Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Včerejší zápas

  honzaspartan19.2.2016 19:40reagovat

  Takže mi beze zbytku vyšel můj včerejší tip, že opět zahrajeme v EL dobře a že to bude voda na mlým Impulzovo zastáncům. Proto se musím zasmát komentáři AlaMierda, podle kterého si Ščasný ”typama Honzaspartan a jemu podobných pěkně vytřel prdel”... Smích Také je vtipné, že Ščasný postavil stoperskou trojici Holek, Brabec, Costa, po které jsem tady volal už v létě, když tam neustále cpal Marečka a Hybše a jako včera to nepostavil nikdy.

  Ale k zápasu. Několik hráčů podalo zřejmě nejlepší výkon v sezoně. Dočkal, Krejčí, Fatai, Holek a výborně hrál i Juliš nebo Zahustel. Kvalitní výkon podal i Vácha, který se z pozice nejdefenzivnějšího záložníka dostával i hodně do zakončení.

  V první půli kvůli nekreativnímu středu zálohy dost vázla rozehrávka a končila často jen zoufalými odkopy stoperů, ale to byla asi jediná vada a vynahradila to bojovnost.

  Vzhledem k výkonům všech hráčů okolo zase mnozí nabyli dojmu, že hrál snad dobře i Mareček. Mareček hrál úplně to samé, co vždycky. Vybaví si snad někdo nějaký jeho světlý moment? Zase jen odevzdával balony a spoustu jich pokazil. Dál to nemá cenu rozebírat, předvedl prostě to, co obvykle, ale protože všichni okolo hráli tak dobře, tak to tentokrát nevadilo.

  Pokud by se včerejší výkon týmu opakoval pravidelně i v lize, tak jsem ochoten vzít Ščasného na milost. Nicméně si bohužel myslím, že nás brzo čeká návrat do reality. Bylo tomu tak několikrát už na podzim.

  • Včerejší zápas

   Bunda19.2.2016 19:41reagovat

   SmíchSmíchSmích

  • Včerejší zápas

   Sendi19.2.2016 20:14reagovat

   :D hoďte na něj síť!

  • Včerejší zápas

   LukyACS19.2.2016 20:25reagovat

   lifetime troll Smích

  • Včerejší zápas

   Kombinator19.2.2016 20:35reagovat

   Jasně včera to bylo super, ale popravdě, přijde mi dost komický, jak tu opět a tradičně po jednom zápase zase řada nepoučitelných vychvalují Ščasnýho a Marečka a bijou se do prsou. U Ščasnýho je to prostě furt dokola a očividně jen málokdo si to uvědomí, což mě dost udivuje. Mužstvo předvede dobrej výkon v Evropě proti kvalitnímu soupeři (CSKA, Schalke, mimochodem dělo se i dřív - Neapol, Bilbao, Chelsea, Panathinaikos), ale pak shoří v 60% dalších zápasů. Ty soustavný problémy se prostě jedním zápasem v Evropě nevypaří, každopádně Ščasnýmu dávám v odvětě větší šance než bych díval Jožovi nebo Víťovi, protože ti většinou jeli na porážku, u Ščasnýho očekávám lepší průběh (jednak má lepší mužstvo a jednak ho má postavený víc do rychlosti, pokud se teda neuzdraví Lafata, protože ten v takovým zápase venku a s takovým soupeřem bude podle mě kontraproduktivní). Co se týká Marečka, tak sice posral nějaký příhrávky a měl tam pár námazů, ale to měli skoro všichni v obraně, ale i ukázal svoje přednosti - akční radius a tentokrát ani nevypadal, že se motá všude možně jen ne tam kde má být, ale to nic nemění na tom, že absolutně rezignuje na jakoukoliv nadstavbu, což bylo včera dost patrný, takže sice zapadl do dobrýho výkonu týmu a pomohl ve středu hřiště udržet Krasnodar na uzdě, ale tím to pro něj skončilo a to si nemyslím, že ja až zase taková bomba, která by ho měla vystřelit do základu. Včera jsem z jeho strany viděl jednu situaci, která jeho i jeho výkon podle mě dokonale vystihla - někdy v druhý půli tuším Bořek obral Rusa na 30-40 metrech od jejich brány míč a ťuknul ho úplně volnýmu Marečkovi, ten místo aby dal na volnýho hráče do křídla a šli jsme do přečíslení, tak to alibisticky z první ťuknul dozadu a tím se to celý zazdilo.

   • Včerejší zápas

    Chabix19.2.2016 20:50reagovat

    Myslím, že jsou ta hodnocení docela střízlivá. Žádné extrémy jsem nezaznamenal. Jinak tým kvalitní máme a věřím mu. Zápasy v lize jsou často o něčem jiném. Jiné taktiky a i my musíme hrát jiným stylem. Co se týče včerejšího výkonu. Tak si myslím, že při zachování chladnější hlavy jsme klidně o ty 2 nebo 3 góly vyhrát mohli. Hráči jsou často splašený a vůbec nevnímají, že to můžou dát hráči v lepší pozici, ale to si říkám pomalu při každém zápasu.

    • Včerejší zápas

     nosoroh19.2.2016 21:09reagovat

     Splašenost zmizí jedině zkušenostma z těžkejch zápasů.

   • Včerejší zápas

    nosoroh19.2.2016 21:08reagovat

    No jasně že vyhořeli v 60 % zápasů, proto jsou taky předposlední SmíchSmích

    • Včerejší zápas

     Kombinator19.2.2016 21:51reagovat

     Vyhořet neznamená notabene ztrati body. My máme natolik silnej tým, že dokážeme vyhrát i při sračko výkonu 2-1 nebo 1-0.

     • Včerejší zápas

      nosoroh20.2.2016 8:06reagovat

      Vyhořet znamená být neúspěšný. Pokud to bereš takhle, tak včera vyhořela Plzeň. A nevěřím tomu, že prádelní fans po včerejšku řvou ”Krejčí ven!”:

   • Včerejší zápas

    Sendi19.2.2016 21:23reagovat

    to já spíš jako typický na Marečkově hře vidim uplně něco jinýho a to je skvělý čtení hry, on za celej zápas předskočí nebo znemožní rozehrávku tolikrát co Vácha za celou sezonu, což je ale vidět pouze na stadionu(je to ale naopak vidět třeba ve statistice zachycenejch míčů apod)...naopak pro Marečka typická situace předcházela našemu gólu, dobře přečetl hru, vybojoval míč pro Dočkala, kterej centruje a my skórujeme...tu situaci co popisuješ já vidim jinak - nikdo mu nekřikl že je sám tak to hrál přes stopery...nechci se profilovat jako Marečkův advokát, ale za mě je to typ hráče, kterýho člověk docení pokud ho vidí hrát naživo a upřímně si myslim, že kdyby se spočítalo kolik založí akcí a kolik naopak zachytí akcí soupeře, tak by vyšel přínos pro tým, kterej by leckoho překvapil...to že hraje jednoduše na málo doteků já naopak vnímam jako jeho největší devízu a nepovažuju to za alibismus...co bych Marečkovi vytknul je že by měl bejt odolnější v soubojích, on tam ale prostě neni od toho aby dával finální přihrávky, od toho je tam Dočkal nebo Matějovský...na tomhle se každopádně asi nikdy tady neshodneme...což ale nevadí, protože třeba to cos tu napsal ty, je oproti tomu co píše kolega nahoře přínosnej a konstruktivní přístup...

    • Včerejší zápas

     Pindruch19.2.2016 21:37reagovat

     Jen bych upřesnil, že před naším gólem dobře přečetl hru a vybojoval míč pro Dočkala Vácha, ne Mareček.

     • Včerejší zápas

      honzaspartan19.2.2016 22:14reagovat

      lolSmích

    • Včerejší zápas

     Kombinator19.2.2016 22:00reagovat

     Jak říká kolega, před gólem to byl Vácha, takže to se moc nepovedlo, ještě s tím rejpnutím do něj Úsměv. Uznávám, že Mareček umí hodně často předskočit protihráče a získat míč, toho jsem si všimnul, ale zároveň je schopnej stát jako brambora dva metry od hráče a zavinit gól. Určitě to není tak, že by odváděl skvělou def. práci a k tomu ještě předskakoval a odebíral míče. Nezlob se na mě, ale podle mě není žádná náhoda, že se Mareček s ocasem mezi nohama vrátil do český ligy, stejnětak není náhoda, že s ním Víťa a Ščasný většinu doby lepí sestavu, kde je zrovna nejslabší místo. Prostě nemá takovou celkovou kvalitu, aby se prosadil. Nebýt toho, že se zranil Vácha a odešel Kadeř (respektive diletantsky nikdo na jeho pozici nepřivedl - Steinhofera nepočítám, ten tu byl jen proto, aby bylo koho o poločase stahovat), tak leští stále lavici a to poprávu, i za Víti se dostal víc na plac až v momentě, kdy se zranil Matěj.

     • Včerejší zápas

      Sendi19.2.2016 22:19reagovat

      sorry, moje chyba, myslel jsem situaci když Dočkal centroval Julišovi na tu první loženku...to jste si smlsli:)). To s tim bramborou to prostě neberu, podle mýho ty situace nejdou za nim, to spíš za nim jde, že občas odpadne z nějakýho souboje. Ale hlavně říkáš že ” Určitě to není tak, že by odváděl skvělou def. práci a k tomu ještě předskakoval a odebíral míče” jenže podle mě předskakování a odebírání míče JE ta defenzivní práce, určitě u moderního středního záložníka a to nemluvim o tom, že se pozice toho defenzivního změnila natolik, že už bychom vůbec neměli mluvit o defenzivnim záložníkovi, tady se neshodneme už z principu protože si myslim, že role toho hráče je jiná, než si myslíš ty :) Že se v době kdy přišel neprosadil přes Váchu nepovažuju za nic překvapivýho, protože v tý době měl Vácha reprezentační formu, to že se naopak později vyprofiloval v jednoho z nejlepších pravejch obránců v lize ačkoliv to neni obránce naopak potrvrzuje, že je to univerzální a spolehlivej hráč...další věc je, že si rozhodně nemyslim, že by se do ligy vracel se staženym ocasem, já jeho zápasy v nizozemsku viděl(věř tomu nebo ne, viděl jsem ho dokonce dát gól:) a hrál z mýho pohledu dobře, ikdyž herenveen v tý době procházel docela krizí...netvrdim, že je to nějakej fantastickej špílmachr, ale myslim, že je to v očích sparťanů nedoceněnej spolehlivej hráč s velkym akčnim radiusem a pokud se tu psalo, že nemůžou s Váchou hrát vedle sebe tak já tvrdim, že naopak to je výbornej model, protože dohromady je jich plný hřiště a včera se to potvrdilo...takže tak...

      • Včerejší zápas

       honzaspartan19.2.2016 22:45reagovat

       Přesně tak, už bychom vůbec neměli mluvit o def. záložníkovi a mít ho v týmu. Hráči hrající na těchto pozicích by měli nejen umět odebírat míče a odvádět defenzivní práci, ale měli by umět hrát i dopředu!

       Mareček neumí ani jedno, je slabý v soubojích a trořit hru prostě neumí. Že má nulové ofenzivní schopnosti snad nepopřeš ani ty. Z těchto důvodů nemuže mít Mareček místo v sestavě Sparty. K těm jeho přednostem, které podle tebe má, nemá žádnou nadstavbu. Ani do defenzivy, ani do ofenzivy. To je prostě na Spartu málo.

       • Včerejší zápas

        Sendi19.2.2016 22:55reagovat

        do ofenzivy to skutečně neni ideální, ale to já si zase nemyslim, že by ten záložník, co se pohybuje na největším prostoru to měl za úkol, právě proto, že se pohybuje po velký ploše tak prostě tvoří mezihru, což je podle mě určitě lepší, než kdyby zbytečně držel míče. Souhlasim, že v soubojích neni silnej a taky souhlasim, že bych si místo něho představoval uplně jinýho hráče, ale to i místo Váchy. hlavně ty říkáš ” K těm jeho přednostem, které podle tebe má, nemá žádnou nadstavbu” jenomže co jsou teda potom ty přednosti, neni to náhodou ta nadstavba? NIKDO v našem týmu, ani Vácha, kterej je třeba podle mě dobrej hráč nemá tak velkej akční radius a nezachytí tolik míčů jako Mareček, takže to je jeho nadstavba, nadstavba Váchy je zase skvělý krytí prostoru a důraz, nadstavba Matějovskýho je extrémní kreativita atd atd...důležitý je podle mě jediná věc a to ta, že to v 90% neumí Ščasný poskládat tak, aby tu nadstavbu u všech využil, včera se mu to třeba podařilo...nemam rád když se zbytečně hází špína na naše hráče, ale zase uznej, že vole nejsem žádnej bezbřehej chvalič, třeba Costa s Fataiem podle mě nemaj hrát v základu, ale zase sem ochotnej jim ten přínos občas uznat...shodnem se, že se neshodnem, ale dík za tenhle příspěvek, musel sem se nad tim zamyslet:))

    • Včerejší zápas

     honzaspartan19.2.2016 22:15reagovat

     Marečka jsem viděl hrát naživo mnohokrát a jeho slabiny tak vyniknout ještě víc než v televizi.

     • Včerejší zápas

      Sendi19.2.2016 22:21reagovat

      myslim, žes ho viděl maximálně jednou!:)))

      • Včerejší zápas

       honzaspartan19.2.2016 22:36reagovat

       Ty už radši nemysli. Už jsi v tomto vláknu napsal dost nesmyslů.

       • Včerejší zápas

        Sendi19.2.2016 22:41reagovat

        pojď, pojď mi to vysvětlit a dej tomu smysl...

        • Včerejší zápas

         honzaspartan19.2.2016 22:48reagovat

         Možná až ty mi vysvětlíš, proč by na mě kvůli mému prvnímu příspěvku v tomto vlákně měli házet síť.

   • Včerejší zápas

    honzaspartan19.2.2016 22:30reagovat

    Přesně tak, opět je tu komedie po jednom povedeném zápase, nepoučitelní se bijí v prsa a posmívají se.

    Ano, je to pořád dokola a také proto jsem si včera klidně tipnul, že zahrajeme dobře. O to víc mě právě udivuje, že to nevidí ani někteří zdejší diskutující, které jsem považoval za poměrně inteligentní, ale asi jsem se zmýlil.

    Prostě kam vítr, tam plášť, bezpáteřnost vládne tomuto foru. Teď jsou nahoře tito patolízalové, tak udivíme, jak to bude za pár týdnů po pár venkovních zápasech v lize.

     

    Přesně té situace jsem si všiml taky, a byla tam další podobná tuším někdy v 65.-70. minutě. Mareček se dostaně k míči, má několik možností přihrávky dopředu na rozběhnuté spoluhráče, ale on se otočí a dá to na stopery, a to riskantně kolem soupeřových hráčů! Přesně takhle vznikají ty jeho minely.

    • Včerejší zápas

     Sendi19.2.2016 22:39reagovat

     když to je těžký, ty vidíš JENOM tyhle situace, ale nevidíš ty pozitivní a to ještě ty situace blbě vyhodnocuješ, protože jsi vůči Marečkovi zaujatej jako kráva:) Každej jeden hráč včera nebo kdykoliv jindy udělá nějakou chybu, bez vyjímky, ať už to byl Zahustel, Dočkal, Vácha, Brabec, Juliš, nebo Costa. Kdybys hru posuzoval bez předsudků, viděl bys to jinak, nebo bys korektně zkritizoval všechny, to co děláš je zbytečný tlachání, narozdil od Kombinatora...že Marečkův dobrej výkon smeteš ze stolu tim, že vlastně hrál nahovno ale všichni ostatní hráli dobře, je trapný:)

     Navíc teda bych řek, že se tu v prsa bije docela málo lidí, na adresu Ščasnýho asi nikdo nemáme problém uznat, že TENTOKRÁT to připravil dobře, ale že takovejch zápasů jsou možná dva až tři do sezóny je hodně mizerná bilance musí každej soudnej člověk uznat taky...

 • Slávistické problémy

  majtin19.2.2016 19:00reagovat

  Tak jsem si tak projel jejich fórum, během toho, co po očku sleduju jejich zápas a vidím samé bolesti růstu. Když jsou teďka ten hvězdný tým, tak se musejí smiřovat s realitou placených přenosů z jejich zápasů. Danovi 79,- Kč platit nechtěj (asi jim ještě nikdo neřekl o Tipsportu), takže to loví, kde se dá. Dále je štve nefunkční presink, to že jim Jihlava ze začátku stíhala, hlavně díky rozdílu v nasazení a že Hušby se po hřišti spíš prochází. Jako bych to odněkud znalÚsměv

 • Vcera pred zapasem tajna zbran

  Spartan 198919.2.2016 18:59reagovat

  Vcera tohle byla tajna zbran :D

  https://www.youtube.com/watch?v=qhGwsS5Sk2k

 • Deník Zlo

  OSEL@zdenda.scasny19.2.2016 17:00reagovat

  Pamatuju si, že než DK koupil Sport, tak tam byly dost nenávistné články vůči spartě. Já jsem to tolik nesledoval ani, kdo to psal. Spíš by mne zajímalo, co dotyční píšou teď? pravděpodobně platí, koho chleba jíš, toho píseň zpívejSmích

  • Deník Zlo

   nemfi19.2.2016 17:10reagovat

   Tuším, že to byl Mádl, že se to zlepšilo po angažování Přibyla a skončení Chovance, jehož přístup k novinářům na to, jak psali, měl vliv.

  • Deník Zlo

   trinact19.2.2016 17:17reagovat

   Deník Zlo, jak píšeš, mi přijde lehce prosparťanskej.

   • Deník Zlo

    OSEL@zdenda.scasny19.2.2016 17:23reagovat

    momentálně jo, ale ještě před pár lety to tak nebylo

    • Deník Zlo

     nosoroh19.2.2016 21:11reagovat

     No a dělají snad novináři v jiných novinách něco jinýho? Viz MfD nebo LN, teď nemyslím o sportu.

  • Deník Zlo

   majtin19.2.2016 19:15reagovat

   Hartman - to byl taky hlavní nepřítel. Teď bych řekl, že šel do sebe. Věnuje se hodně těm rozborům hry (jestli to není od té doby, co dělal velký rozhovor s Hřebíkem) a docela mu to jde. Řekl bych, že to není změnou zaměstnavatele, ale že šel do sebe.

  • Deník Zlo

   standis19.2.2016 19:59reagovat

   Ke konci působení Chovance ve Spartě na něj byla pořádána štvanice, takže se mohlo zdát, že je prospartanský, ale po nástupu Hřebíka vše ustalo A ani ted se mně nezdá, že by byl zase prospartanský. Snad jen Hřebík má dost prostoru k vyjádření.

 • Klouboučník vítězí

  OSEL@zdenda.scasny19.2.2016 16:40reagovat

  konečně si jeho losovačky všimli i v novinách

  http://www.sport.cz/fotbal/evropska-liga/clanek/750934-sach-mat-suralem-poharove-garde-rozestavenim-scasny-blufuje-a-vitezi.html#hp-sez

 • Palačinkář

  OSEL@zdenda.scasny19.2.2016 16:37reagovat

  nějak nechápu, co chce tím dalším videem dokázat, to vypadá, jak kdyby mu došli prachy a zkoušel vydělat na nějakých článkách pro bleskSmích

 • EL

  Strčprstskrzkrk19.2.2016 16:04reagovat

  Jinak včera bylo jasně vidět, že jde hrát i bez Matějovského a i Lafaty - i ve Zlíně to bez něho bylo lepší, ale samozřejmě nemohl za to, že hrál blbě celý tým - na druhou stranu být tam v útoku on, tak jsme třeba včera dali více než jen jeden gól - to je taky pravda. Jen jsou prostě utkání, kdy bych volil i jiné varianty než jen Lafata v útoku a přes to vlak nejede - na Schalke taky od začátku nehrál a opět jsme hráli i v útoku dobře - někdy to chce opravdu větší pohyb - ten on prostě nemá. V Krasnodaru opět - budeme hrát spíše z obrany a chce to v útoku běhavějšího hráče - Lafata by podle mého byl odříznutý.

 • sparta

  milito-5019.2.2016 15:49reagovat

  Všude čtu chválu jak Sparta přejela Krasnodar. Sparta hrála opravdu dobře bylo se na co dívat ale důležité je aby i v dalších kolech hrála dobře aby se bylo na co dívat snad si to hlavně hráči uvědomí. Uvidíme to už o víkendu MB bude docela silný soupeř tak snad nás Sparta potěší dobrým fotbalem

  • sparta

   Strčprstskrzkrk19.2.2016 16:01reagovat

   No právě o to jde - výkon super, ale musíme to opakovat častěji. Na Schalke jsme taky hráli dobře a pak v tragické Ostravě nevystřelíme na bránu a fakt neberu omluvu výkonu - že jsme byli unavení.

  • sparta

   atraps219.2.2016 16:55reagovat

   Sparta působila rozehranějším dojmem a je jen škoda že náskok je jen o branku.Krasnodar bude za týden podle mne úplně jinej tým.

 • Sestava

  waaw19.2.2016 15:38reagovat

  Jsem rad, ze Scasny cte nase prispevky pred zapasem a ze se inspiroval mym navrhem sestavy, ktery jsem zde napsal pred zapasem. To, ze postavil Holka misto Hybse beru uz jen jako jeho snahu byt alespon v necem originalni:

   

  ”Bez tech hracu, co nemuzou nastoupit to bude vzd loterie. Nemame co ztratit, sel bych do 3-5-2: Bicik - Brabec, Costa, Hybs - Zahustel, Dockal, Vacha, Jiracek/Marecek/Matejovsky, Krejci - Fatai, Julis. Kdyby to neslo, stahnout jednoho utocnika a prejit na 4-5-1”

  • Sestava

   atraps219.2.2016 15:50reagovat

   Costa na stoperu není dobrá volba.

  • Sestava

   OSEL@zdenda.scasny19.2.2016 16:32reagovat

   wááá, hybš už oddrandil svým BMW na severSmích

   • Sestava

    waaw19.2.2016 17:57reagovat

    A koho budeme mit do obrany jako alternativu, az se nekdo zrani a dalsi vykartuje? Janos ven, Svejdik ven, ted Hybs...

   • Sestava

    waaw19.2.2016 17:57reagovat

    A koho budeme mit do obrany jako alternativu, az se nekdo zrani a dalsi vykartuje? Svejdik ven, ted Hybs...

 • Zápas:

  Paspartu19.2.2016 14:46reagovat

  K počítači jsem se dostal až teď, tak se pokusím shrnout moje dojmy a myšlenky.

  Na zápas jsem čekal celkem s obavami, protože jsem čekal, že si ten jejich mohutnej útočník s naší obranou bude pohrávat, protože přesně tento typ nám nesedí. Nakonec jsem s nulou vzadu velice spokojen. To ale neznamená, že bych byl z obrany nadšen. Ano hráli dobře (stejně jako ostatní) ale tolik zbytečných chyb by lepší soupeř mohl a měl trestat. Musíme to zlepšit. Stále jsem velice spokojen se Zahustelem. Ten kluk mě nepřestává překvapovat. A to neodehrál zcela ideální zápas. Nečekal jsem, že se tak rychle a tak dobře chytí. V záloze se mi líbili všichni, ale nejvíce Dočkal, protože přesně tohle bych od něj očekával. Bojoval, přesně přihrával (ano, někdy se to nepovedlo) a makal i do zadu. Doufám, že forma vydrží i Láďovi. Tak nějak bych si krajního záložníka (křídlo) představoval. Taktéž šel nahoru i Fatai, ale je to zatím jen jeden zápas. Možná zafungoval ”faktor Šural”. Protože v ofenzivě nemá nikdo místo jisté, tak musejí všichni a pokaždé na 100% a to Krejdovi a Kenymu asi prospívá. Škoda té šance na začátku, ale udělal vše jak měl a chybělo jen to pověstné štěstíčko Úsměv Zdejším diskutujícím se nebude líbit asi to, že obstál i Marec. Svoje si odehrál a určitě bychom mohli využít jeho střelu z dálky. Vácha může být rozhodně lepší ale také nezklamal. Nakonec zmíním Juldu. Rozhodně nezahrál nejlepší zápas a ani nebyl tolik vidět. Jenže dal gól a podle toho se útočník hodnotí. Při gólu jsem si vzpoměl na Sigiho, který taky často nebyl vidět a pak jednou kopl do míče a rozhodl zápas. Velmi kladně hodnotím to, že neváhal zamakat i dozadu až někam k vápnu. Samozřejmě nesmím zapomenout i na mnou neoblíbeného pana Ščasného. Včera mě velmi mile překvapil. Pořád tvrdí, jak na 3-5-2 zanevřel a že to už hrát nebudem. Bum, první zápas a je to tady. Soupeře tím určitě zaskočil a i to nám pomohlo. Konečně vypadalo, že i hráči vědí co, kde a jak hrát. Navíc i střídání přišla v ideální dobu a na důležitých postech. Takže i s trenérem jsem velmi spokojen. No snad to tak půjde dál.

  PS: kdybychom takový výkon podali s Plzní nebo Slavií, tak bych i po prohře zatleskal s tím, že prostě udělali na hřišti vše.

  Pokud to někdo dočte až do konce, tak se snad nebudeme lišit v názorech. Smích

  • Zápas:

   Paspartu19.2.2016 14:48reagovat

   Každopádně nám dali hráči pozvánku na nedělní zápas s MB. Zaslouží si velkou návštěvu. Jsem ale skeptik a čekám 8500 Otrávení

  • Zápas:

   brac19.2.2016 15:19reagovat

   Někteří hráči zahráli tak, jak bych si přestavoval, že k tomu budou přistupovat každý zápas (Krejčí, Fatai,...). Sparta a ti samotní hráči se posunou jedině tak, že budou na trénincích a při zápasech makat na 100%, jak je ve zvyku u vyspělých týmů, což opakovaně zmiňuje každý hráč po přestupu např. do Bundesligy.

    

   Jinak se mi líbilo, jak Ščasný poslal střídající hráče napadat dopředu.

   • Zápas:

    spartas19.2.2016 16:03reagovat

    Jop, to mi přišlo taky dobrý.

  • Zápas:

   atraps219.2.2016 15:33reagovat

   Pravda je že jsme včera zahráli velice dobře.Co se ale projevilo nejvíc?Nehraje Lafata a nastane problém při zakončování.Co jsme zahodili bylo neuvěřitelné.Jenže na místo útočníka máme jen Juliše a nikoho jiného.Fatai by měl mnohem více při hře přemýšlet aby se nestávalo že se motá tam kde spíš překáží.Pokud dostane balon do běhu je v pohodě ale jak se zasekne nastane zmatek.

  • Zápas:

   trakip19.2.2016 16:22reagovat

   Osobně si myslím, že Julda v poli je lepším hráčem než Lafata. S ním hrajeme o 11. Lafata nemá takovou rychlost a není tolik důsledný v napadání. Přehled v brankovém území mu nikdo nebere. Je to ovšem jen můj názor.

   • Zápas:

    atraps219.2.2016 16:52reagovat

    Každá činnost je důležitá a právě Lafata má to co nikdo jinej u nás nemá.Cit pro zakončení a neuvěřitelnou úspěšnost.

77120 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha