Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Třetí místo?

  Cahill11.3.2017 17:26reagovat

  Co to tady čtu? Tady už se smiřujeme se třetím místem a bereme to jako cíl? Proboha, vždyť je to fotbal. Stačí, aby se nám povedl jeden zápas, chytli jsme se, naopak jsem přesvědčen o tom, že jeden zkaženej zápas utne euforii v židenu, z Plzně strach nejde vůbec. Ještě pořád můžeme reálně pomýšlet na titul, kádr špatnej nemáme, Venca se chytí vpředu, dá fíky. Já vím, že teď není moc důvodů k optimistickým myšlenkám, ale jsme Sparta. To prostě půjde. Zápas od zápasu.

  • Cahill11.3.2017 17:43reagovat

   a pozitivně mě nabyl rozhovor s davidem. https://www.youtube.com/watch?v=is9-L3cN7ZI&t=29s

    

   pojďme zkusit věřit.

 • Plzen

  Dynamo11.3.2017 17:07reagovat

  Tak Ivanschitz ani na lavici. Graiciar připraven na střídání, byl by to zajímavý příběch kdyby jim on vzal nějaké body.

  Ale spíš tipuji hladkou výhru domácích. Rozhodne se už v první půli.

  • asd11.3.2017 17:16reagovat

   Bohužel, je sfouknou jak svíčku...Liberec je zoufalej

 • Poháry

  SuperFrankie11.3.2017 16:53reagovat

  Jestli zítra porazíme Bolku, tak třetí místo už bezpečně uhájíme. Zlín je bídnej.

  • Paspartu11.3.2017 16:57reagovat

   To nás má uklidnit? Bohužel to co píšeš je fakt, ale na druhou stranu taky obrovská ostuda, že to řešíme v souvislosti se Spartou.

  • Ludvik211.3.2017 17:04reagovat

   Ano super, Sparta bude třetí. Je čas na oslavu.

  • Furia Ceca11.3.2017 17:17reagovat

   Když vyhrajeme následujících 6 zápasů tak máme titul na dosah!

 • Příbram

  Paspartu11.3.2017 16:53reagovat

  Doufal jsem, že by dnes mohl být s definitivně klid od Příbrami, ale Hradec ukázal, že by měl z ligy zmizet s ní.

  Boj o záchranu se trochu zdramatizoval, ale letos Příbram snad spadne.

  • asd11.3.2017 17:00reagovat

   Určitě, nemaj prachy a nemaj už kde brát, na další sezónu už by nedali ani rozpočet

 • Aby se už nespekulovalo

  majtin11.3.2017 15:34reagovat

  Pořád tu určitá skupina omílá, že není úplně pravda, že Timiho vzala kabina zpátky a že jí byl vnucen a dotyční mají zdroje, že ho kabina nechce. Takže tady jsou výtahy z rozhovoru s Holasem, nevím kdo by to měl líp vědět, není pochyb že Holas je upřímnej, takže doufám, že už se nebude spekulovat:

  ”od nás,(a) od hráčů ji rozhodně má (podporu)”

  ”Timi je náš, my za ním všichni stojíme”

  ”kluci mu dávaj podporu z toho hřiště”

  A taky říká: ”Timi je náš”. Takže kdo jde proti němu, jde proti Spartě. Má to logiku? Zdar

   

  • honzaspartan11.3.2017 16:06reagovat

   Pokud někomu nedochází, že říkat něco jako profesionál do medií a něco si opravdu myslet, je veliký rozdíl, tak opravdu není mentálně příliš na výši.

   Bezmozek Konaté byl vyřazen z týmu a zpátky ho nechtělo ani vedení, ani hráči. To byla věc normálně veřejně znamá a šly v podstatě oficiální hlasy i z vedení, že si nikdo neumí představit, že by kabina Konatého ještě někdy přijala.

   Pak vedení otočilo a vnutilo Konatého kabině zpátky a ty si opravdu myslíš, že všichni hráči najednou otočili taky a vítají tam toho zrádce a škůdce s otevřenou náručí? Tím spíš potom, co předvedl v Rostově? Tak to jsi hodně naivní.

   Drtivá většina hráčů Konatého nesnáší a v kabině ho nechce, ale veřejně to samozřejmě nikdo říct nemůže, protože by tím šel proti vedení a byl by ve Spartě odepsaný. Tito hráči totiž na rozdíl od Timiho, který má právě to zde nyní tak hodně oblíbené a zmiňované IQ 20, používají mozek na hřišti i mimo hřiště.

   Dále nechápu to jeho neustálé přeceňování. Je ve Spartě několik let a je pořád stejný. Je rychlý a umí obejít hráče, ale nemá finální přihrávku ani kvalitní zakončení. Z jeho akcí vůbec nic není a vždycky to nějak zadrbe, to také souvisí s jeho (ne)inteligencí, kvůli níž mimochodem ani není schopen absolvovat rozhovor s médii a naopak je schopen nechat se naprosto debilně vyloučit.

   Kdyby byl lepším hráčem a tahounem, tak bych tu jeho podporu a ochotu všechno mu odpustit u té častí fanoušků i pochopil, ale takhle mi to opravdu hlava nebere.

   • P_YF0911.3.2017 16:26reagovat

    Honzo, mas ve vsem naprostou pravdu, ale pro mistni diskutery to je neco nepochopitelneho, bohuzel.

   • astronautacs11.3.2017 16:30reagovat

    Skvěle napsáno. Úsměv

   • Srdcař Plavšič11.3.2017 16:33reagovat

    Děkuji, že to někdo takhle jasně shrnul.

   • RonamCZ11.3.2017 16:34reagovat

    +1 Honzo

   • asgard3311.3.2017 16:50reagovat

    Tak to je snad jasný,že hráči se musí především chovat profesionálně a když jim vedení nařídí,že musí Konatého přijmout zpátky a nikdo proti tomu nebude držkovat,tak mu budou dobrovolně povinně vyjadřovat podporu i když to silně připomíná dobrovolně povinné mávání sovětskými vlaječkami na 1.máje za starých časů.

   • waaw11.3.2017 16:51reagovat

    Tyhle filosoficko- socilogicky analyzy miluju. Na zacatku by to chtelo definovat pojmy, aby vsichni vedeli o cem se mluvi. Takze treba co to znamena, kdyz ho vezme kabina? Asi s nim nikdy zvlast nikdo nekamaradil, domu ho nezval a po treninku na pivo s nim taky nikdo z muzstva nechodil. Tak co se zmenilo? Takze rozhodujici je, zda mu spoluhraci nahraji, kdyz to ma smysl, nebo ho ignoruji. Z poslednich zapasu se mi zdalo, ze mu nahraji (pokud to dava smysl) protoze jim jde o uspech muzstva.

   • majtin11.3.2017 18:19reagovat

    Ty vado, tomu říkám invaze radikálních a jak si pěkně notují a pochvalují si ty svoje nesmysly.

    Smích

    • ewzen11.3.2017 18:25reagovat

     Joo tvé názory sou absolutní top a ostatní tvrdí nesmysly. Tleskám.

     • Phil Taylor11.3.2017 18:41reagovat

      jojo kotelníci si notujou..jen jejich názor je ten správný...

     • majtin11.3.2017 18:57reagovat

      Se snažím vnímat argumenty protistrany, ale když to jsou povídačky ničím nepodložený a domněnky, co s tím chceš dělat?

    • hombre11.3.2017 18:42reagovat

     Prdlajs invaze radikálních, půlka jsou trollové, chtějí to tu rozklížit a sami si sobě odpovídají. Někteří z našich jim zbytečně plní střelivo a odpovídají jim Vztek.

   • majtin11.3.2017 18:52reagovat

    ”Pokud někomu nedochází, že říkat něco jako profesionál do medií a něco si opravdu myslet” - jenže tady povídal o postoji hráčů ke Konatému Holoubek, Holoubek je s těmi hráči denně a mluví vždy upřímně.

    ”tak opravdu není mentálně příliš na výši.” - mně mé IQ stačí k životu bohatě (134).

    ”Konaté byl vyřazen z týmu a zpátky ho nechtělo ani vedení, ani hráči. To byla věc normálně veřejně znamá a šly v podstatě oficiální hlasy i z vedení, že si nikdo neumí představit, že by kabina Konatého ještě někdy přijala.” - no to je mi novinka Údiv, vždyť o tom v podstatě mluvili Bořek i Požár.

    ”Pak vedení otočilo a vnutilo Konatého kabině zpátky a ty si opravdu myslíš, že všichni hráči najednou otočili taky a vítají tam toho zrádce a škůdce s otevřenou náručí?” - to přišlo s časem, v béčku se mu dařilo a makal, ono časem vychladnou hlavy a na věc se pak nahlíží trochu jinak, než když je to horké.

    ”Tím spíš potom, co předvedl v Rostově?” - to co předvedl v Rostově by se nejspíš nestalo nebýt toho jeho hateovaní proti Žilině. Nesnímám z něj odpovědnost, ale hučící fanoušci by se měli chytit za rypák.

    ”Tak to jsi hodně naivní.” - protože nevidím za jasným vyjádřením Holoubka a třeba Bořka nějaký konspirační teorie na entou?Úsměv)

    ”Drtivá většina hráčů Konatého nesnáší a v kabině ho nechce, ale veřejně to samozřejmě nikdo říct nemůže, protože by tím šel proti vedení a byl by ve Spartě odepsaný.” Já si myslím, že zrovna Holas s nima mluví o všem. Julda s Costou třeba chlácholili Timiho po té masáži proti Bohemce. Mladí hráči těžko budou mít s Timim problém, takže na drtivou většinu se rozhodně nedostanem. Myslím, že jestli, tak to bude těžká menšina.

    ”Tito hráči totiž na rozdíl od Timiho, který má právě to zde nyní tak hodně oblíbené a zmiňované IQ 20, používají mozek na hřišti i mimo hřiště.”- viděl si někoho s IQ 20? Myslím, že toho moc nenaběhají. Ale jinak, když se podíváš mezi fotbalisty, je to samej učenec, to jo.

    ”Ale nechápu to jeho neustálé přeceňování. Je ve Spartě několik let a je pořád stejný. Je rychlý a umí obejít hráče, ale nemá finální přihrávku ani kvalitní zakončení. Z jeho akcí vůbec nic není a vždycky to nějak zadrbe, to také souvisí s jeho (ne)inteligencí, kvůli níž mimochodem ani není schopen absolvovat rozhovor s médii a naopak je schopen nechat se naprosto debilně vyloučit.” - debilně vyloučit se nechal i Bořek, Matěj, prostě tvůrčí typy. Sportovní výkonost - v juniorce vyčníval na podzim, když jde někdo hrát z Áčka do B, málokdo takhle vyčnívá. Já se těšil až přijde pořádnej trenér a vysvětlí mu základní herní principy, protože jsem přesvědčen, že s ním v Áčku nikdo výrazně individuálně nepracoval. Potenciál má ale pro naši ligu špičkovej.

    ”Kdyby byl lepším hráčem a tahounem, tak bych tu jeho podporu a ochotu všechno mu odpustit u té častí fanoušků i pochopil, ale takhle mi to opravdu hlava nebere.” - vidíš tohle mi je úplně fuk, buď provedl něco co se má odpustit a nebo něco, co podle vyššího principu mravního odpustit nelze. A nemělo by záležet jestli je jeden z nejlepších nebo na pomezí základní sestavy.

    Když to shrnu, pěkně si to Honzo odflákl, snůška polopravd, konspiračních teorií, babských povídaček a povrchností.

   • Jerababa11.3.2017 19:09reagovat

    Normální je, když se mi někdo, něco nelíbí, vyříkat si to z očí do očí.

    Hučící skupinka připomíná tlupičku opic, visících vysoko ve větvích, vřískajících na tygra pod stromem. Tam jsou silní, tam se taktéž cítí býti tygry.

    Tak je prostě ignorujme. Je to několik jedinců s několika nicky, kteří to tady hodlají rozeštvát.

    A na stadecu je každýho věc, jakou má preferenci a jak se zachová.

    Je to už v podstatě neproduktivní a otravující.

  • panda11.3.2017 16:25reagovat

   tak určitě mluví pravdu a neřiká to jen proto, že musí...

 • U19

  majtin11.3.2017 15:34reagovat

  3:3 Taková Barca a předpokládám, že bez simulování.

  • SuperFrankie11.3.2017 15:36reagovat

   4:3 moc hezký. Úsměv

  • captain_obvious11.3.2017 16:20reagovat

   Easy 6:3 Smích Ale nevím co ty tři penalty no Smích

   • kapacitos11.3.2017 16:24reagovat

    A největší konkurent prohrál v Hradci Úsměv

   • DJDriver11.3.2017 16:31reagovat

    Hřebík ven!!

   • Sendi11.3.2017 17:53reagovat

    pencle byly naprosto jasný a plynuly z obřího tlaku;)

    • captain_obvious11.3.2017 17:55reagovat

     Ok, to je dobře Úsměv

     • Sendi11.3.2017 17:58reagovat

      kdo nebyl, ten prohloupil :D

      • hombre11.3.2017 18:44reagovat

       Můžeš to trochu rozvést? Co ta první půle? Podcenění a pak odpadla Opava? Dík

 • Jablonec

  SuperFrankie11.3.2017 15:11reagovat

  Fakt nechápu, jak nám tyhle nuly mohly dát tři góly....

   

 • Mustedanagič

  Srdcař Plavšič11.3.2017 15:05reagovat

  Místo zbytečné tapety nějakého indiána bych rád oznámil, že Zizu právě vstřelil gól.

  • majtin11.3.2017 15:10reagovat

   Skvělý. Je možná lepší, když naše U19 dává góly v lize než Opavě.Úsměv

  • zdenek11.3.2017 15:12reagovat

   přesně tak ten posranej Jablonec už dokonce sezony takovej zápas jako sehrál s námi nezahraje to samé Liberec dokáží se vyhecovat akorát na nás a my jim ještě dáváme hráče na hostování

   • Srdcař Plavšič11.3.2017 15:14reagovat

    To se dalo čekat. Mě už to začíná celkem štvát - já nechci, abychom vyhrávali vše, ještě než přijedeme, ale když se ta kopyta vážně nahecují jen na zápas s námi, tak už vážně nevím.

  • majtin11.3.2017 15:19reagovat

   Teda dost jednoduchej, ale to se velkým hráčům stává, např. Lafy v Ostravě: http://tv.isport.blesk.cz/video/3304693/dukla-jablonec-mustedanagic-se-trefil-ve-2-minute-po-chybe-valese.html

 • V dávných letech se sedmičkou na konci

  Tashunka Witko11.3.2017 14:53reagovat

  Sparta v letošním ligovém ročníku neprožívá zatím žádné úspěšné období a bohužel se musí dočasně koukat na záda sešívaným kašpárkům, kteří ani nevědí, kdy, jak a proč vlastně vznikli a pletou si sportování s řečněním a krasopisem.

  Mnohem hůře než letos ovšem bylo před 110 lety, kdy jsem 24.11.1907 utrpěli historicky největší prohru se Slavií, a sice 1:9.

  Hůře bylo i před 100 lety - 17.06.1917, kdy Slavia porazila Spartu 5:0.

  Před 90. bylo už veseleji a Sparta v roce 1927 vyhrála nejen 1. Ligu před Slavií a AFK Vršovice, ale zvítězila i v prvním ročníku Středoevropského poháru, když ve finále zdolala Rapid Vídeň (6:2 a 1:2)

  Se Slavií se Sparta utkala v roce 1927 celkem 4x (2x pohár, 2x liga) s vyrovnanou bilancí 1 výhra, 1 prohra a 2 remízy.

  V rudém dresu zářili plejeři jako Antonín Hojer I, František Kolenatý nebo Antonín Perner, góly v lize stříleli hlavně Josef Silný a Josef Šíma. Antonín Hojer I byl zároveň i hrajícím trenérem, za Spartu sehrál 430 zápasů a vstřelil za ni 118 branek, čímž se stal nejlépe střílejícím obráncem sparťanské historie. Velkou postavou byl ovšem Karel Káďa-Pešek, který odehrál za Spartu 727 zápasů, což byl klubový rekord, který překonal až Jozef Chovanec. Káďa-Pešek hrál také lední hokej, ve kterém získal na mistrovství Evropy s reprezentací třikrát zlatou medaili a bronz na OH v Antverpách. Rovněž vystudoval Přírodovědeckou fakultu University Karlovy. Získal titul RNDr. a navíc ještě lékárnický titul MgPH. Dvojnásobný doktor skončil po komunistické čistce v roce 1951 jako pomocný dělník v továrně.

  V roce 1937 skončila Sparta v lize druhá za Slavií, ale ve vzájemných zápasech v tom roce 2x vyhrála, 1 prohrála a 1 remizovala.

  Za Spartu tehdy nastupovali plejeři jako Raymond Braine, Jaroslav Burgr, Josef Čtyřoký, Ferdinand Fascinek, či střelec 388 golů Oldřich Nejedlý.

  Špatně dopadla nejvyšší ligová soutěž i v roce 1947, kdy Sparta skončila opět jen druhá, o bod za Slavií, kterou v lize dvakrát hladce porazila (4:0 a 5:3). Třetí skončilo SK Kladno, které bylo ovšem spolu s SK Baťa Zlín a SK Židenice posláno do divize za machinace s výsledky. Pro Slavii byl tento špinavý titul na dlouhá léta poslední. Dařilo se jí hlavně za války, která znamenala naopak zpočátku těžké období pro Spartu. Sparta v prvních válečných letech prožívala krizi a pohybovala se na hraně sestupu. Pak se mužstva ujal Vlasta Burian, který se stal nejen trenérem, ale také na oko zaměstnal několik hráčů ve svém divadle, čímž obešel nacistický zákaz profesionalismu ve fotbale. V ročníku 1943/44 Sparta vyhrála obě derby a v ostatních zápasech ztratila pouze 4 body a po dlouhé době opět získala titul !

  Za Spartu hráli v poválečném období veteráni Karel Kolský a Karel Senecký, ale také nová generace – k jejím největším hvězdám patřili útočníci Jan Říha, Jaroslav Cejp a Josef Ludl. Trochu v jejich stínu stáli další ofenzivní hráči: Jiří Zmatlík, Václav Kokštejn či Jaroslav Vejvoda, budoucí trenérská legenda. Ovšem schylovalo se k horším časům. Hráči jako Kokštejn, Zástěra, Hejský apod. museli hrát za armádní ATK (pozdější Duklu), Vejvoda skončil ve Vítkovicích. Přesto se v roce 1948 podařilo získat titul před Slavií !

   

  • ouissi11.3.2017 15:29reagovat

   Doplním (pokud indián dovolí) ještě jeden důležitý sedmičkový letopočet - 1967. Získali jsme tehdy na dlouhých sedmnáct následujících roků (nejdelší přestávka mezi tituly v naší historii) poslední ligový primát. Byli u toho tehdy hráči jako Andrej Kvašňák, Josef Jurkanin, Bohumil Veselý, v brance Antonín Kramerius. V tom roce na jaře mne vzal táta poprvé na stadión (byl jsem tááákhle malinký), byť do Vršovic, Letná se tehdy rekonstruovala.

   V následujících sezónách bez titulů se nám ještě podařilo v roce 1972 porazit ve finále poháru na penalty bratislavský Slovan, po čemž následoval náš největší ”evropský” úspěch - semifinále Poháru vítězů pohárů. A pak už bylo jenom dlouho nedobře, včetně potupné porážky v Třinci následované historickým sestupem do druhé ligy.

    

 • U19

  hombre11.3.2017 14:23reagovat

  Tak náš dorost skvěle začal s Opavou - 0:2 po 20 min. Opava nevyhrála snad 7 zápasů, super, něco je ve Spartě špatného, doprdele.

  • Srdcař Plavšič11.3.2017 14:25reagovat

   0:3.

  • Srdcař Plavšič11.3.2017 14:26reagovat

   Zřejmě to není jen těmi kotelníky s IQ 20.

   • Furia Ceca11.3.2017 14:29reagovat

    Za to může Hřebík.

    • Srdcař Plavšič11.3.2017 14:30reagovat

     A Hejbal ještě, logicky.

  • Bunda11.3.2017 14:27reagovat

   0-3. Dorost 19 hraje s hráči z U17. Naše 19 už kope ligu - Havelka,Zizu,Dudl,Turyna,Frýdek.. To je lepší než vyhrávat proti dětem.

77193 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha