Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Věk Baníku proti nám

  majtin7.12.2015 23:35reagovat

  J. Pavlenka (23) - M. Dostál (26), F. Kaša (21), M. Honiš (19), L. Lučič (20) - K. Mondek (24), P. Mišák (24) (stř.82. M. Szotkowski (19)), D. Ožvolda (19) (stř.79. O. Šašinka (17)), V. Ježdík (28), D. Holzer (20) - T. Mičola (27)

  Tzn. celý (nebo skoro) zápas odehráli 2 devatenáctiletí, 2 dvacetiletí a jeden jedenadvacetiletý. Do zápasu zasáhli ještě 1 devatenáctiletý a 1 sedmnáctiletý.

  • Věk Baníku proti nám

   standis7.12.2015 23:51reagovat

   Sparta za Hřebíka - začínal trenovat Lavička porazila Slovácko s Pavelkou a spol. se zálohou 20-21 let prům. věku. A zase tak dávno to není. Ted je tam nejmladší Krejčí, který hraje ligu 5 let...

   • Věk Baníku proti nám

    nemfi8.12.2015 1:28reagovat

    Stačí si vzpomenout na zápas v Lyonu, kdy jsme nastoupili se zálohou a útokem Kadeřábek (20), Hušbauer (22), Pavelka (21), Přikryl (20), Kadlec (20) a Kweuke (25).

  • Věk Baníku proti nám

   kopejtko8.12.2015 7:33reagovat

   stále dost dobře nechápu proč se neustále řeší Baník, hráči si orazily na evropský pohár a v suchém triku udělaly tři body

   • Věk Baníku proti nám

    waaw8.12.2015 8:15reagovat

    Hraci si orazili pulku sezony a na Baniku se ke konci hezky opotili z obavy, aby Banik nahodou nesrovnal. Nebyt toho, ze brankar hodil mic Lafatovi na nohu a ten nestihnul uhnout, takze se mic odrazil do brany, k zadnemu ohrozeni Baniku by nedoslo

  • Věk Baníku proti nám

   asd8.12.2015 8:46reagovat

   V Příbrami 17lety stoper ročník 98 Úsměv celý klíčový mač s Olomoucí, s nulou. Dosoudil vypadl, tak tam dal mladýho talenta. U nás by tam nacpal Marecka s Frýdkem

 • ZŠVCD

  Skleepy7.12.2015 21:38reagovat

  Pokud hrajeme hovno zkraje sezóny, tak jsou hráči nerozehraní. Pokud na konci, tak jsou unavení. Uprostřed sezóny Zdendu špatné výkony nezajímají, protože tak už příště hrát nebudeme - ledaže bychom byli nerozehraní nebo unavení.

  • ZŠVCD

   artaxerxes7.12.2015 22:14reagovat

   To neznáš - Jarní únava přechází v letní siestu, přes podzimní ospalost až k zimnímu spánku.Smích

  • ZŠVCD

   AlaMierda7.12.2015 23:01reagovat

   ono za vše mnluví jeden jendoduchý několikrát ověřený fakt. Přestup fotbalisty z naší ligy do kvalitnější zahraniční ligy = údiv jak se na tréninku maká naplno, pokračuje to pár minutama na hřišti, pak střídačka, tribuny a návrat do ĆR. A vrchol toho je, ten údiv, že nehrál. Mě by třeba zajímalo kolik hráčů našeho A týmu zůstane po tréninku dobrovolně na hřišti a ještě si přidává.

 • eFotbal

  daniel7.12.2015 21:03reagovat

  Takže nic nového pod sluncem, i když nároční sparťanští fanoušci se bouří proti nevýraznému výkonu svého týmu na vítkovické půdě zoufale posledního Baníku. Je pravda, že kdyby si oba týmy v neděli odpoledne vyměnily brankáře, vyhráli by Ostravští nad sparťany tři nebo čtyři nula. Nebýt skvělého Bičíka ve sparťanské brance a obří chyby jeho ostravského kolegy Pavlenky a pohotové dorážky letenského kanonýra Lafaty, jeli by Ščasného svěřenci do Prahy s pěknou ostudou. Vždyť tahle dorážka byla jedinou střelou Sparty v Ostravě!//A fandové:„Myslel jsem si, že mi zápas Sparty na Baníku zvedne náladu. Ale končím totálně vyčerpaný a nemám chuť naprosto na nic. Nejlepší hráč David Bičík, smekám před ním. Ale jinak… To radši ty peníze, co to všechno stojí, dejte na přístroje do nemocnic,“ napsal jeden z nich.//Mě osobně nepřestává fascinovat, jak se může tak schopný člověk (Křetínský)obklopit takovými trotly. Vždyť kdyby mu tohle sedělo v ostatních firmách, tak si zákazníci svítí loučemi,“Smích

  • eFotbal

   captain_obvious7.12.2015 22:01reagovat

   Já to tady psal už dřív, že v Křetínského ostatních firmách neexistuje, aby na takových vysokých pozicích seděli nekvalifikovaní lidé, kteří s danou prací mají minimální až žádné zkušenosti, jenom ve Spartě to je samej kamarád.

   A potom na přednášce na VŠE nebo kde řekne, že on si do svojí firmy přece neobsadí někoho, komu nedůvěřuje a kdo ho okrade. Ale o co přesně by ho jako ten někdo měl okrást v klubu, kterej bez jeho dotací končí každý rok 100 i víc mega v minusu, to už řečeno nebylo. Smích

   • eFotbal

    AlaMierda7.12.2015 22:54reagovat

    jenže nekončit v minusu znamená každý rok se dostat daleko v LM a ješte do toho prodat 1-2 hráče za dost vysoké částky. Což je momentálně dost nereálné. Sparta není jenom výdaj A týmu, těch výdajů je mnohem více. Fotbalový klub nelze řídit jako firmu, protože ten ti nikdy dlouhodobě nebude vydělávat. Kdyby přišel místo Křetínskýho třeba nějaký bohatýr třeba z Ruska tak si dosadí také své lidi kterým bude důvěřovat, protože nebude mít čas a bude se věnovat svému hlavnímu byznysu. Doufám, že tu nikdo není tak naivní a nemyslí si, že Křetínský bude mít na prvním místě řízení Sparty a pak až své výdělečné obchody. On má Spartu jako koníček, stejně jako jiní bohatí majitelé na světe své kluby. Vyhazovat ho opravdu může jen totální pitomec, protože díky němu jsme na tom finančně dobře.

    • eFotbal

     trinact8.12.2015 0:12reagovat

     Výdaje jsou, hrubě vzato 150 milionů korun mzdové a 100m kč provozní náklady. To znamená nekončit v minusu se rovná dostat se do základní skupiny LM. Jenom za to máš příjem 8m euro (220mkč), zhruba 60m je vstupné. Do zbytku opravdu nevidím.

     • eFotbal

      honzaspartan8.12.2015 10:09reagovat

      Plus máš spoustu dalších příjmů nezávislých na LM.

    • eFotbal

     honzaspartan8.12.2015 0:39reagovat

     ”jenže nekončit v minusu znamená každý rok se dostat daleko v LM a ješte do toho prodat 1-2 hráče za dost vysoké částky”

     Haha, tak ty seš dobře mimo. Hlavně, že tady machruješ a děláš, jak tomu rozumíš, zatímco ostatní ne.

     Já se bavím Smích

     • eFotbal

      AlaMierda8.12.2015 9:58reagovat

      musíš si uvědomit, že výdaje Sparty není pouze A tým, projdi si někdy účetnictví Sparty a pokud ho pochopíš, tak zjistíš, jakého ze se děláš idiota.

      • eFotbal

       honzaspartan8.12.2015 10:06reagovat

       Děláš ho ze sebe ty. ”Každý rok daleko v LM” je holý nesmysl.

       I Dan mluvil o tom, že by Sparta nemusela být ani každý rok v LM.Smích

       • eFotbal

        honzaspartan8.12.2015 10:08reagovat

        A ještě vlastně k tomu prodat dva hráče za vysoké částky.

        lolSmíchSmíchSmích

    • eFotbal

     wilathewarrior8.12.2015 1:57reagovat

     presne tak :)

  • eFotbal

   honzaspartan7.12.2015 22:18reagovat

   Přesně to já kritizuji.

   Kvůli těm jeho trotlům trpí Sparta sportovně i finančně a já ho nebudu velebit za to, že tu vygenerovanou ztrátu potom zamázne.

 • sraz

  Arni7.12.2015 20:57reagovat

  Bylo tam dneska něco zajímavého, co by stálo za napsání?

  • sraz

   zkusenac7.12.2015 21:33reagovat

   Jak už někdo psal níže, pouze že zítra bude představena první posila, můj tip, že se podepíše Mazuch. Jinak Kotalík mluvil hlavně vatou, jak vše probíhá pečlivou analýzou, jak existuje přestupní komise sestavená z pěti lidí a že každý přestup je dlouhodobě zvažován a skauti sledují hráče třeba i rok Smích Pak tam pořád kecal nějaký senior, který chtěl na jednu stranu výsledky, ale stavěl by už teď na juniorech a dorostu. Jo a Svoboda a všichni si myslí, že zápas s Baníkem propadák a zaňďour nebyl, pouze jsou hráči unaveni.

   • sraz

    daniel7.12.2015 21:42reagovat

    no on je paradox že v Libe hráli dobře a prohráli a v Ostravě hráli naprosto kulový a vyhráliSmích

   • sraz

    Kombinator7.12.2015 22:01reagovat

    Ten pomatenec snad fakt krmí těma svýma ubohejma výmluvama i vedení včele s Křéťou a oni mu to snad fakt žerou. To už není ani k smíchu, to je prostě k pláči.Vztek To je fakt už totální krize, že mu takový výkony týmu vedení dlouhodobě toleruje a nemaj v úmyslu ten šílenej herní propad vůbec řešit na systémový úrovni.Vztek Nechápu, Křéťa se možná ve studiu LM snažil jak malej kluk, aby ukázal, že fotbalu rozumí, ale v konečným účtování ze sebe v praxi dělá pablba a potvrzuje Řepkova slova, což je, vzhledem k Řepově inteligenci, hodně smutnej fakt.

    • sraz

     honzaspartan7.12.2015 22:22reagovat

     Jak říkám, majitel na baterky.

     Je sice fajn, že si Křéťa ty svoje chyby potom zacvaká. To je ekonomická stránka věci. Ale jak napraví to, že Spartu rozesírá po sportovní stránce?Otrávení

   • sraz

    captain_obvious7.12.2015 22:09reagovat

    Smích Třeba takového Steinhöfera sledoval rok Thorsten Fink. Smích Kdo ale sledoval Paixaa, to je těžké říct. Možná naše pětičlenná přestupní komise rok v kuse sledovala týden co týden na livesportu, jestli dal gól.

   • sraz

    LukyACS7.12.2015 22:13reagovat

    Že jsou unavení, to beru. Už jsem několikrát zmiňoval, jak je podzim pro našinec brutálně náročnej - krátká přestávka, pak předkola(4z), liga(16z), pohár(3z), skupina(6z) a někteří hráči ještě hrají za repre, prakticky pořád hrají 2z týdně.

     

    Ale za tohle Ščasný může sám, protože nebyl ochotnej postavit nikoho z mládeže ani v Králově Dvoře nebo Pardubicích a navíc mi to přijde jako čistej alibismus, protože kulové jsme hráli už v x zápasech před tím, za to mohlo co? Nesehranost, nerozehranost, vykartování hráči nebo co? My v derby nevystřelili ani jednou na bránu, v Plzni 2x a to jsme hráli proti 10, porazily nás Pardubice, málem i Králův Dvůr, porazil nás oslabenej Liberec, včera jsme v Ostravě, která za 16z uhrála 4b a chyběla jí půlka kádru, vystřelili jen 1x na bránu a to jen díky daru Pavlenky atd.

     

    Podobně alibistickej byl Pepek, ten fakt omluvil všechno a nikdy nebyla chyba v něm. Když se povedl úspěch, byl to jeho úspěch, protože vymyslel chytrý tah typu Podaný a když se prohrálo, mohli za to všichni, jenom ne on.

    • sraz

     Sendi7.12.2015 22:20reagovat

     ta únava, to mi pije krev. Mluví o tom teď, všechny kluby, mimochodem jsem nedávno narazil na toto:

     „V pondělí i v úterý trénují čtyři hodiny, ve středu mají klubem řízené aktivity, což znamená, že jdou třeba na badminton, na jógu nebo na plavání. Pokaždé musím někam zajít. Ve čtvrtek zase trénují čtyři hodiny a v pátek mají lehčí dvouapůlhodinový předzápasový trénink.”

     To je trénink starších žáků Manchasteru City, jak ho popsal Vojtěch Šilhán, kterej tam byl z Teplic na stáži. Tuhle jsem zase četl rozhovor s kondičnim trenérem Štěpánka a ten tam říkal, že tréninkovou dávku profesionálního tenisty českej fotbalista nemá šanci zvládnout, takže tam je meritum věci co se týče tý únavy. Každopádně že Unavený reprezentanti neporazí vyfreshovanou juniorku Ostravy, tak to můžou jít do hajzlu žejo :D

      

 • Rogério

  ouki7.12.2015 19:40reagovat

  Ty zákroky jsou naprosto neuvěřitelné! Loku lahodící.

   

  http://www.sport.cz/fotbal/ostatni/clanek/730603-neuverite-dokud-neuvidite-brankar-a-vehlasny-kanonyr-ceni-povesil-kopacky-na-hrebik.html#hp-sez

 • :)

  LukyACS7.12.2015 19:39reagovat

  Zítra asi dorazí Zahustel Úsměv

  • :)

   kapacitos7.12.2015 20:02reagovat

   Do snídaně s Novou.. Smích

   • :)

    LukyACS7.12.2015 20:05reagovat

    nebo Mazuch, ale zítra prostě přijde první posila

    • :)

     experto7.12.2015 20:20reagovat

     Nebo Matula s Táborským a Kapolongo zatím bez víza

    • :)

     Arni7.12.2015 20:24reagovat

     Odkud to máš???

     • :)

      Dynamo7.12.2015 20:33reagovat

      se setkání zlatých permanentkářů s hráči a zástupcům klubu

    • :)

     Kombinator7.12.2015 20:29reagovat

     Jestli chceme fakticky posílit, tak nejdřív musí vypadnout ta parodie na trenéra, co máme přisátou na prdeli a nechce se pustit.

     • :)

      Furia Ceca7.12.2015 21:02reagovat

      Myslíš, že pak klucí začnou konečně i běhat?

      • :)

       kapacitos7.12.2015 21:35reagovat

       Když se jim bude chtít, tak jo

      • :)

       Kombinator7.12.2015 21:48reagovat

       Ať je třeba Dan povyhází všechny, pokud nebudou chtít běhat, ale Ščasný u týmu nemá absolutně co dělat a musí táhnout jako první a ne si ještě během přestávky z týmu udělat bandu agresivních soubojových kopáčů, co neumí hrát fotbal.

 • Fatai

  Dynamo7.12.2015 19:19reagovat

  vypadá to, že si Fatai příliš nesedl se spoluhráči. V posledních utkáních je vidět celkem podrážděnost vůči jeho osobě, spoluhráči mu zřejmě po právu vyčítají neochotu bránit. Proti Brnu to byl Matějovský a po této tyčce Bičík! Míč byl stále ve hře a Bičík naprosto nepochopitelně začal na Fataie řvát!

  http://tv.isport.blesk.cz/video/2517259/ostrava-sparta-banik-je-proklety-holzer-trefil-tyc-prazdne-brany.html

  • Fatai

   Sendi7.12.2015 19:27reagovat

   šel přes něj taky gól Pardubic v domácím utkání, on má obrovský problémy směrem dozadu, on prostě nemůže v žádnym případě hrát na kraji...pak se to tu hází na Marečka, ale já to říkám od začátku, že na defenzivu Fatai totálně mrdá...

   • Fatai

    standis7.12.2015 20:00reagovat

    A jsme u toho, že Impuls si připravil kádr do 352, respektive jenom do útoku. Pak bezpochyby nadstandartní Fatai hraje křídlo a neumí bránit.

    • Fatai

     Sendi7.12.2015 20:03reagovat

     no to je uplně jasný a ještě k tomu je to opakovanej problém a nejen, že z toho chodí soupeř do šancí a dokonce dává góly, ale ve výsledku vypadaj v očích fanoušků jak dementi krajní beci žejo...teda, já bych vlastně dost pochyboval o tom, že si Ščasný připravil kádr pro 3-5-2, páč to by musel mít vyřešenou obranu...podle mýho Fatai buď má hrát v útoku a nebo okamžitě vyletět ze základu, páč to má v prdeli a to ještě k tomu prosimpěkně je kritizován Schick, že nebrání, to už je uplná třešnička :)

     • Fatai

      standis7.12.2015 20:08reagovat

      On si to připravil tak, že pravého halfbeka bude hrát Steinhofer a pak zjistil, že je to vyloučené. Nechápu, že to nezjistil po 2 trenincích, že tenhle hráč nebude běhat po lajně jako žíznivá čára, což je zákl. předpoklad pro tohle místo.

      • Fatai

       Sendi7.12.2015 20:11reagovat

       slovem ”připravil”, obávám se, Ščasnýho dost přeceňuješ, protože podle mýho názoru Steinhofera nikdy hrát neviděl, takže si připravil tak leda guvno:))

     • Fatai

      honzaspartan7.12.2015 22:28reagovat

      Mareček taky neumí bránit. Neházej to všechno na útočníka Fataie, u kterého je to logické.

      Mareček vypadá jako dement, ať před ním hraje kdokoliv, a ty jeho kiksy, kdy pošle soupeře samotného na bránu, za něj taky nedělá Fatai.

      • Fatai

       waaw8.12.2015 8:29reagovat

       Taky jsem si vsimnul. Paradox je, ze nejvic na nej rvou hraci, kteri rychly pohyb smerem vzad take nemaji zrovna v krvi: Matejovsky, Dockal

 • David Bičík

  FIKURA7.12.2015 15:53reagovat

  Dle mého názoru byl Čibi náš nejlepší hráč podzimu. Udržoval si stabilní vysokou výkonnost a díky jemu je ta ztráta na Plzeň jen tříbodová.

   

  Dost mě překvapuje otálení s jeho prodloužením smlouvy. Doufám že v tom nemá prsty Srníček, který vehementně bojuje za návrat Koubka už teď v zimě. Pokud Čibimu vydrží zdraví, může klidně dva,tři roky stát u nás v bráně. Ukázal, že je to nadstandartní brankář.

  • David Bičík

   Capo7.12.2015 15:55reagovat

   No jo no, ale Koubek naznačuje prodejní potenciál a předpokládám tedy, že na tohle bude Sparta nejpozději od léta sázet.

   • David Bičík

    FIKURA7.12.2015 16:11reagovat

    Potencionál může naznačovat v Liberci. Inkasovat bude Sparta pokud by se ”prodal” v Liberci. Pokud bude mít Čibi takovou fazonu i na jaře, těžko Koubka do branky pustí.

    • David Bičík

     brac7.12.2015 18:09reagovat

     Koubka pak prodají při první nabídce a za rok tady budeme řešit, že do brány nemáme vlastně vůbec nikoho.

      

     O titulu a lize mistrů rozhoduje každý jednotlivý gól, v bráně by tedy měl být ten nejlepší.

  • David Bičík

   Sendi7.12.2015 16:14reagovat

   Bičík je skvělej gólman a jsem rád, že tu je, nicméně věk nezastavíš a že by nepustil Koubka do brány, tak tim bych si jistej nebyl, protože ten už taky letos ukázal vyloženě zázraky...to jsou ovšem příjemný starosti, na golmanu nás prostě bota netlačí a dlouhodobě tlačit nebude...

   • David Bičík

    FIKURA7.12.2015 16:19reagovat

    Jistě že věk nezastavíš. Ale brankář stárne pomaleji. Jestli mi rozumíš. A čibi je dá se říct momentálně na vrcholu a v nejlepších letech.

    • David Bičík

     Sendi7.12.2015 16:24reagovat

     to ano, s tím souhlasím, proto já si třeba nemyslím, že by sem Koubek musel už v zimě, navíc on i Štěch je naprosto nadstandardní gólman(mimochodem, on bude muset jít). Líbilo by se mi, kdyby Koubek Bičíka plynule nahradil, na druhou stranu by mi ale nevadilo, kdyby ho nahradil nekompromisně, protože mám dojem, že pokude bude hrát těžké zápasy, a prokázal to už letos za Liberec, do té doby poháry nechytal, tak z něho bude špičkový brankář...jak říkám, příjemné starosti, myslím, že tady šlápnout vedle vyloženě nemůžeme:)

     • David Bičík

      FIKURA7.12.2015 16:30reagovat

      Souhlasím. Ale udělat to citlivě. Nekompromisně je dost divný slovo si myslím. Nemužeš Bičíka hodit přes palubu jen za to, že Koubek je mladej. Zatím na Čibiho nemá. Zatím ne.

      • David Bičík

       Sendi7.12.2015 16:39reagovat

       tak já si myslím, že na něho rozhodně má, v mnoha ohledech se mi už teď zdá lepší, pro Bičíka mluví hlavně hromada zkušeností a možná hra nohou, ale jinak jsou srovnatelní a Koubek se velice rychle zlepšuje...jak říkám, jsem pro, aby Bičík setrval, klidně dvě sezony jako jednička, ale jejich výměně se vůbec nebránim...navíc nikde neni psáno, že raketově nevylítne jeden z našich supertalentovanejch čapáků :) kéžbychom takovej hovor mohli vést i o pravym bekovy a stoperovi tyjo :D

       • David Bičík

        FIKURA7.12.2015 16:58reagovat

        Jasně že nás tady bota netlačí. Ale jen chci říct, že mládí nemůže být jediná přednost. Podívej se chvilku zpátky kdyz přicházel Marek Štěch. Každý v něm tady viděl jasnou jedničku s velkým potencionálem. A dívej David Bičík mu nedal čuchnouta muže se stát že Marek ve Spartě skončí.

        • David Bičík

         ouki7.12.2015 20:13reagovat

         Nepíše se potencionál, ale potenciál. Když to je jednou, tak to přehlédnu, ale je-li to psáno opakovaně, tak mě to vždy ohromně praští do očí :) Proto musím poukázat na to.

         • David Bičík

          FIKURA7.12.2015 21:59reagovat

          Jj vidim. Vypadá to hrůzostrašně! Ale z Č.J jsem měl dvojku. Smích.Omluva.Úsměv

  • David Bičík

   FANDA73077.12.2015 16:27reagovat

   jednoznacne najhrac jesene

   • David Bičík

    daniel7.12.2015 17:31reagovat

    jenom škoda toho gólu u číňanů v EdenuSmutek

    • David Bičík

     honzaspartan7.12.2015 22:30reagovat

     A dvou golu od CSKA, které nás stály LM...

     Myslím, že je tu Bičík hodně přeceňován.

     V klíčových okamžicích hrubě selhal.

     • David Bičík

      waaw8.12.2015 8:34reagovat

      Trochu analogie se stuaci v Chelsea pred rokem. Zkuseny brankar na vrcholu, excelentni, ale jednou za cas udela nepochopitelnou chybu. A mldy nadejny golman, ktery muzstvu muze vydrzet dalsich 10 let. Akorat Chelsea nemusi toho mladeho prodat za dva roky z ekonomickych duvodu

 • MOL:

  daniel7.12.2015 13:48reagovat

  LiberecSmích

  • MOL:

   kapacitos7.12.2015 13:52reagovat

   Aspoň nebude hrozit podceneni, jako kdyby jsme vyfasli Hradec nebo Olomouc

  • MOL:

   FANDA73077.12.2015 14:33reagovat

   na jar tio uz bude ina Sparta, takze nam je jedno koho porazime v MOL

   • MOL:

    daniel7.12.2015 17:32reagovat

    to je pravdáááááSmích

 • Optimisticky pohled na vec

  waaw7.12.2015 12:45reagovat

  Zkusme se na to podivat optimisticky. Novy reditel Kotalik neni podepsan pod poslednimi prestupy, ani pod podpis trenera. Jeho prichod tedy berme jako vyraz nespokojenosti majitele s dosavadnim chodem. Kotalikovo hodnoceni stavu muzstva a potreby zmen bylo myslim celkem rozumne a moc se nelisilo od pohledu Hrebika. Pokud pochopil, ze problem je i u trenera, nebude to vytrubovat na tiskovych konferencich a jedna nekde v zakulisi. Vyhazovat trenera v prubehu zapasoveho tempa 2x tydne by bylo riziko a nahradu ani doma ani venku rychle nenajde. Ani majitel neni strelec, ale spis analyticky premyslejici businessman. Muzstvo nema kritickou pozici ani v lize ani v EL, takze trenera bude menit, az bude mit nekoho kvalitniho v rukavu.

  Treba se jeste pred Vanocemi neco dozvime.....

  • Optimisticky pohled na vec

   Spartan 19897.12.2015 12:47reagovat

   Taky nejsem pro nejakou zbrklou a nevymyslenou vymenu a u nas uz poradne asi neni nikdo kdo by to mohl vzit, takze jedine slusny cizinec...

   Ale Zdenek se urcite resit musi!

  • Optimisticky pohled na vec

   FANDA73077.12.2015 13:00reagovat

   hlavne dufam, ze novi hraci dorazia na zaciatku zimnej pripravy a nie tyzden pred zaciatkom ligy

   • Optimisticky pohled na vec

    atraps27.12.2015 13:11reagovat

    Otázka zní jaké hráče?Jednak za koho,jednak co s těma po hostovačkách.Například Přikryl,Shala atd.

    • Optimisticky pohled na vec

     experto7.12.2015 14:45reagovat

     Přikryla už asi chtít nebudou, no a Shala v Liberci nepřesvědčil, má tak sotva na ten Slovan, je tam spíš do počtu, takže těžko s ním někdo bude počítat do toho užšího ”zápasového kádru”, natož do základu

     • Optimisticky pohled na vec

      asd7.12.2015 14:47reagovat

      Tak já bych to teda do počtu, kdyby to radši vzal někdo jinej Úsměv

    • Optimisticky pohled na vec

     asd7.12.2015 14:48reagovat

     Z hostovačů by se asi hodil jen Čermák, později v budoucnu Koubek a možná časem Chvátal. Jinak je to u ostatních pravděpodobně konečná.

   • Optimisticky pohled na vec

    pubi7.12.2015 13:13reagovat

    Když budou kvalitní, ať přijdou klidně po prvním kole. Podle mě se tohle strašně přeceňuje - kór u nás, pro nás by bylo spíš výhodou, kdyby nováčkům Ščasný žádnej systém nevysvětloval. Na to, aby nás teď někam posunuli, stačí umět kopat do míče, systém stejně žádný nemáme, tak co by se učili. Bořek taky přišel na poslední chvíli, ale hned byl posilou, protože je to prostě kvalitní fotbalista.

  • Optimisticky pohled na vec

   Piva Jardajzník7.12.2015 14:45reagovat

   když neumíš anglicky, tak piš raději byznysmen.

   • Optimisticky pohled na vec

    waaw7.12.2015 15:51reagovat

    Vazeny Jardajzniku, jiste mi dokazes napsat, jak by si toto slovo napsal anglicky ty

   • Optimisticky pohled na vec

    lidoop7.12.2015 15:54reagovat

    A co na tom má špatně, ty tele?

   • Optimisticky pohled na vec

    Heisenberg7.12.2015 17:17reagovat

    Solidně ses ztrapnil.

  • Optimisticky pohled na vec

   Capo7.12.2015 15:53reagovat

   No zcela realisticky si musíme přiznat, že Ščasný neodejde. Jinak si nedovedu představit, že by už teď řešili změny v kádru, na kterých se podílí. Ščasný výsledky na podzim v celku měl a když si vezmu jak moc času dostal při podobné konstelaci Pepa Chovanec (výsledky+nicmoc hra), než se Křetínský rozhodl do toho zase seknout, tak bych optimismem zrovna neoplýval, že se tak stane právě teď. Lavičku taky nedokázali včas vyměnit za někoho, kdo nás posune dál a nakonec to zaplácli Ščasným, což se zatím neukazuje jako zrovna dobrý tah. I přesto, ale podobně váhavou hru vedení očekávám i teď a dokud se ”ucho neutrhne”, tak nás bude trénovat Ščasný.

   • Optimisticky pohled na vec

    waaw7.12.2015 16:07reagovat

    Proto jsem to take nazval optimisticky pohled na vec. Na druhou stranu, mame tu noveho reditele klubu a treba to chce delat jinak. Treba se i majitel poucil. A navic jak by to jinak melo vypadat, kdyby chteli trenera odvolat? Vyhodit ho pred EL a dve kola pred koncem s tim, ze maji nekoho jineho? Destabilizovat muzstvo? Co kdyz nemohou noveho kouce predtavit dokud nema ukoncenou smlouvu jinde? Navic, kde je treba posilit o tom neni moc diskuze.

75696 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha