Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Kaya

  bigcock21.7.2017 2:55reagovat

  Tak včera jsem teda neviděl stopera, který by byl kopaco-tragéd a zasloužil si výsměch jak se všude psalo. Já tam naopak viděl hráče, který byl ve všech cinnostech o parník před nasima stoperama za posl. 6 let.

  • bigcock21.7.2017 2:57reagovat

   Sakra vždyť excel říkal něco jiného....

  • Bunda21.7.2017 5:51reagovat

   Kaya hrál dobře. Takovéj lepší Hubník.

 • Strama

  Alitev21.7.2017 1:16reagovat

  Při příchodu sem prohlásil. Kádr je kvalitní, mužstvo je třeba jen doplnit o nějaké 2-3 hráče i mezinárodní zkušenosti, nepotřebujeme mnoho posil.

  A najednou jich přijde 10, tohle prohlášení trochu nevyšlo. Asi zjistil kvalitu kádru předtím naživo a tady si dokola někteří mysleli, jak máme kvalitní a dobré hráče.

  • Chabix21.7.2017 1:21reagovat

   Tak stále je to tým, co vypráskal jeho milovaný Inter Milan. Respekt je na místě. Nejspíš zjistil, že jsme přeborníci v průměrnosti a nějaké hráče s vyjímečnými vlastnostmi tu nemáSmích

   • Alitev21.7.2017 1:26reagovat

    No a to jsme tady někteří z nás tvrdili už dávno i na diskusi, že zase tak super hráče nemáme, jak si někteří myslí. Hra pak podle toho často i vypadala. Jen každou přípravu tady mnozí vypisovali celý kádr, až pomalu po juniory. Na všech pozicích x náhrad a síla prý velká. To jsme vážně viděli. V těch pohárech pod Holoubkem se to sešlo. Občas se něco podaří kde komu, viděl jsi v Anglii Leicester a potom jak hrál další rok v lize. Dobří hráči se projeví dlouhodobě a dlouhodobá úspěšnost a ne občas a tu dlouhodobou jsme neměli ani v té naší lize. Ale tohle se některým těžko vysvětluje, když to neradi čtou a nemají rádi kritiku, která je navíc těmi výsledky nebo hrou i podložená.

   • Alitev21.7.2017 1:28reagovat

    A pod Ščasným taky

 • ještě k zápasu

  Chabix21.7.2017 0:54reagovat

  My tady kritizujeme (po zásluze), ale přece jenom Vitesse je přední holandský tým, sice jsou ještě ve fázi herní přípravy (my zase máme plno zraněných), tak v té druhé půli mohl dát Janko klidně hatrick, měl dobré příležitosti. Špatná byla první půle, druhá už byla dobrá, ale já tam vidím, že ten potenciál je ještě výš.

  • Alitev21.7.2017 1:05reagovat

   Jo, ale oni to prostřídali daleko více než my, takže i tohle bych bral v potaz směrem ke druhé půli a jejich výkonu. Prostě příprava jak říkáš i v podání nás je pořád jen příprava a sestava byla jaká byla. Každopádně výkon v první půli neomlouvá prakticky nic. To jsem si vážně říkal co celou tu dobu u nás nebo v tom Rakousku dělali, jestli jen běhali, tak no nazdar. Naštěstí druhou půli se na to i místy dalo dívat, tak jen doufejme, že se to postupně začne zlepšovat i když moc času samozřejmě nemáme. Ve Spartě je tlak velký, tady se nepovedou 2-3 kola a Strama i další to schytají v novinách od fandů a od všech, tak to prostě je. Sehrávat se a čekat je pěkná věc, ale moc to nejde v těch velkých klubech v dané zemi, tam jsou výsledky potřeba prakticky hned, což on ví, tak to snad nějak ze začátku i ukopeme.

 • Čeští hráči

  Letnak21.7.2017 0:31reagovat

  Až se uzdraví Chaim, začlení se Kamerunec,tak až na vyjímky si čeští hráči nekopnou. Snad až na vyjimky. Snad to tak bude mu prospěchu Sparty!!!

 • Bělehrad

  Alitev21.7.2017 0:09reagovat

  Tak tam s tím co hrálo dnes, plus střídající hráči a z marodů asi jen Mareček, Kadlec a možná ten Mandjeck, ten sice není zraněný, ale neodehrál nic a má prý trochu tréninkové manko. Tak to jsem na tu sestavu zvědavý. Costa těžko říct, ale asi to nestihne.

  • kamil21.7.2017 0:33reagovat

   tipuju:

   dubravka - karavaev, kaya, stetina, kadlec - marecek, frydek - plavsic, lafata, sural - janko

   • Alitev21.7.2017 0:36reagovat

    Tam budeme hrát více na brejky a podle mého nemůže znovu postavil Lafata na podhrot a před něho Janka, ale kdo ví. Navíc já bych postavil do útoku rychlejšího hráče na utkání ven. Ale třeba jsi se do sestavy trefil.

 • posilování...

  SteveMc20.7.2017 23:51reagovat

  ...nekončí Úsměv v záloze bude slušnej přetlak Úsměv

  • Alitev20.7.2017 23:52reagovat

   To čteš kde?

   • SteveMc20.7.2017 23:53reagovat

    To si teprve přečteme zítra ve všech sportovních rubrikách, jméno ještě se Spartou spojovaný nebylo

    • Clif20.7.2017 23:55reagovat

     Tak to rovnou napiš a nemlž :)

    • Alitev20.7.2017 23:58reagovat

     Aha, takže další spekulace. Těch už tady bylo od lidí i od novinářů - Biabiany, Fiolič, Giaccherini nepřišel nikdo. Tohle co jsi napsal můžu napsat taky. Buď to vyjde nebo ne, takhle to někteří střílí.

     • SpartanJakSePatri21.7.2017 0:03reagovat

      Deník Sport? SmíchSmích

      • Alitev21.7.2017 0:05reagovat

       Ten Biabiny s tím přišli nejdříve v Itálii než deník sport, jeden novinář to tam měl za hotovou věc a nepřišel. Další noviny to pak samozřejmě postupně převezmou i ten deník sport. Tady je ovšem každé přestupní období tolik lidí co něco jako ví a jen málo z toho se pak opravdu i vyplní. Tak věř někomu. Někteří tady psali, že ten Heurtaux vidíš na to jsem v těch spekulacích zapomněl, že už je to taky domluveno a je náš - a není.

      • SuperFrankie21.7.2017 0:06reagovat

       A kdy měl Sport naposledy špatnou spekulaci ohledně Sparty? Špatnou ve smyslu, že ten hráč sem měl přestoupit a nakonec to tak nebylo...

       • Alitev21.7.2017 0:11reagovat

        Ty víš, že Giaccherini a další sem měli opravdu přestoupit? To, že jsme někoho možná i oslovili ještě vůbec nic neznamená. To jsou vážně jen spekulace, protože to nevezme klub nebo hráč, jako třeba Sneider. On ovšem píše tak, že je to prakticky hotová věc, že někdo přijde, což je rozdíl - jméno pro jistotu nenapsal.

        • SuperFrankie21.7.2017 0:12reagovat

         Ale Sport přece nikdy nenapsal, že sem měl Giaccherini přestoupit...

         • Alitev21.7.2017 0:17reagovat

          To ne, pouze ta spekulace. Ovšem ani nevíme jestli to bylo reálné, jestli ho vůbec někdo oslovil. S takovou není problém do těch novin psát kde koho. Pak něco odchytíš ze zahraničí co by i mělo vyjít a dokonce se i trefíš. Kdysi na sparta.cz si někdo přišel udělat srandu, že k nám jde Brozek z Polska a další den to bylo někde v novinách - takže asi takové spekulace někteří novináři mají. Přitom to byl úplný výmysl. Já bych se ani nedivil, že dost jmén oni obšlehnou z nějakých fór, které taky třeba sledují nebo občas čtou.

          • SuperFrankie21.7.2017 0:31reagovat

           Ale tohle prostě není pravda.

           Jak pro tebe může být neexistence důkazu o tom, že někdo toho hráče oslovil, důkaz o tom, že Sport lže?

           Speciálně jako tohle léto:

           Biabiany, sice nepřímo, ale přece, potvrdil zájem Sparty na Twitteru a psali o tom i GdM a další italská média.

           Heurtaux taky, i když to nakonec nevyšlo. Třeba chtěl prostě zůstat v Itálii.

           Jugas sem namířeno měl, ale nakonec mu hodila laso i Slavia a upřednostnil vidinu LM - Kromě toho speciálně o přestupu Vukadinoviče věděl Sport první...

           O Fioličovi psali taktéž Chorvati, kteří psali i víc věcí než DS. Třeba to, že jsme měli poslat nabídku, kterou protistrana odmítla.

            

           A jako vyčítat novinářům, že přebírají zahraniční zdroje, to prostě je taková hloupost, že nechápu, jak tě to vůbec napadlo. A pokud už je přebereš, tak je ocituješ...

            

           A argumentovat nějakým případem, který se stal bůh ví kdy, přičemž nemáš u sebe obsah článku, nebo vlastně cokoliv, to je prostě směšný. Neexistuje ŽÁDNÉ sportovní médium na světě, které by se nikdy nezmýlilo v rámci spekulací. Obvzláště ve sportu jako je fotbal, kdy je možný, že hráč, který má letenky do Prahy a stojí na letišti, nakonec do Sparty nepřijde. Což se stalo Spartě loňské léto s Hamrounem.

           Jak chceš tohle prostě odhadovat? Vždyť to nejde....

           • Alitev21.7.2017 0:42reagovat

            Tohle já Ti neberu, základ debaty ovšem je, jak to můžou vědět pořád nějací lidi na fóru? Tobě to nepřijde divné, že často čteš - já znám toho a toho v klubu, toho hráče, známý povídal a další řeči. Kolik myslíš, že je lidí co opravdu někoho znají a mají ty kontakty? Na fórech minumum, tady je to každé přestupní lidí x lidí a už to je na tom divné. Mnozí prostě jen střílí nic více a proto jsem i reagoval na něho a nejen já. Většinou takoví prostě kecají nebo někdo přijde a oni jsou borci, že se tedy trefili. Což ovšem v přestupním období prakticky vždycky někdo přijde, takže trefit se pokud nedáš přímé jméno není zase takový problém. To se v zimě trefím taky, že někdo přijde. Teď už by to mělo být podle toho co psali uzavřeno, takže jestli opravdu ještě někdo přijde a tenhle se trefí, potom OK - něco věděl. Ale nemůžeš se divit některým těm reakcím na podobné spekulace, když nedá rovnou jméno - takových je na fórech x, většina prostě kecá.

       • ACSpartaPraha4ever21.7.2017 0:37reagovat

        Not this shit again! Co třeba Jugas?!

        • SuperFrankie21.7.2017 0:44reagovat

         Přesně ti to najdu a seřadím ti to chronologicky:

          

         21.

         http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2016-17/303564/slavia-na-lovu-sparte-chce-vyfouknout-jugase-vukadinovic-v-ohrozeni.html

          

         Věnuj pozornost následujícím větám:

         Jak už iSport.cz ve čtvtek jako první informoval, Sparta se předběžně domluvila na přestupu s dvěma zlínskými hráči – Jakubem Jugasem a Vukadinem Vukadinovičem. Oba hráči s přesunem na Letnou souhlasili. Podepsané na papíře však nic nebylo.

          

         22.

         http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2016-17/303733/opory-zlina-jugas-si-pry-vybral-slavii-vukadinovic-spis-do-sparty.html

          

         Všechno se zauzlovalo, zkomplikovalo. Ústní dohoda o angažmá stopera Jakuba Jugase a záložníka Vukadina Vukadinoviče ve Spartě neplatí. Čínské peníze mají velkou moc. V tuhle chvíli to vypadá, že kapitán Fastavu přestoupí do Slavie a srbské křídlo k jeho největšímu rivalovi.

          

         23.

         http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2016-17/303819/hotovo-vukadinovic-jde-do-sparty-jugas-uprednostnil-slavii.html

          

         Klub vyinkasuje zhruba 15 milionů korun, což nabízeli i Letenští. Jenže Fastav nechal konečnou volbu na obránci, jehož kromě většího platu zlákaly také vidina Ligy mistrů a osoba kouče Jaroslava Šilhavého.

          

         30. potvrzuje přestup Slavia

         http://www.slavia.cz/clanek.asp?id=Jakub-Jugas-slavistou-Podepsal-smlouvu-na-3-roky-14710

          

         Sport tohle věděl TÝDEN před tím, než se ten přestup vůbec upekl...

         Lež jako věž...

         • ACSpartaPraha4ever21.7.2017 1:01reagovat

          S tímhle jdi do hajzlu, psal jsi o jakém přestupu psali, který se pak neuskutečnil a faktem je, že s tím, že Jugas má u nás podepsáno přišli první hotentoti ze Sportu (viz twitter Konečného nebo jednoho z těch šmejdů).

          • SuperFrankie21.7.2017 1:12reagovat

           Vypsal jsem ti sem ty články i s citacema.

           Tady máš ten původní:

           http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2016-17/303303/ztrati-zlin-po-triumfu-esa-jugas-a-vukadinovic-miri-do-sparty.html

            

           Kterej psal Koštuřík, ne Konečný, ty hotentote....

            

           A opět ti vypíšu několik citací:

           Ztratí Zlín po triumfu esa? Jugas a Vukadinovič míří do Sparty - Vidíš ten otázník už v titulku? A to míří?

            

           Oba by měli posílit pražskou Spartu!

            

           „Smlouva je nachystaná, podmínky jsou pro Zlín excelentní,“ uvedl náš zdroj. „Je to otevřené,“ reagoval Jugas. Podle všeho už ale transfer nic nezhatí. Důrazného stopera už čeká jen zdravotní prohlídka.

            

           Rád bych tě upozornil, že mezi přestoupí a má přestoupit/nemělo zhatit apod je, obzvláště v žurnalistice, obrovský rozdíl. Hlavně když jde o přestupy....

            

           Takže si tady schovej ty svoje ubohý, jedovatý sliny, který neumíš ničím podložit (ostatně ani ten tweet o tom, jak Jugas má na Spartě podepsáno, ne měl by podepsat sis nenašel...), pro někoho jinýho.

            

     • ACSpartaPraha4ever21.7.2017 0:35reagovat

      Vole, zrovna Steve tu házel informace ještě v době, kdy tys netušil, že nějaká e-Sparta existuje a ještě se to tu nejmenovalo e-Sparta! :P

      • Alitev21.7.2017 0:37reagovat

       S jakou úspěšností?

      • SteveMc21.7.2017 0:44reagovat

       Jsem rád, že jsem tu zanechal nějakou stopu, tímto tě zdravím! Úsměv a aspoň dodám, že je hráči 33 let :)

       • Alitev21.7.2017 0:48reagovat

        Jestli to bude pravda, potom omluva. Ale zase se nemůžeš divit moc tomu, že někdo nedůvěřuje, protože takových jako Ty je každé přestupní období na fórech několik, konkrétně tady už bylo tolik insiderů a jen málo z toho se opravdu vyplnilo. Jestli je tomu hráči tolik, tak bych si tipnul do toho středu zálohy na ten podhrot, případně rozehrávku tam nás tlačí bota nejvíce.

       • Alitev21.7.2017 0:50reagovat

        Sneijder 33 let )), docela dobrá náhoda )). Si to rozmyslel ne )).

        • SuperFrankie21.7.2017 0:54reagovat

         Nebo taky třeba Ivanschitz.Smích

         • Alitev21.7.2017 0:59reagovat

          )) To snad ne, toho nemají moc podle čeho kupovat, když toho v Plzni zase tolik nepředvedl. Navíc oni nemají tak široký kádr jako my a Slávie, navíc zraněné hráče, takže tam je skoro každý dobrý a oni těžko někoho pustí zrovna k nám nebo do Slávie, stejné by to bylo naopak. No rád se nechám tím jménem překvapit. Zatím to byly posily promyšlené a kde nás bota opravdu i tlačila. I když ten poslední Mandjeck nevím, jestli ta pozice, ale on může být dobrý. Jen doufám jestli tedy někdo přijde, že to není nějaký výstřel na poslední chvíli a jen proto, že je někdo zrovna volný, tohle už tady bylo x let předtím, tak jsme na to případné jméno zvědavý. Ono i ten Sneijder samozřejmě super fotbalista na naší ligu určitě co bychom chtěli, ale po pravdě ani on už zdaleka není co byl. Párkrát jsem ho za ten Galatasaray minulé sezóny viděl a nebyl to nějaký zázrak. Za ty prachy co chtěl určitě ne. On už tak trochu žije z jména. Ono i to, že byl v Gala a ne v nějakém lepším klubu nebo v lepší lize už o něčem svědčí.

        • Tyrrael21.7.2017 7:13reagovat

         Nebo Aquilani.

       • Chabix21.7.2017 1:01reagovat

        Tak jestli bude hrát 10, tak musí v tomhle věku rychle běhat, jinak tu bude stejně oblíbenej jako LafataSmích

       • ACSpartaPraha4ever21.7.2017 1:09reagovat

        Tak zas tolik nás tu tenkrát nebylo, abych si Tě nepamatoval. ;)) Samozřejmě taktéž zdravím!

     • bigcock21.7.2017 2:43reagovat

      Steve psal zajímavé a nakonec vzdy pravdivé zákulisní info ještě na prehistorické forum na ofiku před 10 lety ty sopilku.

      Tímto ho zdravim a jsem lehce v šoku z jeho Réunionu Úsměv

 • pár postřehů z dneška

  kilovolt20.7.2017 23:37reagovat

  1. Lafata nemůže hrát jinde než na hrotu.....nejlepší by byl přesun někam do divize

   

  2. na Letné bylo 7500 trenérů

   

  3. V. Kadlec je absolutně z formy

   

  4. Zahustel je taky mimo

   

  5. na stadionu je rozbitý rozhlas

   

  6. na zápas bylo nehorázné vstupné!!!

   

  7. na Letné je stále nevyřešené parkování

   

   

  • adam20.7.2017 23:41reagovat

   1. Nevim co je to za módu kopat do Lafaty. On sám by určitě radši hrál na hrotu. Nikdo nemůže říct, že by neodváděl maximum co umí. Když není MiKa nebo Vácha, tak se prostě hledá jiná oběť, ale Lafata je poslední, který by na něco sral.

   2. Klasika

   3. Víme

   4. Víme

   5. Standard - např. ve spodní části východní tribuny funguje tak na jednom zápase z 10-ti.

   6. Podle mě adekvátní

   7. Je tam toho až až

    

    

   • kilovolt20.7.2017 23:43reagovat

    1. jenom snaha nestačí - občaas je potřeba někoho předběhnout, udělat kličku, nacentrovat

     

    a taky vydržet víc než 60min!!!

     

    • Alitev20.7.2017 23:49reagovat

     Kdyby jsi na ty podhroty postavil kdysi Kloseho a podobné typy, tak dopadnou stejně jako Lafata nebo dost podobně. Prostě určití hráči se tam nehodí a i on. Za to nemůže, že ho tam trenér staví a v tom případě mu skoro ani nejde moc vyčítat, jak hraje. On nehraje nic jiného než hrál celou kariéru. Jeho pozice je ovšem útočník a hrot a ne být níže nebo snad presovat soupeře. Jak nejsem trenér a nemám licenci, tak mi někteří s tou licencí připadají, jak spadlí z měsíce. Lafata tam může hrát proti někomu v lize, protože je přehrajeme celkově, ale určitě ne pravidelně zápas co zápas a proti komukoliv nebo proti týmům ze zahraničí, kteří jsou o dost lepší než co máme v lize viz.dnešek. Proti Baníku nebo komu se i tam celkem ztratí. Protože bychom je měli doma tlačit, přehrávat celkově a hra bude hned vypadat jinak.

     • Brian Pricke21.7.2017 0:00reagovat

      Liaro, kde bereš inspiraci na přezdívky? Já jich stěží vymyslím 137, ale ty máš na každý den tak tři. Obdivuji tě, upřímně.

      • Alitev21.7.2017 0:15reagovat

       Co mě napadne. Nemusel bych měnit nic, kdyby tady někdo netrpěl šílenou averzí a nedával dokola bany za názory nebo za to co bylo/nebylo v minulosti. Pak je to těžké. A dominik to zjevně není, ten se mnou i kecal. To banuje někdo jiný - pubi, spartas takoví mě napadají. A oni nesmažou jen mě, ale i ty lidi a příspěvky co se se mnou baví to je vůbec nejlepší.

  • bobo20.7.2017 23:41reagovat

   S většinou souhlasím, ale 6) kup si permici, 7) co zkusit MHD? Jak si jako to parkování představuješ? Že by se jako zrušil park na pláni a udělalo se jedno velké parkoviště? Nebo máš jiný konstruktivní nápad?

   • kilovolt20.7.2017 23:44reagovat

    nech mi můj názor......jsem přespolní, vyjíždět třičtvrti hodiny z parkoviště je pro mě neúnosné

    • petr13720.7.2017 23:47reagovat

     Tak parkuj nekde u metra a budes v klidu

    • bobo20.7.2017 23:56reagovat

     Napiš si o radu a budeš mít klid :) Zaparkovat v Karlíně, potom tram 8 na kopec a nazpátek klidně pěšky 20 minut přes pláň a po schodech k řece, nebo nechat auto v Letňanech a metrem na Vltavskou a pak tram/pěšky. Představ si, jak by to tam vypadalo, kdyby tam bylo ještě kapacitně větší parkoviště.

      

     • kilovolt21.7.2017 0:02reagovat

      mám jednodušší řešení.....bude ze mně zase televizní fanoušek

  • dominik2720.7.2017 23:44reagovat

   Hlavně si myslím, že nebude fungovat útok Lafata, Janko jako celek. Umím si ještě představit, že každý zvlášť bude podávat dobré výkony, ale musí u sebe mít někoho rychlejšího. Trochu jsem čekal, že s Jankovým příchodem čeká Lafatu buď odchod, nebo čestné místo na lavičce. Že po příchodu devíti drahých hráčů bude stále Lafata na pozici, která mu očividně nesvědčí, a ještě před tím bude hrát podobně pomalý Janko, to by mě teda nenapadlo.

   • kilovolt20.7.2017 23:45reagovat

    eště jsem zapomněl:

     

    8. Plavšič - výbornýSmích

   • petr13720.7.2017 23:47reagovat

    Ja souhlasim s tim, co tady psal Sendi. Ze je to od Stramaka taktika, jak si proti sobe nepopudit hned na uvod kabinu a tribuny.

    • johnny120.7.2017 23:54reagovat

     Každý rozumný člověk přece ví, co Lafi pro Spartu udělal a já si ho za to vážím, ale nemůže přece hrát za zásluhy.

    • dominik2720.7.2017 23:57reagovat

     Takovou taktiku moc neuznávám. Mě jako člověka na tribuně teda naopak popudila právě hra Sparty, což z mého pohledu vycházelo i ze špatného obsazení postů. Já bych i bral, kdyby Sparta hrála mizerně a s Arnhemem prohrála, ale musel bych vidět, že se tady vymýšlí něco nového. Mně ovšem u Sparty fakt chyběla ukázka nějakého nového stylu. Dát dopředu Lafatu s celkem pomalým vysokým útočníkem, v tom po dosavadních trenérech nevidím nic progresivního a obávám se, že něco takového je předem odsouzeno k neúspěchu.

     • petr13721.7.2017 0:05reagovat

      Protoze vy furt jen resite herni styl a zapominate, ze fotbalovej klub jsou taky a mozna jeste vic mezilidsky vztahy jsko kdekoli ve firme😊

      • dominik2721.7.2017 0:24reagovat

       To s tebou souhlasím, jen to pro mě není důvod pro to, aby se hrál takhle dinsauří fotbal s ofenzivou založenou na pomalých hráčích. To ten Janko nemusel přicházet, jestliže Lafatu nelze posadit.

   • Alitev20.7.2017 23:51reagovat

    Ono to může fungovat, ale proti soupeřům typu Baníku a takovým týmům, tam bychom je měli přehrát od zadu celkově, takže i ten Lafata tam celkem zapadne. Ovšem nemůže tam hrát proti těm lepším týmům, natož ze zahraničí to by museli mít ostatní naši hráči den, abychom takhle uspěli Janko a za ním Lafata.

 • Kotel

  petr13720.7.2017 23:29reagovat

  Se dneska opet predvedl v paradnim svetle. Huceni na cernocha, popevky o sekani detskych rukou a milacek s cislem 88...

  • Brian Pricke20.7.2017 23:30reagovat

   Co je na Vatajeluovi špatného? Všiml sis, že to bylo pouze na hráče číslo 2? Důvody mohli vidět všichni. Ach jo, ach jo. Smutek

   • petr13720.7.2017 23:32reagovat

    Na Vatajeluovi neni spatnyho nic, za to na kotli spousta veci. Treba ty tady den co den dokazujes, ze tam chodi spousta imbecilu

    • Brian Pricke20.7.2017 23:37reagovat

     Velmi si vážím tvého názoru, je pro mne velice směrodatný.

   • britivnik20.7.2017 23:37reagovat

    Chlape, bylo to i na sedmnáctku. Je to strašně trapný, obhajování je ještě trapnější...

  • Alitev20.7.2017 23:30reagovat

   Tam nenaměříš u většiny vyšší IQ než mají číslo bot. Co potom od takových čekáš.

   • Chrod20.7.2017 23:37reagovat

    Zase ban jo? Smích

    • Alitev20.7.2017 23:39reagovat

     To víš, tady se banuje za nick a názory. Pak smažou celou diskusi i když s někým kecám v pohodě a dlouho, smažou i jeho příspěvky. Ten co to banuje musí mít ukrutnou averzi, když se spoustou lidí tady kecám úplně v klidu.

  • Brian Pricke20.7.2017 23:36reagovat

   A všiml sis toho až nepřirozeného adorování Plavšiče, když přišel na trávník?! A co má za číslo? Aha! A co když ho vynásobíš Karavajevovým číslem z minulé sezóny? Hm?! A co Kosovo je Srbija? A co moje srce kuca za Srbiju?

    

   Všechno to jsou kriminálníci, to by se za komunistů nestalo.

   • petr13720.7.2017 23:38reagovat

    Myslim, ze by sis mel zajit k doktorovi.

    • Yohimbin20.7.2017 23:39reagovat

     spíš ty bys měl

    • Brian Pricke20.7.2017 23:41reagovat

     Tvému doporučení dodává na legitimitě fakt, že Lafata hrál velmi solidně. To mi vážně stačí. Smích

  • astronautacs20.7.2017 23:38reagovat

   Vážně by mě zajímalo vysvětlení toho, proč se křičí ”Sierra Leone, tak sekaj dětem ruce”... Naprosto vážně, jakou to má spojitost se Spartou?

   • Alitev20.7.2017 23:41reagovat

    Já myslím, že ti co to křičí ani neví, kde je Sierra Leone.

    • Brian Pricke20.7.2017 23:43reagovat

     Sierra Leone není ten římský bar, kde se svého času hojně vyskytoval Di Canio?!

     • Alitev20.7.2017 23:44reagovat

      Je to stát v Africe

      • Brian Pricke20.7.2017 23:47reagovat

       Aha, to mi ti myslitelé zatajili. To je pěkně nefér, když ani nevím, co řvu...

       • Alitev20.7.2017 23:53reagovat

        Mapy zeměpisu jsou pro ně v knihkupectví běžně k dostání. Tohle jim vzkazuji.

       • Marbar21.7.2017 0:41reagovat

        KRiSTiNe,ty seš opravdu bez přehánění neskutečný howado. Nebudu konkrétní, beru to obecně za tvé retardovane názory. Zajdi si k lékaři co nejdříve, ale dle mého názoru je již pozdě.

 • Moje sestava

  Chabix20.7.2017 23:22reagovat

  Dúbravka - Karavev, Kaya, Štetina, Kadlec - Mandjeck, Rosický - Plavšič, Vatajelu, Chaim - Janko

   

  Mandjecka jsem ještě neviděl hrát, ale je to robustní silový typ a téch v sestavě moc nemám.

   

  Vatajelu výborně kope standardky, dále je dobrý do ofenzívy a jelikož obránce hrát nemůže a na křidle vidím Chaima, tak proč by nemohl hrát podhrot?

   

  Kámen úrazu je v tom, že tam jsou jen dva češi, ale mě by to nevadilo😊

  • Alitev20.7.2017 23:26reagovat

   Já bych zkusil na podhrot možná i Šurala

  • standis20.7.2017 23:27reagovat

   Místo Vaty Sural, nebo V. Kadlec, Mandjecka neznám, takže nechci hodnotit.

   • PohanACS20.7.2017 23:30reagovat

    Radši bych oba viděl na hrotu aby presovali stopery soupeře

   • Chabix20.7.2017 23:33reagovat

    Mě by prosě bylo líto, když by Vatajelu nehrál. Dozadu to bylo velmí špatný, ale dopředu to hezky rozehrával, má super standardky a umi svojí levačkou najít hráče prakticky kdekoliv, navic je slušně rychlostně vybaven, což by při presingu s těmi rychlími křídly bylo sakra znát. Šurala pořad spíš vidím na hrotu než v záloze.

    • Alitev20.7.2017 23:37reagovat

     Šural hrot nebo podhrot. Na kraji zálohy mi přijde takový nic moc, stejně jako V.Kadlec, ten je momentálně z formy celkově, ale na hrotu nebo podhrotu by mohl trochu ožít. Šurala a Kadlece do útoku, když budeme chtít hrát více na brejky, tam se Janko moc hodit nebude, protože bude dost utopený.

 • ...

  PohanACS20.7.2017 23:17reagovat

  v nové sezoně se měl na hrotu a podhrotu točit Kadlec,Šural,Juliš a Pulkrab,případně plus Nestor,Ben Haim.Lafi a Jankto tu měli vůbec být.A to říkám bez ohledu na dnešek.Nejsem příznivec nepresujících 2 metrů ve vápně

  • PohanACS20.7.2017 23:18reagovat

   Jinak nechápu proč se nezkusil přivést Pospíšil z Jablonce?

   • SuperFrankie20.7.2017 23:21reagovat

    Věčnej talent, kterej nedokázal potvrdit svůj potencil, tak šel v nejlepších letech smrdět do polský ligy.

  • Alitev20.7.2017 23:24reagovat

   S touhle postavou co má Janko to od něho snad nikdo ani nemůže čekat? Kdo jo, tak fotbalu vůbec nerozumí. Copak v Basileji Janko presoval? A kolik tam dal gólů nebo jinde. Každý hráč má něco a fotbal se hraje hlavně na ty góly. Presovat musí jiní a ne on. Když Lafata přišel do Sparty, tak jeho hlavní přednost byl presink nebo snad v Jablonci dříve? Tohle přece nemůžeš chtít po každém hráči, takhle se fotbal nehraje. Záleží co máš za sestavu a podle toho potom hraješ. Nejde soudit každého přece stejně. Ibrahimovic ti taky nebude po hřišti běhat jako někdo, kdo má o 30 čísel méně a o třicet kilo méně.

   • Pavel0020.7.2017 23:26reagovat

    Ale když postavíš 2 nepresující hráče vedle sebe a taktiku postavíš na vysokém napadání, tak je něco blbě.. viz rozhovory

    • Alitev20.7.2017 23:29reagovat

     Protože je chyba, že pod Jankem je Lafata, který je ještě pomalejší než on, pak máš vysoko dva hráče, kteří nepresují nebo prostě nestíhají. Ale to není chyba Janka - pod ním musí být rychlejší hráč. To je chyba trenéra a jestli to tak postaví i v Bělehradu, tak to fakt nechápu. Tohle na dost soupeřů bude stačit, tak doma a v naší lize, tam je to možné, protože některé přehrajeme i tak. V pohárech tak snad hrát nebudeme.

     • Clif20.7.2017 23:40reagovat

      V bělehradu tam nemúžou bejt dva pomalí útočníci. Oni nás budou mačkat, potřebujeme někoho do protiútoků...

      • Alitev20.7.2017 23:43reagovat

       Určitě, tam bych si tipnul, že v útoku možná bude i Šural.

   • PohanACS20.7.2017 23:26reagovat

    To já všechno beru,jen říkám být na mě tak se sem tyhle typy vůbec neberou,tot’ vše

80958 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha