Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Gólmani

  panvaclav4.8.2016 10:07reagovat

  Co říkáte na Bičíka?

   

  V prvním zápase něco chytil, hlavně na tom začátku, mohlo být hotovo hned. Gól přes zeď pak kopnul dobře, ale stejně mi přišlo, že se to dalo.

   

  Se Slováckem tam byl namalovanej, ale nic s tim asi dělat nešlo, vyhrálo se, takže v pohodě, někdy to takhle je.

   

  No ale včera vyloženě nepodržel, byl tam zase za kužel, kromě jednoho výběhu neudělal nic, ty dva góly byly co se týká gólmana takový sporný, sice trefený, ale... prostě jeden z toho opora chytne. Ještě klika, že to nebylo korunovaný gólem z 60 metrů nebo po tom vypadnutí šouravky z koše.

   

  Za mě teda pocit, že forma je taky fuč a změna by byla logická.

  • Gólmani

   Víťák z Cé Osmičky4.8.2016 10:12reagovat

   Dělá poslední dobou děsný kiksy, což sráží jeho jindy fantastický momenty. Gól z 55 metrů by šel na jeho bedra.

    

   Měl by hrát Koubek.

   • Gólmani

    panvaclav4.8.2016 10:15reagovat

    5 gólů ze 3 zápasů je vzhledem k počtu přímých střel na něj podle mě dost.

    Žádný nebyl vyloženě jeho, ale gólman, který je ve formě a v pohodě, by prostě dva z toho vyplácnul a nebylo by co kolem jeho osoby řešit.

  • Gólmani

   peterpan274.8.2016 10:16reagovat

   Já myslím, že obecně je ideální doba nahradit starší hráče a dát šanci mladším, perspektivnějším. Tj, Koubek místo Bičíka, Čermák místo ve středu pole a Lafata ob zápas, jinak Pulkrab/Juliš. Stejně by k tomu časem došlo, tak to udělejme hned, bude to bolet, ale věřím, že hra s mladšími vlčáky je budoucnost

   • Gólmani

    Capo4.8.2016 10:23reagovat

    Doufám, že když Fatai trucuje, tak by mohl Pulkrab dostat teoreticky možnost, ale vzhledem k tomu, že nedostal šanci ani včera, tak tomu bohužel taky moc nevěřim.

  • Gólmani

   Capo4.8.2016 10:21reagovat

   Taky nemá evidentně svojí TOP formu, včerejší druhý gól byl jasně jeho, ale jinak bych mu jiné letošní góly zas tak moc nevyčítal. Přímák i první gól včera byly hodně prudký a těžko se na to reaguje. Úplně nechytatelný vzhledem k umístění tyhle střely nebyly, ale vyloženě o chybě se v těchto případech zase mluvit taky nedá. A ten lob ze 60 m neni nic vyjímečného, prostě to Tamas dobře kopnul a málem mu to vyšlo. Gólmani často stojí při těchto rozehrávkách víc z brány, protože přímo to zkusí málokdo a navíc ta pravděpodobnost, že se trefí tak přesně, aby z toho byl gól je malá, i včera to o kousek nevyšlo. Změna by možná nebyla od věci, ale moc tomu nevěřim, ještě je brzo.

   • Gólmani

    panvaclav4.8.2016 10:24reagovat

    No jo, jak jsem psal, ”jeho” podle mě nebyl vyloženě žádný, ten včerejší druhý byl ale asi nejspornější.

    V dobré formě a pohodě si prostě myslím, že by se 2 z těch 5 něco udělal.

    • Gólmani

     Capo4.8.2016 10:29reagovat

     Druhý gól byl minimálně z velké části jeho, nebylo to nějak dobře umístěný, měl ho i na ruce. To byl jednoznačně chytatelný balon.

  • Gólmani

   Sparťan974.8.2016 10:24reagovat

   Dlouhodobá stagnace,měl by chytat Koubek je mladší a perspektivnější

   • Gólmani

    Capo4.8.2016 10:36reagovat

    Popravdě by tou změnou asi nic nezkazili a ani neriskovali. Bičík momentálně nepodává nijak oslnivé výkony (ale ne úplně špatný, že by vyloženě hořel) a Koubek neni horší gólman, asi bych do té změny šel taky.

  • Gólmani

   ouki4.8.2016 10:24reagovat

   První gól chytit nešel, ale jinak kompletně s celým příspěvkem souhlas. Už se podle mě blíží čas, kdy bude nahrazen Koubkem. A ten čas může přijít poměrně brzy.

  • Gólmani

   asd4.8.2016 10:31reagovat

   Neposral to ... ale ani nepodržel. Zkrátka nebylo v něm nic ”rozdílovýho”, ačkoliv za žádnej gól nebyl vyloženě chyba, tak to je zatím od něj takový jalový.

   A nějak mi přijde, že není uplně v pohodě ... nečiší z něj letos podle mě takový to sebevědomí, co má gólman mít. Když má sebevědomí, pak přitahuje i kliku. Gólman je v podstatě jen o hlavě, tak nějak chytat umí každej Pepa z divize a zas takový rozdíly to nejsou, oproti hráčum z pole. Gólman ve špičce musí bejt prostě ”machr”, to je to nejzásadnější. Teď mi právě přijde Bičík nějakej divnej.

  • Gólmani

   kilovolt4.8.2016 10:38reagovat

   Blažek kdysi říkal, že ligový golman by měl střely zpoza vápna chytat....když tedy to dobře vidí

  • Gólmani

   AlaMierda4.8.2016 10:40reagovat

   teď je asi čas dát tam Koubka. Bičíkovi se momentálně nedaří, tak jak by sám chtěl, tak proč ho trápit v brance

   • Gólmani

    asd4.8.2016 10:43reagovat

    V momentálním rozpoložením tímhle neni co pokazit ... jedině se dá získat

  • Gólmani

   captain_obvious4.8.2016 12:21reagovat

   Obecně si myslím, že bychom měli upustit od hráčů, kteří jsou vynikající nebo aspoň velmi dobří na naší ligu, ale na Evropu evidentně nestačí, ať už výkonnostně nebo psychicky (Vácha, dřív Hušbauer, Bičík, Matějovský - ten už není nadprůměrný ani v lize, Lafata, Marec, tak na hraně jsou i Šural s Bořkem).

 • Bolka

  captain_obvious4.8.2016 10:07reagovat

  Co ta Bolka, loni se jí osvědčilo nedávat domácí zápas v televizi, aby tu ostudu viděli jenom lidi na stadionu, tak to letos pro velký úspěch opakují? Smích

 • Mareček

  artaxerxes4.8.2016 9:55reagovat

  Je mi trochu záhadou, že Mareček byl loni pod ZŠ cpán všude a téměř nebyl zápas, kde nehrál v základní sestavě, ale tentokrát je ignorován - Neurguji za to, aby hrál, ale co se stalo, že z miláčka ZŠ je najednou prašivka

  • Mareček

   asd4.8.2016 9:58reagovat

   Bůhví, muže to být něco jako že někdy někde v tréninku něco odseknul a ješita ho zaříznul ... nebo prostě jednoduše vybral jiný oblíbence letos.

    

   Každopádně včera na něj ale vsadil, když ho poslal 10 minut před koncem vyrovnat :-D

   Tak třeba už zas kámoši.

   • Mareček

    captain_obvious4.8.2016 10:05reagovat

    Možná kromě sestavy tahá z klobouku i to, s kým bude v dané sezoně kamarádit Smích

  • Mareček

   Bunda4.8.2016 9:58reagovat

   Tak to určitě není. Marečkovi nejspíš uškodilo že byl s národákem a měl kratší pauzu. On těží ze svého pohybu,z hry na velkém prostoru a teď za sebou tahá nohy jako Vácha. Totálně zatavanej je.

  • Mareček

   lidoop4.8.2016 10:09reagovat

   Asi jsi chtěl napsat ”neoroduji”.

    

   Urgovat = upomínat

    

   Úsměv

 • asd4.8.2016 9:51reagovat

  Myslíte, že má nějakej konkrétní nůž na krku, jako třeba udělat minimálně 7 bodů ze tří nadcházejících zápasů (Teplice v, Bohemka v, Jablonec d) + postup do EL, jinak konec...

  Nebo je to prostě jedno Úsměv

  • Bunda4.8.2016 9:54reagovat

   Ščasného ohrozí pouze nepostup do EL.

   • asd4.8.2016 9:55reagovat

    na koho vlastně mužem cca narazit ... nějak se v tom chaosu předkol nevyznám

    • rosicky4.8.2016 11:11reagovat

     http://www.coen.wz.cz/evropskaliga16-17.htm

     Dole si najdi nenasazene tymy v 4.predkole.

 • Dotaz

  waaw4.8.2016 9:40reagovat

  Nevite, prosim, zda uz trenera odvolali? Dekuji

  • Dotaz

   Markus4.8.2016 9:41reagovat

   Ne. Před předkolem EL se nikdo odvolávat nebude.

   • Dotaz

    Furia Ceca4.8.2016 10:34reagovat

    Takže se bude odvolávat až vypadnutí v playoff EL? :-D Ani zmar v Teplicích tomu nepomůže?

  • Dotaz

   Pouzar114.8.2016 10:13reagovat

   Slyšel sem že v nějakej horní dolní včera trenéra odvolali Smích Smích .. Na začátku nastínil vedení že chce hrát jako Sparta Smích .. Když to včera vedení vidělo tak se rozhodlo, že tohle opravdu nechcou Smích Smích

 • zpátky na zemi..

  letenak4.8.2016 9:09reagovat

  nebo rovnou v kanále? na LM evidentně dlouhodobě nemáme, kde je problém? Necháme se vyhecovat a koupíme předraženýho dřeváka Šurala, Liberec se asi hodně baví. Po relativně povedené sezoně chce spousty hráčů pryč, jak je to možné? Neutrální

  • zpátky na zemi..

   trakip4.8.2016 9:35reagovat

   Nechci tímto omlouvat hru našich hráčů!!!!

   Přesto několik poznámek. Myslím si, že nás rozhodčí nemají příliš v lásce. Stačí se podívat na loňský roční a též na letošní. Těch podrazů je příliš.

   Faul Frýdka v prvním utkání ani náhodou a k tomu žlutá karta. Žlutá Brabcovi a ještě vyloučení, když jsem ze záznamu viděl čisté vypíchnutí míče pravou nohou a vůbec se Rumuna nedotkl a válející Rumun se ještě drží za druhou nohu??? To je prosím podraz.

   Jinak i Impulz je podrazák a to větší. Svádí první gól na Brabce, když vadný odkop byl od Kadlece, místo na roh to šlo do středu pole. K tomu alibizmus na žadonící hráče o odpočinek v utkání se Slováckem. Neforma Zahustela? Proč ho teda staví.

   Jinak Bičík je kapitola sama o sobě. V poslední době dostává mnoho gólu z dálky, které by mněl chytat. U prvního byl moc z branky a druhý je 100% jeho.

   Ještě prosím o jedno buďme sparťané, buďme nasraní, ale nenadávejme našim hráčům, že jsou dřeváci ap. Když se podívám na stránky VP tak tam je také kritika, ale žádné sprosté nadávání. Jinak se nedivte, že k nám nechce nikdo jít, ale spíš odejít.

    

   • zpátky na zemi..

    Capo4.8.2016 9:40reagovat

    Souhlasim, že kritizovat se dá i bez vulgarit, ale to si už tady musí každý zamést před svým prahem. Popravdě moc nevěřim, že se tak vyjadřují dospělí jedinci, a pokud jo, tak je to smutný.

   • zpátky na zemi..

    artaxerxes4.8.2016 9:49reagovat

    Tak, že Rumuni jsou simulanti je známé, ale problém Brabce byl, že udělal zákrok, který pro rozhodčí posuzuje jen podle citu a pokud se rozhodl písknout faul, tak žlutá musela přijít.

    To, že jsme neuspěli rozhodně nezavinila redka pro Brabce a dokonce ani neforma Zahustela.

   • zpátky na zemi..

    letenak4.8.2016 9:57reagovat

    rozumím.. kluci hráli parádně, oba dva zápasy jsme je jasně přehrávali a nebejt zlého rozhodčího dali bychom rumunum desítku! kluci nevadí, dřeváci nejste, jste top fotbalisti evropy jak technikou, tak i přístupem!! díky za krásný dvojzápas s rumunem, velké díky!

   • zpátky na zemi..

    kilovolt4.8.2016 10:44reagovat

    nepíská se podle toho jestli se dotknul nebo nedotknul - v pravidlech je, že rozhodčí píská pokud to vyhodnotí jako pokus o nebezpečnou hru!

    • zpátky na zemi..

     trakip4.8.2016 12:43reagovat

     Toto nebyla nebezpečná hra ani nepřiméřená tvrdost.vyloučit hráče je snaha zabránit případná tlaku.

 • Řehole

  Víťák z Cé Osmičky4.8.2016 8:57reagovat

  Jsem nasranej jako vy, ale stejně přijdu příště zase.

   

  Těším se na los EL.

 • Rada moudrých

  Jarda114.8.2016 8:51reagovat

  Hlavně klid, dnes se sejde rada moudrých v čele s Kubou a Dušanem (protože Dan nebude mít čas), vysloví Zdeňkovi důvěru a Ondra Kasík připraví sluníčkové prohlášení á la Angela Merkel ve smyslu ”Nebojte, zvládneme to!”, karavana pojede dál. Vše bude zas dobré.

  • Rada moudrých

   AlaMierda4.8.2016 9:31reagovat

   pičulku Merkel tu ani radši nezmiňuj

 • začátek ligy

  Shrekson4.8.2016 8:36reagovat

  Tak strategie odehrát pár přátelský utkání a pak si kvalitně zatrenovat funguje!! mám pocit že vsechno tohle je jako že zlého snů..

   

  • začátek ligy

   kapacitos4.8.2016 8:56reagovat

   No to se moc nepovedlo. K tomu pozdní přestupy (návraty), prosazování Schicka, který nás stejně poslal do hajzlu a čekání na zázrak v podobě Rosy a Kadlece. Tento způsob přestupového léta zdá se mi poněkud nešťastným..

 • Fatai

  Pouzar114.8.2016 8:14reagovat

  Žádá o přestup? Smích Smích má o tom někdo nějaké bližší info? Smích Přepokládám, že to bude asi z důvodu herního vytížení.. ale to se Zdendovi moc vyčítat nedá vzhledem k tomu jak hraje..

  • Fatai

   Shrekson4.8.2016 8:23reagovat

   Já zase žádám o přestup pána trenéra..

   • Fatai

    Pouzar114.8.2016 8:25reagovat

    Aby si mohl přestoupit tak tě musí někdo chtít Smích Smích.. Ale tak třeba se ozve ten slavnej Panathinaikos Smích

    • Fatai

     Shrekson4.8.2016 8:31reagovat

     To je slušné myšleno ho vyrazit.. očekávám v Teplicích Zdeněk ven!!Smích

     Jinak výmluvy Juliš netrénoval celé léto, když to věděl, proč nedostal aspoň šanci ten Nešpor? Když je stejně náš..

     Nasadí nesmyslně Vachu a pak řekne že byl dlouho mimo.. Zahustel nemá formu= Chvátal na tribuně jo takhle se dělá konkurenční prostředí!

      

     • Fatai

      Pouzar114.8.2016 8:37reagovat

      Smích vša sranda .. nemyslim si že by se začlo skandovat Zdeněk ven .. leda že by se přejmenoval na Hřebíka .. to by mu stačilo uprdnutí Úsměv ....

       

      Juliš stejně nemá kvalitu. Ano loni dal důležitý goly, ale jinak na hřišti neni vůbec vidět, takže na netrénovanost bych to neházel..

       

      Nešpor zase nikdy 3-5-2 nehrál a jak je rozehranej z nás bohužel nikdo neví... Měl si ho vyzkoušet v přáteláku když měl prostor ..

       

      A Zahustel, Chvátal to asi nemá cenu komentovat to je prostě nekonečná neomluvitelná idiocie.

      • Fatai

       kilovolt4.8.2016 8:42reagovat

       celé tohle 3-5-2 je blbost.....nikdo to takhle nehraje a asi na tom něco budde

       • Fatai

        Shrekson4.8.2016 8:45reagovat

        Hraje tak Juve, Ďáblové se o to snažili tak vehementně že odstřelili trenéra a stejně to vecinou prepli protože to moc neslo..

       • Fatai

        kapacitos4.8.2016 8:51reagovat

        Včera jsme hráli 4-5-1 a bylo nám to stejně k prdu

        • Fatai

         Pouzar114.8.2016 8:55reagovat

         vzhledem k tomu že na 4-5-1 nebo jiné podobné nemáme moc krajní beky tak asi jo no Smích

      • Fatai

       Shrekson4.8.2016 8:43reagovat

       Nebylo kde zkoušet, muselo se kvalitně zatrenovat.

       Sakra furt můžeme přepínat rozestavení podle situace a hrát přece podle toho jaký typ hráčů zrovna aktuálně může hrát. Ty doktríny co se tu furt staví jsou jenom alibismus, Pivo v Jihlavě o poločase přešel na 352 bez toho aby to někdy hráli. My se nemůžeme týden dopředu připravit já nevím na co?

        

     • Fatai

      kapacitos4.8.2016 8:37reagovat

      Protože Nešpor chce taky pryč

      • Fatai

       Pouzar114.8.2016 8:57reagovat

       Schick si teď asi mne ruce Smích

81258 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha