Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • LM

  bobo21.7.2017 9:19reagovat

  Docela by mě zajímalo, jestli by sem do ČR zahraniční hráči přišli, bez slibu a vidiny ligy mistrů :) a ještě k Plavcovi, někdo se tady bál, aby to nebyl stejný letec jako Petržela - já se toho nebojím - viz jeho akce kdy obešel gólmana a ustál ten souboj.

  • Tyrrael21.7.2017 9:42reagovat

   To jsem koukal jako puk, že sebou neplácl a že mohl. Úsměv

 • Na zápas jsem nešel

  Tashunka Witko21.7.2017 9:18reagovat

  s velkým očekáváním a když jsem zjistil sestavu, tak i poslední naděje zmizela, ale stejně jsem byl výkonem nemile zaskočen. Dát přednost nekopovi Husťovi před Karou (byť momentálně vcelku špatným), před něj dát Vaška Zoufalého a pod Janka nasadit Lafiho, to zavání trenérskou slepotou. Koupíme deset hráčů, ale do sezóny stejně vstupujeme s obehraným estrádním souborem. Akce rozjížděl pošuk, který sice odrazil asi 200 míčů zpět na stopery, ale jinak vyprodukoval min. pětinásobek hloupých faulů než fotbalových přihrávek. Štětina měl 6 pokusů o rozehrávku s nulovou úspěšností. Lafatův pressing už by se dal zařadit do cirkusu jako komické číslo. Jeho presování vypadá, jako kdyz silně krátkozraký otec počítá děti. Přiblíží se na sedm metrů k soupeři, který už dávno odehrál míč a když to zaregistruje, pokračuje k dalšímu. Přitom děla takový zvláštní oblouk, jako když tirák s návěsem najíždí do 90* zatáčky. Navíc ještě gestikuluje a diriguje ostatní, aby tomu dodal vážnost. S Jankem před sebou to vypadá, jako bychom vyrazili do války a do první linie nasadili valachy táhnoucí děla. Rakouský snajpr nepotkal v první půli balon a tak ho to sebralo, že veškeré následně 4 dotyky s míčem totálně zmršil. Oblíbený Sáček vypadá na začátku sezony unyle a zaraženě, chybí mu sebevědomí a nechá se dirigoval dokonce i od nefotbalového Frýdka. Dělat z Frýdka ( ale i třeba z Váchy) jakéhosi rozjížděče, mi přijde absurdnější než Nobelova cena míru pro Arafata. Teď se budu modlit, aby v republice propukl prasečí mor, začátek ligy se posunul a Lafatu jako Spasitele národa odvolal ministr zemědělství k odstřelům do jižních Čech, abychom mu mohli všichni s uznáním poděkovat, ale nemuseli ho už více sledovat na hřišti, obzvláště ve dvojici s Jankem.

  Jediné, čemu navzdory včerejšku teď věřím je, že budeme mít lepší stopery, což ovšem s ohledem na kvalitu předchozích nicmoc neznamená.

  • victorlima21.7.2017 9:23reagovat

   Gratulace indiáne, vcelku kvalitní a vtipné zhodnocení našeho včerejšího vystoupení. Doporučuji okamžitě vyhodit růžové brýle a připravit se na tradičně plačtivé, smutné sparťanské léto. Leda, že by se stal zázrak, ale na ty moc nevěřím.

   • dominik2721.7.2017 9:44reagovat

    Já jsem růžové brýle na dlouho uložil do skříně a už několik měsíců nosím černé značky KodetOberhel.

    • petr13721.7.2017 9:56reagovat

     já růžový brýle neměl nikdy, dokonce jste mě kvůli tomu na začátku ani nechtěli vzít semSmích nicméně teď si myslím, že se udělal radikální řez správným směrem. Ovšem jako u každý velký operace, to vyžaduje čas, než bude pacient zase běhat Úsměv otázka samozřejmě je, jaký ztráty během toho času utrpíme, ale jsem optimista v tom, že za pár týdnů v horším případě měsíců to ovoce přijde.

      

     Mně osobně děsí nejvíc to, že se nemění situace na naší marodce. To už je fakt jak v blbym filmu, že máme neustále půlku kádru zraněnou.

  • Víťák z Cé Osmičky21.7.2017 9:29reagovat

   Špica, fakt jsem se pobavil Úsměv

  • spartas21.7.2017 9:31reagovat

   Seš důvod, proč po zbabraném utkání se jít podívat na e-S. Miluju tvoje komenty :D

   • lidoop21.7.2017 9:34reagovat

    Mám chystat veselku? Hlavně aby nevěstu neunášel Lafi, doběhl by ho i Liaro po pěti pivech.

  • hombre21.7.2017 10:24reagovat

   Vždycky pobavíš, i když vidíš tu bídu. Já to nedokázal a pár dní zpět zahysterčilNeutrální. Ty to vidíš stejně, ale ještě pobavíš. Super Smích.

   Chybí nám motor týmu - běhavá záloha a hlavně tvořící...

  • Hory21.7.2017 12:09reagovat

   😀😀 fakt si mě pobavil. Jsem rad, ze dvojici Janko Lafata vidině všichni v podstatě stejne - buď bude hrat jeden nebo druhy, už je nechci vidět na hřišti oba najednou. Maximálně na posledních 20min, když potřebujeme dat gól a budeme nakopavat do vápna.

  • Nuff21.7.2017 13:36reagovat

   Tvl, díky, pobavilo!

 • Sparta

  olufsen21.7.2017 9:15reagovat

  Nový a předražený hráči a stejnej zoufalej výkon jako poslední sezony. Prodat Dočkala a nemít za něj náhradu udělá jenom idiot. V. Ksdlec, M. Kadlec by si nekopli ani v Bohemce. A na lavičce trenér kterého odevšad vyhodili.

  • bobo21.7.2017 9:20reagovat

   My máme v kádru Novýho? Toho neznám.

   • Vee21.7.2017 9:21reagovat

    Šel na hostovačku myslím, takže teď už ne asi má starší info.

  • Tashunka Witko21.7.2017 9:22reagovat

   A ty taky vypadni, sešívanej kretene !

  • victorlima21.7.2017 9:29reagovat

   S Václavem souhlasím, ale Michal hraje v posledních přípravách velmi slušně. Ti noví hráči myslím nijak výrazně nezklamali. Janko sice nedal dvě šance, ale byl dost mimo hru. Nikdo mu tu totiž nepřihraje. To jsme zde říkali už dávno, že bez záložníků s výbornou přihrávkou se nedá hrát. Plavšič a Kaya ok. Ten kdo koupil Civiče se asi zbláznil, nebo tomu moc nerozumí. Nesmyslný nákup.

  • Tyrrael21.7.2017 9:44reagovat

   Že tys zas kálal Smích

 • Skandování Sierra Leone.....

  munzig21.7.2017 8:41reagovat

  Proč? Kvůli čemu?

  Vysvětlí mi někdo důvod proč se tohle skandovalo?

  • kilovolt21.7.2017 8:43reagovat

   kdy? a kde?

   • lidoop21.7.2017 8:45reagovat

    Ke konci to jel kotel asi pět minut a asi jim to přišlo strašně vtipný.

    • kilovolt21.7.2017 10:11reagovat

     na druhém konci to nebylo ani slyšet

  • lidoop21.7.2017 8:44reagovat

   Ten černoch, co ke konci střídal, Fankaty Dabo, se narodil v Londýně, ale má občanství i Sierry Leone.

  • MK321.7.2017 8:47reagovat

   Asi tak před 15 - 20 lety, kdy jsem navštěvoval kotel se to skandovalo poměrně často.

 • Zápas

  Vee21.7.2017 8:38reagovat

  Taky bych rád přidal svoje postřehy ze včera. Neviděl jsem zatím ani sestřih hodnotím jen ze stadionu.

   

  První půle nic moc. Podle mě vůbec nehráli to co trénovali podle ostatních přípravnejch zápasů a vypadalo to ustrašeně.

   

  Druhá půle lepší ukázky toho jak Strama asi chce hrát tam byly, ale chce to teda ještě zapracovat.

   

  DÚBRAVKA - Za mě po dlouhé době super golman. Nezavřel pusu, vysouval obranu, dobře pozičně, jistý při centrech a velké plus hra nohama to je lahoda oproti Koubkovi, ale i třeba Vaclíkovi. Super posila.

   

  Stopeři - myslím, že až se sehrajou bude to super a určitě to bude lepší než loni. KAYA podle mě bude super kup pro nás. První poločas trouchu plaval a chvílema nevěděl jestli obranu vysouvat nebo ne, ale postupně to bylo lepší a lepší a druhý poločas kdy se hodně bavil se Štětinou o tom kde má stát, tak to šlo hodně nahoru. ŠTĚTINA nic extra včera, ale to jak ho strhali v médiích s tím nesouhlasím. Nebojí se i rozehrát ikdyž ne pokaždé dobře a jeho hra tělem je super to není jak Holek, že se nechá přetlačit.

   

  Kraje obrany - ZAHUSTEL ač se v přípravě jevil dobře, tak to je atlet, ale nohama to je hrůza - střídačka. KARA super, ale na bránění by potřeboval zapracovat, ale je vidět, že už neni tak zatavený viz jeho akce kdy se dostal na levé křídlo. VATA bohužel má mezery v bránění a brání někdy trochu jak žáček, ale postupně si myslím, že to šlo nahoru ikdyž druhý poločas na něj soupeři tak netlačili. Ale jinak bojovník se super pohybem a technikou rozhodně pro něj lepší hrát křídlo. CIVIČE moc nechci hodnotit hrál chvíli a měl trochu problémy pozičně, ale přišlo mi, že se pak srovnal, ale potřeboval by větší porci minut.

   

  Střed zálohy + Lafi - FRÝDEK bojovník a nebojí se hrát, ale bohužel ta technika schází. Ale na druhou stranu má velký akční rádius a ta jeho zarputilost strhává ostatní, akorát jí musí udržet na uzdě jeho zákrok na červenou podle mě jasně. Bude se nám hodit, ale tvořit nemůže. SÁČEK mě trochu zklamal. On udělá spoustu černé práce, dobře odebírá balony (ikdyž včera to bylo horší než obvykle), občas vyveze míč, ale bohužel nemá nadstavbu v podobě zakládání útoku. Několikrát vyvezl míč parádně a pak to zazdil a nebo se otočil zpátky. Ale myslím, že to v sobě má a když nebude hrát takhle ustrašeně, tak půjde nahoru i v tomhle. LAFI - no jeho post to prostě není, je neuvěřitelně pomalej (jednou ho předběhl plavšič na 30 metrech o takový kus, že to až nebylo pěkné, ale ten je extremně rychlý) Na začátku druhého poločasu tam bylo pár náznaků, že by tuto pozici mohl hrát, ale opravdu jen náznaků. On bojuje, dře, ale prostě na to nemá a oproti Jankovi bych řekl ani na útok..bohužel za mě se Zahustlemem a Kadlecem nejhorší na place - max střídající žolík.

   

  Kraje zálohy - KADLEC - můj oblíbenec, je bohužel totálně z formy a podle jeho podrážděnosti to dobře ví, ale včera aspon dřel. Já si myslím, že fotbalově na to má a včera v jedné akci to bylo nádherně vidět, ale on si vůbec nevěří a ještě má dost často smůlu mi příde snad se do toho dostane, protože jinak si moc nezahraje. p.s. pořád ho vidím na pro něj v tomhle systému ideální pozici podhrota, ale s touhle formou bohužel. ŠURAL - myslím, že nehrál špatně, ale radši bych ho viděl na hrotu a nebo podhrotu ikdyž tam si myslím, že to také není pro něj. Při systému, který asi chceme hrát to levé křídlo klidně může hrát, když za ním bude kvalitní obránce, tak v tom nevidím problém škoda jeho slabší levé nohy, ale nemá jí zas jen na opírání. PLAVŠIČ - atomový mravenec se mu říká právem. Sympaťák, nevypustí souboj, jeho rychlost je neuvěřitelná. V ofenzivě to bude paráda, ale měl by teda určitě zlepšit obranu. Občas tam lítá jak janek a zbytečně plaší, ale je mladý a horkokravný snad se tohle naučí ovládat a bude to můj oblíbenec. JULIŠ - moc málo hracího času, ale měl tam jednu akci a jeden zárodek akce kdy ukázal, že v tomhle systému by mohl i na tom křídle něco předvést, ale upřímně mu bohužel moc nevěřím a on si podle mě také moc nevěří, je takový zabržděný.

   

  Útok - Janko bude posila podle mě slušná, včera toho moc neukázal, ale když už tak je vidět jeho přehled a to jak střílel při rozcvičování ve mě budí optimismus, ale musí se do toho ještě dostat a hlavně tedy dostat nějaký pořádný míč. Škoda jeho šance to posral dost, ale u něj je vidět strašný klid a víra v sebe sama tam to půjde.

   

  Když to shrnu, tak nic dobrého moc to nebylo, ale druhý poločas měl náznaky toho co chceme hrát. Bude si to určitě sedat. Ale mějme trochu trpělisvost - jsem mírný optimista doufám, že mě klucí nezklamou.

   

  p.s. Řekl bych, že horší výkon rozhodčích jsem dlouho neviděl. Teď ani nemyslím směrem k nám, ale na obě strany. Pro mě líp pískají něktří rozhodčí v pralese. Fakt hrůza.

   

  Tak to by bylo ve zkratce omlouvám se za tapetu, ale kdybych mohl rozepíšu se ještě víc ÚdivSmích

  • Vee21.7.2017 8:46reagovat

   Jo a byl jsem po 2 letech v kotli ač mám permici na protilehlou, tak jsem zakoupil lístek a šel jsem si zafandit. Kluci fandili dobře a celý zápas, byla tam vidět natěšenost, ALE aby speaker řval na soupeřova hráče když de pod kotlem ty si svině a několikrát a řve to do mikrofonu, že to slyší až lidi na hlavní (tam seděl kamarád), pak se půlka kotle raduje, že má Vata 88 a, že si teď to můžou beztrestně zařvat a jak říkal týpek vedel mě, že je mu Vata sympatickej kvůli tomu a že to určitě udělal pro fanoušky z kotle...už vím proč sem jsem tam přestal chodit. Popěvek o Musolinim a hučení směrem k černochům a ne jen k těm kteří faulovali, jak tady bylo naznačeno, slyším ještě teď. Prostě půlka kotle byh řekl, že je v pohodě fandí a bojují za Spartu, ale ta druhá to je výběr..sice fandí, ale to co někdy vymslí to je něco a sem rád na protilehlé.

   • munzig21.7.2017 9:00reagovat

    Toho jsem si také všiml. Nevim proč se chce kotel takhle prezentovat.

    • Pouzar1121.7.2017 9:42reagovat

     Film Svět podle Daliborka jsem sice ještě neviděl, ale mám představu, že lidé hučící a vymýšlející v kotli takové hovadiny jsou zhruba na stejné úrovni. Smích

  • Fiat50021.7.2017 9:07reagovat

   Lafiho nehodnotim, jeho pozice je jinde a tam bude stále platný. Vata v záloze, to už bylo o něčem jiném. Plavsic výborný. Obrana s Costou bude velice dobra. Sáček nic moc. Dúbravka jistota. A až nastoupí Vuky, Chaim a Kamerunec, tak to bude v pohodě. Nejvíc jsem zklamaný z V. Kadlece. Už je ho mne líto. Trápí se. Zkusil bych ho na hostování.

   • Vee21.7.2017 9:12reagovat

    Já myslím, že kdyby šel na hostování, tak už se uplně psychicky rozhodí. U něj bohužel hlava dělá strašně moc, ale trápí se neskutečně..

 • Konečný

  lidoop21.7.2017 8:37reagovat

  Ten chlap je buď totální antisparťan, nebo idiot. Jak může dát Kayovi, kterej byl podle mě nejlepší hráč Sparty (i přes tu jednu minelu), známku 4 a Štetinovi 3, to prostě nepochopím. Zápas buď vůbec neviděl, anebo si před tím vzal něco, co bych díky těm halucinacím, který to způsobilo, taky rád vyzkoušel.

  • Vee21.7.2017 8:39reagovat

   Hlavně Lafi má 5 a myslím, že je to 2 nebo 3 nejlepší známka..

   • lidoop21.7.2017 8:49reagovat

    Já koukal jen na hodnocení posil. Lafata má asi tak dobrou známku, protože vždycky, když se rozeběhnul tempem důchodce dobíhajícího tramvaj do Kauflandu, tak u toho měl strašně útrpnej výraz. Tak z toho Konečník asi usoudil, že do toho dal všechno, tak mu dá zlatej střed, i když byl na hřišti k ničemu.

    • Vee21.7.2017 9:16reagovat

     Podle mě si fakt hodí kostkou vždycky..víc než 6 stejně moc nedává.

  • pepinho221.7.2017 8:57reagovat

   To dělá schválně, a pak si užívá ty reakce

   • lidoop21.7.2017 9:01reagovat

    Takže asi takovej zhrzenej diskutér, něco jako Liaro.

 • Střed

  adam21.7.2017 8:15reagovat

  Já prostě nevím, ale když se na to s denním odstupem podívám, tak nejvíc ze všeho mi asi chybí odvaha a součinnost středních záložníků (když do toho započítám i Lafiho). Všichni tři včera hráli tak, aby vyloženě něco nepodělali, ale kreativita/odvaha žádná. Až Sáček v závěru tam měl jeden průnik.

  Je to škoda hlavně z toho pohledu, že směrem dopředu máme opravdu velkou variabilitu, takže vlastně není důvod cpát na podhrot Lafatu. Lafata by obecně byl nejprospěšnější jako žolík do unavené obrany ve chvíli, kde už jsou na tom soupeřovi obránci rychlostně ”podobně”.

 • MOJ NAZOR ...

  FANDA730721.7.2017 7:54reagovat

  ...po vcerajsej generalke.Obrana aj ked urobila chybu pri gole, ale je zlozena dobre, snad len nalavo bud Costik alebo Mika/vraj hral dobre v priprave/, zaloha je zla.Nechapem co vsetci vidia na Sackovi, mna opat nepresvedcil, Frydek detto, Sural az na gol nic mocKridlo mu moc nesedi/.Na CZ kedze este budu zraneni asi takto-Dubravka-Kara,Stetina, Kaya,Mika-Marecek, Mandjeck/ak nie su zraneni/,Vata,Plavsic-Sural, Janko

  • FANDA730721.7.2017 7:56reagovat

   postupne sa pridaju Rosa, Benchaim, Costik, Vuky a malo by to fungovat.

  • Dynamo21.7.2017 8:24reagovat

   Mně teda Štetina vůbec nepřesvědčil. Kazil rozehrávku a vypadal nervozně, to tam mohl zůstat i Mazuch.

   • FANDA730721.7.2017 8:30reagovat

    mal aj noveho partaka, chce to cas trosku sa zohrat, aj prvy zapas na Letnej pred viac divakmi, nervozita opadne, ja mu verim

   • petr13721.7.2017 8:34reagovat

    oba stopeři začali naprosto katastrofálně, ale během zápasu šli postupně nahoru. Byla tam určitě nervozita + nesehranost + Kaya asi bude potřebovat trochu času na aklimatizaci. Myslím, že to bude dobrý, jen je blbý, že my ten čas prostě nemáme

 • Až se uzdraví Vukadin

  Spalik189321.7.2017 7:36reagovat

  poslal bych ho na pravý křídlo a Plavčíka pod hrot. Lafi, ač k němu máme skoro všichni respekt atd., tak tam prostě rychlostně ani silově nestíhá a hrajeme tak v 10

  • victorlima21.7.2017 7:49reagovat

   Rozhodně by to bylo lepší řešení než s Lafatou. Měli bychom si Lafiho šetřit na střídání s Jankem a případně Julišem (i když tomu vůbec nevěřím).

  • kilovolt21.7.2017 8:07reagovat

   když pominu Rosu, tak Lafata na lavičku, jako takový žolík, Vatajelu levé křídlo, zprava Plavšic a v tom prostředku bych viděl Šurala.......trochu jsem si myslel, že do toho promluví Venca Kadlec...ale zatím bohuželSmutek

 • Chce to čas

  atraps221.7.2017 7:34reagovat

  Po včerejšku lze říct že to vypadá nadějně.Nemá cenu se vyjadřovat k jednotlivcům protože kdo se dostal na plac ukázal že fotbal umí.Věřím že trenér to ukočíruje protože koho nechat hrát především v útoku?Každej má nějakou přednost nebo naopak.Ted jen neprodrbat začátek poháru nebo ligy a bude to dobré.

  • victorlima21.7.2017 7:53reagovat

   Ano chce to čas a ten právě nám zoufale chybí. Měli jsme zahájit přípravu ještě dříve. Takhle nám (obávám se) pravděpodobně proklouzne EL mezi prsty a bohužel můžeme ztratit i velmi důležité zápasy v lize. Nejsem si jist, jestli trenér tuší jak tvrdé a těžké zápasy nás čekají např. v Boleslavi či Liberci.

80964 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha