Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Nechápu

  DaveACS22.6.2017 7:48reagovat

  Rozcilovani nad odchodem Cermaka.. I kdyby to byl rozdilovej hráč - což není, mel za sezónu 10+10 jako Dočkal - což nemá, tak bych se takového hráče zbavil, pokud udělá to, co udělá.. Smějeme se Plzni, že si furt nechávají Limberskyho po jeho excesech, ale u Cermaka by nám to nevadilo?

   

  Za mě je to naprosto exemplarni chování ze strany Sparty a jsem rád, že nefandim klubu, který alkohol za volantem kryje a toleruje.

  • experto22.6.2017 7:55reagovat

   Přesně tak.

   Kromě té bouračky nepředvedl nic. Jen patří mezi ty, kteří se tu z nějakého záhadného důvodu dokola omlouvají... že on ”by” přece ”kdyby” a ”možná” a ”až”. U jiných kdyby moc neplatí, přitom se dá použít u každého...

  • Bunda22.6.2017 7:55reagovat

   Čermák by odešel i bez té nehody. Ztrácíme dalšího odchovance a budeme toho litovat. A opět posilime konkurenci.

   • kapacitos22.6.2017 8:12reagovat

    Odchovance co by rád přestoupil do Slavie a ani nechce bojovat pod novým trenérem! Co to proboha vychováváme? Údiv

   • Dynamo22.6.2017 8:17reagovat

    že Čermák nemá na Spartu tady píšu už asi 9 měsíců

    Navíc to asi nemá v hlavě zcela srovnané, když si nejdřív vynucuje odchod a pak ještě ta havárka. Ale jeho chyba, ještě se mohl porvat o šanci.

   • artaxerxes22.6.2017 9:12reagovat

    Já bych rozlišoval dvě věcí odchod a vyhazov.

    Vyhození jsou Holek, Konate a Hybš.

     

    Čermák odchází - z důvodu malé vytíženosti odmítl prodloužit smlouvu a chce odejít. Místo, abychom o něj nepřišli za rok zadarmo, tak ho radši hned prodáme.

    Ideální variantou by bylo prodloužení smlouvy s ním o půl roku (do zimy 2018), čím by dostala Sparta i on manévrovací prostor - neprosadí se teďka na podzim, v zimě vyřídit přestup; prosadí li se, tak jednat o nové smlouvě.

     

    Myslím, že by to pro obě strany mohlo být výhodné.

   • victorlima22.6.2017 10:05reagovat

    Odešel by, až mu skončí smlouva. V případě, že by za Spartu hrát nechtěl, tak by mohl leštit rok lavičku v juniorce a pak by po něm ani pes neštěkl. Když hráč bude v tomhle věku rok stát, tak se z toho bude dlouho dostávat.

  • victorlima22.6.2017 7:59reagovat

   Víceméně souhlas s Davem, ale jde o to kam ho pustit. Rozhodně ne našim největším konkurentům. Nebo, když už ho tak chtějí, tak za adekvátní náhradu. Z Plzně Kopice nebo Hořavu a ze Slavie snad jen Součka.

   • bigcock22.6.2017 8:28reagovat

    Kopic je dobry joke.

    • majtin22.6.2017 9:47reagovat

     Ani Hořava nebo Souček nejsou rozdílovými hráči.

     • victorlima22.6.2017 9:56reagovat

      No to Čermák není taky.

    • victorlima22.6.2017 10:09reagovat

     Ne,ne Kopic je jeden z mála hráčů Plzně, kteří jsou ještě mladí a přitom pro nás použitelní. Je to sice trubka, ale to je asi 75 procent vrcholových fotbalistů.

  • hombre22.6.2017 8:06reagovat

   Nikdo se tu nerozplývá nad Čermákem, ale my NIKOHO nemáme, to byl ten záměr, proč jsem to psal. NIKOHO do středu zálohy, žádnýho tvůrce, s rychlým přechodem a kvalitní nahrávkou. Záloha je motor hry a v lize nás snad každý přetlačit. Hlavně nezačni psát Nestor, Mareček, Havelka, Sáček, Vácha, nebo Lafata, jen to ne. Něco rozumného.

   • DaveACS22.6.2017 8:32reagovat

    Mareček, Sáček, Rosický (posila)

    • hombre22.6.2017 9:04reagovat

     Dave, neblázni, trochu rozumu. Rosický si za nás už nikdy nekopne. Mareček a Sáček, to je fór? Jeden z nich hrát může, oba tak proti Třebíči, nebo Rokycanům. Chce se někam Sparta posunout? Chce, proto nemůže chtít, aby Mareček a Sáček hráli špílmachry.

     Máte vůbec paměť? Jestli ne, tak si prolistujte toto fórum, rok dva zpět, a přečtěte si, na co jsme nejvíc nadávali, kde chtěli posílit a nechali to na našich hráčích a jak to dopadlo....

     • pepinho222.6.2017 9:12reagovat

      Když píšeš o Třebíči..Jindřich Staněk prý nechytá ani moc tam a to tam šel kvůli tomu, aby prý chytal a teoreticky se dostal do U21 repreSmích

      • Sendi22.6.2017 9:15reagovat

       odchytal tam všechno...

       • pepinho222.6.2017 9:17reagovat

        Mně teda kámoš, co za ně hraje, říkal že vždy nechytal a že nic extra není.

        • Sendi22.6.2017 10:54reagovat

         Hele, já tobě ani tvýmu kámošovi do toho nechci kecat, ale je snadno dohledatelný, že Staněk co přišel do Třebíče, tak odehrál všechny zápasy, ptal jsem se na něj, ptže můj brácha tam hraje za béčko a táta chodí na áčko pravidelně a prej je to výraznej brankář s extrémním výkopem, jaký přesně podával výkony nevim, Třebíč hraje s tragickym kádrem a sestoupila, takže to neni vlastně ani moc směrodatný, nicméně alespoň v nominaci dvacítky byl...takže tak...

  • lidoop22.6.2017 8:45reagovat

   Kdyby jen ten chlast, ale ještě to zabil tím, že chce odejít do Slavie. To bude charakter jako víno.

   • Bunda22.6.2017 8:50reagovat

    Jak víš že chce jít do Slavie? On to někde říkal? Ne. Říkal to jen Tvrdík který ví moc dobře proč to řekl... Mám trošku jiné informace o tom kam Aleš chce jít.

    • lidoop22.6.2017 9:11reagovat

     Takže si to Tvrdík vymyslel a Čermák sám, nebo jeho agent nemají potřebu tuhle informaci dementovat? Taky dobrý Úsměv

     • Raist22.6.2017 9:32reagovat

      Jelikož nemá nic podepsanýho, byl by sám proti sobě, aby si jen kvůli mediálnímu gestu přibouchl dveře. V Čechách si moc vybírat nemůže (Plzeň a Slavia) a těžko říct, jak seriózní zájem o něj bude v zahraničí. Takže ať jsou jednání s Tvrdíkem v jakémkoli stadiu, raději s agentem takticky mlčí - co kdyby nakonec nic jiného nevyšlo.

    • Majklll22.6.2017 9:12reagovat

     když to Aleš neřekl, tak proč to nedementoval - tím by tvrdíka pěkně zesměšnil..

     • Bunda22.6.2017 9:28reagovat

      Tak uvidíte.

      • majtin22.6.2017 9:53reagovat

       Takže chce fakt do Plzně ? Já nechápu, že pakliže Stramaccioni viděl nějaká videa z jeho zápasů za 21, že se ho nepokusí přesvědčit k prodloužení.

  • trakip22.6.2017 8:54reagovat

   Jestli Vrba prohlásí, že nafilmování penalty Limberským ukazuje na jeho šikovnost, tak to celé ukazuje na falešného Vrbu a jejich tréninkové metody.

   Čermák- trenér musí zhodnotit jaké místo dá hráči, aby od něj dostal požadovaný výsledek. Nebo si myslíte, že by Horvát hrál krajního záložníka? To zase Vrba umí. Proto z odložených (našich)nekopů udělal výborné mužstvo.

    

  • majtin22.6.2017 9:00reagovat

   Čermák rozdílovej hráč je, ve Spartě nebyl, ale má potenciál na to být. A mít statistiky podobné Dočkalovi. Uvědom si, kdo nás v posledních letech trénoval a jak se pod nimi hrálo. Srovnávat Limberskýho a Čermáka je trochu úlet. Limba je idiot, co má podobné úlety pořád, u Čermáka se jednalo o první úlet. Jinak má pověst bezproblémovýho hráče. Takže trest je pro něj na místě, neřku-li že se potrestal sám a bude mít i popotahovačky se soudy - což si myslím, že stačí.

   V případě prvního excesu je vyřazení z kádru přehnané a si myslím i nesprávné. Tday je problém pořád v tom vedení (D. Svoboda ? ), které opakovaně nemá absolutně cit pro situaci. Limberský se nepoučil, věřím že Čermák ano.

   Těšil jsem se na EURO 21 především na Čermáka, se Schickem jsou to naprosto rozdíloví hráči, což dokazovali celý cyklus. Ale víc na Čermáka, protože z jeho práce těžil i Schick, což se teď ukazuje. Jeho fotbal mě baví, má originální řešení herních situací, ale ne v herním systému z devadesátých let, to jde těžko při fotbale bez náběhů a kdy prostě není komu.

   Že chce odejít další odchovanec není náhoda, prostě opět jsme ho ”uhostovali”, jako několik hráčů před ním. Hlavně že si v klubu držíme idiota, na jehož popud bylo zrušeno béčko a který nebyl schopný ani po několikaté zkušenosti tuto chybu poznat. (Hádejte jako vše dopadne se Zizu, s Turynou, Pulkrabem...). Idiota, který systematicky a pro své ego ničí práci mládežnických trenérů a doufá, že se to teď překryje drahými nákupy. Ale nebude to tak, sebevětší peníze nenahradí systematickou a citlivou práci. A pakliže odchovanci v dospělosti opakovaně ztratí ke Spartě vztah, je to jeden z důsledků.

    

   • lidoop22.6.2017 9:13reagovat

    Není úplně pravda, že má pověst bezproblémovýho hráče. Několik lidí tu psalo, že s ním byly problémy už dřív, snad ještě v U19.

   • Elky22.6.2017 10:02reagovat

    V podstate souhlasim, i kdyby nedoslo k ty blby nehode tak by stejne nechtel prodlouzit. Vsechno ma dve strany, je to debil ze se vozere a nasedne do auta a to ho neomlouvam, ale to jak se s nim pracovalo, to ze na jeho pozici pulku jara hraje Lafata, kterej sice obcas jeste gola da, ale jinak brzdi hru celyho tymu. Jak pises, u Zizua ocekavam podobny scenar (nemyslim tim nehodu). A ze s nim byly problemy uz driv? Zas nejakej drb, zajimavy ze z nej udelali kapitana u21. S tim Trvdikem se taky neda nic brat vazne. Myslim, ze by mel jit do pripravy a porvat se misto pod Italem. Promluvit s nim a prodlouzit smlouvu o jeden rok, pokud to nevyjde ani letos tak odchod. Druhou sanci si zaslouzi, zas jsem to po tom co se to stalo nemohl vydejchat tak jak u Konateho, ale casem si clovek uvedomi, ze jednu brutalni chybu udela v zivote kazdej a tu druhou sanci si clovek zaslouzi, srovnani s Limberskym neni na miste, snad nemusim vysvetlovat proc...

    • Funin22.6.2017 10:30reagovat

     já si nemyslím, že by u Zizu nutně měl dopadnout jak Čermák, ani u něj si nemyslím, že by byl problém v těch hostovačkách, takovej Asensio si taky zahrál rok v Espanyolu a pak se vrátil do Realu, Macek hostuje, Jankto hostoval, Simic hostuje atd. Problém je v tom, jak ho nasazovali Sčasný a Rada, prostě pořádně nedostal šanci. Když byl u kormidla Holoubek tak byl bohužel zraněnej. Zizu byl poslanej na pul roku do Dukly, teď se to prodloužilo na další sezónu, já myslím, že ti hráči nyní potřebují hlavně hrát a bohužel Sparta není momentálně v tom stavu, kdy by mohla bežně do ligových utkání nasazovat 1-2 mlaďase, aby získali herní praxi

   • johnny122.6.2017 10:12reagovat

    Ale on má zlomená žebra, jak by s tím asi hrál?

  • majtin22.6.2017 9:55reagovat

   A i kvůli tomuhle mi ten jeho odchod vadí : https://youtu.be/1U6Q7B97Bj4?t=129 , Aleš je tam o pár sekund později. Video je dobře zpracovaný, ale ten duch pak na Spartě v dospělosti asi nefunguje tak, jak to vypadá na videu.

   • rimidalv22.6.2017 11:27reagovat

    Díky Majtinovi, Elkymu, Bundovi a dalším, kteří dokáží objektivně zhodnotit problémy ve Spartě budu dál sledovat naše stránky.

    Radikálové typu Dynama, kteří dlouhodobě nesoudně hodnotí a i v minulosti hodnotili kvalitní hráče mne už otravují.

    Jak můžou tito radikálové srovnávat výkony Čermáka s Dočkalem, když Aleš dostával šanci sporadicky a ještě na krátké časové úseky !?

    Apeluji na opakovanou situaci odchodu našich kvalitních odchovanců jako Pavelka,Sýkora,Skalák,Schick: všichni byli otráveni opakovaným hostováním v době, kdy bylo patrné, že na hráče, které by mohli v budoucnu nahradit již přinejmenším svojí kvalitou mají.

  • Chabix22.6.2017 11:02reagovat

   S Čermákem jsme to ale fakt posrali. Tady není o čem. Až bude válet za Plzeň, tak uvidíš.

 • příchody a odchody

  hombre22.6.2017 6:35reagovat

  Mám trochu obavu, že budeme mít zase prázdnou lavičku. Odchod Hybše a Holka je správné rozhodnutí. Odchod Mazucha nevím, když vezmu Štetinu, ale koho k němu? Hovorka už je zdravý? Někdo z mladých? Jestli přijde stoper, tak ok.

  Pak odchod Čermáka a Timmyho. Máme za ně náhrady? Zatím ne. Vuka je možná náhrada, ale snese tlak ve Spartě, to nikdo ještě neví. Další kraje tu nevidím, spíš lazaret hráčů - Zahustel, Nestor, Kadlec V, kdo další Holzer? Kolik zahrál za nás Zahustel za 1,5 roku? Nebo Nestor s Kadlecem? Pořád si myslím, že tu měl Timmy zůstat, jedině, že má určitě přijít brko nalevo, tak potom ok. Jinak Timmy nenarodí....

  Čermák, vím že si tu udělal kaňku s chlastem, debílek, ale máme náhradu za něj? Kdo bude hrát střed? Mareček, Lafata nebo Vácha? Si děláte prdel. Havelka, nebo Sáček, hmm skvělý. Jedině že přijde pecka z venčí, ale pořád je to jen 1 kreativní a tvořivý záložník. Musí být aspoň 2, jinak nás ve středu hřiště soupeři zadupou. Když přijde někdo opravdu dobrej, tak Čermák bude hrát o 100℅ lépe, není vůdce, vždy ve stínu, ale pak hraje výborně. Když přijdou 2 rychlé středy, tak ok, Čermák ať jde.

  Sorry za tapetu...

   

  • Capo22.6.2017 6:47reagovat

   Je to fakt, kvalitni nahrada za Dockala proste musi prijit, a jelikoz je Cermak vyhozen uplne, tak by nemelo zustat u jedne posily na tento post, protoze spolehat se na zdravi Nestora a Rosickeho by byl celkem risk. Se stoperem a kridlem pocitam, kdyz hrace z techto pozic vyhazujem, tak 100% nekdo dorazi.Takovi nymandi snad nejsou ani nasi bafunariÚsměv

  • Dynamo22.6.2017 7:27reagovat

   No momentálně máme 2 zdravé stopery

   • hombre22.6.2017 7:47reagovat

    Můžu vědět kteří to jsou? Možná mi něco uniklo. Nemyslíš MiKu, Costu, Marečka, nebo snad Váchu? Jestli tam je Březina, nebo Köstl, beru to, že už jsou zdravý. Snad si něco zahrají a ukážou, že jsou právem ve Spartě.

     

    • marek00722.6.2017 8:54reagovat

     Štetina, M. Kadlec

  • lidoop22.6.2017 7:46reagovat

   Stoper přijde ze zahraničí. To bylo jasně řečeno a nemám důvod tomu nevěřit.

   Vukadin podle mě Konatého nahradí bez problému. V čem byl Timmy přínosem? Uměl obejít pár hráčů. Supr. Uměl po tý úspěšný kličce odcentrovat, přihrát, nebo vystřelit? Většinou ne. Takže takovýho hráče Vukan nahradí bez větších problémů. Navíc na jeho místo dost možná ještě někdo přijde (Ben Haim?).

   Čermáka nahradí kdokoliv, kdo se nebojí přejít přes hráče, ev. nahrát. Aleš vě většině zápasů buď vůbec nenastoupil, anebo byl jeho výkon natolik šedivý, že ho málokdo na hřišti zaznamenal. Toho bez problému nahradí např. Nestor.

   A v záloze jsi zapomněl na Marečka. Ano, není to tvůrce hry, ale dokáže dát průnikovou přihrávku, jakou jsem od Čermáka za dobu jeho působení v áčku Sparty snad neviděl.

   • hombre22.6.2017 7:57reagovat

    Tak to jsme v prdeli. Nestor bude hrát bude asi 6 zápasů a nikdy nebude tvůrce a vůdce, natož tahoun do středu, hrál tam vůbec někdy? Mareček dá průnikovou přihrávku? Není a nikdy nebude tahoun a tvůrce. Čermák taky nebyl, to je pravda. Jestli nepřijde minimálně 1 pecka do středu, tak se můžeme jít zahrabat.

    Včera hráli dobře mladí Dánové, co je nezkusit?

  • victorlima22.6.2017 8:19reagovat

   Za tapetu se neomlouvej. Někdy to nelze napsat ve dvou větách, Stejně jako Tobě mě pořád chybí nedostatek kreativních záložníků. Nezbývá než doufat, že ještě někoho uděláme. Jinak by nás čekal zase těžký a pravděpodobně smutný podzim.

 • opakující se chyby ve výchově talentů

  rimidalv21.6.2017 22:59reagovat

  Propuštění Čermáka je zásadní chybou !!!

  Mladíci jeho kalibru musí dostávat příležitosti, aby se postupně začleňovali. Ve většině podobných nehospodárných propuštěních / např.Pavelka,Sýkora,Schick /vedení ACS zjistilo svoji chybu až v momentě, kdy hráči kteří měli být odejitými mladíky nahrazení už zjevně nestačili.Otrávení

  • cooperr21.6.2017 23:05reagovat

   To máš sice pravdu, ale od sparty se očekává, to že hráč když přijde, tak buď bude top a nebo se jde rozehrát jinam, pokud se tam urazí a nechce se pokusit znovu o místo v ačku (schick, sýkora apod.) tak tu nemá co dělat

  • kapacitos21.6.2017 23:09reagovat

   On nechce prodloužit, má průser s chlastem za volantem ale je to naše zásadní chyba Údiv

   • peterpan2721.6.2017 23:27reagovat

    Asi tak

  • Bunda22.6.2017 0:35reagovat

   V Plzni udělá 6+8 a Spartě se vysmeje. Čermák odchází, Vácha,Kadlec zůstávají. Výborně Smích

   • victorlima22.6.2017 8:27reagovat

    Pokud budeme takoví troubové a pustíme ho do Plzně tak je to možné.

  • majtin22.6.2017 9:46reagovat

   +11

 • Laštuvka do Slavie

  cooperr21.6.2017 22:39reagovat

  No, musím říct že Laštůvka byl suveréně nejlepším gólmanem minulý sezóny, škoda že neskončil u nás! Je min. o dvě třídy lepší než Dúbravka...Smutek

  • Brian Pricke21.6.2017 22:44reagovat

   Zkoušíš to pěkně.

   • Chrod21.6.2017 22:44reagovat

    Moc ne...

   • cooperr21.6.2017 22:46reagovat

    ???

    • Pouzar1121.6.2017 22:51reagovat

     příště se aspoň pokus napodobit nějakej nick co sem občas chodí ...

     • cooperr21.6.2017 22:53reagovat

      nechápu - na co narážíš?

       

      • Dolikus22.6.2017 7:42reagovat

       Jses debil?! Táhni si na své forum a nedělej tady ze sebe kreténa..Sbohem

 • A co ty posily?

  ajosek21.6.2017 22:30reagovat

  Zdá se že se to nějak zasekloSmutekaby nepřišly na konec přípravySmutek

  • kilovolt21.6.2017 22:33reagovat

   největší posila by byl Tomáš Rosický v provozuschopném stavuSmích

   • cooperr21.6.2017 22:41reagovat

    Ten ať to pověsí na hřebík a dělá marketing, nebo jen lídra kabiny, ale na hřišti si stejně po 5 min. urve achilovku, škoda jinak je to supr fotbalista, a dokázal by toho daleko více kdyby to zdraví sloužilo....

    • waaw21.6.2017 22:58reagovat

     Tak dekujeme za nekolik veselych prispevku, nezapomente za sebou zavrit

 • Don Stramaccioni!

  rebus21.6.2017 22:25reagovat

  klasika

  https://www.youtube.com/watch?v=F9vA7L8H4nc

  az pritvrdime

  https://www.youtube.com/watch?v=S2njxAIKcPc

 • Trénink

  Kubajs721.6.2017 21:09reagovat

  Tak hned 1. trénink úplně něco jiného oproti tomu co bývalo . Od rozvičky prý intenzita úplně někde jinde a cvičení bavila .... Komunikace jen angličtina . První dojmy kabina prý 100% a trénink jízda . Doufejme, že to takto půjde dál a na hřišti to bude za to stát Úsměv

  • Pouzar1121.6.2017 21:21reagovat

   Chybí ti jen údaj o počtu nových zraněných Smích

   • standis21.6.2017 21:27reagovat

    Smích

   • Kubajs721.6.2017 21:32reagovat

    Dej pokoj Smích ty nesmí být Smích

  • standis21.6.2017 21:22reagovat

   Tak snad jim to vydrží. Úsměv Mazuch měl smlouvu do r. 2020 a šel. Nikdo není nedotknutelný a hráči to snad pochopili.

   • kilovolt21.6.2017 22:06reagovat

    aby nedopad jak Rajtoral

    • experto21.6.2017 22:15reagovat

     Sparta je musí platit dál dokud někam nepřestoupí, což není žádná povinnost. Jediná povinnost bude docházet si každý ráno někam na Strahov si individuálně zaběhat.

     Kdyby byl mezi vyraženými Míša, věřím že třeba ten by smlouvu za každodenní výklus bez starostí velmi rád dokončil.

     • victorlima21.6.2017 22:38reagovat

      Podle Sportu se Sparta chystá všem uvolněným hráčům vyplatit mzdu do konce kontraktu a pak je jako volné hráče zadarmo uvolnit případným zájemcům. Velmi nevýhodné řešení.

      • Funin21.6.2017 22:43reagovat

       ale zase velmi velmi slusne, ze strany Sparty.

       • cooperr21.6.2017 22:50reagovat

        t\\omu nevěřím, je to spíše o tom na kolika se domluví jestli 1/2 toho co by měli dostat a pak budou volní a nebo 3/4 platu a pak by mohli zadara odejít, plný plat určitě ne.

      • wasek2611@centrum.cz21.6.2017 23:31reagovat

       založme to béčko a to budou stavební kameny béčka. Dovedou nás z divize do 2. ligy, kde už jim skončí smlouva :D

 • Počty

  waaw21.6.2017 21:05reagovat

  Pokud spocitam nas kadr na zacatku pripravy i s marodama a reprezentantama, tak jsme na 33 jmenech. K tomu jeste 3 posily a 12-13 jmen se bude muset skrtat, abychom byli na cilovych 23-24 jmenech

  • waaw21.6.2017 21:12reagovat

   A zkusim zaspekulovat- vypadnou 2 brankari - Vorel a Koubek,

   A teoreticky vsichni mladici, pokud nekdo nezazari v priprave: obranci- Pisko a D.Marecek, zaloha Ch.Frydek a Havelka a v utoku Julis a Pulkrab. Takze jeste 4 z tech zkusenejsich.....

   • experto21.6.2017 21:16reagovat

    To záleží už jen na příchodech....v případě středního záložníka z těch zkušenějších musí zbystřit Vácha a Frýdek, i když ten má výhodu univerzality. V případě lajnových hráčů to může mít nahnutý Zahustel a na druhý straně Holzer/Vatajelu. Takhle nějak mi to logicky vychází, že tahle pětice je v ohrožení.

    Záleží na příchodech a samozřejmě na tom, co předvedou.

    • leodas1222.6.2017 8:47reagovat

     Frýdek by měl zbystřit? Údiv

   • standis21.6.2017 21:17reagovat

    Ted jsou tam hráči jen na doplnění stavu, až se vrátí repre.

  • experto21.6.2017 21:12reagovat

   Tak některá jména jsou opravdu jen do počtu nebo je předpoklad hostování.

   Nijak dramatický nebo šokující už to nebude.

  • standis21.6.2017 21:15reagovat

   Tak já jsem na ofiku u A týmu napočítal 24 hráčů do pole a když odečtu Rosu a dorostence Havelku s Kikinem, tak je tam 21 hráčů. To je akorát, tenhle kádr bych určitě nezužoval. Je tam 7 obránců, Vata s Holzrem jako záložníci. 4 brankáři, jeden z nich odejde. Další příchody kus za kus bych dělal.

   • waaw21.6.2017 21:23reagovat

    Ja bral ty, kteri dnes nastoupili do pripravy podle isportu + ti co chybi

    • waaw21.6.2017 21:28reagovat

     Sparťanský kádr na začátku přípravy

     Brankáři: David Bičík, Viktor Budinský, Vojtěch Vorel.

     Obránci: Eldar Čivič, David Hovorka, Juraj Chvátal, Michal Kadlec, Vjačeslav Karavajev, Daniel Mareček, Costa, Milan Piško, Lukáš Štetina, Ondřej Zahustel.

     Záložníci: Albiach Néstor, Christian Frýdek, Martin Frýdek, Filip Havelka, Václav Kadlec, Lukáš Mareček, Tomáš Rosický, Josef Šural, Lukáš Vácha, Bogdan Vatajelu, Vukadin Vukadinovič.

     Útočníci: David Lafata, Matěj Pulkrab.

      

     Více na http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2017-18/306422/stramaccioni-zacal-ve-sparte-vacha-chvalil-kopacky-bicik-prekladal.html

 • Stoper

  experto21.6.2017 20:57reagovat

  Ten Simič je opravdu výborný... inteligentní a klidný, má cit pro hru, hraje výborně pozičně, je na tom dobře silově a atleticky, což uplatňuje v soubojích, i když není vysoký.

  Trochu podobný typ by mohl být Hovorka, tak uvidíme, ani nevim jak na tom vlastně je. V tuhle chvíli máme použitelné jen Štetinu a Kadlece, Piško jako spíš zatím tréninkový sparingpartner, Hovorka asi pořád zraněný, Costa taky a navíc je to spíš bek...

  Jsem zvědavej, kdo přijde. Po vyhazovu těch dvou je jasný, že někdo přijít bezpodmínečně musí. Z naší ligy asi těžko, nebo nedokážu si představit kdo.

  • Zdeno9421.6.2017 21:04reagovat

   Někde jsem četl, že Stramaccioni chce určitě ještě jednoho stopera ze zahraničí.

   • SuperFrankie21.6.2017 21:14reagovat

    http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2017-18/306358/holkuv-konec-ve-sparte-zachovali-se-k-nemu-nedustojne-rika-agent.html

     

    Jenže už v zimě Sparta přivedla do středu obrany Davida Hovorku z Liberce, teď k němu přibyl Lukáš Štetina z Dukly a ještě se pracuje na příchodu jednoho stopera ze zahraničí, takže bylo jasné, že někdo bude muset z Letné odejít.

    Úsměv

  • jakub231121.6.2017 21:14reagovat

   Zkusil bych ho znovu oslovit, je super

 • Možnost

  wasek2611@centrum.cz21.6.2017 20:30reagovat

  V každé skupině jsou týmy na druhých místech s 3 body a skore 3:3.

   

  Co by stalo, kdyby všichni na 2. místech měli po konci skupinové fáze stejné skore a počet bodů?

   

  The best runner-up is determined according to the following criteria applied, in

  the order given, to the final tournament group matches:

  d. lower disciplinary points total based only on yellow and red cards received in

  all group matches (red card = 3 points, yellow card = 1 point, expulsion for

  two yellow cards in one match = 3 points);

  e. position in the UEFA Under-21 national team coefficient ranking for the final

  draw (see Annex A.1.2 b.).

   

  My naštěstí budeme vědět, co musíme uhrát (skupina C docela výhoda)...Teď budu fandit aby portugalci dostali co nejvíc karet :D

   

   

  • wasek2611@centrum.cz21.6.2017 20:32reagovat

   wow .. v koeficientu jsme před portugalci..

    

   https://en.wikipedia.org/wiki/2017_UEFA_European_Under-21_Champi
   onship_qualification

    

   tak
   to je fajn.

79945 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha