Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Stoper

  Jarda117.5.2016 21:47reagovat

  Jestli si dobře vzpomínám, tak poslední stoper, který šel ze Sparty do zahraničí byl Šimůnek po MS dvacítek...

  Proč by teď někdo kupoval Brabce? Na základě jakého zápasu? Na Laziu? Brabec nemá absolutně techniku, jednou v lize zahraje dobře, potom vyhoří. Ten se musí bát v létě o místo v základu Sparty, pokud přijde jeden či dva další stopeři...

  • Stoper

   LukyACS7.5.2016 21:50reagovat

   To by mě zajímalo, který stoper by ho posadil. Když jsem viděl výkony pana reprezentanta Kadlece, tak mi Brabec nepřišel slabší ani v jedný věci.

   • Stoper

    Jarda117.5.2016 21:55reagovat

    Asi toho moc chlapče nepamatuješ, tipuji že ti bude tak maximálně 25.

    Ve Spartě byli vždy stopeři jako víno, to ji dělalo silnou. Od té doby, co tu nehrají Straka,Novotný, či Sivok šla frekvence titulů výrazně dolů.

    Brabec působí ve srovnání s těmito ikonami srandovně, je smutné, že tenhle hráč nastupuje v základní sestavě takovéhohle klubu. Velký úpadek v tomto směru.

    • Stoper

     standis7.5.2016 22:08reagovat

     Já mu zahraniční angažmá přeji, ale vidím to tam pro něj černě. Nevyjde mu jeden zápas a jde si sednout jako Procházka v Turecku. Stoper musí být především spolehlivý a odpustit si minely jako Brabec obzápas. Souhlas s tím, že Sparta měla většinou lepší stopery, ale na druhou stranu tady byli také Homola s Petrášem.

    • Stoper

     LukyACS7.5.2016 22:09reagovat

     Já ale mluvím o současné době a ne o historii, protože ten propad je na úrovni celé ČR. Já nevím, jestli jsi viděl poslední zápasy repre, ale Brabec nevypadal hůř než Kadlec a i Sivok předvedl dost kiksů na to, že to má být jasný stoper č.1. A když tam mohl kopat takový Procházka, tak nevím, proč ne Brumla.

     Takovej Kalase je taky neskutečně přeceňovanej jenom proto, že ho dřív koupila Chelsea. Přitom v devatenáctce, nebo ve lvíčatech, vypadal vedle Brabce jak chudej příbuznej.

     • Stoper

      standis7.5.2016 22:14reagovat

      Snad nechceš srovnávat Brabce a Sivoka.SmíchSivokovi se jednou za čas nepovede zápas jako každému, ale v kvaldě potvrdil svou kvalitu, která je Brabcovi hodně hodně vzdálená.

      • Stoper

       LukyACS7.5.2016 22:15reagovat

       Já ho s ním nesrovnávám, srovnávám ho s Kadlecem, o Sivokovi se zmiňuji v té souvislosti, že i on má do bezchybného stopera daleko.

       • Stoper

        Jarda117.5.2016 22:17reagovat

        Michal Kadlec byl především bek, přeškolenej na stopera. Něco jako Costa. Nevím, jestli zrovna on nás v létě pozvedne. Brabec je ale stoper třetí kategorie. Udělá kiks v každém druhém zápase, někdy nás to stojí branku někdy ne. Při rozpočtu 350 mega co má Sparta je to opravdu tristní výsledek. Měli bychom mít větší kvalitu

       • Stoper

        standis7.5.2016 22:23reagovat

        No dobře, ale s reprezentací bych Brabce vůbec nespojoval. V Cesku jsou určitě 4 lepší stopeři. Holek, když měl fazonu, tak to byla jiná káva. U něj nechápu ten propad výkonnosti.

     • Stoper

      13goat8.5.2016 0:23reagovat

      S timhle srovnánim Brabce a Kalase nesouhlasim.

   • Sivok

    kilovolt8.5.2016 9:39reagovat

    jednoduchá odpověd

  • Stoper

   Chrod7.5.2016 21:57reagovat

   Absolutně nemá techniku Smích Jediný, co možná nemá, je obratnost, ale i v tom se v poslední době zlepšil a podle mě by byla velká škoda, kdyby nám odešel... níž někdo psal srovnání Brabce s Vaclíkem, který podle mě sedí. Tady byl Vaclík jako cedník a oblíbenec Švenger neprávem odsunut na pozici dvojky a kde jsou teď vidíme všichni. Stejně tak jestli Brabec odejde, tak se určitě neztratí a my se budeme koukat na nějaký ligový průměráky.

   • Stoper

    Jarda117.5.2016 22:07reagovat

    hodnotím stopery v horizontu dvaceti let, a současní hráči na tomto postu jsou jasně nejslabší. Naděje jsou vkládány do Mazucha, ale ten má nadváhu a navíc je stále zraněn

  • Stoper

   Roger Eschmann7.5.2016 21:57reagovat

   Brabec je nedoceněný hráč. Přestože podává nevyrovnané výkony, tak je velice kvalitní.

    

   Pamatuji si jak ze začátku pod Vítězslavem byl až čtvrtý stoper a postupně se dostal před Švejdíka i Kováče do základu. I pod Zdeňkem se ze začátku nedostal ani na lavičku a postupně se stal stoperem číslo jedna. A snad i jedno období po MS U19 nehrál ani v základu za B-tým a pak se postupně dostal až do A-týmu.

  • Stoper

   captain_obvious7.5.2016 21:59reagovat

   Nenech se ošálit tím, že Lavička, když začal být koncem mistrovské sezony neklidný, tak na jeho úkor nasazoval Švejdíka, který teď leští lavici v 5. týmu slovenské ligy a přitom výkonnost má stejnou jako tehdy. Ani tím, že i Šílený Zdenda ho nejspíš původně chtěl odstřelit. Je to náš jasně nejlepší stoper a z pohledu zahraničních týmů z naší ligy jasná volba (Hubník už je starý).

   • Stoper

    standis7.5.2016 22:12reagovat

    To, že je náš nejlepší stoper, vůbec nevylučuje Jardův příspěvek. To je právě ten problem, že nejlepší stoper má takovouhle kvalitu.

    • Stoper

     Jarda117.5.2016 22:15reagovat

     no samozřejmě...když koupím na tržnici 5 párů bot, některý z nich bude nejlepší, ale nemusí vydržet můj maratonový běh

    • Stoper

     captain_obvious7.5.2016 22:28reagovat

     No tak to už se potom dostáváme do nějaké říše snů. Když vám nestačí, že je to nejlepší stoper v lize mladší 30 let, tak už nevím Smích Jinak já osobně bych uvítal vedle toho narážení do Brabce i konkrétní jména, která jsou ve sportovních i finančních možnostech Sparty a odváděla by tady lepší práci než on. Takové to ”kdysi tady byl Jirka Novotný”, to není žádný argument. Kdysi bylo kdysi.

     • Stoper

      Jarda117.5.2016 22:31reagovat

      ty znáš finanční možnosti Sparty? Já ne. Křetínský je miliardář, který dává do klubu ročně 100 mega ze svého, může dávat i 200, 300, 500? Já nevím. Sparta prezentuje, že nedá za hráče více než 20 milionů. Mohli jsme mít V. Kadlece za 50, nekoupili ho. Pokud nedokážeme sestavit obranu evropské úrovně, nelze myslet na LM

      • Stoper

       captain_obvious7.5.2016 22:33reagovat

       Díky za ta konkrétní jména.

       • Stoper

        Jarda117.5.2016 22:36reagovat

        to není o jménech. Mě je jedno kdo tam bude, zajímá mě výsledná kvalita. Konkrétní hráče má najít scouting, já jsem jen ten, kdo hodnotí výsledná efekt. Brabec, Holek, Costa jsou prostě třetí kategorie. Chci tam někoho, kdo nás dostane do LM.

     • Stoper

      standis7.5.2016 22:45reagovat

      Já jsem psal, že je nejlepší v současné Spartě. Pokud chceš vědět jména, tak Deli i Baranek jsou lepší. Tady jde o to, že Sparta má kvalitu na jiných postech prostě lepší a když můžou být cizinci na jiných postech, tak můžou být i na stoperu. A argument srovnání s jinými hráči, kteří Spartou prošl, dal Jarda proto, aby ukázal současnou nekvalitu stoperů. A tvůj argument - Brabec je momentálně ve Spartě nejlepší, tak musí být dobrý se snažíme vyvracet, ale každý může mít jiný názor.

      • Stoper

       ajosek7.5.2016 22:54reagovat

       souhlas!!Deliho bychom možná koupit mohli ale Baranek je utopie,ale snad by se mohl už dát do kupy ten Mazuch...

      • Stoper

       captain_obvious7.5.2016 22:54reagovat

       Já myslím, že Baranek byl na jaře na rozdíl od podzimu dost průměrný a Hubník ho jasně zastínil. V kontextu celé sezony je s Brabcem hodnotím plus minus stejně, ale když do toho započtu EL, kde byl Brabec o třídu lepší a taky U21, kde dostal taky přednost on (a to přitom trenér není Sparťan, takže byl zřejmě objektivní), tak mi z toho Brabec vychází jako lepší hráč.

        

       Navíc Deli ani Baranek do Sparty jistě nepůjdou, to se zase pohybuješ v té říši snů.

       • Stoper

        standis7.5.2016 23:06reagovat

        psal jsem ti do 30 let, proto tam není Hubník. A neříkám, že přijdou. A jsme zase u toho, že Sparta potřebuje lepší stopery a ve Spartě je dost lidí na to, aby je sehnali. Když není v Cesku, tak jsou i jiné soutěže. Mohli přivést Costu a Fataie, můžou i další. Tady jde o to, že Sparta je na tomhle postu výrazně nejslabší, tak to musí řešit.

        • Stoper

         captain_obvious7.5.2016 23:20reagovat

         Já ti to neberu, máš na to jiný názor než já, to je OK. Já jen tvrdím, že s kolegou hrozně bagatelizujete. Ty bys jen tak přivedl dva zahraniční stopery? Nebo jednoho zahraničního a dal ho do dvojice s Costou? To bys byl hodně odvážnej. Naposledy, když jsme přivedli obránce ze zahraničí, tak byl v každém zápase střídán o poločase a to nám ho ještě dohodil Fink, jinak bychom ani nevěděli, že existuje. V lize potom vyjmenuješ zrovna ty, jejichž příchod do Sparty je naprostá utopie. Já mám taky k některým hráčům výhrady, ale místo každého z nich mám v merku alespoň jednoho hráče, který by je mohl zastoupit a žádný z nich není nějaká utopická myšlenka typu hráč základní sestavy Plzně nebo tajemný zahraniční hráč.

 • Ščasný, iSport

  martinS197.5.2016 20:54reagovat

  Jak si vyložit jeho slova o Brabcovi v rozhovoru? Četl jste to někdo. Vyznívá to, jak když potvrzuje nevědomky jeho odchod v létě.

  • Ščasný, iSport

   LukyACS7.5.2016 20:56reagovat

   Nedivil bych se, kdyby odešel a i to docela očekávám, protože je to kvalitní a navíc i stále mladý stoper. U nás je nedoceněnej podobně jako Vaclík.

   Už se nemůžu dočkat, až ho prodáme, jak si tady mnozí přejí a v rudém dresu budeme moct pozorovat Beneše či Frydrycha, případně přivedeme Kadlece, kterej sice kvalitu měl, ale teď je vyčpělej a bude mu to úplně ukradený, očekávám od něj výkony jak od Jarošíka či Jiráčka Neutrální

   • Ščasný, iSport

    martinS197.5.2016 21:13reagovat

    Já věřím že vedení dodrží slovo a víc jak dva hráče ze základu nepustí. Krejčí je asi jasnej a teď kdo k němu? Costa asi nepodepíše a to by byl eventuálně druhý hráč. A nebo Costa podepíše a pustíme Brabce. A nebo odejdou všichni tři, což už by bylo docela citelný.

    Na druhou stranu, já si myslím že Brabce, Costu i Krejdu jsme schopní nahradit snadněji než třeba Dočkala. To je pro mě zcela zásadní hráč a jeho odchodu se bojím nejvíc. Pak Brabcova. U Krejčího jsem s tím smířen. Costa by mi chyběl, ale udýchal bych to.

    • Ščasný, iSport

     martinS197.5.2016 21:15reagovat

     A příchody, Kadlecovi bych věřil, že by byl kvalitní posilou. Stáhnout musíme Schicka, Shalu, Čermáka, možná i Hybše. Na stoperu dát šanci Březinovi, nebo ho zkusit na rozehrání poslat do Liberce a zkusit výměnu za Hovorku. Ale to by nám asi neprošlo.

     Léto bude zajímavé každopádně. Úsměv

   • Ščasný, iSport

    spartas7.5.2016 21:13reagovat

    Viděl bych to v podobnejch barvách, Kadlecem nahradíme Costu (Costa mi chybět nebude, ale nepolepšíme si) a pak bych to taktéž tipoval na nějakého Beneše, Pernicu...

    • Ščasný, iSport

     LukyACS7.5.2016 21:36reagovat

     V 352 - Pernica, Kadlec, Beneš a s lodivodem Zdendou jedem na titul a LM.

    • Ščasný, iSport

     LukyACS7.5.2016 21:37reagovat

     Případně se nabízí vyfouknout Plzni Štětinu.

   • Ščasný, iSport

    Jarda117.5.2016 21:42reagovat

    panebože kdo by kupoval Brabce v této formě??? Možná tak Žižkov...

    Ščasný tím myslel poslední zápas sezony, nic víc.

    • Ščasný, iSport

     LukyACS7.5.2016 21:47reagovat

     Bral by ho kterýkoliv klub z ligy všema deseti, tak bych se dost divil, kdyby ho nikdo v zahraničí nechtěl.

  • Ščasný, iSport

   RonamCZ7.5.2016 21:29reagovat

   Taky mě to z toho rozhovoru tak vyznělo. Nicméně Brabec i Costa hrajou v obraně už dost dlouho a že by jsme se na ně mohli spolehnout to se říct nedá. Těch chyb je tam hodně ikdyž je to vizitka celého týmu. Takže pokud odejdou srdce mě to rvát nebude Neutrální

   • Ščasný, iSport

    LukyACS7.5.2016 21:34reagovat

    Sám uvidíš, že Brabec bude chybět hodně, i když se to teď nezdá, podobně bude bolet odchod Krejčího, ten měl spoustu špatných období, ale i v těch si svoje odmakal a za takhle pracovitého hráče budeš náhradu shánět těžko. Oba odchody bolet budou. No, je načase, abysme si zase vylovili hráče typu Kadeř, Skalák, či tihle dva Úsměv

    • Ščasný, iSport

     martinS197.5.2016 21:39reagovat

     Já bych zkusil koupit Holzera z Baníku.

     • Ščasný, iSport

      RonamCZ7.5.2016 21:47reagovat

      Jednoho mladého stopera, který čeká na šanci máme v dorostu. Jinak dnes nastoupil na druhý poločas Zizu na toho jsem taky zvědavý jak dál poroste.

      • Ščasný, iSport

       spartas7.5.2016 21:48reagovat

       V dorostu máme dva.

    • Ščasný, iSport

     Jarda117.5.2016 21:42reagovat

     Brabec rozhodně chybět nebude

  • Ščasný, iSport

   Brian Pricke7.5.2016 21:42reagovat

   Dá sem někdo ten rozhovor?

   • Ščasný, iSport

    LukyACS7.5.2016 21:45reagovat

    ”Musel hrát s injekcemi a v poločase byl jeho stav na vystřídání. Takže mi to nevadí, spíš je mi to líto kvůli němu, protože si chtěl ten poslední zápas tady na Letné užít. Holt budou hrát jiní.”

    http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2015-16/268383/scasny-si-na-liberec-veril-tymu-jsem-rekl-ze-ho-porazi-normalni-vykon.html

 • Zdeněk

  Roger Eschmann7.5.2016 19:51reagovat

  Dnešní kritika Zdeňka za to, že tam neposlal Sáčka za stavu 3:0, je oprávněná. Zdeněk by to měl vysvětlit.

  • Zdeněk

   Petr677.5.2016 19:56reagovat

   Střídal kvůli zraněním Juliše, Konatého a Zahustela. Místo kterého tam měl poslat Sáčka?

   • Zdeněk

    Roger Eschmann7.5.2016 20:01reagovat

    Tak samozřejmě by to byla komplikace a někteří hráči by si museli prohodit posty či by se muselo změnit rozestavení, ale v tomto případě se domnívám, že za stavu 3:0 benefity převyšují náklady. Ale nejsem tak simplexní jako ostatní diskutující, proto bych dal Zdeňkovi prostor, aby se k tomu vyjádřil a představil nám svoji CBA analýzu.

    • Zdeněk

     jagermeister7.5.2016 20:03reagovat

     Přesně tak tohle je ukázkovej případ kdy transférový výdělek převyšuje ekonomickou rentu.

    • Zdeněk

     spartas7.5.2016 20:10reagovat

     Nuda

     • Zdeněk

      Roger Eschmann7.5.2016 20:14reagovat

      Tvůj komentář nedává žádný smysl, sorry.

      • Zdeněk

       spartas7.5.2016 20:19reagovat

       Zdařile jsem tedy udržel tebou nastavenou laťku.

       • Zdeněk

        Roger Eschmann7.5.2016 20:41reagovat

        Absolutně tě nechápu. Buď mému příspěvku rozumíš, v tom případě se mnou souhlasíš. Nebo mému příspěvku nerozumíš, proto bys měl mít zájem se dovzdělat.

         

        Jen doplním, že můj příspěvek byl o tom, že v každý slušný lidský interakci by měli dostat oba aktéři prostor k vyjádření svých kroků (v tomto případě Zdeněk i fanoušci). Nepochybuji o tom, že lidi z vedení Sparty, který znám, analýzu každého zápasu provádějí. A není sice žádnou povinností jednotlivý kroky Zdeňka vysvětlovat fanouškům, v tomto případě si ale myslím, že to třeba Zdeněk v po zápasovém rozhovoru mohl zmínit (proč a jak střídal). Je naprosto přirozený, že fanoušci nemají interní informace, který mohly způsob střídání ovlivnit.

         

        Pak se vedení Sparty nemůže divit některým nadávajícím fanouškům, když sami nejsou precizní ve své komunikaci vůči veřejnosti.

        • Zdeněk

         spartas7.5.2016 20:47reagovat

         Nuda

         • Zdeněk

          Roger Eschmann7.5.2016 20:51reagovat

          S tebou nemá smysl diskutovat, nemáš zájem se něco dozvědět. Ale upřímně, kvalitní reakci jsem od tebe ani nečekal.

           

          Uvědomuji si však, že čtenářů diskuzních fór je násobně více než diskutujících, proto píši příspěvky hlavně kvůli nim.

          • Zdeněk

           jagermeister7.5.2016 20:58reagovat

           hrozná nuda

           • Zdeněk

            Roger Eschmann7.5.2016 20:59reagovat

            Dík.

    • Zdeněk

     captain_obvious7.5.2016 20:23reagovat

     Mě ty tvoje příspěvky upřímně baví. Ne kvůli obsahu, který je nulový, ale kvůli tomu pomyšlení, že ti to pořád ještě nepřijde blbý a trapný. Smích

     • Zdeněk

      Roger Eschmann7.5.2016 20:44reagovat

      Mám stejný pocit při čtení tvých příspěvků. A psát kvalitní komentáře, to mně blbý a trapný nepřijde.

      • Zdeněk

       captain_obvious7.5.2016 21:21reagovat

       Myslel jsem si, že máš na víc, než napsat starou trapnou formuli ”já si myslím to samé o tobě”. Zklamání.

       • Zdeněk

        Roger Eschmann7.5.2016 21:40reagovat

        Tak ona je to pravda, proto jsem to napsal.

         

        Mohl jsem si klidně něco vymyslet a být více zábavný či zajímavý, ale nejsem takový typ člověka.

         

        O tobě si upřímně myslím, že nejsi kvalitní diskutující. A myslel jsem si to i před tím, než jsi okomentoval můj příspěvek. A myslel bych si to, i kdybys třeba ocenil kvalitu mého příspěvku (byl by to však pro tebe plusový bod, že se máš zájem něco dozvědět).

         

        A můj názor na kvalitu příspěvků se neodvíjí od názorů diskutujících, ale primárně od jejich argumentačních schopností.

         

        A jsou tu i diskutující, od kterých se mohu něco dozvědět. Kvalitních diskutujících je zde bohužel jen cca osm. Neutrální

        • Zdeněk

         captain_obvious7.5.2016 21:55reagovat

         To mě mimořádně mrzí. Převážně proto, že tady chodím, abych si vybudoval pověst renomovaného diskutéra a zapůsobil na ostatní uživatele, hlavně na ty vysoce kvalitní, za jakého tady platíš třeba ty.

    • Zdeněk

     mech7.5.2016 21:05reagovat

     Panu Ščasnému nikdo nebrání se vyjádřit, leč on toho tak nějak nevyužívá. Pokud je na něj tlak, uchýlí se k nepravdě (mládež znám a sleduji), jak jsem tu již zmiňoval, případně veselému vysvětlení (kluky bychom zavraždili/ Březina by v dubnu zmrznul). Tudíž nejspíš nelze ani tentokrát očekávat žádný průlom. Pan Ščasný se očividně rozhodl, že za sebe nechá mluvit své skutky, tudíž není divu, že je jeho práce následně na jejich základě posuzována.

     • Zdeněk

      LukyACS7.5.2016 21:15reagovat

      Pan Ščasný, když už se vyjádří, tak jde o lživé výroky typu že kluky sleduje a trénují s áčkem. Přičemž na mládeži nebyl nikdy nikým spatřen. Každopádně tohle chování není ničím překvapivé, když před rokem řekl, že Chvátal nemůže hrát pro zranění a on na instagramu psal, že zraněn není.

      • Zdeněk

       captain_obvious7.5.2016 21:24reagovat

       Na to jsem úplně zapomněl. Tak teď už je mi jasný, proč odešel na hostovačku a nám zůstal na pravého beka jen záložník Marec.

       • Zdeněk

        spartas7.5.2016 21:28reagovat

        Impulz na něj podle mě zapomněl taky. Možná by si Jurajko měl na čelo nalepit jméno, až se bude hlásit na přípravu. Geniální strateg a vítěz ceny trenér měsíce by ho třeba nemusel rozeznat.

        • Zdeněk

         mech7.5.2016 22:04reagovat

         Za hodně mluví mimo jiné také jednání Nehody, který je agentem řady kluků z mládeže a snaží se je vyslat na zkušenou jinam, aby neztratili čas čekáním na zájem ZŠ. Jsme bohužel velmi blízko opakování situace s talenty generace ’92.

   • Zdeněk

    Kombinator7.5.2016 20:04reagovat

    Dočkal může v pohodě hrát pravý křídlo, dokonce je to jeho post nebo se dá hrát se třemi obránci. Prostě jen kecy a výmluvy, stejně jako on.

 • jak

  petula7.5.2016 19:42reagovat

  proboha přišel Zelenka na ten ofsajd?Vždyť to tečoval snad Pokorný přeci,nebo se mýlím?Úsměv

 • ČERVENÉ KARTY PRO PODVODNÍKY

  ouissi7.5.2016 19:34reagovat

  Pan Příhoda je jediným rozhodčím v české lize, který si za poslední dva roky dovolil vyloučit podvodníka. Tak je jasné, že kdyby podvodníci ještě neměli titul jistý, pan Příhoda by utkání v Mladé Boleslavi jistě nerozhodoval. Stejně tak jako neměl na podzim rozhodovat utkání s námi, kdy vyloučil ani už nevím koho (Procházka?); tehdy zastoupil onemocněvšího Jílka. Posledním českým rozhodčím, který si dovolil v lize podvodníka vyloučit (kromě pana Příhody), byl 9. března 2014 na Letné pan Jech.

   

  • ČERVENÉ KARTY PRO PODVODNÍKY

   petula7.5.2016 19:50reagovat

   já si myslím že se jen snažej podvoníkům ten titul co nejvíc očistit,podívejte se vždyť i penaltu dokážeme proti nim písknout a i vyloučit hráče!Žádný nadržování jak mnozí pořád argumentujou....Smích

   • ČERVENÉ KARTY PRO PODVODNÍKY

    jagermeister7.5.2016 19:59reagovat

    Já myslím že jim to nemusí ani očišťovat po tom našem volejbale v Olomouci a divadle na Dukle a v Teplicích.

    • ČERVENÉ KARTY PRO PODVODNÍKY

     SVP8.5.2016 0:55reagovat

     Naprostej souhlas , je dobře že i mezi námi dokážeme mluvit upřímně Vztek

  • ČERVENÉ KARTY PRO PODVODNÍKY

   hrom7.5.2016 20:02reagovat

   Procházku proti nám v Plzni... A jak to dopadlo pamatujeme.

   • ČERVENÉ KARTY PRO PODVODNÍKY

    jagermeister7.5.2016 20:07reagovat

    a to jsou tam i jiný věci a to je důležitý..

 • Vyhrálo se 3:0

  standis7.5.2016 19:21reagovat

  a až na začátek to byl od Sparty spolehlivý výkon, zajistili jsme si 2. místo a tady se řeší, že čtvrt hodiny nehrál junior. Ti měli hrát už dávno v poháru a hlavně trenovat s A.

  Konečně zahrál Dočkal, líbil se mně Konate, Šibal překvapil Krejčím na beku.

  • Vyhrálo se 3:0

   Capo7.5.2016 19:29reagovat

   Tak jde spíš o to, že za stavu 3-0, když už chce pošetřit Zahustela, tak proč tam za tohohle stavu nepošle rovnou Kadlece, když je pravá obrana jeho hlavní post? Stejně tak tam mohl poslat i Sáčka, myslim, že by se to bez DZ už neposralo. On tam radši pošle Váchu, nejspíš proto, aby se vykartoval, nevim, ale to si klidně mohl schovat až do Brna.

   • Vyhrálo se 3:0

    petula7.5.2016 19:53reagovat

    Timmy si je tam hezky vodil...ještě že nanastoupilo to prase Bakoš,to bysme měli dalšího maroda!Je to zákeřnej hráč...

 • Předkolo nemistrovské LM

  Capo7.5.2016 19:18reagovat

  Co si budeme nalhávat, tak ten bod už by měl být formalitou, nedovedu si představit, že bysme ho neuhráli. No a jak jsem koukal na stávající stav nasazení do 3.předkola, tak bysme měli fandit Lyonu a Rostovu, aby zvládli konec svých soutěží a poslali nás mezi nasazené.

  • Předkolo nemistrovské LM

   LukyACS7.5.2016 19:39reagovat

   Případně ještě Fenerbahce, aby vyhrálo titul Úsměv Besiktas má nižší než my a kdyby se povedlo otočit Krasnodaru v Kazani, tak i on by mohl v Rusku pomýšlet na 2. místo.

 • Liberec

  LukyACS7.5.2016 18:21reagovat

  Až na prvních 15 minut to byl po delší době velmi povedený výkon, konečně můžeme být v klidu a 2. místo vyjde.

  Co ale nepochopím, je ignorace Sáčka. Ten kluk se v dvojzápase s Jabkama předvedl ve velmi dobrém světle a dnes to volalo po tom, aby nasíbral další minuty, klidně jich mohlo být 30. Ovšem my tam radši pošleme Lafatu, Váchu nebo Fataie. Ščasný tohle dělá na truc a zajímalo by mě, jestli tohle štve i někoho z vedení, nebo je tohle ješitné chování všem ukradené?

   

  Teď nepochybuju o tom, že při vykartování Brabce dá šanci Kováčovi, aby si užil poslední zbytky kariéry a na zkoušku Březiny nebo Piška se z vysoka vybodnem. Kováč ať klidně s Jihlavou dostane prostor na konci a zatleská se mu, ale do základu by prostě měl jít David. Pokud si v Brně zajistíme 2. místo, tak jsem zvědavej, jak bude vypadat sestava v posledním kole, asi budem hrát s tím nejlepším, co na tom, Dočkal s Krejčím po ME nejspíš odejdou, Kováčovi s Costou skončí smlouva atp., není potřeba nic zkoušet, na jakékoliv koncepční kroky totiž z vysoka serem.

  • Liberec

   spartanek7.5.2016 18:23reagovat

   Není potřeba dělat vůbec nic. V létě se vrací z hostování Litsingi !

  • Liberec

   LukyACS7.5.2016 18:24reagovat

   a jak píše Kristin níž, tohle pro Sáčka musí být celkem demotivující. Snaží se, odvede si svoje a stejně už šanci nedostane. Co by měl udělat víc? Asi si někde sehnat elixír stáří.

   • Liberec

    peterpan277.5.2016 19:19reagovat

    Elixír stáří Smích No pokud to Zdendovi zase nenařídí, tak si nekopnou, to už je teď naprosto zřejmý

  • Liberec

   Kombinator7.5.2016 18:26reagovat

   Ono nakonec dojde i těm nejnatvrdlejším, že je něco špatně. Blbý je, že Ščasný pro záchranu svýho korýtka udělá cokoliv, takže očekávám, že v létě vedení slíbí zase hory doly + LM a následně začne další sezóna okecávaček, výmluv, rozjebávání koencepce a chaosu.

   • Liberec

    thomasd867.5.2016 19:34reagovat

    Pockej az bude ignorovat Shicka a Cermaka, to bude teprve problem...vubec bych se nedivil, kdyby Shicka poslal do Liberce na hostovani, kdyz jim konci Bakos a mozna i Rabusic

  • Liberec

   captain_obvious7.5.2016 18:39reagovat

   Je to naprostej magor. Na tohle je ješitnost krutě slabé slovo, to je idiocie. Chování absolutně nehodné dospělého člověka, natož takhle starého a natož ještě trenéra, který má vést tým k nějaké růžové budoucnosti. Přísahám bohu, že dětinštějšího člověka jsem nikdy v životě neviděl, to je k neuvěření.

  • Liberec

   Capo7.5.2016 18:53reagovat

   Taky nechápu, že ani za stavu 3-0 tam nepošle mladého kluka aspoň na 15 min. Když jsme tam po většinu jara honili výsledky do posledních vteřin, tak mě to sralo i proto, že to nedává prostor, aby mohli bez nervů poslat na hřiště mladé hráče, sbírat zkušenosti. No dnešek ukázal, že to stejně bylo jedno, když toho nejsou schopni teď, tak v boji o titul už by to tuplem neudělalÚsměv

 • asd7.5.2016 18:20reagovat

  8800 těžko.... Hlavně protilehlá prořídlá víc než obvykle, to bylo reálně 7.

 • Brabec

  Jarda117.5.2016 17:50reagovat

  Brabec si dnes asi uzavřel cestu na EURO. Vzadu velká nejistota a navíc osmá žlutá.

  • Brabec

   bledátvář7.5.2016 17:53reagovat

   Copak žlutá, ale opět nalil soupeři do gólový šance. Ten kluk je prostě neštěstí.

  • Brabec

   trakip7.5.2016 17:54reagovat

   Vácha i Brabec taktické karty. Začínají nový ročník bez ohrožení.

   • Brabec

    bledátvář7.5.2016 17:57reagovat

    Ano.

    • Brabec

     spartanek7.5.2016 18:19reagovat

     Brabec hrál pod injekcemi ty neštěstí Smích A proč hrál ? Kováče tam dát nemuže,protože ten je hotovej a Březina nemá 30 let.

82061 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha