, a libi se mi i jako bafunar.

  • Nezmar

   AlaMierda20.5.2016 12:13reagovat

   hlavně je to dříč, to bylo vidět i na těch jeho snahách o spolupráci s klubama s jižní Ameriky nebo s Kyjevem. Taky cca 1,5dozadu prý měl dohodnutého hráče ze španělska bude ze spodku ligy, nebo ze špičky druhé ligy. Jen Karl mu to vždy zatrhne

   • Nezmar

    LukyACS20.5.2016 12:32reagovat

    Ten Karl je vůbec mamlas, divím se, že má Nezmar trpělivost a nejde pryč, ale je to holt velkej libereckej srdař, tak leccos asi přežije. Ale jak chtěl tenkrát cizince a šel za Karlem, ať jim dá vyšší mzdu, jinak nepřijdou a on mu stejně řekl, že může hráčům dát max 3k €, tak to bylo na pěst. Stejně jako s Kováčem, kterej chtěl 2 letý kontrakt, chtěl to i Nezmar a Karl řekl, že jenom na jeden rok. Podobné to bylo i s Bakošem.

    • Nezmar

     AlaMierda20.5.2016 12:38reagovat

     přitom to bylo v době, kdy šli do pohárů a nebo když postoupili v EL a šli na Alkmaar. Ono to u Nezmara nemusí být záležitost srdíčka. Možná je to kombinace rodiny a hlavně toho, že hrál v Německu fotbal a něco si tak přivydělal.

 • Liberec

  LukyACS20.5.2016 11:57reagovat

  Tak Trpišovský zůstal, prý se v Liberci cítí spokojený, jsou tam dobré vztahy a sedí mu komunikace s Nezmarem i hráči. Nezmar říkal, že Trpišovský dostal nabídku, o které se ve fotbalovém prostředí říká, že se neodmítá a on jí dokázal odmítnout, za to si ho váží víc.

  Pak říkali, že chtějí udržet hráče z hostování, což se jim třeba u Koubka nepovede, ale hodně by chtěli Pulkraba a když odcházel, tak i on prý říkal, že by tam rád setrval. Liberci chybí 3 útočníci, podhrot, 2 krajní hráči, obránce a gólman, tady budou chtít posílit, tak třeba jim pošlem na hostování další hráče. Ze sestavy, co hrála proti Hajduku, jim zůstali jen 3 hráči.

  • Liberec

   AlaMierda20.5.2016 12:00reagovat

   do přípravy jde Nitrianský, kterého už snad nikde nechtějí, zájem mají o Poznara a Hájka ze Zlína, Szarku z DACU, a Ševčíka a Radakoviče z olomouce.

   • Liberec

    captain_obvious20.5.2016 12:03reagovat

    Nitrianský Smích Ještě budou rádi, když jim pošleme na hostovačku jednoho z dvojice Chvátal-Kadlec.

    • Liberec

     kapacitos20.5.2016 12:25reagovat

     Chvátala ne, toho potřebujeme Úsměv

 • sešit

  AlaMierda20.5.2016 11:56reagovat

  tak se už asi probrali ze sna, že je posílí Katai. Ale zájem mají o Ščuka, Mingazova, Shett a Koolwijka. To už je reálné. Zvlášt když by všechny měli zadarmo

  • sešit

   captain_obvious20.5.2016 11:59reagovat

   S Schetem a Koolwijkem určitě udělají díru do světa Smích Kdybych si měl vybrat 2 hráče Trenčína, tak tihle 2 by byli ti poslední, nad kterýma bych vůbec uvažoval. Koolwijk starej a Schet čerstvě po bouračce v podnapilém stavu. Ale v Česku se moc na charakter nehledí, takže by ho vítali s otevřenou náručí.

   • sešit

    AlaMierda20.5.2016 12:01reagovat

    Koolwijk mi nepřijde, jako špatný hráč, pro ně by to byla super posila. Osobně z Trenčína bych bral Van Kessela, Madua a Rabiua a asi i Bera.

   • sešit

    LukyACS20.5.2016 12:02reagovat

    Přesně, ale každopádně je vtipný, jak maj sešívky velký oči a pak jim možná přivedou tohle Smích

    • sešit

     AlaMierda20.5.2016 12:05reagovat

     pro ně by to pořád bylo dobrý. Ale Katai to fakt bylo vtipný

     • sešit

      LukyACS20.5.2016 12:29reagovat

      Mingazov se mi líbí, ten by jim pomohl a Ščuk taky, ale že by to bylo vyloženě nějaké terno, to ne. Čekal bych od nich větší kvalitu.

  • sešit

   13goat20.5.2016 12:24reagovat

   Mingazov je super, ty dva z Trenčína žádná sláva, tedy alespoň jsou v TN lepší hráči.

   Ščuk by jim také pomohl.

    

   Všechny zadarmo? Všem těmto končí smlouva?

   • sešit

    AlaMierda20.5.2016 12:25reagovat

    myslím, že ano. A Shett byl vyhozen

 • Plzeň

  captain_obvious20.5.2016 11:52reagovat

  Heh, tak Trpišovský prodloužil smlouvu v Libe. Teď by s něma ještě mohl vyšplouchnout Kozel a byl bych zvědavý, koho by tam nakonec přivedli Úsměv Ale asi to skončí tak, jak jsem čekal a půjde tam Kozel. Podle mě to pro ně bude i lepší, já bych ho na jejich místě upřednostňoval před Trpišovským.

  • Plzeň

   AlaMierda20.5.2016 11:55reagovat

   včera někdo psal, že Trpišovský do Plzně je takřka tutovka 97%. Kozel by byl určitě lepší varianta, už jen z toho pohledu, že má široký rozhled o hráčích a umí pracovat s cizinci. Tím pádem by se Plzni rozšířil výrazně okruh, kde by hledali posily.

   • Plzeň

    Bunda20.5.2016 12:12reagovat

    Asi nikdo nečekal že Trpišovský Plzeň odmítne. Nečekala to ani Plzeň...

 • Pelta

  Arni20.5.2016 11:35reagovat

  Tak na šéfa rozhodčích navrhne nějakého známého Poláka (nechce se mi psát to jméno)Smích. Tohle by byl dobrý směr. Jsem fakt zvědav,jestli to přes BerbrBoys projde v hlasování

 • Krejčí

  LukyACS20.5.2016 9:40reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2015-16/269758/plzen-chce-ulovit-trpisovskeho-krejci-ztratil-u-vedeni-klubu-duveru.html

  Pro ty, kteří nevěřili, že Krejčího v Plzni nechtěli. Jediné spokojené vedení je to naše.

  • Krejčí

   AlaMierda20.5.2016 9:49reagovat

   po x letech výrazné příjmy z pohárů, navýšení tržní ceny hráčů, v neposlední řadě výrazně vylepšená pověst Sparty co se týče Evropy. To prostě velký úspěch je, ať se vám ”expertům” to líbí nebo ne.

   • Krejčí

    LukyACS20.5.2016 10:01reagovat

    Výrazné příjmy to byly hlavně proto, že se částky z EL zdvojnásobily. Nikdo nepopírá úspěch, jaký v Evropě dosáhl, ale na rozdíl od Chovance či Lavičky měl štěstí, že nedostal soupeře typu Chelsea nebo Liverpolu. V lize to za ten rok a půl nestojí za nic a nic nenasvědčovalo tomu, že se to zlepší.

    • Krejčí

     AlaMierda20.5.2016 10:06reagovat

     to je úplně jedno proč, to nikoho už teď nezajímá, důležitý je výsledek. V pohárech nás bylo schopno v 16 zápasech porazit pouze CSKA a Villareal. A na rozdíl od Chovance nebo Lavičky si s námi nevytřeli prdel týmy typu Hacken, Malmo, Žilina nebo Vaslui. To vůbec nemluvím, že jsme konečně v pohárech byli schopni venku něco uhrát. V lize doma jediná Plíseň tu byla schopna něco uhrát, zbytek tu neuhrál nic a převážná většina byly dobré výkony. Venku je to pořád plus mínus stejný, jako za Lavičky, Chovance a dalších.

     • Krejčí

      AlaMierda20.5.2016 10:15reagovat

      mě je ve finále jedno jestli nás trénuje Ščasný, Lavička apod. To jsou všechno +- stejní trenéři. Ale pořád to lepší co může náš trh nabídnout. Můj názor je, že tu mě být Erik ten Hag. Bohužel tuto šanci promarnili

    • Krejčí

     Víťák z Cé Osmičky20.5.2016 11:48reagovat

     :D :D :D :D :D :D :D :D :D Lavička vypadne s Hackenem a Chovanec s Vasluí, ale Ščasný měl štěstí na soupeře.

     • Krejčí

      LukyACS20.5.2016 12:00reagovat

      My jsme tyhle soupeře dostali v prvním vyřazovacím kole EL? Jsem si nějak nevšiml.

     • Krejčí

      LukyACS20.5.2016 12:26reagovat

      a zlatý vypadnutí s Häckenem oproti ostudné prohře 0:3 doma s Plzní, neuhrání bodů ani proti 10 Plzeňákům nebo ostudě v derby, kde jsme ani nevystřelili na bránu

      • Krejčí

       kapacitos20.5.2016 12:31reagovat

       A co prohra 0:2 v Plzni bez jediné střely, to ostuda nebyla?

   • Krejčí

    LukyACS20.5.2016 10:04reagovat

    Liverpoolu

    Co na Šibalovi nemůžu vystát, jsou lži fanouškům, které vypustil už opakovaně.

    • Krejčí

     AlaMierda20.5.2016 10:07reagovat

     jaké konkrétní lži myslíš?

     • Krejčí

      LukyACS20.5.2016 10:36reagovat

      Co si jen tak v rychlosti vybavím.

       

      ”Chvátal nemůže hrát, je zraněný.” Načež Chvátal na instagramu napíše, že je zdravej.

       

      ”Z Teplic nikoho nechceme.” Pak přišel Litsingi, přitom stačilo říct, že zatím o nikom neuvažuje - v té době. Ale asi se bál, že by proti Litsingimu byla ještě větší nevole, nakonec se ukázalo, že by byla oprávněná.

       

      Pak Březinovi slíbí, že bude hrát a pár hodin před utkáním mu řekne, že hrát nebude, protože je zima.

      Či samozřejmě lži v magazínu Sparty, kde tvrdil, jak mládež sleduje a trénuje s ním. Přitom na mládeži nebyl nikdy a do té doby s ním ani nikdo z dorostu netrénoval. Takže asi tolik, co jsem si vy rychlosti vzpomněl.

      • Krejčí

       Brian Pricke20.5.2016 11:19reagovat

       +1

      • Krejčí

       AlaMierda20.5.2016 11:43reagovat

       tak tyhle opravdu malichernosti mě nechávají klidným. Ve fotbale se vše mění rychle, vůbec bych tyto prkotiny neřešil. Jen co se týče Litsingiho, tak mám pocit, že říkal, že maximálně uvažuje nad Litsingim a to je vše. Sorry, tohle už jsou fakt píčoviny.

      • Krejčí

       kapacitos20.5.2016 12:07reagovat

       Tak kdo dneska nelže, se podívej třeba na Plzeň, jak vyjebali s Uhrinem a to tvrdili že má jejich plnou důvěru nebo to samý teď s Krejčím

       • Krejčí

        lidoop20.5.2016 12:26reagovat

        Anebo pohádka pro média o pokutě za výkon na Slávii ve výši mistrovských odměn :-D.

  • Krejčí

   SuperFrankie20.5.2016 11:09reagovat

   Myslím si, že v momentě, kdyby Ščasný neudělal na podzim žádný poháry, tak taky pletí.

   • Krejčí

    SuperFrankie20.5.2016 11:10reagovat

    *poletí

  • Krejčí

   Chabix20.5.2016 11:32reagovat

   Já zas nevím co všichni vidí na Trpišovským. Podle mě naprosto průměrný trenér.

   • Krejčí

    AlaMierda20.5.2016 11:45reagovat

    tady některým stačí, že trenér je mladý a postaví mladé hráče(otázka kdyby měl Trpišovský výběr hráčů, jako třeba my, tak zda by tam ty Karafiaty, Sýkory, Hovorky a další vůbec dal). To je to samé Martin Hašek a Jílek, o těch se tu básní, jak kdyby to byli top trenéři.

   • Krejčí

    Lukáš Mareček20.5.2016 15:27reagovat

    A kdo je podle tebe nadprůměrný trenér?

82326 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha