Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • DELEGACE ROZHODČÍCH - 1. LIGA

  ouissi19.8.2016 12:44reagovat

  4. kolo; Sparta-Jablonec:

  Ardeleanu - Moláček, Mokrusch

   

 • ještě Vacek

  AlaMierda19.8.2016 12:30reagovat

  na druhou stranu je divný, že po něm neskočila třeba Legia, Steua nebo nějaký tým z Nizozemska nebo Belgie a skončil v Izraeli. Ono to nebude asi jen černobílé

 • Holzer

  Furia Ceca19.8.2016 12:06reagovat

  To byla včera slušná sabotáž toho kluka. Byl moc dobrej v těch ligových zápasech a v takovým tempu ostatní hrát nechtějí. Vypadá to na lavičku a brzo hostování v Jablonci. My si kurvit kabinu nenecháme!

 • Brian Pricke19.8.2016 12:01reagovat

  Bavili jsme se tu o nízké náročnosti na naše hráče. To je ale zřejmě celospolečenský trend. Nevím totiž, jak jinak si vysvětlit, že Zahustel dostal za svůj včerejší výkon v DS pětku (stejnou známku jako např. Dočkal). To jen kroutím hlavou, když to vidím-

   

  Ihned po losu jsem tu rozebíral zápas Dánů s Lubinem, jejich hřiště atd. Někdo (možná LukyACS) psal, že to teda bude hrozná holomajzna a výsledek 0:0. Tak doufám, že to vsadil a užívá si nyní vyhrané peníze. Úsměv

  • LukyACS19.8.2016 12:47reagovat

   Tipoval jsem to já, ale nevsadil to Smutek

  • Shrekson19.8.2016 15:01reagovat

   Klucí, nechci remcat ale že to bude hol(vn)omajzna tady říkal snad každý..😉😁☝

 • Mámě nejslabšího soupeře

  Tashunka Witko19.8.2016 11:08reagovat

  a také jsme předvedli nejslabší výkon, bez ohledu na prohry podvodníků a bulíků (ovšem s mnohem kvalitnějšími týmy). To, co předvedla Sparta včera byla v podstatě hnusná, nekoukatelná holomajzna s alibistickou hrou dozadu a s nulovou hrou dopředu.

  Kdybychom vypadli se Sonderjyske (momentálně 12. tým v Dánsku se 2 body po 5 kolech, fotbalově sotva na úrovni Hradce nebo Karviný), byla by to asi ještě větší ostuda, než Lavičkovo vypadnutí s Hackenem. Za to nestojí ani případný odchod neschopného trenera. Věřím, že doma ty zoufalce nějak porazíme, ale jsem si také jistý, že to bude opět nekoukatelná holomajzna a kdyby to nebylo pro permanentkáře zdarma, nejspíš bych tam, po letech raději ani nešel.

  Dívat se na borce jako je Zahustel se svými technickými ”dovednostmi”, popřípadě na obtloustlého vysněného stopera, proti kterému působí i Brabec jak hbitý gymnasta, to je opravdu utrpení. A když se k tomu přidají klopotné ofenzivní pokusy Marečka a Váchy, tak není po zápase možné usnout bez pořádný flašky, aniž by se člověk budil hrůzou. Včera jsem to musel řešit singlmaltem Talisker a obávám se, že Ščasný je schopen přivest člověka na mizinu nebo k Apolináři. A to už nemám ani sílu a odvahu číst jeho pozápasové komenty.

  • Mámě nejslabšího soupeře

   Bunda19.8.2016 11:16reagovat

   Myslím že vůbec nemá cenu hodnotit hráče. Nefungujeme jako tým,nemáme systém,nemáme nic naučeného.. Hrozné na jakou urověn Sparta klesla. Je uplně jedno kdo je v sestavě a i kdyby přišli další posily tak to bude stejné. S Jabloncem to bude podobná hrůza..

   • Mámě nejslabšího soupeře

    AlaMierda19.8.2016 11:22reagovat

    na výmluvu a omluvu, že nemáme systém jsem už alergickej. Představy některých, že trenér řekne sestavu a k tomu hrajte jak chcete jsou komický. To, že hráč neumí vyhodnotit situaci, neumí projít jeden na jednoho, nedá přesný centr, není v náběhu, nekopne pořádně standartku, nezrychlí hru za to může systém?

    • Mámě nejslabšího soupeře

     Brian Pricke19.8.2016 11:29reagovat

     Ano, za to může trenér. Použiji můj oblíbený příklad s Pepem Guardiolou. Minulou sezónu hráči na odpis, už se měli pakovat. Stačil jeden měsíc pod jeho vedením a já se nestačím divit, co titíž hráči předvádějí.

     • Mámě nejslabšího soupeře

      AlaMierda19.8.2016 11:34reagovat

      prober se. Guardiola si může postavit tým z koho chce, tím nepopírám ,že je kvalitní trenér. Ale chtěl bych ho třeba vidět u nás s těma našema hvězdama kdyby měl pracovat. Pořád budeme omlouvat naše hráče a házet vše na trenéry, pak ty naše ligové hvězdy jdou ven do podprůměrných klubů a většina se ani neprosadí. To mají všude mizerný trenéry? Nebo to bude tím, že naši hráči jsou individuálně na tom hůř než čerti 2-3 kategorie?

      • Mámě nejslabšího soupeře

       Brian Pricke19.8.2016 11:40reagovat

       No vidíš, a stejně si ten tým nepostavil z koho chce.

        

       Sterling, minulou sezónu patřil do týmu z horní poloviny Championshipu. Pep na tiskovce řekl, že ho nastartuje, a to taky udělal. Teď hraje neuvěřitelně, v podstatě zastíní všechny ostatní. Nebo myslíš, že hráči jako Kolarov (na stoperu), Zabaleta a další jsou hvězdy? Já si to rozhodně nemyslím.

       • Mámě nejslabšího soupeře

        AlaMierda19.8.2016 11:41reagovat

        neuvěřitelně hrál i chvilku Zahustel když sem přišel, nebo Fatai. A kde jsou teď

        • Mámě nejslabšího soupeře

         Chrod19.8.2016 12:14reagovat

         Chyba trenéra.

         • Mámě nejslabšího soupeře

          AlaMierda19.8.2016 12:28reagovat

          aha, takže hráči jsou v tom nevinně. Škoda jen, že pak v zahraničí jsou skoro všude špatní trenéři a ty naše Hušbíky, Vacky apod.. nechápou a neumí nahecovat

    • Mámě nejslabšího soupeře

     Bunda19.8.2016 11:33reagovat

     Spoustu věcí ani praktikovat nejde když hráči nevytlačují a nezmenšují hřiště.. A Ščasný pak brečí že nemáme druhé míče Smích Máme 25 hráčů z formy ? Ne nemáme. Jen hráči nemají správné postavení a od něj se vše odvíjí. Pak jsme u všeho pozdě,není kam přihrát,nejde zrychlit hra..

     • Mámě nejslabšího soupeře

      AlaMierda19.8.2016 11:37reagovat

      ale to co píšeš, to zvládají týmy v B třídách a nepotřebují k tomu ani trenéry a ti hráči to chápou. Jestli ligový hráč potřebuje od trenéra slyšet, že má zmenšovat hřiště tak se nedivím výsledkům českých týmů z dlouhodobého hlediska. Protože hlavní problém ligových hráčů je individuální kvalita a oni do toho ještě mají problémy se základy fotbalu

      • Mámě nejslabšího soupeře

       Brian Pricke19.8.2016 11:41reagovat

       Podle tebe by ve fotbale snad ani trenéři být neměli, vždyť hráči všechno umí. Smích

        

       Jaká je pak jejich role? Prostě platit jednoho člověka za to, že bude dřepět na lavičce?

       • Mámě nejslabšího soupeře

        AlaMierda19.8.2016 11:43reagovat

        to píšu kde? to sis vycucal z prstu? já jsem napsal, že základy fotbalu chápou hráči v B třídě a nepotřebují k tomu trenéry. A tady se volá po tom, že trenér nevysvětlí ligovému hráči takovou banalitu, jako, že se musí zmenšovat hřiště apod..

        • Mámě nejslabšího soupeře

         Brian Pricke19.8.2016 11:44reagovat

         Viz Bunda níže.

         • Mámě nejslabšího soupeře

          AlaMierda19.8.2016 11:47reagovat

          pak se nedivte, že naši hráči hrajou jak hrajou, když neznají základní věci a potřebují aby jim to trenér opakoval.

      • Mámě nejslabšího soupeře

       Bunda19.8.2016 11:42reagovat

       Potřebuje. Neustále se jim to musí hustit do hlavy. Na individuální kvalitu spoléháme teď a nedá se na to dívat. Radši bych týmovost,systém,základní prvky. Naši stopeři by se měli učit od Hovorky s Pokorným jak se zmenšuje hřiště. Mazuch s Kadlecem tam stojí jako sochy Smích Přijde Sivok a bude to stejné..

       • Mámě nejslabšího soupeře

        AlaMierda19.8.2016 11:45reagovat

        individuální kvalita je nadstavba, která rozhoduje zápas. Systém jsme tu dle některých měli za Lavičky a pak si snámi a naším systémem vytřelo prdel Malmo, Hacken a v EL si z nás dělal trhací kalendář druholigovej Japonec.Od Hovorky a Pokornýho ať se raději nic neučí, protože když jsem viděl jejich počínáná při centrech do vápna ve Zlíně, tak to byla katastrofa.

        • Mámě nejslabšího soupeře

         Bunda19.8.2016 11:51reagovat

         Mluvím o vytlačování.. Né o kvalitě tak proč řešíš centry ? Smích Hacken i Malmo jsme přehráli,hráli parádní fotbal. Teď nepřehrajeme ani Slovácko nebo Dánské házenkáře.

         • Mámě nejslabšího soupeře

          AlaMierda19.8.2016 11:58reagovat

          mluvíš o stoperech a ty musí umět nejen vytlačovat ale řešit i centry a to tahle dvojice ukázala ve Zlíně. Hacken a Malmo jsme přehráli? Vždyť v obou venkovních zápasech jme byly neškodní, to byl ten parádní fotbal o kterém mluvíš ?

          • Mámě nejslabšího soupeře

           Bunda19.8.2016 12:07reagovat

           V domácích zápasech. To jsme přehráli i Bilbao,Feyenoord,Bern.. Teď nepřehrajeme nikoho,neumíme podržet balon. Mluvím o vytlačování,o zpusobu hry a né o kvalitě hráče. Naši mají dobré hlavy tak kdyby k nim přidali pohyb tak je to fajn. Bohužel se to neděje. Stojí tam jako sochy a nedá se na ně dívat.

           • Mámě nejslabšího soupeře

            AlaMierda19.8.2016 12:26reagovat

            to jsme taky doma byly lepší než Schalke, Krasnodar, sfoukli jsme Lazio a k čemu to je? Když pak přijde další sezona a ti hráči nejsou na to schopní navázat,

          • Mámě nejslabšího soupeře

           Chrod19.8.2016 12:14reagovat

           Ty to očividně nechápěš. Řešení centrů ve vápně je dost o individuální kvalitě, která je jednoznačně na naší straně. Ale vytlačování hřiště je hlavně taktika, kterou musí trenér hráčům vštěpovat den co den. Není to žádná základní věc, kterou každý umí, jinak by Barcelona vytahovala obranu stejně jako FC Horní Dolní. Prostě je vidět, že Ščasný nějakou taktiku vůbec neřeší, ten se možná rozhoduje, jestli budeme nakopávaný míče sklepávat pod sebe nebo do stran.

           • Mámě nejslabšího soupeře

            Bunda19.8.2016 12:19reagovat

            Zrovna Barcelona umí vytlačovat dokonale a na netu se dá najít jejich trenink a učí je to neustále. Barca to svoje hráče učí a v česku to umí v B třídě ? Smích

            • Mámě nejslabšího soupeře

             AlaMierda19.8.2016 12:25reagovat

             jenže ta to má dovedené k dokonalosti a provázané s dalšími činnostmi. Zmenšovat hřiště a vytlačovat soupeře zvládají týmy z nižších soutěží. A nedělá jim problémy tyhle základní věci se naučit pochopit. Já bych si tu přál ty vaše koně jako Trpišovský, Hašek Martin, Jílek apod. a chtěl bych vidět, jak by jsme najednou měli systém a hráli s každým perfektně a každého mleli. Pak by se vám možná otevřeli oči a viděli by jste, že to není chyba jen v trenérovi, ale hlavně v hráčích, kteří nejsou schopni držet formu dlouhodobě a nemají individuální kvalitu na zahraniční ligy.

             • Mámě nejslabšího soupeře

              Chrod19.8.2016 12:34reagovat

              No najednou by to právě nebylo. Už se to jednou zkusilo a za půl roku se od toho zase upustilo. A ty bys byl první, kterej by při prvním neúspěchu vylez a začal tu rozdávat svoje moudra. Prostě se tomu musí dát čas.

              • Mámě nejslabšího soupeře

               AlaMierda19.8.2016 12:40reagovat

               já? a proč jako, já jsem fandil Spartě vždy ať ji trénoval kdokoliv. Nikdy jsem tu hráčům ani nikomu ze Sparty sprostě nenadával, po žádným neúspěchu jsem tu neřval hráč xxx ven, trenér ven apod.. ale kolem některých trenérů se tu udělala aura zázračných trenérů, přitom Martin Hašek tu byl, a ta holomajzna pod ním se nedá zapomenout. Už po Lavičkovi jsem byl pro razantní změnu, a to v podobě zahraničního trenéra, jenže na to by jsme nesměli mít posraný vedení. Nakonec přišel Ščasný, jediný trenér co v zahraničí trénoval tým v LM, možná i nejlepší dostupná varianta z českých trenérů. Ať tu trénuje třeba Santa klaus, tak nebudu nikdy řvát po prvním neúspěchu, na to jsou tu jiní experty a mezi ty mě laskavě netahej

            • Mámě nejslabšího soupeře

             Chrod19.8.2016 12:29reagovat

             Přečti si to ještě jednou, já s tebou souhlasim Smích

  • Mámě nejslabšího soupeře

   RonamCZ19.8.2016 11:52reagovat

   Obtloustlého stopera myslíš toho nalevo ? http://www.sparta.cz/img/edee/_generated/limit/u/gallery/2016/07/12/37220_acs_0020.jpg

   • Mámě nejslabšího soupeře

    bigcock19.8.2016 12:57reagovat

    In your face!

 • copak naše vedení

  AlaMierda19.8.2016 11:07reagovat

  kafíčko, golfíček, jahtička ? na posily je asi pořád čas co, pak se vezme ten nejlépe a nejjednodušeji dostupný a bude splněno.

  • copak naše vedení

   Markus19.8.2016 11:09reagovat

   Malinský z Hradce bude pro naše vedení lehčí cíl Smích

   • copak naše vedení

    AlaMierda19.8.2016 11:13reagovat

    tvl, to jsou pecky

 • Hřiště

  luky12319.8.2016 9:31reagovat

  Sparta 105x68 Sonderjyske 105x68 to jenom pro ty co si myslej že větší hřiště na Spartě bude pro nás výhodou Smích

  • Hřiště

   asd19.8.2016 9:38reagovat

   Taky si myslim, že nebylo nijak malý jak se psalo ... spíš to zkresluje tim, že do televize je to na tom malym stadionu točený pomalu od klandru ...

 • Rozhovor s Vackem na FBjjj

  Spytihnef19.8.2016 9:09reagovat

  Slíbený rozhovor o tom, jak to vůbec bylo a nebylo se Spartou....

   

  Všem sparťanům děkuji za podporu! 💙💛❤

   

  1) Měl jsi zájem o to, pokračovat ve Spartě?⬇

   

  Takovou nabídku jsem ani nedostal. Akceptuji, že si pan Ščasný vybral jiné hráče. Ale dočetl jsem se od něho, že já jsem neměl zájem vrátit se do Sparty. To prostě není pravda. Člověka to zamrzí, ale takový je fotbalový život. Začal jsem si hledat další angažmá a to se povedlo.

   

  2) Trenér Ščasný na tiskovce po zápase se Slováckem řekl, že se o možnosti mít tě v týmu dozvěděl před 10ti dny (což znamená 20.7.2016) + důvody, které nechtěl zveřejnit. Prý jsi sparťanskému vedení řekl, že chceš pokračovat v zahraničí a ne ve Spartě. Je to pravda?⬇

   

  Není to pravda. Nikdo ze Sparty mě nekontaktoval ani během celé minulé sezóny. Pan Ščasný jako trenér zodpovídá za skladbu týmu a samozřejmě ví, kdo se kdy vrací z hostování. Sparta o mě neprojevila zájem. Nenechali mě ani trénovat s A týmem do doby, než si najdu nové angažmá. Také jsem nerozuměl tomu, co pan Ščasný po zápase se Slováckem řekl a ani mi nejsou známé ty důvody, které nechtěl zveřejnit.

   

  3) Proč s tebou sparťanské vedení nepočítalo? ⬇

   

  Abych pravdu řekl, vysvětlení se mi nedostalo. Bylo mi pouze oznámeno, že se mnou Sparta nepočítá a to je asi celé, co já k tomu mohu říct.

  • Rozhovor s Vackem na FBjjj

   Markus19.8.2016 9:21reagovat

   Ščasný ven !! Lže jako když tiskne !

  • Rozhovor s Vackem na FBjjj

   13goat19.8.2016 9:23reagovat

   Samozřejmě, že pravda není černobílá, nicméně důvěru má u mě rozhodně větší, než vedení + Impulz.

    

   Tohle si rozhodně nezasloužil. Byť to není plejer, který by v mých očích naši hru posunul někam dál - na rozdíl od Čermáka - tak se k němu mělo vedení zachoval ”alespoň” jako k Shalovi.

  • Rozhovor s Vackem na FBjjj

   pepinho219.8.2016 9:52reagovat

   Naprostá klasika, na všechny, co nejsou v aktuálním kádru prostě kašlou a ani o nich neví, Ščasný ani nezná juniory, ostatní beztak taky ne, fakt, je to jak Letná x Strahov..

   • Rozhovor s Vackem na FBjjj

    DaveACS19.8.2016 10:00reagovat

    Kováč to zlepší

  • Rozhovor s Vackem na FBjjj

   majtin19.8.2016 10:08reagovat

   Tak jsme asi zpátky tam, co jsme byli, můj pět let starý blog: http://www.e-sparta.cz/blog-nikdo-se-mnou-nemluvil-rikaji-hraci-na-odchodu

  • Rozhovor s Vackem na FBjjj

   Clif19.8.2016 10:59reagovat

   Nechápu to, hraje o titul v Polsku, základní sestava, není mu 35 a nikdo mu ani jednou nezavolá? To sou fakt amatéři, dělají jak kdybychom měli na hostování 50 hráčů jak Chelsea. Neřikám, že bych Vacka ještě do týmu chtěl, ale trocha zájmu by neuškodila. Myslim si, že kdyby nebyl náš, tak ho koupíme za 15 milionu, protože takový hráče co se mu daří i za hranicema bysme si nemohli nechat ujít.

   • Rozhovor s Vackem na FBjjj

    Brian Pricke19.8.2016 11:30reagovat

    S naší přestupovou politikou bych se nedivil, kdybychom ho koupili, i když je náš.

 • Jaany19.8.2016 9:03reagovat

  Jako sorry, ale aby jakejkoliv trener (ve Spartě,1.lize nebo v jakymkoliv profesionalnim klubu) musel hráče hecovat a něčím je nadchnout, aby začali běhat a snažit se, to je na mě moc. To platí možná v okrese nebo když v poločase prohrávám 0:1 tak je vyhecovat. Vás v práci musí někdo hecovat, aby jste pracovali?

   

  Trenér by měl mít system a pro každýho hráče pokyny jaký má plnit. A pokud je neplní tak mít koule ho posadit na střídačku. A ani jedno Ščasný nemá Smutek

   

  Ve středu ten Ludogorets se mi líbilo, že když Plzeň zkusila pressovat, tak se ke stoperum stahli nejen záložníci, ale i krajní obránci. Roztáhli hřiště, tři pressující hráči byli málo a v klidu vykombinovali. Toto je naprosto logický postup. A my včera nebo s Bukureští? Zahustel s Costou čuměli na půlce jak stoper musí nakopnout balon pod tlakem někam do hajzlu.

   

  Mohly bych pokračovat dál, ale většina lidí tady vidí ty chyby stejně.Údiv

  • wasek2611@centrum.cz19.8.2016 15:13reagovat

   ano musí...ne hecovat, ale motivovat..je to součást práce vedoucího pracovníka.

 • asd19.8.2016 8:34reagovat

  Nevím jak moc je dánská liga slabá, jestli je horší nebo stejná jako naše ...

  Ale ten soupeř mi prostě přišel na úrovni naší 2.ligy ... ale samozřejmě tam je asi zkreslující i naštvání, taky ta vesnická atmosféra ...

  Každopádně fotbal to byl doopravdy z ZBLITÍ, nic horšího jsem dlouho neviděl. Celkově. Playoff o postup do Evropské ligy...tohle?

  Jestli je problém s takovýmhle soupeřem, jestli jsou nervózní a mají svázané nohy, že si nejsou schopni přihrát a odehrají nervózně se strachem tenhle s nadsázkou pomalu divizní duel...

  Podle mě jsou ti dánové opravdu nazdárci, na Letné dostanou trojku i kdyby se nechtělo, nepostup podle mě ani není teoreticky možný.

  Každopádně po včerejšku si nedokážu představit zápas Sparty ve vysněné Lize Mistrů. S tímhle by to byla ostuda jak hrom a tak jsem snad radši, že se budem v Evropě raději šolichat s nějakými Kypřany.

  • luky12319.8.2016 9:12reagovat

   no kdyby jsme vyřadili Steau,tak s tím Manchestrem City by to byla asi fakt ostuda!!Co by nám bylo platný kdyby na Letnou přijel top klub z Anglie,když by jsme dostali možná i 8 gólů,což by znamenalo prakticky zesměšnění Sparty!!Vilareal nám dal čtyřku úplně v pohodě!Náš strop je EL na víc nemáme,bohužel....Smutek Alespoň je vidět jakou má naše liga úroveň!Včera to byl fakt děs!!!

82000 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha