Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Anglie

  Standa Hejkal16.5.2016 22:47reagovat

  Tak v nominaci Anglie jsou zatím i Dele Ali a Rashford. Kdo o nic před sezonou slyšel? Já teda ne. Tak nechápu, proč by měli jet Procházkové, Kolářové atd. a ne Čermus, Julda a Schick...

   

  Na Anglické nominaci je také zajímavá účast Wilshera, který letos snad kopl do balonu srovnatelně s Rosickým a Delpha, kterého teď City nabízí jako universální leštidlo laviček po celé Anglii...Oba kvalitu mají, to jo a z hlavy těžko vybrat, kdo by mohl jet místo nich, napadá mě snad jen Noble nebo Ward-Prowse.

  • Anglie

   Mates16.5.2016 23:00reagovat

   Podobně v chorvatský reprezentaci (která je nám asi blíž) jsou 4 hráči ročník 95, jeden 96 a jeden 97 (3 z nich z Dinama Záhřeb).

  • Anglie

   Víťák z Cé Osmičky17.5.2016 8:51reagovat

   Jeden z dvojice dle mého pojede.

    

   A obávám se, že o tom, kdo z nich to bude, rozhodnou spíš manažeři než Vrba.

   • Anglie

    Víťák z Cé Osmičky17.5.2016 8:52reagovat

    *z dvojice Juliš-Schick

  • Anglie

   Sendi17.5.2016 8:53reagovat

   Tak Dele Alliho jsem samozřejmě znal, ale že zvládne ten přechod do PL takhle dobře myslim nečekali ani ve vedení Tottenhamu, jeho nominace je každopádně naprosto zasloužená.

   Co se týče Rashforda tak to už je jiná písnička, to je krátkodobá kometa formátu Pulkraba. Je zajímavý, že to je hráč, kterej se objevil v zápase proti našemu dorostu ročníku 97, v tý době U-17, kde jsme Manchester rozdrtili 3:0 :) Jestli pojede na EURO naprosto tragicky hrající Kolář, nebo nedej bože Procházka, tak to už je na roztrhání trenérské licence, podle mýho by měl jet Černý, hráč, na kterýho vsadí v Ajaxu v rozhodujících zápasech v boji o titul je z těch našich mladíků určitě mentálně nejsilnější, nejzkušenější a nejtalentovanější...Schicka bych vzal klidně taky:)

  • Anglie

   kopejtko17.5.2016 11:02reagovat

   nevím ale naši to jedou vyhrát a to u Anglie nehrozí Smích

 • Křetínský

  standis16.5.2016 21:59reagovat

  v dnešním Sportu prohlásil, že by před sezonou bral čtvrtfinále EL a druhé místo v lize. To beru tak, že Impulsobijci mají smůlu. Zároven také dodal ovšem, že zápas v Plzni a bohorovný výkon v Brně se mu vůbec nelíbil.

  • Křetínský

   MK316.5.2016 22:08reagovat

   Tak to vypadá, že se Šibala jen tak nezbavíme Smutek

   • Křetínský

    spartas16.5.2016 22:25reagovat

    Samozřejmě, že se ho nezbavíme. Teď nám Dukla sebrala Šilhavýho, vedení by bylo v koncích, koho tam dát místo Impulze.

  • Křetínský

   pubi16.5.2016 22:43reagovat

   Tady si někdo myslel, že skončí? Myslíte si, že kdyby si Zdeněk nebyl silný v kramflecích a neměl svou pozici vedením pojištěnou, tak by si po nesplnění hlavního cíle dovolil říct v celkovém hodnocení, že je v podstatě spokojenej?

  • Křetínský

   Kombinator16.5.2016 23:44reagovat

   Kretén. Vždycky jsem Křetinskýho bránil, ale tohle už je poslední hřebíček do rakve jeho způsobilosti úspěšně vést fotbalový tým. Ať už je Řepka primitiv sebevětší, tak v jednom měl pravdu, Křetinský absolutně fotbalu nerozumí.

   • Křetínský

    AlaMierda17.5.2016 0:08reagovat

    tak se zase uklidni a nemel kraviny. Za prvé, který majitel rozumí nějak extra fotbalu? Slyšel si někdy Křetínského mluvit o fotbale, že ho takto hodnotíš? Kdo ho měl možnost vidět ve studiu LM, tak se přesvědčil, že to žádný lůzr ohledně fotbalu rozhodně není. A i kdyby byl, tak buďmě rádi za majitele, jakým je Daniel Křetínský.

   • Křetínský

    Limetka17.5.2016 0:14reagovat

    kretén jseš leda ty. Křetínský do Sparty sype x let hromadu peněz. Máme za sebou sezonu, kdy jsme vydělaly za poslední léta nejvíc peněz v pohárech a přesto se tu najde idiot, který majiteli nadává do kreténů. Jsi stejný primitiv, jako Řepka.

   • Křetínský

    pubi17.5.2016 0:16reagovat

    Ty si čuráček Smích zlatej Limberský.

  • Křetínský

   Jarda1117.5.2016 8:05reagovat

   pokud je spokojený šéf, jsou spokojeni i podřízení

 • Dorost/Juniorka

  peterpan2716.5.2016 20:57reagovat

  Stejně je zajímavý, jak se tu neustále hledají argumenty, proč by neměli hrát, resp. dostat šanci v Áčku. Tu jsou málo zkušení, tu málo odolní, tu moc malí, tu moc hubení, tu takticky nevyzrálí. Pak ale Pulkrab vleze do ligy stylem, že mu 90 % útočníků v lize nesahá po kotníky, Schick jasně nejlepší v Bohemce... A věřím, že i další by se bez problémů prosadili, jen potřebují dostat šanci. Jenže tady v lize máme trenéry, kteří když teče do bot, tak automaticky volají po zkušenostech. No a pak vidíme, jak měl Petržela v Baníku mnohem lepší výsledky s mladíkama než zkušenýma, a údajně lepšíma, hráčema. Tím nechci Petrželu glorifikovat, ale ukázalo se i tam, že můžu hrát s mladýma hráčema a dokonce mít i lepší výsledky...Snad se toho bude držet i naše vedení a mladí dostanou konečně pořádnou šanci ukázat, co v nich je Úsměv

  • Dorost/Juniorka

   Pavel0016.5.2016 21:06reagovat

   Přesně tak Pulkrabza 150minut +- 5 golů.... jakej útočník to má? V 18ti letech!!

  • Dorost/Juniorka

   Mates16.5.2016 21:09reagovat

   Důležitý je taky přihlídnout k výjimečnosti Schicka a Pulkraba, kteří významně převyšovali svoje spoluhráče v dorostu. Pak je tam pár hráčů, kteří už na ligu mají (Sáček, Březina, Zizu a možná pár dalších) a zbytek, který ještě potřebuje čas.

    

   U Baníku bych byl v tomhle zdrženlivej, jelikož ti kluci teď hráli s nulovým tlakem a podle mě hrát o postup ve 2. lize, kdy cokoliv jinýho je ostuda, pro ně bude úplně jiný kafe.

   • Dorost/Juniorka

    rimidalv16.5.2016 22:13reagovat

    Liberec tlačí, aby Pukrab ještě zůstalSmutek

    • Dorost/Juniorka

     DaveACS16.5.2016 22:14reagovat

     To může no Smích

    • Dorost/Juniorka

     Chrod16.5.2016 22:21reagovat

     Ať zůstane, bude tam pod dobrým trenérem, jejich hra mu svědčí a je možný, že bude na příští sezonu u nich útočník č.1, což by byla paráda. Minimálně půl roku bych ho tam ještě nechal, u nás máme Juliše, Schicka a Lafatu, na ty ještě nemá a sezení na tribuně mu neprospěje.

     V útoku nás jak je vidět teď ani do budoucna bota netlačí. My ty talenty máme ale i v obraně a tam nás bota tlačí neskutečně. Trochu mě děsí, že se naši hoši budou plácat 2 roky někde ve Vlašimi, než dostanou šanci třeba v Liberci a zjistí se, že jsou na tom stejně jako Pulkrab a ligu můžou klidně hrát.

     Ale to je jak házet hrách na stěnu, už bych řek, že to ani nemá cenu řešit. Radši přivedeme další 3 Mazuchy, budeme se 2 roky koukat, jak se dostávaj do formy a pak přivedeme 3 nový...

     • Dorost/Juniorka

      Sendi16.5.2016 22:27reagovat

      Hele Pulkrabovu produktivitu nemá u nás žádnej útočník, takže já bych ho do přípravy vzal:D podle mýho, ho udáme do ligy kdyžtak uplně bez problémů, tak proč mu nedat šanci, on se o ní určitě popere a konkurenci naši hráči potřebujou jako sůl:)

      • Dorost/Juniorka

       Chrod16.5.2016 22:42reagovat

       Jako jasný, ale podle mě mít 4 útočníky je nesmysl. A koho poslat pryč? Juliše, kterej přesvedčil i v EL? Schicka, kterej je jenom o rok starší než Pulkrab a kvalitu prokazuje skoro celou sezonu? Nebo Lafatu, nejlepšího střelce ligy?

       Prostě v útoku nás bota netlačí, to je jasný Úsměv Tam můžeme čekat na slušnou nabídku ze zahraničí na jednoho z našich hráčů a hned ho v týmu nahradí další Úsměv

     • Dorost/Juniorka

      spartas16.5.2016 22:37reagovat

      Kdyby se aspoň na konci do tý formy dostali... :/

      • Dorost/Juniorka

       Chrod16.5.2016 22:39reagovat

       Nedostanou, proto musíme nabrat další Smích

   • Dorost/Juniorka

    Sendi16.5.2016 22:25reagovat

    no hele s tou výjimečností Pulkraba...on je výjimečnej zejména svojí obrovskou pracovitostí a bojovností, ale jinak co se hráčský kvality týče, tak z jeho spoluhráčů z dorostu si myslim by ligu zvládla celá řada, taková ta osa Wiesner - Březina - Zizou - Pulkrab jsou podle mě jasně ligoví hráči, ok, i Pulky potřeboval chvíli, ale to je přesně ono, stačí pár tréninků mezi chlapama pár minut zápasu a máš ligovýho hráče jen to hvízdne a jsou tam i další co by to podle mě po chvilce zvládli, ať už je to Köstl, Turyna, nebo třeba Čmelík, ve kterym já osboně vidim druhýho-levonohýho- Kadeřábka...v ohromný nahotě se letos ukázalo, jakej strašnej průser je nemít béčko, ti kluci mohli mít už půl sezony mezi chlapama a byli by z nich jiní hráči...škoda...

    • Dorost/Juniorka

     Mates16.5.2016 22:33reagovat

     Doufám, že už se dělá všechno pro to, aby došlo k obnovení B-týmu.

  • Dorost/Juniorka

   LukyACS16.5.2016 21:28reagovat

   je to tak, z dneška mě potěšila U17 a U19, ale k čemu to vlastně je, když s tím neumíme tak dobře pracovat? Neutrální

  • Dorost/Juniorka

   Brian Pricke16.5.2016 21:49reagovat

   To je pravda, se vším se dá souhlasit.

    

   K tématu bych ještě doplnil velice sympatickou odpověď Kalouse, od nějž bychom se snad i mohli něčemu přiučit - ”Dá se očekávat, že hráči, kteří se nevejdou do základního kádru, budou mít využití v první lize?

    

   Samozřejmě. My se musíme připravit na to, že přijdou zranění, a je potřeba mít možnost, kam v tu chvíli sáhnout. Ti hráči tady nemohou jen trénovat, je potřeba, aby měli zápasové vytížení. U mladých platí, že je nezbytné, aby hráli v kategorii dospělých, pokud možno pravidelně a měli důležité role v týmu.”

  • Dorost/Juniorka

   Roger Eschmann16.5.2016 22:19reagovat

   Stejně jako se hledají argumenty, proč by mladí neměli hrát, tak se hledají i argumenty, proč by mladí hrát měli.

    

   Osobně však doufám, že většině zainteresovaných nejde primárně o to, zda hrají mladí/staří, ale jde jim primárně o maximalizaci dosažení cílů ACS (nejlepší možná kombinace dosažených výsledků a předváděné hry). Věřím tedy, že cíl máme společný a že se my zainteresovaní pouze lišíme v názoru na prostředky, které k tomuto cíli vedou. /Pro tento účel a v kontextu diskuze mladí/zkušení si můžeme definovat tyto prostředky - optimální mix věkové struktury hráčského kádru, rozsah začleňování mladých hráčů do A-týmu, způsob začleňování mladých hráčů do A-týmu//Na základě definice prostředků si zjednodušeně můžeme vytvořit dvě skupiny - ”větší zastánci mladých”, ”menší zastánci mladých”/.

    

   Pokud se mají argumenty obou skupin brát vážně, tak by měly být logicky konzistentní, a to tak, aby mohly oponenta z druhé skupiny přesvědčit. A věřím, že většina diskutujících je přístupná k diskuzi a není zde mnoho dogmatických stoupenců jedné či druhé skupiny (těch, kteří mají ke skupině vytvořený emocionální vztah).

    

   Konkrétně v tvém příspěvku je pár argumentů, který nejsou logicky nejsilnější.

    

   Protiargumenty ze skupiny ”menších zastánců mladých” na vybrané výroky by mohly být (netvrdím, že jsem součástí této skupiny):

   - To, že Baník hrál na jaře lépe a měl lepší výsledky, OK, ale to nic nedokazuje -> Ligu vyhrála Plzeň, ta měla v průměru nejstarší tým v lize, v jejím týmu hrál pouze jeden mladý (Matějů) -> /ve skutečnosti ani toto není validní argument v neprospěch mladých (malý statistický soubor, krátká časová řada)/.

   - ”Schick jasně nejlepší v Bohemce” - jaký zdroj? subjektivní hodnocení či nějaká statistika? -> např. na fotbal.idnes.cz je třetí v pořadí z týmu (netvrdím, že je to správné měřící kritérium).

   - Pulkrabovi nesahá 90 % útočníků v lize po kotníky - tvoje subjektivní hodnocení? jak jsi přišel na hodnotu 90 %? -> proč hrál na jaře pouze 1 zápas v základu, když mu 90 % útočníků v lize nesahá po kotníky?

   • Dorost/Juniorka

    peterpan2716.5.2016 22:35reagovat

    1) Já porovnával podzimní a jarní Baník, o Plzni ani slovo

    2) Ano, subjektivní hodnocení - je na čtenářovi, zda s tím souhlasí nebo ne

    3) No zrovna Libe hrál dost často na jednoho útočníka - Bakoše, který tu kvalitu zrovna má, navíc nepočítám čas na aklimatizaci plus přesvědčení trenéra o tom, že si šanci zaslouží - to vždycky trvá

 • nasazení v LM

  Arni16.5.2016 20:21reagovat

  Tak Petrohrad už je mimo. Teď si to musí jen CSKA pohlídat v posledním kole a nasazení je domaSmích.CSKA vede tabulku před Rostovem před posledním kolem o dva body. Oba hrají venku

  • nasazení v LM

   shrek16.5.2016 20:34reagovat

   Ale pro případné 4. kolo play off tam už by sme asi nebyli ne?

   • nasazení v LM

    Arni16.5.2016 20:41reagovat

    To ne. Ale hlavní je udělat to 4.kolo. Potom už je přímí postup do EL plus přes 100 mega

   • nasazení v LM

    Mates16.5.2016 20:49reagovat

    + ve 4. kole můžeme dostat třeba Ajax, kterej je hratelnej (a nebo ještě hratelnější Man City Smích )

  • nasazení v LM

   ouissi16.5.2016 20:53reagovat

   Bohužel CSKA bude muset v Kazani zvítězit - Rostov má lepší vzájemné zápasy. Nejsem si sice úplně stoprocentně jist, jestli v ruské lize rozhodují vzájemná utkání, ale myslím si, že ano. Jinak celkové skóre má o šest branek lepší CSKA. Bude to v sobotu ještě zajímavé.

    

  • nasazení v LM

   Dynamo16.5.2016 21:05reagovat

   v Rusku rozhoduje v případě rovnosti bodů toto:

   Počet vítězství, vzájemné zápasy, rozdíl ve skore, počet vstřelených branek a goly vstřelené venku

   • nasazení v LM

    standis16.5.2016 21:35reagovat

    Tak to buhužel pro nás také nic neřeší, protože Rostov má o vítězství míň a v případě vítězství a remízy CSKA je vítěz Rostov na vzájemné zápasy. Věřím CSKA, protože hraje v Kazani, které už o nic nejde, Rostov hraje také venku.

    • nasazení v LM

     ouissi16.5.2016 23:58reagovat

     Rostov pojede do Čečenska (Terek). Terek i Rubin doma z posledních tří utkání dvakrát prohrály. U Tereku to byly za celý rok jediné dvě prohry doma. Naopak CSKA i Rostov venku z posledních tří utkání oba dvakrát vyhráli. Jejich bilance venku je celkem srovnatelná. Řekl bych (i vzhledem k nacionálně politické situaci), že motivace by mohla být vyšší u Tereku, i když oni ani Rubin již o nic nehrají.

     Tak snad to nějak vyjde.

      

 • bičík

  demon16.5.2016 18:52reagovat

  co furt máte s tím koubkem .bičík o třídu lepší.

  • bičík

   Sendi16.5.2016 18:56reagovat

   o třídu rozhodně ne, jsou to srovnatelní brankáři, Koubek je perspektivnější a možná o něco lepší na čáře...myslim, že je čas Bičíka plynule nahradit, můžou klidně odchytat každej půl sezony, obzvlášť pokud se zase postoupít v pohárech...

  • bičík

   Chrod16.5.2016 18:58reagovat

   Bičík letos udělal několik stupidních chyb, kterýma nás potopil (CSKA, Villareal, Příbram, derby, Dukla (tam to naštěstí gólem neskončilo)) a i když občas chytí něco navíc, tak na něj 100% spoleh není. Koubek by si rozhodně zasloužil, aby se s ním porval o místo jedničky, o třídu horší není ani náhodou.

   • bičík

    Chabix16.5.2016 19:01reagovat

    Koubek zase dělal stupidní chyby na jaře. Koukni se na liberecké forum jak jim bude chybětSmích

    • bičík

     Chrod16.5.2016 19:23reagovat

     Já ho taky nijak nevychvaluju, podle mě jsou oba vyrovnaní a o post jedničky ať si v přípravě zabojujou mezi sebou. Vzhledem k perspektivě bych radši viděl v bráně Koubka, to je celý...

   • bičík

    Zoidy16.5.2016 20:20reagovat

    Se koukni jen na góly Boleslavi v posledním kole, to jsem si hned říkal, že s ním si fakt nepomůžeme, jinak jsem ho letos ale moc nesledoval, tenhle sestřih jsem viděl náhodou a proti nám samozřejmě nehrál...

 • Co si myslíte do další sezóny?

  doni16.5.2016 17:56reagovat

  Koubek(Bičík)-Zahustel(Chvátal),Brabec(Mazuch),Kadlec(Holek),Frýdek(Costa?Hybš)#
  @-Mareček(Vácha)-

  Juliš(Konate),
  Dočkal(Shala), Rosický(Matějovský), Čermák(Šural)-

  Schick(Lafata)

   

  Do toho založit béčko (idéal 2. liga), kde by hráli ti co se nevejdou na lavičku za áčko + Čvrtečka-Kadlec, Piško, Březina, Čmelík, Kostl, Mareček- Mustedagaič, Weisner, Hašek, Sáček, Záviška, Plachý, Frýdek - Novotný, Turyna, Čapek.

  • Co si myslíte do další sezóny?

   Arni16.5.2016 18:07reagovat

   Dávat Juldu a Čermáka na křídla je úplná blbost

   • Co si myslíte do další sezóny?

    DaveACS16.5.2016 18:23reagovat

    Nemyslím si.. To rozestavení je stejně jen na papíře, hrací se prolínají, Dočkal se stahuje i do lajny při postupném útoku a centrech do vápna, v tu chvíli může Juliš na hrot a Cermak se stejně přesune do středu..

    • Co si myslíte do další sezóny?

     Arni16.5.2016 18:43reagovat

     S tím Dočkalem máš pravdu. Ale když se vysune Julda na hrot a Čermák potom do středu, jak říkáš,tak kdo bude vlevo? A to,co teď píšeš,je vlastně jen při útočení. A Julda ani Čermák nejsou tahový hráči,co jezdí po lajně

     • Co si myslíte do další sezóny?

      Arni16.5.2016 18:44reagovat

      Při bránění by to nedělalo dobrotu

    • Co si myslíte do další sezóny?

     Lukáš Mareček17.5.2016 14:42reagovat

     Julda na kridlo:D nepij uz

  • Co si myslíte do další sezóny?

   adam16.5.2016 18:45reagovat

   Za mě ok, ale dával primárně Frýdka na beka je blbost, daleko silnější je ve středu. Jako alternativa OK, ale potřebujeme nutně sehnat LO č. 1 za odcházejícího Costu. Za mě by byl ideální asi ten rusák z Jablonce, což by se snadno mohlo stát, pokud tam pošlem Jiráčka.

   • Co si myslíte do další sezóny?

    asd16.5.2016 18:49reagovat

    No za prvý nepatří Jablonci a za druhý je pravák

  • Co si myslíte do další sezóny?

   Chrod16.5.2016 18:48reagovat

   V bráně to je jasný, Koubek a Bičík se porvou o místo jedničky, Štěch asi nebude chtít zůstat.

   Střed obrany v tomhle složení je asi v pohodě, ale Mazuch a Holek mě rozhodně v týhle sezoně nepřesvědčili. Chtěl bych aby dostával šanci místo nich Březina. V lize doma s Jihlavou atd. může hrát klidně od začátku (viděli jsme, že to naší hru nijak neovlivní) a kdy jindy dát někomu mladýmu na stoperu šanci, než teď, když máme výjimečně talentovanýho hráče na tenhle post a navíc se potýkáme dlouhodobě s tím, že pořádnýho stopera nemůžeme sehnat. Prakticky kdo sem přijde, to je průser, a to musí přestat.

   Počítám s tím, že Costa odejde.

   Pravá obrana je jasná (Zahustel, Chvátal) a nalevo bych se pokusil získat Sýkoru. Ve dvojici s Hybšem by to podle mě bylo slušný. Frýdek je lepší uprostřed zálohy.

   Tam je konkurence velká. Já bych preferoval střed zálohy Frýdek-Mareček-Čermák, protože Dočkal je podle mě lepší vpravo. Pak budeme mít ještě Váchu, Matějovskýho a nechal bych tu Shalu. Jestli by přišel Rosický, tak by to byla bomba, ale stavět na něm by podle mě kvůli jeho častým zraněním byla chyba. Sáčka bych poslal na hostování a Jiráčka úplně pryč.

   Napravo v záloze by se mi nejvíc líbil Dočkal, krýt záda mu může Konaté, byť si myslím, že bychom na ten post měli mít jako náhradníka lepšího hráče.

   Vlevo počítám s odchodem Krejčího, hrát bude Šural. Kdyby přišel ten Holzer, vůbec by mi to nevadilo. Vlevo kdyžtak může nastoupit Čermák, Shala nebo Schick, kterej tam může hrát to samý, co u nás hrál dřív Kadlec na druhý straně.

   Útok je jasnej - Juliš, Schick, Lafata.

    

   Celkově teda počítám s odchody Costy, Krejčího a Fataie.

   Příchody kromě hráčů z hostovaček by měli bejt M. Kadlec, Sýkora a někdo na levou zálohu. Příchod Rosického by byla paráda.

    

   Základní sestavu bych viděl takhle:

   Koubek

   Zahustel-Brabec-Kadlec-Sýkora

   Mareček-Frýdek

   Dočkal-Čermák-Šu
   ral

   Juliš
   (nebo Schick)

    

   náhradníci:

   Bičík

   Chvátal-Holek-Březina-Hybš

   Vácha-Matějovský

   Kon
   até-Shala-Holzer?

   Lafata

    

   +ještě
   Mazuch a možná Rosický

    

   To je 25 hráčů, což je opravdu hodně, ale koho z nich si můžeme dovolit pustit, aby se nám to zase nevymstilo?

   • Co si myslíte do další sezóny?

    ardentr16.5.2016 20:07reagovat

    Frydek muze v pohode hrat na leve strane zalohy, netreba tam nikoho dalsiho kupovat, mame Surala

     

    Konate je na prave strane IMHO jasna jednicka

 • Juniorka - České Budějovice 4:1

  dominik2716.5.2016 17:27reagovat

  Dnešní juniorka opět bavila pěkným fotbalem. Úvod zápasu sice nic moc, což také vyvrcholilo gólem Dynama. Sparta však okamžitě po inkasované brance zabrala a do půle otočila na 4:1. Také ve druhém poločase měli sparťané navrch, ale své šance neproměnili, Záviška dokonce trefil tyč. Hattrick vstřelil David Čapek, který si tak už dost možná zajistil titul nejlepšího střelce Juniorské ligy. Z jeho strany další skvělý výkon.

  • Juniorka - České Budějovice 4:1

   Sendi16.5.2016 17:30reagovat

   Köstl asi moc práce neměl, co?!:) Nevíš proč nejel na Yokohamu?

   • Juniorka - České Budějovice 4:1

    Jerababa16.5.2016 17:33reagovat

    Seděl v lize na lavičce.

   • Juniorka - České Budějovice 4:1

    dominik2716.5.2016 17:44reagovat

    Budějovice byly nebezpečné během úvodní čtvrthodiny, pak už prakticky vůbec. Popravdě nevím, neptal jsem se.

   • Juniorka - České Budějovice 4:1

    DaveACS16.5.2016 18:20reagovat

    Köstl opravdu nejel na Yokohamu kvůli tomu, že si to prosedel na lávce.. Ale kdyby Dočkal nestridal, mel jít na hřiště místo Radka.Úsměv

    • Juniorka - České Budějovice 4:1

     Sendi16.5.2016 18:41reagovat

     trochu jsem si to myslel, že měl jít Radek za potlesku dolů...škoda, bylo by to symbolický :)

 • Jerababa16.5.2016 17:20reagovat

  19 obhájila prvenství na Yokohama cupu.

  • RonamCZ16.5.2016 17:33reagovat

   Ale až na penalty ! Hřebík VEN Vztek Smích

   • Jerababa16.5.2016 17:38reagovat

    A ve skupině jednou remíza a jednou prohra, Holoubek ven i s HřebíkemSmíchSmích. Takhle by to nešlo, chlapi, dorost musí všechno vyhrávat, aby se napravila celková bilance.

   • Jerababa16.5.2016 17:38reagovat

    A ve skupině jednou remíza a jednou prohra, Holoubek ven i s HřebíkemSmíchSmích. Takhle by to nešlo, chlapi, dorost musí všechno vyhrávat, aby se napravila celková bilance.

    • Jerababa16.5.2016 17:40reagovat

     Podělaná myš, double foul.

  • captain_obvious16.5.2016 18:09reagovat

   Nejsem vůbec překvapený, že nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Wiesner. Ten se mi fakt líbí. Vypadá i hodně fotbalově i mentálně vyspěle na ten mladší věk.

   • Jerababa16.5.2016 19:30reagovat

    Pravdu máš, jenom kdyby to nebyl zase prcek, píšou 176, ale na hřišti se mi zdá nějakej ještě menší. Jinak fotbalově to v hlavě má a v noze taky.

 • JIRÁČEK DO JABLONCE?

  ouissi16.5.2016 16:29reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2015-16/269374/opusti-jiracek-v-lete-spartu-mohl-by-hostovat-v-jablonci.html

   

  • JIRÁČEK DO JABLONCE?

   Capo16.5.2016 16:39reagovat

   Proč ne? Když si nevybojuje místo v užším kádru, tak by to bylo rozumné. Taky je otázka jestli nechceme ještě někoho do SZ přivést. Na levé straně obrany moc nepřesvědčil, LZ byla lepší, ale při plném zdravotním stavu tam máme lepší varianty. Já bych ho nezatracoval, ale pokud si se svojí smlouvou nevybojuje nějakou lepší pozici ve středu zálohy, tak ho nemá cenu držet v kádru. Zajímavější je, že máme s Jabloncem rozvinout užší spolupráci, to by asi vysvětlovalo, proč jsme z Liberce odvolali všechny hráče zpět.

  • JIRÁČEK DO JABLONCE?

   Chrod16.5.2016 16:39reagovat

   Ať si tam klidně jde, i když bych ho radši někam prodal. Do zálohy budeme mít v příští sezoně hodně hráčů - Čermák, Frýdek, Mareček, Dočkal, Vácha + se třeba vrátí Shala a přijde Rosický... a to ještě uvidíme, co bude se Sáčkem...

   Jiráček není lepší než ani jeden z těchto a za ty prachy se nevyplatí ho tu mít.

   • JIRÁČEK DO JABLONCE?

    Chrod16.5.2016 16:41reagovat

    A ještě sem zapomněl na Matějovskýho, kterýho bych ještě určitě na rok nechal (nevím teď z hlavy, kdy mu končí smlouva), takže Jiráček podle mě bez šance...

  • JIRÁČEK DO JABLONCE?

   Roger Eschmann16.5.2016 17:10reagovat

   Snad zůstane.

 • Brian Pricke16.5.2016 16:18reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2015-16/269395/svobodu-zvolili-do-cela-ligove-vlady-sadek-je-mistopredsedou.html

   

  Stejně ani většina lidi neví, co to přinese, proč to vzniklo apod. Navíc Svoboda pro mě spíš není zárukou lepších zítřků.

  • Pouzar1116.5.2016 16:20reagovat

   Nejvíc mě pobavila část, kde mluví o čistotě fotbalu. Celou dobu jistý pohyby a pokyvování hlavou (ve smyslu ano) Smích . Ve chvíli kdy začne o čistotě a spekulacích :D tak hlavou vrtí ne a ještě si zakreje obličej Smích Smích v tejhle části mu nějak nevěřím ...

  • Chrod16.5.2016 16:29reagovat

   Svoboda nám svýma výmyslama akorát zavařil, takže jestli bude vymejšlet podobný ptákoviny i ve vedení ligy, tak to žádná výhra nebude...

82326 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha