Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Komentář z idnesu: :)

  Lobrock12.4.2016 9:50reagovat

  Z odposlechů Tulingera s Berbrem:

   

  Tuli: Romane, už mi tohle nedělej, nech tu Plzeň jednou prohrát, vždyť se to nedá vydržet. Každej se po mně teď vozí!

   

  Berbi: Mirku, tohle jsem v tvém vlastním zájmu radši přeslechl. K tomuto tématu už se vracet nebudeme nebo si rychle najdu někoho jinýho. Jseš postradatelnej, to si pamatuj. Buď budeš dělat živej štít nebo odtud pomažeš a veškerej luxus ti skončí! V poslední době je to samá drzost! Nějakej kápo Zlína, úplnej nýmand, si dovolí otvírat hubu? Všichni vědí, jak to funguje. Jednou body vezmu, jindy přidám. Samozřejmě kromě Plzínky, ta je potřebuje pořád, ti šmejdi sparťanský se letos nějak držej. Čekal jsem, že odpadnou dřív. Teď na Slovácku jsem to radši už pořešil a řekl jsem Nenadálovi, ať za žádnou cenu nepískne nic pro Spartu, i kdyby pencle byla sebejasnější. To se naštěstí povedlo. Konaté sice držkoval, když tu ruku Martin jednou musel vytáhnout na vápno, ale prošlo to celkem v poklidu. Řeknu ti ale jedno, už mě dost sejří, jak furt otáčej zápasy. Už s Paclošem vždycky otvíráme šampáňo a na konci je najednou všechno jinak. Ale neva, už to nějak dotáhnem. Teď sice chvilku jedem na prázdno, protože Paclošovi došla šťáva, ale příští rok už to vyjde a říkám ti že už tu LM udělaj! A pak zas bude krásně. Pacloš to zas rozdělí, koupíš si nový fáro a na to, že se teď po tobě chvilku vozej MMka, si ani nevzpomeneš. A bude líp! Za rok, za dva už půjde Plzínka rovnou do LM. Nebude muset překonávat nějaký židy! To už nebude žádný čekání na to, jestli to vyjde nebo ne. To bude automatika, rozumíš? Prachy od Pacloše na ruku, za každej zápas hned. Ty vole, já se tak těšim. Pak už ani tu mojí šerednou brécu Dášu nebudu potřebovat. Chlast a děvky olé!

  • Komentář z idnesu: :)

   Ferry12.4.2016 11:47reagovat

   Kdyby to nebylo tak strašidelně pravdivý,tak by to bylo asi i vtipný.Smutek

   • Komentář z idnesu: :)

    LukyACS12.4.2016 11:58reagovat

    Ferry, klid, ono na ně snad jednou dojde, i když tohle si říkáme už docela dlouho... Musíme doufat, že všemu pomůže osamostatnění ligy a že bude zavedeno video, jak slibuje Svoboda.

    Letos titul nebude, čtvrtfinalista EL je holt na naší ligu asi slabej, ale těšme se na pozítří, to bude velký svátek pro nás, který už jen tak nezažijeme.

    Já ti dřív říkal, že se nám to 2. místo v kvalifikaci o LM bude hodit, aspoŇ se v létě můžeme zase těšit minimálně na jeden zajímavý souboj a letos bychom mohli být úspěšní a dostat se do play-off Úsměv

    • Komentář z idnesu: :)

     Sendi12.4.2016 13:04reagovat

     tak hlavně je to jedno, protože vyhrajeme evropskou ligu :D

 • Křetínský před lety

  Jarda1112.4.2016 9:17reagovat

  Na jaře v roce 2013 Křetínský řekl:

  ”Momentálně považuji přístup rozhodčích za korektní, a pokud budou jejich výkony až do konce soutěže v pořádku, tak konečné postavení mužstev v tabulce vnitřně přijmu a nebudu se vracet k počátkům ligy”

 • Nikdy nezklamou

  majtin11.4.2016 23:45reagovat

  Pro pobavení neojedinělá reakce plzeňských fans:

  ”Plzeň vede ligu s nadějným náskokem a najednou svaz pošle na její zápas s outsiderem profláknutýho Patáka ... No, tady něco nesedí ...

  jakoby chtěl někdo na svazu na vedení Plzně v tabulce vrhnout stín .... Povedlo se ...

  Kdyby chtěl někdo opravdu pomoct Plzni, tak to neshodí Patákem přece ... Tady šlo o to poškodit image FCV ...” Smích

  • Nikdy nezklamou

   standis12.4.2016 0:09reagovat

   Tohle může napsat jenom ultrablb. Všichni fanoušci Plzně ale kreteni nejsou.

  • Nikdy nezklamou

   trinact12.4.2016 0:25reagovat

   Na tom, ze si fanousci na vsem hledaj konspirace neni nic zvlastniho.

   • Nikdy nezklamou

    petula12.4.2016 9:22reagovat

    oni jsou totálně vymaštění,tou Spartou jsou doslova posedlí,vidějí jí úplně za vším,rozhodčí jim nepomáhají ale vlastně škodí,chtějí jim ten zasloužený titul před lidma znevěrohodnotit,on už jim nefandí vlastně skoro nikdo až asi jen 10000 prádelníků, všichni je jen pomlouvají a chtěj je rozvrátit a ve Zlíně by stejně vyhráli protože byli lepší,za to Spartě rozhodčí tvrdě připískávají,a s Příbramí jasná simulace Matějdy za pád ve vápně,měla bejt žlutáSmíchPrádelníky už nejde brát vážně,jsou pro smích už skoro všem...Smích

  • Nikdy nezklamou

   kapacitos12.4.2016 9:55reagovat

   To je u nich dlouhodobý názor, že jim někdo cíleně poškozuje dobré jméno jejich Viktorky, hlavně před zápasem s námi. Ale to že těmi ”poškozeními” získávají tituly, to už těm chytrým hlavičkám nevadí..

 • PELTA VEN!

  venous11.4.2016 22:45reagovat

  Nějak se zapomnělo že všechno zlo pochází od Pelty, který všechno kryje. pak se banda z plísně směje do očí. Tulinger je zase nový vlezdoprdele Berbra. Až se tento chlív vymete pak teprve bude rozhodčí pískat rovinu. Mor na ně.VztekVztekVztek

  • PELTA VEN!

   bledátvář11.4.2016 22:47reagovat

   Pelta to nekreje, jemu je to jenom u pérdele.

   • PELTA VEN!

    Bunda11.4.2016 22:51reagovat

    Pelta je na Berbra malej pán.

    A Tulinger je daleko horší než Damková..Ona měla ambice na UEFU,nemohla dělat vše co by pan táta Roman chtěl.. Tulinger je čůráček kterej udělá první a poslední pro Berbra..

    • PELTA VEN!

     petula11.4.2016 23:26reagovat

     Pelta ven,ale kdo dovnitř?Údiv

     • PELTA VEN!

      Bunda11.4.2016 23:29reagovat

      Tomáš Kuča by to mohl zvládnout. Ivan Hašek musel utect do zahraničí, ale Kuča je po těžké IZP ve velké formě.. !

      • PELTA VEN!

       ouissi12.4.2016 0:40reagovat

       By to mohl vzít třeba Prclík.

       Když to tak dobře funguje s těmi majiteli klubů...

        

 • HCS

  Srdcař Plavšič11.4.2016 21:41reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/265706/lidri-si-dupli-spartu-a-liberec-nebude-od-roku-2018-vysilat-ct-sport.html

   

  Skvělá věc. Škoda, že to nenapadlo taky ACS.

  • HCS

   bledátvář11.4.2016 21:52reagovat

   Ve fotbale už to Spartu napadlo. I Slavii. Kdysi dávno, počátkem devadesátých let, když vznikala firma STES, kterou si svaz okotil na kšeftování s vysílacími právy na ligu se pražská S postavil na zadní, protože se jim nezdálo, že dostanou dost. Slavia už dokonce podepsala smoouvu s Českou televizí sama a pokud mě paměť nešálí, měla její logo i na dresech. Potom ale zvítězilo buranství vesnických klubů, které už podepsaly, co jim bylo předloženo a byly pak nasraní, že ”pražáci” by měli víc. Svaz vyvinul na Spartu a Slavii tlak, že nakonec podepsaly také a začala éra ligových zápasů na Nově v půl třetí v sobotu odpoledne s Poulíčkem a Tittelbachem a Jarda Miliarda Vacek mohl začít přehazovat vidlema milióny.

   • HCS

    standis11.4.2016 21:58reagovat

    To nebylo buranství, ale vychcanost. Marketinková hodnota Příbrami, Jablonce se blíží nule a mají stejné peníze jako obě S. Marketinková hodnota Spary, Slavie, Baníku a Zbrojovky dohromady daleko převyšuje všechny kluby v CR.

   • HCS

    Srdcař Plavšič11.4.2016 22:02reagovat

    Já myslel teď, když se objevila nová platforma. Stejně se vysílá většinou Sparta, ale to jen proto, že si ji O2 vybere, ovšem vysílá i jiné zápasy. Tudíž to není ”Sparta TV”, a tak předpokládám, že Sparta není nijak zvýhodněna, co se týče vysílacích práv.

    • HCS

     bledátvář11.4.2016 22:27reagovat

     Ono je to s tou novou platformou stejně celkem na nic. O2 je společnost, který platit nic dalšího nebudu, to bych si radši ruce zpřerážel. A nejsem sám, jejich pověst mezi lidma je mírně řečeno špatná a platit extra poplatek za ligovou čutanou se asi málokomu chce. Menší hospody to tak moc nechtěji, protože ty to stojí 10 000 měsíčně.

     • HCS

      standis11.4.2016 22:38reagovat

      13.500 Kč, pokud nechce čepovat Staropramen.

      • HCS

       bledátvář11.4.2016 22:40reagovat

       Aha, tak to jsem byl ještě z ”lacinýho” kraje. Smích

    • HCS

     zvaadha12.4.2016 2:00reagovat

     V tomhle je hlavní znevýhodnění pro mimopražské fandy, kteří nemají O2. Buď si musí platit za zápasy na isportu nepoměrně víc než fanoušci ostatních, co se zpoplatněných zápasů týče, nebo objednat O2 či sázet. Pokud se nebavíme o různých ruských streamech. Mně se výběr zápasů O2 nejvíce nelíbí právě v tomhle.

  • HCS

   standis11.4.2016 21:54reagovat

   Co je tom skvělého? Hokej v zákl. části zajímá minimum lidí a i CT to přiznává. A pitomci z O2 si myslí, že zyýší atraktivitu svého vysílání. Liberec může v r. 2018 hrát o sestup... Já si stejně myslím, že v r. 2018 už O2 sport nebude. Tohle by smysl mělo udělat u fotbalové Sparty a Slavie.

   • HCS

    Srdcař Plavšič11.4.2016 21:59reagovat

    Kolik zápasů HCS si viděl v ZČ? Já se rád podívám, když jich tam bude více (nebo alespoň nějaký, oproti ČT). A i kdyby se neměla zvýšit atraktivita, tak se zvýší příjmy. A o co jiného jde?

    • HCS

     standis11.4.2016 22:15reagovat

     Nejde o to, jestli se my dva budeme, nebo nebudeme dívat na hokej, ale o celkový zájem. A k zvýšení příjmů - ano, zvýšili se příjmy za tel. práva ve fotbale, ale prudce klesla sledovanost. A fotbal financují i sponzoři, kteří chtějí být vidět a už řvou. I Svoboda nedávno v rozhovoru kulantně argumentoval, že je potřeba najít rovnováhu mezi placením televizí a sledovaností - tedy viditelnosti sponzorů.

    • HCS

     bledátvář11.4.2016 22:17reagovat

     Navíc je fakt, že Sparta je mančaftem, co se odjakživa snažil hrát za všech okolností dopředu a předvádět pěknej útočnej hokej. Neuvidíš od nich zanďoura jako od nějaké Komety. To je pro televizi zásadní.

 • Chci

  petula11.4.2016 21:25reagovat

  se zeptat kdy se zranil Mazuch,nějak mi to unikloSmutek

  • Chci

   DaveACS11.4.2016 21:42reagovat

   Petr, petula... Achjo.. Co si za celý den sepisovat třeba do sešitu z biologie všechny věci, co chceš napsat, a potom je večer dat do jednoho příspěvku? Je to lepší než číst kazdej myšlenkovej pochod o přestávce mezi hodinama..

   • Chci

    petula11.4.2016 21:59reagovat

    stačilo místo nicneříkajícího příspěvku odpovědět na mojí otázku a mohl jsem bejt o něco chytřejší,takže nic....Smutek

    • Chci

     adam11.4.2016 23:27reagovat

     Byla to od Davida jen dobře mířená rada, kterou jsi bohužel asi nepochopil.

 • FC Viktoria Rozhodčí Plzeň

  petula11.4.2016 21:23reagovat

  výstižné pojmenování prádelníků na efotbalu,to zase budou prádelníci brečet!SmíchNa Nově jim taky dali za ušiSmích

  • FC Viktoria Rozhodčí Plzeň

   petula11.4.2016 21:26reagovat

   i Milan Lihový se ozval překvapivěSmích

   • FC Viktoria Rozhodčí Plzeň

    Furia Ceca11.4.2016 22:00reagovat

    kdeeee? link pls

    • FC Viktoria Rozhodčí Plzeň

     ouissi11.4.2016 22:50reagovat

     https://www.facebook.com/profile.php?id=100010852540688&fref=ts

      

 • Skalák, Kadeř

  LukyACS11.4.2016 21:02reagovat

  Kadeřábek v sestavě kola Bundesligy a Skalák opět v základu Úsměv

  • Skalák, Kadeř

   pubi11.4.2016 21:09reagovat

   U Kádi jsem si upřímně docela oddychl, strašně jsem mu to přál a hlavně - kdo jiný by se tam měl prosadit, když ne on..

   • Skalák, Kadeř

    LukyACS11.4.2016 21:12reagovat

    Šli nahoru výsledkově a s tím jdou nahoru i výkony jednotlivců a on navíc asi potřeboval i čas na aklimatizaci. On myslím i Gebre měl ze začátku problémy Úsměv

   • Skalák, Kadeř

    majtin11.4.2016 23:10reagovat

    Tohle vidím stejně.

  • Skalák, Kadeř

   standis11.4.2016 21:09reagovat

   Kadeřábkovi jde k duhu nový trener, který chce hrát víc útočně a to je jeho parketa. On v bránění nikdy nevynikal, ale jako útočný bek je klasa.

  • Skalák, Kadeř

   LukyACS11.4.2016 21:15reagovat

   Skalák další asistence Úsměv

   • Skalák, Kadeř

    captain_obvious12.4.2016 10:33reagovat

    Z přímáčku, takže už povýšil na aspoň občasného zahrávače standardek Úsměv

  • Skalák, Kadeř

   doni11.4.2016 21:31reagovat

   Kde si vzal, že je v sestavě kola?

    

   Leno (Leverkusen) - Da Costa (Ingolstadt), Sulu (Darmstadt), Alaba (Bayern), Plattenhardt (Hertha) - Gondorf (Darmstadt), Schmiedebach (Hannover) - Bellarabi (Leverkusen), Amiri (Hoffenheim), Ribéry (Bayern) - Wagner (Darmstadt).

   • Skalák, Kadeř

    LukyACS11.4.2016 21:59reagovat

    https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fpbs.twimg.com%2Fmedia%2FCfxJbNYXIAM
    03Up.jpg%3Alarge&h=_AQHhT59v

   • Skalák, Kadeř

    skarpa.911.4.2016 22:00reagovat

    http://twitter.com/chleba90/status/719530845166571522

   • Skalák, Kadeř

    skarpa.911.4.2016 22:00reagovat

    http://twitter.com/chleba90/status/719530845166571522

 • danse11.4.2016 19:35reagovat

  kurzové sázení, velmi spolehlivé informace :

   

  http://dampres.blogspot.cz/

  • petula11.4.2016 19:43reagovat

   no tak si vsaďSmích

  • LukyACS11.4.2016 19:52reagovat

   Jak je možné, že po těch letech ještě pořád nesedíš v base?

   • Roger Eschmann11.4.2016 21:30reagovat

    Na základě jakýho paragrafu?

  • sk. sokolovo11.4.2016 20:00reagovat

   Nikdy bych koruny nedal do sázení. To raději přispěju na opuštěné a nemocné děti.

   • kopejtko11.4.2016 20:29reagovat

    takhle kazit děti

    • sk. sokolovo11.4.2016 21:47reagovat

     Mě se zdá, že jsi zkaženej ty!!

   • Shrekson11.4.2016 21:40reagovat

    Stejná šance úspěchu..Smích

 • Českej bordel

  pedro tu neni11.4.2016 18:27reagovat

  O2 si koupí práva na LM a vysílá jí jenom na svém kanále, teď Digi Sport si koupí Anglickou ligu a Španělskou ligu a bude je vysílat jen na svém kanále, to si myslím, že nemá ve světě obdoby tenhle bordel

  • Českej bordel

   pubi11.4.2016 18:31reagovat

   Naopak je to ve světě úplně normální. Já mám O2 za dvě stovky v noťasu, jinak mám Digi a nemusím řešit každý půlrok kraviny a neustále brečet, ať jde O2 do prdele. Když na to nemám, tak se na to nemám co koukat, do kina Tě taky zadarmo nepustí.

   • Českej bordel

    pedro tu neni11.4.2016 18:35reagovat

    jaký zadarmo? Když mám předplacený nějaký balíček s Digi Sport, tak oni mi to začerní na španělskou a anglickou, když to nemám přes ně. Tohle jako dělá třeba Sky? asi ne viď

   • Českej bordel

    wasek2611@centrum.cz11.4.2016 18:43reagovat

    Digi mít nebudeš, nebo jo, ale jak bude PL, tak nic neuvidíš :) protože to nemáš přes providera Digi TV.... tohle fakt neni normální...

    • Českej bordel

     pedro tu neni11.4.2016 18:49reagovat

     no pokud jsem to dobře pochopil, tak on má přes providera DigiTV, takže tu machruje, jaký jsou ostatní sockySmích

     • Českej bordel

      Srdcař Plavšič11.4.2016 19:57reagovat

      To je u něj klasika.

   • Českej bordel

    majtin11.4.2016 18:52reagovat

    Já fakt miluju tyhle řeči o svobodě trhu apod..(Už i fanoušci v Anglii se bouří kvůli tomu, že se stali dojnou krávou). Tady si myslím, že je problém, že FAČR chtěl vydělat co nejvíc a nebral vůbec v potaz, že O2 si bere fotbal jako rukojmí, na které chce přitáhnout fandy na tu svoji internetovou O2 TV, což znamená pro fanouška zase jinou platformu. Já osobně 02 TV air měl, jsem zyklej si zaplatit za to co chci, ale musí to mít přiměřenou cenu. Což prostě za O2 TV a ty tři zajímavý zápasy měsíčně nebo kolik jsem zkoukl nebyly - dívám se jen na SL. Nemluvě, že pár měsíců tam třeba SL neběží vůbec. A hlavně nemám rád, když si mě chce někdo vyděračskýma způsobama přetáhnout. Když k tomu přidám problémy se zřizováním, odhlašováním, že se přenos sekal, že je to ve stylu Nova vás baví a vše korunuje Robert Henn, tak zatím jedu přes Tipáč a když to z něj zmizí, tak bez TV fotbalu nějak přežiju. Víš, kdyby ty kreténi aspoň zajistili dostupnost své služby. Ale prý jsme daleko od ústředny (celá oblast, několik vesnic), takže by to ještě znamenalo jiný internet, který taky jinak normálně nepotřebuju.

    • Českej bordel

     js11.4.2016 19:19reagovat

     Souhlasim až na to přirovnání k Nově. Na O2 dělají docela solidní studio většinou ve složení Svěcený, Jirkal, Mikolanda. Dá se na to koukat a z Jirkala mám pocit, že tam je opravdu člověk, kterej o fotbale ví víc než já, což na ČT prostě nemam.

     • Českej bordel

      majtin11.4.2016 19:53reagovat

      To je pravda. Ale já asi myslel tu omáčku kolem, Noa byla jen ta omáčka. Na ČT záleží na obsazení.

    • Českej bordel

     LukyACS11.4.2016 19:58reagovat

     Tady jde pochopit, že si soukromá TV koupila práva na českou ligu, prostě dali nejvíc, stejně tak se dá pochopit, že mají práva na LM, ale jakým právem mohou blokovat ostatní TV?

     Je nepochopitelné, že jsou blokovány televize, které na LM mají taky práva. Vždyť pak by se mohla blokovat celá zahraniční produkce, jelikož práva na nějaký film/pořád v ČR má určitá TV, tak by tu zahraniční nesměla to samé vysílat, pak teda rovnou můžeme výslat jen české stanice.

     • Českej bordel

      Zoidy11.4.2016 20:29reagovat

      Ono to tak taky dopadlo viz blokování STV na UPC, když byla LM...

      • Českej bordel

       LukyACS11.4.2016 20:40reagovat

       Je to nepochopitelný, vezmi si, že by Nova měla práva na Forresta Gumpa na 5 let třeba a slovenská TV by ho chtěla vysílat, ale na našem území nesměla, kvůli právům Novy.

       Nebo ještě líp, mají Československou superstar a na našem území by blokovali partnerskou Markízu z toho důvodu, že tu SuperStar vysílají už oni Úsměv

   • Českej bordel

    wasek2611@centrum.cz11.4.2016 19:04reagovat

    btw, kdes to získal za 200? našel jsem to jenom za 400

    • Českej bordel

     majtin11.4.2016 19:11reagovat

     Původně stála 200 , pak od cca srpna 250 , nový zákazníci ji teď mají za 400 kila. Kdo zůstal má ji pořád za 250.

    • Českej bordel

     pedro tu neni11.4.2016 19:12reagovat

     to bylo dřív, teď je to za tu palbu

     • Českej bordel

      sk. sokolovo11.4.2016 19:57reagovat

      Dřív byly jen dva programy jednicka a dvojka. Já jako senior to pamatuju. A bylo nam dobře.Smích

76025 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha