Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Hostovačky - Zlín

  Chabix3.8.2017 23:34reagovat

  Kolik hráčů asi pošleme do Zlína?

  • adam3.8.2017 23:37reagovat

   No jen aby se ještě nehlásili sami Úsměv

  • Hajný 883.8.2017 23:40reagovat

   Některé bude těžké udat. Mavubu bych vyměnil s Vltavínem za Abenu.

   • Chabix3.8.2017 23:45reagovat

    To už je nějaký příspěvel, co tu útočí na Mavubu. Vůbec nechápu, proč. Možná nemá 100% kondičku, ale to teď nemá ani Rosa, ale hráč je to výbornej.

    • Phil Taylor3.8.2017 23:48reagovat

     nebav se s blbama , kteří setu vyrojili před pár dny a ted tady jen prudí...jsou to jen zasraný antispartani..

   • Milosh3.8.2017 23:46reagovat

    Případně by mohl pod Karlovým mostem dělat jednoho z tamních námořníků...

 • Dnešek

  kopyto3.8.2017 23:33reagovat

  Opět otřesný a opět se ptám: k čemu si platíme trenéra a dvacet jeho superodborných spolupracovníků? Bělehrad si nás doma namazal na chleba a jak jsme zareagovali? Nijak, ve středu zálohy jsme měli opět obrovský průchoďák, hra vepředu opět naprosto marná a nenápaditá, půl miliardy za posily v tahu a my nemáme kromě Rosy nikoho, kdo by dal té hře hlavu a patu, nemáme alternativu na stopera a v útoku máme dva geronty, to je vážně výsměch. Dvoumetrový Janko nevyhraje osobní souboj a rychlostně by neměl ani na silvestroské derby, Lafata na hrotu vedle něj vypadá jak Ibrahimovič, Mavuba evidentně zcela bez kondice - jak se mohl hráč v takovém stavu podepsat? Viděl ho před přestupem vůbec někdo? Kdepak, můžeme utratit třeba miliardu za deset nových hráčů, můžeme přivést Stramovi padesát nových videokoučů, můžeme třeba udělat z Letné Nou Camp, ale dokud budeme mít takto diletantský přístup k vedení klubu, neposuneme se nikam a naopak se budeme čím dál více zahrabávat, Bělehrad nám nastavil krásné zrcadlo, ale my se stejně raději odvrátíme, zaplesáme nad posledními dvaceti minutami, kdy soupeř už jen vyklusával, řekneme si, že vlastně vůbec o nic nešlo, že ten další příšerný herní projev znamená jen to, že jsme o další zápas blíže k tomu magickému stavu, kdy budou všichni sehraní a kdy se Strama vytasí s geniální taktikou a my každého přejedeme, však sny jsou tak jednoduché, zatímco realita, ve které jsme snad ještě horší, než za Rady a Sčasného či Lavičkova Sparta by nám nasypala bůra, tu přece vůbec není třeba brát na zřetel.

 • Stramaccioni

  Kombinator3.8.2017 23:22reagovat

  Nevěřím mu.

  Dle mě setrvá jen tak dlouho, dokud mu bude Křetinský trpět tuhle sračku z důvodu, že nebude chtít vypadat jak jelito, co vymyslí mega projekt a za 2 měsíce to překope. Ital zatím ukázal jen absolutní zoufalství a neschopnost, kdy evidentně absolutně nemá tušení jak postavit fungující tým, navíc opakuje šílenství typu Janko v základu v důležitým zápase nebo mareček na stoperu apod. Shoří jak papír, protože je to neschopnej vocas, kterej nemá páru, která bije a hráče tahá z klobouku.

  Fakt by mě zajímalo na jakým základě ho kdo vybíral, protože u něj nevidím jedinou vlastnost nebo schopnost, která by nás měla snad nedejbože posunout blíž k Evropě. Spíš naopak je totálně zoufalej a ani netuší, co má kterej hráč za přednosti.

  Ať mi někdo řekne, co za ty měsíce tým naučil, kromě teda tý sračky, co hrajeme.

  • Hajný 883.8.2017 23:27reagovat

   Dokázal totálně ojebat Křetínského, a součtem garantované vysoké dvouleté mzdy a hlavně provizí se během 2 měsíců zajistit do konce života.

   Za mě borec, ani Viktor Kožený nebyl tehdy takhle přesvědčivý. Navíc ho narozdíl od něj nečeká žádný útěk nebo kriminál, normálně odletí napakovanej a čistej domů. V podstatě génius.

  • bady19673.8.2017 23:29reagovat

   je to pán bez chuti a zápachu..at táhneSmutek

  • Yohimbin3.8.2017 23:32reagovat

   Kdyby herní projev a výsledky Sparty byly obrazem fanoušků zdejšího fóra, tak hrajeme maximálně 1.B třídu.

    

   To jsou strašný bláboly, co sem píše drtivá většina diskutérů.

   Naprostá emocionální, neobjektivní a neodborná myšlenková ejakulace.

   • bady19673.8.2017 23:33reagovat

    sparta je mi u zádele..at třeba spadne ty ”ejakulace”SmíchSmích

    • Phil Taylor3.8.2017 23:41reagovat

     Tak odsud zmiz ty sráči a jdi si onanovat na svoje forum..ubožáku!!!

     • bady19673.8.2017 23:48reagovat

      už sem tě nahlásil ty sprostaku, jsi přesně vzorek zakuklenýho bezmozka z kotle co dělá akorát bordel a tady dává rozumy

      • Phil Taylor3.8.2017 23:52reagovat

       jo nahlaš mě třeba na nádraží na lampárnu ty chudáčku... takvýhle sráče měl admin už dávno vyhodit!!!! jak si tady dlouho zaregistrovanej že tady dáváš svoje moudra ubožáku

 • koeficient

  lotarr3.8.2017 23:17reagovat

  Proč to furt řešíte nemá se náhodou národní koeficient rušit a každej tým pojede sám na sebe ?

  • ouki3.8.2017 23:24reagovat

   O tom nic nevím. Podle čeho by se tedy rozhodovalo o počtu účastníků v Evropských pohárech???

    

   Maximálně se nebude ke klubovému koeficientu přičítat 20 % národního.

  • wasek2611@centrum.cz4.8.2017 0:03reagovat

   národní se rušit nebude, jak by se pak vyhodnotilo kolik klubů z jaké ligy postoupí :D ...jen se 20% z národního nebude počítat do klubovýho.

 • Boleslav

  posterloi3.8.2017 23:15reagovat

  To bude zajímavý zápas. Nám se nedaří a jim taky ne, navíc oni hrají podruhé doma, každopádně to bude chtít jinou sestavu než dnešní první poločas směrem dopředu.

 • Rada v teplákách.. Straciatella v obleku

  Milosh3.8.2017 23:14reagovat

  šaty dělají člověka a na Křetínského zkrátka ital zapůsobil kultivovaným vystupováním a oblekem od Versaceho... že je to naprostý trenérský nýmand, kterého z každého klubu po pár měsících vyrazili, to už bylo druhotné...

  Neutrální

  • standis3.8.2017 23:17reagovat

   Ty máš tu smůlu, že můžeš přijít v čemkoliv a po 2 větách každý ví, že jsi debil.

   • babayoko3.8.2017 23:19reagovat

    U tebe je to poznat už po první větě.

   • bady19673.8.2017 23:30reagovat

    hlavně že ty a tvůj kolega je výkvět inteligenceSmích

    • adam3.8.2017 23:36reagovat

     To jsi vážně tam nemocnej, že musíš mít tři různé nicky a ještě si s nimi navzájem psát? Nikdo nemůže věřit tomu, že by bylo tolik pitomců jako ty.

    • K0F13.8.2017 23:43reagovat

     Dobře, že to říká zrovna někdo, kdo neslepí bez chyby ani takhle jednoduchou větu. Smích

  • panvaclav3.8.2017 23:21reagovat

   Jsi sice troll, ale v principu máš v tomhle možná pravdu.

   • majtin3.8.2017 23:38reagovat

    Ano, na tomhle něco bude. To je tak, když máš ve vedení samý konzervativce. Jenže život se neustále vyvíjí a kdo žije jen v omezení tím co je tradičně správné, nedokáže pružně reagovat.

    Nechci přilévat olej do ohně, ale když Stramu vidím, vždy si vzpomenu na Pastoora, ten se taky bezva oblíkal.Smutek

    • Phil Taylor3.8.2017 23:45reagovat

     že vůbec reagujete na tyhle blby, kteří sem chodějí jen prudit ale jejich mančafty /sešiti nebo prádelna / na tom jsou stejně...

 • Koeficient

  Flink3.8.2017 23:10reagovat

  Tak koukám ,že se tu rozmohla panika ohledně koeficientu ,ale dle mně je to zbytečné ,to že plzeň vypadla naopak koeficientu může přinést mnohem víc bodů než když dostavala přes prdel v LM, a slavia je na tom tak že pokud nebude mít zas mega štěstí tak vypadne a bude opět možnost přinést body z EL. Pristi rok Česku zmizí body ze sezony 12/13 a tudíž letošek by měl bejt povedenej a té sezóně 12/13 pohary hrala jem sparta a Plzen (sparta padla s Chelsea a Plzen s Fenerbahce) TZN. Jen dva týmy a to letos muzou bejt 3! Jasně Zlin dá tak dvě remízy a jednu usmolenou výhru ,ale slavia a Plzeň to muzou jeste zvratit v povedenou sezonu. Jinak Bolky je mi líto ale zjevně by tam stejně nic nedali.

  • wasek2611@centrum.cz4.8.2017 0:05reagovat

   Ano, ale dělilo se 4 a ne 5.

    

   dále jsme měli ve skupině oba týmy co měly reálnou šanci uhrát body. Oba týmy postoupily do jara.

    

   Ted? Zlín uhraje max bod. Slávia max 4 plzen taky tak....(jestli se do skupin dostane)

 • 2. LIGA vs. PODÍVANÁ PODZIM 2017

  ouissi3.8.2017 23:03reagovat

  Vzpomínám si, jak jsem v deváté třídě chodil na utkání 2. ligy a sledoval líté boje se soupeři typu Kysucké Nové Město, Baník Prievidza, Vlašim Michalovce a já nevím, kdo ještě. Byla to bída, nedařilo se, nakonec se postup do 1. ligy nějak podařil, byť jsme rozhodně nedominovali.

  Ale ti kluci tehdy bojovali, lítali, běhali, dřeli, každý na hřišti nechal plíce i duši.

  Ale to, co jsem viděl dnes na vlastní oči a minulý týden dvakrát v televizi, už vidět nechci. Že angažování italského trenéra (jakéhokoli, nemám na mysli výslovně Stramaccioniho!) je nesmysl, jsem cítil od počátku, kdy se o té eventualitě objevily první neurčité informace. Odlišnost středomořských fotbalových škol od těch středoevropských je příliš výrazná; jiné jsou technické předpoklady, prostě všechno.

  Nechtěl jsem původně komentovat výběr ”výběr” podíl, ale musím, alespoň krátce.

  Dúbravka - proč? Čtveřice Bičík, Koubek, Budínský, Miller nebyla dostatečně kvalitní? No, tak teď je to určitě lepší. Může mně někdo říci, proč se ta žilinská brankářská hvězda s tím centrem před inkasovanou brankou nesnažila něco udělat? Já nevím, měl jsem to přes polovinu hřiště, ale zdálo se mně, že ho měl, když ne přímo zalehnout po skoku, tak určitě vyboxovat na roh! Že vyklusávající brněnské hvězdě ten černý útočník uteče, mohl vědět po utkání v Bělehradu naprosto jistě.

  K tomu jeste jedna otázka: KDE (a proč) je Bičík)?

  Ben Chaim, Plavšic, Civic - OK, uvidíme, potenciál v nich asi je. Kaya - nevím. A vypadá to, že hned tak vědět asi nebudu. Bohužel. Štetina? Já nevím, v rámci české ligy ho ”uživíme”, takového hráče do středu obrany potřebujeme. Mezinárodně ho čeká ještě hodně daleká a hodně složitá cesta. Čím oslnili osoby, které o tom rozhodovaly, ti ostatní přišedší, vpravdě netuším. Snad Mandjec, dobře, dal bych mu ještě šanci. Ale lenivý Mabubu a ještě lenivější Janko, ty by měli hnát z Letné bez nároku na zpáteční letenku! Přes Vídeň až do moře. Bože, jak je možné, že na to tak očividně oba kašlou a nikomu to nevadí! Tak hlavně že jsme před půl rokem vítězoslavně utržili dlouhé peníze za Dočkala!

  Teď jsme utratili mnohonásobky oné sumy, ale Dočkala se nám nahradit stejně nepodařilo.

  Neměli bychom se nechat zmást tím, že jsme v posledních dvaceti minutách začali jakoby trochu hrát. Oni totiž hosté už v té době začali mezi sebou vtípkovat, v podstatě přestali napadat, nedostupovali tak důsledně jako do té doby. Jinak ano, Ben Chaim, Lafata a Rosický byli určitě lepší než hráči, které vystřídali.

  Má frustrace z toho, co jsem dnes musel sledovat, je obrovská a nějaký čas nic podobného prožívat nechci a nebudu.

  Bojující Spartu přijdu rád podpořit třeba znovu i do 2. ligy, ale většinu tohoto ansámblu už ne.

   

  • wasek2611@centrum.cz3.8.2017 23:10reagovat

   Jop. Bojovnost s těmahle hráče a trenérem bude menší. To je jasný.

    

   A technikou a sehraností jsme ji nedotáhli..

  • DaveACS3.8.2017 23:26reagovat

   Nenapsal jsi, že Mavuba je línej, že ne? Smích

   • ouissi3.8.2017 23:52reagovat

    Napsal jsem ”lenivý”, ale to bude si něco podobného. Nebo že by ne?

     

 • Häcken

  Shrekson3.8.2017 23:01reagovat

  No Evropa nás už stála pár titulů, teď když budeme bez Evropy tak snad bude titul. Bude čas na pořádný trénink a na sehraní hráčů.

  Jako nechápu proč jsme zase přivedli hráče bez přípravy a ještě hrají v základu, Janko taky neměl pořádnou přípravu tak nemůžeme čekat že bude ve formě..

  • adam3.8.2017 23:03reagovat

   Já spíš nechápu, proč přivádíme hráče, jejichž kvality nedokážeme využít. Máme super rychlá křídla (Plvšič, T.B.Ch.) a dáváme jim míče na paty, absolutně ne do náběhů

   • ouki3.8.2017 23:08reagovat

    To je otázka sehranosti

    • adam3.8.2017 23:13reagovat

     Z části ano, ale je to taky o chytrosti hráčů. Štětina například snad třikrát posílal dlouhý míč Plašičovi do hlavičkového souboje. Přece musí dopředu vědět, komu nahrává. Sehranost nám chybí, ale je otázka, jak je možné, že až do takové míry - nejpozději přišel Mavuba a i tak už jsou to více než dva týdny.

     • Chabix3.8.2017 23:16reagovat

      Tak on tím přenášel hru na druhou stranu. Takový míč si obránce buď nepohlídá a Plavšič tam může tvořit, nebo si to obránce pohlídá a buď pošle míč do autu, nebo to srazí k naším hráčům. Proti tomu nic nemám.

      • adam3.8.2017 23:34reagovat

       No to ano, ale musí mu to poslat například do náběhu, ale jakmile mu to pošle na paty nebo do stoje, tak je to předem odsouzené k záhubě. Nehledě na to, že obránce má mrtě času odebrat balón a ještě Plavšiče zbourat. Ale je pravda, že i tak v těch nahrávkách na lajnu byl Štětina určitě úspěšnější, než při přihrávkách na 2m před sebe.

  • Chabix3.8.2017 23:06reagovat

   Tak u nás je problém, že ta letní příprava je hrozně krátká. Navíc nám ani nepřeje moc štěstí, protože marodku máme pořád velkou. Já bych to s těma hostovačkama moc nepřeháněl. 5 hráčů jsme pustili a zatím 10 jsem jich nabrali. V minulé sezóně se ukázalo jaký byl problém s kádrem a to jsme brzo vypadli z Českýho poháru (nevím jak se teď jmenuje)

 • Strama:

  standis3.8.2017 23:00reagovat

  „To bude něco, co musíme vyřešit. Je nás příliš mnoho jenom na ligu. S pány Kotalíkem a Křetínským se rozhodneme, určitě budou někteří hráči uvolnění na hostování.

  To je pozitivum vypadnutí - některé hráče už ve Spartě vidět nechci.

  • Milosh3.8.2017 23:03reagovat

   Dúbravka, Štetina, Mareček, Frýdek, Mavuba, Juliš a Janko odejdou.

   • ouissi3.8.2017 23:06reagovat

    Už aj!

    A Stramaccioniho jim přibalit do kufru!

     

    • Milosh3.8.2017 23:07reagovat

     Stračiatellu tady nechat... bude na Letné ve stánku prodávat pravou italskou zmrzlinu...

     Smích

   • Chabix3.8.2017 23:11reagovat

    Na hostovačky spíš čekám hráče po delším zranění a z postů, kde máme dost hráčů. Takže Nestor, Juliš, Vácha, Vorel, Civič, Piško, Ch. Frýdek

  • Elky3.8.2017 23:12reagovat

   Akorát on se bude chtít zbavit třeba svýho oblíbence Vency, kterej tam aspoň dneska lítal a snažil se. On se podle mě potřebuje chytnout a ještě nám ukáže, co v něm je... Zatím to vypadá, že si na něm Strama zased

   • Chabix3.8.2017 23:22reagovat

    Chaim patří do základu, jelikož ale ještě nemá kondici, tak nehrál od začátku. Strama tam mohl plánovaně poslat Chaima bud za Frýdka, nebo za Kadlece (možná i za Plavšiče, ale to by podle mě nebylo rozumné). Rozhodl se pro Kadlece. Nemyslím si, že by si na něho zasedl. Co se týče Kadlece, tak dneska se mi líbil víc než za celou loňskou sezonu.

82058 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha