Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • oslavy podvodníků

  demon1.5.2016 11:33reagovat

  to s tebou souhlasím at si to naši vyžerou do konce.no a vod nový sezony bych hráčům pokavat zopakují výkony jako s prádelníkama a se slávii šáhnul radikálně na prachy a když to nepomuže tak bych snima rozvázal smlouvy.nám by takovejhle lempl a laxnost v práci taky nikdo netrpěl.acs forever!!!VztekVztekVztek

 • Oslavy podvodníků

  Lister1.5.2016 11:10reagovat

  Vzal bych náš luxusní autokar, naložil do něj všechny hráče a celý realizační tým. Ti by se na podvodnických oslavách hlásili jako lokajská brigáda. Pěkně by dolévali a zapalovali mistrovské doutníky zmrdečkům typu Petržely a Limberského. Koneckonců mnoho z nich má přímou zásluhu na jejich oslavách. Výkony v Liberci, Edenu, Plísni a dalších zásech se o jejich titul zasloužili možná více než Berbr se Švábem a Paclíkem dohromady.

  • Oslavy podvodníků

   petula1.5.2016 11:35reagovat

   to si teda přehnal......Otrávení

 • Rozdílový hráč

  nosoroh1.5.2016 10:44reagovat

  V nadávání na trenéra zaniká jeden fakt: Plzeň, která jaro prošla v pohodě, žádného extra trenéra nemá. Nejspíš i impulzobijci připustí, že ZŠ je pořád lepší trenér, než duo Krejčí - Horvi.

  Víme taky, že složení naší obrany je nešťastné. Posty krajních beků nejsou zdvojeny, máme jednoho slušného stopera (Brába). Hra hlavou je tragická. Chybí šéf obrany.

   

  Všimněte si zlepšení obranné hry Viktorie na jaře. Rozdílovým hráčem podle mého je Hubník. Samozřejmě nevolám po jeho koupení, Plzeňáci nejsou na rozdíl od některých jiných idioti, aby posilovali soupeře. Ale je fakt, že strašně potřebujeme podobnou osobnost do obrany.

  • Rozdílový hráč

   Capo1.5.2016 11:03reagovat

   To bylo nejlépe vidět v obou vzájemných zápasech, jak má Plzeň pevnou defenzivu. Oni nás letos porazili hlavně díky ní. My nemáme úplně špatné stopery - Brabec, Costa jsou i určitě slušní hlavičkáři, i když Brabec je po hříchu v této činnosti lepší spíš na druhé straně hřiště, při bránění má občas problémy včas navázat svého hráče. Dá se říct, že rozdílovým hráčem byl skutečně Hubník, když ho na podzim neměli, tak vyčichlý Procházka jako šéf obrany totálně selhal a Hejda s Baránkem byli mnohem lepší. Takový hráč nám určitě chybí, ale jen o nějaké jedné personě to stejně neni a navíc kde ji hledat? Působí na mě, že Březina má všechny předpoklady, aby na to do budoucna měl, ale teď to po něm samozřejmě ještě chtít nelze, nehledě na to, že nemá ani důvěru trenéra. V létě možná přijde Kadlec, ale taky si nejsem jist jestli on je ten správný vůdce defenzivy? Obranu musí v létě vyřešit přednostně, je to naše největší slabina už teď. Končí Kováč, navíc možná odejde i Costa, forma Mazucha je ve hvězdách, totéž Holek. Oba minimálně v klíčové části sezony mohou být mimo, kdo ví jak to s nima bude? A málo variant na kraje už je obehraná písnička.

   • Rozdílový hráč

    nosoroh1.5.2016 11:17reagovat

    Popravdě nevím, kde hledat. Např. Sivok by to zvládl, ale co by u nás dělal... Je to náš problém dlouhodobě, od konce Řepy. (Tady se vrátím k Pepimu. Jako trenér nic moc, ale hráče vybrat a sehnat uměl.)

    Costa je dobrý hráč, ale 1) je jednou nohou pryč a 2) pak zas není LB. Potřebujeme HNED 3 kvalitní obránce, což teda s Otavou & comp. těžko. Březina je nadějný, ale dozraje až za čas.

  • Rozdílový hráč

   Spartan 19891.5.2016 11:05reagovat

   A prave proto je to neskutecna chyba treneru a vedeni sparty ze to takhle je, uz je to nejaky patek kdy tohle u nas neni...

   • Rozdílový hráč

    nosoroh1.5.2016 11:11reagovat

    Tohle bych na trenéry neházel. Nedovedu si představit trenéra, který odmítne kvalitního stopera a nacpe tam nehlavičkujícího Holka.

     

    Jenže kdo osobně zodpovídá ze přestupovou politiku? NIKDO.

    • Rozdílový hráč

     Pavel001.5.2016 11:15reagovat

     Bejt Holek a Zahustel zdravý, tak o titulu ještě jasno není

     • Rozdílový hráč

      nosoroh1.5.2016 11:19reagovat

      Jenže to je právě to, co je blbě! Stavíme na tom, že se SNAD nikdo nezraní. Po zranění Kadeře nás zase o titul připravilo zranění LB. To není smůla, to je neschopnost.

      • Rozdílový hráč

       nosoroh1.5.2016 11:19reagovat

       Sorry, zranění PB.

 • spartanek1.5.2016 10:33reagovat

  Raci dyby Poulicek misto Teplic natocil omluvu od neschopnejch dyletantu z Rybarova okruhu !!! Otava ma este drzost oukazat se vedle nej !! Otrávení Vztek

 • spartanek1.5.2016 10:30reagovat

  Floutek z nas udelal vecne druhy !!! Vztek Este pred lety by za 2hy flek Rybar dostal pres drzku ! ! Tetka to nikomu nevadi? Otrávení Kde ste spartani? Sparta dycky byla nejlepsi a to pod leklousema Kasikem, Weisnerem, Hejbalem, Votavou neni !!! Vztek Vsici s nama vyjebavaj a smejou se neschopnosti !!! Otrávení Krecinsky vykopej diletanty !!!!!!!! Vztek Vztek Vztek

 • Capo nadhodil otázku,

  nosoroh1.5.2016 10:20reagovat

  jak je možné, že pod finančně silným majitelem máme méně titulů než dřív.

  Důvodů je víc.

   

  1) Vyrostl silný soupeř. Slávisté se co pamatuju spíš vybíjeli ve fňukání a ve vzájemném obviňování (k čemuž máme mimochodem slušně našlápnuto my, viz diskuze).

  2) Některé naše tituly byly opravdu poněkud zvláštní (Horníkova éra). Dnes je v této pozici Plzeň, i když letos to nepotřebovala.

  3) Nemáme funkční strukturu vedení. Křetínský upřednostňuje osobní loajalitu k lidem, ”kterým může věřit” (cit.) před profesionalitou. Z toho pramení typologicky nevhodné složení kádru (dlouhodobý problém).

  4) O jeden titul nás s vysokou pravděpodobností přímo připravilo vyhození Pepiho uprostřed sezony z 1. místa (zase Dan).

  • Capo nadhodil otázku,

   trinact1.5.2016 10:24reagovat

   nosorohu/nosorože, s tím se dá souhlasit přesně, jak jsi to napsal. K bodu 1 bych ještě doplnil celkové srovnání kvality jednotlivých týmů, byť samozřejmě jsou nůžky stále ještě otevřeny, dávám tomu 2 roky, než o titul bude hrát ještě jeden tým. K celkové vyrovnanosti podle mě pomáhá i zvýšení kvality výchovy mládeže (ať si řiká kdo chce co chce, za posledních 10 let jsme udělali obrovský kus práce), neboť se dost mladých prosazuje do ligy a tím tlačí svoji kvantitou na celkovou kvalitu - prosadí se jen ty lepší, odolnější.

  • Capo nadhodil otázku,

   Spartan 19891.5.2016 10:28reagovat

   Bod jedna je presny, vyrostl silny souper, ale co jsme my za ty roky udelali navic?! Prsote pro me vedeni co je ve Sparte neni hodno aby to tam takhle vedlo. viz Otava atd...

  • Capo nadhodil otázku,

   Capo1.5.2016 10:36reagovat

   Silný soupeř nám vyrostl tak trošku díky naší naivitě. Osobně si ovšem myslím, že klíčový byl Vrba, kdyby tam nepřišel, tak by se asi moc nestalo, že jsme jim tam všechny klíčové hráče jejich vzestupu ”odložili”. Je jasný, že Křetínský nemá na Spartu tolik času, a proto dokud k sobě nenajde někoho, jako byl Pelta za Košťála, který si ve Spartě udělá pořádek, tak se asi nehneme, no. V tom je prostě zakopanej pes. Kotalík vypadá nadějně, tak doufejme, že se už ve fotbale rozkoukal a od léta začne po trenérech trochu víc šlapat a donutí je, aby se to více propojilo se směrem, kterým jde mládež a nefungovalo to, jako dvě oddělené jednotky. A o jeden titul jsme se tenkrát určitě připravili sami, ale ten mě osobně tolik nemrzí. I když se do toho tenkrát řízlo, tak to bylo správné. Závěr podzimu už tak dobrý nebyl, 2x se vysoko ruplo doma a hra taky nevypadala, že by šla Evropským směrem. Větší problém pro mě je, že podlehli tlaku veřejnosti na výsledky a z cesty, kterou tam tou změnou chtěli zavést, sešli. Za Lavičky lehce a letos už v podstatě úplně.

   • Capo nadhodil otázku,

    LukyACS1.5.2016 10:45reagovat

    Toho titulu taky nelituju, to byl krok správným směrem. Chtěli jsme vyházet vyčpělé hráče typu Kušnír, Jarošík a další a vsadit na mladší. Konečně byl vidět směr, kterým jsme se chtěli ubírat a třeba v Evropě jsme hráli jeden ročník parádně, tam nedostat Chelsea a mít štěstí na los a dostat soupeře typu Krasnodar, tak věřím, že z toho tehdy taky bylo minimálně čtvrtfinále.

    Bohužel jsme se se stejným vedením vrátili na tu samou cestu a opakují se stejné chyby.

    Také si hodně slibuju od Kotalíka, pokud se hodně zajímá o mládež, tak věřím, že pochopí její důležitost a prosadí i béčko a další pozitivní kroky směrem k mládeži. Křetínský by mu možná měl dát volnější ruku, ať může vyházet některý lidi a sestavit si vlastní tým a také ať si může sám vybrat trenéra, který začne naplňovat jeho vize.

    • Capo nadhodil otázku,

     nosoroh1.5.2016 10:56reagovat

     Křetínský evidentně preferuje Hřebíka, kterého považuje ze trenérského génia, a Otavu, kterému věří. Silnější osobnost z těch dvou je Hřebík.

      

     Nemám informace zevnitř, ale podle mého je pes zakopán v nejasném rozdělení pravomocí a v soupeření uvnitř vedení.

   • Capo nadhodil otázku,

    nosoroh1.5.2016 10:53reagovat

    K té nastoupené cestě: předpokládám, že jde o Hřebíka. U něj vidím handicap v osobnostních vlastnostech, staví lidi proti sobě. Já bych pod takovým šéfem sloužit nechtěl, i když má dobré nápady.

    Pokud vyčítáme Zdendovi, že staví pořád ty samé, připomněl bych, že za Víti to bylo ještě horší. Impulz přece jen na podzim a v zimě občas něco změnil. Na jaře to ale byla křeč, to souhlasím.

  • Capo nadhodil otázku,

   captain_obvious1.5.2016 11:15reagovat

   Hlavní důvod je hloupost Křetínského, který všechny svoje firmy vede vysoce profesionálně, jen Spartu jako absolutní amatér. A ještě argumentuje tím, že on musí lidem ze sportovního a personálního vedení věřit, přece se od nich nenechá okrádat. Načež tam nainstaluje lidi, kteří svými přehmaty, pramenícími ze své neschopnosti a nulové kvalifikace na vykonávání dané práce, způsobili ztrátu v řádu milionů až desítek milionů korun, což je to samé, jako by ho okradli.

    

   Teprve potom dále se můžeme bavit o tom, že tyhle směšné figurky ukázaly zdvižený prostředník Hřebíkově koncepci angažováním Ščasného, kterej se od prvních vteřin netají tím, že ho žádná koncepce nezajímá a bude si všechno dělat sám a tak, jak se mu zachce. Bůhví kolik peněz jsme ještě museli poslat do Teplic za rozvázání smlouvy toho šaška Hejkala. Zbytek jsou chyby a omyly Ščasného, ale k těm by nikdy nedošlo, kdyby sportovní vedení bylo ucelené a fungovalo aspoň lehce profesionálně.

    

   Na druhou stranu - možná že už od příští sezony bude fungovat na stadionu roznáška klobás na objednání přes mobilní appku, takže si prakticky nemáme na co stěžovat a naše transformace na skutečný velkoklub západního střihu (pozdrav Tréňovi) bude úspěšně dokončena.

   • Capo nadhodil otázku,

    nosoroh1.5.2016 11:27reagovat

    Protože Dan má Spartu jako hobby. Což je blbě, pokud mají být nějaké výsledky.

    K realizaci Hřebíkovy koncepce potřebuješ trenéra. On sám trénovat nemůže. Jenže zas který trenér chce být jen Hřebíkovou figurkou? Možná Martin Hašek, který na víc nemá.

    Další problém je Křetínského talent znepřátelit si lidi. Poborský, Řepka, Chovanec, Honza Berger... Já vím, že Řepa je pako, ale tohle už je moc.

    • Capo nadhodil otázku,

     captain_obvious1.5.2016 11:38reagovat

     To je právě chyba toho zdejšího prostředí. Zatímco v Německu, ke kterému vzhlížíme, má nejvyšší zodpovědnost sportovní ředitel, který rozhoduje o koncepci klubu i o posilách a může třeba koupit hráče, kterého trenér ani nechce, tak tady u nás, v desetimilionové zemi, máme tak vysoký počet fundovaných odborníků, kteří mají tolik znalostí a schopností, že se zkrátka nebudou zodpovídat nějakému nadřízenému sportovnímu řediteli, až je to neuvěřitelné. Netřeba dodávat, že drtivá většina z nich, nemá kromě svého masivního ega vůbec co nabídnout. A pak se řekne o M. Haškovi, že on jediný je na tu práci vhodný, protože je ňouma a na víc nemá. Já to vidím tak, že on naopak jako jeden z mála chápe, jak to ve světě chodí a že neomezeně vládnoucího trenéra, který se zodpovídá jen majiteli klubu, už ve vyspělých zemích nemají.

     • Capo nadhodil otázku,

      nosoroh1.5.2016 11:42reagovat

      Martin Hašek si to zkusil. Jak dopadl?

      • Capo nadhodil otázku,

       captain_obvious1.5.2016 11:46reagovat

       Martin Hašek byl okolnostmi odsouzený k neúspěchu, ale v budoucnosti ještě Spartu určitě trénovat bude. Navíc já jsem nemluvil o jeho úspěchu/neúspěchu, ale o tom, že má alespoň ten správný pohled na věc, na rozdíl od těch zdejších pantátů.

       • Capo nadhodil otázku,

        nosoroh1.5.2016 11:52reagovat

        Proč neuspěl jinde? Třeba i v zahraničí.

        Já neuspěl na minulým fleku (jiná profese, ale taky vedení lidí). Změnil jsem místo a úspěch je. Kdybych ale měnil místa a úspěch neměl, je chyba ve mně.

        • Capo nadhodil otázku,

         captain_obvious1.5.2016 12:13reagovat

         Já myslím, že teď ve Vlašimi relativně úspěšný je. Trvalo pár kol, než si to trochu sedlo, ale teď se rozehráli a záchranu už mají skoro jistou. Uvidíme příští sezonu no.

         • Capo nadhodil otázku,

          Bunda1.5.2016 12:24reagovat

          Petržela udělal 15 bodu za 15 kol. Hašan 11 bodů za 8 kol. M.Hašek lepší.

         • Capo nadhodil otázku,

          nosoroh1.5.2016 12:38reagovat

          Relativně. Je to relativně úspěšný trenér průměrného týmu II. ligy. O něco lepší než gambler Petržela.

          Já věřím, že chápe dobře svou roli Hřebíkova podržtašky, ale trenér pro Spartu to není. Možná jednou bude, ale teď není. Nemůžeme na 5 let vyklidit pozice jen proto, aby se MH naučil trénovat ligu.

    • Capo nadhodil otázku,

     LukyACS1.5.2016 11:41reagovat

     Hřebík chtěl ten Haga, který Utrecht z loňského 11. místa posunul na pozice, kde hrají o evropské poháry tj. kolem 5. místa, nebo chtěl Thorstena Finka, který Austrii ze 7. místa dostal na 3., opět boj o Evropu. Ovšem naše vedení se rozhodlo pro typického českého trenéra, který se nikam neposouvá.

     • Capo nadhodil otázku,

      captain_obvious1.5.2016 11:43reagovat

      A Fink si z nás ještě udělal prdel, když nám doporučil tlustého Markuse Smích

       

      Mimochodem Austrie byla kus sezony první a ještě po podzimu byla v bezprostředním kontaktu s prvním místem. Na jaře jim došel dech, ale i tak asi budou sezonu hodnotit pozitivně, po té loňské katastrofě.

      • Capo nadhodil otázku,

       LukyACS1.5.2016 11:45reagovat

       To je pěkně potrolil, podle mě viděl, co to tady vede za lidi, tak jim ho doporučil, logicky by si sám esa schoval do Austrie, kam by hráče, u něhož by byl přesvědčen o kvalitách, zadarmo jistě rád přivedl. Úsměv

       • Capo nadhodil otázku,

        captain_obvious1.5.2016 11:50reagovat

        Podle mě to byl další střípek v mozaice šíleného PR našeho vedení. To, že ho doporučil Fink, vůbec nemělo přijít na veřejnost, to byla ohromná chyba. Navíc to ve mně vyvolalo dojem, že my jsme ani nevěděli, jestli nám vůbec kývne na nabídku a přesto jsme u něj žadonili ve stylu ”A kdyby jste nakonec upřednostnil jinou nabídku, neměl byste, jen tak mezi náma, nějaký nápad, koho přivést na RB?”. Což je teda něco strašného.

        • Capo nadhodil otázku,

         LukyACS1.5.2016 11:52reagovat

         Hlavně nepochopim, že ho nikdy nikdo neviděl a vzali jsme ho jen na základě doporučení. Prostě rovnou podpis, žádné testy a ještě ho s velkou pompou představíme jako náhradu za Kadeřábka a ideálního hráče do 352 Smích

        • Capo nadhodil otázku,

         nosoroh1.5.2016 11:53reagovat

         Souhlas.

        • Capo nadhodil otázku,

         LukyACS1.5.2016 11:54reagovat

         A ještě si vzpomeň, jak někdo trolloval s hashtagem #prestupy a furt psal, jak k nám jde Paixao. Pak ho díky tomu objevilo i naše vedení http://www.spartaforever.cz/ukaz_clanek.php?clanek=3119

         • Capo nadhodil otázku,

          captain_obvious1.5.2016 12:08reagovat

          Já jenom doufám, že se jednoho dne dozvím, jestli to byla veselá shoda náhod nebo jestli se SpartaForever skutečně ze dne na den stala scoutem Sparty. Smích

  • Capo nadhodil otázku,

   Jerababa1.5.2016 11:21reagovat

   Zásadní problém je v tom, jaké hráče a pro jaký fotbal hráče vychováváme u mládeže a jaký fotbal produkuje Áčko. Zasekli jsme se v minulosti, chtěli jsme stavět mužstvo na playmakerovi Matějovi, ten bohužel opakovaně prokázal, že sice fotbal umí, ale není skutečným vůdcem, což tenhle systém prostě vyžaduje. Stále se snažíme najít nějaké individuality, ale fotbal už je prostě jinde, stojí na absolutní spolupráci celého teamu, fyzické práci po celých 90 minut a vyhrává ten tým, který má k tomu nadstavbu v technických dovednostech jednotlivců(většinou). A jelikož my se stále spoléháme na geniální myšlenku, dokážou nás snadno přehrát právě ti, kteří jsou ochotni a schopni držet systém a pracovat po celý zápas. Často se tady řešila otázka, jestli hráči mají postávat a prokombinovat se až ke golu. Tak to si dnes může dovolit jen pár týmů na světě. Např. v čtvrtečním zápase Vil-Liv hráči pracovali(běhali) celých 90 min. A pozor, nejde o nějaké bezúčelné pobíhání, ale o promyšlenou, cílenou záležitost. O tom si můžeme jenom nechat zdát. Uvedu jeden z mnoha případů a vybírám opravdu namátkově, Vácha odehraje míč např na Matěje, Dočkala nebo kohokoliv jiného a co udělá? Zůstane stát, prý mu ”trenér” řekl, že má hlídat prostor. No takhle už dneska moderní fotbal prostě nevypadá a nikdy už vypadat nebude. Proto jsme tam, kde jsme. Půlka mančaftu umí jen tenhle fotbal. A nedělejme si iluze, že nákup jednoho dvou hráčů tohle vyřeší. Když na starýho Trabanta namontujete spoilery a dáte ho do kůže, pořád to bude Trabant. Tady je potřeba systémová změna a ta musí začít ve vedení Sparty, kde to připomíná spíš státní správu(máme místečko, prachy jdou, 8 hodin, ze všeho se nějak vykecat a odpovědnost rozmělnit), než fungující společnost.

   Nějak nechápu, co vlastně Křetínský chce a jak může tohle připustit, přece to nemůže být blbec a za ty roky už snad musel i něco pochopit. Ovšem není v tom sám, Abramovič v Chelsea by taky mohl vyprávět. Peníze prostě nejsou všechno, proto má mít Kř. odborníky a ne Otavy.

   • Capo nadhodil otázku,

    nosoroh1.5.2016 11:31reagovat

    Podstata věci je v posledním odstavci.

    Pak může být trenérem kdokoli, a pořád to bude stejné.

    Co se týče Matěje, tak souhlasím.

    Hřebík má pravdu ve srovnání s basketem a s hokejem, kde neexistuje, aby hráči jen tak stáli.

 • Spartan 19891.5.2016 9:49reagovat

  Takze tohle by si meli pustit vsechny ty nase hvezdy aby nasli teda tu motivaci kdyz takhle o nas pekne skandujou at uz se to uz nikdy neopakuje...

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2015-16/267672/takhle-slavi-plzen-v-satne-cekal-kadernik-skandovalo-se-o-sparte.html

   

  Hráči Viktorie ale nerozjížděli pouze mistrovské pokřiky... „Děcka, tak pojďme na to... Sparta zajebaná je, Sparta zajebaná je,“ rozpíval dav i své spoluhráče jeden z plzeňských fotbalistů.

   

  • Srdcař Plavšič1.5.2016 9:55reagovat

   Doslova se stydím. Myslel jsem si, že jsem smířený, že opět titul nebude. Ale to už je moc, jak my jsme naprosto neschopní. To se snad máme stát věčně druhými?!

   • Capo1.5.2016 10:09reagovat

    Neuděláš nic no, musíme si začít titulů víc vážit. Já jsem generace, která je zvyklá, že Sparta velmi často vyhrává a přiznám se, že jsem to v minulosti bral jako samozřejmost a když to jednou za uherák nevyšlo, tak to byla výjimka potvrzující pravidlo. Je trošku smutný, že ta titulová krize přišla za finančně nejsilnějšího majitele, kterého jsme kdy měli a nejspíš kdy mít budeme. Každopádně je neuvěřitelný, že za 11 sezon pod Křetínským máme jen uprděné 4 tituly a LM jsme hráli jen v té první sezoně a od té doby je to jen sen na hony vzdálený.

  • Capo1.5.2016 10:02reagovat

   Asi to nebyl fotbalista, který to rozezpívával, ale to nic nemění na tom, že by to měla být velká motivace do příští sezonyÚsměv

  • trinact1.5.2016 10:17reagovat

   Klasickej Pelnář. Jako tehdy s tim rádiem, když mu výherce oznámil, že fandí Spartě, načež Pelnář dal cenu někomu jinému.

   • Bunda1.5.2016 10:21reagovat

    Poslouchám ho denně.. Fandí 4 roky a dělá z toho takovou vědu. Čuráček. Ale tak to je 99% plzenáků.. Nejsou to fanoušci Plzně,ale jen nesnáší Spartu a fandili Baníku,Slavii,Liberci,ted Plzni.. Za pár let to bude třeba Znojmo.

 • CO

  petula1.5.2016 8:19reagovat

  provedli na oficiálních stránkách Sparty,kam zmizelo MENU?Údiv

 • Viktorie slaví

  majtin30.4.2016 23:51reagovat

  To bych samo o sobě překousl, jsou tam i slušní lidi a hráči, jejichž nejhorší vlastností je, že snesou být kumpány níže jmenovaných. Ale to, že Viktorie slaví znamená, že slaví i: Davča Limberský; Milánek Petrželů; Alois Šádek a to nejspíš i Chřestýš, když jsou takoví kámoši, že si 3x denně volají; Paclík ; a nejspíš i Berbr, když je z Plzně a Paták, když má k Plzni blízko; a - Vlk a podobný nestoudně nesoudný mimoni - fanoušci FCV.

  Dostatečná motivace začít pracovat líp a nedat jim pár let čuchnout.

  • Viktorie slaví

   Lobrock1.5.2016 2:51reagovat

   Presne tak. Vubec mi nevadi, ze slavi lide jako Kovarik, Kolar, Hejda nebo treba Baranek. Je ovsem nechutne, kdyz si radost uzivaji i tebou zminena odporna stvoreni, k nimz bych pridal treba Pilare nebo Reznika.

   • Viktorie slaví

    petula1.5.2016 8:22reagovat

    no za 6 let mají 4 tituly a to jim jeden jentaktak vyfouknul Liberec a my 2010 pak 2014 a jinak nic,je to bídaSmutek

  • Viktorie slaví

   Capo1.5.2016 9:54reagovat

   Co naplat, Sparta musí začít sama u sebe. To, že nás Plzeň letos 2x přehrála nemůže být náhoda, i ostatní zápasy má i na první pohled pod kontrolou lépe než my a to nemluvim o nějaké přízni rozhodčích, ale o tom jak ty zápasy v drtivé většině případů probíhají. Myslím, že to je zásadní rozdíl mezi letošní Plzní a Spartou. Nejspíš jim dost pomohlo, že na jaře nehráli poháry, ale i na podzim ty anglické týdny zvládali v lize mnohem lépe než my. Sparta se musí po všech stránkách zlepšit. Každopádně to si na Letné po hříchu říkají v posledních letech bohužel pořád a výsledkem je jeden double, který taky byl z velké části nejspíš jen díky výbuchu s Hackenem.

 • Kádr

  Jarda1130.4.2016 22:47reagovat

  Máme kádr plná reprezentantů.

  Na Euro pojedou pokud se nezraní Dočkal Krejčí a zřejmě i Lafata. Do své repre patří určitě Costa.

   

  Do širšího kádru patří Zahustel, Vácha, Mareček, Brabec, Holek, Frýdek, Bičík či Šural (na Euro by jel nebýt zranění). Je tady ještě Mazuch s Jiráčkem, kteří v repre taky byli a ne náhodou... Snad jen Matějovský s Kováčem už se tam nikdy nepodívají..

  Juliš hraje za U 21...

  Výsledkem je evropská kocovina v lize, neorganizovaná hra, chaos v obraně.

  Máme vůbec nějakého lídra? Lafata je hodnej strejda, kterej už nestačí na evropskou úrobveň.

   

  Letní posily Steinhofer Paixao nebo Litsingi byli další projev zoufalé přestupové politiky. Loni v zimě tady byli Schranz, Řežniček či Picault...

   

  To je obraz současné Sparty.

  • Kádr

   maaarty30.4.2016 23:38reagovat

   Tak. A teď zkus objektivní hodnocení bez zdůraznění jen a pouze neúspěchů. Můžeš začít u přestupů - nejlépe v porovnání s konkurencí.

   • Kádr

    spartanek30.4.2016 23:44reagovat

    Schranz - Je v širším kádru reprezentace Slovenska,podává skvělé výkony a jeho presink byl učebnicový.

     

    Řezníček - Jeden z nejlepších utočníků v lize. Určitě mohl zůstat.

     

    Picault - skvělé výkony v druhé bundeslize.

     

    Impulzovi hoši ? Steiny - stejná postava jako vyžranej asistent Hejbal, Paixao - ego až na půdu a přitom totální dřevák, Litsingi - před přestupem se rok neskutečně trápil..Jeho mohl přivést do Sparty jenom kokot.

    • Kádr

     ajosek30.4.2016 23:56reagovat

     Frýdek-posila,Šural-posila,Zahustel-posila

     Mahmutovič-špatně,Chramosta-špatně,V
     úch-špatně

     a
     co je jim platnej titul,když nepostoupí do EvropyOtráveníco je lepší-rozdávat si to jako trapky z Plzně s Příbramí Jihlavou aspol.?nebo plný kotle na Lazio,Villareal,Krasnodar a Schalke???

     • Kádr

      lotar1.5.2016 9:01reagovat

      A sparta snad takový výkony v evropě podává každej rok ? Letos to vyšlo nad očekávání a to se zase nemusí povest třeba 10 let.

    • Kádr

     DaveACS30.4.2016 23:59reagovat

     Reznicek - největší dement a primitiv ligy.. Jsme Sparta, ne jen provinční klub jako Plzeň, nesmíme koukat jen na kvalitu

      

     Picault - Totální atlet, toť vše.. Bohužel nemám tolik času jako ty, abych sledoval druhou Bundesligu, takže ho teď neohodnotim..

      

     A teď mi prosím řekni, koho bys sem přivedl teď ty, nejakej tip na posily..

     • Kádr

      spartanek1.5.2016 0:03reagovat

      Deli,Hovorka,Čermák,Schick,Karavajev,Holzer,Radakovic,Sýkora.

      • Kádr

       Chrod1.5.2016 0:11reagovat

       Já pořád nechápu, co máte všichni s tím Radakovičem. Já ho teda viděl celej zápas jenom s náma a s Plzní, jinak jenom v sestřihách, ale přijde mi celkem špatnej. S náma hrál hrozně a Plzni výhru doslova daroval, navíc Sigma celkově dostává góly jak na běžícím pásu. Jediná jeho přednost je snad to, že je mladej, jinak je to úplnej průměr ligy, spíš podprůměr podle mě. Šance, že by vystrnadil ze sestavy někoho z našich stoperů je podle mě mizivá..

       • Kádr

        spartanek1.5.2016 0:15reagovat

        Na podzim nejlepší stoper ligy s Delim. Na jaře to byla bída,ale už se do toho zase dostává. Výborný stoper.

        • Kádr

         Tashunka Witko1.5.2016 8:49reagovat

         Nejlepší stopeři v lize - Hubník a Deli !

         Oba jsme mohli mít.

      • Kádr

       DaveACS1.5.2016 0:13reagovat

       Radakovic, kterej neudělal zatím vůbec nic..

     • Kádr

      Srdcař Plavšič1.5.2016 0:18reagovat

      Dement a primitiv ligy. Smích

      • Kádr

       DaveACS1.5.2016 0:47reagovat

       Tak až najdeš v lize někoho, kdo si ten titul zaslouží víc, tak to odvolam Smích

       • Kádr

        Lobrock1.5.2016 2:56reagovat

        Limbersky, Petrzela?

78091 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha