Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • U-19

  wasek2611@centrum.cz28.7.2016 0:33reagovat

  Na zápase jsem byl...asi jsem byl moc namlsán místním publikem jaký hrajeme skvělý fotbal. Běhání jo, defenziva defakto jo. Ale vidím tam nešvary z áčka...obránci mají míč a trvá hrozně dlouho, než někdo ze středu cukne aby se uvolnil..statický.

   

  Velkou výhodu jsme měli v Zizuovi a Kostlovi...oba o hlavu vyšší než ostatní a dost pomáhali při vysokých míčích. Jejich golman byla komedie. Výkon byl takticky dobrý...ale individuálně ..nevim zizův gol by proti dospělým nepadl, tam by mu ta klička z nouze nevyšla. Líbil se mi Plachý, Sedláček, Folněco (12), mareček a kostl. Kámoš řikal, že dobře hrál Havelka, toho jsem si ale moc nevšiml. Zizu neoslnil, nebyl lepší než ostatní.

   

  Ale emoce...rozhočí pleška dlouho nevěděl jak pískat a podporoval nefair play hru hostujícího týmu

   

  Trochu mě zklamal Holoubek, že se učí ty manýry z áčka a střídá hráče nejdál od střídaček..

  • U-19

   mech28.7.2016 6:40reagovat

   Tak to vezmeme po pořádku...:)

    

   1) Defenziva de facto jo = Brazilce (!) jsme za celý zápas pustili do dvou šancí.

   2) Těm klukům je většinou 17 a vědí, že na sobě furt musejí pracovat. V tom áčku už by to přece jen mohli umět, hm?

   3) Statický. Jo, a to je přesně ten důvod, proč naši hru ti Brazilci nestíhali.

   4) Zizu a Köstl jsou vysocí. Ale to byli i jejich stopeři. Oproti tomu takový Majka, Dudl, Sedláček, výškou zas zrovna nevynikají.:D

   5) Zizu si rád hraje a umí odhadnout soupeře. V rámci zimní přípravy na Vyšehradě to tam prostě pálil, včera věděl, že si to může dovolit. Kličkou z nouze bych to nenazval. Za mě ukázkový driblink se skvěle umístěnou střelou. Vzhledem k tomu, že není lepší, než ostatní, si jej chtělo vedení pojistit v co nejútlejším věku a bojovalo proto s UEFA.

   6) Folněco bude Fortelný.;)

   7) Jojo, Holoubka v áčku úplně zkazili.:D Jiné týmy se totiž mohou přetrhnout, a jak se pískne střídání, tak fofrem sprintují na lavičku, aby nezdržovaly. Něco jako děkovačka v případě střídajícího Zizua je k vidění pouze v áčku ACS a teď nově ve zkažené devatenáctce prolezlé manýry. Za povšimnutí stojí Dudl, který střídání tak bojkotoval, že zůstal ležet na trávníku a nechal se odnést na nosítkách!:D :D :D

  • U-19

   železník28.7.2016 7:20reagovat

   Souhlas. Pro mě zklamání v předvedené hře i v taktice.

   Viděl jsem Brazilce ve dvou zápasech, kdy výborně kombinačně přehrávali soupeře. Včera na ně dolehlo cestování?! A v krvi mají, že ani finále turnaje je neoživí.

   Věk Sparťanů je neomluvitelný. Stoper Flum., byl 2001 to zn.15 let, měli tam asi ještě dva a čtyři 16leté. Souhlas se špatným projevem týmu, jak herní tak morálním vč. trenérů.

   Někdo tady psal, že tato devatenáctka je lepší než ta loňská!? Omyl nebudou mít tak dobrou sezonu, hlavně nepište, že soupeř se připravil lépe! Myslím, že z téhle devatenáctky se popere o první tým jeden hráč? Vyhráli, ale jen díky taktice (nefotbalové).

   • U-19

    Capo28.7.2016 8:08reagovat

    Jo to Fluminense přivezlo skutečně mlaďounký tým. I na jejich stránkách píšou, že jejich U17 prohrála finále na CEE Cupu.

   • U-19

    Capo28.7.2016 8:16reagovat

    Jinak teda k tomu skandálnímu věku Sparty. Spíš je problém Fluminense, že do Prahy poslali mladší dorost a starší dorost někam jinamÚsměv

   • U-19

    captain_obvious28.7.2016 9:24reagovat

    Životní optimista co? Smích

   • U-19

    Bunda28.7.2016 9:39reagovat

    Byl bych rád kdyby áčko vyhrálo v uterý předkolo LM díky taktice ( fotbalové ). Ne,nevyhrálo,Ščasný to dojebal.

   • U-19

    Sendi28.7.2016 10:17reagovat

    nedolehlo na ně žádný cestování, stejně jako na nás na ně dolehlo, že hráli hodně zápasů rychle po sobě, proto taky byl zápas z obou stran více opatrný. Kombinačně na nás němali proto, že jsme byli skvěle takticky připravení a vůbec do ničeho je nepouštěli. Psal jsem to já, že tato devatenáctka je talentovanější než loňská, což neznamená, že budou mít výsledky. Jestli si myslíš, že z téhle devatenáctky se popere o áčko jeden hráč, tak jsi blázen:)...Sparta celej turnaj naprosto dominovala a všechny hladce rozdrtila, takže já se raduju a tvůj životní pesimismus ti nezávidim:))

    • U-19

     železník28.7.2016 11:04reagovat

     Já jsem optimista, že alespoň jedenOtrávení

     Je vidět že jsi odborník kolik hráčů je za posledních pět let z dorostu v A týmu? 94 Júliš vloni, Čermák letos, 97 Pulkrab ještě ne?

     A neměli na nás kombinačně byli jsme takticky dobře připraveni nechtělo se nám hrát ani střídat!

     Výhru zajistil gumítek na straně Flum.

     Já mám taky radost z úspěchu, ale směrem k vývoji fotbalu se obávám, že je to málo.Vztek

     • U-19

      Sendi28.7.2016 11:36reagovat

      mezi ročníky 92 - 97 nebyl ani jeden silnej ročník, ligu ti hraje z ročníku 93 - Hovorka, Hronek, Hybš, 94 - Juliš, Čermák, Karafiát 95ka byla asi naše nejslabší, tam se ještě někteří mohou prosadit, 96 - Schick, v ligovejch týmech jsou i další tam se uvidí, brzo hodnotit...a to byly slabší ročníky. Neříkám, že se z nich všichni prosadí, ale tvrdit, že se nikdo z nich ”nepopere” o áčko je nesmysl, jen z loňskýho ročníku s áčkem trénoval Pulkrab, Hašek, Wiesner, Březina a Čapek a teď si vem, že včera nebyl v základní sestavě ani jeden hráč, kterej by nehrál za reprezentaci, což já osobně nepamatuju a to na dorosty chodím docela dlouho, ani ty nejsilnější ročníky neměly takové zastoupení v reprezentacích, ani ročník 92 na kterym aktuálně v podstatě bude stát A reprezentace ani 97...ligu budou hrát pravděpodobně všichni kdo včera nastoupili, do Áčka sparty jak víme je to hodně dlouhá a těžká cesta, ale o místo v něm už se teď docela zajímavě pokoušel mladej Frýdek, kterej tak naplnil tvojí kvótu a uvidíš, na konci příští sezony, že se budou v souvislosti s áčkem skloňovat jména dorostenců neustále...Je jasný, že v tomhle věku bude hrát roli strašná spousta věcí a bude úspěch, když za áčko sparty nastoupí pár hráčů, jak ovšem říkám, jestli se vloni říkalo, že ročník 97 je silnej, tak ten letošní je silnější a hlavně talentovanější, což si ale povíme na konci sezony;)

 • Deník Sport

  Markus27.7.2016 23:18reagovat

  Zítra 10 nejhodnotnějších hráčů podle DS. Tak kdo tam bude ? Dočkal,Brabec,Baránek,Hrošovský,Duriš,Zmrhal,Vácha,Deli,Souček,Juliš.

  • Deník Sport

   doni27.7.2016 23:33reagovat

   Muj tip 1. Brabec 2. Hrosovsky 3. Dockal 4. Juliš 5. Baranek 6. Souček 7.Deli 8. Zmrhal 9. Skoda 10. Čermak

  • Deník Sport

   adam27.7.2016 23:42reagovat

   Pořadí neodhadnu, ale jména bych tipnul tato:

   Brabec, Čermák, Dočkal, Juliš, Ďuriš, Hrošovský, Baránek, Deli, Souček, Zmrhal.

  • Deník Sport

   wasek2611@centrum.cz28.7.2016 0:24reagovat

   Budou vycházet z Transfermarketu kde je to

   1. Mazuch

   2. Dočkal

   3. Vácha

   4. Ďuriš

   5. Hrošovský

   6. Zmrhal

   7. Šural

   8. Hořava

   9. Brabec

   10. Kolář

    

   samozřejmě odsunou Mazucha, který nehraje a podle mě i Váchu, kterej dlouho nehrál

 • klídek

  danielsen27.7.2016 22:30reagovat

  Zděnda říkal,že v odvetě musíme hrát rozhodně lépe než v Praze,musíme bejt nebezpečnější a vstřelit branku!!Určitě nic není ztracenýho!Nevím proč všichni šílíte?Náš trenér ví moc dobře jak na Rumuny!!ÚsměvTakže gól určitě dáme!Klídek pohoda.....Úsměv

  • klídek

   Shrekson27.7.2016 22:45reagovat

   Tak když říkáš že Zdenda ví, jsem v klidu..

   Možná nám všem jde o herní obraz toho co Impuls předvádí za poslední čas, přátelské utkání jsou výsledkové fiaska a naše hra není nikde vidět. Času dostal dost, herně to ale vypadá jako kdyby tam byl 14dni a kluci 10..

   Tak nevím, úspěch byl jenom v Evropě jinak zápasy na Dukle nebo s Plzní byly ostuda, včera Sparta předvedla nechuť vyhrát nebo spíše něco hrát..

   Scasného angažmá je jako počasí v dubnu, vlastně fanoušek ani neví jestli vyhrajeme nebo se budeme stydět za výkon a naši hru. To za pana Lavičky nehrozilo, hráli jsme možná prekulovanou ale já i přes prohru viděl výkon kdy Sparta věděla co hraje.

    

   • klídek

    ajosek28.7.2016 10:10reagovat

    souhlasím - Zdenda je vážně jako dubnový počasí Otrávenínavíc hráči neustále putují sestavou z leva napravo atd tak jak se ten mančaft potom může sehrát???Vztek

 • Lafata

  adam27.7.2016 21:30reagovat

  Spousta lidí tady vyčítá Lafatovi jeho nízkou produktivitu a zahazování šancí. Včera se měl dvakrát trefit a byl král, to je fakt. Nicméně pokud bude každý hráč makat na 100% jako on, bude v tolika soubojích a skluzech jako on a nechá na hřišti všechno, tak ať si pro mě za mě vypadnem s kým chceme, protože všichni uvidí, že tam ti kluci nechali všechno. Pro mě je Lafata špičkový kapitán, který by prostě na hřišti chybět neměl, jelikož nikoho podobného v týmu nemáme. Včera vybojoval víc míčů, než Zahustel s Holkem dohromady.

  • Lafata

   johnq27.7.2016 22:21reagovat

   to podepisuju. už jenom to jak se snaží rychle házet auty. je to takovej detail, ale místo, aby si odpočinul mimo hru jako většina ostatních, tak maká i v takový chvíli

  • Lafata

   Shrekson27.7.2016 22:49reagovat

   Lafata v souboji je furt lepší než zbytek našich hráčů.. ono nadávat na útočníka který nemá skoro žádnou podporu je hodně jednoduché.. za mě super hráč a úžasný kapitán!

  • Lafata

   bledátvář27.7.2016 23:32reagovat

   Přesně tak. Vyčítat něco Lafatovi ve chvíli, kdy máme nahřišti Fataie, Zahustela, který jsou naprosto k ničemu, nemluvě o tom lemplovi Dočkalovi, to je čirý bláznovství.

 • Konaté

  denny27.7.2016 21:29reagovat

  Konaté nadchl šéfa Steauy: Je výborný. Když postoupíme, možná ho koupím

  Zdroj: http://fotbal.idnes.cz/sparta-steaua-bukurest-tiemoko-konate-zaujal-sefa-soupere-pa3-/fot_pohary.aspx?c=A160727_173514_fot_pohary_dc

  • Konaté

   denny27.7.2016 21:31reagovat

   omlouvám se,jsem si nevšiml že už je to níže!Vztek

 • Asi začnu

  DJDriver27.7.2016 21:14reagovat

  Chodit jen na dorost. Tam to ty kluky ještě baví

 • Bero

  Tazmen27.7.2016 20:34reagovat

  přestoupil do Turecka a dál hraje za Trenčín? Údiv

  • Bero

   ACSOLDBOY27.7.2016 20:48reagovat

   Ještě tohle předkolo. Jinak šel za 3M EUR....

   • Bero

    Tazmen27.7.2016 20:59reagovat

    A pak že nejdražší hráč slovenský ligy byl Van Kessel Úsměv

   • Bero

    Sendi27.7.2016 21:16reagovat

    Za tři mega?!! tomu se mi teda moc nechce věřit, to je strašná pálka za takovýho hráče...

    • Bero

     ACSOLDBOY27.7.2016 21:25reagovat

     říkal to ten komentátor.....

    • Bero

     Peters27.7.2016 22:24reagovat

     Podle transfermarktu 850K liber...

 • U19

  LukyACS27.7.2016 20:04reagovat

  Tak naštěstí se podařilo přidat nejen druhý, ale i třetí a čtvrtý gól, takže to dopadlo dobře a obhajujeme prvenství.

  • U19

   majtin27.7.2016 20:10reagovat

   Se skóre 15:2.

   • U19

    Bunda27.7.2016 20:13reagovat

    Včera stačil fakt jen ten druhý gol a všechno bylo dokonalé.

     

    U19 hezký uspěch,pobavili,mají velký talent kluci Úsměv

    • U19

     majtin27.7.2016 20:17reagovat

     Tahle ”epidemie” se prostě musí časem rozšířit do Áčka.

  • U19

   Sendi27.7.2016 22:17reagovat

   Ponte Preta byl teda výrazně kvalitnější tým než Fluminense, dneska to byla jasná záležitost ikdyž druhej poločas nic moc. Brazilci zase tradičně fňukali a pořvávali a přidali pár zákeřnejch sviňáren. Havelka tam v jednu chvíli přišel za nima a vysmál se jim do ksichtu, ukazujíc na prstech stav 4-1...dostal žlutou :D plnohodnotná zábava dneska :D

   • U19

    Bunda27.7.2016 22:34reagovat

    Nejvíc se mi proti Spartě líbila Čína i přesto že dostali bůra,tak na míči a v kombinaci byli nejlepší. Dneska celý tým trošku šlapal vodu a to hlavně v druhém poločase. Nejlepší byli Burda,Fortelný a v prvním poločase Havelka.

    • U19

     Sendi27.7.2016 22:42reagovat

     Jo Číňani byli zajímaví, ale zase takticky na tom nejlíp byla ta Ponte Preta. Celkově jsme to ovládli zaslouženě a to s poměrně asi nejmladším kádrem na turnaji. Není ale divu, jenom dneska jsme měli reprezentanty na všech postech, což myslim nemá moc obdoby :D...Co se jednotlivců týče, tak mě zaujali hráči, co jsem znal méně, takže Fortelný, ten mě teda vyloženě zaskočil, strašně šikovnej útočník, drzej a sebevědomej. potom Plechatý když hrál v záloze tak skvělej...tradičně super zahrál celej turnaj Dudl, Burda, střední záložníci a obrovskej potenciál ukázal Majka, asi nejmladší hráč celýho turnaje, z toho bude Sparťanskej Messi :D

     • U19

      Bunda27.7.2016 22:50reagovat

      Fortelný je strašně rychlej s míčem,což moc českých hráčů není.Ještě se mi líbil Tvaroh na pravé záloze. Nezaujali mě jen Boula s druhým Tvarohem :-D Majka ročník 2000,rychlej,klika na pětníku. Skvělej tým :) Hlavně aby zvládli LM. Očekávání jsou velká Neutrální

      • U19

       Sendi27.7.2016 22:56reagovat

       tak je to hodně mladej kádr, zůstal jen zlomek těch starších hráčů, takže se může stát že zkazej zápas, ale kvalita tam je, takže se těšim :)

 • asd27.7.2016 18:16reagovat

  No vidíte, ne všude to s těma našema plejerama viděj tak černě jako my :-D

  http://fotbal.idnes.cz/sparta-steaua-bukurest-tiemoko-konate-zaujal-sefa-soupere-pa3-/fot_pohary.aspx?c=A160727_173514_fot_pohary_dc

  • AlaMierda27.7.2016 18:18reagovat

   hlavně Timmy se asi nikam moc nežene, přijde mi, že je ve Spartě maximálně spokojený.

   • Franta z lidu27.7.2016 18:40reagovat

    Timmy se nikam ven nežene, ale co by se asi dělo, kdybychom náhodou vypadli teď s Rumunama a pak ”nedali” ani to play off EL...? Drželi bychom ten kádr? Toť otázka. Ale všechno je to jenom kdyby.

    • brac27.7.2016 18:47reagovat

     Ligu nevyhraješ rozprodáním všeho, co má nějakou hodnotu.

     • Franta z lidu27.7.2016 19:06reagovat

      Jenže od našeho vedení nemůžeš čekat nějakou logiku.

 • Bunda27.7.2016 17:49reagovat

  https://www.youtube.com/watch?v=wJUsIpojdeo

  • Pavel0027.7.2016 17:53reagovat

   Stream z CEE Cup GENERALI 2016 Final AC Sparta Praha vs Fluminense FC

  • maaarty27.7.2016 18:29reagovat

   To je pohádka se na takový fotbal koukat. Nasazení, bojovnost, napadání. Paráda. Oproti těm lemplům líným včera neskutečný rozdíl. Na áčko se člověk akorát těší a pak je pravidelně nasranej.

  • AlaMierda27.7.2016 18:38reagovat

   klasický dorostenecký fotbal. Na vše spousta času, hodně nepřesností, takové dětské souboje tělo na tělo a spousta talentů, kteří věří, že si jednou zahrají profi fotbal.

   • Bunda27.7.2016 18:55reagovat

    Dorostenecký fotbal,ale zábavný. Určitě se na to dívá líp než na tu včerejší sračku v podání našeho áčka.

    • Tazmen27.7.2016 18:59reagovat

     A může za to Ščasný a nebo přístup hráčů?

     • Bunda27.7.2016 19:02reagovat

      Určitě nevhodně sestavený střed sestavy. To že nepřešel na 451 když viděl jak na nás nalezli. A hra na 60 metrech ? S tím chce někdo uspět ? Smích

      • Tazmen27.7.2016 19:10reagovat

       Koho bys tam dal ty, on rozdíl mezi Frýdkem a Marcem moc není..

       • Bunda27.7.2016 19:12reagovat

        Sparta má dva DZ : Váchu a Marečka. Frýdek je box to box. No a na té pozici hrál Čermák. Děs.

        • daweee27.7.2016 19:22reagovat

         Mně teda právě spíš Marec přijde jako B2B. Ale jak zařadit Frýďase, to fakt netušim :D

         • Bunda27.7.2016 19:24reagovat

          Jasně boxtobox zvládne i Marec kromě Frýdka,ale Frýdek není DZ a nemá tam co dělat. A Čermák neměl co dělat na box to box v zápase kde nemáme jasnou převahu..

          • Tazmen27.7.2016 19:29reagovat

           A kde měl hrát? Úsměv

           • Bunda27.7.2016 19:33reagovat

            DZ Marec,box to box Frýdek a podhrot Dočky nebo Čermák. Proti silnýmu dát Dočkyho k Čermákovi je blbost když se oba tlači na podhrot a nemají dispozice na běhání tam a zpět.

            • ardentr27.7.2016 19:45reagovat

             jo Frydek se na b2b roli hodi, je neuveritelne vytvaly, i kdyz me b2b porad trochu splyva s roli DZ

    • AlaMierda27.7.2016 20:41reagovat

     to se často i lépe kouká na vesnickej fotbal než třeba na LM. Nebo se někdy podívej třeba n a španělskou ligu, jaká je to holomajzna.

   • daweee27.7.2016 18:55reagovat

    Lol, jedovatej debílek se zase projevil.

   • Sendi27.7.2016 22:05reagovat

    tak z tohohle týmu si profesionální fotbal s největší pravděpodobností zahrajou všichni ;)...komplet celá jedenáctka reprezentanti...

  • captain_obvious27.7.2016 19:54reagovat

   Poučení z dnešního zápasu pro brankáře - když to chceš odkopnout mimo hru, aby mohl být spoluhráč ošetřen, tak je třeba to naprat až pod strop tribuny, aby to nějaká primitivní brazilská špína nezachytila ještě na hřišti Smích

80968 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha