Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Rosický

  Jarda116.9.2016 8:38reagovat

  Rosický už je ve Spartě týden, ale početný tým lidí v PR a Marketingu ještě nebyl schopen dát jeho fotku do profilu A týmu

   

  http://www.sparta.cz/srv/www/cs/football/team/viewTeam.do?teamId=1

   

  Sice drobnost, ale každý, kdo kouká na soupisku, si toho všimne.

   

  • Rosický

   Zdeno946.9.2016 12:26reagovat

   Já na ní koukám každý den a čekám na to, až ho tam dají.. Úsměv To stejný Kadlec, sice přišel nedávno, ale mají u něj tu jeho fotku z hostování, snad to brzo doplní.

 • Trenéři.

  jurasek1116.9.2016 8:29reagovat

  V Česku je problém v tom jak se trenéři motají v lize do doby než odejdou do důchodu.Jen se podívejme na rotace těch co jsou hodnocení jako u nás nejlepší.V podstatě s vyjímkou Kozla a Vrby jsou u týmů jednu,dvě sezony a pokud vydrží déle je to zázrak.Naopak pokud odejdou okamžitě se přesunou do dalšího v lize a rotace pokračuje tak dlouho až se nakonec často vrátí tam kde již v minulosti působil.To je případ i našeho Zděnka.Smích

  • Trenéři.

   Clif6.9.2016 8:41reagovat

   Možná to je právě začarovaný kruh proč se neprosazují nový trenéři, protože ani nemají moc motivaci to dělat, když jsou v lize furt ti samý trenéři... Ščasný, Rada, Šilhavý, Pulpit, Straka a další... Příklad Trpišovského ukazuje, že malý risk se může vyplatit. Každopádně netvrdím, že by to byl trenér pro Spartu. My bychom potřebovali osobnost s charisma, někoho kdo nehledá výmluvy, je náročný ale současně pro hráče podpora a ne, že je bude kritizovat do médií a dávat je na tribunu za výkon, který předvedlo dalších 9 hráčů.

   • Trenéři.

    jurasek1116.9.2016 8:52reagovat

    Poslední věta je přesně to co se mi nelíbí.Kritizovat hráče proč ne ale zárověn přiznat i svoji chybu.A hlavně aby za něj hovořily výsledky a ne slova.

   • Trenéři.

    brac6.9.2016 8:58reagovat

    Prvoligový trenér musí mít profesionální licenci UEFA. Abys o ní mohl uvažovat, tak musíš mít licenci nižší kategorie a několik let praxe. Pokud tohle splníš, tak můžeš podat přihlášku ke studiu a projít přijímacím řízením. Když tě příjmou, tak projdeš dvouletým studijním kutzem zakončeným zkouškou. To studium samozřejmě něco stojí. Nevím, kolik u nás, ale v Anglii je to 250 tisíc.

    Tohle je licence čistě pro profesionální fotbal, kde je počet pracovních míst u nás silně limitovaný. Z toho důvodu těch trenérů zase tolik není.

    • Trenéři.

     jurasek1116.9.2016 9:15reagovat

     V minulosti Hřebík hovořil kdo s ním studoval.Jednalo se asi o deset lidí.Tím pádem pokud jich rok co rok deset přibívá tak zase až tak málo to není.Úsměv

     • Trenéři.

      brac6.9.2016 9:31reagovat

      Drtivá většina je ale typu Siegl, Piták, Voříšek, apod. To bude jako s naší juniorkou - má na to tak 1 jednou za 2 roky, jinak je to pouze derivace na to samé a úplně bez zkušeností a nějakých výsledků. Na prvoligové trenéry by se měli propracovat úspěchy v nižších kategoriích.

      • Trenéři.

       jurasek1116.9.2016 9:44reagovat

       Souhlasím a i to je jeden z důvodů proč bych se nebránil někomu ze zahraničí.Přece i tam jistě jsou mladí trenéři kteří sice působí mimo 1.ligu ale výsledky mají.

      • Trenéři.

       brac6.9.2016 9:49reagovat

       Ten současný dvouletý kurz má 22 trenérů včetně Holoubka.

        

       https://trenink.fotbal.cz/video-foto-zacal-kurz-uefa-pro-licence/a2
       273

       https://trenink.fotbal.cz/video-foto-druhy-blok-uefa-pro-licence/a2506


      • Trenéři.

       waaw6.9.2016 12:20reagovat

       Tak jsem si vzpomnel pri cteni toho prispevku na znamou Misikovu pisnicku Derivace na renesancni tema

       • Trenéři.

        brac6.9.2016 13:33reagovat

        Jsou jako rozdílné funkce se stejnou výslednou derivací. Smích

 • kvalifikac

  Markus5.9.2016 23:23reagovat

  Ty kokso tolik remíz v kvalifikaci to vsadit tak mám vystaráno. Sázkovky dneska vydělali Smích

  • kvalifikac

   AlaMierda5.9.2016 23:28reagovat

   pro mě ideál, výhra přes přes 5 000kč za vsazené kilíčko a kdyby se dohrálo Albanie vs Makedonie aspoň na těch 1:1 tak beru přes 11 tisíc.

   • kvalifikac

    ouissi6.9.2016 6:26reagovat

    Je zajímavé, že jsou ta utkání za účasti Albánie na začátku kvalifikací tak náchylná k předčasným ukončením.

     

     

 • Anketka

  Markus5.9.2016 23:17reagovat

  Jaká byla největší lež netrenéra Zdeňka Ščasného ?

   

  Já bych volil asi zranění Jury Chvátala.To byla TOPka Smích

  • Anketka

   dominik276.9.2016 0:02reagovat

   Zrovna dnes jsem o tom přemýšlel a říkal si, že by to byl dobrý námět na další článek. Nevím, jestli to jsou vždycky přímo lži, ale často si hrozně protiřečí.

    

   Pro mě bylo top, když v magazínu Sparta do toho! zmiňoval, jak v áčku je přehled o fotbalistech ze strahovské mládeže. Ovšem když došlo na zápas s Jabloncem, tak přiznal, že musel mít papír se jmény hráčů...

    

   Zajímavé protiřečení by se nejspíš ještě dalo dohledat ke Steinhöferovi, o kterém se nejdříve tvrdilo, že je vytipovanou posilou, ale po jeho vyřazení z áčka Ščasný řekl, že to byl hráč dohozený tím německým trenérem a vlastně ho nikdo předtím neviděl.

    

   Pak tu také byl třeba výrok o tom, že v Teplicích žádné posily vytipované nejsou, načež přišel Litsingi...

    

   Zkrátka tyhle neščasné výroky by skutečně vydaly na nějaký žebříček...Úsměv

 • Šilhavý

  AlaMierda5.9.2016 23:14reagovat

  pro Slávii výborná volba. Velice kvalitní trenér, který umí výborně pracovat s cizinci a má velmi dobrý přehled o hráčích v zahraničí. Měl jsem možnost s ním před lety mluvit a působil na mě, jako komplexní trenér( samozřejmě v praxi to vypadá jinak). Musím se tu smát, jak tady někteří mají v trenérech jasno, starší trenér= dinosaurus, mnladý trenér = moderní trenér. Přijde mi to stejné jako u hráčů, to jest maldý hráč = talent (velice často nepochopený a dinosaury nepochopitelně brzděný v kariéře) zkušený hráč = hráč za zenitem, který zabírá místo českým supertalentů. Všichni mají jhasno od počítače, ale nikdo si neuvědomuje, že trenér toho hráče vidí každý den na tréninku, mluví s ním a narozdíl od internetových trenérů ví i jak se hráč chová v kabině, kolik tomu dává na při tréninku, jaká je povaha apod..ono kolikrát sladit tolik povah ,aby to ladilo v kabině není zas tak jednoduché jak si někteří myslí.

  • Šilhavý

   Paulinho5.9.2016 23:30reagovat

   Souhlas. Podle toho co tady občas čtu, by dinousaurem byl označen i Ancelotti a kdyby ZŠ prohlásil např. o Sáčkovi to, co on o Ödegaardovi (tím myslím to - ”Nechtěl jsem ho”), tak asi shoří Letná.

  • Šilhavý

   Kombinator6.9.2016 0:02reagovat

   Sorry, ale jen další výmluvy. Ščasný nebyl ani náznakem schopen za rok a půl a tři přestupní období složit fungující tým, to je fakt a i když to tu budeš okecávat ze všech stran a krýt mu prdel, tak to prostě nezamaskuješ. Absolutně nechápu, že se tu člověk musí dohadovat o takový jasný a viditelný věci.

   • Šilhavý

    AlaMierda6.9.2016 0:13reagovat

    sorry, ale vy už se tu někteří chováte opravdu jako blázni. Kdyby řekl Ščasný, že dresy Sparty jsou rudé,a že se fotbal hraje s kulatým míčem a v 11 lidech na každé straně, tak se tu pořád najdou tací, kteří to budou vyvracet. A to jen kvuli tomu, že to řekl Ščasný. A to nejpodstatnější na mém příspěvku je to, že se tam o Ščasném vůbec nezmiňuji, a že je myšlen všeobecně. A přesto jedna s prvních reakcí je o Ščasném. To už je opravdu posedlost

    • Šilhavý

     Kombinator6.9.2016 0:32reagovat

     Zase defaultní kecy bez jakýkoliv reálný argumentace. Vůbec nechápu, jak tenhle kec můžeš vypustit. Najdi si, co tu odpůrci Sčasnýho píšou poslední rok a půl, v drtivý většině to nejsoun nějaký výkřiky do tmy, ale věcný vyjmenování, co je špatně a proč je to špatně, byť musím uznat, že je těžký furt dokola to tu vysvětlovat, takže občas už jen vystřelíš. Pak se zamysli, kdo to tu píše, za všechny např. Sendi, lukyacs nebo kapitán, tedy všechno inteligentní lidi s přehledem o fotbale. No a poslední věc, je to asipůl roku až rok, co jsem chtěl, aby mi tu někdo uvedl, co může Ščasný nabídnout a co dělá dobře, bylo xy odpovědí, ale nikdo nebyl schopen nic vyjmenovat, takže netuším, co tu řešíme. Jako, že Ščasny je pro někoho alceptovatelný zlo, protože, co kdby přišel Bílek nebo Rada? Ne tohle fakt neberu jako relevantní argument.

     • Šilhavý

      spartas6.9.2016 7:50reagovat

      Jsem překvapen, že tě to ještě udivuje. Čekám, až nějak náhodně vyhrajeme a dočtu si, že si to sedá a podobně. To se vždycky rychle zapomene, jakej hrobař nám sedí na lavičce.

  • Šilhavý

   kilovolt6.9.2016 8:17reagovat

   ale to jak rychle převlíknul kabát......to mu ke cti moc neslouží....asi juany zacinkalyOtrávení

 • Anketka

  petr1375.9.2016 23:01reagovat

  Kdo z vas nekdy videl aspon jeden trenink Silhaveho resp. Scasneho? A jak to vypadalo?

   

  Ja k tomu reknu, ze jsem videl trenink, kterej vedl Jilek jeste za Lavicky a neceril jsem svym ocim. 20 min v kuse se trenovala prekulovana mezi stoperama zatimco 20 dalsich hracu stalo a cumelo. Den po tomhle treninku nas Plzen rozmazla. Toliko k modernim trendum a naucenym vecem

  • Anketka

   Kombinator6.9.2016 0:06reagovat

   Lavička tým alespoň něco naučil, byť to bylo efektivní jen v domácím prostředí při nátlakový hře, ale zato to mělo kvalitu. Ukaž jednu pozitivní věc, co má tým od Ščasnýho.

   • Anketka

    Tashunka Witko6.9.2016 8:40reagovat

    Schopnost měnit rozestavění, resp. způsob hry během zápasu. Za stereotypního Lavičky jsme byli schopni v případě vedení maximálně nasadit brzdu, hrát totálzanďoura a čekat na vyrovnání.

     

     

 • Slavie

  Shrekson5.9.2016 21:44reagovat

  Slavie se rozhodla bejt fakt komedie ligy, to není ani možný ne? Takova rozhodnutí jsou fakt úroveň že jde milhaus kolem továrny kterou vlastní Bart tak tam začne pracovat.. je mi líto normálních fanoušků Slavie..

  • Slavie

   Shrekson5.9.2016 21:46reagovat

   díl v Simpsonových - homerův nepritel

 • Plzeň

  kapacitos5.9.2016 21:30reagovat

  Kdyby měl někdo zájem vyřadit Plzeň na rok z evropských pohárů a tím ji zničit, tak stačí jít k nim si na 2 zápasy zabučet na černochy Smích

 • Silhavy - Konate

  waaw5.9.2016 20:15reagovat

  Tak ted aby Silhavy potreboval posilit ofenzivu na kridle a hodil by se mu narychlo jeden nejmenovany ryclhly fotbalista z Afriky na hostovani

  • Silhavy - Konate

   Jarda115.9.2016 20:54reagovat

   za 50 mega, a vypískání při derby

   • Silhavy - Konate

    waaw5.9.2016 21:01reagovat

    Na pul roku hostovacka zadarmo, klidne s opci. S Delim by se mohl placat po zadech

 • Slavia

  Bunda5.9.2016 19:09reagovat

  Před týdnem chtěla Kozla takže chtěla hrát vysoký presink,aktivní obranu,velké držení míče.

  Dnes přivedou Šilhavý takže chtějí hrát pasivní obranu,bez presinku,hru na brejky.

   

  To je kocourkov Smích To je jako někde na vesnici. Klucí balonek a hrajte si.

  • Slavia

   Pablo5.9.2016 19:12reagovat

   Proto taky žádný trenér z ligy už nemá po případném odvolání ZŠ chodit do Sparty.

  • Slavia

   petr1375.9.2016 19:16reagovat

   Ja tyhle prispevky uplne nechapu. To mas jako pocit, ze trener, v tomhle pripade treba Silhavy, musi hrat s kazdym muzstvem uplne stejnej styl bez ohledu na to, jaky ma hrace? Myslis, ze nic jinyho nezna nebo co?

   • Slavia

    Bunda5.9.2016 19:17reagovat

    Myslím že nezná. Uvidíme za půlroku..

    • Slavia

     petr1375.9.2016 19:25reagovat

     Presne tak uvidime. Ale zajimalo by mne, kde beres tu drzost takhle zesmesnovat chlapa, kterej odehral v lize stovky zapasu a uz peknejch par let profesionalne trenuje. Docela rad bych si poslechl, co jsi ve fotbale dokazal ty. Tipuju, ze nic. Evidentne tady mrhas talentem a schopnostma

     • Slavia

      Pablo5.9.2016 19:32reagovat

      Ale to tady asi většina. ZŠ trénoval v Řecku a taky tam asi nebyl náhodou, přitom tady od mnohých vypadá jako pitomec.

      • Slavia

       petr1375.9.2016 19:34reagovat

       A prave proto mam potrebu ZS obcas i branit, i kdyz mi neni sympatickej a jsem presvedcenej, ze by si Sparta zaslouzila lepsiho trenera.

       • Slavia

        Pablo5.9.2016 19:38reagovat

        Z ligy nevidím nikoho

        • Slavia

         petr1375.9.2016 19:44reagovat

         Ja hlavne nikoho osobne neznam ani nevim, jak trenuji, na co dbaji atd. Takze prov tady placat do vody

     • Slavia

      Bunda5.9.2016 19:32reagovat

      To že říkám že umí jeden styl je drzost a zesměšňování ? Mrzí mě to.. fakt jsem to přehnalNeutrální Snad to pan Šilhavý rozdejchá Smutek Taky si myslím že mrhám talentem,díky Úsměv

      • Slavia

       Pablo5.9.2016 19:38reagovat

       Na netu ve všech diskuzích se to trenéry jen hemží. Fakt bych chtěl většinu vidět v praxi.

      • Slavia

       petr1375.9.2016 19:39reagovat

       Ano je to drzost a zesmesnovani. Nejsi vulgarni, coz ocenuju, ale v podstate tvrdis, ze je to prakticky neschopna nula. Ale furt je na tom lip nez Scasny, o kterym tady nekteri, mozna i ty, tvrdi, ze vubec netusi, co to je taktika...

       • Slavia

        Bunda5.9.2016 19:43reagovat

        Šilhavý není nula Smích Naopak podle mě je lepší než hodně trenérů v lize,ale v Dukle,v Liberci i v Jablonci hrál stejně a nemyslím si že to teď změní. A hlavně řeším vedení Slavie.. Během týdne chtějí dva uplně odlišné trenéry.

       • Slavia

        Pablo5.9.2016 19:43reagovat

        On je totiž velký rozdíl o něčem psát nebo si myslet, jak by to mělo vypadat a pak to taky uskutečnit v praxi a tohle spousta diskutéru nechápe. U obrazovky dokonce mnozí ví kam by přihráli nebo jak by stříleli, tak to můžou na tom hřišti taky zkusit. Trénovat můžou taky, licenci může dělat kdokoliv.

        • Slavia

         Kombinator5.9.2016 20:47reagovat

         Taky za to Ščasný dostává nemalý prachy. Tyhle výmluvy a omlouvání Ščasnýho, že to má snad těžký, jsou úplně mimo. Tady děláte jako kdyby dělal charitu a měl dobrý srdce, když sem přišel trénovat, tak bychom mu měli nějaký ty nedokonalosti odpustit.

         Víš, co? Já nepotřebuju pro klid duše borce, co přijde a začneme sázet mraky gólů, mně bude bohatě stačit, když u trenéra neuvidím arogantní sebestřednost, která zásadně ovlivňuje pracovní prostředí a spolupráci v něm a uvidím, že ta práce realizačního týmu má jasný směr a smysl. Garantuju ti, že když přijde perspektivní, progresivní mladší trenér a Áčko započně spolupráci s Hřebíkem, tak na týmu bude vidět razatní změna k lepšímu. Ale kdo nechce vidět, že je Ščasný totální žába na prameni, tak to prostě neuvidí a bude ho pořád omlouvat kde čím.

        • Slavia

         waaw5.9.2016 20:49reagovat

         Absolutne nesouhlasim. S tvym pristupem by clovek nemohl jit do galerie a pak rict, ze se mu nejaky obraz libi nebo nelibi, pokud by sam nebyl akademicky malir. Na to aby clovek mohl napsat, ze si mysli, ze Scasny tahne Spartu dolu, na to nemusi byt licencovany trener s praxi v Recku

         • Slavia

          Brian Pricke5.9.2016 21:11reagovat

          Amen!

        • Slavia

         Sendi5.9.2016 22:09reagovat

         Bože...Spousta diskutérů taky neni placená od toho, aby to uvedla do praxe prokristapána. To je asi stejný jakobys řek, že musíš bejt dobrej malíř pokojů abys rozeznal, jestli ti maník vymaloval pokoj fialově nebo žlutě...Navíc od toho tak trochu ty diskuze jsou žejo aby se v nich nevim, třeba, diskutovalo...Takovýhle vole existenciální dilemata jsme řešili před třinácti lety jako mladý bažanti, když začínaly internetový diskuze a tady to frajeři vytahujou v roce 2016...kristevolejozefe

   • Slavia

    majtin5.9.2016 21:46reagovat

    Já myslím, že má prostě svůj rukopis, nebude ho chtít měnit a že není ten typ, co by horlivě studoval moderní trendy. Takže myslím, že to bude velice podobné tomu, s čím vyhrál s Libercem titul. Možná něco jiného zná, ale tohle mu prostě připadá nejlepší.

    • Slavia

     petr1375.9.2016 22:25reagovat

     Tady se vytvorila skupinka lidi, kteri uz resi prakticky jen 3 veci: koncepci, moderni trendy a zaclenovani mladiku. Samozrejme doprovazeno obligatnim Scasny je debil...

      

      

     • Slavia

      majtin5.9.2016 22:30reagovat

      Já ve svým příspěvku uvádím jen položku ”moderní trendy”. A opravdu, tam u něho vidím problém. Fotbal se za posledních pár let diametrálně změnil. U ž je to fakt i trochu věda. A to co stačilo trenérovi před pár lety(těžit ze zkušenosti) mu už teď stačit nemusí.

      • Slavia

       petr1375.9.2016 22:42reagovat

       Stejne jako mu nemusi stacit sledovat ty moderni trendy. Ono je to totiz vsechno hodne komplexni, fyzicka pripravenost, psychologie, taktika, motivace, koucink a takhle bych mohl pokracovat hodne dlouho. Ty znas Silhavyho natolik, ze si dovolis soudit, v cem jsou jeho slabiny a v cem silny stranky? Nebo soudis podle odpovedi na otazky Kalouse a spol?

  • Slavia

   majtin5.9.2016 21:42reagovat

   Opět myslím, že my nemáme moc právo se posmívat.

   Jen z poslední doby: pod Hřebíkem trénoval Hašek s tím, že budeme hrát moderně a zapojovat mladé, po půl roce na ”žádost” diváků změna kurzu a přichází Víťa s tím, že bez zkušených hráčů to nejde a trochu krok zpět a nakonec přichází ZŠ, který mladé ani nechodí sledovat a z prvků, které měly zdobit naši hru nezbylo skoro nic.

82417 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha