...som absolutne presvedceny, ze je najvyssi cas na zmenu kouca.Obrana katastrofa, aka zaloha taky utok.Kolko sme mali sanci?Kolkokrat sme boli pred branou domacich? Nechal by som ich pesi ist domov.
Už ho vyhodili? Fotbal mi Ščasný totálně znechutil. Nedá se na to dívat! A na ten jeho ksicht plnej výmluv a házení viny všude už vůbec ne! Suverénně nejhorší trenér Sparty a jestli ho vedení nevyhodí, tka závažím účast na dalších zápasech.
Čekat na prohru ve Zlíně je blbost. Nejak to tam uhaluzíme a ta arogantní pijavice tady bude dál??? Tak ztratíme jindy a jinde no.
Pokud vedení jde o Spartu, tak ho musí okamžitě poslat do prdele!!!!
Jak tohle muže trenér říct o mladém hráči -” na tréninku vypadá výborně, je lepši dopředu než Mareček, ale až se uzdraví Hráči tak nemá šanci hrát.” Být Sáčkem tak udělám to co Konate.
Ščasný ven
Nekecej. Kde?
Na idnesu...
https://www.youtube.com/watch?v=Mv2SduS-3xY&feature=youtu.be
koukněte ještě na tohle, to se fakt nedá poslouchat... ”nechci mluvit o jednotlivcích, ale Karavaev bla bla bla, Juliš zase bla bla”...
nakonec se tomu ještě zasměje...
Vy furt nadavate, ze Scasny lze. A kdyz rekne pravdu, tak je to zase spatne. Navic otazka byla na zakladni sestavu a tam by, pokud budou zdravi Rosa, Dockal a spol, nedal Sacka zadnej trener na svete.
ale prd, kazdej trener na svete vi, ze mladej hrac potrebuje hrat, a kdyz da do zalohy rosu s dockalem, do utoku kadlece s lafatou, tak by mela mit sparta takovou kvalitu, ze se v tom jeden mladej Sacek ztrati - respektive jeho chyby kdyztak zalepi nekdo jinej
No ale jaká je to pravda? Proč tady teda Sáček je, když i přes lepší výkony než jeho konkurenti hrát nebude?
Když o sobě Ščasnej prohlásí, že je neschopnej, tak je to sice taky pravda, ale dokud z toho nevyplynou důsledky, tak je to bezcenné.
Na takového borce dost málo.Holek by neměl být pouze kapitánem,Holek už měl být dávno plukovníkem ve výslužbě...
Doufám, že první zpráva bude vyhazov Ščasnýho. Ale mám takovej divnej pocit, že to zase zametou pod koberec a pojede se dál. Ščasný je neodstranitelný pijavice, sám nikdy neskončí.
Toho tu nechci. Liberec taky nepředvádí bůhvíjaký fotbal. Vše je postavené na agresivitě - tu jsme minulou sezonu měli většinou ve hře i my. Z nějakého důvodu se vytratila. Ale Trpiš ne - úspěch nemá. Skupina EL a 3 místo...nevím Šilhavý udělal větší úspěchy a jak skončil...
Já bych byl fakt pro holoubka. Otevřelo by to cestu mladejm. Hřebík by se mu do toho mohl montovat. Víc by naslouchal hráčům.... Ideální řešení.
Ja stejne neverim, ze by Karl Trpise pustil uprostred poharove sezony. Pokud nema nejakou vystupni klauzuli ve smlouve, tak by se nam sakra prodrazil a po sezone by tam za nej sel Karavajev a cela juniorka v cele s Pulkrabem a Zizu
Holoubek kterému se povedla jedna sezona u dorostu, děkuji nemám zájem
Holoubek asi ještě nemůže trénovat kvůli licenci a nějakou šaškárnu s nastrčeným maskotem nemáme zapotřebí. Holoubek ať je asistent. Každopádně doufám, že Ščasný nemá zpáteční letenku, vzali mu klíče a zákazali se přibližovat na 100 kilometrů ke stadionu. pak bych ještě zavřel do klece Otavu a nechal výběr trenéra a vedení týmu na Hřebíkovi, ten jedinej na Spartě ví, co dělá a nevěřím, že by přes něj přešel podobnej odpad jako Ščasný.
Proboha snad nekoho nenapadne jeste na neco cekat. Treba na prohru ve Zline. Vzdyt by se mohlo stat, ze jen diky Rosovi ve Zline uspejeme a ten magor tam zustane. Doufam ve zdravy selsky rozum DK, ze to trapeni ukonci nejakou sms z milosti. S Rosou na hristi to nemuze byt horsi i kdyby je trenovala Kretinskeho asistentka.
Toho bych u nas zase rad viděl! Zdenda dostane prut s logem Sparty a pěkné do důchodu!
Btw máme kádr
Koubek- reprezentant
Karavanev Rusko U21 reprezentant
Kadlec- reprezentant
Costa- reprezentant
Holek- širší nominace na repre
Vácha-širší nominace na repre
Sural-reprezentant
Frýdek-reprezentant
Kadlec- reprezentant
Zahustel- reprezentant
Lafata- po euru skončil v repre
Julis- U21 repre
Cermak- U21 repre
Mareček-širší nominace v repre
Dočkal- reprezentant
Chachar- U21 repre
Rosický- no comment
A my se trápime každy zapas?
Na můj vkus jsme se až moc lehce zbavili Matějovského, kterého jsme si původně nechávali na úkor Shaly. Ono, když se teď člověk podívá na sestavu a potom na lavičku, tak kde vidíte ten nejsilnější kádr? Ano junioři jsou nadějný, ale těžko od nich můžeme čekat, že potáhnou tým. Přišel Kadlec, přišel Rosický. S Rosou zatím moc počítat nemůžeme. Odešel Krejčí, odešel Brabec. Proč máme jen 3 stopery + Costa? Teď se ještě vyřadil Konate. No já bych řekl, že ten kádr je slabší než vloni, když jsme vstupovali do sezony. Tam taky dost hořela obrana, ale tým měl ještě naučený systém a kombinační mezihru od Lavičky (a měli jsme víc stoperů, i když všichni hráli blbě). Jestli si dobře pamatujete, když Ščasný přicházel do Sparty, tak říkal, že má Sparta dobře vystavenou rozehru. Dnes je to nejčastěji kritizovaná činnost. Pod Lavičkou tenkrát proti Neapoli chyběl Holek. Hřebík byl tehdy někdy ve studiu a Holka hrozně moc chválil a říkal jak nám moc chybí, že velmi dobře pracuje pozičně a zmenšuje hřiště. Dnes je to spolu s Marečkem nejnenáviděnější hráč. Proti Boleslavi jsem si všiml, že Mareček začal hrát mnohem lépe, když měl vedle sebe Rosu, který už jen tím, že je na hřišti vytváří nějaký systém hry. Kvlitativně se ten tým určitě nedá srovnávat s Arsenalem ale zas úplný dřeváky kolem sebe Rosa nemá. Jen by to chtělo s tím týmem lépe pracovat, a to Ščasný dost nezvládá.
No Southampton nám dnes nastavil zrcadlo. Nemyslím, že je oni mají tak skvělý mužstvo a skvělej systém hry, ale na nás to bohatě stačilo. Co my jsme tam chtěli hrát ví asi jen Ščasný, my nebyli ani v obraně, ani útoku. A propos k naší útočný fázi. To bylo k zblití vidět, jak získáme na půli míč a kamera zabírá obrannou polovinu Anglánů. No a já tam viděl obvykle dva až tři naše a tak šest a víc hráčů soupeře. Může mi někdo vysvětlit, kde byli ostatní? Nemohli? Nebo se kochali atmosférou na stadionu? Nebo měli zakázaný přelízt polovinu hřiště?
Tak ona rozehra stála prakticky jen na Matějdovi dlouhodobě, nejvíc viditelný to bylo na podzim v mistrovské sezoně, kdy se ho snažili Hřebík a spol odstřelit, naštěstí si Lavička prosadil tehdy svou a jakmile ho vrátil do sestavy, tak to zas začalo šlapat. Bohužel věk nezastavíš a už je Matějda fakt pomalej, takže odchod asi pochopitelnej, i když furt si myslím, že týmu měl co dát a teď by se nám sakra hodil... Teď tu roli bude asi zastávat Rosa, ale podle mě ho je na tu rozehru škoda, na tom ofenzivnějším postu, co bude hrát nejspíš Dočkal, by mohl být podle mě fakt neskutečně produktivní, ale to by za ním musel hrát někdo, kdo má rozehrávku fakt dobrou a takovýho ve Spartě nevidím... (možná v budoucnu Sáček?)
to dnes opravdu nebyl, zasloužená prohra, ze které bolely oči. Očekávám dobrovolnou rezignaci pana Zdeňka
Jakou rezignaci? Vždyť jsme nebyli kompletní!
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
18501 lidí.