ale že budeme po třetině soutěže ztrácet na 1. místo 6 bodů je už docela průser

ACSOLDBOY2.10.2016 16:02reagovat

5 přihrávek, všechny na hov..

• druha pule

Funin2.10.2016 15:58reagovat

je takova celkem o prdu, Brno od penalty hraje prd a nasi tak jako kdyby uz setrili sily na dalsi zapasy

bledátvář2.10.2016 15:31reagovat

Dočkal to udělal mazácky, ani Messi by ho nelobnul líp. Ty příšerný chyby v defenzívě ale asi budou řešitelný jenom personálně, protože to už fakt není možný jakejm kopytům my nabízíme góly na střírnym tácu. Ještě že ten poslední brejk pokazili.

• Chabix2.10.2016 15:34reagovat

No mě hlavně překvapilo, jak se Mareček u toho brejku nechal snadno přesprintovat.

• brac2.10.2016 15:37reagovat

Hlavně všichni naši ”zkušení” obránci byly asi tak 30 metrů od místa dění.

• bledátvář2.10.2016 15:40reagovat

Tohle mě nepřekvapilo vůbec

• MK32.10.2016 15:43reagovat

Mareček je leklá ryba. Naprosto zbytečný hráč.

• DaveACS2.10.2016 15:50reagovat

Marec je dneska hodně aktivní právě že Smích

• Kuklic2.10.2016 15:52reagovat

Lidi,kteří budou chtít, si vždy něco špatného najdou Úsměv

• Pavel002.10.2016 15:54reagovat

Ale i tak mi přijde nejhorší z naší zálohy, i když aspoň neni špatnej jako dřívější zápasy

• Kuklic2.10.2016 15:56reagovat

Tak on má taky určitě úplně jiné úkoly než zbytek zálohy

• Pavel002.10.2016 16:07reagovat

To ano, ale třeba Sáček hraje podstatě na stejném postě jako on, ale je fotbalovější, nepřihrává do špeku a celkově působí daleko líp

• výborně

LukyACS2.10.2016 15:18reagovat

V úvodu sice tragédie, měl jsem strach, že se sesypeme, ale my jsme se postupně zvedli a jak plyne čas, tak hrajeme čím dál tím lépe a dá se na to dívat. Snad přidáme třetího a nazdar.

• Capo2.10.2016 15:21reagovat

Od té 10. minuty je to fakt celkem v pohodě. Hlavně musim vypíchnout Sáčka, nebojí se hrát, dokáže se s balonem otočit a vyvézt ho dopředu, zatím hodně dobrý výkon. Chlapec každou minutou roste, jen tak dálÚsměv

• Kuklic2.10.2016 15:23reagovat

Líbí se mi, jak hraje s hlavou nahoře , a jeho cit pro přihrávku

• Výkon

DaveACS2.10.2016 15:15reagovat

Co dodat, od nějaké desáté minuty hrajeme skvěle, rychle, dokázali jsme otočit.. Je jasné, že Brnu zbývá jen nakopavat na Škodu a Řeznícka a doufat, že to jeden z nich dokáže sklepnout do stran, což se občas podaří, to je jasný.

• Pavel002.10.2016 15:18reagovat

Obrana je špatná pořád, ale zlepšil se náš přechod do útoku a i samotný útok

• Chabix2.10.2016 15:19reagovat

Taky si myslím, že hrajeme dobře i když to sem tam zaskřípe. Ale vzhledem k tomu, že venku jsme nikdy nehráli moc dobře, tak to je docela slušný.

• Chrod2.10.2016 15:21reagovat

Za tejden nejde natrénovat úplně všechno, to bránění není pořád dobrý, ale kdo nevidí ten obrovskej rozdíl v přechodu do útoku, kterej pod Ščasným prakticky neexistoval, je asi slepej. Prvních 5-10 minut bylo teda hroznejch, ale od tý doby jsem spokojenej.