Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Nejlepší letní posila

  Víťák z Cé Osmičky2.9.2016 11:39reagovat

  Koho jste volili?

   

  Za sebe jsem dal Karavaeva, protože mám pocit, že to bude on, kdo nás bude nejčastěji držet nad vodou a pod kým se probudí i Zahustel. Navíc nám už i pomohl dostat se do Evropy.

  • Nejlepší letní posila

   luky1232.9.2016 11:45reagovat

   V.Kadlec ale jestli bude Rosa zdráv tak to bude on,a Karavajev hned po Vencovi!!!

   • Nejlepší letní posila

    Bunda2.9.2016 11:49reagovat

    Karavajev. 2 roky jsem ho tu chtěl a věřím že to bude nový Pavel Kadeřábek.

  • Nejlepší letní posila

   Capo2.9.2016 12:01reagovat

   Největší posila, pokud bude sloužit zdraví, je pro mě jasná. Ale tyhle tři poslední příchody jsou důležité všechny. Karavajev je krajní bek, který nám od odchodu Kadeře strašně chyběl, a pokud by před ním hrál Dočkal, tak věřím, že to mezi nimi bude fungovat stejně skvěle, jako mezi Dočkym a Kadeřem. Kadlec už když poprvé odcházel, tak to byl cca 15 gólový hráč a to hrál spíše zprava a na té hostovačce byl ještě produktivnější. Věřim, že minimálně podobná čísla bude mít i letos, a pokud bude hrát častěji na hrotu, tak kdo ví, čeho bude schopen?Úsměv No a zdravý Rosa je kapitola sama o sobě. Přinese klid na balonu, zrychlení přechodové fáze, nadstavbu ve finální fázi, další možnosti pro zahrávání standardek atd.

  • Nejlepší letní posila

   pivees2.9.2016 13:11reagovat

   At prisel, kdo prisel je to vcelku jedno, protoze ZS zustava.

 • Teorie spiknutí dle VLKa.

  ACSOLDBOY2.9.2016 11:05reagovat

  ”Zapomínáte na jednu důležitou věc - letos už se hraje nikoli liga, ale Fízlliga!!! prostě jiná soutěž. A tady budou fízlové masivně protlačováni. Ukázkou toho, jak to bude letos vypadat, byl lonslý zápa s fízlů na Dukle. Když jim bude hrozit jakákoli ztráta. Pro pochybující uvádím naprosto skandální řízení zápasu Hadrář - Zlín. To je totéž v bledě modrém. pokud hadrář/Čínan si dovolí vyhrožovat kvůli nepříchodu Kozla, tak když ligu řídí expert na prezervativy Svoboda a obchodní partner Míry cinklé jaro, lze snadno odhadnout, co se bude dít. Prostě jestliže ligu letos nevyhrají, bude jejich vlastí meganeschopnost. A s takovou nelze počítat. Já jestli bych měl kalkulovat s nějakým faktorem, tak jedině rozvařením jejich kabiny. Měli v ní nastavenou nějakou hierarchii. Nevidím do ní, ale řekl bych že hlavním fousem byl Pliváček a podfousem Kiksař. Ted přišel Rosa a fořtem bude on. Pliváček mu bud e muset udělat místo a stahnout se do pozadí. kiksař jak by smet. A to pro tyhle dva může být dost těžko kousatelný. Může - nemusí. Pak je tam faktor Travička. Ten je sice momentálně zraněný, ale příchod Rosy Matěje naprosto vyřadí ze hry, pokud bude Rosa zdravý. Ten už v minulosti se osvědčil jako naprosto netýmová primadona. Dneska nejspíš tuší, že Ros a nejspíš znamená umíráček jeho kariery u fízla. A zkuste si k tomu přidat ještě peníze! Ty spolehlivě rozeštvou jakoukoli partičku. Psal jsem to už když k nim šel Jidášek. A také ho kabina nevzala a je u Míry cinklé spartanské jaro. Přidejte si k tomu údajných 700 litrů co má prý brát Šural. Což jsou asi o dost vyšší rpachy než berou ”zasloužilí” kopáči u fízlů typu ušatý zoufalec a podobně. A ted do toho ještě Kadič, který stál 73 míčů a prachy bude mít asi taky větší než kmenoví hráči. Jen tohle, spolu stím tlakem okolí je , podle mne může připravit o titul. Řeči typu - porazili jsme je loni a předloni, tak je sejmem zas, jso o ničem. Klasik říká, že čo bolo, to bolo. Bolka tu x let nevyhrála. A už se jí to povedlo. Bohemka v Plzni snad 10 let nebodovala. povedlo se jí to. Zlín tu nebodoval nikdy naposled tu vyhrál. A všichni jedním dechem předpokládáte, že Viktorka jed e na špičkové vlně. Po jednom podařeném zápase. Ačkoli před tím to byla šnůra blamáží! Podobně nadšení ohledně posil, ačkoli jsme je v podstatě nikdo neviděli hrát! Hromad a je příslib. Nic víc. Zeman hrál 20 minut, nic víc. Káča, podle mnohých zde jasná posila. Na základě čeho? Poznar je bezesporu dobrý kopáč, ale zapadne? Prosadí se? Nikdo neví.

  Takže bych radil zklidnit hormony a dech. Třeba to bude tak ,jak píšete. V tom případě to bude fajn. Třeba ne. Ale fízl letos udělá všechno možné, aby se bezpracně a bez vlastního úsilí do té LM dostal. takže já doufám, že v žebříčku UEFA budeme 13. a fízl, pokud vyhraje, se bude muset potit v kvaldě. Když vyhrajeme my, tak mi ta kvalda nevadí. At Viktorka ukáže, jestli na to má nebo ne.”

  • Teorie spiknutí dle VLKa.

   kilovolt2.9.2016 11:18reagovat

   ten VLK je trouba......občas má dobrou myšlenku, o fotbal se zajímá, má dobré postřehy, ale jinak je to magor. dělá z toho velkou vědu a taky dělá z Plzně střed světa

   • Teorie spiknutí dle VLKa.

    kapacitos2.9.2016 11:38reagovat

    Mi přijde, že je to tam samý nesoudny magor, jediný kdo tam píše normálně, tak je sparťan Lobby Úsměv Vtipný je, že je to Vlkův oblíbenec Smích

   • Teorie spiknutí dle VLKa.

    luky1232.9.2016 11:43reagovat

    ale nějak zapomněl na Milánkovu ruku se ZlínemSmíchono se hrálo doteď podle pravidel prádelny co vymyslela Dáša s Berbrema oni to nemůžou skousnout že to už skončilo,jinak jeho příspěvek mě pobavil a ten jeho zájem o Spartičku je obdivuhodnej,jen tak dál VLKŮŮŮŮŮSmích

  • Teorie spiknutí dle VLKa.

   bobo2.9.2016 11:50reagovat

   Vlk je normální zaprděný blázen. Jeho příspěvky čtu vždycky rád...strašně se u nich nasměju :D

   • Teorie spiknutí dle VLKa.

    kapacitos2.9.2016 11:57reagovat

    Já když si ho čtu, tak v něm úplně vidím nasranyho Paroubka Smích

    • Teorie spiknutí dle VLKa.

     luky1232.9.2016 12:20reagovat

     SmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmích

    • Teorie spiknutí dle VLKa.

     kilovolt2.9.2016 15:03reagovat

     ale je popoulární i tady Úsměv

 • Jak to vidíte na Bolku?

  Capo2.9.2016 9:27reagovat

  Pokud ještě nebude Dočkal, tak to Šibal pravděpodobně postaví asi nějak takhle.

  Koubek - Karavajev, Mazuch(Holek), Costa, M. Kadlec - Vácha(Mareček), Frýdek - Zahustel, Kadlec, Šural - Lafata(Pulkrab, Juliš)

  • Jak to vidíte na Bolku?

   AlaMierda2.9.2016 9:41reagovat

   dal bych to na dva útočníka

  • Jak to vidíte na Bolku?

   Tashunka Witko2.9.2016 9:49reagovat

   Poku by hrál Kadlec a Lafata, tak by je nejspíš prohodil, Mazucha nedá neb protěžuje slabého Holka a nejspíš budou dřevnatci komplet, tj. Vácha+Mareček+Frýdek

   • Jak to vidíte na Bolku?

    ajosek2.9.2016 9:59reagovat

    Pravda protěžuje Holka -tvrdí jakou má superformu a asi si myslí že my na tribunách jsme slepíOtráveníMazuch je lepší!!

    • Jak to vidíte na Bolku?

     Chabix2.9.2016 12:53reagovat

     Mě teda Mazuch zatím moc nepřesvědčil. Zdá se mi neohrabaný a konstruktivní taky moc ne ní. Jakmile je trochu pod tlakem, tak to kopne do autu. Holek byl proti Dánum lepší než Kadlec a obzvlášť 2. poločas zahrál dobře.

   • Jak to vidíte na Bolku?

    Capo2.9.2016 10:00reagovat

    Jelikož očekávám od Bolky hodně jednoduchou hru, tak chci věřit, že na hlavičkové souboje s Magerou bude chtít postavit ty stopery, kteří mu v nich mohou konkurovat a to Holek neni. Každopádně jeho start nevylučuju, proto ho mám v závorce.

    • Jak to vidíte na Bolku?

     adam2.9.2016 10:06reagovat

     Ono já proti Mariovi nic nemám, ve formě je to dobrý hráč. Ale v současnosti ji prostě nemá. Se slabou Duklou to bylo výborně vidět. Hlavičkový souboj vyhraje tak jeden z deseti a především vše, co mu letí na hlavu odhlavičkovává naprosto poslepu na náhodu pryč. Rozehrávka taky nic moc. Neříkám, že je Mazuch o parník lepší, ale pořád má daleko lepší schopnosti vyhrávat souboje a především je to náš jediný čistokrevný stoper v týmu.

    • Jak to vidíte na Bolku?

     AlaMierda2.9.2016 10:57reagovat

     to je aby na něj šel Costa, stejně jako na Beugela z Dukly

  • Jak to vidíte na Bolku?

   adam2.9.2016 10:03reagovat

   Za mě super, ale tipnul bych si, že nastoupí spíš Holek, ačkoli je to naše letos zatím největší slabina. Julišovi bych našel nějakou hostovačku. Celkově bych řekl, že by Lafatu měl alternovat spíš Šural, který má na toho hrota vedle Pulkraba asi nejlepší předpoklady (pokud tedy vynechá tu svojí slavnou zasekávačku ala 3 metry dopředu, 5 zpět).

   • Jak to vidíte na Bolku?

    peterpan272.9.2016 10:27reagovat

    Souhlas. Tady se často zapomínalo při jmenování utočníků na fakt, že je jím i Šural. Na krajích je k ho.nu, tam tu hru jen zpomaluje. Jestli je v něčem silnej, tak ve vápně, kde se celkem umí prosadit a pře(d)skočit obránce

  • Jak to vidíte na Bolku?

   JosephV2.9.2016 10:30reagovat

   Bez Dočkala

   Koubek-Karavajev-Mazuch-M.Kadlec-Costa-Zahustel-Vácha-Frýdek-Šural,Lafa
   ta-V.Kadlec
   , s tím že bude hrát Lafata spíše podhrot a chodit si pro míče a rozdávat je a Kadlec bude lítat na hrotu Úsměv

  • Jak to vidíte na Bolku?

   Funin2.9.2016 12:34reagovat

   Koubek - Karavajev, Mazuch, Costa, Kadlec M - Frýdek, Sáček - Šural, Kadlec V, Čermák - Pulkrab

    

   ale sem si jistej, že takhle to Zdenda nepostaví

   • Jak to vidíte na Bolku?

    petr1372.9.2016 16:38reagovat

    Zaplatpambuh ze nejsi trener Sparty

 • Karavaev

  AlaMierda2.9.2016 9:27reagovat

  dle deníku sport jeho přestup stál 27 mega

  • Karavaev

   Capo2.9.2016 9:29reagovat

   Moc nevěřim tomu, že by stál Kadlec 81 milionů, takže to bude o trochu méně.

   • Karavaev

    AlaMierda2.9.2016 9:39reagovat

    píše se o 73 mega

    • Karavaev

     Capo2.9.2016 9:44reagovat

     V tom případě jim to nesedí, když to vydělí třemiÚsměv

     • Karavaev

      adam2.9.2016 10:00reagovat

      Tak ono to taky neměla být přesně třetina, spíš ”zhruba” trojnásobek Úsměv

      • Karavaev

       Capo2.9.2016 10:01reagovat

       Tak to pak joÚsměv

 • Kadlec

  Jarda112.9.2016 9:03reagovat

  Má někdo info o platu V. Kadlece? Rosa má mega, Michal Kadlec údajně 700-800.

  Václav tipuji podobně jako jeho jmenovec.

  • Kadlec

   Zoidy2.9.2016 9:09reagovat

   Proč vás to proboha tak zajímá? Platí to snad někdo z vás? Nebo jim chcete jenom závidět?

   • Kadlec

    13goat2.9.2016 9:16reagovat

    Já zase nevim, co je to za českej manýr držet téma platů kompletně tabu. Jasný, že nemusíme vědět nějaký extra detaily, celý znění smlouvy, ale tak tyhle spekulace jsou podle mě namístě. Úsměv

    • Kadlec

     adam2.9.2016 10:08reagovat

     Já si taky myslím, že by to nemuselo být tabu, nicméně česká povaha je taková, že fanoušci požadují kolikrát po hráčích výkony odpovídající jejich smlouvě. Ačkoli oni je vůbec neplatí. Závist je samozřejmě všude, ale v Čechách poměrně značná. Vůbec se nedivím, že hráči nestojí o to, aby jim nějaká lopata celej zápas z tribuny předhazovala, kolik dostává.

   • Kadlec

    kilovolt2.9.2016 11:16reagovat

    kdyby se to vědělo, tak nikdo nezávidí......a nakonec by to bylo i dobře protože by to hráče nutilo se víc snažit...byl by na ně mnohem větší tlak!

  • Kadlec

   Capo2.9.2016 9:13reagovat

   Tak proč se ptáš, když znáš čísla u těchto hráčů? Je jasný, že to bude plus minus co má M.Kadlec. Tolik jako Rosa určitě nemá a hlavně u Rosy je to předpokládám hodně založený na tom, co odehraje. Hlavně je to jedno, berou tolik, kolik jim je Sparta ochotná dát.

  • Poborský měl kdysi milion

   kilovolt2.9.2016 11:22reagovat

   v další sezoně dva melouny měsíčně....a ustál to....protože to byl persóna!!!

 • Hodnej strejček Paska

  majtin2.9.2016 8:41reagovat

  Jsem si včera říkal, že kdyby Schickovi tenhle dobrosrdečnej dědeček nevalil šrouby do hlavy, mohl zůstat ještě ve Spartě a ta na něm mohla vydělat mnohem víc. Já si po jeho přestupu říkal, že by mi už Paska nesměl přes práh. Ale na druhou stranu možná Spartě velký balík zachránil, protože Ščasný by ho možná poslal na tribunu s tím, že není spokojen s jeho výkony.

  • Hodnej strejček Paska

   kapacitos2.9.2016 8:55reagovat

   Kdyby ti nesměl přes práh, tak by nikdy nepřišel Rosa s Kadlecem. Myslím že byl součástí prodeje Schicka příslib, že když nebudem dělat problémy, tak je přivede.

   • Hodnej strejček Paska

    majtin2.9.2016 8:59reagovat

    To si samozřejmě uvědomuju, chápu že ho Sparta nemůže úplně vyautovat. To byl jen takovej pocit. Ale třeba bych mladým talentovaným hráčům doporučoval smlouvu s někým jiným apod..

  • Hodnej strejček Paska

   majtin2.9.2016 8:56reagovat

   Ale samozřejmě prvotní chyba byla ta, že to vedení nechalo do této situace dojít.

   • Hodnej strejček Paska

    dominik272.9.2016 9:01reagovat

    Sem o tom akorát měl rozepsaný příspěvek...Úsměv

    • Hodnej strejček Paska

     majtin2.9.2016 9:34reagovat

     V té souvislosti mě třeba napadá, kdy končí smlouva třeba Zinedinovi nebo Čermákovi, aby to nedopadlo podobně.

  • Hodnej strejček Paska

   dominik272.9.2016 9:00reagovat

   Já bych Schickův odchod neházel nutně na Pasku. Z mého pohledu udělala v první řadě chybu Sparta, která pustila hráče na hostování, aniž by s ním prodloužila smlouvu. To, že Patrik odešel možná pod cenou, může Sparta vyčítat tak akorát sama sobě.

    

   Další věc je, že bych se nedivil, kdyby se za celou dobu hostování s Patrikem nikdo pořádně nebavil (tou dobou na to klub ještě neměl Kováče) a dále bych zmínil, že ve Spartě byl a je trenér Ščasný, o němž je známo, že se k zařazování mladých hráčů moc nemá, tudíž mohl sám Patrik cítit obavu i v tomhle směru. Nakonec v jednom rozhovoru naznačil, že ani ve Spartě by neměl jisté, že bude hrát, tak proč to rovnou nezkusit v cizině, když je to jeho sen...

   • Hodnej strejček Paska

    Capo2.9.2016 9:09reagovat

    Taky myslim, že Paska je v tomhle nevinně. Prostě si Schick sám vyhodnotil, že setrvání mu žádnou velkou jistotu vytížení nedává, tak proč radši nejít ven, dokud je o mě zájem. Agent jedná v zájmu hráče, pokud by chtěl Schick zůstat, tak jsem přesvědčen, že u nás pořád je.

    • Hodnej strejček Paska

     kapacitos2.9.2016 10:13reagovat

     Já jsem přesvědčen, že by tu šanci u nás měl, stejně jako ji mají mladíci Julda s Phulkym a to Patrik je ještě o level výš.

  • Hodnej strejček Paska

   železník2.9.2016 10:45reagovat

   Psal jsem už několikrát! Nebyl chtěnej širší radou! V 16 konec, v 18 taky pryč, v 19 Bohemka a pak vyústilo tohle! Prostě nikdo neby přesvědčený, že by měl zůstat!! Hotovo. A prahy nech někde jinde, třeba v politiceÚsměv

    

 • Ještě zbývá

  ajosek1.9.2016 23:38reagovat

  pár minut do půlnoci -příjde někdo nebo ne?

  • Ještě zbývá

   peterpan271.9.2016 23:50reagovat

   Ronaldo na hostování, potřebuje se po zranění někde rozehrát

  • Ještě zbývá

   Tashunka Witko1.9.2016 23:58reagovat

   Možná přijde kouzelník

  • Ještě zbývá

   ACSOLDBOY2.9.2016 7:57reagovat

   V naší lize se může přestupovat ještě týden. Soupiska pro EL, se bohužel, již uzavřela.

   • Ještě zbývá

    Capo2.9.2016 8:28reagovat

    Tudíž se dá očekávat už maximálně eventuální odchod na hostování někoho z trojice Čermák, Sáček, Pulkrab. Osobně doufám, že na podzim zůstanou ve Spartě všichni.

    • Ještě zbývá

     HomelessOnWifi2.9.2016 9:35reagovat

     Proc by mel sacek zustavat? v acku si nekopne, tak jen at jde

 • Vzhledem

  francescu1.9.2016 21:54reagovat

  k tomu, že Jogurta nevyšel, řekl bych, že Čermák nakonec zůstane...

  • Vzhledem

   Mates1.9.2016 21:56reagovat

   Doufám! I na tréninku se může od Rosy ledacos naučit a především si myslím, že se nám nevyhnou zranění, takže by si i zahrál.

   • Vzhledem

    burghausen1.9.2016 21:58reagovat

    Určitě, hlavně Čermák bude hrát místo Rosickýho až se zraní.

    • Vzhledem

     Sendi1.9.2016 22:04reagovat

     to jo tyvole, ale co vy si počnete, když se zraní Poznar, to je ve hvězdách...

     • Vzhledem

      adam1.9.2016 22:12reagovat

      Co blázníš, mají to tam na všech postech vždy min. zdvojený - vždy je to kopyto za kopyto. Plzeň je letos na přestupovém trhu abnormálně zoufalá.

     • Vzhledem

      LukyACS1.9.2016 22:21reagovat

      Fořta dali k juniorce jako asistenta, takže to maj pojištěný!

      • Vzhledem

       Sendi1.9.2016 22:24reagovat

       tak to je mistrovskej tah, becherovka to může kdykoliv oblíknout a jít na hřiště...strašlivá forza

    • Vzhledem

     captain_obvious1.9.2016 22:27reagovat

     Kdo se tady vyzná v psychologii? Co to je za diagnóza? Tihle troubové, kteří se v rámci své masivní fikce, kterou zde zaručeně nikdo neodhalí, vydávají za fanoušky Sparty a snaží se zapadnout do davu, ale přitom zůstat cool a dělat velice nenápadné narážky na Spartu? Smích Rád bych si o tom třeba i něco přečetl, ale nevím, čeho se chytit, co googlovat atd.

      

     Hoši, takových vás tady už bylo, že vás trochu zkušený uživatel rozpozná nejpozději v třetím příspěvku. Ale stejně každý z vás sem přileze s tím přesvědčením, že on je ten nejlepší, kterého nikdo nepozná, protože se umí tak dobře maskovat. Realita je trošku horší. Asi jako voják, co bojuje někde v pralese, ksicht má zakamuflovaný jak bůh a na sobě má sytě růžovou uniformu. Úsměv

     • Vzhledem

      AlaMierda1.9.2016 22:31reagovat

      za taky čekat od těhle láter.

 • Přestupy

  DJDriver1.9.2016 21:37reagovat

  Má někdo tušení kolik jsou daně z přestupů? 20%?

  • Přestupy

   ACSOLDBOY1.9.2016 22:12reagovat

   Standardní korporátní daň ze zisku.

   • Přestupy

    Pavel001.9.2016 22:15reagovat

    Takže 1% jako Apple v Irsku? SmíchSmích

   • Přestupy

    trakip2.9.2016 8:00reagovat

    Protože jsme celkově ve ztrátě tak 0.

  • Přestupy

   ACSOLDBOY1.9.2016 22:38reagovat

   19%

  • Přestupy

   Tyrrael2.9.2016 7:01reagovat

   V případě tuzemska +21% DPHÚsměv

 • Čermák + Schick

  LukyACS1.9.2016 20:46reagovat

  Oba fantastičtí Úsměv

  • Čermák + Schick

   Sendi1.9.2016 20:46reagovat

   tyvole to byla akce!!

  • Čermák + Schick

   Pavel001.9.2016 20:47reagovat

   Doufam, že se kouká Ščasný co za fotbalistu se to chystá odstřelit a raději poslat někam na hostování...

   • Čermák + Schick

    Bunda1.9.2016 20:49reagovat

    Čermák nemůže jít hostovat. Dopadne to jako s Patrickem Schickem. Kdyby nebyl ve Spartě tak za něj dáváme nabídku 30 milionů.Nevážíme si odchovanců.

    • Čermák + Schick

     asgard331.9.2016 21:14reagovat

     Být Čermák hráčem Liberce,tak při naší kádrové politice už za něj nabízíme 20 mega+ Pulkraba s Konatém.

     • Čermák + Schick

      Bunda1.9.2016 21:16reagovat

      Čermák je další hráč který půjde ven za 100+ mega. Pokud bude ve Spartě.

      • Čermák + Schick

       Sendi1.9.2016 21:18reagovat

       no, momentálně bych si spíš vsadil, že půjde za 100+ a za Spartu si ZASE nekopne:)

       • Čermák + Schick

        Bunda1.9.2016 21:20reagovat

        Já to vidím stejně.. Hostovačka Liberec a v létě FC Janov za 110 a Sýkora do Rennes za 90 Smích

        • Čermák + Schick

         Sendi1.9.2016 21:21reagovat

         tak pro reprezentaci dobrý zprávy, můžem se pak prsit, že jsme ty borce pro velkej fotbal přeci vychovali! Smích

         • Čermák + Schick

          Pavel001.9.2016 21:33reagovat

          Já si myslim, že u repre, hlavně seniorské, si tuto budem moc řikat čím dál víc. Minimálně, že hráč u nás několik let hrát. Stačí kouknout na repre ted.

          • Čermák + Schick

           Sendi1.9.2016 21:36reagovat

           No to jo, bohužel se zdá, že vzestupnou tendenci bude mít počet hráčů sice vychovanejch Spartou, kteří ale za áčko nikdy nebudou hrát...prapodivnej model...

           • Čermák + Schick

            Chrod1.9.2016 21:45reagovat

            To víš, děláme to jako Real Madrid

            • Čermák + Schick

             Sendi1.9.2016 21:46reagovat

             ajo, navíc teď už solíme i ty velký částky jak voni žejo...neskutečná hegemonie!

        • Čermák + Schick

         rimidalv1.9.2016 21:59reagovat

         Čermák s Pukrabem zůstanou

   • Čermák + Schick

    Sendi1.9.2016 20:50reagovat

    Čermák aktuálně v kvalifikaci 5+6 a Schick 10+4 a to by se mu možná mohla počítat i asistence za tu pentli :) to jsou u obou v osmi zápasech skvělý čísla...

  • Čermák + Schick

   AlaMierda1.9.2016 20:51reagovat

   co hraje? defenzivního záložníka za Trávníkem a Hubínkem?

   • Čermák + Schick

    Sendi1.9.2016 20:52reagovat

    ?:)

   • Čermák + Schick

    Bunda1.9.2016 20:53reagovat

    ?

   • Čermák + Schick

    Pavel001.9.2016 20:56reagovat

    Hrajeme na 5 záložníků a Čermák hraje uprostřed, řekl bych ofenzivního záložníka spolu s Trávníkem a Hubínek hraje víc zezadu, ale ten přenos neni zas tolik kvalitní, takže se možná mýlim

    • Čermák + Schick

     Sendi1.9.2016 20:57reagovat

     Čermák hraje pod Lavičkou hodně ofenzivního záložníka, často skoro druhýho útočníka, stejně tak i dnes...

    • Čermák + Schick

     Bunda1.9.2016 20:57reagovat

     Čermák na své pozici-střední ofenzivní záložník. DZ je asi nějaká provokace Smích

     • Čermák + Schick

      Sendi1.9.2016 20:58reagovat

      asi to myslel tak, že by ve spartě neměl kde hrát neboco ;)

     • Čermák + Schick

      Pavel001.9.2016 20:58reagovat

      Na onlajnech je tam napsanel:

      Česko: Zima – Matějů, Lüftner, Vraštil, Havel – Čermák (C) – Černý, Trávník, Hubínek, Jankto – Schick. (rozestavení 4-1-4-1)

       

      Ale je to spíš 4-4-1-1

      • Čermák + Schick

       Bunda1.9.2016 21:02reagovat

       Jak může hrát Čermák DZ ? Dočkal by to taky hrál ? Smích

       • Čermák + Schick

        Pavel001.9.2016 21:06reagovat

        Já jen píšu proč se asi dotyčný ptá, zajisté tam nehraje, koukam na přenos a proto píšu, že je to 4-4-1-1, kde Čermák hraje podhrot

     • Čermák + Schick

      AlaMierda1.9.2016 21:03reagovat

      je tak napsanej na onlajnu, proto se ptám.

      • Čermák + Schick

       Sendi1.9.2016 21:05reagovat

       tak to jo...jak jsme psali, hraje ofenzivního záložníka...zatím lehký zklamání je Jankto a obrana stojí taky za starou bačkoru nicméně Černohorci jsou totálně na lopatě a zakopávaj do autu...

       • Čermák + Schick

        Pavel001.9.2016 21:07reagovat

        Ono 3:0 po 16. minutách je docela psychicky dobře položilo.

        • Čermák + Schick

         Sendi1.9.2016 21:09reagovat

         jo to jo, navíc ti naši ofenzivní hráči to fakt řešej supr, obrana černohorců vůbec nestíhá a budou rádi, že pošetříme síly a nedostanou šestku...Černý - Schick - Čermák je tam motaj jak malý kluky...

         • Čermák + Schick

          Pavel001.9.2016 21:12reagovat

          Akorát ta naše obrana nepůsobí moc jistě, když to porovnam s minulou U21, kde byl Kalas, Brabec, Kadeř a Hybš tak je to prostě strašnej rozdíl

          • Čermák + Schick

           Sendi1.9.2016 21:14reagovat

           přesně, tohle je po hodně dlouhý době jedenadvacítka, kde máme výrazně zajímavější ofenzívu. Nemáme vůbec dobrý stopery a ani gólmany, což byly dřív naše nejsilnější posty...já myslim, že by tam měl hrát spolehlivej Hůlka a hned to bude mít hlavu a patu, dneska výborně hraje Havel...

82369 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha