Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Jinak

  Kombinator1.5.2016 22:15reagovat

  ten kdo v nedávný anketě napsal, že by tu měl Ščasný zůstat, tak je asi masochista. Ale tady se krásně ukazuje, jak si tu lidi hrozně málo pamatujou a jsou lehce zmanipulovatelný dílčím krátkodobým úspěchem, prototože kdyby zhodnotili sezónu jako celek a navíc nejenom podle výsledků, ale i po herní stránce, tak by nemohli říct nic jinýho než ať Ščasný táhne a už se nevrací. V podstatě celou sezónu od začátku je jasně patrný, že herně jsme totálně v řiti a drží nás nad vodou jen klika. Už v podzimní části jsme několikrát s klikou utekli z lopaty, ale nedali jsme si říct a nakonec se od nás to štěstí prostě odvrátilo a teď sklízíme ovoce Ščasnýho nekvality a zoufalosti, která byla vidět od první chvíle co příšel, ale kdo nechtěl vidět, tak prostě neviděl a ještě tu machroval. Pak přišel úspěch v Evropě, který smazal úplně všechno, dokonce i to, že polovina zápasů i v evr. pohárech stála za totální sračku a teď to tak vypadá, že tohle totální trenérský nemehlo budeme muset trpět ještě minimálně půl sezóny než to tady úplně a totálně rozesere.

  • Jinak

   Sendi1.5.2016 22:35reagovat

   musim říct, že ani já jsem nečekal až takhle strašlivej pokles po tom čtvrtfinále...mezi těmi zápasy v pohárech jsem to bral, říkal jsem si, že to je fakt hustej program, ale to co přišlo v těch posledních zápasech, tak to je fakt tvrdej střet s realitou...Ještě nedávno jsem tu psal, že byť nejsem spokojenej s tim co předvádíme, tak mi nepřijde systémový Ščasnýho vyhodit, když neskončil na podzim...BERU ZPĚT, naopak teď mi to přijde jako jediná věc, co ještě může zachránit poslední zbytky fotbalovosti z minulejch sezon...to co hrajem teď, tak to teda fakt nepamatuju, to jaro je dokonce horší než podzim a to mě hlavně ve venkovních zápasech jímala hrůza z tý nakopávaný...myslim, že jediný správný řešení teĎ je okamžitě ukončit spolupráci se Ščasným a nechat Horňáka aby se pokusil zachránit zbytek sezony:)

   • Jinak

    petula1.5.2016 22:56reagovat

    a v který sezóně nebo v kolika sezónách jsme hráli koukatelný fotbal aby nikdo nenadával na trenéra?Smích

    • Jinak

     Pavel001.5.2016 23:00reagovat

     Třeba mistrovská sezona za Lavičky, bohužel, tam přišlo uspokojení a šlo to postupně dolu

     • Jinak

      byzantinec1.5.2016 23:09reagovat

      Jenže mistrovská sezona za Lavičky začala ostudným vyřazením z pohárů od švédských dřevorubců...

      • Jinak

       Sendi1.5.2016 23:42reagovat

       stokrát radši vypadnu náhodně se švédskym dřevorubcem než koukat zbytek sezony na absolutní parodii na fotbal, to ať se na mě nikdo nezlobí...podle mýho názoru, ikdyž jsme nehráli třeba v minulý sezony super skvěle tak se to pořád s tou současnou herně vůbec nedá srovnávat, to samé předpředminulá sezona...že se vypadne v pohárech se prostě může stát, ale dlouhodobě to musíme kompenzovat kvalitním fotbalem a titulem...

       • Jinak

        Pouzar111.5.2016 23:52reagovat

        http://www.synotliga.cz/statistiky.html?unit=3&status=0&season=1&club=2&game_limit=0&nationality=&age=0&order=12&order_dir=2&list_number=0¶meter=1

         

        Taky radši uvidím fotbal na který se dá koukat s tím, že jednou se do té Evropy musí podařit dostat ... Lepší mít 10 pokusů ( čti 10 titulů ) a dostat se do LM dvakrát než dva pokusy ( dva tituly ) a dostat se tam jednou + nekoukatelná hra ...

         

        A nehledě na projev má zdenda těžce průměrný výsledky v porovnání s trenérama co měli Spartu před ním .. I Pepa Chovanec se ve statistikách zdá býti oproti němu panem trenérem Smích

 • Hlavně

  petula1.5.2016 22:14reagovat

  že se všude řeší ten gól z ofsajduSmíchAle to prase Fillo je v pohodě,měl bejt vyloučenej už v 1. půli!Ale on se neřešil tehdy ani ten Lafatův gól který mu neuznali pro asi 4 metrovej neofsajd!To jim tehdy nevadilo?Vztek

 • Idnes

  Johny141.5.2016 22:05reagovat

  Rozhovor se Scasnym na idnesu je teda vodopad slz, ten to vazne tezce nezvlada ten tlak. Mel by sam odstoupit.

 • hehe

  Kombinator1.5.2016 22:05reagovat

  Koukám, že Berbrova zahlazovačka Plzeňských prasečin je v plným proudu. Předpokládám, že do konce ročníku budeme mít ještě pár zajímavých rozhodnutí v náš prospěch.

 • Hráči

  ajosek1.5.2016 21:42reagovat

  by měli dostat dva dny volna a ve středu nastoupit kompletní juniorka jinak hrozí že za týden prdneme doma s Libercem a bude to v prdeliOtrávení

  • Hráči

   Franta z lidu1.5.2016 21:54reagovat

   Klidně to může dopadnout: prohra s Libercem, remíza v Brně a nas.aná Jihlava se vyhecuje, protože nám nemůžou zapomenout, jak jsme tenkrát přepustili záchranu Strakově Plzni. A tím btw. pomohli stvořit základ pro tu současnou, protože kdyby spadli, tak by doteď jezdili maximálně ve výtahu mezi I. a II. ligou. Nechci radši předjímat, co by se mohlo stát při zisku 2 bodů z posledních 3 zápasů. A nic není nemožné - viz. sezona s Řepkovým blikancem...

   • Hráči

    artaxerxes1.5.2016 22:13reagovat

    No tak sestup Jihlavy bych do toho netahal, protože to si z Jihlavy pamatuje tak kustod a majitel.

    Spíš bych se obával, že jim půjde o holé přežití a porážka je pošle do druhé ligy a půjdou do toho dost agresivně a buď to dopadne tak, že se necháme zastrašit a nebo to zvládnem.

     

    A k Plzni: Možné to je a možné je, ale spíš to je důsledek toho, že hráči, kteří se neprosadili ve Spartě a Slavii, kde těch talentů ještě z Baníkem je nejvíc, šli do okolních klubů a Plzeň je po dálnici z Prahy kousek.

    Už si nepamatuji jak to bylo, ale pokud se nemýlím, tak Plzeň po tom udržení skončila 6. pak 9. pak 8. pak 5. až poté první.

     

    Úspěch Plzně je důsledek velké fluktuace kádru Sparty a Slavie a jejich nekoncepčnosti.

 • Zde nepomůžou všichni Impulsovi

  Franta z lidu1.5.2016 21:38reagovat

  To, co se děje, není otázkou trenéra Impulse ani trenéra Pokory. Copak dělají a jaké pravomoci mají na Letné pp. Kotalík (exmanažer TV NOVA zodpovědný za Big Brother, SuperStar a jiné ”zábavy”), Jakub Otava ve funkci personálního ředitele leda s praxí komentátora z TV GALAXIE (to jsme mohli angažovat třeba Tittelbacha nebo Poulíčka) či expisálek z deníku SPORT Ondřej Kasík? Kamarádi majitele Křetínského - či spíše jeho financí - lezoucí mu úspěšně do...

  Dokud budou u moci tihle kinder manažeři a JUDr. Křetínský bude slepí k výsledkům jejich práci, může být u nás angažován Jürgen Klopp a dopadne to stejně. Když se staví na špatných základech, tak vám ten barák spadne, i kdyby jste stavěli z nejlepšího materiálu.

  • Zde nepomůžou všichni Impulsovi

   LukyACS1.5.2016 21:42reagovat

   Údiv

   • Zde nepomůžou všichni Impulsovi

    Franta z lidu1.5.2016 21:50reagovat

    Kdo nakupuje podle youtube a sestřihů? Kdo dotáhl Steinyho, idola dívek a paní Pixaa, kdo má za co vůbec zodpovědnost? Je zajímavé, že juniorka pod Hřebíkem šlape.

  • Zde nepomůžou všichni Impulsovi

   Jerababa1.5.2016 22:20reagovat

   Jen pro upřesnění základů češtiny, na kterých se dá stavět. JUDr. Křetínský možná slepí Spartu, ale k výsledkům je slepý. Jinak souhlas. Psáno jistě v rozrušení ze současného stavu.

   • Zde nepomůžou všichni Impulsovi

    Franta z lidu1.5.2016 22:24reagovat

    Ano, přesně tak. Děkuji za upozornění a opravu.

    Slepý JUDr. Křetínský (1. pád čisla jednotného), nikoliv slepí fanoušci (1. pád čísla množného). Úsměv

 • rozhovor se sčasným

  DJDriver1.5.2016 21:00reagovat

  jako taky se mi to moc nelibilo ale na druhou stranu co jí na to měl říct. Opravdu to byla debilně položená otázka. řekl jí že to ze svého místa neviděl a ona se ptá dál jak kráva.

  • rozhovor se sčasným

   bledátvář1.5.2016 21:12reagovat

   Tyhle gender kvóty mezi sporťákama, to je neštěstí.

   • rozhovor se sčasným

    Johny141.5.2016 22:04reagovat

    Nejde o kvoty, na sport koukaji prevazne chlapi a v Americe melo velky uspech zavedeni atraktivnich reporterek, tak se to zavadi i zde. Trener to tezce nezvlada, setrela ho odvazne a schvaluju to.

    • rozhovor se sčasným

     DJDriver1.5.2016 22:18reagovat

     Ženský do chlapskyho fotbalu nepatří. Pak to dopadá jak s Dárkovou....růží mezi trny

 • Hřiště u kokana

  majtin1.5.2016 20:19reagovat

  Všude píšou, že má standardní rozměry 105 x 68 m, ale mně přijde, že je nějakej menší, že je tam míň prostoru. Asi klokan dobře presuje.

  • Hřiště u kokana

   spartanek1.5.2016 20:35reagovat

   Taky se mi zdá menší.

    

   Jinak naši ex hráči Jirásek s Krchem hrají výborně. Vyměnil bych je za Mazucha,Kováče,Štěcha a Jiráčka.

 • Pokud toto majitel

  ACSOLDBOY1.5.2016 20:11reagovat

  nevyhodnotí jako totální trenérské selhání a ”pan trenér” v pondělí neopustí Letnou, tak je pan majitel totální slepec a zabedněnec! A jestli se chce prezentovat na veřejnosti jako znalec fotbalu a toto toleruje, tak je asi z jiné planety!

  • Pokud toto majitel

   fanACS1.5.2016 20:16reagovat

   Já jsem rád, že majitel dává do Sparty peníze a že mu nevadí, když je ve ztrátě. Že se hned nemusí řešit koho prodat atp.. Ale zrovna u něj u takového bussinesmana nějak nechápu, že od každého za své peníze nevyžaduje 100% nasazení. A to podle mého nevyžaduje, to by tam nebyly jak někteří hráči, tak nějací bafuňáři.

   • Pokud toto majitel

    ACSOLDBOY1.5.2016 20:31reagovat

    Přesně tak! Zajímalo by mě, jestli by trpěl takovéto ”pracovní výkony” od podřízených v EPH?!

    • Pokud toto majitel

     petula1.5.2016 20:56reagovat

     myslím že nikdo nepracuje pořád na 100% ale u těch hráčů je to prostě hned vidětSmích

 • Jerababa1.5.2016 19:55reagovat

  Jsem zvědavej, kdo nastoupí ve středu v poháru. Vidím to na kombinaci juniorky a dorostu, protože zápas s Libe bude klíčovej, pak se hraje středa neděle a chlapci sotva pletou nohama. Jinak dívat se na nás momentálně vyžaduje hodně sil, já se dávám dohromady tři dny, pak přijde další pecka mezi oči. Ještě že už bude konec, ale budoucnost tohle nemá.

  • captain_obvious1.5.2016 19:59reagovat

   Můžu říct, že už dlouho jsem nevyhlížel konec sezony takhle zoufale jako letos. Ať už je tomu trápení konec. Ztráta 13 bodů, to tady taky už dlouho nebylo.

   • spartas1.5.2016 20:00reagovat

    Jen aby ta ztráta příští rok nezačínala číslem 2.

    • captain_obvious1.5.2016 20:04reagovat

     To by bylo smutný. Hlavně kdyby tomu tak bylo po sedmém kole.

  • fanACS1.5.2016 20:00reagovat

   Liberec bude velký favorit zápasu - je psychicky nahoře, my jsme úplně na dně (alespoň doufám, že horší už to být nemůže). Navíc to je bojovné mužstvo, které není problém vyhecovat. A ještě proti nám. Nechci malovat čerta na zeď, ale ....

  • rebus1.5.2016 20:14reagovat

   jasne

   Bicik

   Zahustel Brabec Costa

   Marecek

   Konate Dockal Matej Krejci

   Lafata Fatai

81259 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha