Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Lukáš Pokorný

  spartanek18.5.2016 23:16reagovat

  Má nabídky ze Slavie, z Plzně a z dánského Mydtjyllandu.

  • Lukáš Pokorný

   pubi18.5.2016 23:30reagovat

   Vůbec se nedivím. Mimo nás a Plzeň jsou podle mě v SL tři vyniká stoperi - Cmovs, Pokorný, Deli.

   • Lukáš Pokorný

    Bunda18.5.2016 23:36reagovat

    Pokorný je pomalej,nemá rozehrávku,ale skvělej bojovník. Cmovs je dobrej do Skotské ligy-výbornej ve vzduchu,ale nepřihraje na 10 metrů- Koukni na Bolka-Dukla.. Dukla presovala a Cmovs byl z toho neštatnej a kopal balony na tribunu. Oni nemůžou hrát v týmu který chce hrát kombinačně. Deli je super. Hodně slušně se rozehrál Dan Krch.

   • Lukáš Pokorný

    adam18.5.2016 23:44reagovat

    Asi ano, ale nejsem si jistý, jestli by se někdo z nich s výjimkou snad Deliho prosadili např. u nás v současné konkurenci. Čmovš je důrazný stoper typu Dosoudila, kterému hra po zemi nic neříká. Pokorný je na tom lehce lépe, navíc je to lídr a sympaťák, ale stejně si myslím, že Česká liga je jeho strop. Deli je po fotbalové stránce výborný (bohužel pro nás), ale zase mi připadá lehce labilní. Celkově bych si u nás dokázal představit asi jen Deliho.

    • Lukáš Pokorný

     Sendi18.5.2016 23:50reagovat

     Podle mýho by se do základu nedostal ani jeden...jsou to všechno dobří hráči, ale na Spartu už to nestačí, vlastně z poslední doby jedinej takovej moderní stoper, kterej se mi líbil je skutečně Krch, kterej teprve teď začíná naplňovat alespoň stín svýho někdejšího talentu, potom vidim potenciál ještě v Lüftnerovi a tim to končí, na základ ve Spartě nikdo, přičemž aktuálně výrazně nejlepším stoperem v lize je Hubník...

  • Lukáš Pokorný

   Capo19.5.2016 6:13reagovat

   Vůbec mi to nevadí, podle mě je Pokorný jen mladší verze Beneše. Dobrý hlavičkář a bojovník, jinak nemehlo.

   • Lukáš Pokorný

    majtin19.5.2016 9:24reagovat

    Tak to zase ne, je o parník lepší Beneše. Za normálních okolností by tu mohl hrát a myslím, že by byl platný. Ale konkurence je nabitá, taky se začínaj tlačit ”děti” do kádru.

    • Lukáš Pokorný

     Capo19.5.2016 9:33reagovat

     Podle mě je průměrný. Nedovedu si představit, že by třeba v Plzni byl v hierarchii stoperů i před Hejdou, natož Baránkem nebo Hubníkem. Podle mě by u nás dopadl třeba jako v minulosti Lukáš, který taky v Liberci vypadal ”zajímavě”.

   • Lukáš Pokorný

    AlaMierda19.5.2016 9:50reagovat

    výborný stoper pro tým typu Liberce. Svoje si odehraje, u nás by byl až za Kadlecem, Costou, Brabcem, Holkem. Jak píšeš hlavičkář, bojovník, ale technika žádná, obratnost bídná, rychlost průměr a rozehrávka či vyvezení míče nula

    • Lukáš Pokorný

     kilovolt19.5.2016 9:55reagovat

     ty odborníku Úsměv ty jsi ho uplně odepsal

     • Lukáš Pokorný

      AlaMierda19.5.2016 10:01reagovat

      čím jsem ho odepsal? To jestli své nedostatky někdy odstraní to je jenom na něm. Momentálně možná může jít tak do té Slávie.

     • Lukáš Pokorný

      Bunda19.5.2016 10:01reagovat

      Pokorný byl v létě na odchodu z Liberce. Prý nemá na vrcholový fotbal. Zachránil ho Trpišovský. Ale stejně je to odkopovac. Ale Cmovs je na tom ještě hůř. To je nejhorší stoper z ligy.. Z těch aspoň trošku známých. Hraje na úkor Poloma, který věčně marodi.

 • pro

  demon18.5.2016 22:02reagovat

  pro všechny kterym se nezdá kadlec jako dobrá posila. koho byste jako hoši chtěly.nějakýho luftnera,jeřábka nebo beneše? z dostupných lidí když to vemu střízlivýma očima je to dost dobrá posila.vždycky by to mohlo být lepší ale když nemáme v rukávu nějakýho neznámího hráče jako třeba costu nebo kweukeho tak těžko něco vymíšlet butme rádi za michala,než sem tahat ty nekopy který sem vyjmenoval to radči březinu nebo kostla.no za rok se k michalovi připojí sivok a je to.když to může dávat hubník s rukou v nose může kadlec taky..!!! acs forever!!!

  • pro

   Sendi18.5.2016 22:46reagovat

   tak v první řadě prosimtě zapracuj na češtině, v druhý řadě Kadlec OK, ve třetí řadě Lüftner by mi tu nevadil ;)

  • pro

   SVP18.5.2016 23:16reagovat

   ty jsi maďar ? Vztek

 • FrantisekKoudelka18.5.2016 20:16reagovat

  Budme rádi, že půjde Ávie do pohárů...čím déle tam bude tím lépe, očekávám, že zase budou posilovat a my potřebujeme příští rok titul a jít přímo do LM...ne , že se pak zase nějaký tým soustředí jen na ligu a vyfoukne nám to...

 • tfuj

  daweee18.5.2016 20:00reagovat

  To je šílenej den, židi v pohárech, navíc mě to stálo skoro bura, ani na Peltu už neni spoleh. Smutek

  • tfuj

   Johny1418.5.2016 20:01reagovat

   Z 2. predkola jeste dlouha cesta do poharu Úsměv ale lepsi Slavie nez tym bez fanousku.

   • tfuj

    captain_obvious18.5.2016 20:04reagovat

    No právě, tam aspoň přijdou fanoušci. Jablonec by zas dělal akorát ostudu, nejen výkony ale i 2 000 burany s řehtačkami.

  • tfuj

   bledátvář18.5.2016 20:02reagovat

   Klid, než skončí babí léto, budou z nich zase venku.Smích

   • tfuj

    daweee18.5.2016 20:52reagovat

    no to jo, ale i ten jejich bezpředmětnej optimismus mě mrdá.

 • Wenger

  Standa Hejkal18.5.2016 18:36reagovat

  Tak jsem si koupil knížku o Arsénu Wengerovi, ještě jsem jí nedočetl, ale je to hodně zajímavé čtení, já třeba vůbec nevěděl, že trénoval v Japonsku...Je tam opravdu hodně zajímavého čtení, ale nejvíc mě zaujala jedna z jeho mnoha citací, kterou se pokusím trošku zjednodušit, abych vyzdvihl podstatu.

   

  Jednoduše tam řekl, že si zakládá na třech pilířích.

   

  1. mít jasnou filozofii, herní řád, styl hry, pro který si vychovávám hráče. Jako příklad tam jsou např. Ramsey, Wilshare, Jenkinson, Oxlade-Chemberlain...

  2. mít propracovaný skauting a umět si vyhlédnout vhodné hráče, i když ještě nejsou hvězdy. Jako příklad Giroud, Koscielny...

  3. umět koupit opravdovou hvězdu za velké peníze, pokud mám jistotu, že přesně zapadne do herního stylu - to je třeba Ozil.

   

  Taky máte dojem, že tohle ve Spartě dlouhodobě nefunguje? A není to jen otázka Ščasného, Lavičky, Chovance...My vždycky sbíráme odchovance (málokdy je jich v kádru opravdu hodně), ligové hvězdy a ”hvězdy”, které tu často zapadnou (Šural (pozor, nezatracuju!), Litsingi, Přikryl atd.) a velkou část pak jsou Češi z ciziny jako ty největší posily (Zápotočný, Jarošík, Bednář, Švejdík...) a ještě máme čtvrtou kategorii - cizince, o kterých nikdo nic neví, ale jsou zadarmo.

   

  Z našich největších je to taková směsice všech čtyř kategorií - Krejčí za mládež, Lafata za ligu, Dočkal a Mareček za Čechy z ciziny a Costa za cizince zadarmo. Máme kádr plný kvalitních hráčů. Ale jsou vybíráni podle nějaké šablony? Hodí se do stylu, nebo se styl upravuje jejich dispozic? A to je podle mě jeden z mnoha problémů...

   

  Wenger, jakkoli od roku 2006 skoro nic nevyhrál, je pro mě pořád top trenér, snad i stále trénující legenda. Přesně ví, co chce hrát, jaké pro to potřebuje hráče, když si je nevychová (velmi často sleduje zápasy a tréninky mládeže), tak díky síti skautů a konexím je najde někde ve Francii a když má dost peněz, koupí top hráče. U Sparty mi přijde, že kromě pár opravdu top přestupů jako Dočkal a Lafata, prostě bereme, co je k dispozici, ideálně to mluví česky no a pak to zkusíme uhrát individuální kvalitou. No a mládež? Nějakou máme, ale jak se ty kluci jmenují a co hrají netušíme, kam je stavět už vůbec ne, proč áčko hraje úplně jinak než všechny ostatní kategorie taky netušíme...Za všechny problémy Sparty určitě nemůže Ščasný, ani Otava a už vůbec ne Kása, problém spíš je, že nemáme jasnou filozofii u áčka, plánuje se jen v horizontu maximálně půl roku a kromě Hřebíka nemáme odborné sportovní vedení. Někdo musí hlídat pokladnu, vědět, co si může Sparta finančně dovolit, ale k čemu je, když Hřebík řekne ”chce to hráče X”, Ščasný raději Y, tak přijde Y nebo ještě lépe Z, že ho pak není kam dát už je jedno, máme přece jasný systém a v Blesku psali, že jsem mistr koučingu, tak ho dám na halfbeka, nebo na stopera, nebo na křídlo nebo do brány....

   

  Omlouvám se sloh, ale prostě mi to nedalo, určitě mi to přijde podnětnější, než urážet reprezentanta, který přišel v nejlepším věku.

  • Wenger

   Arni18.5.2016 19:14reagovat

   Dávat toho joudu za jakýkoliv vzor je úplně mimo. Jasně, umí o tom pěkně vyprávět, jak to dělá všechno dobře. Tak mi teda řekni, když to teda dělá tak moc dobře, kde je teda chyba?

   • Wenger

    Sendi18.5.2016 19:19reagovat

    chyba je myslim v tom, že Wenger musí pracovat s určitym rozpočtem, ve výsledku je to určitě nejkonzisteněnjší mančaft v anglii, pracujou s dobrejma číslama a neutrácejí zbytečně, je mi ta systematická práce určitě bližší, než když si jiný kluby ty úspěchy kupujou, s výjimkou letošního Leicesteru samozřejmě...myslim, že je symptomatický, že za Leicesterm v této sezoně není ani jeden z nejbohatších a nejrozhazovačnějších klubů, ale systematicky pracující rivalové z Londýna...

   • Wenger

    Brian Pricke18.5.2016 19:27reagovat

    Přesně tohle jsem chtěl napsat. Sendi, ty bys chtěl být fanouškem, platit nejdražší vstupenky a permanentky v galaxii, sledovat průměrnou hru, příchody kopáčů, předposrané výkony, a sezonu zakončenou na 4. místě v lize a v LM v osmifinále?

     

    Teda ne že bychom na tom my byli o něco líp, bohužel.

    • Wenger

     Standa Hejkal18.5.2016 19:29reagovat

     Tak to co si napsal přesně sedí na Spartu mínus LM. No a naštěstí hůř než druhý skončit nemůžeme...

    • Wenger

     Sendi18.5.2016 19:50reagovat

     průměrnou hru? Kdy hrál Arsenal průměrnou hru? Možná tak letos a paradoxně skončil druhý za kometou z Leicesteru...A nejsem si vědomej, že by tam docházelo k příchodům nějakých kopáčů, jestli myslíš Özila, Sáncheze, Girouda, tak já v nich kopáče úplně nevidim:) Arsenalu fandím odjakživa, možná stejně dlouho jako Spartě a je pravda, že už tři sezony říkám, že Arséne by to měl pomalu někomu předat, ale pořád je mi hra a přístup Arsenalu sympatičtější než kohokoliv jinýho z PL, což je ovšem subjektivní, objektivně ovšem prostě Arsenal z finančních důvodů musí takhle pracovat, dovol abych ti připomenul, že totiž i pod Arsénem Gunners hráli s hvězdami a vyhrávali trofeje, že se přešlo k jinýmu formátu má svoje důvody a myslim, že Wenger z toho v tom období vytěžil maximum co mohl...

     • Wenger

      Brian Pricke18.5.2016 19:57reagovat

      Já ti ale tvůj názor neberu. To, co jsem napsal, je podle mě většinový názor těch, co si Arsenal neidealizují kvůli tomu, že jsou fanoušci. Možná máš pravdu, možná ne, ale Giroud rozhodně žádná hvězda není, to mi nikdo nevymluví.

      • Wenger

       Sendi18.5.2016 20:00reagovat

       Giroud možná není podle tebe hvězda, ale kopáč to taky v žádnym případě není, v Arsenalu má statistiku 187 zápasů 82 gólů a 34 asistencí což nejsou určitě nějaký kopáčský čísla, je ale jasný, že to neni Henry...

      • Wenger

       captain_obvious18.5.2016 20:05reagovat

       Tak to já si zase myslím, že Giroud je skvělý hráč a když se dostane do formy, tak patří k nejlepším hrotům na světě. Ale tohle jaro bylo od něj velký průser, tam měl sérii snad 16 zápasů bez gólu.

       • Wenger

        Sendi18.5.2016 20:08reagovat

        15, z nich 5 nehrál v základu, ale ono hlavně herně to stálo zaprd celkově...jinak je to podle mě skvělej hrot, nedoceněnej...

  • Wenger

   Chrod18.5.2016 19:35reagovat

   To není dojem, ve Spartě to bohužel nefunguje a já nedokážu pochopit, jak tak úspěšnej člověk jako je Křetínský, dokáže tohle sledovat a nic nedělat. Jednu dobu to vypadalo, že mu došlo, že cesta ”okamžitýho” úspěchu nikam nevede a přivedl Hřebíka. Ten odvedl obrovský kus práce, vypracoval koncepci a po čase je vidět, že jeho práce nese ovoce a to, co má na starost, funguje výborně. Jenom to chce čas. Jenže dostal půl roku! Půl roku a pak jsme se vrátili zase tam, kde jsme byli. Přišel Lavička, postupně jsme se od koncepce odkláněli a teď tu máme Ščasnýho, kterej to rovnou spláchnul do hajzlu a netajil se tím hned po příchodu do Sparty.

    

   Bod 1 - to by měl bejt náš hlavní cíl a teď je ta pravá doba na to, aby přišel někdo, kdo ho bude chtít naplnit. Bohužel v A-týmu je nějaká filozofie a herní řád na bodu 0.

    

   Bod 2 - to je podle mě u nás těžko realizovatelný. Propracovaný skauting jen tak nezaplatíš a bez něho je to hodně riskantní. U nás to každopádně taky nefunguje vůbec, prakticky každej, kdo přišel jen tak ”rozšířit kádr”, tak vyhořel. Kdybysme přestali posilovat tímhle způsobem, tak by mi to nevadilo, protože to podle mě nedokážeme dělat dlouhodobě dobře.

    

   Bod 3 - To bych řekl, že se nám poslední dobou daří. ”Hvězdy”, který za větší peníze přijdou, si svoje odehrajou a často jsou hlavní oporou týmu. Naopak hráči, co přijdou zadarmo, často nestojej za nic.

    

   Bohužel je Křetínský ve vedení obklopen samými amatéry, kteří jakoby neměli žádnou zodpovědnost a drží se tam i přes jasné dlouhodobé neúspěchy. Ve vedení by měl bejt jeden člověk, kterej bude za všechno ručit, pojede se podle jeho koncepce a vybere si svýho trenéra, kterej bude na jeho straně a bude se snažit jeho styl, podle kterého se vychovává celá mládež (tak, jak to teď je), přenést na A tým. Kdo by u nás ten člověk měl bejt, je asi jasný. Místo toho tam máme partu kecalů, kteří roky rozhodujou špatně a nikoho to asi nezajímá. Tenhle má odpovědnost za tohle, tenhle zase za támhleto a ve výsledku nikdo za nic nemůže a vždycky se to nějak zakecá a jede se dál.

  • Wenger

   pubi18.5.2016 19:57reagovat

   Wenger je možná trenérská legenda, dostal ten klub na vrchol, ale už pár let rozhodně nepatří mezi top trenéry. Naopak celýmu klubu už tak tři roky svým přístupem škodí.

 • Zahranicni trener

  waaw18.5.2016 17:51reagovat

  Libi se mi, jak tu mnozi tvrdi, ze jedina schudna cesta pri vymene trenera je privest nekoho z venku. Povazuji to temer za nerealne. Pokud ma za neco stat a ma mit lepsi renome a zkusenosti, tak ho bud nezaplatime a nebo da prednost renomovanejsi soutezi nez je Peltonarna. Zbydou luzri typu Pastoora, nebo nekdo sice perspektivni, ale nevyzkouseny. To uz ale vidim Trpisovskeho jako levnejsi a bezpecnejsi variantu.

  • Zahranicni trener

   13goat18.5.2016 18:07reagovat

   Pastoora nemuzes hodnotit. Slavie byla v totalni zumpe, on sam chtel vic, nez mu mohla slavie nabidnout a zarucit.

  • Zahranicni trener

   Sendi18.5.2016 18:12reagovat

   Pastoor postoupil s klidem do Eredivisie s průměrnym mančaftem, on to nebude špatnej kouč, horší je to s tou naší ligou a s amatérskym vedenim klubů, kde to zvětšiny říděj neažtakbejvalý Veksláci...Mě by tu vůbec nevyzkoušenej trenér nevadil, co to v našem kontextu taky znamená ”vyzkoušený trenér”?!

   • Zahranicni trener

    waaw18.5.2016 21:21reagovat

    Kdyz sel Pastoor do Slavie tak za sebou nemel zadnej vyraznejsi uspech jako hlavni trener v dospelym fotbale. Takze slo o riskantni volbu a to by angazma nekoho jako Pivarnik nebo Trpisovsky bylo riskantni mene. Jde o to, ze nekdo by bral radeji nevyzkouseneho cizince nez castecne vyzkouseneho domaciho trenera. Presne v duchu Murphyho zakonu: Odbornik je clovek z jineho mesta

  • Zahranicni trener

   LukyACS18.5.2016 18:18reagovat

   Mohl nás trénovat ten Hag, který se stal nejlepším trenérem posledního ročníku niozemské ligy.

   • Zahranicni trener

    waaw18.5.2016 18:49reagovat

    Mohl nas trenovat Guardiola, kdyby se nerozhodl jinak

    • Zahranicni trener

     13goat18.5.2016 19:08reagovat

     On se ale nad Spartou nerozhodoval.

 • Kadlec

  Paspartu18.5.2016 16:22reagovat

  Vrátím se k diskuzi o Kadlecovi. Hráč který hrával základ v Bundeslize, navíc v Leverkusenu a neztrazil se ani ve Fenerbachce, kde nehrál tak často jen kvůli počtu cizinců se u nás neztratí.

  Já v něm vidím velkou posilu a osobnost. Hubník v Německu taky nic moc a v Plzni je za hvězdu.

  Po dlouhé době máme posilu do obrany, tak buďme rádi.

  • Kadlec

   pubi18.5.2016 16:38reagovat

   Dobře, tak teda budeme rádi. Jsem rád, že nám konečně někdo řekl, jaký an to máme mít názor.

   • Kadlec

    daweee18.5.2016 17:24reagovat

    Dobry jo, pubi? Bavi?

    • Kadlec

     spartanek18.5.2016 17:38reagovat

     Je trapnej Otrávení

  • Kadlec

   Kuklic18.5.2016 18:39reagovat

   A to je právě ono, většina lidí o tom pravidle a cizinci v sestavě neví a už ho tu odsuzují za počet odehraných zápasů

 • Šéf komise

  zdenek18.5.2016 14:34reagovat

  Slyšel jsem že by to mohl být Judr.Václav Krondl to by byl dobrý šéf a navíc se nemusí s Berbrem.

  • Šéf komise

   taborita18.5.2016 16:11reagovat

   Myslíš toho Krondla, který byl znám v 90. letech na mezinárodní scéně, že dokáže zaříznout na požádání??

    

   Toho Krondla, který pískal v dobách, kdy se rozhodčím muselo platit, aby pískali alespoň rovinu??

    

   Pokud je to pravda, je to veliký krok zpátky, přesně v duchu tzv. Pelta politikyÚsměv

 • MOL

  LukyACS18.5.2016 14:31reagovat

  Tak komu budete večer přát? (Ex)sparťanům v Bolce nebo Jablonci?

  Já Jabkům - Nechci Slavii v pohárech a Jablonec by byl navíc nasazenej i ve 3. předkole, tím pádem má větší šanci něco uhrát. TO Slavii by čekaly týmy typu Fiorentina, WHU, Hertha... a navíc, fandit tam Slavii, to prostě nejde Úsměv

  • MOL

   daweee18.5.2016 14:38reagovat

   já jsem jablonec naložil, tak snad už rozhodčí chlastaj. :D

   Jestli to pujde do penalt, tak budu plakat.

  • MOL

   Sendi18.5.2016 14:41reagovat

   budu přát Bolce, chci vidět rozšafné slávistické fanoušky fňukat až je rozstřílí průměrný Německý klub :D chci vidět kanout jejich slzy hned po jejich velkohubejch útocích na základní skupiny :D

   • MOL

    Mates18.5.2016 15:09reagovat

    Pokud se Slavie dostane do pohárů, tak navýší rozpočet na 250 mega (jinak zůstanou na 150 milionech), což už je docela rozdíl...

    • MOL

     Sendi18.5.2016 15:27reagovat

     nojo, ale nasypat tam prachy je jedna věc, aby tým fungoval věc jiná...já myslim, že pokud navýší takhle rozpočet tak budou potřebovat ještě alespoň jednu sezonu na konzolidaci týmu. Letos se jim to zatím nepodařilo a to už tam ambice byli dokonce atakovat první místo víš co...Ona to neni sranda dostat do toho týmu nějakou herní tvář, hráči se musejí znát, nedá se to takhle lepit, takže moc nevěřim že by to takhle narychlo upekli...

  • MOL

   Capo18.5.2016 15:10reagovat

   V podstatě je mi to jedno. Vím, že koeficient je pro ČR důležitý, ale nikdy jsem se nepřistihl, že bych kvůli němu nějak jančil u zápasu jiných českých týmů. Prostě se kouknu bez emocí v klidu na fotbal a buď udělají body nebo ne. Tudíž je mi jedno jestli budu čumět na Slavii, Jablonec nebo Plzeň a tvoje dilema mě rozhodně netrápíÚsměv

  • MOL

   captain_obvious18.5.2016 15:27reagovat

   Já to přeju Bolce. Ať si Čermák vyhraje trofej a do EL ať jde Slavie. To je jedno, jestli 2 výhry nebo třeba výhru a remízu udělá Slavia ve 2. předkole nebo Jablonec ve 3., to vyjde úplně nastejno. Tak jako tak ten tým v následujcíím předkole končí a už z logiky věci vychází, že ve 2. předkole budou k dispozici slabší soupeři než ve 3. Když si Slavia kvůli tomu navýší rozpočet a vzroste tím konkurence v lize, tak to pro celou soutěž bude jedině dobře. Navíc předpokládám, že Slavia bude mít do další sezony mnohem lepší mančaft než Jabka a mají i lepšího kouče. Nevím, co by 7. tým ligy, který měl k sestupu 2x blíž než k titulu, chtěl dělat v EL...

   • MOL

    captain_obvious18.5.2016 15:29reagovat

    Nebo ohledně toho Jablonce spíš takhle - titul bral čert, ale k sestupovému pásmu měli dokonce i blíže než k 4. místu v lize, zajišťujícímu Evropu. Takový tým si to nezaslouží.

    • MOL

     LukyACS18.5.2016 16:43reagovat

     Z tohohle pohledu si letos nezasloužil hrát poháry ani Liberec, kterej byl v lize marnej, ale povedlo se mu vyhrát pohár Úsměv

     • MOL

      captain_obvious18.5.2016 17:50reagovat

      To je pravda, ale Liberec měl aspoň koeficient na nasazení ve 4. předkole a vidinu nového trenéra. Jablonec nemá ani jedno.

  • MOL

   pubi18.5.2016 16:31reagovat

   Fandim Boleslavi, ale kousat nehty si nebudu. Prostě se v klidu kouknu na fotbal. Ten tým je mi mnohem sympatičtější a kdo bude hrát poháry je mi celkem šumák.

 • Kadlec

  petula18.5.2016 13:37reagovat

  ve Wikipedii píšou že Kadlec sehrál za Fenerbahce 2013-2016 6 zápasů to je jako fakt jo?Údiv Na co tam vlastně byl??

  • Kadlec

   Capo18.5.2016 13:48reagovat

   To jako fakt ne noÚsměv Nehrál sice moc, ale ve všech soutěžích dohromady odehrál ve Fenerbahce za ty 3 roky 62 zápasů.

   • Kadlec

    jagermeister18.5.2016 14:06reagovat

    jo, takže v lize letos odehrál necelých 9 zápasů ze 34 a v evropský lize 1,5 zápasu. Tak na něm bych to postavil.. Smích Mně stačilo když jsem viděl jak hrál poslední roky za repre.. Je tragickej.

    • Kadlec

     Bunda18.5.2016 14:11reagovat

     Hubník byl vyhlášen nejhorším hráčem druhé Bundesligy a v Plzni docela ok když není pod tlakem a nemusí rozehrávat..

     • Kadlec

      pubi18.5.2016 14:15reagovat

      Takhle. Já jsem rád, že se vrací, protože ještě neni nijak starej, je to Sparťan, dodneška vzpomínám na tu rozlučku v ČB a nějaká kvalita tam taky je. Ale na druhou stranu z něj rozhodně nejsem nějak odvařenej, že by nám vytrhl trn z paty. Myslím, že zdravý Mazuch je o třídu lepší stoper.

      • Kadlec

       LukyACS18.5.2016 14:25reagovat

       Mám z něj podobnej pocit, lidi ho mají za spasitele, ale nad jeho výkonností přitom visí velký otazník. Každopádně na vítání každého legionáře jsem si už zvykl - Jarošík, Jiráček, Kováč...

       Nicméně mě hodně překvapilo, že sem jde už celkem brzo-mohl ještě 2 roky být venku a nabídky by se našly, navíc mohl čekat, jak se mu zadaří ME, a on přesto podepsal už teď. Za to má u mě velké plus, nebylo to věčné čekání jako třeba u Sivoka.

       • Kadlec

        LukyACS18.5.2016 14:26reagovat

        a třeba jeho návrat inspiruje i Rosického Smích

      • Kadlec

       Chrod18.5.2016 15:26reagovat

       Jakej je zdravej Mazuch stoper, to jsme mohli vidět na Slovácku. Že je o třídu lepší než Kadlec, to je celkem k smíchu...

       • Kadlec

        pubi18.5.2016 16:24reagovat

        K smíchu je Mareček v základu.

        • Kadlec

         Bunda18.5.2016 16:32reagovat

         Tak k smíchu že asi pojede na ME. Co jsou ostatní hráči o kterých se ani neuvažuje v souvislosti s ME ? K velkému smíchu? K pláči?

         • Kadlec

          pubi18.5.2016 16:42reagovat

          Kam že pojede? Smích

  • Kadlec

   kapacitos18.5.2016 13:50reagovat

   letos

   http://www.transfermarkt.co.uk/michal-kadlec/leistungsdaten/spieler/21042

  • Kadlec

   Mates18.5.2016 13:51reagovat

   Wikipedii nevěřit Smích

81567 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha