Tady je sestřih i s jeho gólem, ale musíte si přes proxy změnit IP na anglickou:
http://www.skysports.com/watch/video/sports/football/10255537/charlton-1-3-brighton
Jinak by to tak do úterka mělo být na YT Brightonu. Pěkně to šoupnul do růžku
Ježiš, neomlouvej se... Já to jen někde viděl, ale už jsem nemohl najít kde
https://www.facebook.com/Livesport.cz/videos/vb.87397736341/10153614394166342/?type=2&theater
Je to i tady
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-zahranici-anglie/266925/skalak-vstrelil-vitezny-gol-brightonu-fanousci-kriceli-jeho-jmeno.html
Jen to video s vyvoláváním jeho jména mi připadá zvláštní, nějak jsem nepostřehl, co křičí a to si myslím, že anglicky umim :D
Musím říct, že ačkoli Zelinku z dlouhodobého pohledu moc nemusím, tak teď na jaře má opravdu docela formu a věřím, že by ten zítřek zvládnout mohl. Nejlepší rozhodčí je pro mě ale jinak Příhoda - sice také občas udělá nějakou minelu (jako ostatně každý člověk), ale nebývají to žádné prasárny.
Já si myslím, že to bude zítra bez excesů. Zelinka ale dává dost karet, což nám zrovna nevyhovuje, když nám hrozí stopky.
Ono z pohledu karet je to asi už celkem jedno, hlavní je ten zítřek.
Vzpomeň si, co provedl minulý týden ve Lvivu! A stál od toho faulu dva metry. Nevěřím, že v tom nebyl úmysl. A o ”zářezu” v Baku už tu řeč byla. To bylo taky ”jasné”. Jinak souhlas; na jaře v lize zatím píská ze všech hlavních asi nejlépe. Mám trochu strach, abychom vůbec utkání dohráli alespoň v deseti (Frýdek, Nhaimonesu). Ale tak snad to vidím jen moc pesimisticky. Předpověď počasí je na déšť, to naší hře taky moc vyhovovat nebude. A asi to bude chtít hodně teplé prádlo na sebe - má být i dost chladno.
zápas bude myslim obecně tvrdej, v těchhle vrcholnejch mačích to většinou rozhodčí docela pouští, horší bude, jestli Frýďasovi rupne v palici a někoho zrasí :D
Zkus prosím tě vždycky hodit před odesláním těch příspěvků nějaký filtr, nevím jaký má smysl psát tři různé příspěvky najednou.
porazí Slovácko 3:1 a my s nima prohrajem,nejvíc mě štvou ty ztráty se Slováckem na jaře,a s Jabloncem a cirkusákama na podzim,to dělá 8 bodů
Péťo nebuď smutnej. Mrkni na vecerníčka nebo si pusť třeba ňákou pohádku a neboj, příští sezonu nad všema vyhrajem.
Jeden příspěvek prclíkovce:Redaktor Jakub Konečný, Iskřet (Blesk).
Od 15.4.2015 do dnešního dne napsal v Iskřetu celkem 28 článků, z toho je o sráčích - Spartě celkem 21 článků, kde je Sparta přímo zmiňována v nadpise.
Zbylé 2-3 články o české lize (pouze v jednom případě je v nadpise Viktoria Plzeň), ostatní je o Evropě.
Takto vypadá objektivita tzv. novináře,,...Je toto vůbec možné?!//// Ta Sparta podvodníkům ale leží v žaludku,kdyby nebylo Sparty tak se ti pitomci nemaj o čem bavit!Už počítají i články
Jednou jim vadí že se o nich furt píše,pak zase že nepíše
Prostě přiblbla
Konečný je ve sportu něco jako expert na Spartu a v podstatě jezdí se Spartou i na soustředění, takže jeho články budou z 90% skutečně o Spartě.
Konečný Spartě hodně přeje,ale je to laik a měl by psát do bravíčka.
Ti imbcilové ještě nechápou, že v podstatě každej klub tam má fandu. Preisler fandí Liberci a píše o jeho domácích zápasech, superzmrd Hrabě je odporná forma slávisty, Filípek umírněná, Šíma je Ostravák, Bartoš straní Plzni, Koštuřík Zlínu a Slováku apod.
tak ať Prclík koupí taky nějaký noviny,třeba Plzeňský deník a můžou tam psát o prádelně 10 článků denně!
Tak mě nejvíc dostává, že na něco nadávají, ale přitom to vlastně podporují tím, že to čtou
Vrátil jsem se z Karviné. Dneska tam dorost odehrál poměrně nudné utkání, které navíc prohrál. Sestava byla poslepovaná, bylo tam dost mladších ročníků.
K zápasu není moc co říct. První poločas hrozná nuda, Karviná byla možná i o něco lepší, ale prostředkem se do nás nedostávali vůbec a centry končily buď na první tyči u našich stoperů nebo přetažené mimo vápno. Na každé straně pak byla jedna šance. Z jediného centru Karviné, který za něco stál, hlavičkoval černoch v jejich útoku těsně nad a za nás po pěkné standardce Haška hlavičkoval některý stoper nad.
Druhý poločas byl o něco lepší, dali jsme gól po pěkné akci, kdy Sváta sebral míč kolem půlky, úplně se to před ním otevřelo, tak ho zatáhnul na prostředek a dal krásnou průnikovou přihrávku do vápna tuším Haškovi,kterého gólman vychytal, ale Čmelík to dorazil do prázdné. Karviná pak vyrovnala taky po vcelku hezké akci, když pravé křídlo dostalo pěknou křižnou přihrávku do trochu otevřenější obrany a už si ani nejsem jistý, jestli to zakončil sám nebo ještě přihrál před bránu. Asi ještě přihrál a nějak to tam dotlačili. Druhej gól jsem neviděl, protože jsem sledoval Zizua, jak čeká na sanitku. Byl tam docela hrubej zákrok, jestli mě paměť neklame, tak hráč Karviné ostrým skluzem sice trefil balon, ale dojel Zizua přes nohu a hned od první chvíle to vypadalo nějak divně, svíjel se tam na zemi, byly tam na něj nějaké komentáře, že to nebylo tak hrozné, ať vstává. Nakonec ho 2 lidi podpírali ze hřiště (ten souboj byl hned u čáry, takže jenom kousek dokulhal za lajnu) a tam zjistili, že má kromě štulpny roztrženou i nohu. Já to viděl trochu z povzdálí skrze lavičku a trenéry Karviné, nejsem ten typ, který když se něco seběhne, tak hned musí letět do centra dění a všechno vidět. Takže nemůžu říct, jestli to bylo až na kost, jak se tu psalo o pár příspěvků níže. Každopádně trenér Holoubek, který mi do té doby přišel až podezřele klidný a vesměs jen tak posedával na lavičce, tak se hrozně rozzuřil a flákal o zem vším, co mu přišlo pod ruku. Ještě se tam dostal do nějaké krátké slovní přestřelky s takovým tím klasickým 70letým mudrcem v teplákovce, který má odpověď na všechny otázky na světě, kterýma se to na dorostech a zápasech nižší soutěže kolem hřišť jen hemží. Ale myslím, že se celkem držel a snad tam na něj jen křiknul, ať to laskavě nekomentuje. Ale i mě samotnému za chvíli už lezlo na nervy, jak ten kréťa asi 10x během 5 minut zopakoval, že kvůli tomu nemusí volat záchranku, že mu to zašijou 3 stehy i v nemocnici kousek od hřiště.
Jinak těžko nějak široce komentovat. Snad jen stojí za zmínku, že Wiesner byl široko daleko nejfotbalovější ze všech hráčů na hřišti, je mi hrozně sympatický, takový lehce ale správně namyšlený (nebo tak aspoň na mě působí), dneska s kapitánskou páskou, podle mě výborný kapitán, pořád mluvil, pomáhal těm mladším klukům atd. Christian Frýdek hrál asi 20 nebo 25 minut a vypadal skvěle, hned první akce, jen co naskočil do hry, tak 3 rychlýma přihrávkama zrychlil kombinaci, pak tam měl vcelku nebezpečný centr. Ta jeho technika a duchapřítomnost, tím opravdu vykračuje z davu, ale je to ještě takovej kluk, ještě má spoustu času. Kdežto Wiesnera bych určitě zařadil mezi hráče, kteří by mohli klidně sbírat minuty v lize, to je aspoň můj názor. Nakonec bych zmínil, že v základu hrál Majka, kterému je snad 16 a mám dojem, že teprve nějak relativně čerstvě. Rychlostně zastínil většinu o 3 roky starších hráčů Karviné, ale taky má ještě čas.
dík za koment...Majka je maličkej, ale já v něm vidim asi největší naději, je to pořád teprve ročník 2000, takže hrát v základu za nejstarší dorost je pro něj určitě skvělý. Frýdek je taky fyzicky ještě dost pozadu, ale je to ten typ, u kterýho je to jedno, protože si s každym vytře prdel :D Zranění Zdendy hodně mrzí, prohra taky, ale alespoň se ti mladší otrkají...
jo a ještě k Wiesnerovi, tak to je takovej správnej zmetek, jak je fotbalovej, tak umí i přitvrdit, což je skvělý, na tom často ty technický typy trochu tratěj, ale on umí i rozdat a má z těch šikovnejch záložníků do dospělýho fotbalu nejblíž...
mam z toho obrovskou radost, on si to fakt zaslouží a bylo by skvělý, kdybychom zas konečně měli dobrého hráče i v PL...doufám, že si to přenese i do repre, sparťan jeden kovanej:))
To je velice špatné.
Tak Pepa má podle Sportu dost možná přetržený vaz v kotníku. Nemá někdo nějaké bližší info? Pokud by to byla pravda, tak by to byla značná ztráta hlavně s ohledem na možný odchod Krejčího. Možná že by ho kvůli tomu Sparta ani nepustila. Nevím, jak dlouho se tohle léčí, ale tipnul bych si, že tak 5 měsíců jo.
Pokud se jedná o tohle zranění, tak začne hrát snad ke konci srpna...
Na Šuralovi byla vidět až křečovitá snaha prosadit se, celé jaro hrál velmi špatně a jeho přínos byl minimální. Bohužel.
To bych ani neřekl, musel hrát s maximálním nasazením, hráči z eura byli vyčerpáni a sehraní na sebe a většinu ůtoku vedli mimo něj a tak mu přihrávali jen sporadicky, bohužel za spartu v euru nemohl nastoupit a tak trenér čaroval, jak se dalo, neměl to moc jednoduché... ale napsat, že hrál špatně, to bych si nedovolil. Pokud je mi známo, tak ho hodnotil trenér, že svůj úkol splnil a Vy víte, jaké pokyny dostal od trenéra??????
Jestli je to pravda (a prodá se Krejčí) tak máme na křídlo použitelnýho akorát Zahustela ? :D kterej je stejně tak jedinej použitelnej na pravou obranu ... Místo velkýho výprodeje by letos mělo bejt asi velký dokupování ...
hlavně že se řeší kdy nám kdo připísknul,ale když nám někdo zraní hráče,tak je to v pořádku,to nikdo neřeší,zavedl bych pokud hráč zraní soupeře,tak nebude moci hrát pokud se hráč neuzdraví!Většinou proti nám hrajou všichni jak dobytkové když na nás nemají fotbalově,každej chce porazit Spartu za každou cenu!!!
budu se opakovat, ale podle mě máme největší problém právě na krajích hřiště. On totiž ani Šural není žádné čistokrevné křídlo, čistokrevná křídla máme dvě - Krejčího a Zahustela, jinak nikoho a jsou to pozice, který budeme muset řešit, za mě je na levou stranu jasná volba Holzer, ale to je pořád jeden hráč, konkurenci tam nemáme žádnou ani tuto sezonu...
S tím naprostý souhlas, on Šural mi připadá spíš jako nástupce Lafaty pro Evropské soutěže, než Krejčího.
Real bez Ronalda zatim zoufalost. Podle mě je Ronaldo nejlepší hráč na světě, bez něj by Real nepostoupil ani přes Wolfsburg, byl to vyloženě jeho postup.
Chybět Messi Barce, tak je to pro ně citelné oslabení, ale díky jejich systému zahrají s kýmkoliv, pokud zrovna nebudou mít výpadek formy jak v posledních týdnech, což občas padne na kterékoliv mužstvo.
Zkrátka u Realu je to hlavně o Ronaldovi, ale u Barcy o systému. Váš názor?
Zřejmě.Nicméně,v tom fandění Realu jsem to trochu přehnal.Spíš jsem měl napsat,že přeji Realu.Ty doby,kdy jsem měl čas na to,abych sledoval jiný ligy než tu naší a v každý z nich někomu fandil jsou už pryč.Teď mám oblíbené týmy,ale nijak to už nesleduji,spíš,když se dozvím,že můj oblíbený tým vyhrál,tak to beru s povděkem,ale už to neprožívám jako dřív.Ted prožívám jen Spartu.
Stejný tady. Nahoře ta narážka na to, že musí být z Madridu velice trefná! :)
Chrod to vyhrotil až moc do nacionalistických extrémů, ale on to asi myslel o poutu ke klubu i městu, tak to mám třeba já. Miluju své rodné město i Spartu a pak cítím rivalitu i k dalším městům jako Brnu, Ostravě a dalším
Vezmi si, že se třeba bude dařit Liberci, tak najednou bude mít hodně pseudofans a pak se mu přestane dařit a zůstanou s ním už jen Liberečáci.
Ale to je u nás hlavně o tom, že se u nás volí jen mezi černou a bílou - buď jsi se Spartou, nebo seš proti ní
Podle Chrodovy logiky by lidé z Pardubic museli fandit votrokům. Pravdou je, že rivalira mezi mrsty je taková, že lidé z Pardubic fandí jiným.
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
12640 lidí.