Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Kacirska otazka

  rebus14.7.2016 10:37reagovat

  Co Skoda k nam?

  • Kacirska otazka

   Víťák z Cé Osmičky14.7.2016 10:39reagovat

   Zajímavé jméno, ale v zápasech v lize by asi nebyl přínosnější než Lafy a v Evropě by určitě nebyl lepší než prozkoušenej Juliš. A chytne se podle mě stopro i Fatai.

    

   I když...přínos by to asi byl. Těžká otázka.

  • Kacirska otazka

   Bunda14.7.2016 10:39reagovat

   Chce 20 milionů ročně. Nikdy by k nám nešel. Slavie by ho nikdy nepustila do Sparty.

    

   Mohli jsme ho mít už dřív,Sparta ho dlouho chtěla a nakonec to nikdy nedopadlo.

   • Kacirska otazka

    Víťák z Cé Osmičky14.7.2016 10:42reagovat

    20 mega ročně? To snad neměli ani Poborák s Gluščevičem a případným Rosickým dohromady. :D

     

    To ať si to užije v Číně.

  • Kacirska otazka

   adam14.7.2016 10:40reagovat

   Jde za penězma a ty bychom mu určitě nenabídli větší, než Čínští soudruzi.

  • Kacirska otazka

   nemesis201714.7.2016 10:41reagovat

   Jestli Zdenál přestane s experimenty alá Kenny na křídle a Kostič na halvbeku, tak by se mohl nigerijec rozehrát. Pořád se tak nějak utěšuju, že je to jen zkoušení v přípravě.

   • Kacirska otazka

    pubi14.7.2016 10:50reagovat

    Až na malý útržky hrál v přípravě zatím vždycky na hrotu a je šílenej. Já už nad jeho probuzením bohužel trochu lámu hůl. Snad se pletu.

  • Kacirska otazka

   petr13714.7.2016 10:41reagovat

   podle mě by přínosem určitě byl, ale myslím, že by k nám nechtěl, nebo by chtěl obrovský prachy, protože vidí ty čínský, navíc Slavie mu nabídla podle dostupných informací fantastický podmínky, kdyby zůstal. Myslím, že vůbec nemá smysl se tím zabývat.

 • Schick

  Spytihnef14.7.2016 9:47reagovat

  Mně teda dost mrzí, že odchází. Je to typ fotbalisty, na které se chodí a rád bych ho ve sparťanským viděl.

  Navíc z toho mám takový pocit, že on jako odchovanec Sparty nemá ke Spartě vůbec žádný vztah. Mně skoro přijde, že mu za ten rok více k srdci přirostla Bohemka než Sparta za několik let, a že kdyby se třeba pak na stará kolena vracel do Čech, tak by šel radši tam. Možná je můj pohled zkreslený rozhovory v médiích, které jsem zrovna s Patrikem četl, ale myslím, že na tom také něco bude.

  • Schick

   petr13714.7.2016 10:15reagovat

   je otázka, na kolik je to jeho charakterem a na kolik přístupem Sparty, jak tady včera někdo naznačoval. Jak to tak bývá, pravda bude nejspíš někde uprostřed. Charakter hráčů je jaký je, ale Sparta by svůj přístup měla určitě změnit, protože pokud nebudou odchovanci cítit dostatečnou podporu a zájem, tak jim to pak lehce přiroste k srdci jinde, což je podle mě strašná škoda.

  • Schick

   adam14.7.2016 10:43reagovat

   Pro mě platí rovnice: 20-ti letý odchovanec klubu nemá valnou motivaci hrát za áčko týmu, který ho vychoval, který je největší v ČR a ve kterém má šanci hrát + vedle toho na něj přistane nabídka na 4 miliony EUR = odchod z klubu a poděkování.

   • Schick

    železník14.7.2016 10:58reagovat

    V šestnácti ho posílali pryč - přesto zůstal!

    V devatenácti ho poslali pryč na hostování - neprodloužili smlouvu proč? Protože mu nevěřili!

    Přesto zůstal.

    Ve dvaceti do třetice všeho zlého si vybral, to kde mu věří - i finančně.

     

    • Schick

     adam14.7.2016 11:00reagovat

     Já neznám přesné důvody proč tomu tak bylo a je a vlastně mě ani nezajímají. Jen vím, že tohle je dobrý obchod pro obě strany.

    • Schick

     AlaMierda14.7.2016 11:24reagovat

     no tak s tímhle bych byl hodně opatrný. Schick asi vůbec není jednoduchá povaha a rozhodně ho nikdo nikam neposílal. A hostování bylo jen pro jeho dobro. Je třeba si taky uvědomit, že ho Sparta vychovala a připravila na profi fotbal a do reprezentace.

     • Schick

      železník14.7.2016 11:54reagovat

      Věřím, že mě stále chceš moralizovat - teď třeba aby jsem byl opatrný! Jsem opatrný jen v jedné věci, aby si někdo nemyslel kdo jsem.

      Vím toho dost aby jsem měl být opatrný.

      Kdyby nebyl silný, tak v prvním roce dorostu ho posílali s kopačkama na Hřebík. Kdo by ho vychovával do rprezentace?, kdyby je pověsil!

      V témže roce nebyl v žádné reprezentaci a v jeho věku měli někteří už bývalí spoluhráči smlouvy! On ne! A rychle se mu dávala podepsat smlouva, protože už v té době ho chtěli v zahraničí do prvního týmu!

 • Přátelák se ruší

  Víťák z Cé Osmičky14.7.2016 9:45reagovat

  Takže příště už proti Feneru, no nebude to lehký.

   

  Docela bych teď dal za pravdu Munzigovi s jeho obhajobou Paixaa, protože teď by se nám hodil, na přípravy to bylo eso. Smích

   

  Těším se na Letnou, na slušnou kulisu a snad i na soupeře v plný palbě. Bude to super večer.

  • Přátelák se ruší

   Capo14.7.2016 9:52reagovat

   Je to škoda hlavně pro hráče širšího kádru, dneska by si nejspíš zahráli víc. Proti Fene už mají smůlu, tam bude sestava stejná jako na jaře, jen Krejčího nahradí Costa (3-5-2), popř. Šural (4-5-1) a na stoperu bude Kadlec. Větší rošády už do Zdendy čekat asi nelze Úsměv

   • Přátelák se ruší

    Bunda14.7.2016 10:07reagovat

    Hráči širšího kádru by hráli na vedlejším hřišti bago. Ať radši jedou do Prahy. Můžou jít třeba do kina. Lepší než se dívat na to jak je Ščasný přehlíží.

    • Přátelák se ruší

     Jarda1114.7.2016 10:16reagovat

     nechápu tvoji poznámku. To mají mít v přípravě na sezonu všichni hráči stejnou minutáž v přátelácích?

    • Přátelák se ruší

     petr13714.7.2016 10:17reagovat

     vrátíme se k tvému příspěvku, až hráči širšího kádru dostanou šanci třeba v MOL cupu ok? Budu jen rád, když uvidíme, jak žerou trávu, aby ukázali, že si zaslouží víc šancí. V minulosti to bylo většinou přesně naopak.

     • Přátelák se ruší

      Bunda14.7.2016 10:24reagovat

      Například Pulkrab ? Proč jel do Rakouska,když dostal šanci jen na 5 minut ? Proč nezůstal v Liberci ,který musel shánět utočníky a když tam ted Matěj půjde tak jeho pozice bude stížená ..?

      • Přátelák se ruší

       Jarda1114.7.2016 10:37reagovat

       jel do Rakouska, aby se ukázal v konkurenci s ostatními útočníky Sparty. I tréninky ti hodně řeknou. Co je na tom tak divného???

      • Přátelák se ruší

       kapacitos14.7.2016 10:38reagovat

       protože na začátek přípravy by byl k dispozici jediný útočník - Schick.

      • Přátelák se ruší

       petr13714.7.2016 10:39reagovat

       Sorry, ale co je tohle za logiku? Ščasnýho úkol je dělat to nejlepší pro Spartu, ne pro Pulkraba. Vsadím se, že Sparta na 99% věděla, že Schick odejde, proto chtěl Ščasný logicky do přípravy Pulkraba, aby ukázal, jestli ho budeme moci využít v kádru, nebo na to ještě nemá. Od toho nejsou jen přáteláky, ale taky tréninky.

        

       Navíc si dovedu představit, že třeba Ščasný preferoval koupit posilu, ale vedení mu řeklo, ať nejdřív prověří Pulkraba, aby se případně ušetřilo.

        

       Jinak pokud by se Pulkrab nedokázal prosadit v liberci i když bude jeho pozice ”stížená”, tak jaký přínos by asi měl pro Spartu?

       • Přátelák se ruší

        Pavel0014.7.2016 10:45reagovat

        Ščasný je takový hňup, že s takle mladým hráčem neumí pracovat. Navíc v tom chaosu co jsme v přípravě hráli by se neukázal ani Ronaldo...

        • Přátelák se ruší

         petr13714.7.2016 11:01reagovat

         hele já nejsem žádný velký fanoušek Ščasného, ale tohle už mi přijde fakt trochu moc. Tady se z nějakýho důvodu vytvořila chiméra, že nám v dorostu běhá X lepších hráčů než v Ačku. Jenže potom ti Holoubek řekne, že musí přiznat, že na to zatím ještě nemá ani jeden.

          

         Sparta prostě není zaopatřovací ústav. Naším úkolem je vyhrát titul a uspět v pohárech. Tlak je hodně velký, nesrovnatelný s jinými českými kluby. To zkrátka není pro mladý kluky lehký prostředí.

         • Přátelák se ruší

          pubi14.7.2016 11:24reagovat

          Až mě překvapuje, že se tady na to někdo dokáže dívat objektivně. Souhlas se vším.

           

          Jenomže tady se doctes tak maximálně, že chudáček Holas dával ten rozhovor s pistoli u hlavy. Kasík ven!

       • Přátelák se ruší

        Capo14.7.2016 10:48reagovat

        Nehledě na to, že je krajně nepravděpodobné, že by Liberec už nikoho dalšího nepřivedl, kdyby měl Pulkraba celou dobu. To je hodně naivní představa. Vsadim se, že třeba Baroš by přišel 100%. Ta možnost jim přišla zčistajasna a skočili po ní hned jak slepice po flusu s vidinou, že jim v kádru zastoupí Bakoše.

     • Přátelák se ruší

      dominik2714.7.2016 10:44reagovat

      Ono je to vždycky případ od případu. Třeba Michal Sáček podle mě svá vystoupení za áčko vždycky poctivě odpracoval a dodal přesně to, co od něj bylo potřeba, tedy že zkušenosti svých spoluhráčů doplnil svou mladou dravostí.

       

      Nicméně podle mě odpovídáš Bundovi něčím, co s tím úplně nesouvisí. Nepřijde ti z principu špatně tahat hráče na 12 dnů do Rakouska, aby tam hráli pár minut? Proč tam není nějaký ten zápas navíc (nejen ten dnešní zrušený), aby se i hráči širšího kádru mohli ukázat? Podle čeho se pak bude rozhodovat, jestli Pulkrab nebo Čermák mají vůbec zůstat, eventuálně nakouknout do sestavy? A o Nešporovi ani nemluvím...

      • Přátelák se ruší

       Bunda14.7.2016 10:51reagovat

       Vrcholem všeho byl Shala. Před Rakouskem se vědělo že odejde a stejně tam jel. OK,možná chtěli naplnit kádr,ale to mohl jet třeba Havelka zkusit si jen trénovat s hvězdami.. Nakonec Shala nastoupil na 20 minut,nezládl to a tak ho vyhodili z přípravy. Nešpor přijede na 3 tréninky a na raft. To nemohl být u nás od začátku přípravy ? Působí to amatérsky.

      • Přátelák se ruší

       Capo14.7.2016 10:58reagovat

       Tak primárně je potřebují, aby dali na tréninku dohromady dvě jedenáctky, tahle nutnost tam je pořád. To, že je nazapojuje do příprav na herním soustředění má podle mě jeden jasný důvod. Do základu s nima zatim nepočítá, asi mu tedy stačí to, co vidí na tréninku. Osobně to nechápu, i Chovanec alespoň jednu přípravu s kompletními náhradníky odehrál, byť by jim v tom zápase pravděpodobně nepomohl ani nadpozemský výkon do sestavy, tak tu šanci alespoň dostali no.

       • Přátelák se ruší

        dominik2714.7.2016 11:26reagovat

        Už jen kvůli zachování nějaké zápasové praxe bych já osobně čekal, že budou hrát víc. Platí to hlavně o Pulkrabovi, který i v tom Liberci nastupoval dost sporadicky.

   • Přátelák se ruší

    Pouzar1114.7.2016 10:37reagovat

    Jen to čtu a chce se mi brečet. Costa nalevo je jak Pavel Horváth v bráně. Jestli ho tam ŠČASNEJ opravdu dá tak nemá mít trenérskou licenci ani na kraj. Matěják do základu je pro mě taky otazník ( vyhazoval sem ho už před 3 lety ). Útok .. Pulky v trapu? .. Zbejvá Lafata kterej stárne, Fatai kterej je jen o malinko zbrklejší střelec než Konate takže goly taky nedává, Juliš kterej je sice vychvalovanej ale ve finále loni vůbc nic nehrál ( když nebudu počítat ty góly ) většinou nebyl na hřišti ani vidět a pak Nešpor kterej je pokusem z nouze ( velká neznámá ). Šural je chodec ( nemá nadstavbu ). Mareček je jak den a noc. Vácha se zranil :D a kdyby ne tak bude hlavně faulovat. Jediný místo kde sem spokojenej je Zahustel, brankáři a stopeři ( tam se snad dá čekat nějakej posun ).

 • Dnes se nehraje.

  ACSOLDBOY14.7.2016 9:44reagovat

  Soustředění konci!

  • Dnes se nehraje.

   trinact14.7.2016 9:52reagovat

   Kádr relativně velký, zápasů strašně málo. Věc, která mi dlouhodobě u příprav Sparty vadí.

   • Dnes se nehraje.

    Furia Ceca14.7.2016 10:27reagovat

    Tak na raft a playstation čas byl Úsměv

 • M. Kadlec pěkně bulí do novin...

  Furia Ceca14.7.2016 9:43reagovat

  Sice je Vrba blb, ale za zásluhy se nestaví... docela to ukazuje na pěkný poměry v reprezentaci...

  • M. Kadlec pěkně bulí do novin...

   Víťák z Cé Osmičky14.7.2016 9:46reagovat

   Musím souhlasit. Vrba je sice buran a celý euro promrdal, ale - ač chápu Michalovu rozmrzelost - tohle neměl tahat do médií, bylo to trapné až hanba.

  • M. Kadlec pěkně bulí do novin...

   danielsen14.7.2016 9:47reagovat

   proboha jaký bulení?Novinář se ho na něco zeptal tak řekl svůj názor!To potom jako bulení lze tady považovat každý druhý příspěvek,a nejen na této diskusi!Smích To je pak každý kritický příspěvek bulení!Smutek

  • M. Kadlec pěkně bulí do novin...

   nemesis201714.7.2016 9:47reagovat

   Jestli za zásluhy nestaví, tak co dělal v základu volant a Hubník s Plašilem po tom, co vyrobili góly pro Chorvaty ?

  • M. Kadlec pěkně bulí do novin...

   Capo14.7.2016 9:57reagovat

   Nepřijde mi, že by bulel. Odpověděl na otázku a řekl, jak to cítil.

   • M. Kadlec pěkně bulí do novin...

    danielsen14.7.2016 10:10reagovat

    asi podle některých měl odpovědět,že už jenom účast na ME byla pro něho čest a moc si toho váží že mohl být s klukama při tom,jeden za všechny a všichni za jednoho!!A že Vrba věděl co dělá a jako trenéra si ho moc váží!! SmíchSmích

 • DaveACS14.7.2016 9:42reagovat

  S Botosani se nehraje! Přeji Pubimu pěknou cestu Úsměv

  • Bunda14.7.2016 9:44reagovat

   Idealní. Stejně se na to nedá dívat Úsměv

  • dominik2714.7.2016 9:52reagovat

   No nevím, jestli těch pět zápasů je pro točení nějakých 27 hráčů dostatečná porce. Vlastně ani moc nechápu situaci, kdy se někdo vrátí z hostování a na základě nějakých 120 minut se má rozhodnout, jestli by se hodil do základní sestavy nebo jestli ve Spartě zůstane. Nepřijde mi to úplně šťastné.

   • Capo14.7.2016 9:54reagovat

    Pokud chceš zkoušet, tak ten počet ideální neni, ale když má o sestavě a kádru jasno na začátku přípravy, tak mu to logicky stačit musí.

   • majtin14.7.2016 10:07reagovat

    Navíc, když přijde jako někteří mladí kluci z nějakého navyklého systému do chaosu. Třeba Čermák, který umí perfektně zrychlovat hru, jak to má tady použít?

    Mně to někdy přijde, že Ščasný vybírá hráče na základě dojmů.

  • pubi14.7.2016 10:55reagovat

   Mám to 2 a půl hodiny, takže věř, že sme ještě fakt nejeli.Smích

   • DaveACS14.7.2016 11:34reagovat

    Já úplně zapomněl, že jsi tady z jihu Čech Smích

 • PISAL...

  FANDA730714.7.2016 9:07reagovat

  ...som to tu uz davnejsie, ze miesto Ladika K. by nam na lave kridlo pasoval Kalu.Nechapem nase vedenie, ze nevidia ten obrovsky potencial.Dostali sme 8mega a neobetujeme nejake prachy na prestup, ktory sa mnohonasobne do dvoch rokov vrati.Zasnem.Zidaci nevahali vytasit melon za Gina.

  • PISAL...

   DaveACS14.7.2016 9:15reagovat

   Nemůžeš koukat jen na schopnosti toho hráče. Vždyť ten kluk k nám třeba nechce, má lepší nabídky, nikdo ho neznáme po charakterové stránce.. Je tam spoustu aspektů, nevěřím, že by o něm vedení nevědělo.

  • PISAL...

   Bunda14.7.2016 9:15reagovat

   Rabiu by se mi líbil o dost víc. Ten by pomohl ihned,ale Kalu asi ne.. To je něco jako Konate i když ještě mladík a půjde nahoru.

   Hlavně né Matůše Bera. To mužeme vzít z Jihlavy Hronka.

  • PISAL...

   FANDA730714.7.2016 9:23reagovat

   Uprimne, mna tiez nejak Bero neocaril, nechapem , ze ho tak media nadhodnocuju.Z TN urcite Rabiu a Kalu a mozno sa im podari aj ten Janga toho som este nevidel, vcera ked to na DAJTO bezalo som bol v praci.Inac k mladikom v TN-podla manazera oni vyberaju nielen futb.kvalitu, ale pozeraju aj charakter.vlastnosti.Takze tam by nemal byt problem.Kalu ma 18-19rokov, rychle nohy, vybornu techniku a neboji sa ist do sance, tlaci sa do 16ky.Uprimne-je lepsi ako Sural, ktory bude hrat Ladikov flek.

   • PISAL...

    captain_obvious14.7.2016 9:57reagovat

    Janga včera sice dal gól (doklepnutí do prázdné branky), ale taky tam měl pár momentů, nad kterýma zůstával rozum stát. Totálně vypuštěné souboje, nebo na něj jednou šla přihrávka a on se postavil k balonu zády a takovou pomalou chůzí začal kráčet úplně jiným směrem. Asi ho Ševela bude muset trochu usadit do latě.

  • PISAL...

   Capo14.7.2016 9:38reagovat

   Sparta má prostě svůj strop a větší obnos dá jen za hráče, o kterém je přesvědčena, že za to stojí a hned zapadne do základu. To podle mě v očích Křetínského splní jen Kadlec, za nikoho jiného tolik prostě nedá. Slavia Van Kesselovi věří a zaplatila to za něj, uvidíme jestli se jí takhle vysoká částka vyplatí a vůbec někdy vrátí. Za Vachouška se jim kdysi vrátila, nám za Németha ne. Myslim, že bysme spíš měli hledat podobný pramen na mladé hráče, jako má Trenčín a přivádět je za rozumnější peníze, než je pak od nich kupovat a přeplácet. Ale to se zase vracíme k potřebě pořádného skautingu a ten na Spartě moc neumějí no.

 • Schick

  kilovolt14.7.2016 8:36reagovat

  tak tohle mě teda zklamalo......vzpomeňte si na mě - prachy sice mít bude ,ale sportovně shoří jako papír

  • Schick

   Capo14.7.2016 8:47reagovat

   To už je jeho problém. Sám evidentně pochyboval, že by hrál a měl strach, že už by podobná nabídka nemusela přijít. Chtěl jít za snem, tak šel. Sparta jeho snem bohužel nebyla...

  • Schick

   asd14.7.2016 9:02reagovat

   Ale pokud není idiot (což nevím), tak bude zajištěn do konce života. A o prachy jde v každé PRÁCI především.

   Třeba na to kouká takhle.

 • AS Trenčín

  Bunda13.7.2016 21:54reagovat

  http://www.sparta.cz/novinky/zpravodajstvi/a-tym/fotbalova-akademie-ac-sparta-se-sidlem-v-trencine-se-predstavuje-9079.html

   

  https://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/579543-hrosovsky-chodil-do-akademie-letenskych-ale-zari-v-plzni.html

   

  Škoda..Neutrální

  • AS Trenčín

   spartas13.7.2016 21:58reagovat

   Celé dva roky (nebo jak dlouho) nám to nepřinášelo výsledky, tak jsme to zavřeli.

   • AS Trenčín

    dominik2713.7.2016 22:40reagovat

    Tak jako tak v tom byl nějaký hodně špatný manažerský tah. Buď byla chyba to zakládat, nebo to rušit takhle rychle, protože zakládání akademie logicky nemůže přinášet výsledky během nějakých tří let.

     

    Já si třeba myslím, že mít akademii na Slovensku byl zbytečný luxus. Jestli má Sparta sbírat talenty po celém Slovensku, tak už mi přijde celkem jedno, jestli mají žít v Trenčíně nebo v Praze. Podle mě se nějak dá dohnat i ta škola, včetně češtiny...

     

    Nicméně já bych preferoval, aby se Sparta zaměřila především na výchovu hráčů narozených v Praze a okolí, které později doplní hráči ze zbytku ČR. Cizince (včetně Slováků) bych vodil ve věku od patnácti let výš.

    • AS Trenčín

     dominik2713.7.2016 22:56reagovat

     Ještě bych dodal, že peníze, které se ušetří na mládeži na Slovensku, se mohou investovat do tréninkových podmínek v Praze. Vždycky může být pro pražskou mládež více profesionálních trenérů, kondičních trenérů, lékařů, fyzioterapeutů, příspěvků na cestování na turnaje a soustředění...

      

     Co jsem slyšel, tak si i dorostenci ve Spartě musejí platit ze svého nějaké ty výjezdy na zápasy v cizině, takže určitě pořád je do čeho investovat ve vlastní mládeži. Pořád by také více mladých fotbalistů mohlo být pod smlouvou, i to stojí nemalé peníze. Takže určitě se spíš hodí piplat si v jednom ročníku svých 18 hráčů, než mít dvojnásobek vychovávaný v horších podmínkách...

     • AS Trenčín

      H’Eikolo Kanté13.7.2016 23:29reagovat

      No, to je celkem ostuda.

      • AS Trenčín

       dominik2713.7.2016 23:58reagovat

       Nevim, jestli ostuda, prostě v Česku se mládežnický fotbal dělá v takových podmínkách. Nemyslím si, že by v jiných českých klubech byly lepší podmínky, spíš naopak.

 • koeficient národní

  standis13.7.2016 21:19reagovat

  Tak jsme na 12. pozici zaručující přímý postup do LM s luxusním náskokem 4,9 bodů na Nizozemsko. To se snad nedá ztratit, i když... Co se bude dít potom ten v lize, když bude mít mistr jistou účast v LM, tak to si ani nedovedu představit. Třeba do té doby LM zrušej.

  • koeficient národní

   lesmen13.7.2016 23:49reagovat

   pokud u nas v tu dobu bude jeste Scasny, tak nam to uprimne muze byt uplne jedno Smích

   • koeficient národní

    pubi13.7.2016 23:58reagovat

    Nebo taky ne Smích

  • koeficient národní

   Capo14.7.2016 8:44reagovat

   Ale dá, pokud nikdo z českých týmů neprojde do skupin, tak to vůbec nemusí být nereálné. I loni s megaúspěchem Sparty jsme je, když nebudu počítat to podělení podle počtu účastníků) porazili jen o necelý dva body. Problém je, že se nám to letos už bude taky jako jim dělit 5. A pokud by se Holanďanům sešlo, že Ajax i PSV v jedné sezoně udělají 15b a víc (zatim se jim to sešlo málokdy) a ostatní přidaj obvyklých 3-7 b, nebo nedej bože i někdo další zazáří, jako Alkmaar nebo Feyenoord v minulosti, tak to může být problém udržet.

  • koeficient národní

   Capo14.7.2016 8:50reagovat

   I když kecám, nám se to loni vlastně taky dělilo 5, tak to holt chce máknout jajo Sparta loni, nebo zase výbuch některého z jejich velkoklubůÚsměv

  • koeficient národní

   nemesis201714.7.2016 9:59reagovat

   Holt se budou muset vožralové letos ve skupině blejsknout, a libe s tím koeficientem taky. Udělat aspoň výhru a dva kříže, není to nic moc, ale po tom zemětřesení v kádru víc nečekám.

79207 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha