Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Povedený článek...

  dominik2729.7.2017 11:52reagovat

  ...od SuperFrankieho tady:

  http://www.e-sparta.cz/blog-sparta-se-odmitla-tocit-v-kruhu

   

  Já každopádně souhlasím, že po takové přestavbě kádru nemohou přijít výsledky hned. Ani jsem je nečekal. Nový trenér jistě potřebuje dostat hodně času. Jen si kladu otázku, jestli jím měl být Stramccioni. Zatím v jeho hře nevidím ani náznak nějakého progresu, který už by měl být znatelný alespoň v hrubých obrysech.

   

  Porovnal bych to se třetím angažmá Jaroslava Hřebíka u áčka Sparty. Pravda, tenhle jeho návrat byl obzvlášť nevydařený, ale od prvního zápasu jsem viděl znatelné změny oproti předchůdci. Tady vidím tu revoluci zatím jen na papíře, na hřišti moc ne. S Lafatou na podhrotu a Jankem na hrotu v tom moc velký prostor pro zlepšení zatím ani moc nevidím. Zkrátka bude potřeba ještě něco radikálně změnit. Při tom, kolik posil už přišlo, bych zkrátka čekal, že z toho týmu aspoň bude cítit o něco větší potenciál...

  • dominik2729.7.2017 12:03reagovat

   Ještě bych dodal, že u současné Sparty mám trochu problém rozpoznat, co vlastně chce. Stramaccioni prý na setkání zlatých permic mluvil o tom, že má za úkol okamžitý úspěch. To mu teda zatím moc nevychází a skrz příchod deseti nových hráčů se okamžitý úspěch ani očekávát nedá. Si skoro říkám, jestli místo trpělivosti s deseti posilama se Sparta raději neměla vydat cestou trpělivosti s pěti posilama a cca třemi hráči z vlastní líhně. Já třeba fakt věřím tomu, že Pulkrab v Liberci předvede více než Janko ve Spartě. Sáček, který už byl povolán do repre, bude nyní odstaven. Přitom to určitě je hráč s velkým potenciálem, který když zapracuje na nedostatcích, tak se může dobře prodat a mezitím přinést velice kvalitní výkony.

   • rabac29.7.2017 12:26reagovat

    Souhlasím s Dominikem, méně je více a spíše se zaměřit na kvalitu, hlavně nebrat starší hráče, které již nikdo nechce. Odepisujeme naše mladé a hodně by mne zajímalo z čeho se příští roky budou platit mzdové a další náklady. Sparta jako každý další český klub je závislý na penězích z pohárů a z prodeje hráčů. Pohár letos nebude a z nových hráčů je dle mne zatím možnost příští rok prodat jedině Srdjana,předpoklad je ,že zatím z deseti posil se chytne 5-6 a zbytku budeme 3 roky platit mzdu. Zajímalo by mne kdo navrhl koupit Kaya, to opravdu by se nesehnal třeba na Balkánu někdo lepší, kupovat za každou cenu se nevyplácí. K Stramovi napíši to stejné co je výše, mělo by již být vidět co chce hrát a nepochopím jeho přehmaty s Vatou,Julišem ad. v sestavě na CZ, takto to nepostaví snad nikdo jiný ani z nás fanoušků uvidíme za další zápas s CZ a tak po třech ligových kolech, ale moc optimismu nemám.Současný stav připomíná lonskou Slavii do výměny trenéra.

   • Tashunka Witko29.7.2017 12:49reagovat

    Sáček je ale jediný hráč, který má potenciál, ale bohužel má rezervy v psychice. Je vidět, že mu chybí sebevědomí a hraje ušlápnutě, dokonce se nechá dirigovat od antifotbalových vocasů jako je Vácha nebo Frýdek.

    Štramák musí nakupovat, protože vidí, že naši hráči jsou vesměs dřeváci, kterým chybí dnes už jinde v Evropě obvyklé základní technické dovednosti a zřejmě nemá už chuť učit nějaké Frýdky zpracovat balon. Dá se polemizovat, jestli kupujeme správně, ale je jasné, že je to jediná cesta. Ze Sparty jsou použitelní z tuzemáků jen Bičík, Sáček a Šural. Zbytek je brak a veteš, nehodná Sparty a pokud Śtramák všechny ty Marečky, Váchy a Zahustely vymete, udělá dobrý skutek směrem do budoucna.

   • majtin29.7.2017 13:11reagovat

    Ano. Je to dost schizofrenní přijmout úkol okamžitého úspěchu a zároveň překopat celý kádr. Nevěřím tomu, že k úkolu okamžitého úspěchu nepatřil i úspěch v EL. Každému je přece jasné, že když někteří hráči odehráli minimum přípravných zápasů, že to nemůže hned fungovat.

   • johnny129.7.2017 13:49reagovat

    Já také nechápu proč Pulky nezůstal a nešel spíš Juliš.

  • Kulda189329.7.2017 12:09reagovat

   Škoda, že ty stamiliony na posily nedostal třeba Holas. To by Sparta již mohla být v Lize mistrů.

   • Lukáš Mareček29.7.2017 12:12reagovat

    Holas nedokazal poradne ukoucovat lidi jako Lafata, Kadlec a Vacha. Nemel dostatek zkusenosti, sam rekl, ze to trosku podcenil. Narvat mu tyhle stamilionovy posily tak to nezvladne :D Rozhodne je to dobrej kouc, ale potrebuje cas a zkusenosti. Takovou zodpovednost a praci s posilama by neustal mozna zadnej trener u nas.

    • SuperFrankie29.7.2017 12:14reagovat

     Jo, jo, souhlas. Taky ho mám moc rád, ale tohle by pro něj bylo moc velký sousto.

    • ACSpartaPraha4ever29.7.2017 12:28reagovat

     Tohle věštění z křišťálové koule je fajn. ;)

    • dominik2729.7.2017 12:32reagovat

     Nesouhlasím. Pojďme si ty posily rozdělit do dvou skupin.

      

     1. skupina: Štetina, Čivič, Dúbravka, Vukadinovič. Hráči, s nimiž by český trenér neměl mít problém, pokud s nimi nebyly problémy v jejich dosavadním ligovém působení.

      

     2. skupina: Janko, Plavšič, Mavuba, Mandjeck, Ben Chaim, Kaya. Ano, to jsou hráči za nadstandardní částky. Docela velký risk. Je otázka, jestli jich fakt mělo chodit tolik. Třeba Mavuba s Mandjeckem nebo Plavšič s Ben Chaimem si budou konkurovat mezi sebou. U Janka mám velké obavy, zda vůbec přinese do hry něco navíc.

      

     A jestli je v Česku problém ukoučovat vlastní zkušené hráče, možná je na čase začít tyto problémy řešit radikálnější cestou, než je výměna trenéra. Jestli si myslíte, že by Holas neuměl některým z nich ukázat dveře, tak ho asi dobře neznáte.Smích

      

     Naopak tvářit se, že Stramaccioni umí něco navíc, když si dokáže ukázat na 10 hráčů (nebo většinu z nich), které chce? Ve mně tohle jeho sebevědomí naopak vyvolává velké obavy. Aby s tím ukoučováním nakonec neměl problémy spíš on. Přece jenom třicetičlenný kádr, v němž jsou vesměs jen hotoví a zkušení hráči, protože ty mladé už stihl téměř všechny poslat pryč, to opravdu nebude jednoduchá práce.

     • Tashunka Witko29.7.2017 13:04reagovat

      Ta první skupina vůbec do Sparty chodit nemusela a jsou to posily, které si určitě Štramák nevybral a maximálně jen kývnul hlavou. Proto taky Čiviče ani moc neměl chuť stavět a hned ho pasoval za 3 na LB.

      Ben Hur s Plavčíkem si rozhodně konkurovat nebudou a jednoho z nich má dle vlastních slov jako adepta na podhrot. Mavuba+ Mandjeck mohou hrát vedle sebe a já to vidím jako nutnost. Už bych nechtěl nikdy zažít v Evropě duo Mareček-Frýdek v záloze. Janko je otázka, ale zatím nedostal od spoluhráčů šanci a dokud bude ve Spartě zaclánět Lafata, tak ji ani nedostane. Tady je zapotřebí najít sílu a bývalému kapitánovi poděkovat za zásluhy.

      • johnny129.7.2017 13:58reagovat

       Razítko podpis.

      • rabac29.7.2017 14:53reagovat

       To jsi tak přesvědčený , že Lafata je horší než Janko, není to u tebe spíš o oblíbenosti, známá je tvá kritika bývalých stoperů ale MK dle tebe hrál dobře. Nekritizuji Janka, viděl jsem ho jen v pár zápasech stejně jako ty,ale třeba na CZ to byl hráč který stál na hřišti omylem a bylo mi ho hodně líto, přesto věřím, že si stejně jako Lafata své v určitých utkáních uhraje.

     • majtin29.7.2017 13:43reagovat

      Tak jestli EL nezachráníme, tak bude problém. Protože tu máme cca 30 lidí, 1 zápas týdně a MOL cup někde proti diviznímu a následně třetiligovému celku to nezachrání. Navíc hodně posil přišlo s tím, že si chtějí kopnout v Evropě.

      Navíc já taktéž nikdy neřval na trenéry ani nepískal, ale fanoušci Sparty mají dost malou trpělivost - případné vypadnutí z EL, pak stačí pár nepodařených zápasů a už to nikdo nezastaví. Tohle je prostě hazardní nakupování a snad to dobře dopadne.

      • ACSpartaPraha4ever29.7.2017 13:54reagovat

       No jelikož z těch 30 lidí je neustále deset zraněných, tak je to v celku jedno.

       A ti hráči přišli kvůli prachům a vidině Ligy mistrů příští rok, pochybuju, že jedním z hlavních rozhodovacích bodů byla EL.

       • ACSpartaPraha4ever29.7.2017 13:55reagovat

        *vcelku

   • Tashunka Witko29.7.2017 12:57reagovat

    Holas by měl spíše makat na tom, aby se ukázal s mladými a vysloužil si asistenta u áčka !!! To by bylo pro Spartu to nejlepší.

  • petr13729.7.2017 12:35reagovat

   Ja nechci Stramaccioniho nijak zvlast hajit, ale on mel na kazdym treninku jinej tym. Dejme mu aspon 10 zapasu. Ohledne Hrebika si vzpominam spis na konce jeho angazma, zejmena to prvni koncilo tak, ze jsem skoro souhlasil s utokem na autobus, ktery tehdy prisel po utkani v Jablonci.

   • petr13729.7.2017 12:39reagovat

    Pro uplnost dodavam, ze jsem spis Hrebikuv priznivec nez odpurce, ale v roli sport reditele apod. jako trenera ho moc neuznavam

   • dominik2729.7.2017 12:42reagovat

    Těch deset zápasů snad dostane, i když u vedení Sparty bych se nedivil, kdy tuhle svou cestu odpískalo hned na úvod sezony, poněvadž tam už je s popíráním vlastních rozhodnutí bohatá zkušenost.Smích

     

    Ono to není jen o Stramaccionim, tomu ten čas samozřejmě milerád dám. Koneckonců já ho nenajal, neplatím ho, ani ho nebudu vyhazovat. A pískat a nadávat trenérům z tribuny, toho se stejně v 99 % neúčastním.

     

    Je to právě o tom, jakým směrem se Sparta s využitím Stramaccioniho rozhodla vydat. Podle mě měl přijít kouč, kterému by stačilo pět posil a uměl by pracovat s tím, co má k dispozici. Tímhle se de facto dopředu odpískal úvod sezony. Jestli dá v odvetě CZ první gól, tak jsme venku z Evropy ještě před jejím začátkem. Aby nás to třeba za pár let nebolelo na chybějícím koeficientu, že jo...

    • SuperFrankie29.7.2017 12:48reagovat

     No jen počkej, aby nám v pátým kole doma pod nohama zase nevybuchovaly petardy jako proti Zlínu. Smích

  • majtin29.7.2017 13:19reagovat

   Ano, taky nevidím nic o čem bych si řekl - tak tady jsou náznaky, to až si sedne...

   A už jsem to psal - leká mě nepoměr mezi tím kolik toho Stramaccioni dokázal v kariéře (a vlastně i za tu přípravu ve Spartě) a kolik mu dal Křetinský k dispozici finančních prostředků. Tady by mělo platit - důvěřuj, ale prověřuj. Opravdu pět kvalitních posil by mělo na léto stačit. Druhou pětici bych dokoupil v zimě. Vždyť Sparta dvakrát za sebou postoupila ze skupiny EL, přitom víceméně s českými hráči. A to hrála proti mužstvům, která měla kvalitnější hráče než teď sama přivedla. Prostě nelíbí se mi, že Křetinský vsadil vše na jednu kartu, která může být černým Petrem (NEMUSÍ ! ).

 • Neděle

  Dno29.7.2017 11:23reagovat

  Dle fb zbývá 1500 vstupenek. Škoda, že se ve čtvrtek nevyhralo, už by mohlo být vyprodáno.

  • Tashunka Witko29.7.2017 13:21reagovat

   Zas nebude kde parkovatVztek

   To ti lidi nemůžou zůstat doma ani po takovém výbuchu.

   • majtin29.7.2017 13:49reagovat

    Úsměv Blbečci zvědavý...Úsměv

 • Průvodce ligou

  trcmano29.7.2017 10:52reagovat

  nevím jestli už to tu nebylo v záplavě trollů, ale je tam mimo jiné celkem zajímavý zhodnocení posil a trenéra od zahraničních odborníků, který nás asi moc nepotěší..

  http://www.ceskatelevize.cz/sport/exkluzivne-na-ct-sport/358310-pruvodce-ceskou-ligou-2017-18/

  • Mek29.7.2017 13:47reagovat

   Díky za odkaz. Nevím, proč by mě to mělo nepotěšit. Je to celkem objektivně napsaný. Hráči nejsou vychvaleni do nebes. Ony slabiny se dají najít i na top hráčích.

 • Vlašim

  hombre29.7.2017 10:47reagovat

  Trochu to odlehčím, tady se to nějak přiostřuje Smích.

  Díval jsem se na soupisku Vlašimi a na hostování tam přišel Plachý, Cabadaj a Penc. Jsem rád za Pence, ten bude jednou dobrej.

  Odešli Ruda Reiter, Kulhánek a Březina. Březina skončil, nevíte kam šel? Dudl měl jít taky do Vlašimi není, nevíte kde je? . Dík

  • Sendi29.7.2017 10:48reagovat

   podle mejch informací by měl být Dudl ve Vlašimi ale pořád doléčuje...

  • SuperFrankie29.7.2017 10:59reagovat

   Březina se furt léčí ze zranění.

   • dominik2729.7.2017 11:27reagovat

    A trénuje momentálně s juniorkou.

 • Nechápu

  TakeACS29.7.2017 10:04reagovat

  Hosi celkem vás nechápu. Kangu jste viděli v jednom zápase, kde se ukopl a uz tu z něj děláte Yayu Toureho... zas tak dobře nehrál a navíc náš střed vůbec nefungoval, takže z něho těžko můžete dělat takovýho hráče. Ale to je přesně zdejší klasika všechny hodnotíte podle jednoho zápasu ať uz povedenýho nebo nepovedenyho. Giacherinni je o parník lepší a myslím, že zkušenost potřebujeme hráče kteří vědí co se od nich chce a jsou schopni to vzít na sebe a mají s tim zkusenosti. Bylo to vidět jak v Bělehradě byli všichni peiposrani jak by se nám tam hodil.... Mladých máme dost.

  • Sendi29.7.2017 10:14reagovat

   ”zas tak dobře nehrál” ??? really? Osobně jsem tu o něm nic nepsal, ale tohle je mimo, jasně nejlepší hráč zápasu...jeden gól dal, na druhej nahrál, nezkazil snad jedinou přihrávku, udržel všechny míče...trochu objektivity...

   • Ferry29.7.2017 10:23reagovat

    Nejlepší hráč zápasu určitě, ale to v tom marastu nebylo zase tak těžký. Navíc naše záloha mu ten gól velice usnadnila.

    • Sendi29.7.2017 10:24reagovat

     O gól ani tak nejde, to už byl takovej bonus...prostě ukázal, že je to skvělej hráč...

     • Ferry29.7.2017 10:38reagovat

      Tak jinak.Naše záloha mu umožnila nejen gól, ale celkově jeho výkon.Stačilo k němu důrazně přistupovat a byl by nulovej.Kdyby byl tak dobrej,tak nehraje v Bělehradě.Pokud vím,je mu 24 a to by už dávno hrál v lepším týmu.

      Ale to je jedno.Každopádně nám ukázal,kde máme problém.

      • Sendi29.7.2017 10:45reagovat

       bože...

      • ACSpartaPraha4ever29.7.2017 12:16reagovat

       Je mu 26.

       Do CZ šel loni hlavně kvůli trenérovi, se kterým se setkal u v Rostově, vidině LM, atp... Úsměv V Rostově byl jedním z klíčových hráčů, byl o něj v Rusku zájem i nadále, ale on se rozhodl pro CZ (a pro ně to nebyl finanční problém, protože mu končila smlouva).

     • Shrekson29.7.2017 11:13reagovat

      Jako jestli je pravda že nám ho Bělohrad nabídnul tak nevím proč ho nemáme, jasne cenovka mohla bejt vysoká ale na ten post nemáme žádného hráče, když máme na hráče jako Janko nebo Ben tak by se asi peníze našly, navíc mu je jenom 24let...

      • jakub231129.7.2017 11:35reagovat

       Kdo prosim te rikal ze nam ho nabidli?????

       • Shrekson29.7.2017 12:30reagovat

        Někdo tady psal že nepočítají(Bělehrad) že přejdou přes náš a že nám nabídli Kangu a Mitchell Donalda ke koupí, řekl to Kotalík prej na srazu zlatých permanentek.. to tady bylo před pár dny řečeno, otázka jestli to je pravda..

        • jakub231129.7.2017 12:58reagovat

         Aha ja prave slysel jen o Donaldovi.. jestli je to pravda meli jsme o Kangovi hned skocit

     • Lukáš Mareček29.7.2017 11:47reagovat

      90 minut o hracovi nic nerekne

      • Sendi29.7.2017 11:56reagovat

       něco určitě, ale samozřejmě je potřeba se na to dívat v kontextu třeba i minulý sezony a jinejch zápasů...

      • LukyACS29.7.2017 13:44reagovat

       minulá sezona 8g+17a a srbská liga zas o tolik horší než naše není

   • jakub231129.7.2017 10:25reagovat

    Navic nekdo tu na nej upozornoval uz minulej vikend kdyz hrala CZ ligovej zapas.. Giaccheriniho bych na jednu stranu bral, ale nekde jsem cet, ze je docela problemovej, hada se s trenerema.Mohl by delat zbytecny dusno v kabine.. Radsi bych mozna nekoho perspektivnejsiho za ty prachy co by se Giaccherinimu dali na plat.. Treba ten Schwab, ale to je asi nerealny

    • Ferry29.7.2017 10:39reagovat

     My Giaccheriniho platit nebudeme,tak nevim,o co jde.A pokud ho Strama chce,tak si zřejmě musi být vědom,jak je nebo není problémovej a jestli ho zvládne nebo ne.

     • kovaldik29.7.2017 10:44reagovat

      Jiste ze budeme..

      • Ferry29.7.2017 10:47reagovat

       Jo?A jak?Pokud vím,platit ho bude Sparta,potažmo Křéťa.A jestli ti kvůli tomu zdraži vstupný,je uz jen na tobě,jestli to dás nebo ne.Uvědomte si,přátelé,že tohle je realita a nikoliv vaše hra fotbal managera.

       • kovaldik29.7.2017 10:57reagovat

        Jo takhle. Tak to ano.

         

  • majtin29.7.2017 11:06reagovat

   Hrál dobře. Ale případ Cessay v zápase Sparta-Žilina varuje. Nicméně stojí za pozorování.

   • Shrekson29.7.2017 11:17reagovat

    Kweuke taky v předkole hrál hrozně a pak byl výborný útočník.. kdyby si viděl jeden zápas tak ho prostě nikdy nekoupíš..

   • Sendi29.7.2017 11:19reagovat

    případ ceesay nevaruje, Kanga má za minulou sezonu šest gólů a třináct asistencí v lize, ceesay měl tak leda uplný hovno:)

    • jakub231129.7.2017 11:42reagovat

     Presne

    • majtin29.7.2017 13:54reagovat

     Trochu slušnosti Sendi, dík. OK, tyhle čísla jsem nehledal, Cessay byl exemplární případ touhy fanoušků po hráči, co proti nám zazářil.

 • Přestup se zadrhává

  ap189329.7.2017 0:46reagovat

  AKTUALNĚ: O víkendu se rozhodne. Nabídka Sparty je velkorysá. Nyní záleží na Giaccherinim. On sám udělá, co uzná za vhodné. Možná se zalekl zápasu s CZ Bělehrad.

  Tak uvidíme, jak dopadne tento (ne)přestup.

   

  (Spartička)

  • Jiri ACS29.7.2017 1:14reagovat

   Kam chodis pro ty zarucene informace?

  • lesmen29.7.2017 5:38reagovat

   pisou o tom na DS (cili nutne brat s rezervou):

   „Trenér Stramaccioni na Giaccheriniho příchod hodně tlačí, ale Sparta nyní všechna jednání zmrazila. Bude záležet především na majiteli Křetínském, protože jde už o investici nad plán,“ prohlásil zdroj blízký vedení největšího českého klubu.

    

    

  • zkusenac29.7.2017 7:32reagovat

   Říkám to furt, ožralí lidi by neměli diskutovat a psát.

 • Stojí za úvahu

  maybe66629.7.2017 0:03reagovat

  systém jak posilovat. Myslím si, ale je to jen můj laický názor, že východoevropské kluby by měly posilovat co nejlepším skautingem. Cesta nákupu drahých posil je dlouhodobě neúnosná. Nejde každej rok vypláznout x set mega. Ale klub zvolil tuto cestu a respektujme to. Já si myslím, že nacpat to do skautingu, tak za ty prachy najdeme x takových ”Kangů” ještě dříve než je najde někdo jinej a pak stojí ranec.Tím, že od někoho koupíme hráče, kterého vyhrabal někdo v pralese tak mu vlastně outsoursujeme skauting na kterej jsme sami rezignovali.

  Ve východoevropské fin. situaci musíme právě hledat, trochu využít a prodat se ziskem. Prostě být tím, kdo ze systému ”najdu-profituju herně-prodám” peníze bere, ne ten kdo je do něho dává.

  • abcd8829.7.2017 0:06reagovat

   Z tohoto pohledu se to neřeší, Křetínského to baví a o ekonomickou smysluplnost tady nejde.

   A baví to zároveň i všechny ostatní, protože takových oslů na holení v Evropě moc není. Na Křetinském už zbohatlo a ještě zbohatne moře různých příživníků. A trpět budeme jen my v hledišti.

   • Fiat50029.7.2017 0:09reagovat

    Nebudeme!

   • jakub231129.7.2017 7:42reagovat

    No hlavne ty

 • Giaccherini má dostat 120 milionů

  Kulda189328.7.2017 23:39reagovat

  tohle naše posilování už se mi opravdu nelíbí a přijde mi to jako naprosté megalomanství, navíc úplně bezkoncepční... samí veteráni, kteří si sem přijeli přilepšit na důchod... hlavně, že jsme se smáli Slavii a Plzni... proč se za dané peníze raději nepřivede kreativní Kanga z CZ v nejlepším fotbalovém věku, který si nás tam ve čtvrtek vodil jako malé kluky?

  • LukyACS28.7.2017 23:43reagovat

   Já bych bral víc hodně talentovaných cizinců jako je Plavec, u kterých bude i další prodejní potenciál.

  • vochmelka28.7.2017 23:43reagovat

   Protože se Křetínský uplně zbláznil.

  • LukyACS28.7.2017 23:46reagovat

   Jinak ta částka je určitě nesmysl, jak říkal Kotalík, sumy se úmyslně v médiích nafukují, protože se to pak lépe prodává.

   Co se týče Kangy, tak ten by se mi líbil, ale cena bude tak kolem 70M. Nechápu, že se tu z CZ dělali takový nýmandi, když je to klub co má takové hráče, za slušné peníze nám prodal Plavce a sám koupil posilu za 750k eur. To je klub tak na úrovni Bolky, možná spíš ještě lepší.

   • Fiat50028.7.2017 23:54reagovat

    Předevcirem jste o Kangovi nemluvili a najednou by to byl ideální hráč pro nás po včerejšku... Uz je to komické. A pořad kreativní zaloznik. Když takový hráč vypadne, hra se rozsype. Viděli jsme to, když nehrál Bořek...

    • LukyACS28.7.2017 23:57reagovat

     O Kangovi se tu mluvilo, už když k nám přicházel Plavšić a o souboji s CZ hvězdou věděl maximálně Franta z lidu.

     • ACSpartaPraha4ever29.7.2017 0:02reagovat

      A Franta o Kangovi věděl, ještě než se narodil.

      • LukyACS29.7.2017 0:10reagovat

       Je s podivem, že Franta ještě nepsal. Snad se neutopil v těch svých moudrech.

       • ACSpartaPraha4ever29.7.2017 0:14reagovat

        Tak má tu teď nástupců víc než dost... ;)

     • LukyACS29.7.2017 0:08reagovat

      *CZ Bělehrad

   • gariava29.7.2017 0:04reagovat

    Vzhledem k tomu co bere v Neapoli, tak to není nesmysl. 120 melounu je myšlený plat za celé 3 roky a takovou smlouvu mu nabízíme podle těch médií. Teď jde právě o ten plat. V Neapoli má prý 1,5 miliónu euro ročně. Takže mít to i u nás, tak to takhle prostě za ty roky vychází.

  • Fiat50029.7.2017 0:03reagovat

   Jeden zapas. Na Letne vyhoří!

   • ACSpartaPraha4ever29.7.2017 0:06reagovat

    Letná bouří, když posily vyhoří!

 • SuperFrankie

  Saeno1428.7.2017 23:39reagovat

  S clankem SuperFrankieho souhlasim a mam totozny nazor. Uz me nebavilo to toceni v kruhu, ktere posledni roky delala ... Moc bych si pral, aby se povedl nedelni zapas s Bohemkou po herni a vysledkove strance povedl a hlavne , aby se nam podarilo jeste postoupit pres CZ ... Verim, ze by to cely mancaft nastartovalo a kritika a veskery hejty by utichly ... Porad verim!

 • Nová sezóna

  bourec28.7.2017 22:26reagovat

  S článkem Superfrankieho souhlasim,specifikum český kabiny je taková česká kravina,za kterou se skrejvá kdeco,vod kafíček,diskoték,až po revolty a další excesy.A ten nej příklad je mistr Anglie Chelsea,kde si přivedli Conteho(asi taky sňatkovej podvodník)kterej po mizerný sezóně šlápnul línej anglickejm buzničkám na kuří voko(vod regenerací,tvrdýho tréninku,změn ve stravě až po zákazy)a hle,titul je na světě.A já chci ,aby to tady taky tak bylo.Vztek

  • abcd8828.7.2017 22:30reagovat

   Je to dvojsečné, jedna taková česká kabina si nás 4 roky mazala na chleba jak žáky.

   Někde to může fungovat více, někde méně.

   • bourec28.7.2017 22:33reagovat

    S Berbrem v zádech.to by zvládnul i Skamene s Genzerem.Smích

81568 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha