Jestli chce Ital hrát takhle tak může jít domů hned na to se nedá dívat bez nápadu rychlost hra na jeden dotek nic Janko nedostal snad ani jeden centr Vata tomu to nesedí
Pořád lepší hra Sparty než tvoje čeština.
při troše černého humoru - ben haim a rosa tam sedí nahoře pod střechou a sledují tu holomajznu. a možná si říkají, jestli nebude lepší marodit co nejdéle.
Pokud Strama včas pochopí, že s tímto středem zálohy to nepůjde, tak sezóna nemusí dopadnout špatně. Ale jde o čas.
Tak kolik těch zápasů Štramák viděl na jaře? Protože Lafata hrál podhrota cca 3-4x a s výjimkou derby byl naprosto tragickej. Přes léto mu rychlost klesla ještě snad o dalších 30 %. Bogdan byl dobrý dopředu, ale vzadu hořel jak papír -> šup s ním na beka. Šural byl naprosto směšnej na křídle, ale hrál velmi dobře na hrotu -> levé křídlo vyřešeno.
Moc nevím, co si o té dnešní sestavě myslet. Fotbal IMO odpovídá tomu, jak je ta jedenáctka postavená. Jestli přebral moresy české trenérské školy a chce zmást skauty Crvene Zvezdy, tak se mu to povedlo teda na jedničku Jestli to myslí vážně, tak se minimálně ze začátku podzimu asi máme na co těšit.
Tady jde o to, že ani na křídla nebo podhrot nehrajeme. To je to zásadní.
Nevím, jestli mám brecet nebo co? Zatím katastrofální výkon. Chaos, přihráváme dozadu a ještě nepřesně, žádné průniky, napadání... Takhle budeme mít problém i s y Jihlavou... Pouze Štětina s Kajou snesou přísnější měřítko
By mel pomalicku zacit premyslet, kdo v ty nasi progresivni, moderni stredovy rade Frydek Sacek Lafata bude vlastne hrat ten fotbal. Frydek ani Sacek nejsou schopni prihravky kamkoliv jinam nez pod sebe, v lepsim pripade vedle sebe. Lafata si nezaslouzi jakejkoliv komentar.
Taky vám připomíná Ondra Zahustel Vlastu Vidličku? Mě neskutečně, dvojčata :-D
Vidlička hrál ve skutečnosti docela v pohodě. Husťa si tu užil cca 10 dobrých zápasů a od té doby to je baroko od něj.
To bude pruser tahle sezona. V zadnem pripravnem zapase jsme neoslnili. Porazili 3ligovy anglicky tym...nas si namaze na chleba i boleslav
tak to ne, Táborsko jsem dali s přehledem...
To jeste ale ital neimplementoval svoji strategii
Mě neznepokojují výsledky přípravy, to je uplně jedno, klidně 8x prohrát ... ale po výkonech, které nasvědčují o nějakém progresu a které dávají naději. Tahle příprava ukazuje stejnou bramboračku a beznaděj.
Viděno po italsku - správná úprava = al dente. Tohle je zatím rozvařený na sr... Byla vůbec nějaká střela? Jsem si nevšiml.
bez strely, bez sance
I naprostej idiot vidí, že na tomhle postu prostě hrát nemůže! Vata hroznej na beku a Janko absolutně nevyužitý!!! Zatím hrůza hrůz!
Vzhledem ke zraneni Kadlece na beka zbyva jen neprověřený Civic. To není dobré
Civic je super. Co tam dělá Vata fakt nechápu.
Me je Lafaty normalne lito...a ten zakrok co tam predvedl- skluz kolikama vpred na stojnou nohu...tvl...
Top
Janko je v tom totalne nevine, absolutne nevyuzivame jeho vyhodu- sklepavani balonu na nabihajici zalozniky a kridla..jenze..s Lafatou v zaloze proste hrajeme o jednoho hrace mene a je to sakra znat
Ja nerikam, ze janko je spatnej. Jen ze ti dva nemuzou hrat najednou. Jedine ke konci zapasu..kdy to lita. Janko a lafata mimo vapno jsou o nicemu. Do vapna jsme se jeste ani nedostali ..
balony se sklepavali dvoumetrovym utocnikem naposledy nekdy pred dvanacti lety... fakt si myslite, ze to v dnesnim fotbale bude fungovat?? nakopavacka??
za touto zalohou moze hrat aj Ibra so Suarezom a nedaju gol.Tam je pes zakopany-zaloha je nulova!
Frydek ma hrat vys. Skvele napada.
Frýdek s nulovou technikou hrát výš určitě nemůže
Hmm brani hrozne...nemuze hrat vubec..ale lepsi tam nez lafata. Ten nema ani techniku ani rychlost
Místo toho necháváme Frýdka rozehrávat hodně balonů a to mu opravdu nejde... já nevim jestli to nikdo nevidí.. pak Šural křídlo, kde je vždy poloviční
že se nezměnilo opravdu nic. Stále hra naprosto o ničem a bez šťávy, špatná obrana, celkově žádná tvář nebo ”systém” a absence kvality na míči.
Určitě si to nepřeju, ale mam takový neblahý tušení, že celá tahle anabáze (Itálie a drahé rozporuplné posily...) skončí opravdu děsivým fiaskem. Nic zatím nesvědčí o opaku.
No rád se budu mýlit, každopádně ony napoví už následující blízké týdny.
ted upřímně - cos cekal? ze prjde nova jefenactka, kterou si naporouci trenerskej nymand, jenz byl odevsad odejit, jedenactka, jejiz vekovy prumer je 38 let, polovina vecne zranenejch, ze teda dojde k totalnimu progresu? cha cha....
Hlavně že už to nekazí Lafata. Bez něj je to konečně pořádnej ofenzívní koncert.
Aha, tak von hraje,konečně jsem si sed k televizi na zadek.
Nechci malovat čerta na zeď ale první šance byla jeho ( zahustel se vytahoval na křídlo a Kaya to měl pokrejt jenže zaspal ) ... Stejně tak Gol .. kdy se kolem toho hráče jen ochomejtal a pak s ním nešel ..
Prosímtě podívej se jak je tady dlouhou. To má mít už vžité nějaké automatismy nebo co?
Jaký automatismy? V první akci že si vyklusává a až když to hoří ( tak o sekundu později ) vystartuje .. Nebo že nedokáže bránit hráče?
tyhle automatismy chápe i 6letý dítě
tam zaspal Janko, nie Kaya
Jednou sem si to dal zpět a viděl sem jasně číslo 2 ( možná se pletu ale tohle jsem viděl ) ..
myslim, ze tam bolo dvojmiestne cislo zacinajuce 4kou-43? Videl som to len z opakovacky
Celou dobu stál u Kayi .. Vystartoval Kaya zůstal stát ( a možná ho měl přebrat Janko ) jen mi přijde logičtější že ten má krejt první tyč .. a ne že se tam objeví utočník UPLNĚ sám
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
12609 lidí.