Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Výhody pernamentkářů

  Čáp 6.9.2016 15:56reagovat

  Jako už několikaletého majitel pernamentky na Letnou mě začíná znepokojovat přístup Sparty k majitelům celoroční vstupenky. Především bych chtěl poukázat na ceny vstupenek na zápasy Evropské ligy. Sleva nějakých 11,5% na balíček všech tří zápasů či sleva 10% na jednotlivá utkání mi přijde spíše symbolická. Samozřejmě je výhodou rezervace vstupenek v prvním kole prodeje, ale při těchto cenách bych se nebál, že lístek neseženu ve volném prodeji. Taky nějaký malý dárek za věrnost ať už k nákupu pernamentky jako takové nebo při zakoupení balíčku by myslím pro klub nebyl v jeho rozpočtu významnou položkou a fanoušek by měl pocit, že pro něj klub něco dělá a že mu záleží na tom, aby se sparťané na Letnou chodili dívat na živo a neseděli jenom doma u televize.

  • Výhody pernamentkářů

   atraps26.9.2016 16:09reagovat

   Kdo vlastní permici dává najevo svoji příslušnost ke klubu.Nikdo tě nenutí ji mít ale přesto poskytuje částečnou výhodu,jako je předkupní právo a podobně.Co by jsi chtěl více.

   • Výhody pernamentkářů

    lidoop6.9.2016 16:22reagovat

    Souhlas, navíc na ligu mají permanentkáři slevu víc než dobrou.

    Bohužel my Češi máme takovou povahu, že bysme slevy chtěli na všechno a pokud možno pořád.

  • Výhody pernamentkářů

   petr1376.9.2016 16:38reagovat

   Prozradím ti tajemství, něco jako pernamentka neexistuje, stejně jako pernamentkář. Zároveň ti sděluji, že Sparta má PERMANENTKY za super ceny, ve které je navíc vstup na předkola zdarma a slevy na vstupenky jako bonus. Pokud chceš chodit na fotbal za 20 korun, tak doporučuji zápasy cca od 1.B. třídy níže (negarantuju, že to někde není za astronomických 30). Pokud bys chtěl chodit úplně zadarmo, tak se každý víkend hrajou stovky zápasů mládeže.

   • Výhody pernamentkářů

    dominik276.9.2016 18:16reagovat

    Já si také myslím, že ceny permanentek na Spartu jsou hodně fér, koneckonců se tím netajím od založení tohohle fóra. Asi sedm let zpátky jsem počítal, že Sparta tehdy měla asi třetí nejlevnější permanentky z celé ligy.

     

    Každopádně i mě u těch balíčků překvapilo, že není větší rozdíl mezi cenami pro permanentkáře (napsal jsem to správně?Úsměv ) a ostatními. Nicméně celková výše cen mi přijde v pořádku, pro Spartu to holt jsou TOP zápasy z celé sezony. Inter a Southampton to budou hrát spíš z povinnosti...

  • Výhody pernamentkářů

   Furia Ceca6.9.2016 17:09reagovat

   Co se ti nelíbí na dárku DVD se sestřihem loňské sezóny? Dyť je to skvělý pustit si trojku od Plzně nebo tu jízdu na Slovácku...

   • Výhody pernamentkářů

    Čáp 6.9.2016 20:58reagovat

    žádné DVD jsem nedostal, pouze ročenku....tak nevím, jestli DVD bylo pouze ke zlaté....

  • Výhody pernamentkářů

   majk6.9.2016 17:26reagovat

   Rosa s Venouškem mi leto jako bonus stačej Úsměv

  • Výhody pernamentkářů

   Čáp 6.9.2016 21:03reagovat

   Nemám problém s cenou permanentky, ta mi přijde v pohodě. Když to opět stáhnu na ty poháry, tak sleva byla loni větší a předloni se k balíčku dávala i šála, takže v tomto nastoleném trendu za dva roky už žádná sleva na evropské poháry nebude....

 • Rosa, Kadlec

  Kombinator6.9.2016 15:56reagovat

  Neplánuje někdo při příležitosti jejich návratu video?

  • Rosa, Kadlec

   DaveACS6.9.2016 17:50reagovat

   Myslím, že fotbalvideacz udělali

  • Rosa, Kadlec

   RonamCZ6.9.2016 18:48reagovat

   Já jsem chtěl udělat nějaký wallpaper na PC, ale nakonec jsem se na to vyprdl. Člověk se s tím morduje a pak to zůstane bez odezvy ... Maximálně dostane ban na FB Sparty :)

 • Filosofie

  adam6.9.2016 15:21reagovat

  To je prostě bolest českého fotbalu...až na výjimky typu Hřebík, Páník, Kotal apod. tady prostě chybí odborníci. Jako aby jeden z předních koučů v republice (Šilhavý) odpověděl na otázku typu ”jaká je Vaše trenérská filosofie” odpovědí - moje filosofie je získávat body a vyhrávat, to je prostě amatérismus. Stejně tak Tvrdík je tak blbej, že přizná, že před Šilhavým kontaktovali ještě minimálně 3 další jména, ovšem na tiskovce řekne, že ”našli toho nejlepšího”. Prostě si myslí, že lidi jsou úplní blbci (nejde o to, jestli z toho výběru je nebo není nejlepší, ale o proces toho hledání). Stejně tak omlouvání těch neúspěšných kontaktů:

   

  1) Kozel podle mistra socana nemá na to trénovat klub s ambicemi a pod tlakem...proto byl na 1. místě, proto si téměř plácli.

  2) Zeman odmítl, protože zasáhla ”vyšší moc” (pokud je skutečně nemocný apod. tak je to velká škoda, nicméně v tohle úplně nevěřím, protože jinak by těžko stálo sešívancům za to letět za ním v delegaci do itálie a několik hodin jednat).

  3) Látalovi prý LuftJarda sám řekl, ať jde radši do Polska.

   

  Prostě klasické socanské lži typu Ovčáčka. Šilhavý je mi docela sympatický, nicméně nevěřím, že přežije celou sezónu.

  • Filosofie

   kapacitos6.9.2016 15:35reagovat

   Ještě o něm tvrdí, jaký je to slávistický srdcař a to působil snad 5 let ve Spartě Smích

  • Filosofie

   13goat6.9.2016 15:37reagovat

   To, co řekl Šilhavý je mi naopak velmi sympatické. Nemlel nesmysly o tom, jak se bude snažit hrát krásnej ofenzivní fotbal, střílet ranec gólů, usmívat se na fanoušky a tancovat po vstřelenym gólu. Řekl to, co chce každej trenér každýho A týmu - vyhrávat a zároveň, aby to v kabině klapalo. To je věc, kterou fanoušci dost přehlížejí, že v kabině jsou furt jenom lidi, maj svoje story, svoje problémy, svoje radosti, fotbal je sice živí a jsou takovými novodobými gladiátory - bavit spousty lidí za cenu vlastního zmrzačení, ale fans přehlížej, že i v kabině se uplaňujou standardní sociální vazby a vztahy.

    

   K těm třem bodům se vyjadřovat nebudu, nikdo kromě zúčastněných moc neví jak to ve skutečnosti bylo a když jsme u Ovčáčka tak jak by řekl jeho modla Zeman: ”to nechme historikům”.

   • Filosofie

    lidoop6.9.2016 16:00reagovat

    Já souhlasím s Adamem, že od kouče, kterej už má něco odtrénováno a vybral si ho ambiciózní, bohatej klub, bych čekal jinou odpověď. Připomnělo mi to Izera, kdy si s Dobrodínským dělali prdel z Hlinky. ”Trenéra, jaká je Vaše taktika pro nadcházející zápas?” ”No, vymyslel tu Růža, ale mě to přijde docela dobrý. Proti Švédům bysme chtěli dát víc gólů než soupeř a když se toho budou kluci držet, tak by to mohlo vyjít”.

     

    Nepamatuju si to doslovně, tak mě když tak neopravujte, je-li tu nějakej Izerofil. Asi to bylo trochu jinak, ale myšlenka snad zůstala zachovaná Úsměv

    • Filosofie

     atraps26.9.2016 16:12reagovat

     Pro mne je lepší trenér kterej má výsledky než trenér kterej je nemá ale vyjadřuje se jak tiskovej mluvčí.Smích

     • Filosofie

      lidoop6.9.2016 16:20reagovat

      To jsou ale dvě naprosto rozdílný věci, o kterých teď ani není řeč. Alespoň trochu inteligentní trenér by podle mě měl bejt schopen v pár větách, a pro fanouška srozumitelně, říct, jak chce, aby jeho tým hrál.

      • Filosofie

       atraps26.9.2016 16:25reagovat

       Takže vyjádření ala: Budeme hrát fotbal tak aby vedení i diváci byli spokojeni.ÚsměvTak to raději neříkat nic.

       • Filosofie

        lidoop6.9.2016 16:39reagovat

        Ok, vidím, že dál to řešit asi nemá smysl Úsměv

        • Filosofie

         atraps26.9.2016 16:43reagovat

         Nezlob se ale v tomto případě,rozhodně ne.Kdo vleze do sešívek na naše stránky nepatří.

  • Filosofie

   Raist6.9.2016 16:21reagovat

   U Šilhavého jde zkrátka o diplomatickou berličku. Nemůže říct, že jeho krédem je hrát pozorně vzadu a dopředu spoléhat na rychlé brejky jako v Liberci, protože to se na proklamovaného favorita ligy příliš nehodí. Tak z toho vybruslil frází o třech bodech, která nikoho neurazí, a faktem je, že body potřebují sešívky v tuhle chvíli nejvíc. Velkorysé financování určitě nepočítá s tím, že budou končit v lize někde na 5.-6. fleku a vypadávat v předkolech EL.

   • Filosofie

    atraps26.9.2016 16:27reagovat

    Tak nějak to je.

 • Pulky

  Capo6.9.2016 15:11reagovat

  Jen víc takovýchÚsměv

  „O tom, že bych třeba jako Patrik Schick odešel do zahraničí, jsem vůbec neuvažoval, na to ani nepřišla řeč,“ říká devatenáctiletý útočník

  • Pulky

   lidoop6.9.2016 15:31reagovat

   Otázkou je, co by říkal, kdyby měl na stole tu samou nabídku co Schick Smích

  • Pulky

   Sendi6.9.2016 15:33reagovat

   tak ona na to asi nepřišla řeč proto, že tam žádná konkrétní nabídka nebyla, což není divu, protože Pulky ještě nic neodehrál. Pochybuju, že kdyby přistála na stole nabídka stejná jako za Schicka, že by o tom ”vůbec neuvažoval”...ale jinak jasně, Pulky je srdcař a rád bych ho viděl v áčku pravidelně nastupovat...

  • Pulky

   Jarda116.9.2016 16:04reagovat

   trochu alibistické. Schick je velký talent a měl jistě dost nabídek, Pulkrab je trochu jinej typ, přijde mi, že to má vydřené. Určitě není tak technickej jako Schick. P

  • Pulky

   atraps26.9.2016 16:18reagovat

   Přijít nabídka která by za něco stála,sám klub by mu doporučil aby odešel.To ale neznamená že by přestal být spartanem.

 • Tedy šikmooké bude trénovat šilhavý,

  schol16.9.2016 14:53reagovat

  teď ještě nějakého koukala, aby to tam pořádně prokoukl.

  • Tedy šikmooké bude trénovat šilhavý,

   lidoop6.9.2016 14:54reagovat

   13?

 • Video na Instagramu

  Arni6.9.2016 14:31reagovat

  Na videu je akce z tréninku. A podívejte se na rozložení hráčů, co jdou vidět. Vzadu Holek,Mazda,Káca. V záloze byl Vašon,Marec,ROSA. A útok Káca a Lafy. Že by na Bolku 3-5-2 a třeba i s Rosou Smích. A nebo taky ne a jsou tam jen hráči, co jsou zrovna k dispoziciSmíchSmíchSmích

  • Video na Instagramu

   Capo6.9.2016 14:37reagovat

   Chybět už by asi měli jen Holzer, Čermák a Karavajev ne?

   • Video na Instagramu

    Tashunka Witko6.9.2016 15:44reagovat

    Costa ?

  • Video na Instagramu

   Mates6.9.2016 14:38reagovat

   Na soupere se pripravuji 1-2 dny pred zapasem. Proste treninkovy nacvik. Rosa v sobotu jeste asi nenastoupi.

   • Video na Instagramu

    brac6.9.2016 15:26reagovat

    Pokud je 100%, tak by pár minut dát mohl.

 • Chvátal

  kapacitos6.9.2016 14:03reagovat

  Tady se neustále řeší ta Ščasnýho ”lež” jak kdyby to bylo to nejhorší co kdy udělal a přitom asi nikdo neví jak to ve skutečnosti bylo. Vždyť tím třeba ”kryl” hráče, který na to ještě neměl herně, mohl flakat tréninky, porušit životosprávu nebo mohl mít opravdu menší zranění a v době kdy Juraj na to reagoval na instagramu tak už mohl být v pořádku, těch možností je několik.

  Pro mě za mě klidně ať ho vyhodí, ale tohle bych mu tak nevyčítal..Úsměv

  • Chvátal

   Kombinator6.9.2016 15:32reagovat

   Být to jednou ok, ale on kecá soustavně. Zrovna včera tu Dominik vypích ty největší kousky. To není žádná náhoda nebo nedoruzumění, prostě lže a nechápu, že mu to tady ještě někdo může žrát.

   • Chvátal

    kapacitos6.9.2016 16:09reagovat

    Já zase nechápu, že mu vyčítáte takový nesmysly, tohle je fakt ta poslední věc co mi u něho vadí, vždyť je to jenom takový slovíčkaření. Ale to se těžko vysvětluje někomu kdo ho nenáviděl ještě před tím než k nám přišel..

    • Chvátal

     Kombinator6.9.2016 16:21reagovat

     To je jen další střípek a je naprosto v pořádku, že se na to upozorňuje, protože, když si pak dáš všechno dohromady, tak zjistíš, co je to za člověka a jestli v něj máš mít minimálně třeba důvěru. Zku se nad tím zamyslet. Jinak já samozřejmě měl na Ščasnýho jako kouče svůj názor už když přicházel a byl, jak se ukazuje, naprosto správně negativní, ale nesnášet jsem ho začal později až podle těch všech střípků, který ty úmyslně přehlížíš asi abys měl klidnější spání.

     • Chvátal

      kapacitos6.9.2016 16:42reagovat

      Já to nepřehlížím, ale nepřijde mi to jako něco podstatného, podle čeho bych měl hodnotit trenéra..

      k tomu co psal Dominik:

      1.) jména na lístku - klidně to mohl říct v nadsázce, stejně jako to nedávno říkal Kalvoda, když s Bolkou vyhrál v Teplicích.

      2.) Litsingi - když řekl, že si z Teplic nikoho nepřivede, tak to neznamená, že za pár dní nemůže změnit názor, po tom co poznal tým. To že to byla posila k hovnu je věc jiná..

      3.) Steinhofer - tady vidím chybu spíš u Otavy a skautingu, že ho přivedli. To měl na předsezónní tiskovce říct, že toho hráče nám doporučil německý trenér, nevíme o něm skoro nic, viděli jsme ho někde na youtube a Radek Kováč nám řekl, že když s ním hrál ve Švýcarsku tak to byl špičkový hráč?

      Jak už jsem psal, je to takový nepodstatný slovíčkaření Úsměv

      • Chvátal

       Kombinator6.9.2016 17:27reagovat

       Takhle se dá samozřejmě okecat všechno ve prospěch Ščasnýho, ale je to ssi tak pravděpodobný jako že Ščasný na sebe někdy vezme zodpovědnost. Navíc tu pár lidí potvrdilo, že Ščasný se na mládež nechodí dívat a pokud budeš sledovat celý dění a spojíš si všechny ty události, chování a výroky, tak pochopíš, kdy asi leží pravda.

       • Chvátal

        kapacitos6.9.2016 17:43reagovat

        s tím přehlížením mládeže mě taky sere, ale konkrétně v tomhle lež nevidím. On tvrdil, že v A mají přehled o mládeži ze Strahova, ne že přímo on, ale třeba myslel někoho z trenérského týmu..

        Záleží na úhlu pohledu někdo to vidí jako lež, někdo ne Úsměv

 • Poháry

  Pablo6.9.2016 13:38reagovat

  Plzeň má tuším na Řím doma zavřené část hlediště, kde je kotel, tak to bude dost velké oslabení. Snad to hosté celkově nepodcení a vyhrají.

  • Poháry

   petr1376.9.2016 13:49reagovat

   Italove obecne podcenuji EL snad nejvic ze vsech. I proto jsem rad, ze mame Inter. Velky jmeno, ale mozna to bude zaroven zejmena doma i hratelny.

   • Poháry

    Pablo6.9.2016 13:51reagovat

    Souhlas a proto má asi bohužel šanci i Plzeň. Normálně mají hosté na každém postu lepšího hráče, ale musí podle toho i hrát, tak se necháme překvapit. Inter poslední roky není to co býval stejně jako Lazio, tak šance určitě je, ale chce to hrát daleko lépe než proti dánům.

   • Poháry

    Brian Pricke6.9.2016 13:53reagovat

    Italové si rozhodně žádné podcenění EL nemůžou dovolit, jejich výsledky spíš odpovídají naprosté degradaci Serie.

    • Poháry

     Pablo6.9.2016 13:58reagovat

     Týmy jako Sassuolo EL budou brát vážně, protože pro ně je to úspěch. Pro týmy jako AS Řím je EL málo a úspěch je pro ně tak od semifinále výš. Ti nepočítají peníze za nějakou skupinu jako naše kluby a jiné celky, pro ně je prioritní vždy LM.

     • Poháry

      Brian Pricke6.9.2016 14:14reagovat

      To je sice pravda, ale kromě Juventusu a právě zmíněného AS tam není ani jeden tým, co by mohl nad EL ”ohrnovat” nos.

      • Poháry

       Capo6.9.2016 14:23reagovat

       Já myslim, že ani AS Řím nebude nad EL ohrnovat nos, ale prostě je z jejich pohledu pro ně jednodušší uhrát druhé místo v Serii A, než doufat, že dojdou až do finále EL a tam porazí SevilluÚsměv Určitě budou chtít uspět, ale je jasný, že když budou mít v neděli důležitý zápas v lize, tak v EL opory nejspíš pošetří. No a konkrétně Plzeň určitě v tomto ohledu podcení a upřednostní až víkendový zápas na Fiorentině, na to bych si i vsadil.

       • Poháry

        kapacitos6.9.2016 14:29reagovat

        Na druhou stranu třeba nastoupí za AS náhradníci, kteří se budou chtít předvést Úsměv

        • Poháry

         Brian Pricke6.9.2016 14:35reagovat

         A Římský císař se rozloučí s kariérou, doufám. Úsměv

  • dej pokoj

   kilovolt6.9.2016 14:04reagovat

   proč to hrotíš?

 • Borec

  LukyACS6.9.2016 12:50reagovat

  https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t31.0-8/14124501_68547510
  4942928_4999503406070341564_o.jpg

  • Borec

   Brian Pricke6.9.2016 12:54reagovat

   Tvůj odkaz není platný. Ale pravděpodobně myslíš tohle - https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/14124501_685475104942928_4999503406
   070341564_o.jpg

   • Borec

    Furia Ceca6.9.2016 13:29reagovat

    Naučte se používat zkracovaní URL, např. http://goo.gl

  • Borec

   Brian Pricke6.9.2016 12:55reagovat

   Aha, tak omluva. Při předchozím otevření mi to hlásilo invalid request.

   • Borec

    Mates6.9.2016 12:57reagovat

    Když to blbě zkopíruješ, tak se ti v tom odkazu mezi řádkama hodí ’%20’ - to pak stačí případně ve zkopírovaným odkazu jenom smazat. Úsměv

    • Borec

     Brian Pricke6.9.2016 13:00reagovat

     To vím, ale já napoprvé použil funkci Chromu ”přejít na stránku”, která mezeru převede na %20, přičemž při ručním zkopírování vše funguje. Zvláštní. Smích

  • Borec

   lidoop6.9.2016 14:20reagovat

   Hezký, milý Úsměv

 • Vyberme si idealniho trenera

  petr1376.9.2016 12:12reagovat

  1) A) trenera, ktery ma svuj styl a nuti k nemu hrace; B) trenera, ktery styl prizpusobi hracskemu materialu popr. konkretnimu souperi

  2) A) trenera, ktery uprednostnuje mlady hrace i na ukor momentalnich vysledku; B) trenera, ktery chce mit na hristi vzdy nejvyssi moznou kvalitu

  3) A) trenera, ktery preferuje ustalenou sestavu, do ktere zasahuje jen v pripade nutnosti; B) trenera, ktery to vic rotuje a vyuziva sirsi kadr treba podle typu zapasu/soupere

  4) A) trenera, ktery otevrene kritizuje tym/jednotlivce po spatnym zapase; B) trenera, ktery medialne tym chrani i za cenu, ze rika do medii neco jineho, nez si treba mysli

  5) A) trenera, ktery zapas proziva, treba i divoce koucuje, strida i v prvni puli atd; B) trenera klidase

  • Vyberme si idealniho trenera

   petr1376.9.2016 12:17reagovat

   za sebe

   1) B - kvůli realitě, protože si zdaleka nemůžeme ukázat na každýho, koho chceme, navíc v lize a v pohárech musíme hrát kvůli rozdílný kvalitě soupěřů úplně jinak

   2) B - s tím, že mladí nesmějí mít zavřený dveře, ovšem minuty si musej sami zasloužit

   3) B - pokud se podari dat do kupy kvalitni kadr, tak se vyplati ho vyuzit, sezona je dlouha

   4) B - zejmena pokud jde o jednotlivce, na druhou stranu je dulezity, aby jm to dal sezrat v kabine

   5 A - samozrejme pokud to nepreroste unosny meze

   • Vyberme si idealniho trenera

    Capo6.9.2016 12:22reagovat

    Vyplnil bych to úplně stejněÚsměv

     

  • Vyberme si idealniho trenera

   LukyACS6.9.2016 12:23reagovat

   1) A

   2) Trenéra, který dokáže vidět potenciál v hráčích a posouvat je k němu, takže A může být za pár zápasů B. Něco jako třeba Pulkrab v Liberci, na začátku nestíhal a teď by byl lepší než ta dřív nejlepší kvalita.

   3) B, ve stylu jako dělal Liberec - Sparta má tak kvalitní lavičku, že by i se širším kádrem měla Slovácko porazit a pošetřit/nechat vyčistit hlavu hráče před důležitým zápasem ala Steaua

   4) Samozřejmě že A, tyhle věci se mají řešit v kabině

   5) Tak to je mi teda úplně buřt, nevim, k čemu to.

   Jinak podle tvých odpovědí soudím, že ti z toho vylezl Zdenda, i jsi mu to docela přizpůsobil

   Úsměv

   • Vyberme si idealniho trenera

    petr1376.9.2016 12:27reagovat

    ne to urcite ne, ja jsem tady opakovane psal, ze Scasnyho rozhodne nepovazuju za idealniho trenera pro Spartu, ani mi neni sympaticky. Mne jen vadi, ze tady o nem opakovane par lidi pise, ze nema ani poneti o taktice, nadavali mu za Pulkraba, kterej pritom sam chtel zustat ve Sparte, ovsem na zacatku sezony mel zdravotni problemy atd. atd.

    • Vyberme si idealniho trenera

     captain_obvious6.9.2016 12:34reagovat

     Už tu bylo xkrát řečeno, že nikdo včetně tebe nevěděl, že tady Pulkrab chtěl dobrovolně zůstat, což je kardinální selhání PR týmu Sparty, ale ty neustále jak tuhle opodstatněnou kritiku napadáš, jako kdybys to celou tu dobu o Pulkrabovi věděl. Už je to trapný, měl by sis najít argument, který trošku obstojí.

     • Vyberme si idealniho trenera

      LukyACS6.9.2016 12:35reagovat

      Hlavně už opakovaně byla na PR žádost, aby víc informovali o zraněních a nezměnilo se absolutně nic. Třeba o takovém Matějovském by se dodnes pořádně nevědělo, co s ním je, kdyby nepostoval fotky na Instagramu.

      • Vyberme si idealniho trenera

       kapacitos6.9.2016 13:39reagovat

       O Matějovským se vědělo déle, že je zraněný, vždyť to říkal i Ščasný v nějakým rozhovoru a až potom byla ta fotka na instagramu.

     • Vyberme si idealniho trenera

      LukyACS6.9.2016 12:36reagovat

      A taktéž se nelze divit tomu, že po opakovaných lžích Ščasnýmu už většina lidí nevěří.

      • Vyberme si idealniho trenera

       captain_obvious6.9.2016 12:40reagovat

       Já už od doby, kdy byl Chvátal zraněný, nevěřím Ščasnému ani nos mezi očima a každý jeho rozhovor v médiích beru s velkou rezervou.

     • Vyberme si idealniho trenera

      petr1376.9.2016 12:47reagovat

      Selhani PR tymu to mozna je, ale otazka je, kolik fanousku to opravdu resilo. Tady bylo nekolik lidi uplne hysterickejch, pritom se ukazalo, ze se vubec nic spatnyho ani Pulkrabovi ani Sparte nedelo.

       

      Jinak trapny to rozhodne neni, Scasnymu muzes rozhodne vycitat dost veci, ale zrovna v tomhle by si zaslouzil omluvu, protoze hnoje jste mu kvuli Pulkrabovi nakydali na hlavu tuny

      • Vyberme si idealniho trenera

       Sendi6.9.2016 13:24reagovat

       Já se tu za tenhle omyl vůči Pulkrabovi například omluvil:)

      • Vyberme si idealniho trenera

       captain_obvious6.9.2016 13:25reagovat

       To je úplně fuk, co se ukázalo. Jde o to, co jsme věděli v té době a tehdy jsme nevěděli vůbec nic, proto ty reakce, které ty opovrhlivě označuješ za nějakou hysterii, byly oprávněné a nevidím na nich nic špatnýho.

        

       Tak se holt vinu přesunula ze Ščasného na Spartu no. Na straně fanoušků ji pořád nevidím. Zdendo sorry, kupodivu tohle nebyla jedna z tvého moře chyb. Udělal jsi jich tolik, že považuju za pochopitelné, že jsme ti automaticky přisuzovali i tuhle.

   • Vyberme si idealniho trenera

    LukyACS6.9.2016 12:31reagovat

    Jinak u toho 1A jsem to myslel tak, že by se trenér měl vyznávat nějakým stylem a do toho si obsadit hráče. Něco jako je Guardiola, u něj se mi strašně líbí, že ví, co chce hrát a kdo se mu do stylu nehodí, toho vykopne.

    Samozřejmě je jasné, že Sparta musí rozlišovat Evropu a ligu, protože v lize víc drží míč a hraje do plných a v EL je to naopak, ale nějaký rukopis prostě u trenéra musí být vidět.

    • Vyberme si idealniho trenera

     Capo6.9.2016 12:37reagovat

     Jo takhle by to bylo úplně ideální, ale ve Spartě to dost dobře nefunguje a když si to někdy sedne, tak to zvládne omezený počet hráčů kádru a trenéři pak ve strachu, že to bez nich nepůjde hrají celou sezonu se 13 lidma a skoro vůbec nestřídají viz Lavička nebo Hřebík v minulosti.

     • Vyberme si idealniho trenera

      waaw6.9.2016 13:08reagovat

      Scasny mel x prestupnich obdobi si kadr postupne prizpusobovat stylu, ktery chce hrat. Otazkou je, zda vi co chce hrat

   • Vyberme si idealniho trenera

    Capo6.9.2016 12:31reagovat

    Nemyslim si, nepřijde mi, že by se Ščasný přizpůsoboval složení kádru, nebo že by koučoval nějak živelně. Něco na něj sedí, něco ne a něco podle mě ani v jedné variantěÚsměv

  • Vyberme si idealniho trenera

   captain_obvious6.9.2016 12:32reagovat

   Kromě 3ky, kde je to jasné B), jsi dal v ostatních bodech vždy 2 totální protipóly, jako kdyby svět byl černobílej.

    

   Třeba 5 - nechci tady ani Lavičkovský typ, který tam stojí/sedí jak leklá ryba a akorát občas zakřičí ”Pojďme hoši” (nebo v ještě horším případě teda Chovancovský typ, který tam prostě jen stojí), ale ani Zdendův typ, který bezdůvodně vulgárně huláká na 4. rozhodčího a co hůř, ještě i na trenéra soupeře.

   • Vyberme si idealniho trenera

    petr1376.9.2016 12:41reagovat

    no jasne, ze jsem dal protipoly, ber to taky trochu jako nadsazku, neni to zadnej sofistikovanej vyzkum verejnyho mineni, abych tam daval skaly od 1 do 10 Úsměv

  • Vyberme si idealniho trenera

   Brian Pricke6.9.2016 12:53reagovat

   Líbí se mi, jak se a priori předpokládá, že mladí hráči nejsou největší kvalitou. Smích

  • Vyberme si idealniho trenera

   waaw6.9.2016 13:10reagovat

   Umeni trenovat neni binarni system jednicek a nul. Kvalita trenera je v tom, ze ve vsech parametrech umi nastavit idealni rovnovahu mezi A a B

  • Vyberme si idealniho trenera

   asgard336.9.2016 14:04reagovat

   1)B) Dobrý trenér by měl umět svůj kádr využít tak aby ve hře vynikly přednosti hráčů a nikoliv jejich nedostatky.Dále je třeba brát v úvahu konkrétního soupeře. 2) Tohle je špatně položená otázka.Zapojení mladých nemusí být nutně na úkor kvality a momentálních výsledků.Sparta má těch zkušených hráčů(i za zenitem) dost,takže rozhodně přidat způsob A ,jinak za rok řešíme stejný problém jako letos Plíseň. 3) Jednoznačně B)Pokud máme v kádru 18 kvalitních hráčů,je nesmysl aby hrálo pořád 13 stejných jako za Lavičky. 4)Spíše B).V případě A) by trenér musel mít na všechny hráče stejné měřítko a mít koule kritizovat nejen mladé hráče,ale i vyčichlé hvězdy zvučných jmen.A to ZŠ evidentně nemá.5) To vyplývá z povahy trenéra.Hřebík byl až moc cholerik,Lavička až moc klidný.Za ideál považuji něco mezi nimi.

82401 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha