Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Zizu

  waaw4.11.2016 13:13reagovat

  Je skoda, ze kdyz se obcas dari dat cuchnout juiorum, ze Zizu zatim moc sanci nedostal. Vim, ze tam bylo nejake zraneni a repre. Pritom jsem si myslel, ze ma sance si s Ackem zahrat. Fyzicky na tom je dobre, talentu na rozdavani. Trochu se bojim, aby to nebylo jako s Schickem

  • Capo4.11.2016 13:15reagovat

   Myslim, že by si včera zahrál, kdyby se nezranil, škoda no. Jinak, pokud zůstane u kormidla Holoubek, tak je jeho zapojení v Áčku jen otázkou času. No a pokud za něj někdo dá co za Schicka, tak to dopadne stejně, to je jasný.

  • majtin4.11.2016 15:44reagovat

   Teď tu někdo psal, že byl zraněnej. Stejně tak po návratu z repre.

   Jen bych připomněl, že smlouva mu končí za cca rok a půl, jest tak ? By skoro chtěla prodloužit. Já chápu, že peníze jsou peníze, ale rád bych tu ty kluky viděl aspoň sezónu - dvě,aspoň třeba jako Bonyho.

 • Ostatní kluby

  wasek2611@centrum.cz4.11.2016 12:10reagovat

  Omlouvám se, že teď tu budu řešit něco jiného než Spartu...konkrétně Liberec a Plzeň

   

  já si stále myslím, že větší šanci má na postup Liberec než Plzeň. Karabach i Soluň jsou porazitelný a Karabach pak hraje Na Fiorentíně, kde to bude mít hodně těžký.

   

  Narozdíl od Plzně, která to má sice ve svých rukou, ale hraje v Římě, kde nesmí prohrát... ideálně musí vyhrát. Protože jestli prohraje a Austria porazí Astru, tak se pakuje..

  • wasek2611@centrum.cz4.11.2016 12:12reagovat

   teda ono stačí, aby Plzeň nevyhrála v Římě a když Austria porazí Astru...pro plzeň by bylo ideální kdyby remizovala astra s Austrií..pak i přes prohru by to měla Plzeň ve svých rukou...já vím, že mnozí si to nepřejí, ale já chci, aby Plzeň postoupila dál, ať už kvůli koeficientu, tak kvůli tomu, aby na jaře tříštili síly

    

  • wasek2611@centrum.cz4.11.2016 12:12reagovat

   teda ono stačí, aby Plzeň nevyhrála v Římě a když Austria porazí Astru...pro plzeň by bylo ideální kdyby remizovala astra s Austrií..pak i přes prohru by to měla Plzeň ve svých rukou...já vím, že mnozí si to nepřejí, ale já chci, aby Plzeň postoupila dál, ať už kvůli koeficientu, tak kvůli tomu, aby na jaře tříštili síly

    

  • Furia Ceca4.11.2016 13:01reagovat

   A není to jedno??? Koeficenty, který se honí jsou najednou k hovnu, protože UEFA mafia si LM vošéfovala jinak. Takže příští rok zase EL, maximálně akorát nebudou předkola. V tuhle chvíli mě zajímá jen Sparta a ostatní český kluby jsou mi volný.

   • Capo4.11.2016 13:12reagovat

    Nejsou k hovnu, oni zapomněli zmínit, že pokud LM vyhraje tým, který má zajištěnou pozici v LM i z vlastní ligy (což je krajně pravděpodobné, v podstatě 100% záležitost), tak pak půjde přímo i tým z 11. místa a to momentálně držíme my, tak proč ho zkusit nepodržet co nejdéle? Navíc takhle může rovnou do LM poslat vítěz EL i 12. pozici, což se občas taky přihodí a nehledě na to, že nám momentální pozice zajišťuje minimálně přímé nasazení mistra do playoff LM, to taky neni na škodu. Tak se dá říct, že v nejbližších letech je sakra o co hrát i z hlediska koeficientu, protože pokud budeme sbírat jarní účasti pravidelně a ve větším počtu, tak to budou mít Holanďani apod. sakra těžký, aby nás zase dostali pod sebe.

  • Capo4.11.2016 13:05reagovat

   Taky si myslim, že i přes to, že to má Plzeň momentálně ve svých rukou, tak z pohledu toho, že musí vyhrát v Římě, to má Liberec ve svých rukou daleko víc než oni, protože při výhře nad Karabachem mohou zcela reálně předpokládat, že z Itálie Karabach body neodveze, i když je pravdou, že Fiorentina patrně bude mít jistotu, a pak to bude taky ošidný, jakou bude mít sestavu.

  • Sendi4.11.2016 13:18reagovat

   podle mýho nepostoupí ani jeden...

   • wasek2611@centrum.cz4.11.2016 14:39reagovat

    Také si myslím,

     

    jde jen o to, že imho má Libe větší šanci.

     

    Nicméně je docela na pováženou, že to není poprvé, co dostaneme nejtěžší skupinu a uděláme nejlepší výsledky. Prclíkovi se vrací ty velkohubá prohlášení, že chce vyhrát EL :D

    • Sendi4.11.2016 14:58reagovat

     To je prostě rozdíl mezi velkym klubem s dobrou tradicí a lokálním klubem, co by takovej chtěl bejt no:))

  • AlaMierda4.11.2016 13:28reagovat

   postoupí Spartička a zbytek mě nezajímá

  • captain_obvious4.11.2016 14:36reagovat

   Liberec bude rád, když nezůstane s tím jedním ušmudlaným bodem z Karabachu. Plzeň bude vyřazena už v příštím kole, poslední zápas bude už jen formalita.

 • Výborný byl včera Koubek,

  Tashunka Witko4.11.2016 11:23reagovat

  i přes některé zběsilé odkopy tým uklidnil.

  V obraně nejlepší Costa a Kadlec, Karavaev je pořád nějak bojácný, hraje dost alibisticky (vše na Dočkala nebo malá domů) a nemotora Mazuch měl včera vcelku slušný zápas, ale do budoucna je třeba ho nahradit.

  V záloze Holek něco šíleného. Člověk, když ho vidí tak musí v duchu odprosit i Nikiho Hohenedera. Ten kluk neumí opravdu vůbec nic a jeho superalibistický přístup ke hře dostává spoluhráče permanentně do problémů. Hrát on někde v Kolumbii, tak dopadne jak Andres Escobar (možná i jak Pablo). Mareček začal opět špatně a svou nacvičenou otočkou zpět (to jediné má stoprocentně zažité) brzdil a kazil hru. Později se trochu zklidnil, dokázal se zapojit do kombinace a předvedl své zatím nejlepší střely za celý pobyt ve Spartě. Nicméně jeho přechvalování je nemístné, protože s takovým nedůrazem v osobních soubojích, co předvádí, by nepřetlačil ani holky z juniorky. Holzer v první půli zaujal neschopností nacentrovat a ”volejem” který měl podobnou dráhu letu, jako raketoplán po startu. Později se také Holzer zlepšil (v podstatě to po golu platí pro všechny krom Holka, který je prostě nezlepšitelný), ale po přesunu napravo ukázal, že než aby nacentroval pravou, tak raději vždy zasekne nebo dá nazpátek. Juliš se moc hodnotit nedá (hraje na nevhodném postu a možná i v nevhodném týmu) a u Lafaty a Dočkala je to zbytečné, bez nich by současná Sparta padla. Dočkalovi svědčí pobyt vepředu, kdy ztráty z jeho prostrkávaček či z bloumavého otálení nejsou tak bolestné. Dudl potěšil a snad dostane více šancí, Pulkrab je OK.

  Vcelku s EL velká spokojenost, byť to fotbalopvě žádná hitparáda není (hrajeme v podstatě nakopávanou s čekáním na brejk), alespoň jsme schopni to zvládnout takticky, což za Ščasného bylo nemyslitelné.

  Proti Libe šance je, na zranění jsme si rovni a pokud nebude hrát Holek, budeme mít větší kvalitu !

  Dan potěšil, že zatopil, ale zase v zadním výjezdu z parkingu nějaký trotl zaparkoval auto. Kdybychom nevyhráli, propíchal bych mu gumy !!!

  • AlaMierda4.11.2016 11:28reagovat

   Andres to byl. Ona teď hrajeme EL hodně takticky, za Ščasného jsme zase hráli víc nahoře a hodně otevřeně. Taky padalo mraky branek v našich zápasech

   • Sendi4.11.2016 11:30reagovat

    Kdy přesně jsme hráli hodně otevřeně za Ščasného? :)

    • AlaMierda4.11.2016 11:31reagovat

     loňská EL

     • AlaMierda4.11.2016 11:31reagovat

      včetně předkol a dvojzápasu s CSKA

      • Sendi4.11.2016 11:42reagovat

       spíš, jenom v tom dvojzápase s CSKA...

   • Spytihnef4.11.2016 12:39reagovat

    Mně tedy náš včerejší výkon hrozně připomínal výkony z loňské jarní EL. Jen mi ten obranný blok připadal o něco kompaktnější, ale to možná bylo způsobeno jen tím, že třeba Lazio tu obranu více větralo než včerejší Beer-Ševa.

     

  • Víťák z Cé Osmičky4.11.2016 11:57reagovat

   Pravda je, že ty Holzerovy zasekávačky na pravé straně mě taky dost vytáčely. Souhlas i s Julišem.

 • Jak hrát s mladými? Podívejte na Dudla

  dominik274.11.2016 11:12reagovat

  Krom toho, že se mi včerejší výkon Sparty vcelku líbil, tak mě velmi potěšila hra Václava Dudla. Ten se sice podíval do hry opět jen na kratší úsek, ale podobně jako Matěj Pulkrab svou šanci dokáže maximálně využít a včera byl opravdu viditelnou posilou.

   

  Jak se tu neustále vedou spory, nakolik se má dávat šance mladým hráčům, tak bych svůj postoj demonstroval právě na příkladu Dudla. Být tu třeba nějaký jiný trenér, tak by tenhle hráč nasbíral doteď dohromady zhruba pět minut, zároveň by však nehrál za žádný mládežnický tým a jeho výkonnost by spíše stagnovala.

   

  U Davida Holoubka v současnosti vidíme, že bere ohled na vývoj hráčů samotných a nechá je sem tam si zahrát i v dorostu či juniorce. Základní sestavu skládá ze zkušených hráčů, což je naprosto v pořádku. Mladým klukům pomáhá tím, že je bere do tréninků a začleňuje je do hry po minutách, když má na nějakém postu nedostatek. Ovšem pak už se nebojí těm klukům dát prostor třeba i na 20 minut, přestože se hraje důležitý duel Evropské ligy. Z mého pohledu naprosto skvěle odvedená práce.

  • 13goat4.11.2016 11:17reagovat

   Souhlasím, ale nabízí se otázka, zda by je tam dal za stavu 1:2 třeba. Já ale věřím, že ano. Těším se na budoucnost těchto hráčů a smekám před Strahovem.

   • dominik274.11.2016 11:19reagovat

    Myslím, že by ho tam dal i tak, protože viděl, že Lukáš Juliš už začínal šlapat vodu. Jiný trenér by tam však radši nechal Juldu do úplného vyčerpání a hrozně by se pak divil, že se mu tímhle stylem ty hráči potom zraní...

    • wasek2611@centrum.cz4.11.2016 11:24reagovat

     včera byl skvělej. Líbí se mi hrozně.

      

     hlava nahoře, je neskutečně rychlej, má neskutečný zrychlení. Techniku taky dobrou (jen přihrávky nejsou TOP). Roste nám v něm velkej hráč :) Na jaře by mohl odejít na hostování, kde by se třeba ještě víc vyhrál. Protože když budou všichni zdraví, tak by minutáž nebyla taková

  • atraps24.11.2016 11:20reagovat

   Zapojování do hry je od Holoubka skvělé.Nejen jak dokáže bez deseti hráčů,dát co mu zbylo na správná místa a i jeho nasazování juniorů je perfektní.

  • AlaMierda4.11.2016 11:23reagovat

   hlavně mu ani při současném stavu nic jiného nezbývá. Uvidíme jak to budeme vypadat až se uzdraví většina kádru. Každopádně Holoubek snad zůstane.

   • Sendi4.11.2016 11:28reagovat

    Tak Holoubek sám říká, že by ti hráči tolik šancí určitě nedostali, to si nemusíme nalhávat. Ale ti co tu šanci teď dostávají, tak rostou rychle, z čehož později můžem těžit...Dudl s Pulkrabem myslim důrazně klepou na dveře základní sestavy...

    • AlaMierda4.11.2016 11:30reagovat

     Pulkrab jo, Dudl to budem ít těžké, zvlášt pokud se v zimě přijdou posily na kraj a vyprázdní se marodka. Ale třeba ukáže na tréninku a v přípravě, že má na to hrát a bude hrát.

     • Sendi4.11.2016 11:43reagovat

      jasně, myslim spíš při současnym stavu kádru a případně pokud nikdo nepřijde...pokud dorazí posily, tak ideálně hostovačka v lize...

      • Capo4.11.2016 11:56reagovat

       Určitě, každopádně je strašně pozitivní, že konkrétně právě Dudl, Pulkrab i Sáček využili současné situace a ukázali, že se s nima musí počítat. Třeba díky Pulkrabovi jsem momentálně fakt klidnej, že Lafi pravděpodobně po sezoně skončí, protože vůbec nepochybuju, že on ho je schopen v kádru zastoupit.

 • Liberc v jeho formě musím porazit

  wasek2611@centrum.cz4.11.2016 10:53reagovat

  neni možný, abychom ho neporazili :) Věřim, že v lize už všechno vyhrajeme a Holas u áčka zústane

  • kilovolt4.11.2016 10:57reagovat

   nesmíme nic zakřiknout, nic podcenit, nad nikoho se nepovyšovat.....makat makat makat....na všech frontách....

  • bigcock4.11.2016 11:02reagovat

   Kdyz jsme u nich hrali minule, meli totalne zdecimovane muzstvu marodkou.

   Vsichni si chrochtali, jak to mame ulehcene a oni nas vykoupali....

   Hlavne si nelibovat.

   • kapacitos4.11.2016 11:07reagovat

    teď jsou na tom mnohem hůř, hlavně v obraně, pokud se tedy někdo zázračně neuzdraví Úsměv

   • atraps24.11.2016 11:13reagovat

    Liberec nemá kde brát ale co když zrovna na nás se chytne.

    • wasek2611@centrum.cz4.11.2016 11:20reagovat

     Oni jsou unavenější než my. Když budeme koncetrovaní a budeme žrát trávu, tak je musíme porazit rozdílem třídy

     • atraps24.11.2016 11:23reagovat

      Přijede k nim Sparta a to je kurva motiv pro hru.Jasně že by mi nevadilo dát je rozdílem třídy ale u nás těch sil také moc není.

      • wasek2611@centrum.cz4.11.2016 11:26reagovat

       U nás by jich mělo být rozhodně víc...koukal jsem se po očku i na Libe a oni prostě..nemohli ač chtěli

  • Capo4.11.2016 12:01reagovat

   Vyhrát musíme, protože jsme Sparta, ale i když je Liberec v podobné zdravotní situaci jako my, tak bych ho fakt nepodceňoval. Na nás jim motivace nikdy nechybí, očekávám, že nás to bude opět hodně bolet a moc gólů nepadne. Ale souhlasim, že jejich problémy v obraně jsou velké, a pokud k zápasu dobře přistoupíme, tak věřim, že budeme mít hodně šancí skórovat.

 • tak super

  AlaMierda4.11.2016 9:56reagovat

  Hapoel jsme k ničemu nepustili až na šanci v úvodu, kde to ještě vypadalo na ofsajd. Mario včera přiváděl k šílenství asi hodně lidí. Dočkal, Mareček a Lafi vynikající. Naopak se zápas nepovedl Holkovi, Julišovi a Holzerovi. Vím, že Julišovo post není kraj zálohy, ale věc co předvedl cca v 35 minutě, to neudělá ani hráč v okrese. Dudl měl pěkné dva momenty, dobrý pohyb, ale také třeba zbytečnou ztrátu míče, protože na pár metrů nepřesně přihrál. Koubek v bráně už konečně získal jistotu a jde se na něho spolehnout. Teď vypráskáme Liberec a věřím, že EL dotáhneme k postupu, byla by to škoda

  • AlaMierda4.11.2016 9:57reagovat

   a samozřejmě pochvala stoperům, kteří oba zahráli výborně, snad na to navážou

   • bigcock4.11.2016 10:00reagovat

    Tady se hodne nadava na Mazucha, ale ja mam jeho hru rad.

    Po strasne dlouhe dobe je to stoper, co dokaze silove odtlacit 90 kg cernocha a nevali se u toho na zemi. Zaroven to neni ryba, co necha okopavat spoluhrace. Za me OK a drzim mu palce.

    Jen ta obezita....Úsměv

    • Sendi4.11.2016 10:03reagovat

     No na to jak je velkej, tak bych od něj chtěl, aby byl v soubojích přesvědčivější, často je v těch soubojích takovej neohrabanej, když se na něj útočník natlačí...Jinak je to dobrej stoper, v zimě bych ale stáhl v dobrý formě hrajícího Březinu, protože Kadlec to včera sice zvládl, ale to je jeden z deseti zápasů...jinak včera samozřejmě výborná hra obrany, ještě bych teda řekl, že dozadu to včera nebylo uplně ideální od Karavaeva...

     • Capo4.11.2016 10:32reagovat

      Souhlasim, že Březinu by měli stáhnout minimálně do přípravy a podle toho, jak by vypadal, by se mělo řešit jestli je nutné na tomto postu posílit i z venku. Myslim si, že ano a osobně bych byl pro Hájka ze Zlína.

      • Sendi4.11.2016 10:39reagovat

       Břízka si Hájka namaže na chleba hlavně co se týče rozehrávky...ale Hájek ani třeba Jugas by mi tu teda rozhodně nepřekážel :)

       • AlaMierda4.11.2016 10:45reagovat

        Jugas mi přijde taky lepší. Teď otázka zda Zlín to vydrží a nebude se opakovat poslední jejich jaro. Každopádně se jim daří oživovat dost hráčů ( Harba, Diop, Vukadinovič) a celkově Páník nemá strach pracovat s větším množstvím cizinců.

        • Sendi4.11.2016 10:53reagovat

         tak on Jugas má tu výkonnost dlouhodobě na vysoký úrovni, sám dost dobře nechápu, že už dávno neni v top klubu...

         • AlaMierda4.11.2016 10:55reagovat

          mě se třeba ještě jako bek vůbec nelíbil, takovej neohrabanej. Na tom stoperovi se našel

    • jurasek1114.11.2016 10:15reagovat

     Jak Mazuch tak Holek jsou dobří hráči.Dělají chyby ale celkově vždy jejich pobyt na hřišti má svůj +význam.

     • Tashunka Witko4.11.2016 10:57reagovat

      I pobyt žížal na hřišti má svůj význam, ale jejich fotbalový přínos je nulový, stejně jako u Holka !

      • atraps24.11.2016 11:02reagovat

       Stejně se dá ohodnotit i Tvůj příspěvek.Smích

  • Sendi4.11.2016 10:06reagovat

   Už jsme to tu oba myslim psali hodněkrát, že potřebujem alespoň jednoho hráče na kraj, Holzer tam z mýho pohledu obstál, Juliš vrámci možností taky, ale určitě to neni křídlo co má sebevědomí a jde do koncovky, on to prostě z kraje neumí - pro srovnání je dobrý se podívat jak hrál na hrotu za jedenadvacítku, tam byl výbornej a hodně si dovolil. Sečteno podtrženo ten problém na krajích máme furt - i na levym beku...

   • AlaMierda4.11.2016 10:11reagovat

    já si myslím ,že dokonce dva hráče na kraj. A jednu skálu do zálohy, protože s Váchou to vypadá špatně a Frýdek si taky dlouho nekopne. A hráč, který prostě posbírá míče, vyhraje hlavičky, vyhraje souboje a přesně rozehraje, zrychlí hru, vyveze míč nám prostě chybí

    • Sendi4.11.2016 10:20reagovat

     nojo jenže takovej hráč do středu pole to je to nejdražší zboží žejo. Třeba v naší lize aktuálně takovýho hráče abys pohledal, napadá mě možná Mareš s Takácsem z Boleslavi, nebo Hubínek z Bohemky, ale asi spíš by to chtělo nějakýho Afričana...No ale stejně si myslim, že ty křídla jsou důležitější, když to hraješ na 4-2-3-1 tak tam podle mě toho soubojovýho hráče nepotřebuješ tolik, hodně velkejch týmů tam takovýho hráče nemá, ale je jasný, že by měli hráči na tý pozici bejt silný v rozehrávce, což třeba Mareček je, pokud se mu hráči dobře hejbou samozřejmě...

     • AlaMierda4.11.2016 10:30reagovat

      určitě jeden z dražších, v lize nikdo takoví není. Požár by musel hledat, ono ve finále i ty křídla bude muset najít někde venku. Mě právě příjde, že ho potřebuješ i v tom systému co píšeš. Protože když takového hráče máš, tak se zbytek může více soustředit na útok. Protože ten hráč prostě zvládne hasit v zárodku dost brejků a sbírat odražené míče. Mareček by klidně mohl hrát výš.

     • 13goat4.11.2016 11:04reagovat

      Mně se na tuhle pozici dost líbil Abena, ale bohužel. Jinak jsem přesvědčenej, že Sáček by tohle zvádl, stačí ho malinko vypilovat v oblasti odebírání balonů a celkově soubojů z defenzivního pohledu. Pohybově, dovednostně i rychlostě mi přijde fajn. Škoda, že neni vyšší.

   • jurasek1114.11.2016 10:23reagovat

    Těžko říct.Momentálně nás sužují zranění ale to nebude trvat věčně.Po uzdravení marodů by mohl vzniknout opačný problém.Přetlak by byl velký a na mladé kteří se dnes dostnou alespon na chvilku na hřiště,by místo nezbylo.

    • Sendi4.11.2016 10:25reagovat

     na křídla ale přetlak nemáme, respektive tam hrají hráči, co tam nepatří a jsou to pozice, kde jsou v dorostu tak dva tři zajímaví hráči, z nichž se nemusí ani jeden prosadit, čili tam bych někoho určitě přivedl...šel bych po Mihálikovi z Jablonce...

     • Capo4.11.2016 10:29reagovat

      Minimálně 1 křídlo potřebujeme, to je bez debat. Ty máš přehled, kdo kromě Dudla a Traoreho by ještě z mladých mohl mít na těchto postech potenciál?

      • Sendi4.11.2016 10:36reagovat

       No právěže na křídla toho v dorostu tolik na výběr z mýho pohledu neni, spíš mezi mladšími hráči - Majka, Konopásek možná Plachý a třeba Dudl, to je takovej univerzál, ale určitě to neni pro mě takovej ten ostrej kraj co jde do vápna do koncovky. Jsou tam sice hráči, kteří tu pozici zvládnou, ale neni to jejich post, takže tam to moc pořešený nemáme a je to obecně problém českýho fotbalu, těch hráčů je tady obecně málo...

     • jurasek1114.11.2016 10:37reagovat

      Krejčí byl křídlo dle gusta opravdová kvalita na tento post by byl opravdu asi jen ten z Jablonce.Otázka je co by s ním náš styl hry udělal.Včera se například mimo brankáře nedalo ani poznat kdo na jakém místě hraje.Samozřejmně s mírnou nadsázkou.

    • AlaMierda4.11.2016 10:32reagovat

     tak on v zimě taky někdo odejde, někdo půjde hostovat a posílit prostě je třeba. Ale prostě opravdu posily, které i Spartu posunou.

     • Capo4.11.2016 10:34reagovat

      Tak tak, když příchody, tak to musí být 2-3 hráči, kteří hned zapadnou minimálně do užšího kádru a dostanou se do rotace, jinak to nemá smysl.

      • Sendi4.11.2016 10:38reagovat

       klidně 1 s velkou kvalitou, Spartě to stačí, kádr máme širokej a kvalitní, ikdyž samozřejmě zraněnej. V každym případě to ale musí bejt hráč na místo, kde nás tlačí bota - křídlo, levej bek...

       • Capo4.11.2016 10:44reagovat

        Podle mě, když se nedá do kupy Rosa s Váchou, tak ani střed zálohy neni zrovna komfortní, ale je pravda, že kdyby drželo zdraví Sáčkovi, Čermákovi a Marečkovi, tak i bez nich dáme pořád dohromady celkem kvalitní střed i bez posílení. Osobně si myslim, že kdyby to vypadalo s Váchou pro jaro blbě, tak by asi stačilo stáhnout Jiráčka a neni třeba nikoho tahat než se Vácha s Frýdkem dají do pořádku.

        • Sendi4.11.2016 10:47reagovat

         Já bych vyzkoušel i Kulhánka, aktuálně ve Vlašimi. To je přesně typ moderního záložníka před stopery...

        • AlaMierda4.11.2016 10:49reagovat

         jenže Čermák ani Sáček nejsou žádní válečníci co by podstupovali spousty soubojů a vyhrávali je a už vůbec ne ve vzduchu. A na Jiráčka bych asi už nespoléhal.

      • jurasek1114.11.2016 10:40reagovat

       Maximálně jeden a jinak pracovat s tím co máme.

       • atraps24.11.2016 11:08reagovat

        Po uzdravení vzít do týmu Litsingiho.

 • Holoubek

  js4.11.2016 8:32reagovat

  Nutno říct, že vyndat trenéra, který má v Evropský lize plný počet bodů a to i při citlivym nasazování mládých, by byl velkej nesmysl. Zvlášt když Sčasný tady zůstával jen díky výsledkům v Evropě.

  • adam4.11.2016 8:39reagovat

   Tak současně je ale potřeba říct, že Holoubkovi nic jiného než nasazování mladých v současné době nezbývá. Ščasný by v jeho pozici asi musel udělat to samé, těžko by nasadil Standu hejkala.

  • kapacitos4.11.2016 8:52reagovat

   Ale ten trenér bohužel nemá potřebnou licenci.. Jinak souhlas, sice ty výsledky jsou po nic moc hře (hlavně díky zraněním) a nemohoucnosti soupeře, ale to samé bylo v Evropě i pod Ščasným.

   • jurasek1114.11.2016 10:48reagovat

    Školu si dodělává a co na něm nejvíce obdivuji je fakt jak díky zraněním rozloženém mužstvu dokáže zvolit potřebnou taktiku a rozestavení hráčů.Byla tu kritika na Holka ale na místě kam se po dlouhé době vrátil odvedl dobrý výkon.

  • Dynamo4.11.2016 8:53reagovat

   pokud vyhraje všechno v lize a postoupíme do jara v EL, tak bych ho nechal

 • Liga

  Boubac4.11.2016 8:09reagovat

  Dost často čtu jak je o titulu rozhodnuto. Moc to nechápu do konce je ještě hodně zápasů a Plzeň rozhodně není tak silná jak vypadá. Důležité je hlavně to ukopat v Liberci. A věřím, že Plzeň je schopna ztratit s Jabloncem. Já si myslím, že půjde Sparta herně nahoru. Zkrátka nejde všechno hned, ale samozřejmě bych si to moc přál Úsměv

 • Mareček

  wasek2611@centrum.cz4.11.2016 0:27reagovat

  Opravdu se vyhrál. Skvělej výkon. Pomohlo mu to, že nemusel být ten poslední...Mohl jít víc nahoru. Myslím, že kdybychom hráli 4 - 1 -4 -1 i proti Plzni, tak to uhrajeme lépe ..

  • adam4.11.2016 8:38reagovat

   Za mě velké překvapení, podle mě odehrál možná svůj nejlepší zápas od té doby co u nás je. Hlavně se na sebe nebál vzít zodpovědnost. Do očí bijící rozdíl oproti tragickému Holkovi, jehož jediná záslužná činnost bylo tleskání. Kadlec s Mazuchem také pozičně i v soubojově super. Vedle Maria ovšem tragikomické vložky (letos již tradičně) předváděl Juliš - ten kluk vyhraje tak 1 vzdušný souboj z deseti.

   • Teiwaz4.11.2016 9:38reagovat

    Tak u Juliše je hlavní problém, že je na tom postu jen z nouze. A třeba i když je David Lafata vynikající útočník, předpokládám, že v bráně by mu to taky moc nešlo...

    • adam4.11.2016 10:00reagovat

     To sice ano, nicméně pokud by měl jít hlavičkovat, tak ten souboj vyhraje stejně, ať už stojí ve svém nebo soupeřově vápně. Juliš hrál navíc stejně špatně letos i na ”své” pozici v útoku. Nechci ho nějak zbytečně hanit, ale pro mě je to prostě hráč, který na Spartu v současné formě nemá.

 • Paráda...

  wasek2611@centrum.cz4.11.2016 0:13reagovat

  Dneska zodpovědnej výkon. Velice mě překvapil Dudl, mohli by ho zkusit v základu na Liberec. Zatim to od něj byl vzdy dobrý výkon a on už výkonnost na áčko prostě má. A ve středu pomůže dorostu v LM :)

  • RonamCZ4.11.2016 1:09reagovat

   No mě přišel ve Zlíně hodně špatný (ale na druhou stranu kdo ne...)

   • wasek2611@centrum.cz4.11.2016 10:16reagovat

    Ten zápas jsem nevidel :D

  • jurasek1114.11.2016 10:19reagovat

   Myslím že na ligu do základu je brzo.Raději at pravidelně hraje juniorku ,dorost a jeho čas příjde.

81790 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha