Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Podle mě je konec!

  ACSOLDBOY27.7.2016 7:31reagovat

  Ten rumunskej mafián si to doma vošéfuje....

 • Slepota

  DJDriver27.7.2016 6:53reagovat

  To je tady každej slepej? Dyt nás v druhý půlce místy solidně mleli. A ty naší šašci to jen odkopavali

  • Slepota

   Markus27.7.2016 7:16reagovat

   Nenadávej jim kluku. Nemáme na to,tak co se dá dělat ? Neutrální I když včera to posral Ščasný rozestavením a střídáním.

  • Slepota

   Franta z lidu27.7.2016 7:50reagovat

   Kromě druhé části 1. poločasu jsme lepší nebyli. V závěru utkání nás Rumuni mleli (nedostatek fyzičky?). Impulsovic včerejší střídání jsem fakt taky nechápal. Bonbonek na závěr: dnešní nadhodnocení ”odborného a nezávislého” deníku Sport - redaktoři Jakub Konečný a Jan Vacek Údiv

   • Slepota

    brac27.7.2016 8:08reagovat

    Fyzička? Viděl jsi někoho na konci zápasu na zemi lapat po dechu? Já chodím 2x týdně běhat a 3x cvičit a na konci tréninků jsem víc vyšťavenej než tihle profesionálové.

    Možná tak když porovnáváš týmy, které hrají na 60% svých fyzických možností, tak mají horší fyzičku.

 • Bičík

  Kombinator27.7.2016 1:00reagovat

  Nevím, kde se vzalo, že za gól nemůže. OK, v pátý minutě fantastickej zákrok, ale jako dostat gól z přímáku, kterej jde metr a půl od tyče a ještě doprostřed, je podle mě hodně špatný. Bičíka mám rád, je to sympaťaák, výbornej brankář a dost často předvádí fakt mimořádný zákroky, ale už mám dost těch jeho kiksů nebo slabších chvil v zápasech, který jsou důležitý. Dal bych šanci Koubkovi, prostě ať se ukáže, od toho tu je.

 • Odveta

  Gepard27.7.2016 0:19reagovat

  Do zálohy Vácha, Mareček pryč Čermák a Zahustel. Frýdek místo Zahustela na kraj. Do útoku Juliš, Šural. Podle vývoje případně Lafata. Dneska nejlepší Brabec a Konaté, až na jeho zakončení. Jestli nevyřadíme současnou Bukurešť, tak v LM nemáme co pohledávat.

 • Nic moc

  Legiii27.7.2016 0:03reagovat

  Mě hrozně štvalo jak ohromná díra byla mezi Lafatou s Šuralem. Když už dokazali vyhrát souboj po těch našich nákopech v kterých jsme dneska asi trhli rekord, protože jsme si absolutně nedokázali poradit s presingem, tak neměli vyhrát pro koho. Hlavně Dočkal byl vždycky hrozně daleko. Ve středu nás druhý poločas totalně smázli. Naopak náš presing tragický. Vystoupení maximálně vě 2 hráčích a pak jen rozhazování rukama Lafiho co tam má sám jako dělat když nikdo jiný nejde. Docela paradox, že když jsem sledoval naší 19tku s Ponte Preta tak ty mají zmaknuty presing asi o 5 levelu výš. Střídaní Fataie bych mu tak nevyčítal, před jeho nástupem tam bylo několik momentů, kdy tam rychlìk chyběl. Bohužel Fatai totalně z formy.

  • Nic moc

   Bunda27.7.2016 0:13reagovat

   Mezi stopery a utokem bylo 50-60 metrů celý zápas. To pak ani nejde hrát presink.A kontrapresink už vůbec ne ! Impulz by se měl fakt měl jít podívat na Strahov jak se to hraje. Tohle je systém hry a né jeho 352 nebo 451 což je jen rozestavení. Uplně o ničem.

    

   Fataie bych mu nevyčítal,protože místo Surala to chtělo brejkového utočníka,ale mohl to vyřešit Costou na LH a Konatem do utoku.

   A ještě jsem si o poločase říkal že na 100 % přejdeme na 4-5-1 protože 352 nám dneska nemůže pomoct když oni na nás tak nalezli. Hm nic. Neutrální

   • Nic moc

    Markus27.7.2016 0:36reagovat

    ”Soupeř hrál velmi riskantně, vysoko napadal tu naši trojku, tam se o výstavbě naší hry nedalo vůbec mluvit. Nakopávali jsme balony - a nedokázali je udržet. Proto byl soupeř opticky silnější na balonu, neměli jsme ani odražené míče. ”

     

    Neměli jsme odražené balony povídá Smích Jak můžeš mít odražené balony,když hraješ na takové délce ? Vyhoď ho Dane !

  • Nic moc

   kilovolt27.7.2016 8:43reagovat

   Fatai měl střídat Lafatu a ne šurala

 • Brian Pricke27.7.2016 0:00reagovat

  Chápu skepsi, výsledek špatný, výkon možná ještě horší. Na kdyby se nehraje, ale Frýdek prostě nefauloval, jakkoli tam šel s nerozumem. Zaráží mě pouze, že to tu nikdo nezmínil.

   

  Teď se jen plně koncentrovat na ligu a uhrát to v Bukurešti, nic jiného nám nezbývá.

  • Franta z lidu27.7.2016 0:03reagovat

   a) Pojďme to hodit na rozhodčího.

   b) Kdyby hrál Rosický, tak bychom je přejeli.

   • Brian Pricke27.7.2016 0:21reagovat

    Není to rozhodně tvůj první příspěvek naprosto mimo.

  • peterpan2727.7.2016 0:03reagovat

   No Frýdek nefauloval, ale zase Konateho zákrok jasná pentle...

   • Brian Pricke27.7.2016 0:21reagovat

    Kdyby tam byl brankový, zřejmě by ji nařídil.

  • Markus27.7.2016 0:04reagovat

   Frýdek nemůže hrát sám DZ. On prostě ten faul vždycky udělá a když se pak k němu přidá Matějda,který taky hodně fauluje, tak je to jen čekání na gol. V Bukurešti zase vsadíme na brejky,ale budou chybět Krejčí a Fataim,který je mimo. Nebál bych se dát Konateho na hrot s Juldou.

  • ouki27.7.2016 0:13reagovat

   Faul drobný, ale faul to byl.

 • Dnešek

  adam26.7.2016 23:56reagovat

  S hodně komentáři tady se dá souhlasit, nejlíp to zatím podle mě vystihl Luky a captain. Díky bohu tu rozumné komentáře tentokrát minimálně vyrovnají plačky/troly. Celkově bych náš výkon ze svého pohledu shrnul takto:

  Bičík - dost nás podržel, i když jednou tam měl štěstí, když vyrazil tu střelu z dálky jen před sebe.

  Obrana - nejlepší jednoznačně Brabec, jak už řekl tuším Kombinator, kdyby byl rychlejší, byla by to extratřída, jednoznačně patří minimálně do repre. Kadlec průměr, Holek slabota - nevyhrál snad jedinou hlavu, hodně za něj hasil právě Brabec.

   

  Záloha - Dočkalovi se bohužel moc nedařilo, ale bojoval, tu ”nefotbalovost” vynahrazoval alespoň části několika pro něj netypickými skluzy. Čermák se chvíli hledal, ale pak zahrál určitě lépe, než Matěj, který přišel po něm a který tu hru spíš rozbíjel,, než že by ji uklidnil. Zahustel zahrál asi nejhorší zápas od chvíle, kdy k nám přestoupil, tak snad se oklepe. Konaté podle mě výborný, škoda že neumí zakončovat.

  Útok - Lafata velký dříč a bojovník, nejhorší střídání roku byl jednoznačně Fatai - udělal asi tři fauly, tři simulace a pět ztrát balónu, jinak nic.

   

  • Dnešek

   peterpan2727.7.2016 0:02reagovat

   Fatai byl šílenej, jako aktivitu mu určitě nelze upřít, ale trochu připomínal Libora Sionka, spousta sprintů a naběhaných metrů a úplně k ničemu. Zase ale na jeho obranu - fakt se snažil presovat a spoluhráči ho v tom dost nechali koupat, když tam atakoval celou jejich obranu a on tam lítal od jednoho k druhýmu

 • Lobrock26.7.2016 23:41reagovat

  Jste srandovní. Vysmíváte se tu Steaue, že tam má jen jednoho fotbalistu a přitom i jejich největší dřevo je na tom tisíckrát technicky líp než náš nejlíp technicky vybavenej hráč. To sakra nevidíte, jak si naši hráči ani neuměj zpracovat míč nebo přihrát na dva metry? Naše hra spočívá v tom, že obránce narve míč co nejdál od naší brány a nějakej jeho spoluhráč se ho snaží zpracovat, což se v sedmdesáti procentech nedaří a míč mu odlítně 4 metry. Rumuni si dokázali poradit i s mimořádně těžkejma míčema a ještě pak v pohodě vykombinovat z našeho pseudopresingu, často klidně na jeden dotyk. Kdokoliv z jejich týmu by u nás hrál v základu. Naopak Zahustel, Matějovský nebo Holek, kterej si myslí, že základem fotbalu je ošahat protihráče, by u nich seděli na tribuně.

  • Franta z lidu26.7.2016 23:45reagovat

   Deník Sport: Sparta 65%, Steaua 35%. Co se tam píše, musí být pravda!

  • peterpan2726.7.2016 23:46reagovat

   souhlas no, ale někteří se tu opíjejí tím, jak je kvalita na naší straně. Možná tak kvalitně odkopáváme do autů, to jo no

  • Chrod26.7.2016 23:46reagovat

   Vždyť ti Rumuni byli hrozní Smích Jedinej Stanciu něco předváděl, ostatní kopali balony do autu. Nevím, kde jsi na tyhle moudra přišel...

   • peterpan2726.7.2016 23:49reagovat

    A my? Tragičtí? Zoufalí?

    • Chrod26.7.2016 23:54reagovat

     Rozhodně jsme nebyli oproti nim tak špatní, aby se tu psalo, že si nepřihrajem na 5 metrů a oni si v pohodě poradí i s těžkejma míčema. Smích Oba týmy neskutečně kazily a nevytvořily si prakticky nic. Oni víc kazili v prvním poločase, my v druhym. Fotbal to byl celkově hroznej, vynikal jenom jeden hráč, ostatní hrůza. A takovej žvást, že jejich nejhorší hráč má lepší techniku než náš nejlepší, to si snad někam zapíšu. Smích

   • Lobrock26.7.2016 23:57reagovat

    A co si asi o těch našich dřevech říkaj rumuští fandové? První dotyk s míčem po rozehrávce skončí v autu, druhej taky. Při třetím si naši hráči nehoděj aut a při pokusu o zpracování míč Zahustelovi přeskočí nohu. V pátý minutě nikde nikdo ze Steauy, u míče Zahustel a narve ho do devátý řady hlavní tribuny, přesně kam je natočenej. Holka posadil na prdel každej, kdo si usmyslel, že udělá kličku. Matějovský přijde na plac a přerazí se o míč. Takhle by se dalo pokračovat až rána...prostě šílená technická nekvalita. Možná by stálo za to někdy našim hráčům v tréningu taky půjčit míč.

    • Chrod27.7.2016 0:03reagovat

     Hmm, zatímco oni byli všichni Ronaldinhové... tohle prostě není zápas Real-Barcelona, tady je kvalita nižší a podle toho to taky vypadá...

     • Lobrock27.7.2016 0:05reagovat

      Sorry, ale jestli jsi neviděl, že Rumuni byli v práci s míčem úplně někde jinde než my, tak jsi rozhodně nemohl být na stadionu.

 • Výsledky týmu

  Franta z lidu26.7.2016 23:35reagovat

  Výsledky týmu odpovídají tomu, jaké máme vedení. Kotalík, Otava, Kasík - toť ”profesionálové a odborníci” na vedoucí funkce. Dalším specialistou s ”Růžovými brýlemi” je redaktor Sportu Jakub Konečný, který svými ”nezasvěcenými” články pomáhá vytvářet ”reálný” náhled na skutečné poměry a možnosti současné Sparty.

  Ať žijí draví manažeři do 40 let se zájmem v hraní golfu!

  • Výsledky týmu

   LukyACS26.7.2016 23:39reagovat

   Kasík Smích

   Jdi spát.

  • Výsledky týmu

   spartas26.7.2016 23:40reagovat

   V důsledku vlastně Konečnýho chyba, neboť nenastavuje dostatečně zrcadlo.

   • Výsledky týmu

    petr13726.7.2016 23:42reagovat

    Az nastavej zrcadlo, tak si pudu lepit

    • Výsledky týmu

     spartas26.7.2016 23:42reagovat

     Až nastaví zrcadlo, tak Sparta bude v LM.

   • Výsledky týmu

    Franta z lidu26.7.2016 23:43reagovat

    Přesně tak, Spartasi. Nevidíme si do huby: jsme neomylní. Jsme neporazitelní. Steaua se měla porazit sama. 65% na straně Sparty, 35% Steaua. Hratelný soupeř. Schůdný protivník. Široký sparťanský kádr. Kvalitní příprava. Vše je ideální.

    • Výsledky týmu

     spartas26.7.2016 23:44reagovat

     A může za to novinář ze Sportu.

     • Výsledky týmu

      Franta z lidu26.7.2016 23:47reagovat

      Ale ale, ty víš jak to myslím... Mám rád tvé názory. Deník Sport pomáhá vytvořit umělou bublinu. Vykopat ty Kotalíky a Otavy, jejichž kvalifikací je kamarádčoft s JUDr. Křetínským! Jakub Konečný pouze pomáhá vytvářet mlhu, jak naše vedení skvěle a ideálně pracuje.

  • Výsledky týmu

   Chrod26.7.2016 23:48reagovat

   Kasík a Konečný ven! VztekVztekVztek

   • Výsledky týmu

    Franta z lidu27.7.2016 0:01reagovat

    Staročeské přísloví leccos nám napoví Smích

    ”RYBA SMRDÍ OD HLAVY”

 • Hodnoceni jednotlivcu

  petr13726.7.2016 23:25reagovat

  Bicik - super, za gol pohledem z protilehly nemohl, Holek - stridave oblacno, mel dobry momenty i hrozny, Brabec - vyborny vykon, Kadlec - solidni, ale byly tam vypadky, Zahustel - vubec se mi nelibil, horel dozadu a dopredu jen obcasny zablesky, Dockal - bida, zejmena kdyz vime, co umi, Cermak - absolutne neviditelny, az asi na 3 zablesky, Frydek - drel jako kun ale opet stupidni faul, Konate - libil se mi, odolnej v soubojich, neboji se 1 na 1 i dobre dozadu. Jen finalni faze spatna, Sural - dal gol, ale jinak bida s par zablesky, Lafata - takhle bojuje kapitan, ovsem skoda spalenych sanci. Stridajici Fatai a Matejovsky skoda slov. Costa hral chvili.

   

  Celkove nic moc, ale nadeje umira posledni. V Bukuresti jim dame tradicni trojku

   

  • Hodnoceni jednotlivcu

   Franta z lidu26.7.2016 23:40reagovat

   Dovolím si jen připomenout, že na lavic kromě gólmana Koubka zbyli jen Mazuch, Mareček a Juliš. Počkej, až se někdo v průběhu sezony zraní, bude vyloučen, onemocní atp. Proč to píšu? Narážím na tzv. širokou lavičku, kvalitní kádr a zdvojené posty. Prd a ořech. Kecy, prdy, kuličky!

   • Hodnoceni jednotlivcu

    petr13726.7.2016 23:45reagovat

    Na lavici sedeli Koubek, Mazuch, Matejovsky, Marecek, Fatai a Julis. Na tribune jeste Vacha, Nespor a Sacek. A nekdo jeste nejspis prijde.

     

    Koho bys kde jeste chtel mit magore?

    • Hodnoceni jednotlivcu

     Franta z lidu26.7.2016 23:50reagovat

     Nešpor - kolik toho teď v létě nahrál? Na kolik mu Impuls věří? Sáček - Impuls ani neví, jak se který hráč U19 jmenuje, natož křestním jménem. Vácha - zraněný. Na tribuně nám moc dneska opravdu nepomohl!

80964 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha