Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • komedie

  Johnny_O4.12.2016 11:02reagovat

  Michael Rabusic @Rambic19 12h12 hours ago

  A na Vysočině to šlo,kde bylo včera 5cm sněhu na hřišti😂😂

 • Hriste

  DJDriver4.12.2016 8:34reagovat

  Tvrda trava? Delaj si ze me prdel? Co jako cekam v prosinci vecer? Nerekl bych kdyby snezilo. To se priste nemusi hrat protoze treba moc sviti slunicko a kluci by se zapotili.

  • Capo4.12.2016 8:38reagovat

   Jako je pravda, že to Plzeň odehrát asi mohla. Na druhou stranu jestli se Bohemka úmyslně vysrala na vytápění, aby měla pro sebe výhodnější podmínky, tak jsou to taky pěkný kokoti. Kdyby vyhřívali jak měli, tak se normálně hrálo.

   • ACZ4.12.2016 8:56reagovat

    Nemohlo se hrát, poněvadž plzenští letci by padali do tvrděho.

 • .

  SuperSiffredi3.12.2016 23:24reagovat

  https://twitter.com/plzen_memes A už to jede Smích

 • Milán - zápas

  Pavel003.12.2016 23:02reagovat

  Co by jste mi poradili, budu mít sebou celý den v Miláně zrcadlovku, ale co jsem četl nemůžu s ní na stadion.. nevíte jestli tam jde třeba nějak nechat v uzamčené skřínce, popřípadě kdyby byla v báglu, jestli to nevadí?

  Díky

  • waaw3.12.2016 23:16reagovat

   Tam kolem stadionu jezdi plno mladiku na skutrech. To si jednoho vyhlidnes, podas mu tu zrcadlovku a on tam po zapase bude cekat a zase ti ji preda

  • dominik273.12.2016 23:30reagovat

   Co jsem zažil na jiných stadionech na západě, tak tě tam s foťákem pouštějí. I když jako nevím, jak velkou fotovýbavu nosíš. Já většinou mám Olympus E-M5, takže možná si pak pořadatelé myslí, že to je výbava pro děti.Smích

   • Pavel003.12.2016 23:43reagovat

    Díky. Jenom obyčejnou zrcadlovku s krátkym objektivem, takže nic velkýho, i kdybych s tim fotil, tak můžu max fanoušky v kotli, víc fotek by nestálo za nic Smích

  • Standa Hejkal4.12.2016 10:15reagovat

   Nikdy jsem nebyl v sektoru hostů, ale když jsem šel v Miláně na LM (dá se tu dohledat i blog), tak jsem foťák normálně měl + lístek na jméno někoho jiného. A nikdo to neřešil. Asi bych to risknul.

 • Podzim

  taborita3.12.2016 22:47reagovat

  Je potřeba ocenit hráče a trenéry za zvládnutí zbytku podzimní části. I když hra nebyla úplně ideální, výsledky jsou na to, v jakém jsem se nacházeli stavu, až nad očekávání...Takový malý zázrak, jak s 10 dospělými zdravými hráči se to zvládlo.

   

  Na jaře - pokud se všichni uzdraví a hlavně bude schopen hrát Rosa, můžeme klidně vše vyhrát za 3 body.

   

  Dnes nejlepší Lafata, Costa - oba bojovníci k pohledání

   

  A k Plzni - dal bych jim termín příští neděli v 13.00 hod

  • kilovolt3.12.2016 22:57reagovat

   zmínil bych ještě Juliše....

    

   jinak podle řádů by se měl zápas odehrát do 14 dnů

   • taborita3.12.2016 22:59reagovat

    aha podle řádů, takže na jařeSmích

  • Chrod3.12.2016 23:03reagovat

   Jestli ten zápas nebude odehranej před zimní přestávkou, tak to hodně ubere na regulérnosti soutěže. Jako aby si Plzeň diktovala, kdy bude hrát, to už je trochu moc. Ale zase na druhou stranu Bohemka určitě chtěla hrát na co nejhorším terénu, jak to tyhle šmejdský týmy proti favoritům dělaj, tak schválně nezapli ani to vytápění. Je možná dobře, že se jim to vymstilo, protože bych řek, že chtít odložit ten zápas je stejně nesportovní, jako schválně nepřipravit trávník a snažit se z toho udělat bramboračku. S tím ať si jdou někam do divize. Oba týmy si nemají co vyčítat...

 • Trávník

  ff203.12.2016 22:40reagovat

  Kdyby Bohemka včas zatopila tak se ted vůbec nic neřešilo. Když nesněží tak není možný aby se nevytopil trávník, zvášť když je kolem nuly. Chyba je na jejich straně.

 • ti tukani z plzně si stěžují

  kilovolt3.12.2016 22:33reagovat

  na úředníka s Ligové asociace a ten jim přitom dával za pravdu.....ti už fakt asi trpí všichni nějakou schízou.....měli by se léčit

 • Kam přijedou, tam je milují

  bledátvář3.12.2016 22:20reagovat

  Freedom , 3.12.16 22:14

  Debaty o kotelně a vyhřívaném trávníku jsou naprosto bezpředmětné trávník byl v pořádku a rozhodci ho uznal za hrátelny do doby než se do toho vložili vložili funkcionáři z Plzně . Nejvíce mi bylo lito těch děti kteří přišli na Vánoce s klokanem a tři hodiny se těšili na fotbal . Viděl jsem dnes malý kluky v dresech co chodí za ruku s fotbalistama při nástupu před zápasem jak měli slzy v očích že zápas zrušili a ten bezmozek Limbersky v kožené bundičce šel kolem a ještě se jim vysmíval : tak bohemaci dneska jste bez fotbalu . Proste v tomhle musím poprvé v životě souhlasit se Sparťany . Je to fakt zmrd.

  • artaxerxes3.12.2016 22:38reagovat

   Zastanu se Plzně: Je naprosto šílené, že v době, kdy všechny týmy májí povinné vyhřívané trávníky a v době, kdy celý den mrzne nejsou v klubu ochotni vyhřívání zapnout, aby ušetřili peníze, tak holt jednou na tu vysranost doplatili.

    

   Pamatuji si, že loni nám odložili zápas na Dukle a Konečný z iSportu psal, že to mělo být kontumováno ve prospěch Sparty z důvodu, že z důvodu šetření Dukla navzdory podmínkám nezapla vyhřívání.

    

   Momentálně je Plzeň asi nejpopulárnější u rozhodčích, ale tady je hlavní problém vychcanost manažerů a absence pokud pro tým, pokud oni způsobí odložení zápasu a zmrzlý terén by v případě dostatečného zapnutí vyhřívání nebyl.

   • ff203.12.2016 22:42reagovat

    Zvlášť když je teplota kolem nuly. Nepochopitelný.

    • artaxerxes3.12.2016 23:10reagovat

     ale pochopitelný to je - náklady za energie se sníží a šance techničtějšího protivníka také.

     Ale právě svaz má proti takovým prasárnám bojovat, ale takovým týmův v podstatě nic nehrozí.

      

     Tady jde o to, že tady jsou týmy, které platí v nákladech na provoz stadionu řádově víc než ostatní a přece není možné, aby za to byly ty týmy trestány. A jak je možné, že na Letné se hrát mohlo a na Bohemce nikoliv?

     • Chrod3.12.2016 23:18reagovat

      Bohemka to vytápění schválně nezapla a naivně si myslela, že podělá tým, kterýmu patří celý zákulisí a jde se jim na ruku ve všech směrech. Šádek přijel na stadion, pochopil, co se děje, nasral se a ukázal svojí sílu. Proti jinýmu týmu by se samozřejmě normálně hrálo a Bohemka by se snažila favorita na tomhle terénu rozkopat. Možná je i pro nás dobře, že se nehrálo, je to trochu precedens, takže až tohle bude někdo zkoušet na nás, tak budeme mít nějakou páku.

      • artaxerxes4.12.2016 8:15reagovat

       souhlas - Dle mého by za takové vychcanosti měla být minimálně vysoká pokuta, protože tohle je vychcanost. A Plzeň ukázala, že je silnější pes...

        

       Ale tady jsme se Slavijí i Plzní na jedné lodi - technicky slabší týmy to budou zkoušet a my proti tomu budeme bojovat.

       A byl bych totálně nasrán pokud by se na podobném trávníku nebo skluzu Bohemáka zranil Rosa nebo Venca Kadlec.

   • kilovolt3.12.2016 23:15reagovat

    tak jasně ,že je to chyba bohemky.....ale je otázka jestli nebyli domluvení

 • z fóra Bohemians

  bledátvář3.12.2016 21:51reagovat

  Plzeň už přijela do Prahy s tím, že hrát nechce. Adolf Šádek mával s fotografií, prý pořízenou v Ďolíčku v 16 hodin (!?) se zmrzlým trávníkem. Od příjezdu naháněl rozhodčího Příhodu, vyžadoval se - před svědky - vstupu do kabiny rozhodčích, honil ho při rozcvičce po trávníku a vyhrožoval mu, že jestli se jeho ”hráčům za dvacet miliónů” něco stane, bude ho pohánět k odpovědnosti, protože ”na tomhle se hrát nedá”. Rozhodčí Příhoda, který původně ternén za způsobilý považoval se zřejme zalekl a názor změnil. Kdo však viděl hrůzu v očích Romana Pivarníka v momentu, kdy mu řekli, že se možná hrát bude, pochopil, že Viktoria dnes prostě utkání hrát nechce. Úleva v jeho obličeji po té, co rozhodčí utkání definitvně odpískal svědčí o tom, že se nás Plzeň dnes opravdu bála. Kdo viděl nahlášené sestavy a nabušené naše hráče, nediví se trenéru Koubkovi, že byl tak nas... ehm, že nebyl nadšený z odložení utkání.

  Pravda je, že například včera ve Zlíně se pomalu mělo hrát s oranžovým míčem, jak byl terén zmrzlý a pravda je, že kdyby nešlo o zápas právě s Plzní, tak se dnes určitě hrálo. Nicméně jsme vychcaným plzeňským bafuňářům záminku dali, ne že ne. Mělo nás to napadnout a měli jsme čudlík vyhřívání pootočit víc doprava.

   

  Ovšem nikde není psáno, že bychom skutečně vyhráli (i když jsme si tolik věřili!), ale hrát jsme chtěli a Plzeň nesportovně ne. Protože boží mlýny melou, tak si přeju, abychom ty namchrovánky smetli v jakémkoli náhradním termínu. Bude to dvojitá výhra, dvojitá ostuda pro Plzeň a dvojitá satisfakce pro nás: doublewin, doublesidgrace, doublesatisfaction. To říkám já! Úsměv

  • kilovolt3.12.2016 21:58reagovat

   co má co nějaký šádek chodit za rozhodčím!!! to je skandál už samo o sobě

   • bledátvář3.12.2016 22:02reagovat

    Jak velkej skandál by se asi rozpoutal, kdyby se Otava nebo Míra Baranek dožadovali vstupu do kabiny rozhodčích a řvali na rozhodčího výhružky.

  • Chabix3.12.2016 22:02reagovat

   Zase na druhou stranu, kdyby Bohemka řádně vytápěla trávník, tak se tahle situace nestala. Jako sledovat fotbal na různých oraništích je fakt za trest. Jsem pro, aby se dbalo na kvalitu herní plochy.

   • kilovolt3.12.2016 22:06reagovat

    nějaký chytrý redaktor tam mlel cosi o kolíkách....copak se na zmrzlým hraje v kolíkách?!!!

 • ODLOŽENI

  ajosek3.12.2016 21:46reagovat

  Tak ať to přesunou na příští neděli odpoledne to má být 10 stupňú!!!

82244 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha