Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • S Timmym nebo bez Timmyho

  Víťák z Cé Osmičky24.2.2016 9:59reagovat

  To budiž otázka.

   

  Myslím, že to šibal bude chtít uhrát stejně jako na Schalke s rychlou trojicí v útoku, takže si myslím, že útok bude Krejčí Fatai Konaté.

   

  Mnozí tady argumentovali, že by neměl hrát (od začátku) Lafi, ani kdyby byl ready, v tom případě by se tam ale neměl objevit ani Juliš.

   

  Dočkal, Frýdek Vácha/Mareček střed, obrana stejná jako v domácím mači a snad se tam z toho neposerem a postoupíme. Hrozně se těším :)

  • S Timmym nebo bez Timmyho

   Bunda24.2.2016 10:28reagovat

   Proč ne Julis? Lukáš je hodně rychlej.. Musíme dát gól, protože Krasnodar minimálně jeden dá.. Věřím že kluci párkrát utečou a vyjde to Úsměv

   • S Timmym nebo bez Timmyho

    Tashunka Witko24.2.2016 11:17reagovat

    Protože Juliš neudrží balon ani s Bolkou.

  • S Timmym nebo bez Timmyho

   adam24.2.2016 10:30reagovat

   Já bych byl pro výše umíněnou trojici rychlých útočníků, pokud by všichni tři nebyli hrozní paliči. Juliš sice také sem tam něco zazdí, ale pořád má produktivitu vyšší.

  • S Timmym nebo bez Timmyho

   Paspartu24.2.2016 10:40reagovat

   Já bych nechal na hrotu Juldu. Je vysokej a rychlost mu nechybí. Zleva bych dal Krejdu, který vypadá poslední dobou slušně a z druhé strany buď Fatai nebo Timmy s tím, že bych je někdy kolem 60. minuty prohodil aby se to trochu provětralo.

   A taky bych asi nehrál 3-5-2 abychom neměli moc průchozí obranu, ikdyž doma se mi to líbilo. Zítra radši na 4 beky s tím, že každej druhej balon skončí na tribuně než 3 obránci, pěkný fotbal a vyřazení Smích

   • S Timmym nebo bez Timmyho

    DaveACS24.2.2016 11:44reagovat

    Julda má asi 182 cm SmíchSmích

    • S Timmym nebo bez Timmyho

     Tashunka Witko24.2.2016 13:38reagovat

     Proti Frýdkovi nebo Marečkovi hotový obr.

    • S Timmym nebo bez Timmyho

     Chrod24.2.2016 13:42reagovat

     Jasně no Smích a proto na týmový fotce ze zápasu s Krasnodarem je minimálně stejně velkej jako Zahustel, kterej má podle ofiko stránek 187... 182 má Holek vedle něj...

  • S Timmym nebo bez Timmyho

   artaxerxes24.2.2016 10:42reagovat

   Já nesouhlasím s tím, že musíme mít rychlou trojici v útoku. Pokud budeme většinu doby bez míče (což je pravděpodobné), tak potřebujeme na hrot bojovníka, který bude napadat rozehrávající obránce a když budeme u míče, tak se ho bude snažit podržet, než se doplazí Úsměv ostatní.

    

   V podstatě, aby hrál podobnou roli jako Hartig za Hřebíka nebo Tomáš Jun za Straky. Díky tomu, že Juliš je nejen bojovník, ale i celkem rychlý a obratný hráč, tak by svou práci měl odvést velmi dobře. Mám, ale obavy co bude potom až mu po hodině dojdou síly.

   • S Timmym nebo bez Timmyho

    Paspartu24.2.2016 10:49reagovat

    Pokud ti jde čistě jen o to aby udržel míč, tak tam můžeme postavit třeba Jiráčka, protože ten by to zvládnout měl.

    • S Timmym nebo bez Timmyho

     artaxerxes24.2.2016 12:25reagovat

     No jako náhrada za Juliše na posledních 20-30 minut si myslím, že by byl asi nejlepší.

      

     Já mám rád průniky Konateho, ale on není silově odolný a není to ten bojovník, který bude neustále napadat obránce, to nedělá ani Fatai a Krejčí taky ne.

     Pokud budeme věřit, že v 70.minutě utkání bude stav 1:0, 1:1, 0:0, 2:1 apod. tak nebude hlavním úkolem vstřelit branku, ale dsržet míč a ukrajovat čas, proto bych si i na hrotu dovedl představit Jiráčka a ve středu hřiště uklidňující prvek Matějovský.

     Ale pořád je to o tom, že musíme být v postupovém stavu (popř. prodložení).

      

     Kdybych měl tipnout střídání, když bychom na tom byli dobře, tak asi Jiráček za Juliše, Konate za Fataie a Matěj za Krejčího.

      

 • Smejd

  rebus24.2.2016 7:34reagovat

  http://sport.aktualne.cz/po-vizkovi-chce-100-000-po-kovarikovi-dokonce-800-000-korun/r~6cbcc580da4211e584160025900fea04/

  • Smejd

   lotar24.2.2016 11:47reagovat

   šmejd to je slabý slovo dokud tam budou podvodníci jako je Pelta a Berbr tak se budou lidi pořád dohadovat jestli si to někdo koupil.Dnes mě to příde že každej klub co má prachy a chce něco dokázat tak musí platit určitej paušál aby se rozhodčí vůbec obtěžoval něco písknout bohužel na ukor toho druhého.Už jenom to že zápasy mezi Spartou a Plzní musí pískat zahraniční rozhodčí mluví za vše.

 • ke včerejšímu vláknu Matějákovu

  Sendi24.2.2016 0:38reagovat

  Řada z Vás píše, že když uvádim Matějáka a Lafatu jako jediný dva naše hráče s evropskou kvalitou, takže to není pravda jelikož náš tým postupuje a že tedy nejsou jediní. Já to vidím tak, že Sparta určitě postupuje vždycky díky kvalitnímu týmovýmu pojetí, což je v českym kontextu naprosto logický, nikdy to nebylo tak, že by jeden hráč podal vyjímečný individuální výkony, pokud se nám zadaří a zvítězíme, obvykle celej tým dostane vyrovnaný hodnocení. Lafata s Matějovským doteď oproti ostatním ale řeší situace jako dobří hráči v evropskym kontextu, Lafata má špičkové zakončení a Matějovský zase kreativitu jakou má zase v českym kontextu snad jedině Rosický. Čas samozřejmě nelze zastavit a tak jejich výkonnost jde a půjde ještě dolů, to je jasné a je potřeba je oba plynule nahradit, ale o tom jsem se ve včerejším příspěvku rozepisovat nechtěl...Matějákův přínos jde ale taky ruku v ruce s nabídkou ostatních, nábězích apodobně, pokud nemá komu, pak se jeho kreativita nemůže projevit a podle mýho je právě tohle důvod, proč se zdají jeho výkony slabší, plus bych dodal, že se mi zdá, že začíná mít větší problémy s rychlostí, dříve uměl s míčem driblovat velice dobře a to ho opouští....co se ostatních hráčů týče, tak ti mají spíše potenciál na to mít evropskou kvalitu a několik z nich se tý úrovni určitě blíží(několik z nich už to i předvedlo, ale bohužel ne konstantně), ale na Matějáka s Lafatou dle mýho pořád individuálně nemá nikdo, nicméně Schick s Čermákem ten potenciál je nahradit určitě mají...je to jenom můj názor, takže budu rád, když ho někdo svede konstruktivně napadnout:)

  • ke včerejšímu vláknu Matějákovu

   maaarty24.2.2016 1:32reagovat

   Nevím no. Oba v hlavní části EL odehráli v základu jen 4 ze 7 zápásů. Kdyby to bylo jak píšeš, tak minimálně Matějovský by hrál víc zápasů. Ty z mého pohledu nejvydařenější byly zase bez Lafaty. Trvám na tom, že nejen zdejší zvyk je hledat na hráčích to špatné, špatné výkony a ne naopak a že i ostatní mají velkou kvalitu. Třeba Krejčí a Costa jsou tady terčem posměchu mnohých, ale kvalitu prostě musí mít.

  • ke včerejšímu vláknu Matějákovu

   petr13724.2.2016 6:26reagovat

   Ja ti to ”napadnu” zejmena tim, ze bez nich obou jsme jednoznacne prehrali Krasnodar.

    

   Jinak o Lafatovi se nema cenu bavit, ale nekonecne litanie na tema Mateje a neustaly obhajoby ve stylu, ze kvuli nenabihajicim spiluhracum nemuze vyniknout jeho genialita...to uz by snad stacilo ne?

   • ke včerejšímu vláknu Matějákovu

    peterpan2724.2.2016 9:54reagovat

    Přesně, takže Matějovi slabé výkony jsou důsledkem špatných výkonů jeho spoluhráčů - zajímavá teorie

   • ke včerejšímu vláknu Matějákovu

    Tashunka Witko24.2.2016 9:54reagovat

    Krasnodar hrál tužku, přesto byl díky naší non-creativní záloze kombinačně o třídu lepší a 20 minut na konci nám nepůjčil balon. My jsme vítězili jen silou a nákopy, ne fotbalem !

    • ke včerejšímu vláknu Matějákovu

     bobo24.2.2016 11:00reagovat

     Přesně tak.

    • ke včerejšímu vláknu Matějákovu

     petr13724.2.2016 13:56reagovat

     tenhle argument se hodí, ale tak možná do krasobruslení. Výsledek totiž byl 16:3 na střely a naše vítězství, po kterém šli fanoušci, asi až na tebe, spokojení domů

  • ke včerejšímu vláknu Matějákovu

   majtin24.2.2016 10:09reagovat

   Já ti to napadnu třeba tím, co jsem tu už psal minulý týden. Bořek má spousty asistencí, ťeď na jaře asistoval u všech 3 gólů (u jednoho pravda měl 2. asistenci), plus tam měl třeba přihrávku do 100% šance Juldovi proti Krasnodaru. Odhaduji, že tak nějak na okolo poloviny gólů Lafymu přihrál on. Za první dvě sezony dosáhl 21 bodů (góly + asistence), což znamenalo vždy druhé místo, jednou za Hušbauerem, podruhé za Lafym. Letos se mu konec podzimu nedařilo, přesto má už zase dvanáct bodů. Podobné statistiky prokazuje i v reprezentaci. Takže jestliže píšeš, že Lafy má špičkové zakončení (on je samozřejmě tay můj oblíbenec), tak já ti napíšu, že Bořek je špičkově produktivní. (Jen ho naučit makat, kyž je to potřeba. Samozřejmě, někdy si můžeš pomoci inteligencí a předvídavostí, jen mi přijde, že Bořek to dělá i někdy, když to zrovna nejdeÚsměv )

 • Arsenal:Barca

  standis23.2.2016 22:38reagovat

  Dobrej fotbálek. Mně úplně bude stačit, když za 5 let dnešní dorostenci Sparty budou hrát takhle a ani nemusejí hrát Jarynův fotbal, který se bude hrát za 5 let.

  • Arsenal:Barca

   sk. sokolovo23.2.2016 22:46reagovat

   To jo. Pěknej ťukes a nasazeni to bylo.

  • Arsenal:Barca

   Zoidy23.2.2016 23:32reagovat

   To se fakt tenhle fotbal někomu líbí?

   • Arsenal:Barca

    OSEL@zdenda.scasny23.2.2016 23:46reagovat

    co to je za otázku? Smích

   • Arsenal:Barca

    Tashunka Witko24.2.2016 1:13reagovat

    Máš pocit, že je špatný když někdo přesně prihrává a má dokonalé zpracování i v rychlosti nebo je lepší když někomu míč napřed nafackuje jak Frýdkovi a každou přihrávku honí za uchem ?

    • Arsenal:Barca

     Zoidy24.2.2016 11:48reagovat

     Tak o to mi právě jde, ti hráči mají neskutečnou techniku, rychlost a stejně si dávají 95% přihrávek někde na půlce a akorát nechají druhej tým běhat. Jako neříkám, že to není účinný, jen že se na to vůbec nedá koukat a nechápu, že se to někomu líbí...

  • Arsenal:Barca

   waaw24.2.2016 10:02reagovat

   Kdyby nekdo sestrihal jen urcite casti vcerejsiho zapasu, tak by v nich bylo videt, ze ani jeden hrac Barcy neudelal rychlejsi krok. Cele muzstvo se souravou chuzi posouvalo smerem dopredu a nekdy i dozadu. Proste klasicka prekulovana (s jemnymi rozdily ve zpracovani mice a presnosti prihravek). Co bylo ale trochu jine, ze v urcity okamzik se najednou polovina muzstva rozbehla a byla z toho behem par sekund golovka. Docela b mne zajimalo, jak by vypadaly jejich zaznamy na sporttesteru

 • Zákrok alá Matějovský

  majtin23.2.2016 22:05reagovat

  Skoro bych řekl, že ten souboj cca před 5 minutama v zápase Ars- Bar byl skoro totožný s tím, po kterém byl vyloučen MM proti CSKA.

  • Zákrok alá Matějovský

   sk. sokolovo23.2.2016 22:13reagovat

   On to hodně poušti rozhodči. Ale ten Ozil z Arsenalu toho bych chtel u nas!

 • Anglie vs Německo

  OSEL@zdenda.scasny23.2.2016 21:07reagovat

  mně je tedy sympatičtější německý model, kdy jsou vstupenky cenově dostupné všem a to i na Bayernu

  • Anglie vs Německo

   Srdcař Plavšič23.2.2016 21:34reagovat

   Tak já nechápu, proč by tobě (jako konečnému zákazníkovi) měl být sympatičtější model naprosto přemrštěných cen.

   • Anglie vs Německo

    OSEL@zdenda.scasny23.2.2016 21:40reagovat

    já jen, že očas tady byly takové velkohubé prohlášení jak někdo bude zavádět anglický modelSmích

 • Kauza Hybš

  OSEL@zdenda.scasny23.2.2016 21:01reagovat

  pravda je, že mně se vždy líbil, ale zdenda to vidí jinak, je to trochu návrat k tomu co razil Pepek, silový agrasivní fotbal. A má to svou logiku, v pohárech budou vždy lepší hráči, co se týče techniky. Takže agresivní styl celkem funguje.

 • ty přihrávky

  OSEL@zdenda.scasny23.2.2016 20:52reagovat

  to je jak na plejstejšnu pánové

  • ty přihrávky

   sk. sokolovo23.2.2016 21:02reagovat

   Mě připadá že mají na kopačkách vteřinový lepidlo!Smích

   • ty přihrávky

    standis23.2.2016 21:05reagovat

    To je jako by se učili hrát fotbal u Jaryna.Úsměv

    • ty přihrávky

     OSEL@zdenda.scasny23.2.2016 21:08reagovat

     k jaryn stylu tam schází zběsilé pobíhání po hřišti a mávání rukamaSmích

     • ty přihrávky

      sk. sokolovo23.2.2016 21:19reagovat

      Nevíš kamaráde jak se jmenuje ten hráč co kouše ty soupeře?Nejsem si jist jestli hraje. Ale myslím že přestoupil do Barcy.

      • ty přihrávky

       OSEL@zdenda.scasny23.2.2016 21:24reagovat

       teď o tom muvil bos, suaréz

       • ty přihrávky

        sk. sokolovo23.2.2016 21:37reagovat

        Jo jo to je von! Dik. Už při tom nastupováni ňák cenil zuby sem si všiml. Ale nevěďel sem že je to on. Už chtěl kousat na začátku a myslím si že do konce zápasu asi kousne někoho!

 • Sem to teď zapnul

  OSEL@zdenda.scasny23.2.2016 20:48reagovat

  co je to tam za moulu na tom komentátorském stanovišti?

  • Sem to teď zapnul

   sk. sokolovo23.2.2016 21:08reagovat

   Ňákej novinář co púsobí v Anglii. Jestli jsem slyšel dobře.

 • Šíře kádru

  waaw23.2.2016 18:46reagovat

  Co si myslite o siri naseho kadru? Byl to jeden z cilu prestupoveho obdobi zvysit konkurenci, ale mam pocit, ze na plno postech i kdyz hrac vypusti a zahraje slabe, muze se spolehnout, ze ma misto jiste, protoze konkurence neni, nebo je vykonostne jeste horsi

  • Šíře kádru

   standis23.2.2016 19:06reagovat

   Až na obránce je konkurence dostatečná. Nechápu proto odchod Hybše bez náhrady.

   • Šíře kádru

    Capo23.2.2016 20:02reagovat

    Přesněji řečeno, na krajích obrany je konkurence slabá. Stoperů máme dost. A souhlasim, že uvolnění Hybše bez náhrady je celkem luxus, který se může vymstít. na pravé obraně je to stejné v bleděmodrém. Zahustel se zrakví a zase to dohraje maximálně Mareček. A v osobě Zahustela v podstatě máme i jedinou kloudnou variantu na pravého halfbeka do 352. Celkově mě dost překvapilo, že v podstatě v áčku zůstal pro jaro jen užší kádr 18 lidí do pole. Stačí, aby se v jednu chvíli sešla dvě zranění, dva karetní tresty a budeme to lepit hodně divoce.

   • Šíře kádru

    waaw23.2.2016 20:07reagovat

    No ja bych si neyl tak jisty, ze mame jen problem se zastupitelnosti v obrane. Tam to je nejviditelnejsi a to nejen na krajich. Proste Kovace brat jako plnohodnotnou nahradu nemuzeme a Mazucha opravdu nevim jak je na tom.

    V zaloze taky neni zadna hitparada na vyber. sice se Suralem je to veselejsi, alei tak je pro nas stale luxus posadit Dockala nebo Krejciho. A az se nakomuluji zreneni s kartama, tak nas potes...

    Snad jen v tom utoku mame trochu konkurenci

  • Šíře kádru

   pubi23.2.2016 20:07reagovat

   Když pominu krajní beky, tak je šíře kádru naprosto v pořádku, až luxusní. V možná nejdůležitějším zápase sezony nám chyběli tři hráči ze základu a myslím, že to znát vůbec nebylo...

   • Šíře kádru

    trinact23.2.2016 22:44reagovat

    Souhlas.

77120 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha