Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Ščasný

  Obelix4.8.2016 0:20reagovat

  Nerad jmenuji, ale třeba Ondra Zahustel hraje hodně za svými možnostmi. No a tady je přesně podle mnohých ten dobrý kádr, prostě tam nemá koho dát.

  • Ščasný

   Mrakoplasic4.8.2016 0:22reagovat

   Nemůže tam nemít koho dát... jestli v přípravě nezkoušel různé varianty, tak může trénovat B třídu a né Spartu. Co chvátal? A myslím, že napravo už kdysi alternoval Mário.

   • Ščasný

    Obelix4.8.2016 0:26reagovat

    Holek se dneska zranil a Chvátal to je přesně ono. Možná solidní na ligu, ale na Steauu? To je trochu jiný oříšek než třeba Slovácko a to samé je u některých hráčů. Nechci nikoho urazit, ale pro mnohé je ta liga opravdu strop. Copak to nevidíš, že i naši špičkoví ligisté viz ještě do nedávna Hušbauer se vůbec v zahraničí neprosadí? Co potom chceš od nějakých hráčů jako Chvátal a další? Tady se bavíme, že tam není koho dát na soutěž v Evropě ne na ligu. Tam s tímhle kádrem to opět na čelo ligy bohatě stačit bude. Na Evropu je to ovšem málo a to je ten základ, že tam není koho dát.

    • Ščasný

     Mrakoplasic4.8.2016 0:27reagovat

     Tak se podívej na Liberec.

     • Ščasný

      Obelix4.8.2016 0:29reagovat

      A na co? Admira je slabá jako čaj to nejde srovnávat se Steaou. Počkám si na další předkolo a pro ně silnějšího soupeře, pak se uvidí. V Boleslavi dostali 3-0 ani si neprdli a nezajímá mě, že šetřili nějaké hráče.

      • Ščasný

       Mrakoplasic4.8.2016 0:39reagovat

       Hochu, nevzpomínej na minulost, neupínej se na budoucnost, soustřeď se na přítomnost!

    • Ščasný

     artaxerxes4.8.2016 2:37reagovat

     Mně vadí priposranost - PSV tam hodí kluka co mu je 18 a důvěřuje mu, že to zvládne. My tam radši nacpeme hráče, který předvede mnohem horší výkon než by předvedl ten mladík.

 • Plzeň

  Obelix4.8.2016 0:06reagovat

  No a když jsem viděl Plzeň v Karabachu nebo i doma a vidím jejich možné soupeře pro poslední předkolo, tak pokud nedostanou ten Dundalk, podle mého budou mít velké starosti úplně s každým týmem, ať už Záhřeb, Kodaň, Ludogorec nebo i ti izraelci, když vyřadili Olympiakos tak musí něco umět. Takže bych si skoro i vsadil, že se spolu potkáme v EL, tam snad projdeme. Jen oni budou mít o něco více vydělaných peněz, ale ani oni je moc dobře investovat neumí, takže jim jsou tak na dvě věci, bohužel jako pro nás s tímhle vedením.

 • LM

  Obelix3.8.2016 23:54reagovat

  Po pravdě být v současné formě v té LM a dostat třeba Real nebo Barcu, tak hlavně u nich a to nejen pro nás nebo pro Plzeň, tak to by byla vyložená ostuda a nechtěl bych dostat třeba 7-0 jako Slávie nebo i víc. Prachy z LM dobré, ale jakmile je správně neinvestuješ a nekoupíš nějakou tu kvalitu a tím nemyslím jen z naší ligy, tak jsou potom k ničemu. My jsme loni vydělali slušné peníze a k tomu letos prodali dva hráče za 200 mega. Kde jsme je investovali do kádru a proto, abychom třeba i v té LM hráli prim? Nikde, právě vedení je tak hloupé jako někteří lidi tady, že si asi myslí, že to co se podařilo v EL loni, tak půjde skoro s tím samým kádrem asi i letos, logicky jak už dole vysvětluji to takhle nefunguje, překvapit jde jen občas ne každý rok. Musíme posilovat ze zahraničí podobně jako Karabach, zahraniční hráči jsou jinde technicky, rychlostně a často i herním myšlením ti lepší. Doba, kdy Sparta mohla hrát suprově v Evropě pravidelně jen s českými hráči je dávno pryč. To bylo ještě za dob Siegla, Chovance, Vrabce nebo otce nynějšího Frýdka, tenkrát tolik ještě nerozhodovaly peníze a tenkrát taky ti čeští hráči opravdu uměli hrát fotbal i na lepší evropské poměry, teď už ne a jen musíme doufat v překvapení. Proto je třeba probudit naše vedení, Křetinského a všechny okolo.

 • Promiňte, pánové

  Franta z lidu3.8.2016 23:53reagovat

  Psali jste mi, když jsem kritizoval ”posilování” a přístup vedení:

  ° máme silný kádr

  ° máme zdvojené posty

  ° posílil nás Michal Kadlec

  ° přijde k nám Tomáš Rosický

  ° jsme silnější, protože jsme sehranější

  Kde je ten váš bezbřehý optimismus? Nikdo nechtěl slyšet reálný stav, pořád jste koukali na Spartu skrz ”Peltovy a Vrbovy” růžové brýle... Nyní čekáte co? Postup v EL opět minimálně do čtvrtfinále a spanilou jízdu v ePojištění.cz lize?

   

  • Promiňte, pánové

   Obelix3.8.2016 23:58reagovat

   Tady je silný kádr pro některé rok co rok. To už ani nemá cenu číst. Oni vidí hráče na papíře a srovnávají to se zbytkem ligy. Ano v tom případě máme silný kádr a opět budeme hrát o čelo i tak. Problém je ten, že to co stačí na ligu už většinou nestačí na Evropu a to někdy ani na ten průměr nebo podprůměr viz Malmo, Hacken ona i ta Steaua není žádný zázrak. Ale zároveň můžeš občas překvapit jako loni v EL - jenže kolik takových překvapení z 10 sezón uděláš? Na to je si třeba umět odpovědět s tímhle kádrem a to právě místní diskutéři, až na některé neumí a pak vyhazují trenéry, protože se jim najednou nezdá hra, kterou vidí pomalu někde v dorostu jak se hraje pěkně nebo by tak rádi hráli. Problém na pěknou hru je prostě v kádru.

   • Promiňte, pánové

    Brian Pricke4.8.2016 0:01reagovat

    Vy si celkem vystačíte sami.

 • realita

  Shrekson3.8.2016 23:51reagovat

  Béčko? Když vznikne tak furt to bude třeba ”druhá liga” hráč stejně i když hvězda půjde na hostování do první ligy a by si zvyknul..

  Zbytek? Jenom keci o EL a postupů ze skupiny, akce zadaná přijde, páč pohody a kavicka je blíž než tvrdá práce a přístup.. nohsledi forever!!

 • Hráči

  Jarda113.8.2016 23:33reagovat

  Zahustel nemůže hrát na lajně sám, takže do systému 3 5 2 nepoužitelnej. Frýdek nemá techniku na středního záložníka. Jedině křídlo nebo beka. Brabec je kopyto, má dobrou hlavu, to je tak všechno. V útoku nemáme vůbec žádnou kvalitu, Schick by se mohl prosadit, raději ho prodáme. Juliš sice netrénoval, ale stejně je syrovej. Šural byl vždy nebezpečnější z křídla. Prostě divně poskládaný mančaft.

  • Hráči

   Obelix3.8.2016 23:41reagovat

   Všichni jsou najednou kopyta a přitom se tady ten samý kádr přes sezónou ještě loni pochvaloval nebo ne? Odešel jen Krejčí. Já tady četl, jak nemáme kvalitně zdvojené ne-li ztrojené posty. Tady na tom jde přesně vidět co stačí na naši ligu už nestačí jinde. S tímhle kádrem opět budeme hrát v pohodě o čelo ligy, protože naše liga je slabá, ale pokud chceme hrát pravidelně prim v pohárech, tak tady musí přijít někdo jiný a zahraniční krev jako třeba do Karabachu. Nevím jestli je to ten samý Quintana co hrál za Karabach, ale dříve nějaký hrál tuším v Bialystoku v Polsku nebo kde, když si ho můžou dovolit oni, proč ne my? A evidentně byl technicky úplně někde jinde než celý střed zálohy Plzně. Chce to ovšem hledat všichni takoví hráči nestojí majland, ale to taky musíš mít kvalitní vedení. Když se někomu daří v lize a zaujme jako loni nebo předloni Šural, tak o něm bude vědět i moje sousedka, že hraje slušně to není umění někoho takového přivést. Navíc jak říkám jen s českými hráči to nepůjde nikdy na to tady v lize není kvalita a to vidíš na těch přestupech do zahraničí z naší ligy. Neprosadí se tam ani to nejlepší co tady je a to v průměrných klubech. Prostě chce to sundat růžové brýle a zamyslet se hlavně nad kvalitou hráčů do Evropy a ne vše shazovat na trenéry. Guardiola taky neudělá zázrak, když půjde sem to prostě logicky nejde.

  • Hráči

   Tazmen3.8.2016 23:43reagovat

   tak zrovna dneska jsme hráli 4-5-1 Úsměv

   • Hráči

    Palo3.8.2016 23:46reagovat

    oficiálně 4-3-3

 • Jak souvisí Fatai

  Furia Ceca3.8.2016 23:26reagovat

  s vyřazením Sparty? Co to mele ten debil? A proš staví Předhustela, když ví, že hraje tužku? Před zápasem je chytrej a po zápase snad ještě víc.. ať jde už na ryby! A veme sebou Otavu, Kotalíka, Ujfalušiho, Matějovskýho a Kasíka... k zblití tahle Sparta!!!!!!!!!

  • Jak souvisí Fatai

   Kombinator3.8.2016 23:36reagovat

   Že to ještě někoho překvapuje, celý svoje působení se tady vymlouvá a hazí vinu na hráče. Klidně bych se vsadil, že tu furt je i z důvodu (kromě toho, že máme ve vedení líný lemply), že Křetínskýmu, milovníkovi Juve s 3-5-2, neustále slibuje a kecá, jak Spartu naučí 3-5-2 a jaká to bude pecka, proto taky minulou sezónu tvrdohlavě hrál 3-5-2 i když jsme vzadu měli průchoďák jak kráva a vysral se na to až v momentě, kdy se mu houpala židle a v MB hrozil historickej debakl. A letos opět s 3-5-2 na věčný časy i přesto, že v obranný fázi s tím máme opět těžký problémy a vznikaj díry jak prase.

   • Jak souvisí Fatai

    Jarda113.8.2016 23:39reagovat

    Kreta ma Spartu misto playstationa.

 • Fotbal

  Obelix3.8.2016 23:20reagovat

  Jak je vidět podle jiných výsledků je to prostě sport a stát se může všechno. My tady vyhazujeme trenéra a co asi tak fandové Šachťoru nebo Olympiakosu? Šachťor navíc po domácí výhře 2-0. Jaké mají oproti nám rozpočty a hráče, taky prd platné. Ve Spartě si hlavně fandové musí uvědomit, že s tímhle kádrem a výhradně jen s českými hráči nejde hrát pravidelně v pohárech dobře každou sezónu i kdyby tady seděl na lavičce rok co rok Guardiola nebo Mourinho. S tímhle zázraky pravidelně neudělá nikdo. Někdy jako loni se to podařilo dojít daleko, zákonitě další rok to bude nejspíše jiné. Plzeň taky někdy se do LM dostala, jindy nepostoupí přes tým z Izraele. I ona výhradně s českými hráči nemá dlouhodobě na kvalitnější Evropu šanci. Viděli jsme naši repre, kde je za zbytkem Evropy a to tam hráli hráči ze zahraničních lig. Na klubové úrovni je to ještě markantnější, proto se musíme spokojit s dílčími výsledky a být objektivní. To co stačí na naši ligu a jak si tady někteří pochvalují kádr je jinde většinou znatelně málo a naše liga fakt není extra měřítko. Není divu, kdo odejde do zahraničí, tak se skoro nikdo neprosadí a tady je někteří vynášejí do nebes. Hrát prim v Evropě dlouhodobě a pravidelně jde jen s jiným rozpočtem a jinými hráči. Není to v trenérech. Vyhodí se Ščasný a za rok nebo později se bude zase vyhazovat jiný.

  • Fotbal

   captain_obvious3.8.2016 23:23reagovat

   ”My tady vyhazujeme trenéra a co asi tak fandové Šachťoru nebo Olympiakosu? Šachťor navíc po domácí výhře 2-0. Jaké mají oproti nám rozpočty a hráče, taky prd platné.”

    

   A který z nich taky 10 minut před koncem nahradil útočníka def. štítem? Smích

   • Fotbal

    Brian Pricke3.8.2016 23:24reagovat

    SmíchSmíchSmích

   • Fotbal

    Pavel003.8.2016 23:24reagovat

    Hlavně ta naše hra je šílená. Pouze nákopy a šílený chaos.

   • Fotbal

    Obelix3.8.2016 23:26reagovat

    Třeba už Lafata nemohl co my víme. Stejně bychom dva góly nedali, navíc přehrávali nás přes střed, kdy toho měli všichni plné kecky. Někdy dáš góla i když tam máš jen jednoho hrotového útočníka jako třeba na Laziu. Není to o tom kolik máš útočníků, ale jak hraje celý tým a pokud hraje špatně záloha a útočníci nemají kloudné míče, tak jich tam můžeš mít třeba pět a bude to prd platné.

   • Fotbal

    Bunda3.8.2016 23:26reagovat

    Marec to krásně roz#HEJBALven Smích Mohl tam dát Pulkraba,ale bál se aby mu to nezničilo kariéru.

    A vTeplicích nám představí eso v rukávu ! Na hrot půjde Mazuch.

    • Fotbal

     Obelix3.8.2016 23:29reagovat

     Podstata příspěvku je ovšem úplně někde jinde. Tady si lidi myslí, že s jiným trenérem a jen s českými hráči tu Evropu budeme asi pravidelně válcovat nebo co. Proč se potom tehdejší hvězda naší ligy neprosadí ani někde v Cagliari? Evropa je úplně někde jinde než špička naší ligy a proto my můžeme mít jen dílčí výsledky a občas překvapit a může na té lávce klidně sedět ten Guardiola. S tímhle kádrem nesvede zázraky ani on.

     • Fotbal

      Kombinator3.8.2016 23:41reagovat

      To je fakt příšerný, jak se tu brání Ščasný tím, že se tvrdí něco, co nikdo nikdy nevyřkl. Nikdy nikdo tu netvrdil, že s vyhozením Ščasnýho začneme hrát bomba fotbal a rozstřílíme Juve, každej, kdo chce Ščasnýho vyhodit, včetně mě, ví, že to chvilku potrvá než se zase někam herně dostaneme. Totéž s mládeží, všichni ví, že je potřeba postupně začleňovat a né nasypat 9 hráčů do základu, ale tady se bude furt argumentovat tím, že bijci Ščasnýho po něm chtěj, aby hrála ligu juniorka.

      • Fotbal

       Obelix3.8.2016 23:45reagovat

       Víš jaký je problém? Byl tady Lavička a jiní a když to začalo tak nějak fungovat, tak se hned říkalo hurá, teď máme nějaký styl a jdeme správným směrem. Pak se několik zápasů nepodařilo a hned se vyhazovalo. To samé Ščasný někde na CSKA jsme hráli super a všichni ho chválili a pak střídavě dobře nebo špatně, ale je třeba si uvědomit, že s těmito hráči to tak logicky bude prostě vždycky, takže když sám říkáš, že neočekáváš bomba fotbal s tímhle kádrem, tak po čase za jiného trenéra to opět bude někdy velká bída, prostě se těm hráčům dařit nebude, což je logické. Oni nemají na to hrát pravidelně dobře to by nebyli v české lize a nepomůže tomu žádný trenér jen dočasně a pak se bude vyhazovat opět. Můžeme to střídat takhle pořád.

      • Fotbal

       ouki4.8.2016 0:26reagovat

       Tak když chceš pro trenéra čas s tím, že nebudou okamžitě výsledky, tak rovnou můžeš nechat Ščasného u kormidla. Trochu si odporuješ. Nečekáš hned výsledky, ale zároveň na výsledky nadáváš.

   • Fotbal

    peterpan273.8.2016 23:27reagovat

    Marec potřebuje minuty kvůli premiím ;-)

  • Fotbal

   asd3.8.2016 23:27reagovat

   Mě je to ve finále fuk že nás porazili Rumuni nebo někdo....

   NEDÁ SE NA TO DÍVAT a nemá to vůbec nic, žádnou šťávu, nebavi to, nemá to prostě nic. O to třeba mě jde.

  • Fotbal

   LukyACS3.8.2016 23:28reagovat

   Liaro, nech nás aspoň po takovym zápase na pokoji...

   • Fotbal

    Obelix3.8.2016 23:34reagovat

    Když se nad tím trochu zamyslíš, tak musíš dojít ke stejné věci. S kádrem jaký máme a výhradně s českými hráči nemůžeš pravidelně hrát pěkný fotbal s dobrými týmy Evropy nebo je pravidelně přehrávat a může to vést opravdu i ten Guardiola. Musíš tady přivést i jiné hráče než jen ty české a na to nemáme peníze nebo se nechtějí investovat.

    • Fotbal

     maaarty3.8.2016 23:38reagovat

     Při tvém pohledu na věc trenér není potřeba.

  • Fotbal

   maaarty3.8.2016 23:28reagovat

   Nikdo nečeká, že budeme hrát LM každý rok, nebo min. ČF EL, ale proč se na nás nedá dívat? Ten tým nemá žádný systém, hráči nevědí co mají efektivně dělat. Po roce a něco se z naší hry stala bramboračka, neumíme nic jinýho, než nakopnout balón dopředu. A to je chyba trenéra. Proto musí odejít. Čím dřív, tím líp.

   • Fotbal

    Obelix3.8.2016 23:32reagovat

    Dalo se dívat na českou repre? Je Vrba špatný trenér taky? Prostě ti hráči nemají na pravidelně dobré výkony, jinak by hráli úplně někde jinde. To samé je ve Spartě. Občas mají formu jako několik zápasů loni, ale neudrží to pořád a je to pochopitelné. I v jiných sportech ti průměrní hráči překvapí jen občas, ale nemají tu stálou výkonnost pořád. Rosol taky jednou porazil Nadala, kdyby tak hrál pořád tak je v první 10, ale není, protože dlouhodobě na to nemá. Stejně tak hráči Sparty nebo Plzně a může je trénovat kdokoliv. Jen s českými hráči neuděláš nic. Karabach by taky nehrál tak dobře jen s hráči Azerbajdžánu o tom to je.

    • Fotbal

     maaarty3.8.2016 23:37reagovat

     Srovnávat reprezentaci s klubem není objektivní, repre kouč nepůsobí na hráče po celý rok. Ale i tak bylo zřejmé, že hráči vědí co po nich kouč chce. U nás je to zmar, hra na náhodu, nekoncepce, hráči jdou jen dolů.

     • Fotbal

      Obelix4.8.2016 0:00reagovat

      To si myslíš, že ten samý hráč za pár měsíců přestane umět hrát fotbal? My si ani nenahrajeme na dva metry a to fakt není v trenérovi. Fatai ani nezpracuje balón. To je v kvalitě hráčů.

      • Fotbal

       maaarty4.8.2016 0:16reagovat

       Je to v obojím. A držet na lávce někoho, kdo není schopen dát za rok a něco týmu tvář je hloupost.

       • Fotbal

        Obelix4.8.2016 0:22reagovat

        Pod Mourinhem hrála loni taky Chelsea špatně, sice ho vyhodili, ale je to špatný trenér? Prostě špatné období přijde občas na každého a můžeš mít špičkové hráče to on v Chelsea měl a i přesto hráli prd, taky by jsi u něho mohl říct. To neumí dát týmu tvář? Prostě někdy to nejde, když jsou hráči z formy a nedaří se jim. Vidíš, že takový Zahustel a jiní jsou úplně z formy s tím fakt nic neudělá ani Guardiola, když jim to nejde. Nemáš tady Ronalda nebo Messiho, kterým to jde skoro pořád, takové hráče naopak můžeš trénovat i Ty a nikdo nic nepozná.

        • Fotbal

         maaarty4.8.2016 0:41reagovat

         Sám sis odpověděl, vyhodili ho. Je to logické, šancí dostal dost. U nás navíc hrajeme strašně vyjma pár zápasů pořád. Progres nikde. Vždycky jdu na zápas natěšený a odcházím zklamaný. Ne hlavně z výsledku, ale z toho co předvádíme. Jedu na Slovácko, sluníčko svítí, mají tam výborný klobásy a pak přijde fotbal a hovno. Chceš mi tvrdit, že mají lepší hráče? Jasně, může se prohrát, ale naši tam běhají jak slepí v lese, nikdo neví co vlastně má hrát. Proč šel Zahustel výkonnostně dolu? Pod Jarolímem lítal nahoru dolu, měl jasný úkoly. A tady? Hraje na nesmyslným místě halfbeka, do zakončení se nedostává atd. atd. To není jeho chyba, ale kouče. Je to furt dokola.

 • Brian Pricke3.8.2016 23:20reagovat

  Když už jsme u toho vedení. Nechci jmenovat, ale přihlaste se ten, jehož výsledky v práci jsou stejné jako našeho vedení (celku), a přesto ještě nebyl odejit? Jdu tam též.

 • Co naplat...

  dominik273.8.2016 23:14reagovat

  Sobota, 10:30, Loko Vltavín - Sparta U19. Aspoň nemáte výmluvu, že nepřijdete, protože se šetříte na Ligu mistrů, čau.

  • Co naplat...

   Sendi3.8.2016 23:16reagovat

   to bude strašnej vejprask, škoda, jsem v tahu zrovna... #hejbalven

  • Co naplat...

   spartas3.8.2016 23:24reagovat

   Ušetřené peníze za LM lze použít na alkohol, který zacelí díru v srdci.

79845 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha