Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Čermák

  Paspartu27.7.2016 9:31reagovat

  Co říkáte na včerejší výkon Čermáka? Žádná hitparáda to sice nebyla, ale vzhledem k tomu, že to byl jeho 1. takhle důležitý zápas, to taky nebyla žádná tragédie.

  Nic vyloženě nepokazil. Měl tam pár pěkných přihrávek a celkově mě nezklamal.

  Je mi jasné, že jeho strop je daleko výše, ale to asi přijde s tím, jak se trochu uklidní a sehraje se spoluhráči.

  Do očí bijící pravdou je, že s jeho odchodem ze hřiště nám odpadla záloha a do tempa jsme se už nedostali.

   

  V příštím zápase doufám uvidím nějaké individuální průniky, ve kterých je dobrej a třeba nějakou pumelici z dálky.

  Myslím, že během pár zápasů bysme na něm mohli stavět.

  • Čermák

   letenak27.7.2016 9:33reagovat

   hroznej.. jeho čas přijde nejdřív v příští sezoně, teď bych ho šoupnul na hostovačku do Příbrami... Neutrální

  • Čermák

   spartas27.7.2016 9:34reagovat

   Čermák > Matějovský

  • Čermák

   Lister27.7.2016 9:38reagovat

   V první půli hrál i lépe než jsem čekal. Měl tam několik zajímavých řešení. V podstatě byl jediný kdo dokázal dát hře myšlenku. Po přestávce se vytratil jako ostatní. Nicméně Matěják byl o dvě třídy horší. Takže s Čermákem určitě pracovat dál.

  • Čermák

   Capo27.7.2016 10:48reagovat

   Nehrál nic extra, musí se zlepšit, ale asi se ukazuje, že tohle neni úplně vhodný post pro něj, alespoň tedy, když jsme donuceni hrát víc bez míče. Jeho nejlepší post je ten, kde hraje Dočkal, ale na ten se bohužel dostane jen když on vypadne, nebo teoreticky ve 4-5-1, když Dočkala posunou doprava. Jinak, ale i na tomto postu se ještě může samozřejmě zlepšit a až posbírá více zkušeností, tak určitě půjde nahoru, ale jestli bude skutečnou oporou už letos, ukážou až další zápasy. Každopádně Matěj byl včera jasně horší a to samé Mareček minulý týden.

 • čajové lístky

  letenak27.7.2016 9:11reagovat

  takže má včerejší věštba nelhala, i když jsem čekal větší průser.. i tak to byla ale trgedie Neutrální

 • je třeba pohlédnou pravdě do očí

  kilovolt27.7.2016 8:41reagovat

  Lafata a Matějovský už na to nemají.....za zásluhy se hrát nedá - možná tak ještě v lize proti někomu slabšímu

  • je třeba pohlédnou pravdě do očí

   Víťák z Cé Osmičky27.7.2016 8:50reagovat

   Lafy hrál dobře. Matějovský katastrofálně.

   • je třeba pohlédnou pravdě do očí

    AlaMierda27.7.2016 9:32reagovat

    hrál, ale neproměnil dvě stoprocentní šance, které nás můžou stát postup. To je stejná chyba, jako když Vácha namaže soupeři do brejku nebo Bičík dostane cedáka.

  • je třeba pohlédnou pravdě do oč

   Tashunka Witko27.7.2016 8:57reagovat

   Lafata herně nejlepší hráč v ofenzivě, bohužel selhal střelecky. Kdo na to nemá a nikdy se ve Spartě neměl ocitnout je Holek a Zahustel. Spolu s nepřesným nepřítelem obrany Dočkalem vyvořili na pravé straně přímo tragickou komedii a průchoďák pro Steauu. K zamyšlení je i nepoučitelný a fotbalově hloupý Frýdek, u nějž není naděje, že by mohl ten svůj harakiri fotbal někdy změnit a vždy bude Spartu srážek stupidními fauly.

   Jinak nejlepším dokladem totálního selhání v lavičkovsky pojatém a zbaběle odevzdaném 2. poločase byl tragikomický ”výkon” Fataie, kterým se nejspíš zapsal i do zlatého fondu grotesky.

   Šance je 70: 30 pro Steauu !

   • je třeba pohlédnou pravdě do oč

    kilovolt27.7.2016 9:15reagovat

    mi se Lafata hrozně líbí svým přístupem....ale na 34letém hráči se dneska nedá stavět!!!! to šlo v případě Zidana, delPiera apod......a to při vší úctě Lafata není ani zdaleka

    Zahustel se mi hrozně líbíl kdysi - ale to asi ještě bojoval o dobrý kontrakt....po přestupu do Sparty tradiční pokles motivace a výkonosti

   • je třeba pohlédnou pravdě do oč

    Bunda27.7.2016 9:20reagovat

    Hloupej je Ščasný když dá na DZ Frýdka. To je klasickej box to box hráč a jinde hrát nemůže.

     

    • je třeba pohlédnou pravdě do oč

     AlaMierda27.7.2016 9:34reagovat

     ono je jedno na jakem postu Frýdek hraje, protože on absolutně zbytečné fauly dělá neustále. A gol jde včera hlavně za ním, protože to byla stupidita. Nemyslím si, že Frýdek je klasický box to box, nemá moc techniku, ani centry, ani finální řešení, ani jeden na jednoho a je neproduktivní. To v tom středu je užitečnější

     • je třeba pohlédnou pravdě do oč

      Bunda27.7.2016 9:42reagovat

      Vždyt jo box to box ve středu hřiště. Pod hrotem hrát nemůže na to nemá techniku a kreativitu a na DZ moc fauluje a neumí držet balon. Takže měl hrát na místě Čermáka,který tam byl jako box to box hráč,ale ten na to nemá zase dynamiku a výdrž. Hrozné složení středu hřištěNeutrální

      • je třeba pohlédnou pravdě do oč

       AlaMierda27.7.2016 9:46reagovat

       ono je to úplně jedno kde bude, když bude vytvářet nesmyslné fauly a nenahraje na pár metrů. Musí u toho taky občas přemýšlet a umět vyhodnotit situaci a ne jako včera, kdy daruje rumunům luxusní přímák v situaci, kdy je několik spartanů na jednoho rumuna.

  • je třeba pohlédnou pravdě do očí

   captain_obvious27.7.2016 10:57reagovat

   Ještě teď se napůl pobaveně a napůl nevěřícně uchechtnu, jak asi po 5 minutách Matějovského pobytu na hřišti si s ním Konate chtěl dát narážečku, poslal mu balon po zemi, rozběhl se a Matěj mu z cca 5-10 metrů napral centr na hlavu Smích To bylo něco neuvěřitelnýho, jak Pat a Mat v jednom. Jestliže se o něco výše hovoří o Fataiovi a zlatém fondu grotesky, tak tenhle moment by za povšimnutí milovníkům grotesky rozhodně stál taky. Palec nahoru pro Konateho, že to tou hlavou zpracoval, ačkoli už si nevzpomínám, jestli se mu povedlo udržet balon na hřišti.

    

   To je hráč, kterýmu je skoro 35, člověk by od něj čekal kvalitu, zkušenost, klid, schopnost uklidnit to tam a pomoct spoluhráčům. A on s železnou pravidelností tyhle zápasy absolutně nezvládá psychicky, jen tam přijde, tak je podrážděný, udělá faul na žlutou, tváří se jak kakabus, diskutuje s rozhodčím a ještě herně posere na co sáhne. Týmu jednoznačně škodí a jestliže do dneška lidi ve Spartě nebyli ochotni to jeho trápení ukončit a poslat ho dohrát kariéru někam do Bolky, tak včerejšek by měl být jasným argumentem pro to, aby už v Evropském poháru nikdy nebyl ani na lávce.

   • je třeba pohlédnou pravdě do očí

    AlaMierda27.7.2016 11:06reagovat

    to mě taky pobavilo. A to ten míč ješte Konate dostal obstojně pod kontrolu.

 • bohužel špatný

  asd27.7.2016 8:18reagovat

  Tak jediný, kdo obstáli na 100%, byli Brabec a kotel Úsměv Brabec hodně nahoře a top, snad mu to vydrží a nebude mít zase ty šílený výkyvy, no a atmosféra podle mě výborná, na to že jsme hráli kromě druhý části první půle hovno.

  Bičík něco pochytal a byl i jinak celkem jistej, ale ten gól mi přišel, že šel fakt skoro přímo na něj ... když to kopnul, přišlo mi to jako oblouček doprostřed, kterej si zpracuje na kozy Úsměv...že se rozvlnila síť mě v ten moment šokovalo... ale měl jsem to přes celý hřiště a záběry jsem ještě neviděl, možná to zkresluje a třeba to tak neni.

  No jinak to byl děs a neni moc co a koho hodnotit, po odchodu Krejčího (i přes jeho mínusy) mi to přijde, že zkrátka nemáme ”nikoho” ... vubec žádnou silnou individualitu, žádnou ”hvězdu” s něčim nadstandartnim.

  Uplně mimo je teď Zahustel, to je velká deka pod kterou je, Dočkal to byl zase nekoukatelnej výkon v poli, ačkoliv zase udělal asistenci a málem tušim i druhou - přesto že je stabilně produktivní a bez jeho Áček nevim jak by to šlo, koukat se na něj prostě nedá a strašně už mě začal srát, podle reakcí nejen mě.

  Uplně nejhorší stihnul bejt za tu půlhodinu Fatai, to bylo něco otřesnýho a navázal na jaro. Kromě těch prvních 3 měsíců co loni přišel, to jsou až asi na dvě vyjímky opravdu ostudné výkony a od té doby je to podle mě nejhorší útočník, co tu kdy byl, horší než Paixao s Gluščevičem dohromady. Jestli se během toho podzimu neprobere, tak už tady nemá co dělat a hledat, to radši ať tam marně pobíhá nějakej dorostenec ”99”, aspoň mu to dodá motivaci a bude ro zajímavý do statistik Úsměv

  Jinak to byla taková šeď, a co se týká Lafaty, tak na to tempo mimo ligu sice už teď opravdu fyzicky nemá a je to jasně poslední sezona, ale i tak oproti jeho kolegum aspoň vyhraje souboj nebo posune nákop (i když neni komu, ale to je věc druhá), přes svojí zoufalou pomalost tam ještě alespoň nějakou práci udělá, bohužel chyběl ten obligátní gól. Od 60.minuty mi ho bylo líto, často jsem si všimnul, jak se snažil třeba napadat, ale ty starý težký nohy už prostě nešly a jen tak s vypětim sil klusal a mrskal u toho hlavou, jak chtěl. Něco jako kdyby se člověk topil...

  Tak ten vstup do sezony špatnej, navázalo to na špatnou přípravu a tak nějak pesimisticky tušim, že to bude bramboračka jako loni, ale už ani nebude ta klika a výsledky. Teď přijede odevzdat povinný tři body Uherský Hradiště, ale příští středu tušim smutek, i když si to samozřejmě nepřeju.

  • bohužel špatný

   Franta z lidu27.7.2016 8:35reagovat

   100% souhlas. Není třeba dodat ani slovo. Vidím to úplně stejně. Dle mého konečně nezaslepený a reálný názor fanouška, který chce vidět SVOJI silnou Spartu, tak jak to dříve bývalo.

  • bohužel špatný

   spartas27.7.2016 8:50reagovat

   Mně přišel nejhorší Matějovský. Když to dám do kombinace s tím, jak pravidelně po psychické stránce tato utkání nezvládá, tak opravdu velmi těžce hledám důvod, proč ho Ščasný na hřiště poslal. Čekat od něj zklidnění hry mohl jen blázen.

 • zkusenac27.7.2016 7:49reagovat

  Celý den se člověk těší a pak po druhé půli se mu chce tak max. blejt. Takhle se bojuje za Spartu?

  -----

  K zápasu. I když hodně lidí tu furt nadává na Dočkala, tak on je jediný, kdo si jde trochu pro riskantní balon a zkouší něco vymyslet. Frýdek je posouvač, který svým herním projevem je viditelný, ale skoro k ničemu - Vácha/Mareček lepší. Čermák se potřebuje otrkat, včera slabší. Konaté až na koncovku nejlepší ofenzivní hráč, nebojí se a dá se na to koukat. Zahustel absolutně bez formy, netřeba hodnotit. Lafiho všichni nosí na ramenou, ale že potřebuje na gól poslední dobou 3 tutovky, to je fakt. Ten nás zazdil, protože trefil golmana ze 3 metrů a pak má na palici jasný gól a ťukne to do země. Šural v pohodě své odehrál, ale asi pak už šlapal vodu - chybí mu trénink. Brabec nejlepší na hřišti, jak přístupem, tak hrou. Kadlec si své odehrál, rychlý, důrazný. Holek? Ty krávo, ty jeho nákopy fakt nemám rád. Ten mi přišel z obrany nejslabší.

   

  Sečteno podtrženo, venku 3-O pro nás, agg.4-1 a jde se na Ajax! ACS!

  • Franta z lidu27.7.2016 7:54reagovat

   ...a AJAX -ACS 0:3, 0:8 - Lafata 5 gólů! Smích Smích Smích

 • Podle mě je konec!

  ACSOLDBOY27.7.2016 7:31reagovat

  Ten rumunskej mafián si to doma vošéfuje....

 • Slepota

  DJDriver27.7.2016 6:53reagovat

  To je tady každej slepej? Dyt nás v druhý půlce místy solidně mleli. A ty naší šašci to jen odkopavali

  • Slepota

   Markus27.7.2016 7:16reagovat

   Nenadávej jim kluku. Nemáme na to,tak co se dá dělat ? Neutrální I když včera to posral Ščasný rozestavením a střídáním.

  • Slepota

   Franta z lidu27.7.2016 7:50reagovat

   Kromě druhé části 1. poločasu jsme lepší nebyli. V závěru utkání nás Rumuni mleli (nedostatek fyzičky?). Impulsovic včerejší střídání jsem fakt taky nechápal. Bonbonek na závěr: dnešní nadhodnocení ”odborného a nezávislého” deníku Sport - redaktoři Jakub Konečný a Jan Vacek Údiv

   • Slepota

    brac27.7.2016 8:08reagovat

    Fyzička? Viděl jsi někoho na konci zápasu na zemi lapat po dechu? Já chodím 2x týdně běhat a 3x cvičit a na konci tréninků jsem víc vyšťavenej než tihle profesionálové.

    Možná tak když porovnáváš týmy, které hrají na 60% svých fyzických možností, tak mají horší fyzičku.

 • Bičík

  Kombinator27.7.2016 1:00reagovat

  Nevím, kde se vzalo, že za gól nemůže. OK, v pátý minutě fantastickej zákrok, ale jako dostat gól z přímáku, kterej jde metr a půl od tyče a ještě doprostřed, je podle mě hodně špatný. Bičíka mám rád, je to sympaťaák, výbornej brankář a dost často předvádí fakt mimořádný zákroky, ale už mám dost těch jeho kiksů nebo slabších chvil v zápasech, který jsou důležitý. Dal bych šanci Koubkovi, prostě ať se ukáže, od toho tu je.

 • Odveta

  Gepard27.7.2016 0:19reagovat

  Do zálohy Vácha, Mareček pryč Čermák a Zahustel. Frýdek místo Zahustela na kraj. Do útoku Juliš, Šural. Podle vývoje případně Lafata. Dneska nejlepší Brabec a Konaté, až na jeho zakončení. Jestli nevyřadíme současnou Bukurešť, tak v LM nemáme co pohledávat.

 • Nic moc

  Legiii27.7.2016 0:03reagovat

  Mě hrozně štvalo jak ohromná díra byla mezi Lafatou s Šuralem. Když už dokazali vyhrát souboj po těch našich nákopech v kterých jsme dneska asi trhli rekord, protože jsme si absolutně nedokázali poradit s presingem, tak neměli vyhrát pro koho. Hlavně Dočkal byl vždycky hrozně daleko. Ve středu nás druhý poločas totalně smázli. Naopak náš presing tragický. Vystoupení maximálně vě 2 hráčích a pak jen rozhazování rukama Lafiho co tam má sám jako dělat když nikdo jiný nejde. Docela paradox, že když jsem sledoval naší 19tku s Ponte Preta tak ty mají zmaknuty presing asi o 5 levelu výš. Střídaní Fataie bych mu tak nevyčítal, před jeho nástupem tam bylo několik momentů, kdy tam rychlìk chyběl. Bohužel Fatai totalně z formy.

  • Nic moc

   Bunda27.7.2016 0:13reagovat

   Mezi stopery a utokem bylo 50-60 metrů celý zápas. To pak ani nejde hrát presink.A kontrapresink už vůbec ne ! Impulz by se měl fakt měl jít podívat na Strahov jak se to hraje. Tohle je systém hry a né jeho 352 nebo 451 což je jen rozestavení. Uplně o ničem.

    

   Fataie bych mu nevyčítal,protože místo Surala to chtělo brejkového utočníka,ale mohl to vyřešit Costou na LH a Konatem do utoku.

   A ještě jsem si o poločase říkal že na 100 % přejdeme na 4-5-1 protože 352 nám dneska nemůže pomoct když oni na nás tak nalezli. Hm nic. Neutrální

   • Nic moc

    Markus27.7.2016 0:36reagovat

    ”Soupeř hrál velmi riskantně, vysoko napadal tu naši trojku, tam se o výstavbě naší hry nedalo vůbec mluvit. Nakopávali jsme balony - a nedokázali je udržet. Proto byl soupeř opticky silnější na balonu, neměli jsme ani odražené míče. ”

     

    Neměli jsme odražené balony povídá Smích Jak můžeš mít odražené balony,když hraješ na takové délce ? Vyhoď ho Dane !

  • Nic moc

   kilovolt27.7.2016 8:43reagovat

   Fatai měl střídat Lafatu a ne šurala

78139 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha