Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Sestava

  adam21.4.2016 0:01reagovat

  Po dnešku bych to v neděli viděl na tuto sestavu: Bičík - Konate Brabec Kováč Costa - Dočkal Mareček Frýdek Krejčí - Juliš Lafata.

  • Sestava

   pubi21.4.2016 0:05reagovat

   Po dnešku? Můžu se zeptat, čím Tě dneska přesvědčili Brabec, Kováč nebo Dočkal? Kdybych dělal sestavu ”po dnešku”, tak bych tam dal snad radši ty děti. Smích Každopádně já sem přesvědčenej, že s Plzní předvedeme zase ten ”evropskej” výkon s maximálním nasazením. O titulu je ale stejně rozhodnuto, a proto mě, jakým způsobem jsme vyhráli. Celou cestu domů jsem to vydýchával.

   • Sestava

    trinact21.4.2016 0:11reagovat

    Přesně.

    Ještě bych dodal, že Bořkova nevyrovnanost je až zarážející.

     

    Každopádně jakákoliv současná ”složitelná” sestava se mi nelíbí.

    • Sestava

     pubi21.4.2016 0:13reagovat

     U Bořka jsem se tomu musel chvílema až smát - o víkendu naprosto fantastickej výkon a o tři dny později snad to nejhorší, co ve Spartě předved.

      

     Ke cti mu je jen to, že i když všechno zku*vil, tak se neschovává za hráče, pořád chce míč a měl koule i na penaltu...

   • Sestava

    adam21.4.2016 0:19reagovat

    Nemyslel jsem s ohledem na výkon jen dneška, ale spíš ”do dneška”. Každopádně souhlasím s kritikou, nicméně Bořek má u mě jedno velké plus. Jenom opravdové vůdčí osobnosti mají koule na to jít kopat v poslední minutě penaltu v zápase, kdy vlastně není co pořádně získat a jenom ztratit/udělat se zebe vola. Takových hráčů my máme v týmu opravdu málo, proto bychom si aspoň takového přístupu měli vážit.

    • Sestava

     Chrod21.4.2016 0:30reagovat

     Souhlas, Dočkal je náš klíčový hráč a jít na penaltu v 95. minutě po tak zvláštní a sporný situaci, a to ještě když proti němu stojí hráč z pole, to chce koule. Kdyby jí nedal, tak je za totálního blbce. Navíc kdyby nebyl na place, tak vůbec netušim, kdo by tu penaltu jako šel kopat.

 • Můj pohled na sporné situace

  majtin20.4.2016 23:37reagovat

  1)Neuznaný gól Sparty Není rozhodující jestli se Brába míče dotkl nebo ne (dotkl). Je otázka jestli se ta situace posuzuje jako souboj.(Pravidla:Nově se bude jednat o ofsajd až ve chvíli, kdy útočící hráč v ofsajdové pozici bude v ”hratelné vzdálenosti”, kdy může jít aktivně do souboje. Zjednodušeně se tak zkrátila nutná vzdálenost útočníka od obránce na metr až metr a půl.” Přiznám se, že sám nevím. Brabec byl asi tak metr, ale do souboje se aktivně nezapojil, obránce ho odstrkoval rukou, pak nezasáhl míč ideálně - takže těžko říct, jestli to je aktivní účast v souboji.TO JE NEJPODSTATNĚJŠÍ. Míč pak líznul Brábu - ale to už je jiná situace. Pak po teči Brabce Juliš v ofsajdu nebyl. Můj názor - neposuzoval bych to jako aktivní účast v souboji, ale možná se to tak posuzuje.

  2) Penalta - Mareček centruje a Jiráček je NEJSPÍŠ v těsném ofsajdu, v souboji podle mě nefauluje, hráč Dukly padá ochotně, jeho hlavička NEJSPÍŠ se dotkne ruky hráče Dukly, která je dost od těla (takže penalta), Rada míč chytá, Lafata jej kopne do míče, který má pod kontrolou, ale i přes ruce - Lafyho faul bez ŽK, Rada plácne Lafatu do čela, ten to přihraje, ale ČK v pořádku. Jestli úder přišel po nějakém hvizdu není slyšet. Míč čáru určitě nepřešel ani ho Rada nepřenesl. Můj názor je ten, že situace měla být v první řadě posouzena jako ofsajd Jiráčka. A k dalšímu nemuselo dojít, penalta by nebyla ani za plácnutí, jen ČK případně.

  Každopádně obě situace by chtěli zpomalený ostrý obraz, na isport je to i v HD rozmazané.

  Jen k rozhodčímu dodám, že mně tam chyběli asi 3 ŽK pro hráče Dukly.

   

  • Můj pohled na sporné situace

   LukyACS20.4.2016 23:39reagovat

   Mně přijde dost ujeté to pravidlo, že by to bránící hráč měl v podstatě souboj vypustit, aby tím nevymazal ofsajd, o kterém vlastně ani nevěděl Úsměv

   • Můj pohled na sporné situace

    majtin20.4.2016 23:54reagovat

    Už jsem teda ospalej, ale tím, že bránící hráč půjde do souboje s hráčem, který se nacházel v ofsajdové pozici, tak ten ofsajd naopak potvrdí, ne?

    • Můj pohled na sporné situace

     LukyACS21.4.2016 0:04reagovat

     jo, ale jde mi o tu teč, podle nových pravidel se prý o ofsajd pak nejedná, ovšem je to složité. Byl bych rád, kdyby se k tomuhle vyjádřil nějaký odborník, jak jsi psal, ale Tullingera fakt nechci.

      

     A když vidím ten zápis, tak je mi jasné, že toho využijí a řeknou, že odpískali ruku, i když hvizd rozhodčího evidentně zazněl až po tom faulu rady na lafatu.

  • Můj pohled na sporné situace

   pubi20.4.2016 23:41reagovat

   Za mě Lafiho dojetí do Rady jasná druhá žlutá.

   • Můj pohled na sporné situace

    majtin20.4.2016 23:51reagovat

    Zas tak moc ho přes ty ruce nevzal. A když si vezmu, že první ŽK dostal chvíli před tím, za protesty, které byly zcela oprávněné (měl ruku na rameni hráče, který se skácel jak podťatý), tak by byla hodně přísná.

    • Můj pohled na sporné situace

     adam21.4.2016 0:04reagovat

     On ho přes ruce víceméně nevzal, spíš kopal do toho balónu, co už měl Rada přikrytej. Za mě asi max. žlutá, nicméně ani Rada nemá co šahat hráči do obličeje. Dvě žluté a pokračování ve hře by to asi vyřešili. Respektive klidně vyloučení Rady a pokračování vě hře, protože všem kolem se podle mě zdálo, že hra skutečně ještě před tím ”zákrokem” přerušená byla.

     • Můj pohled na sporné situace

      pubi21.4.2016 0:07reagovat

      Přesně tak. Já říkal, že za mě by bylo řešení následovné: Lafata 2.ŽK -> ČK, Rada ŽK/ČK (na hraně díky Lafatovo přifilmování) a normálně kop od brány za Lafatovo faul.

      • Můj pohled na sporné situace

       Chrod21.4.2016 0:24reagovat

       A co ta jasná ruka Štětiny, tu bys přehlídnul?

       • Můj pohled na sporné situace

        pubi21.4.2016 0:30reagovat

        Z tribuny sem jí opravdu neviděl. A ať byla nebo nebyla, z reakce Kocourka je uplně jasné, že on za žádnou ruku penaltu nepískal, byť se to na to teď třeba bude snažit přesunout a bude se mu to při vysvětlování hodit...

     • Můj pohled na sporné situace

      LukyACS21.4.2016 0:15reagovat

      podle mě nepřerušil, v tom případě se to ovšem mělo posoudit takhle https://pbs.twimg.com/media/CggpyT0WQAEixQc.jpg:large míč rozhodčího Smích

      • Můj pohled na sporné situace

       trakip21.4.2016 7:37reagovat

       Vy tady pořád kecáte, kdy rozhodčí pískal. Rozhodujicí je, zda ruku hlásil pomezní. To chvilku trvá.

 • bledátvář20.4.2016 23:33reagovat

  Nějaký ”čtení mezi řádky” je o ničem. V zápise je jenom v kolonce osobní tresty ta červená gólmanovi za udeření Lafaty.

  • pubi20.4.2016 23:40reagovat

   Za mě radši remíza, než takováhle výhra. Tohle mě nebaví.

   • bledátvář20.4.2016 23:44reagovat

    Mě jo. Jsem rád, že moje magie zase jednou pomohla.

   • Chrod20.4.2016 23:45reagovat

    Měla to bejt regulérní výhra, Julišovi neuznali gól kvůli ofsajdu, kterej nebyl. Navíc ruka Štětiny naprosto jasná, takže kdybysme nekopali penaltu, byla by to další chyba a za co byla nakonec odpískaná, to je mi fuk.

    Připomíná mi to zápas s Teplicema, kde jsme měli jasně vyhrát, ale pak rozhodčí vymyslel penaltu v závěru a to, co bylo před tím, nikoho nezajímá.

    • Roger Eschmann20.4.2016 23:46reagovat

     Mě to zajímá.

 • pánové, já bych to neřešil

  maybe20.4.2016 23:18reagovat

  Sparta neměla jakejkoliv důvod jakkoliv zatlačit. Ten zářez má jedinej smysl. Až už o nic nejde , tak ukázat že ”oni taky”. Pokud si vzpomenete , už to tady jednou bylo ne tak dávno. Podvodnická penalta za penaltou a až se propenaltovali k titulu tak se objevilo pár okatých pochybení v náš prospěch a pak se říkalo ”sudí v uplynulém ročníku dělali chyby jak ve prospěch bebrovců tak i Sparty. A jako příklad se uváděly ty chyby v náš prospěch kdy už bylo o titulu rozhodnuto.

  Není to nic jiného než STBácká Bebrova hra a až bude někdo prádelně otloukat o hlavu Zlín např. tak hned bude protiargument ”a co Dukla ?”

  • pánové, já bych to neřešil

   bledátvář20.4.2016 23:34reagovat

   Protiargument to bude ovšem značně slabý, protože se to vůbec nedá srovnávat.

  • pánové, já bych to neřešil

   petula21.4.2016 0:01reagovat

   já už to tady psal před zápasem!Prostě titul je jasně u podvodníků a tímhle chtějí ten titul akorát částečně očistit,aby odvedli pozornost od prádelny a mohli říkat vždyť Spartu tlačili rozhodčí taky,prostě estébácký praktiky,u prádelníků zavládla naprostá hysterie z toho jak nás rozhodčí tlačejSmíchA pánové těšme se co se bude dít až bude mít náš klub přímej postup do LMSmích

 • Tak

  petula20.4.2016 23:11reagovat

  jsem zkoumal opakovačku několikrát a podle mě tam zahrál těsně před Radou Duklák rukou,Kocourek pak šel k brankovýmu a zřejmě na jeho pokyn písknul pentli!Ta červená a to všechno přišlo až po té ruce,takže není co řešit!Úsměv

  • Tak

   lidoop20.4.2016 23:17reagovat

   Presne tak, je to videt na opakovackach na isportu. Jiracek hlavickoval, mic trefil hrac Dukly rukou - na videu je jasne videt zmena smeru mice a jak duklak dava ruku rychle dolu. Takze jediny sporny je to, jestli mel kartu po ”incidentu” s Radou dostat i Lafata. Podle me do toho micr kopnul, kdyz ho sice uz Rada drzel, ale jeste lezel na zemi a Rada nevypadal, ze ho ma 100% pod kontrolou.

   • Tak

    LukyACS20.4.2016 23:26reagovat

    těch sporných situací tam bylo hodně

    1) mírný ofsajd jiráčka

    2) faul jiráčka

    3) ruka

    4) faul lafaty

    5) faul rady

    ale nejvíc vtipný je, že si rozhodčí všimli až té poslední Úsměv

  • Tak

   kopejtko20.4.2016 23:17reagovat

   Ahoj, je už někde sestřih. Právě jsem dorazil domům tak jsem zvědavý za co byla ta naše pentle.

   • Tak

    adam20.4.2016 23:19reagovat

    Předpokládám že na isportu nebo stránkách české televize, taky se na to akorát chystám.

 • Návrat

  adam20.4.2016 23:04reagovat

  Cestou domů se mi honily v hlavou různé myšlenky. Všechny ty ofsajdy/fauly/sporné situace jsem ze svého místa na stadiónu pořádně neviděl, takže nemůžu moc soudit zatím. Nicméně mě vlastně mrzí na tom všem fakt, že celé tohle dohadování je vlastně de-facto vzhledem k průběhu sezóny asi zbytečné. A proto i ti, kteří by normálně navzdory tomu, že nám štěstí šlo trochu víc naproti, byli rádi, že jsme nakonec vyhráli, šijí do vlastních řad. Nicméně výkon byl dneska hroznej, na tom se shodneme všichni, atmosféra na stadionu taky nic moc, mohlo nás přijít víc. Příjemně mě překvapil asi jen Jiráček, takhle má vypadat hráč, který oživí svým střídáním zápas, Ščasný by ho měl využívat daleko víc. Celou dobu mě iritoval Mareš, který si hraje na Ronalda poté, co se mu jednou v životě povedl zápas.

  • Návrat

   atraps220.4.2016 23:07reagovat

   Hned po návratu jsem napsal že jak postavení mimo hru tak penalta nešlo z hlediště posoudit.

   • Návrat

    lotar20.4.2016 23:10reagovat

    tady nedje o to jestli to byla pentle nebo ne s tím se už stejně nedá nic dělat ale to co tam Lafata předved za divadlo.

    • Návrat

     ajosek20.4.2016 23:12reagovat

     táhni na fórum podvodníků ty čmoude!!!!!

     • Návrat

      lotar20.4.2016 23:14reagovat

      ty kretene vždyt jsem na foru podvodníků

   • Návrat

    adam20.4.2016 23:15reagovat

    Přesně, já teda seděl ještě navíc tam dole na těch zelených sedačkách, takže jsem pořádně viděl bohužel jen gól do naší sítě a šance Dukly v druhém poločase.

    • Návrat

     atraps220.4.2016 23:18reagovat

     Tenhle stadion je hrůza sama o sobě.Jednou za sezonu tam zajdu a to jěště ze švagrem kterej za Duklu kopal.

 • lotar20.4.2016 23:00reagovat

  Pánove proti Lafatovi jsem nikdy nic neměl ale je to pěknej křivák a simulant když jsem zkouknul ten zákrok na něj a to jeho následný svíjení to je prostě hnus.Nádává se na Limberskýho a Petrželu ale ten si s nima v ničem nezadá.

  • trinact20.4.2016 23:15reagovat

   Neřekl bych, že to je křivák a simulant, ale jeho mediální vystupování je občas jiné než to, co je vidět při zápase. Nicméně je to v zápalu boje a to se snad každej změní téměř k nepoznání (až na Zlatana Smích )

   • ajosek20.4.2016 23:17reagovat

    nereaguj na něj je to provokatér z Plzně.!!Otrávení

  • majtin20.4.2016 23:16reagovat

   Přihrál to, asi aby si toho rozhodčí všiml. Ale i kdyby to nepřihrál, tak to ČK je. Samozřejmě nelíbí se mi to, je mi to protivné. Ale srovnávat ho s těmi mamlasi ?Údiv

  • bledátvář20.4.2016 23:29reagovat

   Srovnávat Davida s těma dvěma ksindlama je absolutně vyloučený.

 • Když to shrnu

  Capo20.4.2016 22:57reagovat

  Tak nejlépe mi na dnešek sedí památná věta Pavlína Jirků z podzimu 95. Tenkrát jsem měl podobně smíšené pocity. A víc se v tom nemá cenu pitvatÚsměv

  https://www.youtube.com/watch?v=6YJTysypapI

  • Když to shrnu

   Azog20.4.2016 23:07reagovat

   proč mít kvůli hře rukou od obránce Dukly smíšené pocity?

 • Pohled od hráče, nejen diváka.

  Roger Eschmann20.4.2016 22:49reagovat

  V prvním poločase to některý hráče prostě nebavilo a jejich zaujetí pro hru nebylo 100%. Ten, kdo hraje fotbal, tak to zná, někdy vás to prostě nebaví. A já se jim nedivím, dnes by se mně na Dukle hrát taky nechtělo, radši bych šel na trénink.

  • Pohled od hráče, nejen diváka.

   adam20.4.2016 22:58reagovat

   Ty jako laik všech laiků, neodborný jedinec a fanoušek amatér to pochopitelně nevíš, ale pokud se někomu nechce HRÁT fotbal, respektive zápas, tak se mu asi nechce fotbal HRÁT ani na tréninku. Ale to nevadí, příště se zase zeptej, rád tě já nebo jiný ze znalých docentů tady zasvětí.

   • Pohled od hráče, nejen diváka.

    LukyACS20.4.2016 23:01reagovat

    Je to očividně troll a na rozdíl od těch dalších i celkem inteligentní.

    • Pohled od hráče, nejen diváka.

     LukyACS20.4.2016 23:02reagovat

     Tím teda nemluvím o kvalitě příspěvků a nějaké přidané hodnotě.

    • Pohled od hráče, nejen diváka.

     Roger Eschmann20.4.2016 23:58reagovat

     Nemyslím si, že Guy Roger Eschmann je troll.

   • Pohled od hráče, nejen diváka.

    Roger Eschmann20.4.2016 23:10reagovat

    To rozhodně není pravda. Nejspíš si nikdy fotbal nehrál (nebo alespoň na vyšší úrovni), tak tě to omlouvá. Ale zápas a trénink nejsou za všech okolností a rozhodně ne pro všechny hráče substituty. Někdy se prostě hráči víc těší na trénink než na zápas.

    • Pohled od hráče, nejen diváka.

     Pavel0020.4.2016 23:13reagovat

     Je to tak, většinou se člověk těší víc na zápas než trenink, ale občas je to i naopak

    • Pohled od hráče, nejen diváka.

     atraps220.4.2016 23:13reagovat

     Tak můj případ tohle není.SmíchSmích

    • Pohled od hráče, nejen diváka.

     adam20.4.2016 23:18reagovat

     O tomhle je asi zbytečné se hádat, je to blbost. Každopádně když už používáš termíny jako ”substitut”, tak bych si nejdřív zjistil, co to vůbec znamená.

     • Pohled od hráče, nejen diváka.

      Roger Eschmann20.4.2016 23:27reagovat

      Vím s naprostou jistotou, co znamená substitut.

       

      A blbost to není.

       

      Konkrétní rozlišení míry substituovatelnosti je individuální a záleží na situaci a rozhodujícím se jedinci (faktor objektu a času). Žádné statky nejsou substituty sami o sobě.

       

 • Juliš

  Chabix20.4.2016 22:48reagovat

  Jinak Juliš dneska pěkný gól.

  • Juliš

   LukyACS20.4.2016 22:49reagovat

   Krásnej, jak se mi naše hra v první půli nelíbila, tak on zahrál i v týhle bídě nejlépe a v druhém poločase to korunoval krásným gólem. Pro mě hráč zápasu.

  • Juliš

   majtin20.4.2016 22:54reagovat

   A to asi i nesprávně neuznaný.

   • Juliš

    majtin20.4.2016 22:55reagovat

    Smutek A to asi ještě jeden nesprávně neuznaný.

76391 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha