Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Vedení

  taborita4.8.2016 15:27reagovat

  Našel někdo z vás někde nějaké vyjádření vedení - majitel, tiskový mluvčí atd. k včerejšímu utkání??

   

  Já osobně ne, takže jak to vlastně je? Všichni jsme spokojení nebo čekáme až v lize ztratíme 6 až 9 bodů na Plzeň a nedostaneme se do EL??

   

  Mě osobně by zajímalo, jak je vedení dlouhodobě spokojené s výkony mužstva i jednotlivců, s prací trenéra, scautingem, návštěvností

  • Vedení

   Obelix4.8.2016 15:35reagovat

   Nikdo to nikdy neřekne na plnou pusu a do médii už vůbec ne, poslední dvě možnosti co jsi vypsal by často museli nazvat tragédii a to nikdy neřeknou i když to tak často prostě je.

  • Vedení

   jurasek1114.8.2016 15:40reagovat

   Podle mne je odvolání připravené ale narychlo se řeší nástupce.Pokud se nepostoupí do EL budou následovat i odchody.

   • Vedení

    Obelix4.8.2016 15:52reagovat

    Loni přes CSKA ve stejném předkole jako teď taky nepřešel a nikdo ho neodvolal. V lize je odehrané jedno kolo a máme 3 body.

    • Vedení

     FF4.8.2016 15:55reagovat

     Vloni byla trošku jiná situace, nemyslíš?

     • Vedení

      Obelix4.8.2016 15:56reagovat

      Vždy je jiná situace. Prostě jsou teď hráči z formy, když Lafata nedá gól ani ze tři metrů, tak za tohle může trenér?

      • Vedení

       jurasek1114.8.2016 16:03reagovat

       Nejde jen o Lafatu ale at pošleme na hřiště kohokoliv hraje špatně.A od toho je právě trenér který tento stav neměl dopustit.

      • Vedení

       FF4.8.2016 16:09reagovat

       Ne, jsi mimo. Já to myslel tak, že jsme se po dvojzápase s CSKA nemuseli za nic stydět. Venku velmi dobrý výkon a nadějná remíza 2:2 do domácí odvety. Doma výborný první poločas, pak byla škoda druhé půle, ale byly to každopádně dva velmi dobré zápasy, kde jsme se o postup rvali do poslední chvíle. Jaký rozdíl oproti dvojzápasu s Bukureští. Smutek

      • Vedení

       FF4.8.2016 16:12reagovat

       A jinak ano. Za formu hráčů je zodpovědný trenér.

    • Vedení

     buran4.8.2016 16:02reagovat

     Nechci dělat žádné závěry, navíc jsem buran z vesnice a moc do toho nevidím. Ale už přípravné zápasy naznačovaly, že to není žádná hitparáda a teď kdy na začátku by měla forma hráčů gradovat, tak více jak polovina hráčů je z formy. Ty dva pohárový zápasy a jedno pojištění je toho důkazem. A to nás čeká o víkendu těžké utkání v Teplicích.

    • Vedení

     kilovolt4.8.2016 16:08reagovat

     nevšim jsem si že bysme slovácko převálcovali rozdílem třídy?! jak je to kua možné?!

  • Vedení

   bahno4.8.2016 16:01reagovat

   Vyjádření bude později, pořádně se připraví, něco se nalže, dají jiné cíle a jedeme dál...A pak už je to na Chocholouška, kdo mluví za Křetínského??

   Nebo to je OPRAVDU jenom obchodní artikl, který mimochodem každým dnem ztrácí na cené?, I když, mezi námi, už ji dávno ztratil...TOHLE JE NA TOTÁLNÍ PŘESTAVBU, TA VYJÁDŘENÍ HRÁČŮ,TRENÉRŮ MI PŘIPADAJÍ JAKO VE III. PRALESNÍ LIZE.Kdo je zodpovědný, v normálním klubu, za formu, natrénovanost a připravenost hráčů?? TRENÉR... Tady se trenér vymlouvá už od prvního zápasu, ŽE HRÁČI JSOU BEZ FORMY, NĚKDO CHCE NĚKAM, A PROTO NEHRAJE DOBŘE, ŽE TOTO A TAMTO, DÁT O 2 GOLY VÍC,TAK SE VYHRÁLO??Od čeho tam p.Ščasný je????Další zbytečný rok a pak už jenom ..........

 • současný hráčský kádr na LM nemá

  kilovolt4.8.2016 15:15reagovat

  to snad už je jeasné každému. a teď jsou tři možnosti:

  1. rezignovat na LM a hrát to na co je

  2. zlepšit kádr

  a. vychovat (a udržet) kvalitnější hráče

  b. nakoupit kvalitnější hráče

   

  cesta 2 něco stojí - nejdříve musím investovat abych pak mohl sklízet....to je jednoduché....varianta 2B je rychlejší, ale není to otázka ČR, tady už prostě dostatečná kvalita není

  • současný hráčský kádr na LM nemá

   koca9994.8.2016 15:28reagovat

   Máme kvalitnější tým než loni kdy jsme postoupili do čtvrtfinále EL a na LM nemáme kádr? Myslíš, že výchova hráčů nám vykope LM. Osmnáctiletí kluci ti nevykopou ani ligu natož LM a těžko udržíš kvalitní hráče u nás v lize delší dobu.

   • současný hráčský kádr na LM nemá

    Obelix4.8.2016 15:34reagovat

    Kde máme kvalitnější tým? Přišel jenom Kadlec a hráči z hostovaček. Odešel Krejčí, což byl jeden z nejlepších hráčů kádru ne-li vůbec nejlepší.

    • současný hráčský kádr na LM nemá

     koca9994.8.2016 15:36reagovat

     Odešel jenom Krejčí, přišel Kadlec, Čermák, Chvátal, Koubek. Slabší určitě není.

     • současný hráčský kádr na LM nemá

      Obelix4.8.2016 15:38reagovat

      Co zahráli Chvátal nebo Čermák před hostováním ve Spartě? Vůbec nic. Jestli to bereš takhle, tak to taky do odchodu můžu napsat Schicka, že jsme oslabili. Jestli hraje takový Chvátal slušně někde na Slovácku, tak to zdaleka neznamená, že má i na Spartu. Koubka beru ten není horší než Bičík, ale zatím nechytá jen v přípravě.

      • současný hráčský kádr na LM nemá

       koca9994.8.2016 15:46reagovat

       Schicka napsat nemůžeš, protože nebyl loni v kádru. Čermák vloni patřil mezi nejlepší hráče ligy. Kádr je stejný jako ten co uhrál skvělý výsledek v EL + posílení(rozšíření) o navrátilce z hostování. Tudíž tvrdit, že na LM nemají je nesmysl.

       • současný hráčský kádr na LM nemá

        Obelix4.8.2016 15:50reagovat

        Jenže soupeři v LM jsou někde jinde než většina soupeřů na které jsme narazili v EL, tak jak můžeš vědět, že na ní mají? Mít ve stylu, že někde dostaneme 5-0 a více? Potom ano v tom případě může hrát LM i Slávie. Čermák hrál za Boleslav tam na něho není žádný tlak - ve Spartě je to jiné tady se musí jenom vyhrávat.

        • současný hráčský kádr na LM nemá

         koca9994.8.2016 15:56reagovat

         Schalke, Lazio, Villareal. Opravdu si myslíš, že jsou o tolik horší než týmy v LM? Ano, možná než 6-8 těch opravdu nejlepších. Ale ostatní jsou kvalitativně srovnatelní. A té tvé poznámce o Čermákovi se můžu jen smát. Zřejmě si představuješ, že Sparta může kupovat hráče pouze z TOP klubů, protože tam je na ně taky tlak a tudíž to ve Spartě ustojí.

         • současný hráčský kádr na LM nemá

          Obelix4.8.2016 16:00reagovat

          Nejlepší čeští hráči se pravidelně v zahraničí skoro neprosazují a proto myslíš, že jde dlouhodobě v pohárech uspět jen s českými hráči? Oni jsou prostě horší než to lepší z Evropy a tím nemyslím zrovna Barcu nebo Real, ale i jiné kluby. Proto s takovým kádrem můžem jenom překvapit jako loni v EL, ale tohle nemůže být pravidelně. Stejně jako Island nebo Wales nemůžou být pravidelně ve čtvrtfinále nebo semifinále Eura. I u nich jde o dílčí úspěch, který zase dlouho nezopakují. To samé si musí lidi uvědomit s tímhle kádrem u Sparty. Loni se to povedlo a teď třeba x let daleko zase nedojdeme a je to logické a to můžeš mít na lavičce kohokoliv. Villareal nás taky u nich mačkal, že kdyby to skončilo 5-0 pro ně, tak jsme nemohli říct ani popel.

          • současný hráčský kádr na LM nemá

           koca9994.8.2016 16:05reagovat

           A odkud by jsi chtěl zahraniční hráče kupovat? Do čech nikdo nepůjde, protože není kvalita a hlavně peníze. Vždyť i Steau koupila hráče za 20mio Eur. O tom si v česku můžeme nechat jenom zdát.

   • současný hráčský kádr na LM nemá

    kilovolt4.8.2016 16:06reagovat

    18tiletým bude za pět let 23....proto jsem použil slovo ”vychovat” a ”udržet”

    • současný hráčský kádr na LM nemá

     koca9994.8.2016 16:09reagovat

     V české lize těžko udržíš dobrého hráče 5let. Nebýt Krejčího výkyvů formy byl by pryč už dávno.

     • současný hráčský kádr na LM nemá

      kilovolt4.8.2016 16:17reagovat

      souhlasím že to není lehké....

      podle mě to začalo vyhozením Poborského

  • současný hráčský kádr na LM nemá

   Spartan 19894.8.2016 15:28reagovat

   Za vsim co si napsal se podepisuju. Ale na tohle vsechno potrebujes schopny lidi, ktery jsou hodne hladovy po uspechu a potom se dostavi i ten nejaky efekt. A pak si myslim ze kolikrat nebudes potrebovat astronomicke prostredky...

  • současný hráčský kádr na LM nemá

   bobo4.8.2016 15:42reagovat

   Tým je dostatečně kvalitní na to, aby mohl do LM postoupit a hrát tam důstojnou roli. Problém je v tom, že tomu chybí drive, zdravá nasranost, koule. Všechno to je profesorský. Jak je možný, že se třeba Island dostal tak daleko na euru? Je to jenom o tom chtít.

   • současný hráčský kádr na LM nemá

    Obelix4.8.2016 15:54reagovat

    Víš jak je možné, že se Island dostal tak daleko na Euru? Protože tohle se jim povede jednou z 10 pokusů, stejně jako nám loni čtvrtfinále EL a někdy ani to ne z těch deseti. S tímhle kádrem můžeme hrát v LM důstojnou roli opět - jen při štěstí a shodou okolností, takže taky jen velice vyjímečně, jinak na to ten kádr prostě dlouhodobě nemá to samé v EL. Tenhle kádr má jen dlouhodobě na špičku naší ligy, což ovšem do Evropy není žádné extra měřítko.

  • současný hráčský kádr na LM nemá

   jurasek1114.8.2016 15:52reagovat

   Máme kádr který by normálně bojoval o LM a koho jěště přitáhnout aby ti stávající dostali strach o místo.Nevím koho ale když nestačilPauschek,Deli,Nešpor,Breznaník,Vacek,Husbauer,Hybš,Jánoš,Sýkora atd.

   • současný hráčský kádr na LM nemá

    Obelix4.8.2016 15:55reagovat

    Kvalitu a ne kvantitu. Přitáhnout lepší zahraniční hráče a nespoléhat se jen na české. S těmi nemůžeš dlouhodobě uspět, což jsi viděl na kompletní repre.

    • současný hráčský kádr na LM nemá

     jurasek1114.8.2016 16:08reagovat

     Lepší hráče ze zahraničí by bylo výborné ale kdo je u nás připraven sednout si na lavičku a čekat.

 • Brabec

  Obelix4.8.2016 14:52reagovat

  To jako myslí někdo vážně, že hráč, který je v klubu velice dobře placen a na české poměry všech lidí bere nadstandardní peníze se urazí a bude si něco diktovat? )).Já být majitel a tohle zjistit, tak mu dám pokutu, snížím plat a příště si to může rozmyslet jestli bude chtít hrát nebo ne. Jestliže si hráči začnou něco diktovat, tak to je začátek konce. Jako za Hřebíka, kdy se Blažek a jiní urazili, že nehrají - kde to jsme proboha? Ti hráči hlavně mají být rádi, že hrají za takový klub a jaké peníze měsíčně berou. Podepsali smlouvy a klub je nemusí pustit, když nechce. Ti hráči nemyslí? Asi ne.

 • Sparta dnesnich dnu

  Spartan 19894.8.2016 14:47reagovat

  Porad tak nejak premyslim o tom co ted v nasi Sparticce deje.

  Ted naposled me dostal Brabec tim jak rika ze steua mela lepsi hrace. At je to jak chce podle meho je to team se kterym by jsme si meli poradit. O to vic kdyz meli pry udajne nejake problemy v kadru atd.

  Porad kdyz slysim ze chceme konkurovat v evrope je podle me jine meritko nez rupnout s Rumuny...

  A ted me napadla jeste jedna myslenka. Nedavno Zdenek rikal do novin a nechci rikat ze si stezoval, ale mluvil o posilach ze je to slozite atd. A na me to neprimo pusobilo ze nebyl moc spokojeny s pristupem vedeni... Ted je otazka co pro to vse udelal. A ted druha strana. V posledni dobe se nepodarilo ZČ splnit nekolik cilu, ale porad to vypada ze je asi vsechno v poradku...

  No ja jsem proste pro hodne radikalni rez jak v managmentu tak i v kadru. Ale bohuzel koho jako trenera ktery nebude trpet tuhle linou pakaz ktera se nejradeji vidi nekde jinde, a nebo je rada za slusnou smlouvu bez toho ze by ji pojem Sparta neco rikalo...

  • Sparta dnesnich dnu

   Obelix4.8.2016 14:56reagovat

   Jestli tohle Brabec řekl o Steaue, že měla lepší hráče, tak potom bych se ho zeptal na jedno. A co jste chtěli v té LM dělat a proti komu hrát? Lazio taky mělo na papíře lepší hráče než my a jak to dopadlo, mělo lepší hráče i než Steaua. První bych zasáhl do toho managementu tím má Sparta začít a tahle bolest je dlouhodobá, že to nevidí Křetinský to nechápu.

  • Sparta dnesnich dnu

   pivees4.8.2016 15:27reagovat

   Brabec by neco takoveho nemel vypustit vubec z pusy. Kde na to prisel? Jak se mu ta myslenka dostala do hlavy? Jak to, ze stim nekdo nepracoval?Navic tu svou nejistotu na ty hrace ZS prenasel a kdyz neverite vojevudci, jak mizete verit ve vitezstvi. S timhle porazeneckym pristupem se neda uspet a v tom si myslim je chyba ZS. Nikdo mechce aby hraci byli namachrovany primadony, ale zdravi sebevedomi je zaklad. Rumuni nejsou lepsi, jen to meli vice zmaknute v hlave. Nejen souper mel problem v tymu, mi ho mame mnohem vetsi. Je cas ukoncit tenhle zmar

 • Scout

  Ohnivec4.8.2016 14:34reagovat

  Ujfaluši zdraví z yachty https://www.instagram.com/p/BIr8Y1_hkfG/ OtráveníOtrávení

  • Scout

   AlaMierda4.8.2016 14:40reagovat

   třeba loví imigranty z moře a ptá se je jestli náhodou neumí hrát fotbal.

 • Strach

  pivees4.8.2016 14:30reagovat

  Problem tohohle dvojzapasu byl i psychicky. Ty reci ZS pred odvetou behem pondelka a uterka byly jiz na vlne strachu, jak to dopadne a ze to dopadne spatne. Ten strach byl evidentni a prenest ho na hriste je uz jen otazka casu. Neco neni uplne, jak ma byt. A nepostup a styl hry to jen potvrdil.

 • Brian Pricke4.8.2016 14:03reagovat

  Jakub Konečný @jakub_konecny

  Rozhodnutí neuvolnit hráče, který mocně toužil z klubu odejít, vyšlo Spartu už na 140 milionů korun - a to nemusí být konečný účet. #brabec

  • RonamCZ4.8.2016 14:09reagovat

   Bez Brabce by jsme je přejeli 5-0. Záloha by jako zázrakem začala přesně přihrávat. Lafata by při golu byl posunutý o 20cm blíž k bráně. Stanciu by se při rozcvičení zranil atd. atd. SmíchSmích

   • RonamCZ4.8.2016 14:09reagovat

    Naší bráně*

    • Bunda4.8.2016 14:16reagovat

     To je sračka. Konečný no.

     • Brian Pricke4.8.2016 14:25reagovat

      Já to sem dal, abych rozvinul diskuzi. Nemusím s tím nutně souhlasit, ale jen bych dal takový podnět k zamyšlení - Brabec relativně obstojně namazal při prvním gólu (jakkoli to Stanciu trefil náramně) a nechal se vyžlutit mnohem hloupějším způsobem, než to udělal před rokem MM8. Stejná fáze, stejná soutěž, taky prohra. Má na tom rozhodně nemalý podíl a po zápase řekne ”Bylo vidět, že na ně prostě nemáme”. No co, tak má Steaua prostě lepší hráče, nic se neděje.

      • Bunda4.8.2016 14:33reagovat

       No jasně chápu. Ale Konečný je blb. Kdyby místo Brabce hrál Ramos tak nebudeme hrát sračku a postoupime? Vždyť nefungujeme jako tým, nemáme naučené základní prvky fotbalu.. To není o kvalitě hráče nebo o formě. Hru ve správných prostorách, presink, zmenšování hřiště můžeš naučit i amatéry.

       • Obelix4.8.2016 14:47reagovat

        Nemůžeš, protože nebudou stíhat další věci, jako je rychlost, předvídavost, technická kvalita, proto ty vyplněné prostory nebudou mít účel.

     • standis4.8.2016 14:43reagovat

      Sračka to sice je, ale je v tom kus pravdy. Hráče mají pouštět jako Kadeřabka a ne až po předkolech jako u jiných. A vůbec bych se nedivil, že včerejší Brabcův výkon odpovídal jeho nasranosti. Hlavně tady někdo zase napište, že za první gol vůbec nemohl.

      • Obelix4.8.2016 14:45reagovat

       Jak může být nasraný hráč, že ho nikam nepustí, když ho klub platí? Nasrat se může taky klidně majitel a nedat mu ani korunu nebo mastnou pokutu, ať si tohle Brabec a nejenom on i další hráči uvědomí.

 • Je tady ještě jedna

  maybe4.8.2016 13:56reagovat

  příčina , kterou jsem zatím nezaznamenal. Jak u nás tak i u prádelníka jsou totálně mimo všichni hráči co se zúčastnili té šaškárny ve francouzskén chalifátu. Ne, že by se tam nějak unavili, ale narušil se ten režim. konec sezony-dovolená-příprava- start nové sezony. Tím,nechci říct, že je to jediný důvod, mimo jsou i jiní co ve Frankistánu nebyli. Ale nemalý kamínek do mazaiky to je.

  • Je tady ještě jedna

   taborita4.8.2016 13:58reagovat

   tak já nevím, Zahustel, Vácha, Mareček, Fatai nikde nebyli a hrají větší kulový než Dočkal a Lafata

   • Je tady ještě jedna

    maybe4.8.2016 14:01reagovat

    To jsem taky psal. Ale podívej se unás a u prádelníka. Ti co tam byli jsou mimo všichni. Že jsou mimo i někteří jiní je fakt. Ale s tímto nesouvisející.

 • Nový trenér

  taborita4.8.2016 13:53reagovat

  Již loni jsem po aktivním shlédnutí zápasů jako v Plzni, na Slavii nebo v Ostravě tvrdil, že Ščasný Spartu nikam neposunul, ba naopak. Trošku mě nahlodaly výkony na Laziu a v Krasnodaru, ale od té doby opět totální marast. Takže jsem jednoznačně proto, aby odešel, času měl dost, kádr si mohl přebudovat podle svého - výsledek nula.

   

  Jako nového trenéra nechci za současné konstelace Hřebíka, ačkoliv se mi jeho práce a myšlenky vždy líbily. Ale dopadlo by to jako už 2 krát předtím, starší hráči ho potopí, protože se jim nebude chtít makat. Smysl to mělo pouze ve chvíli, kdy za Spartu hráli Kadeřábek, Krejčí, Skalák atd., kteří by za ním šli - tahle doba je ale nevratně pryč.

   

  Když přijde Bílek, Rada, Chovanec, bude to pořád to samé co nyní.

   

  Jediná varianta je zahraniční trenér (ale ne ze Slovenska či Polska), který to tu od základu přebuduje a bude spolupracovat s mládeží a jejich trenéry.

  • Nový trenér

   Capo4.8.2016 14:02reagovat

   Trenér Trenčína by mi rozhodně nevadil, hraje s nima ofenzivně a i když nastoupí s věkovým průměrem kolem 20 let, tak se herně vyrovná bohaté Legii. Horší než se Ščasným by to rozhodně nebylo. Ovšem taky bych radši ze zahraničí někoho jako byl Erik ten Hag, o kterém se loni v létě spekulovalo. Za pokus by to stálo určitě víc, než u nás pořád zkoušet české odborníky, kteří nezavadí o práci, jak je rok dlouhej. Nicméně této variantě věřim ještě míň, takového člověka, který bude naše vedení nutit pracovat, si do kožichu nevpustí.

   • Nový trenér

    taborita4.8.2016 14:06reagovat

    Ok, ale pokud chceme hrát s věkovým průměrem 20 let, tak to klidně může vést Hřebík s Holoubkem.

    Jde spíš o to najít trenéra pro současný kádr

    • Nový trenér

     Capo4.8.2016 14:17reagovat

     Tak to pak jo, ale takového bych hledal přednostně v Německu.

  • Nový trenér

   asd4.8.2016 14:05reagovat

   Mě se u nás v poslední době líbil akorát ten Kotal ... sice žádný velký jméno, ale je to sparťan, je to taktik, a v Brně z tim co měl k dispozici dělal dobrý výsledky.

   • Nový trenér

    Capo4.8.2016 14:22reagovat

    U nás nikdo neni, to může zůstat Ščasný. Jediný trochu zajímavý trenér je Trpišovský a ten je nedosažitelný. Kdyby měl Ščasného nahradit český trenér, tak ať si radši pomůžou z vlastních zdrojů. Trenérů na úrovni máme pod smlouvou dost - M.Hašek, Horňák, Svoboda.

 • Prašť jako uhoď

  LukyACS4.8.2016 13:37reagovat

  V prvním zápase Čermáka vystřídal Matějovský a hra šla dolů, v druhém proti Slovácku přišel Mareček a hra šla dolů, včera se to zkusilo s Váchou a bylo to némlich to samé.

  V útoku taky zkoušíme varianty a že by nějaká byla lepší? Asi je úplně fuk, kdo nastoupí, výsledná hra bude stejná.

  • Prašť jako uhoď

   Obelix4.8.2016 13:46reagovat

   Tady aspoň vidíš, že jsou z formy hráči. Trenér zkouší různé varianty a nic nepomáhá. Nedělejte z trenéra, který vedl úspěšně Panathinaikos fakt pitomce. Ve sportu se prostě stává, že někdy sedne deka na hráče nebo na tým - je to normální věc. Sedla na větší týmy než jsme my. Ale je teprve začátek sezóny a z té bídy máme z prvního kola stejně 3 body a na ty se hraje, uvidíme dále.

  • Prašť jako uhoď

   kapacitos4.8.2016 13:47reagovat

   Já doufám že v Teplicích bude hrát Čermák, Chvátal, Pulkrab nebo Nešpor a snad Holzer, jestli ho neodepíše kvůli kondici

   • Prašť jako uhoď

    Capo4.8.2016 14:24reagovat

    Nevim jestli by zrovna teď bylo rozumný je tam demonstrativně poslat, ale Ščasný už nemá co ztratit a nedivil bych se, že to udělá.

80950 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha